j a rate wil ook buiten Spanje erkenning an Tilburg overwint eigen onzekerheden Afspraken over financiën openbaar vervoer nodig J FORMAAT Timman verrast Donner Lagere nettowinst in 1971 verwacht f snel krant van Drysdale verslagen Merekx goed bewaakt Chinees team verslaat Amerikanen door deze krant veel weten: I \mmmmmm* Cgeen "X lange^tukken I Reactie op nota: Samenwerking met DSM in kunstmest Wereldstaalverbruik in opgaande lijn 13 WOENSDAG 14 APRIl 1971 - gerrit den ambtman j^DRID José Eulegio Garate ior het kritische Spaanse voet- ibliek al lang -tot nationale held' verheven. De centrale .van landskampioen 'Atletico id is tienvoudig international jt voor de derde keer in suc- op de eerste plaats van de 8 lorerslijst. Desondanks worden 'r rootste kwaliteiten van de Ma- m aanvaller buiten de ;nzen van Spanje nauwelijks waarde geschat, zelfs opmerke- Juist daarom C Garate vanavond tegen Ajax, in eerste wedstrijd in de halve fina- het toernooi om de Europa ir landskampioenen, op een rol. optreden van José Garate bui- veld staat in schril contrast ijn collega's van bijvoorbeeld Madrid, die hun populariteit ind geraffineerd uitbuiten en it blijken door sterallures. Ga- eindt het aardig dat zijn spel zo idig wordt geprezen. Maar ook niet, en relativeert zijn Jitingen "steeds gelaten. Hij nooit geweigerd voor het na- e elftal te spelen en nooit de met zijn club bekendgemaakt, lud niet van rumoer, al besef ik, s ik ook buiten Spanje bekend orden, nu en dan voor wat op- loet zorgen. Ik probeer dat te ten door goed te voetballen". klasserijke aanvaller van Atletico's formatie heeft dit sei zoen in het Europese bekertoernooi vrijwel niet voor eclatante prestaties gezorgd. Hij maakte tot nu .toe slechts twee doelpunten en miste door een pijnlijke rugblessure de wedstrijden in de kwartfinales tegen Legia Warschau. In Atletico's zwaarste duel tegen de Italiaanse ti telhouder Cagliari, bleef hij in de schaduw van Luis, die toen vier doelpunten produceerde. Garate ech ter zorgde voor het voorbereidende werk. Zoals hij tijdens de wedstrijd altijd met Luis in de slag is. „Dit duo", sprak Ajax tranier Ri- nus Michels gisteren, „is geweldig sterk. Die twee zijn voortreffelijk op elkaar ingespeeld en van hen ver wacht ik de gevaarlijkste acties". Luis en Garate beheersen de 12 combinatie (nog steeds een aantrek kelijke specialitiet van het Spaanse voetbal) meesterlijk. Uit die combi natie heeft Atletico dit seizoen in de competitie het gros van zijn 50 doel punten gemaakt. Garate: „De tegen standers weten, dat dit een van onze belangrijkste .wapens is. Daarom wordt het steeds moeilijker die 12 uit te voeren. Meestal lig je dan voor die tijd al op de grond. De verdedigers in onze competitie zijn bikkelhard. In Spanje wordt een stuk harder gevoetbald dan bijv. tij dens het wereldkampioenschap in Mexico. In het begin raakte ik door al die schoppartijen mijn zelfver trouwen kwijt. Maar nu kan ik in casseren". José Garate kwam vijf jaar geleden van de tweede divisie club Indauschu naar Atletico. Al ruim voor die tijd hebben de top clubs uit de hoogste klasse in Spanje naar zijn kwaliteiten gelonkt. Ik was 21 toen ik naar Madrid ging. Mijn ouders hebben mij voor die tijd verboden volledig professional te worden. Ik moest eerst mijn diplo ma's halen. Dat vond ik toen ver schrikkelijk. Nu weet ik, dat ze vol ledig gelijk hebben gekregen. Ook mijn zoon zal eerst moeten studeren als hij in dezelfde situatie komt. Voetbal is leuk, maar ik weet, dat ik dit niet mijn hele leven kan doen. Ik ben niet van plan me door de sport stuk te laten maken. Als ik zelf merk, dat ik om wat voor reden dan ook minder sterk ga spelen, stop ik .onmiddellijk. Dan zoek ik een baan als ingenieur." Voorlopig echter wint het spel van Garate nog steeds aan kracht. De invloed van trainer Marcel Domingo is daar duidelijk debet aan. Garate: „Nadat Domingo twee jaar geleden bij Atletico kwam ben ik duidelijk sterker geworden. Onder zijn leiding is trouwens het gehele elftal ge groeid. -Veel spelers hadden een minderwaardigheidscomplex door de successen van real Madrid. Domingo heeft dat eruit gepraat. Hij is een voortreffelijk psycholoog. We voeren urenlange gesprekken met hem. Niet alleen over taktiek, maar ook over de training, de inzet tijdens een wedstrijd. Domingo is vaak echt fa natiek en heftig. Hij wint zich snel op als iets niet naar zijn zin gaat. En Enkele spelers van Atletico (v.l.n.r. Quique, Iglesias, Jayo, Adelardo en Uferte) bespioneren het Ajax-team, dat het Estadio del Manzanares inspecteert. daar kan ik dan weer niet tegen". Garate zal vanavond Domingo's belangrijkste pion tegen Ajax zijn. „Deze wedstrijd had de finale van dit toernooi moeten zijn. Atletico en Ajax zijn beduidend sterker dan Ro de Ster en Panathinaikos. Daarom gaat de beker naar Ajax of Atletico. Wij zullen vanavond met minstens twee doelpunten verschil moeten winnen om een redelijke uitgangs positie voor de return in Amsterdam te veroveren." Ajax bereidt zich vijftig kilometer buiten Madrid op de wedstrijd van vanavond voor. Het derde duel, dat in één week op het programma staat. Michels: „We zijn door de over winningen op Feijenoord en Excel sior in een winning-mood terecht ge komen. Dat is natuurlijk voortreffe lijk voor de sfeer, maar nu moeten we zorgen dat we niet te overmoe dig gaan worden. Dat kunnen we ze ker niet tegen. Atletico gebruiken. Ik heb dat elftal 2 keer in actite gezien. Een sterke ploeg met een paar zeer gevaarlijke spelers. Het nadeel is, dat wij nu in een positie zitten, waarin wij de wedstrijd moeten maken. Vroeger konden wij ons op het spel van de tegenstander richten en dat is veel gemakkelijker." Michels gaf gisteren na een lichte training van zijn selectie met een brede grijns een opstelling van het elftal aan de Spaanse journalisten. Een opstelling met Haan, van Dijk en Blankenburg Vermoedelijke opstellingen: Ajax: Stuy, Suurbier, Vasovic, •Hulshoff, Krol; Neeskens, Mühren, Rijnders, Irureta, Ufarte; Luis; Garate; Alber- Atletico Madrid: Rodri; Melo; Jayo, i Iglesias, .Callejo, Udelardo, Irureta, ufarte; Luis; Garate; Alber to. door Hans Schmit D HOVEN Gerrit van iurg heeft zich drie weken jden in Oost-Berlijn op bijna jnieke wijze van een drei- vergetelheid bevrijd. Na afwezigheid van een half deed PSV's oefenmeester j^Linder toen een beroep op i middenvelder om de in fcoven verkregen 20 voor- j te helpen verdedigen. tit Van Tilburg, die de eerste boeting nog als toeschouwer if de tribune had gevolgd, lichtte op wat het breekpunt 1 zijn voetballoopbaan had pen worden, zijn taak op ontspannen als vlekkeloze bereikte toen de halve finales ranneer de Eindhovenaren van- de eerste poging ondernemen via Real Madrid voor de finale de Europa Cup 2 te plaatsen, is Ji it van Tilburg reeds een moeilijk Ér te denken schakel in Linders I atie geworden. Want in de twee W nliggende competitie-du els (te- m Holland Sport en AZ'67) is hij literst betrouwbare kracht geble- rentree van Gerrit van Tilburg Iis niet zooder slag of stoot tot I gekomen. Het verhaal van zijn zigheid is dat van zes maanden i tegen zichzelf, tegen zijn twij- en tegen een langdurige ziekte, trijd begon half september in svaldov tijdens de eerste Europa wedstrijd: „Het was een com- fiasco, van het hele elftal. Ik oen van het veld gehaald en heb idsdien niet meer ingestaan, november ben ik toen ook nog Igeworden, ik kreeg de bof over en van mijn kinderen. De eerste drie weken ben je teleurgesteld Je gaal aan alles twijfelen vroeg me af of het wel goed weest naar PSV te gaan. Mijn heeft me toen wel proberen op igen en gezegd: je bent 29, wat gebeuren, je salaris gaat door. toch knap je af. Begin januari beter, maar toen had ik geen meer en moest maar weer 10e ik terug kon komen. Toch ik toen weer het gevoel dat ik laten zien wat ik kan. De laat- :n minuten van de wedstrijd te- ïxcelsior, eind januari, mocht ik invallen, maar daarna was het afgelopen. Voor de thuiswed- tegen Vorwarts zat ik niet in lectie-groep, maar gewoon op de ie." bn- ng- ger hebt gedaan is uiteraard niet be langrijk, het gaat om wat je nu kunt), heb ik zelf geprobeerd conditie te krijgen. Ik ben iedere dag in het bos, niet zo ver van mijn huis, gaan lopen en oefeningen gaan doen. Een geluk kige bijkomstigheid was dat ik door de koorts bijna geen gewichtstoename heb gehad, zodat ik er niets hoefde af te trainen. Dat ik bijna drie maanden later in Berlijn weer ben opgesteld, dank ik aan de wedstrijd die de za terdag daarvoor in het B-team heb gespeeld. Ik heb toen, al zeg ik het zelf, grandioos gespeeld. Misschien kwam het wel een beetje door Fadr- honc, hoewel je dat natuurlijk nooit kunt bepalen. Fadrhonc kwam naar die wedstrijd om naar de doelman van Telstar-B te kijken. Voor het be gin kwam hij naar mij toe. we heb ben wat staan praten en toen zei hij: „Gerrit, laat vanmiddag eens zien wat je kunt.' Met PSV is de voetballoopbaan van Gerrit van Tilburg in zekere zin 'rond'. Van Tilburg: „Ik ben, als Eind- hovenaar, bij PSV begonnen en heb in het elftal gespeeld dat in 1963 kampioen is geweest. Na vier jaar ben ik om financiële redenen wegge gaan en daarna ben ik ieder jaar een stapje hoger gekomen. Bij GVAV, on der Ludwig Veg, voetbalden we om ons te handhaven in de eredivisie, bij Go Ahead zaten we net onder de top, we speelden thuis erg sterk maar verlies ia een uitwedstrijd was niet zo erg. Nu zit ik bij PSV en dat is de top, nu mogen we niet meer verlie zen." Gerrit van Tilburg denkt met zichtbare tevredenheid aan de twee jaar bij Go Ahead terug. „Het eerste jaar speelde ik met Nico Rijnders en Wietze Veenstra op het middenveld. We haalden toen uit 17 thuiswedstrij den 32 punten. Fadrhonc heeft toen absoluut invloed op mijn spel gehad, van die man leerde ik iedere dag, vooral wat tactiek en techniek be treft. Bij PSV ligt het accent meer op het tempo, daarom ook ik kon moei lijk omschakelen. Bij Go Ahead ver traagde ik, bij PSV moet ik tempo maken." Voetbal betekent voor Gerrit van Tilburg, die ook volgend jaar nog contractueel aan PSV is gebonden, alles („Ik kan er door eten, drinken, mijn kinderen groot brengen"), ook de mogelijkheid aan de toekomst te den ken. „Als het voetbal voorbij is, val je vaak terug in salaris. Als fullprof kan .ik echter 's morgens studeren, ik ben bezig voor programmeur. Toch blijft voetbal de hoofdzaak. Ik wil er se rieus ea hard voor leven en werken. Want wanneer het blijft zoals het nu gaat. is iedereen, PSV en ik, tevre den." Vermoedelijke opstellingen: PSV: Van Beveren, Van den Dungen, Strik, Radovlc en Vos, Van Tilburg, Van der kuylen en Veenstra, Schmidt-Hansen, Devrindt en Mulders. REAL MADRID: Junquera, Sanchis, Be nito Sanches, Zocco en Zunzunneque, Grosso, Pirri en Grande, Fleitas, Amancio en Gento. Gerrit van Tilburg aan het van het afgelopen seizoen naar wistig kopende PSV ging, wees Iop een naderend fiasco. Hij was 'an de zeven aankopen en Kurt r had zijn oog op hem laten omdat hij de twee afgelopen nen in het Go Ahead van de ge bondscoach Fadrhonc twee rkelijke kwaliteiten had ge- Kracht en techniek. Maar Ger- ön Tilburg, niet alleen in het maar ook daarbuiten een per- /er- ijkheid en bovendien gewend de .menselijke benadering' van isek Fadrhonc, bleek moeilijk in issen in het harde regime van Linder. De Westduitse oefen- tntLer eist van zijn sPelers hetzelf- 1 I0lpt hij zelf voor voetbal opbrengt t is niet geriag. In die sfeer van lige overgave en harde disctpli- sten de karakters van trainer eler met alle moeilijkheden van Gerrit van Tilburg (links) tijdens PSV's „generale", afgelopen zaterdag, in duel met de AZ-speler Schmidt. rit van Tilburg heeft er hard gevochten de periode van ge- gen rust zo snel mogelijk af te n. Van Tilburg: „Toen ik beter begin dit jaar, had ik geen con- meer. Ik heb zelf moeten zorgen e die terugkreeg, want de spelers e a-selectie hadden die conditie. e met hen mee zou hebben ge- I. had ik die achterstand nooit innen lopen. Omdat bij Linder prestaties tellen (wat je vroe- IJMUIDEN Tenzij het verloop van de opbrengstprijzcn in gunstige zin belangrijk van de verwachtingen zou afwijken meent Kon. Ned. Hoog ovens en Staalfabrieken voor 1971 re kening te moeten houden met een la gere nettowinst dan in 1970 161 miljoen). Verwacht wordt een lichte toeneming van het staalverbruik in de wereld en in de EEG en een ver dere stijging van de afzet overeen komstig de plannen. Hoewel de staalprijzen zich enigs zins hebben hersteld van de daling in de tweede helft van 1970, zal het voor 1970 gemiddelde niveau van de op- brengstprijzen ln 1971 waarschijnlijk niet kunnen worden gehandhaafd. Voor sommige grondstoffen wordt re kening gehouden met enige verdere prijsstijging. Aangenomen wordt, dat het niet mogelijk zal zijn deze negative in vloed, alsmede de stijging van de kosten van arbeid en toeleveringen volledig te compenseren door effi ciencyverbeteringen en een hogere bezettingsgraad van de installaties. Ook de verhoging van de belastingta rieven zal een extra druk op het re sultaat betekenen. Van het eerste kwartaal %van het lopende boekjaar zijn thans de resul taten van twee maanden bekend. De ze staven bovengenoemde verwach tingen. De kwartaalcijfers over jan/- maart zullen omstreeks de jaarverga dering worden bekendgemaakt JOHANNESBURG (ANP) Cliff Drysdale, de Zuidafrikaanse tennis- prof die van zich deed spreken door Rod Laver te verslaan, heeft gisteren in de kwartfinales van de internatio nale kampioenschappen van Zuid- Afrika een nederlaag geleden tegen de Spanjaard Andres Gimeno. Deze won met 62 64 60. Ook Ray Moore en Fred Stolle plaatsten zich bij de laatste vier. Uitslagen: Rav Moore (ZA) Pilic (Joeg) 6—2 3—6 6—3 6-4; Stolle (Austr) Hewitt (ZA) 6—4 4—6 6—3 64; Gimeno (Sp) Drysdale (ZA) 62 64 60. Dames enkelspel: kwartfinales: i'Evonne iGoolagong (Austr) Pat Walkden i (ZA) 6—1 6—3. MONT RIGI (ANP) Eddy Merekx heeft zijn voornemen ook de derde etappe van de Ronde van België op zijn naam te brengen niet kunnen verwezenlijken. Daarvoor werd hij in de 214 km lange rit van Bergen naar Mont Rigi te zwaar be waakt. Overigens had Merekx geen reden om te treuren, want René Pijnen de naaste belager van Merekx in de rangschikking zo men al in deze termen over een absoluut fenomeen als de Molteni-kopman mag spreken staakte de strijd. Algemeen klassement: 1. Eddy Merekx (Belg) 10.41.49; 2. Herman van Springel (Belg) 10.42.57; 3. Ferdi nand Bracke (Belg) 10.43.42; 4. Frans Verbeeck-(Belg) 10.43.52; 5. Roger Ro- siers (Belg) 10.43.53; 6. Willi van Mal- derghem '(Belg) 10.44.29; 7. Willy Planckaert (Belg) 10.44.48; 8. Wim Schepers '(Ned) 10.44.52; 9. Georges Pintens (Belg) 10.45.09; 10. Willy in 't Ven (Belg) 10.45.20; 15. Karstens (Ned) 10.49.03; 16. Jan Janssen (Ned) 10.49.06; 20. Gerrits (Ned) 10.49.42 29. Krekels (Ned) 10.58.54; 31. Dolman (Ned) 10.59.15; 45. Prinsen (Ned) 11.07.40; 50. Frijters (Ned) 11.10.34; 52. Harry Janssen (Ned) 11.10.42. PEKING (Tanjung) - Het Ameri- kaase tafeltennisteam, dat een vrien- sohappelijke wedstrijd speelde tegen een Chinees team, heeft gisteren in Peking met 53 verloren. Het Ame rikaanse damesteam boekte een 54 overwinning op haar Chinese gast vrouwen. Volgens het Joegoslavische persbureau Tanjung waren er 20.000 toeschouwers, die het stadion tot de laatste plaats vulden. De spelers, zo wel de Chinezen als de Amerikanen, werden door de toeschouwers harte lijk toegejuicht, toen zij het stadion binnenkwamen. Boven het speelveld hadden de organisatoren een groot spandoek gehangen, waarop in me ters-hoge letters te lezen stond: „Lang leve de eenheid van de mensen in de wereld." Van onze soc.-economische redactie AMSTERDAM „Bij de komende kabinetsformatie zullen sluitende af spraken moeten komen over de financiële middelen voor het open baar vervoer." Zo luidt de eerste reactie van de voorzitter van de Algemeen Christe lijke bond van Vervoerspersoneel, de heer J. J. Dassel op de gisteren ver schenen nota „Het moet met het openbaar vervoer". Deze nota zal volgens de heer Das sel de eerste aanzet moeten zijn voor het formuleren van een overheidsbe leid, waarbij de maatschappelijke plaats van het opentQar vervoer dui delijk moet worden uitgesproken. Rapport „Wij wachten nu al vier jaar op het rapport van het Nederlands Eco nomisch Instituut over het openbaar vervoer en zolang dat er niet is, zal de overheid niet met een fundamen tele aanpak komen. De maatschappelijke functie van het openbaar vervoer zal met na me ook voor het streekvervoer er kend moeten worden en dat betekent dat de overheid de bedrijven, die on danks een doelmatig beleid in de rode cijfers lopen zal moeten steunen", al dus de heer Dassel. Daarom zal bij de kabinetsformatie behalve over de structurele maatre gelen ook over de financiële middelen gepraat moeten worden. „We mogen niet meer gaande de rit ontdekken dat het streekvervoer stagneert om vervolgens te moeten toegeven dat er alleen ruimte is voor randvoorzienin- gen. De vijftien miljoen extra, die de overheid nu ter beschikking heeft ge steld van het streekvervoer beschou wen wij en het kabinet geeft daar toe ook wel aanleiding als een tij delijke voorziening," aldus de heer Dassel. IJMUIDEN 1-Tussen de Ver. Kunstmestfabrieken Mekog-Albatros, waarin Hoogovens 20 pet. en Shell Petroleum en Zout-Ketjen ieder 40 pet. bezitten, en de Nederlandse Staatsmijnen vinden 'momenteel oriënterende 'besprekingen plaats. Doel ervan is na te gaan in hoeverre het nuttig en mogelijk is te komen tot een nauwere samenwerking op het gebied van kunstmeststoffen. IJMUIDEN Het wereldstaalver bruik is in het afgelopen jaar on danks de conjuncturele neergang in de Ver. Staten nog met 3,5 pet. geste gen tot 580 miljoen ton. Het ziet er naar uit, dat het dit jaar waarschijnlijk -gunstig zal worden beïnvloed door de verwachte opleving in de Ver. Staten. In de EEG zal het staalverbruik in 1971 vermoedelijk slechts weinig stijgen ten opzichte van 1970. Ervan uitgaande dat de industriële produktie in de komende jaren zal blijven toenemen, verwacht Hoog ovens op langere termijn een voort gaande structurele groei van het staalverbruik. In het verleden heeft het concern zijn produktie relatief sneller kunnen uitbreiden dan het wereldstaalverbruik steeg. Vertrouwd wordt, dat Hoogovens in de toekomst o.m. dank zij izjn export gunstige vestigingsplaats deze lijn zal kun nen doortrekken. door Jan Timman LEEUWARDEN Na maan dagavond het hopeloos staande eindspel tegen Van Baarle ver loren te hebben, ging het giste ren duidelijk beter. De winst te gen Donner kwam doordat deze pionveriles over het hoofd zag. Nu was deze pion niet zo be langrijk, maar wel de aktiviteit van de witte stukken, die erna aan het licht kwam. Donner probeerde zich terecht uit de omklemming te bevrijden maar dit had als enig gevolg dat het proces versneld werd. Verder gebeurde er deze ronde niet veel. ReeHartoch ging het snelste remise nadat de zwarspeler een voortzetting van de Rus Platonov ontkracht had. Beide blijven hiermee op kop. Van de WeideScholl duurde niet veel langer. Scholl was erg onte vreden over het verloop, hij had een te duidelijke remisevariant niet we ten te omzeilen. Omdat het eindspel tegen Langeweg, dat na 3 zittingen opnieuw werd afgebroken, hopeloos is, lijken zijn kansen op de titel ver keken. In de partijen KrabbéAndriessen en Van de Vliet- Boersma gebeurde ook niets bijzon ders. Wel is op te merken dat An driessen met een als inferieur bekend staande variant reeds voor de tweede keer remise maakte. Langeweg probeerde het serieus te gen Van Baarle. Lange tijd had hij slechts weinig overwicht, maar in de afgebroken stelling heeft hij een pion meer. Omdat hij ook zijn afge broken partij tegen Scholl wint en in de laatste ronden achtereenvol gens de koplopers Donner, Hartoch en Timman krijgt, kon hij nog wel eens een belangrijke rol gaan spelen. Wit: J. Timman Zwart: J. H. Donner 1. e4. c6 2. cU. d5 3. exd5. cxd5 4 cl, Pf6 5. Pc3, e6 6. Pf3, Le7 7. cxd5. Pxd5 8. Ld3. 0-0 9. 0-0. Pc6 10. a3, Ld7 (andere mogelijk heden zUn 10. -. Pf6, 10. -. LI6 en 10. -. Pxc3) 11. Tel. Te8 12. Le4 (met de bedoe ling 12. -. Pf6 met 13 Lc2 gevolgd door 14. Dd3 en 15. Lg5 te beantwoorden). Pxc3 13. bxc3 Tc8 14. Lf4. Lf6? (een ernstige en waarschijnlijk verliezende fout 14. -, f5 15. Lbl is ook gunstig voor wit, maar zwart moet 14 -. g6 spelen, b.v. 15. Dd3, Lf6 16. c4. b6) 15. Dbl (Dit had Donner over zien, b7 en h7 zijn niet tegelijk te dekken), g6 16. Dxb7, e5 (anders kan zwart geen vin verroeren) 17. Dxe5, Pxe5. 18. Tadl, Pxf3t. Te7 20. Td6. Lxc3 21. Tedl. Tc7 22. Dd5, De8 23. Lxg6 (I), Le5 (verliest op slag na 23. -. Tc6 kan zwart nog even spelen) 24. Lxe5, Txe5 25. Lxf7t. Kf8 26. Lxe8, Txd5 27. Lxd7, zwart geelt het op. Achtste ronde: Ree - Hartoch Va-Vi, Tlm- man - Donner 10, Langeweg - van Baarle afg.,Van der Weide - Schol Krabbé - Andriessen Vi—Vi, Van der Vliet - Boers ma '/t— Voor de zevende ronde werd de partij Van der Vliet - Ree uitgespeeld. Ree won. Stand is: 1 Hartoch. Ree en Timman allen 5«/a pnt; 4 Donner 5 pt.; 5 Scholl 4 pnt 1 afg. 6 Krabbé en Van der Welde 3Va pnt; 8 Van Baarle 3 pnt -1- 1 afg.: 9 Andriessen en Boersma 3 pnt: 11 Langeweg 2'/j pnt. 2 afg; 12 Van der Vliet 2 pnt. Ook u kunt een MAP MET BRIEFPAPIER en enveloppen CADEAU krijgen als v deze bon invult! Ilk geef op als nieuwe abonnee: Naam: I Adres: Plaats: 3 betaling per kwartaal Dmaand, map postpapier. Mijn naam ist Adres: Plaats: Stuur mij als tegenprestatie de map postpapier.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 13