Sikkens heeft de 10' HORTIN I RAADSLID HOUDT PLEIDOOI VOOR TOERISTENBELASTING KAMSTEEG OCCASION CENT hï Zeskampploeg samengesteld Even bij twee exposities Eerste paal voor kleuterschool Drinkwater wordt gefluorideerd Lei muiden verhoogt enkele belastingen Uit de DUINSTREEK gebruikte bedrijfswager +0+ en met 10 mei 1971 NIEUWE LEIDSE COURANT WOENSDAG 21 APR< LEIDEN Dat sport verbroedert is na gisteravond 7,0 klaar als een klontje. De finale van de bedryven- zeskamp werd een groot sportief feest, dat eindigde in een onstuimi ge overwinningsparty in de restau rants van de Groenoordhal, waar winnaar Sikkens en vice-kampioen Bols tot diep in de nacht de in de strijd verloren porties vocht com penseerden met alcoholische dran ken. Was het maandagavond al een oorverdovend lawaai, gisteravond dreunde de immense hal op zijn vesten. Op de bomvolle tribunes kon men elkaar nauwelijks ver staan. Probeerde de ene groep zyn favorieten met zijn scheepstoeters aan te moedigen, dan was er altijd wel weer een ander, die dat geluid met een op een 12-volts accu aan gesloten sirene overtrof. En terwijl het hele arsenaal natio nale sportliederen door de hal da verden, streden de zesmaal achttien sportlieden om die schitterende NCRV-beker. Bols, met respectieve lijk drie en vijf punten voorsprong op Minnesota en Sikkens na de eer ste avond trots op kop, moest on danks honderden met gele Lucas- vlaggetjes bewapende supporters in de loop van de avond afhaken. Sikkens rukte onstuitbaar naar de eerste plaats op. Aanleiding voor de supporters om als variant op „Ajax wint de wereldcup" „Sikkens heeft de Zeskampcup" in te zetten. Dat alles viel echter in het niet bij de overdonderende sluitingsce remonie, die werd ingeluid door ing. M. van Marwijk Kooy, directeur van N.V. Lucas Bols, die een zilveren kruik uitreikte aan de ploeg van LBF/De Sleutels, de meest sportie ve verliezer. Het team van coach Van Rossom rukte na een laatste plaats op de eerste avond op naar een vierde plaats, voor de Verenig de Touwfabrieken en KNG. Afsluiting van de bedryvenzes kamp vormde de twee klinkende zoenen van wethouder van sport zaken en CRM, mevr. Den Haan- Groen, voor coach Hoopc van Sik kens, die daarna traditioneel met zyn ploeg in het basin dook. Alles vierde feest, inclusief de verliezers. De eindstand: 1. Sikkens 60 ptn.: 2. Bols 51 ptn.: 3. Minnesota 49 pnt.; 4. LBF/De Sleutels 42 ptn.: 5. Ver enigde Touwfabrieken 37 pnt.; 6. KNG 23 pnt. ALPHEN De training van de Alphense Zeskampploeg die zaterdag in de Leidse Groenoordhal de strijd zal aanbinden met Linne en Drachten is de eindfase ingegaan. Vanavond worden alle onderdelen van de wed strijd, nog eens extra doorgenomen, waarna donderdagavond de generale repetitie wordt gehouden. Vrijdagavond is er in de Groen oordhal een demonstratie en came rarepetitie gehouden. De ploegen lo geren in Holiday-Inn. Aan de kelnerproef wordt deelgeno men door Ed Gesman, Jim Koster, Jan Rijvers en Kees Veenswijk. Het gooien met de zak is toevertrouwd aan Ed Gesman, Jim Koster of Jos Vriesekoop. Aan de kikk erproef wordt deelgenomen door de trekkers Gerard Brandwijk, Ed Gesman, Kees Veenswijk en Jos Vriesekoop, terwijl Riet Heemskerk of Ank Kindt met de zandzakjes zal gooien. Aan de biertonproef nemen deel Ed Gesman, Jim Koster, Jan Rijvers en Dick Ver- kade. De flessenproef is voor de da mes Riet Heemskerk, Pinie de Jong, Rie Rietveld en Mariene Spek. De ridderproef met de jonkvrouw en het kunstpaard wordt uitgevoerd door Cock Verkade, Dick Verkade en Jos Goedhart, met als hijsers Riet Heems kerk, Rie Rietschoten en Ank Kindt. Ten slotte is er een surpriseproef die nog bij geen der ploegen bekend is. In ieder geval zal hieraan worden deelgenomen door Margriet Peters. Ook Diny de Heij en Dirk Klaren- beek zullen bij een of meer onder delen worden ingeschakeld. Als den ker zal opnieuw de heer G. Blaauw fungeren. Overneming Van Rliijn nogniet afgerond KATWIJK/LEIDERDORP Gis teren vergaderden de krediteuren in verband met de overneming van het bouwbedrijf Van Rhyn te Katwyk door aannemingsbedrijf Noorlander te Leiderdorp. Vandaag zou de vergadering wor den voortgezet. Het blijkt dat er bij de onderhandelingen nog veel haken en ogen zijn. Ondermeer wordt ge zegd dat de krediteuren het door Noorlander geboden bedrag (f 7,5 ton) te laag vinden. Van Rhijn Katwijk is gespeciali seerd in de bouw van scholen, ker ken en zwembaden. Ondermeer zijn werken in uitvoering te Woerden (zwembad), Wassenaar en Utrecht. De krediteuren zouden 30 pet krij gen uitgekeerd. Ook dit laatste wordt te laag gevonden. LEIDEN De tentoonstelling in Galerie Van der Vlist aan de Botermarkt, die tot eind mei zal duren, staat vooral in het teken van het surrealisme. Niet minder dan vijf beoefenaren van deze uitdrukkingsvorm tonen er hun werk. Diane Vandenberg is ontegen zeggelijk de voornaamste, maar ook de meest mystiek ingestelde. Het zijn prachtige paneeltjes, hoe wel een deel zeker niet surrea listisch is. Het echte surrealisme komt meer tot uiting bij Reindert van Briemen. maar zijn intenties blij ven nogal in het duister. Hij toont wel, prachtig te kunnen schilderen in „fijn-peinture". Dat is eveneens het geval met Johan Hermsen, die vooral treft door een fantastische stofuitdruk king. Frans Erkelens is wat grover van toets, minder „glad" maar zeker niet onaantrekkelijk. Brunklaus beschouwen we als de minst surrealistische van de groep. Wel stoffeert hij zijn ta bleau's met o.m. halve en hele etalagepoppen, maar dat lijkt ons meer een vorm van protest dan van surrealisme. Machteld Hooyer maakt niet- surrealistische gouaches in klein tot zeer klein formaat. Pieter Teeling toont goede et sen en tekeningen, die soms naar het surrealisme neigen. Ten slotte zijn er nog wat beeld jes van Margriet Struyk en ke ramische plastieken van Hans Godefroy. XXX Twee Hagenaars. Wil Verhey en Paul de Regt, exposeren in het Universiteitsgebouw aan het Ra penburg een aantal decoratieve en attractieve metaalplastieken. Het is geen schrootwerk; de ob- jekten zijn opgebouwd uit meet kundige vormen, vierhoeken en trapeziums, balken en kubussen. Verhey zoekt het veelal in het vlak; plastieken om aan de wand te hangen en gelast van blankge- schuurd metaal. Een geheel andere stijl vertonen de wandplastieken van De Regt. Hij gebruikt ook geblakerd me taal. De staande plastieken zijn opgebouwd uit horizontalen en verticalen.. W. Prins. V.o.f. Uitzendbureau Nijko, Sweelinck- straat 91. "s-Gravenhage en de vennoten S. Nijenhuis, Mient 469. 's-Gravenhage en G. J. M. Beekman. Schiedamseweg 169, Vlaardingen, idem. J. Verhaar, Dalton straat 68, "s-Gravenhage, idem. NR 74 VDM SASSENHEIM Na 'n lange tijd van voorbereidingen was gistermid dag voor het bestuur van de chris telijke kleuterschool 't moment aan gebroken dat de eerste paal kon worden geslagen voor de bouw van een nieuwe school aan de Kager- dreef ter vervanging van de totaal verouderde aan de Kerklaan. Be stuurslid Van Sprang zei dat jaren lang naar dit ogenblik was uitge zien. Vaak was bij de gemeente aan de bel getrokken, maar ook daar kan men geen ijzer met handen breken. Burgemeester van Knobels- dorf, met helm op, beklom de hei- kar, om met 16 slagen de eerste van de 92 palen in de grond te heien. Hierna zongen de 120 kleuters het lied „Veel zal verdwijnen, veel zal vergaan, maar de Kinderkorf blijft bestaan". Zomer '69 werd het raadsbesluit tot medewerking genomen en in ja nuari '70 kwam de urgentieverkla ring af. De school kost een half miljoen. Er komen drie speellokalen, een grote en een kleine hal. De school hoopt men half septem ber gereed te hebben. SASSENHEIM De kerkvciling t.b.v. de interieurvernieuwing van de Pancratiuskerk, heeft 47.500 op gebracht. Zo'n hoog bedrag is nog nooit behaald. IN NOORD WIJK NOORD WIJK De heer Schelvis (ppr) hield tijdens de behandeling van een voorstel betreffende fluori dering van het drinkwater een fel betoog en keerde zich er tegen. Hij verweet de voorstanders in de raad een tekort aan kritische beoordeling. Het raadslid liet een reeks Europese landen de revue passeren wa-r fluo ridering verboden is. De prot-chr. fractie vertrouwde op de deskundigheid van de plaatselijke artsen en het ziekenfonds. Ook de kvp was voorstander echter onder de voorwaarde, dat aan hen, die dit wensen ongefluorideerd water wordt verstrekt Wethouder Den Otter verweet de heer Schelvis alleen de argumenten van tegenstanders te gebruiken. Naar zijn mening is de gemeente niet ver plicht ongefluorideerd water te leve ren, maar het is technisch wel mo gelijk. De burgemeester bracht het voor stel van b. en w. in stemming, waar bij de leden Schelvis, De Ridder, Faase, mej. 'Koopman, Alkemade. Van Leeuwen Van Hesse zich tegen verklaarden. Het voorstel werd met 10 tegen 7 stemmen aan enomen. Diepenhorst in Valkenburg yALKENBURG Prof. mr. I. A. Diepenhorst spreekt maandagavond om 8 uur in de zaal bij de Geref. kerk in het kader van de Kamerver kiezingen. Hoog en laag water Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Donder dag 22 april: hoog water 0.45-13.08; laag water 8.45-21.25. NOORDWIJK In de vyf uur du rende raadsvergadering stelde de ge meenteraad gisteravond een nieuwe Algemene Politieverordening vast. De heer De Witt vond dat het op gang zynde democratiseringsproces te wei nig in de verordening naar voren kwam en bepleitte het instellen van een commissie voor de openbare orde De bescherming van de bruikbaar heid van het strand was een veel besproken punt. De heer Bedijn ver wonderde zich over de kritiek. Met de toezegging dat het strandreglement zou worden gewijzigd, nam hij genoegen Burgemeester Bonnike zette uiteen dat de verordening aangepast moet zijn aan de Gemeentewet. De situatie in Noordwijk maakt een commissie openbare orde niet noodzakelijk. De burgemeester was bereid het demon stratieverbod te bestuderen. De her ziening van het strandreglement was al toegezegd. Een vrij uitvoerige discussie ont stond over het verbod om honden te laten loslopen. B. en W. kregen de bevoegdheid straten en wijken aan te wijzen, waar honden aan de lijn moe ten worden gehouden. Moeder Koonien De heer Vogelaar vond het ant woord aan de Vereniging voor Vogel bescherming, n.a.v. kritiek op een nieuwe weg aan de hypokritische kant. Voor de vogels blijft nog 430 ha bos over. Mr. Bonnike had goede verwachtin gen van een gesprek tussen gemeen- terrein van mevr. Koomen-Hulsbosch bescherming. Over de situatie op het kampeer- tebestuur. Staatsbosbeheer en Vogel- was in de fracties uitvoerig gespro ken. Als moeder Koomen haar terrein voorziet van waterleiding en voldoet aan de eisen van brandveiligheid, krijgt zij een vergunning om te laten kamperen. Zonder commentaar ging de raad akkoord met de voorgestelde wijzi ging van de kampeerverordening. De heer De Geus hield een pleidooi voor de invoering van een toeristen belasting, zeer nodig om toeristisch Democratisch gevoel is verzwakt RIJNSBURG De heer N. van 't Wout. burgemeester van Valkenburg, sprak gisteravond tydens de verga dering van de bond van overheids personeel over gezag en massamedia. Het sterke democratische gevoel van ha de oorlog zag hij de laatste jaren steeds meer verzwakken. Het opkomen van de Boerenpartij, de rel len in Amsterdam, de zedenverwil dering en het géén belangstelling hebben voor verkiezingen, vond hij verontrustende verschijnselen van de laatste jaren. Dat de massamedia voortdurend op de overheid letten achtte hij noodza kelijk. „Maar men moet niet vergeten dat ieder mens feilbaar is. De eigen lijke verandering van het gezag is dat het van traditioneel, meer rationeel is geworden", zei de heer Van *t Wout. by te blyven. Hij verzocht het college eerst een principe-uitspraak te vra gen en daarna met een uitgewerkt voorstel te komen. Burgemeester Bonnike zegde dit toe. Uitvoerig werd gediscussieerd over een voorstel een krediet van f 175.000 te voteren ter voorbereiding van een struktuurplan. In de prot.-chr. fractie werd ver schillend over deze zaak gedacht. Het structuurplan is nodig om bij de provincie gehoor te vinden voor de tokomstige ontwikkeling. De heer De Geus: „Wij willen Noordwijk aan Zee en Noordwijk-Binnen aan elkaar „binden". Eerst was alleen het mid dengebied in het geding, nu ook het gebied van de Grashoek. Daarvoor moet het streekplan gewijzigd". Een structuurschets moet goed zyn voor 10 a 15 jaar. In dit plan moet LEIMUIDEN De gemeenteraad besprak de begroting voor 1971. De uitgaven ztfn hoger dan in het voor gaande jaar, wat een teken van le vendigheid werd genoemd. De bur gemeester was vóór het voorstel van raadsleden om de begrotingen niet voor één jaar, maar voor twee jaar Ineens op te stellen. Dat is minder tijdrovend. De raad vond het juist dat de be volking aandringt op een r.k. lagere school en kleuterschool in het cen trum van het dorp. Bij het gemeen schapscentrum ligt dat anders. Een groot aantal inwoners tilt daar niet zo zwaar aan. Het gevolg is dat men moeilijk tot een gezamenlijke aktivi- teit kan komen. Burgemeester Breen meende dat er gaten zijn in de sa menleving. De verhoging van de straatbelas- ting. het reinigingsrecht, de personele belasting, grondbelasting en de leges en rechten t.a.v. de burgerlijke stand werd goedgekeurd. Een subsidie van f 250 werd beschikbaar gesteld voor de vrijwillige brandweer. De riole ring in Bilderdam wordt verbeterd (kosten f 3500). Datzelfde geldt voor de Nokweg (f 10.000). De raad ging akkoord met het voorstel mee te doen aan het interge meentelijk overlegorgaan noord-oos telijk Zuid-Holland, omdat dit een goed gespreksorgaan is. tot uitdrukking komen hoeveel wo ningen Noordwyk nodig heeft en waar grond beschikbaar is. Pu zz el prom inert ten Puzzel 3 april: tien gulden: mej. J. v. Hooidonk, Schelpenkade 10, Leiden, vijf gulden: mevr. W. I. C. Rotscheid, Mauritslaan 5, Oegstgeest Geen derde prijs. Puzzel 10 april: tien gulden: L. de Vries, Merelstraat 30, Leiden; vijf gulden: J. de Jong, K. Door manlaan, Katwijk, en mej. Ouwe hand, Langevelderweg 40, Noord- wijkerhout. KATWIJK AAN DEN RIJN Vrouwenbond De plaatselijke af deling van de Christen Vrouwenbond hield een vergadering in de zaal Rijnstraat. De presidente, mevrouw Hart kamp-Otter, beëindigde haar presi dentschap. In haar plaats kwam me vrouw M. Bakker-Wilbrink; secreta resse werd mevrouw G. Koelewijn- Meijer. Verder kwamen in het be stuur voor mevrouw M. van Eg- mond-van Ravensbergen en me vrouw T. Spierenburg-in 't Veld, de dames C. de Best-Overheul en J. de Jong-van Leeuwen. Tot vice-presi- dente werd gekozen mevrouw N. Du- rieux-de Rover. Mej. J. G. C. Hiemstra vertelde over Malta. NOORDWIJK Bollcnvluchtcn afgelast. De helikoptervluehten bo ven de bollenvelden op 1 mei, die zouden worden georganiseerd door de Evenementencommissie en de VW Noordwijk in samenwerking met de ANWB en de KLM Noord zee Helikopters N.V., gaan niet door. Belangstelling is er wel, maar niet voldoende. NOORDWIJK Rondvluchten. De besprekingen met de Kennemer Zweefvliegclub zijn deze week door de heer W. Rovers, direkteur WV Noordwijk afgerond. Besloten werd Vil de ROI.LE!SSTREEK LISSE De muziekvereniging „K.E.V." geeft donderdagavond de jaarlijkse uitvoering in gebouw Re- hoboth om 8 uur. HILLEGOM Chr. Evers 40 jaar by P.T.T. Gisteren was de heer Chr. Evers veertig jaar bij de P.T.T. in Hillegom. Een deputatie P.T.T.'ers kwam de jubilaris felici teren. Directeur Visser bood de oor konde van de directeur-generaal en de gouden speld aan. alsmede een en veloppe met inhoud. Namens het Hil- legomse personeel sprak de heer A. Verdonk. Hij bood een elektrisch scheerapparaat aan. Om 4 uur recipi eerde de heer Evers in Flora. LISSERBROEK Bloembollen cultuur De afdeling Lisserbroek van Bloembollencultuur telt veel le den die óók een bolbloementrekkerij hebben. Voorzitter A. J. Mesman zei dat de opbrengsten méér perspectief bieden. Ten aanzien van de verkoop in het buitenland zien de exporteurs in dat het waanzin is. dat twintig ver schillende reizigers bij één klant ko men. Penningmeester H. Tulen meld de een voordelig saldo van ruim f 150. Hij nam afscheid na 25 jaar penning meester te zijn geweest. Als nieuwe penningmeester werd de heer P. C. N. Wessels gekozen. ALPHEN Het 11-jarig meisje E. M. van Vliet reed gistermorgen met haar fiets de Rijksweg op. Ze kwam achter een auto vandaan, toen juist een vee-auto naderde, bestuurd door de 26-jarige C. van der Louw uit Alphen. Door een snelle reactie wist deze te voorkomen, dat het meis je werd gegrepen, maar de veewagen botste tegen een boom en kantelde. Alle drie inzittenden kwamen met de schrik vrij. ALPHEN De Prins Bernhard- laan is na de aanhoudende controle door de politie wel veiliger geworden. Gisteren werd weer anderhalf uur gecontroleerd. Vijf autobestuurders kregen een proces-verbaal. ALPHEN Dinsdagochtend opende de heer H. F. Wolf, din van het bejaardencentrum „Rijnzate" de in de recreatiezcu gerichte bazaar van de Welfare van het Roode Kruis. Artikele patiënten, bejaarden e.a. maakten werden verkocht. De opbi van de fancy-fair is voor het welfare-werk bestemd. Ook wa attrakties, zoals de kegelbaan, waar de dames een dankbaar g{ van maakten. Vandaag werd de bazaar voortgezet. K. en O.-concert in Oegstgeest OEGSTGEEST Het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland presen teerde zich gisteren o.l.v. zijn nieuwe dirigent, Lucas Vis in een veelomvat tend programma. De ouverture Sam son (Handel) klonk allerminst homo geen. De hoornist moest zijn partij nog maar eens grondig bezien! Veel fraaier was de strijkersklank in Vivaldis concert voor piccolo en orkest, waarin de eerste fluitiste de solopartij voor haar rekening' had genomen. Hilde Broekhuysen maakte hiermee een goede indruk. Bachs concerto in c, oorspronkelijk met een viool en een hobo als solo instrumenten geconcipieerd, werd nu vertolkt door Marinus Flipse en Tjitte Weber op twee Russische vleu gels; de meester toonde zich zekerder en minder romantisch dan zijn leer ling Weber, die nogal veel pedaal gebruikte. - Aan de interpretatie van Griegs Suite uit Holbergs tijd zullen we niet veel woorden verspillen: deze was vol ontsporingen, waarvan' die van de altiste het zwaarst wogen. Heel goed was de harmonie tussen Flipse en het orkest in het vuurwerk- stuk van Saint-Saens. Rossini's „Italiaanse" begon met voorzichtige pizzicati, liet een uit stekende hoboïst horen, maar ook ongelijkheden en een ontsporing bij de fluit. De strijkersklank bleef hier dun en te scherp. Het publiek toonde zich dankbaar voor het gebodene. De akoestiek van de aula is wel droog, maar het is een plezieriger concertomgeving dan het Gemeentecentrum. Drs. A. van der Veen-Wiersma. Vit de RIJJSISTRE, om met ingang van het weekend 24/25 april en verder alleen in de weekends de mogelijkheid te ope nen, de Noordwijkse badgasten en andere liefhebbers een rondvlucht per zweefvliegtuig te laten maken. NOORDWIJK Tweede Tulpen- Rally-Toertocht naar Noordwyk. De reeds eerder aangekondigde Auto sportdag Noordwijk, die onder aus piciën van de Stichting Autosport- week Noordwijk op 26 juni zou wor den gehouden, zal om technische en organisatorische redenen geen door gang kunnen vinden. Een en ander houdt mede verband met het feit, dat de Stichting Autosportweek Noordwijk erin is geslaagd de Twee de Tulpen-Rally-Toertocht naar Noordwijk te halen en mede in het kader van dit evenement een Con cours d' Elegance de l'Automobile in het programma op te nemen. Koninginnedag, 20 april, is het de dag van het Concours d'Elegance de l'Automobile, georganiseerd door de Eerste Vrouwelijke Automobilisten Club (EVAC). Om 14.30 uur vertrekt het défilé vanaf „Huis ter Duin". Noordwijk staat van 26 t.m. 30 april in het teken van de autosport. Marion is Alphens 35.000ste ALPHEN Met de ge- boorte van Marion Wilhel- mina Barth, vanochtend om 4.30 uur, heeft Alphen nu 35.000 inwoners. Het meisje is de dochter van J. H. Barth en mevrouw Barth-Harting (30 jaar). Diamantstraat 406. HeU echtpaar had al een dochtertje van 2 jaar. Van middag om 3 uur werd zij officieel ingeschreven. Lik b jilinge t gro ïappe lar ei n. Sp HAZERSWOUDE Cl mist c vrouwen Mevr. Lengkeek- in in link declameerde gisteravond n hui leden van de Christen Vrouwi g rek De dames Jochem en Kenende volgden de dames Van 't Wet-opi Van Staveren op als ziekenbezi ers g ALPHEN In de Witte de eun .e straat botste gisteren een 34 Alphense bromfietsster tege 1(*ue personenauto die haar tegemo en bestuurd werd door een da Rijnsaterwoude. Ze werd m zware verwonding aan het link naar het ziekenhuis Rijnoord g -t HAZERSWOUDE In v ,dat met Koninginnedag was het 11 (ort, kei ijk een wijziging te brengen !0in'er rooster voor het ophalen van Hen vuil. Dit is in de week van 2 jjn tot 30 april voor de Rijnd hat maandag 26 en woensdag 28 e ch w< Hazerswoude-dorp op dinsdag donderdag 29 april. HAZERSWOUDE De led) de kiesvereniging van KVP, C ARP en andere belangstel Voor kunnen woensdag 28 april de lollen zingsuitslagen volgen. DaartoAje tl den zij in de gelegenheid gesfcjon de grote zaal achter de gerefont ee: kerk. HAZERSWOUDE Het jeujbrs. van Zang en Vriendschap .ciolo woensdagavond een uitvoerip hij half acht precies in het heierkei verenigingsgebouw. Deze avt alleen toegankelijk voor oud^g geen lid zijn van het grotepige 1 Voor de anderen en de overigéotiev leden wordt de uitvoering hdtaten op donderdag 29 april. oor (t HAZERSWOUDE Op 3|giste zal in de gereformeerde keifer va muziekavond worden gegeven.hmen aan werken mede Gerard Akkezig organist van de Kloosterkerk I Haag, Zang en Vriendschajf .'-•ugdkoor van Zang en Vriem en de instrumentale jeugdgrc afd Biireerliike stan KATWIJK Geboren: Marcel, von Dijk; Jacob C.zvT van DuijW Alida W, dv G C SDlerenburg: Pril M. dv R J Arron; Geertje T A. d\f Duijvenbode: Pieter H. zv P Barf Yvonne Th J. dv F A Lassoolj; r zv A van Oosten; Jacqueline. Vreugd; Percy E D. zv F H Abraham, zv A J Ouwehand: Arri J Ouwehand: Astrid Y. dv H Balkf Jacoba C. dv B N Zwanenburg: Pa zv C Ouwehand; Jan zv D K de 4 Overleden: van der Plas. Jacobl Luijendijk, Jacob 78 jr.; Windhorstfl 91 jr.: van Tol, Johan Heinrich r Ouwehand, Teunls, 74 jr.; OuwendlJ rardus Petrus, 73 jr.: Wormser, Ella Zwembad Sassenheim volgend jaar klaar SASSENHEIM Na enige discus sie en een op het laatste moment in getrokken KVP-motie („geen verdere verhogingen") ging de gemeenteraad gisteravond akkoord met een extra subsidie voor restauratie van de Her vormde kerk. De voorzitter wees erop, dat dit de gemeente geen geld kost om dat het Gemeentefonds de subsidie terugbetaalt. De verhoging was nodig omdat de voor de restauratie geraam de kosten volgens een latere opgaaf f230.000,hoger liggen dan aanvan kelijk was gedacht. Er was nóg een kostenverhoging te „verteren": voor de bouw van een zwembad was f 269.000,— meer nodig dan aanvankelijk was geraamd. Het bad kan waarschijnlijk volgend jaar in gebruik worden genomen. Gesloten bestel '68 47000 km 4850,- nu: Gesloten bestel '69 30000 km 5250,- nu: Gesloten bestel '68 50000 km 2850,- nu: Bestel met ramen '68 48000 km 4850,- nu: Bestel met ramen '68 39000 km 5150,- nu: Bestel met ramen '69 31000 km 5450,- nu: Bestel met ramen '70 43000 km 5750,- nu: Pick up '69 68000 km 4550,- nu: Kombi banken '68 56000 km 5950,- nu: Kleinbus '68 70000 km 6950,- nu Kleinbus '69 40000 km 7750,- nu 4: "r1 4! B 4: ld Pr Contante wisselkoersen AMSTERDAM, 20 april Londen 8.728.72%; New York 3.60%— 3.60«/i; Montreal 3.57%—3.57%; Pa- rijs 65.33V2-65.38V2; Brussel 7.26% 7.26%; Frankfort 98.949899; Stockholm 69.85—69.90; Zürich 83.7G —83.81; Milaan 57.93%—57.98%; Kopenhagen 48.13%—48.18%: Oslo 50.59%—50.64%; Wenen 13.96>/«— 13.97%; Lissabon 12.65>/«—1266'/i. OEGSTGEEST Gevers9traat 30 tel. 01710-51940-52661 dag. tot 21 uur zat. van 10 tot 18 uur zond. van 14 tot 17 uur VOORSCHOTEN Hofweg 39 tel. 01717-4995 dag. tot 18 uur vrljd. tot 21 uur zat. van 10 tot 18 uur zond. van 14 tot 18 uur op it LEIDERDORP d. Valk Boumanvtord tel. 01710-42041 aar dag. tot 18 uur zat. van 10 tot 18 ui en Ijzi

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 4