CHRISTELIJK SANATORIUM ZEIST leerling-verp leegs ters DE EDERHORST" Z leerlitig-ïerpleegstei HUIZE „PARKZICHT" le SLIEDRECHT Observatiekliniek 77 Horalaan 5 EDE Telef. 08380-19118 I 1 3 5 6 7 8 A 1. ADJUNCT-DIRECTRICE 2. VERPLEGENDEN 3. ZIEKENVERZORGSTERS 4. BEJAARDENHELPSTERS NIEUWE LEID5E COURANT VRIJDAG 12 FEBRUARI 19, In de volgende vooropleiding voor het diploma Ziekenverpleging B., zijn nog plaatsen open voor Minimum leeftijd 17 jaar en 3 maanden. Opleiding voor het Staatsdiploma B (Zenuwverpleging). Salaris tijdens opleiding: le jaars: 456,61; 2e jaars: ƒ488,74; 3e jaars: 553, per maand boven kost en inwoning. Toeslag voor onregelmatige diensten 14%. Gediplomeerden: ƒ921,08 tot ƒ1255,95 toeslag voor onregelmatige diensten. Vakantie 17 werkdagen per jaar: vakantie toeslag 6%; vijfdaagse werkweek. Reiskostenvergoeding naar huis 2 x per maand boven 2,50. Verstrekking eerste dienstkleding gratis. Aanmeldingen voor de opleiding te richten tot de Adjunkt-Direktrice. Dicht bij het slation Ede-Wageningen ligt op een fraai bosterrein onze zich uitbreidende kliniek, speciaal gericht op onderzoek en kortdurende behan deling van kinderen met ontwikkelingsstoornissen. Daar in maart a.s. een nieuwe unit in gebruik genomen zal worden, hebben wij per 1 maart plaats voor enkele dames met prot. chr. levensovertuiging die als opgeleid willen worden voor het diploma Z (zwakzinnigenzorg U wacht: een prettige werksfeer huisvesting op gezellige 1-pers.kamer een bruto aanvangssalaris van 456,61 per maand, verhoogd met een onregelmatigheidstoeslag vrije kost, inwoning en bewassing een gratis basisuitrusting dienstkleding. Indien u in het bezit bent van minimaal mulo/ mavo rV-diploma of diploma Inas en u met enthousiasme aan onze kinderen wilt wijden, wordt u verzocht een verzoek om inlichtingen of sollicitatie te zenden aan de adjunct-direc trice van de kliniek, postbus 68 te Ede. w naam 10.000 meter 400 800 1200 1600 2000 2400 2800 3200 3600 4000 4400 4800 5200 5600 6000 6400 6800 7200 7600 8000 8400 8800 9200 9600 tijd punten naam 500 5000 1500 10.000 Totaal O A PROF. L. LINDEBOOMSTICHTING GEREFORMEERD SOCIAAL CENTRUM VOOR OVERIJSSEL Van Karnebeekstraat 93 - Zwolle Telefoon: 05200-15767 D« Stichting voor Sociale Dienstverlening, uitgaande van de Gereformeerde en Christe lijke Gereformeerde Kerken in Noord-Salland en Noord-Oost-Overljisel. la 1 Januari 1971 ontstaan uit 3 thans ontbonden stichtingen. Zij stelt zich de uitvoering en verdere ontwikkeling tot doel van het algemeen maat schappelijk werk, de gezinsverzorging en de bejaardenzorg. Voor deze taken, maar vooral ook voor het ziekenhuis-maatschappelijk werk en het woonwagen-maatschappelijk werk. wordt verdergaande samenwerking gezocht met andere stichtingen in dit gebied Het werkgebied heeft als centra Hardenberg. Ommen. Avereest en Vroomshoop In de nieuwe situatie is dringend behoefte aan: a. een leidinggevende functionaris met. zo mogelijk, een V O -opleiding of bereid daarvoor te studeren Tot zijn 'haar taken zullen, globaal, behoren: de coördinatie van hel uitvoerend werk in het kader van de nieuwe slichting: de leiding van het uitvoerend werk: beleldsvoorbereidende werkzaamheden: het onderhouden van contacten mei andere stichtingen en hel zoeken naar wegen voor verdere samenwerking. b. een maatschappelijk werk(st)er Een voltooide opleiding aan een sociale academie of een voltooide H S A.-opleiding is vereist. Deze functionaris zal waarschijnlijk en na overleg worden Ingezet In het gebied Vroomshoop/Vriezenveen/SIbculo. c. een leidster gezinsverzorging en/of beiaardenzorg Een voltooide M S A.-opleiding is gewenst In overleg met de aanwezige functionarissen zal zij waarschijnlijk een deel van de regio als eigen gedecentraliseerd, werkgebied ontvangen. Gedacht kan worden aan het gebied ten zuiden van Hardenberg. Geboden wordt een werkkring, waar zich op vele gebieden dynamische ontwikkelingen voordoen En verder: salans volgens de richtlijnen naar leeftijd, ervaring en opleiding: een arbeidsovereenkomst volgens de regelingen van de Nationale Raad voor Maat schappelijk Welzijn: samenwerking in een prettige sfeer: mogelijkheden voor werkbegeleiding en supervisie. medewerking bij huisvesting Ook uw sollicitant wordt graag ingewacht bij de directeur van de Prof. L Lindeboom- stichting. de heer Drs. H. Janssëns. een nieuw bejaardentehuis voor 120 personen, met een ziekenzaal van plm. 10 bedden, prachtig gelegen met uitzicht op een park, in een plaats van ruim 20.000 inwoners in de onmiddellijke nabijheid van Dordrecht, Rotterdam enz., waarmede goede bus- en treinverbindingen bestaan, wil gaarne in kontakt komen met personen die de volgende funkties in ons tehuis willen vervullen: Zij is de naaste medewerkster van de directrice en vervangt haar bij afwezig heid. Zij heeft de leiding over de ziekenzaal en heeft tevens een toeziende taak voor wat betreft het welzijn van de bewoners in het algemeen. Een interessante baan met een prettige sfeer. Een gezellige 2-kamerflat in ons tehuis staat ter beschikking. Deze nemen de verpleegkundige verzorging op zich van de bewoners, die zo wel op de ziekenzaal als op de kamers verblijven. Er bestaat een veelvuldig kontakt met alle bewoners. Een zelfstandige werkkring met een eigen verant woordelijkheid. De ziekenverzorgster in ons tehuis zet zich in voor de algehele verzorging en het zich wel bevinden van de bewoners, met raad en daad staat zij de bewo ners, zowel op de ziekenzaal als op de kamers, terzijde. De werkzaamheden van de bejaardenhelpster zijn velerlei. Zij werkt zowel op de ziekenzaal als op de kamers van de bewoners; helpt de bewoners waar zij maar kan en draagt er mede zorg voor dat deze een goede verzorging genieten. Voor zover het niet mogelijk zou zijn intern te wonen, wordt gaarne alle medewerking toegezegd bij het verkrijgen van woonruimte. De nieuwe, gunstige salarisregeling is van toepassing, onregelmatigheidstoeslag wordt uitbetaald en over verdere regelingen kan van gedachten worden gewisseld. Solliciteren is het overwegen zeker waard. Wij verwachten wel van u een Protestants Christelijke instelling. Zij die van betrekking willen veranderen, eens iets anders willen en die naar een der bovengenoemde funkties willen solliciteren, worden uit genodigd hun brieven te richten aan de directrice van de Prot. Chr. Instelling voor Bejaardenzorg te Sliedrecht, Lijsterweg 1 te Sliedrecht. Zr. Hendriks zal u overigens gaarne alle gewenste inlichtingen verstrekken indien u nog wat meer wilt weten. Het telefoonnummer is 01840-3799.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 16