De Vink wordt Leiden 0nSa|„r Leerlingen in bestuurskamer. SCHOOL I I R NL LANDBOUWSCHOOL HEEFT HET MOEILIJK milieuhygiëne Ds. W. Dekker overleden Bloemenveiling E.M.M. wacht uitbreiding EEN MEISJE VOOR EENVOUDIG ADMINISTRATIEF WERK LEERLING VERKOOPSTER Mechanisatie Waarschuwing „HAASNOOT" kleding "HAASNOOT" schoenen tonen u wederom hun voorjaarscollectie fc KAPSALON „MODERL NIEUWE LEIDSE COURANT DINSDAG 23 MA 'v •'•v'-#,;? -■ v-.- f'.'-iwrn. HAARLEMMERMEER VrUdag zal in de aula van de lagere tech nische school in Hoofddorp een dag worden gehouden, bestemd voor on derwijsmensen van het openbaar- en bijzonder onderwijs. De dag staat in het teken van de milieuhygiëne. Instanties en deskun digen verlenen medewerking. Zij zullen met informatiestands aanwezig zijn. Deelnemers zijn ondermeer: Stichting Ruimte voor de Jeugd, Stichting Ratiobouw te Rotterdam. Informatiecentrum Scholenbouw. F. Nijland (deskundig op het gebied van de milieuscholen in Amerika), T.N.O. Delft, ministerie van Verkeer en Waterstaat, Sociaal-Economische Raad, Instituut voor Natuurbescher ming en educatie, de NCRV, KRO en NOS. In de ochtenduren zal dr. D. Hil- lenius een inleiding houden over de milieuhygiëne, 's Middags spreekt drs. P. de Ruiter (SER). De aan deze onderwjjsdag ver bonden tentoonstelling is donderdag avond en zaterdagmiddag en -avond voor leder opengesteld. NOORDWIJK Afgelopen nacht overleed in een pension te Bloemen- daal ds. W. Dekker uit Noordwijk- Blnnen. Deze gereformeerde predi kant heeft een langdurig ziekbed achter de rug. Vorige week werd hij uit het academisch ziekenhuis in Leiden ontslagen, na een nier-trans plantatie te hebben ondergaan. Hij verbleef in Bloemendaal, om in alle rust nog wat aan te sterken. In verband met zijn ziekte ging ds. Dekker, die 43 jaar is geworden^ op 1 juli 1967 al met vervroegd emeri taat .Op 27 september 1950 kwam hij naar Noordwij k. Daarvóór stond hij (vanaf 1956) te IJist Sinds z'n emeritaat verrichtte ds. ROELOFARENDSVEEN De jaarvergadering van bloemenveiling „E.M.M." moest het karakter hebben van een feestelijke bijeenkomst om dat de veiling in februari een kwart eeuw bestond. De statutenwijziging was er de oorzaak van dat de ver gadering veel tijd in beslag nam. De wijziging bëtrof de duur van het lidmaatschap. Bij beëindiging door opzegging zal een uittredegeld verschuldigd zijn van 3% van de ge middelde jaaromzet over de laatste twee volledige boekjaren. Volgens het jaaroverzicht van de directeur van de veiling, de heer A. R. Meima, sloot de balans met een batig saldo van f 219.523,34. Men ging akkoord met een veilingpercen- tage van 4.8 over 1970 en met een voorlopig percentage voor 1971 van 5#/o plus 1# o reservering voor de le denrekening. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende bestuursleden Th. E. Akerboom, W. Stokdijk en A. L. Ver del herkozen. De heer A. W. J. Wub- ben werd herkozen in de raad van toezicht. Ruimschoots werd aandacht be steed aan de nieuwbouwplannen. Gedacht wordt aan een uitbreiding van ca. 5000 m2, in drie fasen. Dc eerste omvat een nieuwe afvoerhal. Dekker hulpdiensten. Hij ging veel op bezoek bij zieken en bejaarden. Vorig jaar verscheen van zijn hand bij uitgeverij Kok te Kampen een vademecum over de nieuwe psalm berijming. De teraardebestelling vindt plaats op vrijdag 26 maart op de Algemene begraafplaats te Noordwijk, Vooraf wordt om 1.30 uur een rouwdienst gehouden in de Hoofdstraatkerk. Alpheuse politie vat jeugdige inbrekers ALPHEN In de nacht van zondag op maandag werden inbre kers verrast toen ze bezig waren buit te verzamelen in de Jeugd- haven aan de Willemstraat. De po litiemensen die met een auto wa ren, hadden een moeilijke achter volging van een viertal personen, die via achterommen en poortjes de benen konden nemen. Toch ge lukte het, een jongeman aan te houden In de Louise de Coligny- straat. Dit had tot gevolg, dat gis teren nog een aantal knapen in de leeftijd van 14 tot 20 jaar is aan gehouden en vermoedelijk zullen nog meer aanhoudingen volgen. In die nacht werd door hen reeds ingebroken in de Oranje Nas- sauschool, waar zendingsbusjes wer den geleegd; in de J. W. Hoor- nenburgschool, waar men geen buit had en in de Chr. Nijverheids school voor meisjes aan de Am- bonstraat, waar een radio-cassette werd gestolen, die men later te- ruggevond in de bosjes bij de school. In de Jeugdhaven had men, toen men betrapt werd. reeds en kele busjes met geld klaar staan, om ze mee te nemen. De politie onderzoekt, of men met deze jonge mensen ook de da ders van de inbraken en vernielin gen gepakt heeft in de nacht ervóór, o.a. bij Avifauna, Samsom en V. en D. Wat de inbraak in de Da Costaschool betreft, waarover we gisteren schreven en waar ver moedelijk anderen aan het werk zijn geweest, daar bedroeg de buit plm. f 50. VOORSCHOTEN B. en W. stellen de gemeenteraad voor de Kroon een verzoek te doen om een voor stel van wet tot wijziging van de grens tussen Voorschoten en Leiden te bevorderen. Bij de grenswijzigingen van 1966 is de grens tussen Voorschoten en Leiden wat betreft het gebied tussen de Vliet en de Rijn gehand- héndhaafd in het midden van de Korte Vliet. De inmiddels voltooide nieuwe vaarweg tussen Vliet en Rijn, het Korte Vlietkanaal, wijkt af van het oorspronkelijke tracé waardoor een grenscorrectie ge wenst is. Voorschoten en Leiden wensen het midden van de Korte Vliet te handhaven als grenslijn, dat be tekent een overdracht van 2,75 ha van Voorschoten naar Leiden en 5.23 ha van Leiden naar Voor schoten. Deze gebieden zijn niet bewoond. Wenselijk is ook een correctie van de grens in de noordelijke punt van Noord-Hofland waar de nieuwe Waddjngersluisbrug in aanbouw is. Een grensverlegging heeft hier tot gevolg, dat een gebied van 6.53 ha van Voorschoten naar Leiden over gaat, waarin het restaurant De Vink is gelegen en het voor afbraak bestemde koetshuis van Ter Wad ding. Het huis Ter Wadding en de toegang tot dit landgoed blijven op Voorschotens gebied. B. en W. vragen een krediet van f 140.000 voor veertig lichtmasten op de Leidseweg bij De Grote Vink. De provincie heeft zich bereid ver klaard een bijdrage te verlenen van 100#/o in de werkelijke kosten. Belangrijke aanwinst voor B.B. in Alphen ALPHEN Burgemeester Gal las heeft gistermiddag in zijn kwa liteit van voorzitter van de Kring- raad A-Kring Zuid-Holland-a van de Berscherming Bevolking, drie aanhangwagens met materieel voor hulpverlening bij ernstige ongeval len overgedragen aan het hoqfd Bescherming Bevolking van deze kring de heer F. D. Laurens. De wagens bevatten middelen die het mogelijk maken, bij een hulpver leningsactie gedurende langere ter mijn, de gewonden „te velde" eer ste hulp te verlenen en ook beschut administratieve werkzaamheden te verrichten. Men was onder de indruk van de kwaliteit en de mogelijkheden van het materiaal. De aankopen vergden een bedrag van f45.000. Burgemeester Gallas sprak de wenselijkheid uit de B.B. ook een taak te geven bij rampen in vredes tijd (genoemd werden bijv. de gro te branden die vorig jaar in Alphen hebben gewoed), maar anderzijds was hij ervan overtuigd, dat in verband met het karakter van de B.B., die een noodwachtplicht kent, een uitbreiding van taken conse quenties zou hebben in het mense lijke vlak. Maar afgezien van dit alles, de kring heeft een belangrijke aan winst ontvangen. LEIDEN Woensdag 24 maart zal van 12.45 tot 13.30 uur de jonge organist Ben Fey een pauze-orgel concert geven in de Stadsgehoorzaal. Dit concert, georganiseerd door KAO, is weer bedoeld als lunch-con- cert. Organist Ben Fey studeerde aan het Conservatirium te Den Haag, waar hij de Prix d"Excellence voor kerk- en concertorgel behaalde. Hoog en laag water Katwijk aan Zee Katwijk aan Zee Woensdag 24 maart: hoog water 1.15 13 35; laag water 9.14 21.49. VOORSCHOTEN B. en W. stel len voor de „Zeeheldenbuurt" in Noord-Hofland uit te breiden met: het gedeelte omsloten door de Leidse weg, Piet Heynlaan, Admiraal de Ruytersingel en de zuidwestelijke grens van Noord-Hofland naar Wil lem Barentsz, Abel Tasman, Jacob van Heemskerck en Cornelis Houtman. De Katwljksche Bouwvereeniging vraagt; Sollicitaties aan het kantoor Randweg 35. Katwijk aan Zee. Tel. 01718—13535. ZOETERWOUDE Teerketel ln brand Gistermiddag om 4 uur sloeg de vlam in een ketel met teer die op een aanhangwagen stond aan de Ambachtsherenweg waar daken van schuren en garages van een mas- tieklaag werden voorzien. Omdat men de nabijheid van een gascylin- der waarmee deze ketel werd ge stookt gevaarlijk achtte, werd de Leidse brandweer gealarmeerd. De installatie liep schade op. Wij zoeken als hulp in de verkoop afdeling een, gezellige Boekhandel VAN DER LEE Prlncestraat 38 Tel. 01718-12492 Katwijk aan Zee. RIJNSATERWOUDE De Chr. school wordt uitgebreid met één lokaal een gemeenschapsruimte. Eerst moet het lokaal klaar zHn, want daar zitten het hoofd van de school (G. de Groot) en ztyn mede werkers om te springen. De twee lokalen, waarover men beschikt zUn niet meer voldoende. Ook Rijnsaterwoude breidt zicb uit. Een nieuwe wjjk is er bijge komen en er zfjn nog meer uit breidingsplannen. Het aantal leer lingen schommelde altBd rond de vijfenvijftig. Maar nu zijn er ruim tachtig en dat zal dit jaar de hon derd wel dicht benaderen. In 1968 werd daarom een urgentie verklaring afgegeven voor uit breiding met één lokaal en een gemeenschapsruimte. In augustus is er een derde leerkracht bijge komen en een vakonderwijzeres. Vijfentwintig kinderen (3e en 4e klas) zijn nu zolang ondergebracht in dc bestuurskamer. Tot het nieuwe lokaal) klaar is. De heer De Groot hoopt eind mei het derde lokaal in gebruik te nemen. Inmiddels staat een vol gende uitbreiding een vierde lokaal al op papier. Misschien dat dit volgend jaar al moet ge beuren, maar het jaar daarop zeker, lokaal en een gemeenschapsruimte. Het is de bedoeling van het bestuur de gemeenschapsruimte t.z.t. ook beschikbaar te stellen voor ver enigingen. Het onderwijs krijgt in Rijnsater woude grote aandacht. „Het is prettig dat Rijnsaterwoude zo vlak by Alphen ligt", zegt de heer De Groot. „In Alphen is alles te vinden op onderwüsgebied. Daar kunnen ze voor het vervolgonderwijs volop terecht. Onderwysvernleuwing betekent dat het onderwerp „speelleerklas" in RUnsaterwoude meer dan eens is besproken. De drie leerkrachten van de chr. school hebben zich laten Inschrij ven by het pedagogisch centrum in Alphen, waar zy een cursus, juist voor die speelleerklas, gaan volgen. i WBV „De Tuinstadwijk" LEIDEN De woningbouwver eniging De Tuinstadiwijk had giste ren een buitengewone ledenverga dering. De leiding was in handen van waarnemend voorzitter A. Lan- cel. Deze wees in zijn openingswoord op de goede verstandhouding met het nieuwe bestuur, vooral nu er vaklieden deel van uitmaken. Het kraken van een woning in de Serin genstraat werd uitvoerig besproken, alsmede maatregelen hoe in zo'n ge val moet worden gehandeld. Ook de huurverhoging kwam ter sprake. De heer J. Bekooi kwam in het bestuur. De heer A. Wielders, bestuurslid, werd commissaris, als mede de heer J. C. van Dalen. Tot bestuurslid werd ook de heer A. Marks gekozen. De boekhouding zal in handen worden gegeven van de centrale boekhouding der woning bouwverenigingen. Zeven woning bouwverenigingen gingen reeds voor. LEIDEN Gisteren vond een een- rijding plaats tussen twee auto's op de hoek Driftstraat en Atjehstraat. Bestuurders waren een 48-jarige en een 24-jarige Leidenaar. Een passa gier (39) in de auto van de jongste automobilist moest worden behan deld bij de Eerste-Hulpdienst van het Academisch Ziekenhuis. In de vroege ochtenduren trof de politie een 23-jarige inwoner uit Voorschoten en een 25-jarige Leide naar aan die bezig waren vuilniszak ken leeg te gooien op straat. Zij ver keerden beiden onder invloed en werden ter ontnuchtering naar het politiebureau meegenomen. NIEUW-VENNEP „Het moet geen overlijdensbericht worden, want dat is te somber. Tot nu toe krij gen wij onze leerlingen uit wijde omgeving, van Haarlem tot Sas- senheim. Voor de nieuwe cursus zijn nu elf leerlingen ingeschreven. Het moeten er meer worden. Ge beurt dat niet dan zullen wij geen toestemming krijgen om te voor zien in de vakaturc die ontstaat, nu onze derde vaste leerkracht ontslag heeft genomen." Dit toch wel pessimistiche geluid laat de heer J. G. Ligtenberg, dlrekteur van de chr. lagere landbouwschool in Nieuw-Vennep, horen. Het lager landbouwonderwijs blijkt, evenals het visserijonderwys. steeds minder aantrckkeiyk te worden voor de jongens. „Toch zal er voorlopig behoefte biyven bestaan aan dergeiyk landbouwonderwy*. Hakrlemmermeer zonder een lagere landbouwschool is ondenkbaar". De Johannes Verkuylschool, streek school voor lager landbouwonder wijs, aan de Eugenie Prévinaire- weg, telde in het cursusjaar 1960- 1961 nog 82 leerlingen. In 1968- 1969 waren dat er 57 en nu is dit aantal verder teruggelopen tot 48 In het noorden van 't land liggen de aantallen hoger. De oorzaak hiervan is dat in de afgelopen ja ren lagere landbouwscholen wer den gesaneerd. „Ik vergelijk het lager landbouwon derwijs met de mavo. Het blijkt ook wel dat dit wat betreft het algemeen vormend onderwijs kèn, want ik weet dat in wervingsad vertenties van de gemeentepolitie in Amsterdam, naast het diploma mavo, nu ook een diploma van de lagere landbouwschooj voldoende is." „Dat houdt in dat de leerlingen op onze school tweemaal zoveel les krijgen in landbouwwerktuigen en motoren. Zelfs lassen is er bij." In Nieuw-Vennep zijn nimmer plan nen geweest van de landbouw school een tuinbouwschool te ma ken. Eén van de redenen is dat er tuinbouwscholen genoeg zijn in de omgeving. De heer Ligtenberg noemt Aalsmeer, Rijnsburg, Am sterdam (twee), Haarlem (twee), Ter Aar, Boskoop, Hillegom, Lei den en Noordwijkerhout. „Moeten wij in ons gebied de akker bouw en veeteelt nu maar gaan verwaarlozen, of optimaal verzor gen?", zo vraagt hij zich af- Het antwoord geeft hij zelf: in Nieuw- Vennep kiest men voor 't laatste. Het lager landbouwonderwijs omvat te vroeger alleen akkerbouw en veeteelt Toen een derde richting mocht worden gekozen, werd dat in Nieuw-Vennep de mechanisatie: De tendens in de landbouw is niet rooskleurig. Gelijke prijzen en stij gende kosten maken het er voor de boer niet gemakkelijker op. Elf jaar geleden was de Johannes Verkuylschool nog een kleine school, waar de jongens één dag of twee dagen per week onderwijs ontvingen. Als eerste ging deze school ertoe over in de geest van de Mammoetwet te handelen. Het werd een dagschool en dat bete kende dat het schoolgebouw werd yitgebreid. Dat gebeurde in 1959. Volgens de heer Ligtenberg is er nog geen reden voor het luiden van de noodklok. Als blijkt dat de school niet meer aan de minimum eisen voldoet, volgt er een waarschuwing van 't rijk. Is er binnen drie jaar geen verbetering ingetreden, dan wordt de subsidie ingetrokken. Een waarschuwing is er nog niet. De heer Ligtenberg hoopt van harte dat die ook niet komt. Volgend jaar november zal hij de pensioen gerechtigde leeftijd hebben bereikt. Méér dan veertig jaar onderwijs heeft hij dan achter de rug. Hij dient zijn tijd wel uit, maar hij zou graag zien dat voor de land bouwschool in Nieuw-Venpep nog een toekomst is weggelegd. „Als onze landbouwschool verdwijnt, dan kunnen wij er zeker van zijn dat ze ook nooit terugkomt. En dat in de Haarlemmermeer. Hoe zal het gaan met 't landbouwon derwijs? Dat hangt af van de toe komst van de landbouw zelf. De heer Ligtenberg: „Wie kan daar een zinnig antwoord op geven? Wie weet bijvoorbeeld welke func tie het agrarische bedrijf krijgt binnende recreatie?" De lagere landbouwschool is een uitkomst voor de jongens die geen talen knobbel hebben en die niets liever doen dan in de openlucht werken. Zij hebben zelfs de mogelijkheid via Nieuw-Vennep naar de middel bare landbouwschool te gaan en zelfs naar Wageningen (bijvoor beeld bosbouw). Aan de landbou wer worden hogere eisen gesteld. Vandaar dat de l.l.s. zo belangrijk is. „Maar ja, als Haarlemmermeer een industriegebied wordt, wat moet je dan hier met een landbouwschool?", verzucht de heer Ligtenberg. Henk Kamics LEIDEN Onder auspiciën van de Schoolsportcommissie Leiden werden schooi tu rnwedstrijden gehouden. Meisjes Junioren, 12-14 jaar: l Oranje Nassau Mavo I; 2 Agnes SG I; 3 Chr. Lyc. Visser 't Hooft; 4 Rembrandt SG, 5 Meilaan I; 5 SG Lelden ZW I; 6 Willem Alexander Mavo; 7 Oranje Nassau Mavo ÏI; 8 Rembrandt SG v d Brandelerkade I 9 Boshuyzen; 10 Duinzicht SG I; 11 Rem brandt SG 5 Mellaan II! 12 Bonaventura College I; 13 Oranje Nassau Mavo II; 14 Vakschool Rapenburg I; 15 Bonaventura College II; 16 Agnes SG II; 17 SG Lelden ZW II; 18 Rembrandt SG v d Brandeler kade II! 19 Rembrandt SG Burggraven- laan! 20 Vakschool Rapenburg II; 21 Rijnlands Lyc.; 22 Duinzicht SG II. Meisjes, senioren, 15 Jaar en ouder: 1 Willem Alexander Mavo; 2 Rembrandt SG Vit de DUINSTREEK NOORDWIJK Mevr. Van der Ploeg van de Oranjevereniging Noordwijk-Blnnen speldde 'de acht bestuurders een nieuwe* kokarde op, die zij zelf maakte, ter vervanging van de aftandse, reeds vijftig jaar oud zijnde exemplaren, waarmee het bestuur zich op hoogtijdagen tooide. Dit gebeurde tijdens de ledenver gadering. Wat betreft de samenwerking met de Oranjeverenigingen te Noordwij kerhout, Voorhout en Katwijk zei de voorzitter dat besprekingen nog gaande zijn. De viering van koninginnedag zal anders worden opgezet. De 'kroningsfeesten' worden dit jaar gehouden op 27 en 31 augustus en 1 en 2 september. Het program ma is in hoofdzaak gelijk aan dat van vorig jaar. H.T.I.O.S. zal in het najaar voor de O.V. weer enkele toneelavonden voor leden en bejaarden verzorgen. KATWIJK Woensdag 24 maart houdt de N.C.V.B, om 8 uur een le denvergadering in „de Hoeksteen". Mevr. dr. M. Lodder-de Vries spreekt over „Het gebruiik van pijnstillende middeOen". 'es 3<je! Soil.; T n: 8 fv v d Brandelerkade; 3 Agnes i lands Lyc.; 5 Louise de Coll.; Nassau Mavo; 7 Boshuyzen; SG; 9 Vakschool Rapenburg;iei Lyc. Visser 't Hooft. ,j- Jongens junioren, 12-14 jaar: Nassau Mavo: 2 Rembrandt S{ laan; 3 Louise de Co.l I; 4 Sta 5 Duinzicht SG; 6 Louise de Col Jongens senioren, 15 Jaar en Rembrandt SG Burggravenlaan;)e, de Col.; 3 Oranje Nassau Mavo llit de ROLLENSTI llflK ZOETERWOUDE Clubkampioen. Toen Henry van Teijlingen zondag avond ook het algemeen clubkam pioenschap van P.I.T. veroverde om dat hij dameskampioene Anneke Koek met tweemaal 21-10 had ge klopt, sloot hij een bijzonder succes vol toernooi af. In het damesenkel moest Anneke Koek haar meerdere erkennen in Marian v. d. Helm. Bij het dames- dubbel moesten Anneke Koek en Marian v. d. Helm het duo Fiet v. d. Geest en Anny Beereboom in de finale laten voorgaan. Henry van Teijlingen en Nel v. d. Ploeg bleven bij het mixed-dubbel Piet Opdam en Riet v. d. Salm de baas. Bij de meis jes junioren ging de trofee naar Ine ke iv. d. Salm en bij de jongen naar Wim den Eisen. De vierkamp voor de adspiranten bracht een overwin ning voor Paul Beerefenger. ZOETERWOUDE Raadsvergade ring Donderdagavond om 8 uur vergadert de gemeenteraad. De agen da vermeldt onder meer: veranderen van de naam Nassaustraat in Nassau- laan; adhesiebetuiging aan "Stichting bevordering tand verzorging"; verda ging beslissing ontwerp bestemmings plan landelijk gebied"; wijziging le gesverordening. KATWIJK AAN DEN Donderdagavond om halfL" wordt in het verpleeghuis bert" een kerkdienst gi waarin ds, A. G. Baaijen uLr burg voorgaat j. RIJNSBURG Correspond verband met afwezigheid v v correspondent L. J. Goudriaaij] van Saxenstraat 16, verzorgtL; C. van Starkenburg het plat nieuws. pr Besturen van verenigingefcr nisaties enz-, wordt verzoohfcei digingen of kopij te bezorjer het adres Brouwerstraat 47. Telefonisch is de heer Va|t kenburg 's avonds te bereik^ nummer 02522-T3948 (Sassei LISSE Er was maan<L_ grote belangstelling voor c jaarsmodeshow van de afd.V Hillegom van de Ned. Ver. vil vrouwen in gebouw Rehobol deze show werd medewerkl I leend door de firma Warned l fectie) Leiden, Antilope (tass den en Messcheris Modehuis I Leiden, terwijl de make-u verzorgd door mevr. Steven en Kapsalon Hagep Lisse he verzorgde. De tapljtverrorgt in handen van de firma Tibc SASSENHEIM Kievitsc De 11-jarige Adri Wolvers Hein Baderstraat, die zondag vader in een weiland aan he was naar kievitseieren, had Hij vond het eerste kievitsei Bollenstreek. Gisteren bood hij zijn vonl gemeester en mevr. Knol aan. LISSE Donderdag 1 apri in gebouw Rehoboth 'smidd gecombineerde vergadering gl van de Chr. Ouderenbond en I vormde Vrouwen Dienst (Hl heer W. Mesman komt met t lectie dia's over oud-Lisse. I SASSENHEIM Zondaga* 7 uur wordt er uitgaande samenwerkende kerken een voor belangstellenden in „C ting" gehpuden. Ds. tJ. Boi Geref. predikant te Leiden zi gaan en heeft als onderwerp! Christus en die gekruisigd". Mej. Adrie Stam uit Dut (alt) zal medewerking verlenj deze blinde zangeres is in dei de dienst een langspeelplaat I waarmee ze in haar onderhol! ziet en waarmee tevens het deurwerk" wordt gesteund. LISSE Vrijdagavond wordt in het jongerencentrur een modemarkt gehouden. On kunnen worden ingeleverd jongerencentrum. Kanaalstra De beste drie worden „bekroi met medewerking van Badstraat 24 op donderdag 25 en vrijdag 26 maart in de kleine zaal van de sporthal, aanvang 8 uur. E lis Tocgangsprüs ƒ2,75 inclusief consumptie. H< i Kaarten verkrögbaar bü de bekende adressen. fer

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 4