Hervormd Amsterdam-Zuid tevreden met „vicarissen Wereldraad heeft helft binnen Nieuwe Testamenten voor Egyptische troepen t POLITIE. Puzzelboek Strijd om t vakbondseis Lening van abonnee, Friesch Dagblad loopt goed Jeugdraad bezorgd over doorwerking van AKV Nederlandse ploegen voor Soemba Promiiienl Gauilistei uit partij Een woord voor vandaag Uw probleem is het onze.... Standaardsalaris voor pastoors en kapelaans Nieuw systeem van praktijkstage Stand anti-racisme-fonds 5^ ton Wereldraad biedt hulp aan Portugal Expositie over stad en omgeving Nieuwe werkei voor Pakistaij Engelse kerk bezuinigt Vrouwen 5 ma; m ^ebed Om honger te bestrijden BEROEPINGSWERK VRIJDAG 12 FEBRUARI 1| n Wie zou deze zijn, van wie ik zulke dingen hoor? En hij trachtte Hem te zien te krijgen" (Lucas 9i9). Het kan niet uitblijven Herodes, de viervorst, wordt nauwkeu rig over het doen en laten van Jezus geïnformeerd. En de wonderen prikkelen zijn nieuwsgierigheid. Wie is deze? Er zijn er wel in zijn omgeving, die het antwoord menen te weten. Een van die antwoor den ik: Johannes. Maar Herodes wijst die gedachte radicaal af. Jo hannes? Ach kom, die heb ik laten onthoofden. Maar wie dan? Ja, wie dan! De vraag is de eeuwen door gesteld. Wie is deze? Altijd zijn er mensen geweest, fa hebben getracht Hem op een of andere manier in hun leven te ontmoeten. Maar wat wil Herodes met Jezus? Niet anders dan zijn eigen nieuwsgierigheid bevredigen. Niets meer. Na de ontmoeting zal de Her,p voor Herodes helemaal niet meer interessant zijn. Wal doen wij met Jezus? Als Hij zich in ons leven openbaart, zeggen we dah: Here, dat is voor ons voldoende? Of betekent de ontmoeting voor ons een keerpunt? i We lezen vandaag: Exodus 3 vers 7 tot 12. Brieven die niet zijn voorzien van naam en adres kunnen niet ln oehandellnc worden genomen. Ge heimhouding ls verzekerd. Vragen die niet onderling met elkaar ln verband staan moeten ln afzonder lijke brieven worden gesteld. Per brief dient een gulden aan postze gels te worden Ingesloten. Vraag: Een ongehuwde, die nog bij vader en moeder in huis was, is overleden. Hij had een spaarbank boekje. De persoon die op zich heeft genomen zijn boedel te regelen, heeft nu van de spaarbank een for mulier ter invulling gekregen, o.a. ouders, broers en zusters, halfbroers en zusters, afstammelingen van overleden broers en zusters, enz. Maar nu komt de moeilijkheid: Een van de zusters zit in een psychiatri sche inrichting. Moet zij er nu bij gezet worden, of kan men haar ver geten en dan later haar deel geven? Moet hij de psychiatrische inrichting als haar adres opgeven? Nu zijn er ook drie broers en zusters overleden en elk heeft een kind nagelaten. Een dezer kinderen heeft al 16 jaar niets van zich laten horen en het adres is onbekend. Hoe is de verdeling van de erfenis.? Antwoord: Het beste is die zaak door een notaris te laten regelen, want er is zeer veel werk aan ver bonden Elk van de ouders krijgt een vierde van de nalatenschap. De rest gaat in zeven staken, voor elk van de levende of overleden broers en zusters één staak. De kinderen van de overledenen treden in plaats van de ouders. Omdat er van elk slechts één kind is. ontvangt elk een zevende van de rest. Wat de vrouw in de psychiatrische inrichting betreft, raadplege men de inrichting. Daar zijn deskundigen, die dagelijks dergelijke raadseltjes oplossen en kunnen nagaan of het mogelijk is alle rompslomp van een curatele te vermijden. Wat het ver dwenen kleinkind betreft, raadplege men het bevolkingsregister van de laatst bekende woongemeente. Is het kleinkind naar elders vertrokken dan doet men hetzelfde in die an dere gemeente, enz. Op den duur komt men er wel achter. Is het kind naar het buitenland vertrokken, dan kan wellicht het ministerie van bui tenlandse zaken helpen. Verzoek van lezer: Wie kan helpen aan het gedicht:„Moeder heeft de kleine luitjes. Warmpjes in het bed gestopt". Kruiswoord-puzzel Horizontaal I nestel. 5 Mohamme daanse godsdienst, 10. landbouwwerk tuig. 11 doelwit. 13 plaats in Italië. 15 Gedeputeerde Staten. 16 waardever mindering van het geld. 20. badplaats in Duitsland. 22 Internationale Artislen Loge. 23 peulvrucht. 25 pijn die men gevoelt nadat de hevige pijn verdwenen is. 26. niet dezelfde. 27 vlaktemaat. 28 ten algemene nutte. 30. een zekere. 31 verblijf voor kloosterlingen. 34 familie lid, 35. oningewijde, 37 beginletter 41 lidwoord, 42 damp. 43. halfgod Verticaal 1 bloem. 2 ik (Lat.i. 3 lust hof. 4 radio omroep (afk.(. 5 in loco (afk 6. handeling van spotten. 7 afk van lumen. 8. plaatsje onder Bemmel. 9 Middelbaar Technische School, 12. ri vier in spanje, 14. vrucht, 17. gefingeerd. 18 plant met geneeskrachtige wortel, 19 elke. 21 in het oog vallend. 24. trac tor. 29. Myth, figuur. 32. jongensnaam. 31 meisjesnaam, 34. verkeerd. 36. plaats in Gelderland. 38. in oprichting (afk.), 39. in Mcmoriam (afk.), 40. spil van een wiel. OPLOSSING VORIGE PCZZEL Hor. 1. orka, 4. hap. 7 ader, 8. Aida. 9. leder. 11. eer. 11 egaal. 14. eg. 15. Ems. 16. eb. 17. flets. 19 Aar. 21 netto. 21 dief. 24. reel, 25. ent; 26. Esra. VerL 1. ode, 2. rede. 1 kregel. 4. hiel. 5. ad*. 6. parabool. 7. Alkemade, 10. ramen. 13. asters, 17 fret, 18. ster, 20. Ain. 22. UTRECHT Als onderdeel van de financiële reorganisatie van de Ne derlandse r.k. bisdommen gaat men hoe langer hoe meer over naar ge standaardiseerde salarissen voor pas toors en kapelaans. Veelal wordt de uiteindelijke regeling van de salariëring der pastores overgelaten aan de plaatselijke parochiële kerk besturen, waarbij men er van uitgaat dat de priesters vrije kost en inwo ning ten laste van de kerkekas genie ten. Een indruk van de hoogte der sala rissen van de r.k. priesters en de kos ten van een pastoriehuishouding ge ven de richtlijnen die het bisdom Den Bosch hierover onlangs voor het jaar 1971 publiceerde. Een pastoor heeft blijkens deze richtlijnen een jaarsala ris van ƒ4500,- en een kapelaan van ƒ3800,-. Kost en inwoning hebben de pastores vrij terwijl ze ook nog zo'n 1000,- representatiekosten vergoed krijgen en bijverdiensten (uit lesge ven bijvoorbeeld) tot 1500,- per jaar mogen hebben. Volgens de Bossche richtlijnen geldt voor een volwaardige huishoud ster een bruto salaris van ƒ596,- per maand, inclusief vrije kost en inwo ning. Een pastoriehuishouding wordt verondersteld per jaar ongeveer 20.000 te vergen als er sprake is van een pastoor met huishoudster De pastoriehuishouding van een pastoor met één kapelaan wordt begroot op zo'n 30.000 gulden per jaar én die van een pastoor met twee kapelaans op ruim 40.000 gulden per jaar. AMSTERDAM De vicaris sen komen erin. Dat zegt men in het hervormd wjjkgemeenten- district Zuid in Amsterdam en deze opmerking is typerend voor de plezierige ervaringen met een nieuw systeem van praktijkstage voor theologische studenten, uit gaande van de theologische fa culteit van de Universiteit van Amsterdam. Met deze nieuwe opzet is dit col legejaar een begin gemaakt. Van de" kant van de faculteit werd het con tact gelegd door de kerkelijke hoog leraars dr. Kr. Strijd, hervormd, dr. C. H. Lindijer, luthers en dr. H. B. Kossen, doopsgezind. Zij werken nauw samen bij de predikantsoplei ding. De door hen voorgestane praktijk stage wordt al in een vroeg stadium van de theologische studie begonnen en tenslotte aan drie categorieën ge geven: aan studenten, die pas hun kandidaats hebben gedaan, aan bijna afgestuurde aanstaande predikanten, die voor hun kerkelijk examen staan en aan studenten, die nog niet het kerkelijk werk ingaan en die voor hun doctoraalstudie pastoraat als hoofdrichting hebben gekozen. Huisbezoek De stageaires, in de wijken vaak „vicarissen" genoemd, doen zoveel mogelijk mee met de werkzaamheden van de ambtsdragers. In de Willem de Zwijger-gemeente bijvoorbeeld zijn dat zes studenten met kandi daats theologie, die twee aan twee zijn toegevoegd aan sectie-ouderlingen en drie doctoraal studenten. Zij zijn ingeschakeld bij het doen van huisbezoek, het geven van cate chese, het beleggen van kringen, het stimuleren van jeugdgroepen, het leiden van gesprekskringen over de (Van onze kerkredactie) GENEVE De Wereldraad van Kerken heeft de helft van de 300.000 dollar, die zjj aan de kerken gevraagd heeft voor haar anti-racisme-fonds, thans bin nen. Drs. B.C. Sjollema, de uit voerend secretaris van het anti- racisme-program van de We reldraad, heeft bekend gemaakt, dat de stand eind januari 151.081 dollar bedroeg. Dat is bijna 550.000 gulden. Gelijk bekend, gaf de Wereldraad zelf het voorbeeld, door september vorig jaar uit eigen middelen 200.000 dollar voor dit fonds beschikbaar te stellen. GENÈVE De Wereldraad van Kerken heeft 10.000 dollar aangebo den aan de Portugese regering voor hulp aan de slachtoffers van de over stromingsramp in Mozambique. Deze ramp heeft volgens een officiële bron tweehonderd doden ge kost. Uit Lissabon is nog geen reactie op het aanbod van de Wereldraad geko men. Eerder had Portugal laten we ten geen buitenlandse hulp nodig te hebben. De grootste gevers waren tot nu toe de Verenigde Methodistenkerk in de Verenigde Staten (180.000 gulden) en de Evangelische Kerk van Hessen- Nassau (100.000 gulden). Het ge baar van de laatste kerk was duide lijk demonstratief bedoeld, omdat er in de andere Duitse kerken nog sterk verzet is tegen de steun aan vrij heidsbewegingen in zuidelijk Afrika. De Gereformeerde Kerken in Ne derland nemen de derde plaats in met een gift van 25.000 gulden, via het Algemeen Diaconaal Bureau. Na de Verenigde Staten is Neder land het land, waaruit het meeste geld is binnengekomen, in totaal thans meer dan een ton. De Nederlandse Zendingsraad en de Stichting Oecumenische Hulp aan kerken en vluchtelingen hebben elk 25.000 gulden gegeven. Uit de actie „Vrijheid ook voor de ander" kwam 15.000 gulden. De Rooms-Katholieke Kerk zegde 9.000 gulden toe en de Unie van Baptisten gemeenten stortte 1.000 gulden. De Nederlandse Hervormde Kerk heeft een bedrag in het vooruitzicht gesteld. Verder is er nog de actie „Betaald antwoord", die een beroep doet op particulieren voor dit fonds. achtergronden van geloofsvragen in deze tijd en het bevorderen van we- relddiakonaat en ontwikkelingssa menwerking. Volgens wijkpredikant ds. P. F. Th. Aalders bevalt de nieuwe aanpak wederzijds goed. De studenten heb ben in een vroeg stadium het kerke- werk in een grote stadswijk anders dan op een afstand theoretisch nu daadwerkelijk kunnen leren kennen en waarderen en zijn er veelal en thousiast voor geworden. De gemeente heeft er bijzonder po sitief op gereageerd. Zij ervaart de werkzame aanwezigheid van de gast- studenten als winst. Deze laatsten preken ook, gevolgd door een nabe spreking waaraan ruimschoots wordt deelgenomen. Uit praktische overwegingen is deze praktijkstage beperkt tot hervormd Amsterdam-Zuid. Er wordt door zo veel mogelijk in aanmerking komen de studenten aan deelgenomen. Zo maken in de Maranathakerkgemeen- tte met onder meer ds. mr. C. B. Posthumus Meijjes, acht jongere stu denten op him niveau kennis met het praktische kerkewerk en staan drie studenten, bezig met hun doctoraal studie. ds. F. Overman bij. Priesterstudenten Die studenten zijn hervormd, lu thers of doopsgezind, terwijl ook en kele studenten van de KTHA, katho lieke theologische hogeschool te Am sterdam, van de nieuwe mogelijkheid tot praktijkstage gebruik maken. De benodigde supervisie wordt dooi de drie hoogleraren gegeven. Verder is het de bedoeling dat aan de kant van het kerkelijk district de nieuw beroepen predikant voor bijzonder pastoraat, dr. H. H. Miskotte uit Ben- nebroek, als hij het beroep aanneemt, centraal het contact met studenten en faculteit gaat onderhouden en bege leidend gaat optreden. Het geheel bevalt nu al zo goed, dat er gesproken wordt over uitbrei ding van deze praktijkstage voor theologiestudenten tot andere gedeel ten van de stad. (Vervolg van pagina 1) Door hun moeilijke financiële sitie zijn de vakbonden dikwijls in staat h oog-geschoolde assists! aan te trekken of in dienst te ij den, wat het voor de vakboJ moeilijk maakt de vele belang! problemen op deskundige wijze td naderen. De vakbonden moeten dj om wel op de een of andere ma andere financiële bronnen aanroj aldus drs. Bakkenist. Eén van de argumenten voor eisen van deze financiële bijaj van de ondernemingen is volgens Bakkenist, dat de hierdoor veil gen inkomstenverbetering kan i den gebruikt voor verlaging vat contributies, waardoor meer li zouden kunnen worden aangetroa BAARN De econoom, drs. Braber te Amsterdam, is benoei docent aan het Forman Christian lege te Lahore in West-Pakist; zal daar drs. H. Thomas opvolgi voor verdere studie naar de Ver de Staten is gegaan, zo meldt hetj reformeerd zendingscentrum. Dej noeming werd bekrachtigd na h« zoek aan Pakistan van een dek van drie. De delegatie ,die gevormd i door prof. mr. dr. D. C. Mulder, vrouw M. J. Koornneef-Lugtij en staffunctionris drs. C. H. SI 7 winkel, moest onderzoeken of e de toekomst een taak zal blijven de gereformeerde zending in dit mitische land. Een van de vier bisdommen de nieuwe verenigde Kerk van kistan heeft reeds aanvragen voo rekte hulp ingediend. Twee an bisdommen zullen in de toek zeker een beroep doen op de ger meerde zending. In verband met de aam voor hulp worden op het og< voor West-Pakistan twee artsen zocht, een vrouwelijke arts voor vrouwenkliniek en een arts met rurgische ervaring. ROTTERDAM Onder de titel „Het landschap om de stad" „Bedrei ging en opbouw" wordt, onder auspiciën van de Stichting Schie- broekse Gemeenschap, van woensdag 17 februari tot en met donderdag 25 februari een tentoonstelling gehouden in de zaal van de „Goede Herder^ kerk" aan het Kastanjeplein 10. Aan de hand van foto's, statistie ken, kaarten en een veelheid van an der materiaal, wil de tentoonstelling een beeld geven van de bedreiging van het landschap om de stad maar ook van opbouw. De expositie laat eveneens zien, dat binnen een bereik bare afstand van de stad, zo ook in de stad zelve, aan natuur nog wel het één en ander te genieten valt en dat het zeker de moeite loont «r eens een kijkje te gaan nemen. De mogelijkheden tot dagrecreatie blijven niet onvermeld. De aandacht van de bezoeker zal worden gevraagd voor de Oude Maas, Brielse Meer, Rottemeren, enz. Op nog een ander facet wil de ten toonstelling wijzen, nl. dat wij toch in feite allen ons aandeel leveren in de verontreiniging van water, lucht en bodem en dat wij dan ook geza menlijk de verantwoording moeten dragen voor een oplossing van de problemen. De expositie is, behalve op zondag, dagelijks geopend van 14 tot 17 uur 's middags en van 19 tot 21 uur 's avonds. In een brief aan de hervormde synode heeft de landelijke her vormde jeugdraad, HJR, be zorgdheid over de doorwerking van de gehouden algemene kerk vergadering uitgesproken en het voorstel gedaan op korte termijn een extra synodezitting te beleg gen, geheel gewijd aan de AKV. In de brief worden twee redenen tot schrijven genoemd. De jeugdraad is 'één van de initiatiefnemers van de AKV geweest' met als oorspronke lijke bedoelingen: 'iets van een be weging tot stand te brengen op het grondvlak der kerk; en de kommuni- katie tussen plaatselijke gemeente en synode te bevorderen. Daarom juist gaat ons de doorwerking van de AKV zeer ter harte'. In de tweede plaats noemt de HJR, dat ook na de jeugd-raadplegings- actie 'Kerk '66-2000' een zgn. con tinueringscommissie is ingesteld die echter z.i. te weinig resultaten op synodaal vlak heeft gehad. In de brief doet de HJR onder meer voorstellen tot het beleggen van een extra synodezitting, van een vergadering van synode-moderamen met de AKV-voortgangscommissie en de organen van bijstand, die recht streekse verbindingen hebben met het grondvlak, opdat deze organen ook bewust aan de follow-up kunnen wer ken en het vormen van een werk groep voor het bijeenroepen van een oecumenische kerkvergadering. Zuster Mary Cornelia uit de Amerikaanse stad Pontoon Beach in de staat Illinois oefent het voor kloosterzusters niet direct geijkte beroep van politie-agente uit. Ze is speciaal belast met jeugdzaken. De combinatie van de nonne- kap en het politie-uniform die ze draagt is een groot voordeel bij haar werk. Als ze bij een fa milietwist wordt geroepen keert de rust weer op het moment dat ze het huis binnenkomt. (Van een onzer verslaggeefsters) LEEUWARDEN Op het ogenblik hebben de abonnees van het Friesch Dagblad voor een half miljoen gulden inge schreven op de renteloze obliga tieleningen, die de provinciale persvereniging voor Friesland, uitgeefster van deze krant, heeft uitgeschreven. Half januari is met de actie be gonnen, waarvan het streefbedrag één miljoen gulden is. In de komende dagen worden nog talrijke inschrij vingen verwacht. Deze week kwam er zelfs een gift uit Hollywood. Verder was er een envelop met als inhoud een bedrag van duizend gulden en een briefje, dat als ondertekening had „uit dank baarheid". Krantenpapier Bij een andere gift was genoteerd: „Ik heb geen officieel inschrijfformu lier. maar wel 100 voor krante papier." Fries doorzettingsvermogen spreekt uit het volgende bijschrift van iemand, die zich met hart ei voor deze zaak inzet: „Myn ynte formulieren binne op; stjür noch 50, dan haw ik hwat efter de As wy üs skrap sette, komme wj wol. It is nou de gouden ure." Zoals bekend is het bedrag, door middel van de obligatielf binnenkomt, bestemd om straks nieuw gebouw neer te zetten en: nieuwe rotatiepers aan te scha i Friesch Dagblad, dat nu een formaat bladspiegel heeft, zal ook pagina's van normaal kri formaat krijgen. LONDEN De Anglicaanse Kerk moet haar uitgaven met vijftien pro cent besnoeien. Dit zal een van de moeilijke punten zijn op de Sy nodezitting, volgende week. Gehoopt wordt, dat er geen mensen ontslagen zullen moeten worden. Wel zullen in bepaalde gevallen openval lende plaatsen niet meer bezet wor den. Bezuiniging is noodzakelijk, omdat verschillende bisdommen geweigerd hebben, hun bijdrage voor het cen trale bestuur te verhogen, gezien hun eigen situatie. Bijbelgenootschap kan vraag niet aan (Van onze kerkredactie) KAIRO Egypte rust z(jn strijdkrachten steeds meer met Bijbels uit. Het Egyptische Bijbelgenootschap meldt, dat het ministerie van oorlog voor 1971 veertigduizend exemplaren van het Nieuwe Testament besteld heeft. Vorig jaar leverde het bijbelgenootschap al 35.000 nieuwe testamenten aan het leger. Ook het ministerie van onderwijs bestelde in 1970 zesduizend bijbels. Het bijbelgenootschap heeft het kantoor ln Londen van de wereldbond van bijbelgenootschappen laten weten, dat haar papiervoorraden niet genoeg zijn om aan deze stijgende vraag naar bijbels te voldoen. (Van een onzer verslaggeefsters) UTRECHT Het Algemeen diakonaal bureau van de Gere formeerde Kerken wil, als daar voor genoeg geld binnenkomt op giro 2211, tweehonderd ploe gen kopen om naar Soemba te zenden, waar praktisch ieder jaar nog in een bepaalde periode honger dreigt. Van het christelijk landbouwtrai- ningscentrum uit is men op de vlakte van Lewa zeer inten9 bezig met trai ning en voorlichting op agrarisch ter rein om zo een eind te maken aan de honger. Afbetaling Enkele Nederlandse ploegen, die honderd gulden per stuk kosten, 'wor den nu al naar Soemba gezonden. Ze zijn uitgeleend aan oud-cursisten van het landbouwtrainingscentrum, die de ploegen op krediet ontvangen en na afbetaling in eigendom krijgen. Als er straks tweehonderd ploegen zouden zijn, dan kunnen uit de afbe taling van deze ploegen weer nieuwe worden gekocht. De hulp van het landbouwtrai ningscentrum betreft echter voorzie ningen op langere termijn. Om nu in de dringendste behoefte te voorzien helpen de Amerikaanse kerken aan voedsel. Dit wordt gratis verstrekt aan hen, die niet kunnen werken en als loon voor hen, die bepaalde werk zaamheden verrichten. NED. HERV. KERK Beroepen te Barneveld en te Eder- veen: kand. H. Visser te Epe. Aangenomen naar Amsterdam (met bep. opdr.-bijz. past. werk v. Amster dam-zuid: Maranatha-, Willem de Zwijger- en Thomaskerkgemeente): H. H. Miskotte, pred. v. buitengew. werk.: psych. inricht Vogelenzang te Bennebroek. Bedankt voor Hardinxveld (2e pred.pl.): P. Westland te Uddel. Beroepbaar: kand. P. Molenaar, Scharnburgersteeg 13, Lunteren. GEREF. KERKEN Beroepen te Oosterbeek: D. N. Ver schoor tè Moordrecht. GEREF. KERKEN (vrijgem.) Bedankt voor Urk: C. Bijl te Hil versum. CHRIST. GEREF. KERKEN Bedankt voor Drogeham en voor Sliedrecht: A. J. Otter te Dokkum. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Melissant: G. Schip- aanboord te Rotterdam. EVANG. LUTH. KERK Beroepen te Nijmegen: prop. C. F. C. E. Hallewas te Weesp. (Van onze kerkredactie) DEN HAAG „Nieuwe me voor een nieuwe tyd". Dat is thema van de vrouwenwereldgel dag, die de eerste vrijdag in m 5 maart, vrouwen in meer dan landen samenbrengt in gemeensi pelijk gebed. De liturgie is dit jaar voora richt op sociale vragen. Ze wen mengesteld door vrouwen uit het ribisch gebied. Onder hen is dr. via Talbot, de minister voor gei heidszorg in Guyana. De vrouwenwereldgebedsdag in 1887 het eerst gehouden op Ai kaans initiatief. In steeds meer den doen ook rooms-katholieke wen mee. Ook in Oost-Europa b deze dag ingang te vinden. Zo in 1969 alleen in Moskou driedu vrouwen mee. Liturgieën (dertig cent per e plaar) kunnen tot 20 februari be worden bij mevrouw G. B. Wil Renger, Van Trigtstraat 102, Haag. PARIJS Generaal De Ga zwager Jacque9 Vendroux ei vroegere minister van binnenli zaken Christian Fouchet zijn U Gaullistische partij gestapt als pi tegen de tolerante houding dii partij aanneemt ten opzichte oud-aartsvijand Jacques Soustelli Hoewel er in kringen van va melijk orthodoxe Gaullisten al tijd onrust bestaat over het 1 van Pompidou politieke samei king met andere partijen te zoel het feit dat er nu „gemene wordt gemaak met een politicu zich altijd fel heeft verzet tegel beleid van De Gaulle", zoals Fo het omschrijft, de beroemde dr die de emmer heeft doen overl Soustelle is namelijk van plan didaat te staan bij de gemeentel verkiezingen volgende maand Lyon. Zijn naam komt dan va een lijst die aangevoerd wordt burgemeester Louis Pradel en w ook namen van Gaullisten voork

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 2