een reële propositie aan een s.p.d.-er met interesse in een functie in het buitenland Modern vakman worden? Het Rijk verzorgt de opleiding Jü NORHTGC medewerker voor dei verkoopafdeling Amro Bank GEROUTINEERDE SEKRETARESSE werktekenaar ■isamsom secretaresse administratieve kracht (mnl. of vri.) voelt u iets voor een verantwoordelijke positie in Teheran? AANKOMEND TYPISTE Middelbare opleiding en kommerciële aanleg? Een goede basis voor de funktie van kantoorbeheerder Scholing op een Centrum voor Vakopleiding van Volwassem RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN NIEUWE LEID SE COURANT 22 ZATERDAG 23 JANl r~ E Onze medewerkster die gedurende een aan tal jaren een leidinggevende funktie vervulde op onze afdeling debiteuren-administratie, gaat binnenkort, in verband met haar huwe lijk onze dienst verlaten. Ter vervulling van deze vakature zoeken wij kontakt met een administratieve kracht (mnl. of vrl.) plm. 30 tot 35 jaar. Zij die in aanmerking willen komen voor deze vakature moeten wel in het bezit zijn van het Mulo-diploma en in staat zijn zelfstandig te corresponderen. Degenen die op de hoogte zijn met de ziekenfondsvoorschriften genie ten de voorkeur. Gezien de mogelijkheid van inwerken door onze huidige medewerkster, is spoedige in diensttreding gewenst. Aanvangsalaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 1.032,42 en 1.181,01 bruto per maand. Bij eventuele huisvestingsproblemen wordt bemiddeling verleend. Voor telefonische inlichtingen en schriftelijke sollicitaties gelieve men zich te wenden tot het hoofd personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5, Heemstede. Tel. (023) 286750 (Na 7 uur 's avonds nr. 288456). INSTITUUT VOOR EPILEPSIEBESTRIJDING 'MEER EN BOSCH' - 'DE CRUQUIUSHOEVE' .J HET EVANGELISATIECENTRUM zoekt voor haar bureau een voor het opnemen en uittypen van diktaten, het notuleren en uitwerken van vergaderingen, en bijkomende bezig heden. Geboden wordt een interessante werkkring, prettige werk sfeer en kondities .konform de rechtspositieregeling voor medewerkers in algemene dienst van de Gereformeerde Kerken in Nederland. Sollicitaties te richten aan het Evangelisatiecentrum, postbus 71 te Baarn. tel. 02154—4551. Bel (01710) 32743 of 32744 X Als rechterhand van de directeur maakt u deel uit van het management-team „Organon-lran". Na een inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor het totale financiële beheer, inclusief de verslaglegging, en geeft u leiding aan het gehele administratieve apparaat. Concreet betekent dit o.m. de boekhouding, de financiële begeleiding van de investeringen, budgetopstelling, de kostprijsberekening voor nieuwe produkten. behandeling van fiscale zaken en de inkoop. Daar u met een grote mate van zelfstandigheid zult opereren, achten wij minimaal een volledige SPD-opleiding noodzakelijk. Daarnaast dient u de Engelse taal goed te beheersen. Leeftijd: tot ca. 40 jaar. Aan de detachering in Iran gaat een ruime oriëntatieperiode in ons bedrijf te Oss vooraf. Zij, die welbewust voor kortere of langere tijd een buitenlandse functie ambiëren, zullen in deze veelzijdige en verantwoordelijke werkkring in ruime mate voldoening vinden. Wij zijn gaarne bereid deze, en andere belangrijke punten, zoals salariëring, secundaire arbeidsvoorwaarden, uitzend- bepalingen, e.d. in een persoonlijk onderhoud met u te bespreken. Voor telefonische informaties kunt u zich wenden tot het Hoofd van onze Administratieve organisatie, de heer H. Plattel (04120 - 8 43 31, toestel 290). U gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richter aan de afdeling Personeelszaken der N.V. Organon, Kloosterstraat 6 te Oss, onder vermelding van nr. C. 1220. ^Or^anOT Organon maakt deel uit van de farmaceutische divisie van AKZO, een wereldconcern, dat de activiteiten van meer dan 160 ondernemingen over de gehele wereld bundelt. UITZENDBUREAU AALMARKT 4 LEIDEN LID A.B.C ACCOUNTANTSKANTOOR VAN DER KOOIJ, KAMPHOF EN VAN DER WEL Registeraccountants Plantage 18 Lelden Tel. 01710—21598 of 24017 in de leeftijd van 17 tot 21 jaar bij voor keur in het bezit van diploma U.L.O. of gelijkwaardige opleiding. Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. Opde Reclameafdeling van Samsom staat een eenzame, onbemande te kentafel, die wacht op een nieuwe werktekenaar. Ben je 18 tot 20 jaar en heb je een lagere schoolopleiding en ten min ste enkele jaren technisch onder wijs of praktische ervaring op een tekenkamer? Dan is dit de job, waarnaar je al zo lang hebt uitgekeken. Je werk zal bestaan uit het op de studio van de Reclameafdeling maken van werk tekeningen van folders en adverten ties. Een ontwerper geeft je daarbij de nodige aanwijzingen. Je moet natuurlijk wel uiterst nauwkeurig werken en een ruime belangstelling hebben voor grafische technieken en technisch tekenen. Heb je wel zin in deze boeiende baan Verlies dan geen tijd en schrijf vandaag nog een briefje naar de afdeling Personeelszaken, Wilhel- minalaan 1, Alphen aan den Rijn. Wil je eerst meer weten, bel dan (01720) 66 33 en vraag dan naar de heer Van Zwienen (toestel 504). Bij voorkeur tussen 9.00 en 10.00 uur of tussen 16.00 en 17.00 uur. De Amro Bank is druk doende met de bouw van een net van kleine kantoren in het hele land. De reden is eenvoudig: steeds meer mensen willen gebruik maken van onze diensten en vinden het dan prettig de bank dicht bij huis of werk te hebben. Vandaag hebben wij zo'n 675 kantoren. Evenals in 1970 zullen er dit jaar wéér tientallen geopend worden. Wij zoeken daarom mensen die leiding willen geven aan een van deze kantoren. Nieuwe funktie voor jonge mensen. Nu al berust de leiding van veel kleinere Amro-kantoren bij jonge mensen van ongeveer 23 tot-30 jaar. Daar, op de voorposten van ons bedrijf, bouwen zij een eigen kring van relaties op. Zij krijgen daarvoor voldoende mogelijkheden want in die kleine kantoren zijn er altijd een of meer medewerkers die de dagelijkse gang van zaken behartigen. Uw en onze inbreng. Over enige tijd beginnen wij met een nieuwe kursus voor a.s. kantoorbeheerders. Uw inbreng zal een goede kommerciële aanleg en een flinke dosis aktiviteit moeten zijn. Ook een behoefte aan zelfstandigheid en tot initiatief nemen. En uiteraard een opleiding op middelbaar niveau. Onze inbreng is de extra opleiding: een intensieve theoretische en praktische training. In een zevental kursussen in ons studiecentrum (afgewisseld met stages van enkele maanden op een van onze kantoren in uw woonplaats of in de omgeving ervan) wordt u op uw toekomstige taak voorbereid. Nu kontakt opnemen. Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die deze funktie biedt? Stuur dan een bondige sollicitatiebrief (of vraag eerst nadere inlichtingen) aan de districtspersoneelchef van de Amro Bank, Kneuterdijk 8, Den Haag, telefoon 070 - 614651. Over het hele land verspreid liggen 25 Centra voor Vakopleiding van Volwassenen. Zij (ook vrouwen!) die nooit een vak hebben geleerd, in hun vak zijn achtergeraakt of het niet n kunnen uitoefenen worden daar geschoold, bijgeschoold of omgeschoold. Gevormd tot vaklieden die het bedrijfsleven dringend nodig heeft. Welke opleidingen? Naar gelang eigen keus, aanleg en om standigheden kan men worden opgeleid tot: draaier, machine-, constructie-, onderhouds- of precisie-bankwerker, lasser, gawalo-monteur, centrale verwarmingsmonteur, elektro-monteur, scheepsmetaalbewerker, plaatwerker, automonteur, metselaar, stukadoor, timmerman, betontimmerman, steenhouwer, straatmaker. Kosteloos en bovendien De vakopleiding kost u niets. Bovendien ontvangt de cursist tijdens de opleiding een vast inkomen, zijn er uitstekende sociale voorzieninge De duur van de opleiding is mede afhankelijk van het tempo van de cursist. Waarom doet het Rijk dit? Deze hulp is in de eerste plaats in het belang van de mensen zelf. Maar het is geen liefdadigheid! Het algemeen belang is immers veel m gebaat bij goede vaklieden dan bij ongeschoolde of onvoldoend geschoolde arbeidskrachten. Komt u er eens over praten! Het Gewestelijk Arbeidsbureau houdit een voorlichtingsavond op 28 januari 1971 in het Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen te Leiden, Rooseveltstraat 45, aanvang 20.00 uur. Bereikbaar vanaf station met bus 41. Openbare les: 29 januari van 13.3016.00 uur en 30 januari van 09.0012.00 uur. Bij het LABORATORIUM voor PARASITOLOGIE, Rapenburg 23. Leiden kan worden aangesteld een van de hoogleraar-directeur. Tot haar taak behoort o.a. het voeren van de cor respondentie, het gereedmaken van publicaties, col legesamenvattingen, examenstof e.d., het bijhouden van de studentenadministratie, het ontvangen van binnen- en buitenlandse bezoekers, het verschaffen van informatie o.a. aan studenten. Vereist wordt het bezit van een middelbare school opleiding en ervaring in een overeenkomstige functie. Goede kennis van de moderne talen, spe ciaal de Engelse taal behoort tot de desiderata. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken der Rijksuniver siteit. Stationsweg 46 te Leiden onder vermelding van advertentienummer 925. vraagt in verband met uitbreiding van haar activiteiten De betrokken functionaris zal worden belast met de telefonische verkoop en het administratief afwerken v van orders. I Gedacht wordt aan een actieve kracht van 25-30 jaar. Brieven te richten aan: Houtindustrie NORHTGO N.V. Katwijk Industrieterrein 't Heen Postbus 4.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 22