Want onze benzine alléén kan niet alles 'UPER SHELL Shell wil samen met u de luchtverontreiniging beperken Shell controleert de uitlaatgassen van uw auto. Gratis! Daar- Shell benzine nieuwe formule. Deze benzine bevat het nieuwe mee wil Shell samen met u een stap voorwaarts zetten in de strijd bestanddeel ASD, dat het inlaatsysteem van uw motor schoon tegen de luchtverontreiniging. De in deze advertentie vermelde maakt en schoon houdt, met als gevolg een betere verbranding I "a V00L dIi? n^T'S- ui"aa,gas,est naar éan van "e Shell-stations zijn uitgerust met apparatuur om het percentage en dus minder vuile uitlaatgassen. Maar onze benzine alléén kan m volgende Shell-stations: kooimonoxyde (CO), de ernstigste luchtvervuiler, in de uitlaat- niet alles. Lisse: Autom.bedrijf P. H. Heemskerk, Herenweg 245 gassen te meten. Deze metingen vinden plaats bij een stationair Uw rijstijl is ook een belangrijk element. Gebruik uw choke Oegstgeest: Lytweg draaiende warme motor. zo kort mogelijk Trek niet te snel op. Speel niet met het gas- Voorschoten: ..Auto West v. Beethovenlaan 63-67 De oorzaak van zo'n te hoog percentage kooimonoxyde in het pedaal Zet uw motor af bij lange wachttijden. Englebert NA/., Dobbeweg 2 Uitlaatgas van uw auto kan veelal verholpen worden door een Daardoor voorkomt u onnodige luchtverontreiniging. Let ver- Warmond: Herenweg 65 eenvoudige afstelling van uw carburateur. Indien mogelijk helpen der op een goed onderhoud van uw automotor, ook dat is een onze technici u direct. In ieder geval zullen zij u van advies dienen! belangrijke factor. WWWB Ga naar één van de in deze advertentie genoemde Shell-stations Uitgebreide inlichtingen over het beperken van voor de gratis uitlaatgastest. Het kost u maar enkele minuten. luchtverontreiniging door de automobilist vindt u in een folder, die op alle Shell-stations verkrijgbaar is. SHELll

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 8