~Mli Johannes-stichting MONTEURS SCHILDERS administratief medewerkster Academisch Ziekenhuis kok of kokkin leerling- verplegenden Academisch Ziekenhuis Leiden I de rijksoverheid vraagt IF^tZEsDIZECMlAMix^EE) HERHAALDE OPROEP ONDERWIJSKUNDIG PROJEKTLEIDER(STER) 2 wetenschappelijk medewerkers assistent leidster op de arbeidstherapie MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN NIEUWE LEIDSE COURANT 10 ZATERDAG 13 MAAlH VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM De Secties Culturele Antropologie en Niet- Westerse Sociologie zoeken met ingang van 1 mei a.s. die speciaal belast zullen worden met de werkzaamheden verbonden aan de onderwijs vernieuwingen in de kandidaatsopleiding. o Gedacht wordt aan afgestudeerden in de studierichting C.A./N.W.S. Salariëring geschiedt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, door inpassing in het wetenschappelijk rangenstelsel als voor alle Universiteiten van kracht. Gezocht wordt naar medewerkers die positief staan ten opzichte van de grondslag der Vrije Universiteit. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij prof. dr. H. G. Schulte Nordholt, De Boelelaan 1105, kamer 12 A 14, telefoon 48 45 87. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. De Johannes-stichting is een protestants-christelijke instelling. Er worden ca. 350 minder validen begeleid -en verpleegd, waaronder 60 kinderen. Er komt by ons binnenkort een plaats vrij voor een U gaat heei dankbaar werk doen: Begeleiding van een groep patiënten die in opdracht van het bedrijfsleven lichte industriële werkzaamheden ver richt. Voor hen een stukje levensvreugde. Voordat U zelfstandig de leiding gaat geven heeft U een ruime inwerkperiode achter de rug. De mogelijkheid is open om een externe opleiding voor arbeidstherapeute te volgen. Hiervoor worden studie kosten vergoed. U woont extern. Wij kunnen echter be hulpzaam zijn bij het zoeken naar woonruimte. Wanneer U 17 jaar of ouder bent en het diploma MAVO of INAS behaald heeft kunt U solliciteren naar deze baan. De Johannes Stichting biedt een goed salaris (hoogte afhankelijk van leeftijd en ervaring), 6% vakantietoeslag, 17 werkdagen vakantie per jaar en eventuele reiskostenvergoeding. Als bijzonder voordeel geldt: geregelde werktijden in een 42% urige werkweek. Indien U nadere inlichtingen over deze funktie wenst dan zal de Heer J. Voskuil, hoofd van de arbeidstherapie, U graag telefonisch toelichting willen geven. (tel. 01723-594). Sollicitaties richt U aan Drs. N. W. J.Speelman, Johannes- stichting, A. H. Kooistrastraat 4 te Nieuwveen (ZH). ló voor het Ministerie van Defensie (Marine) t.b.v. het Marine Elektronisch Bedrijf te Oegstgeest elektromonteurs vac. nr. 5-0684/0044 Vereist: diploma LTS-elektrotechniek en VEV-diploma's. Salaris, afhankelijk van leeftijd, max. f949,- per maand. Boven het salaris kan in tarief een prestatiebeloning worden gehaald. medewerksters samou bij de Elektronische Werkplaatsén. Taak: verrichten van montagewerkzaamheden aan elektronische apparatuur. Enige jaren MULO/MAVO-opleiding strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, max. f848,- per maand. voor het Ministerie von Defensie (Marine) t.b.v. het Laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht te Oegstgeest bediende reproduktieapparatuur (mni.) voc. nr. £0685(0044 Taak: bedienen van een lichtdrukmachine, Xeroxcopieerapparaat en stencilmachine; verrichten van bijbehorende administratieve werkzaamheden. Salaris, afhankelijk van leeftijd, max. f848,- per maand. Persoonlijk aanmelden bij het hoofd personeelszaken van genoemd laboratorium, Haarlemmerstraatweg 7, Oegstgeest. Tel. (01711)-28 44, toestel 241. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linker bovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie uitkering Op één der poliklinieken kan worden geplaatst een administratief medewerkster. Daar de werkzaamheden o.a. zullen bestaan uit het ontvangen van patiënten bediening van de telefoon typewerkzaamheden wordt het diploma MULO, administratieve ervaring en typevaardigheid verlangd. Men dient nauwkeurig te kunnen werken. Het salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring is volgens Rijksregeling. Er wordt geen aftrek A.O.W./A.W.W.-premie toegepast. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis te Leiden, Rijnsburgerweg 10. Gaarne in brief vermelden de letters N-MP In de BUITENKLINIEK VOOR KINDEREN, Linden- plein 1, Noordwijk-Binnen, ressorterend onder het Academisch Ziekenhuis te Leiden kan een zelf standig werkende kok of kokkin worden geplaatst, die belast is met de leiding van de keuken. In deze kliniek worden 30 kinderen verpleegd. Bovendien gebruiken circa 25 personeelsleden de maaltijden in de kliniek. Diensturen tussen 7.00 en 19.00 uur; diensten op zaterdag en zondag bij toerbeurt, waarvoor een toeslag wordt betaald. Het salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring loopt op tot een maximum van 1.065,- bruto per maand, alsmede een vakantietoelage van 6%. De premie A.O.W. komt voor rekening van het Rijk. Verzoeken om inlichtingen en schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de adjunct-directrice van de Buitenklirriek, Zr. B. H. Snoeck Henkemans. Lindenplein 1, Noordwijk-Binnen. Tel. 01719-4047. BUITENKLINIEK VOOR KINDEREN Bij het Academisch Ziekenhuis Leiden kunnen Leerling-Verplegenden (m. en vr.) worden geplaatst ter opleiding voor het diploma ziekenverpleging A. Toelatingseis: Gymnasium, overgangsbewijs naar de vierde klas H.B.S. of M.Ü.L.O.-diplóma. Aanvang opleiding: 1 september 1971. Duur opleiding: SV2 jaar. Minimum leeftijd: 17 jaar en 7 maanden. Zij, die binnenkort eindexamen afleggen, kunnen nu reeds solliciteren. Het bruto salaris per maand bedraagt voor eerste jaars leerling-verplegenden 542,-. Minimum salaris per maand voor 23-jarigen en ouderen 682,50 bruto. Bovengenoemde salarissen worden verhoogd met een toeslag voor onregelmatige diensten. Tweemaal per maand vergoeding van reiskosten naar het ouderlijk huis. Het eerste uniformpakket worcft door het ziekenhuis verstrekt. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de Adjunct- Directinice met vermelding van de letters NLC-LV. Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrieën; uitvoering van land- en zeeboringen; exploitatie van olie- en gasbronnen. Dochteronderneming van Fluor Corporation, Los Angeles, V.S. Op onze bouwplaats in Amsterdam (een uit breiding van de Mobil Raffinaderij) hebben wij een vakature voor een jonge Hij zal assisteren in de organisatie en uit voering van het personeelswerk in de meest uitgebreide zin. Voor het vervullen van deze tijdelijke funktie is het noodzakelijk dat hij de sociale- en arbeidswetgeving kent en dat hij de Engelse taal mondeling en schriftelijk be heerst. Een op het personeelsbeheer gerichte opleiding zoals Sociale Academie of Stich ting Haarlem strekt tot aanbeveling. Wij bieden een interessante werkkring (42|- urige werkweek), een onkostenvergoeding en een eindgratifikatie. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland N.V., Schipholweg, Haarlem. Tel. (023) 319000. Wij zijn een modern vooruitstrevend sterk groeiend bedrijf dat truckmixers, buikwagens en bouwmachines fabriceert terwijl ook mengmachines voor de voedingsmiddelen-industrie geproduceerd worden. Machines die over de gehele wereld worden gebruikt. Het is prettig werken bij de Jong. Wij bieden aantrekkelijke voordelen zoals: gereglementeerde (ca. 10 minuten uit de bemiddeling bij winstdeling omliggende plaatsen) huisvesting 4 weken vakantie voor gratis werkkleding voortreffelijke jeugdigen en werkschoenen pensioenregeling reiskosten worden uitstekende kantine onze bedrijfsschool betaald (bij overwerk warme heeft een 2-jarige prima busverbindingen maaltijden) BEMETEL-opieiding Bel voor afspraak 01714-2241; na18 uur 01714-2818 of schrijf Afdeling Personeelzaken, Rijndijk 2, Hazerswoude. De besturen van de 3 (landelijke) Pedagogische Centra vragen voor de afdeling HNO (Huishoud- Nijverheid-Onderwijs) een voor de dagelijkse leiding van het op korte termijn aan te vangen experiment 'vooropleiding Hoger Beroeps Onderwijs'. De duur van het experiment zal zijn 4y2 jaar. Aanstelling vindt plaats bij één der landelijke Pedagogische Centra. Salaris volgens rijksregeling. Gedacht wordt aan iemand, die een onderwijskundige of pedagogische opleiding genoten heeft van akademisch of gelijkwaardig niveau en kennis heeft van onderwijs-research-technieken. Zij, die menen voor deze funktie in aanmerking te komen, worden uitgenodigd hun sollicitatie-brief zo spoedig mogelijk te richten aan het Secretariaat 3 Pedagogische Centra, t.a.v. de heer drs. H. J. Jacobs, direkteur Algemeen Pedagogisch Studiecentrum, Buitenveldertselaan 106, Amsterdam. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bii drs. H. Groenendijk, C.P.S., Amersfoort, telefoon 03490-15047.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 10