VIVO 2 r 79 89 59 35 29 395 250 95 65 54 85 d 89 49 d. Victoria kersen bonbons suikerkransjes HQ originele parijse wafels 4 05 d vivo zoute pinda's vivochips f walnoten noten mélange elite haver formosa madam crab meat 98" Pakistaanse garnalen japanse rode zalm haust toast f patria eenhaps crackers oq melba toast vivo cassis 1, vivo sinas vivo up f ^az appelsap 2 grote flessen londonorangeoflemondryo royal club tonic dt zure haring unox cocktailworstjes zwan paté l59 79 Chinese stemgember zilveruitjes cocktail saus met whisky vivo slaolie friso bloem zoete rozijnen dc~z rose wijn carignan landwijn perlé richesse 1 beaujolais Jh graves supérieure a.c. chateau neuf du pape a.c. EHBO 25 jaar in NIEUWE LEIDSE COURANT MAANDAG 21 DECEMBER doos a ca. 125 gram 1 „Nobo" pak a 250 gram f «F pak a 225 gram JL vers gebrand zak a 250 gram UU J49 van98voor zak a 500 gram van 169 voor naturel of paprika familiebaai tUC „Parein" 2 familiepakken van 138 voor 128 gestempelde Californische, zak 250 gram SB bestaande uit hazelnoten, kraak- amandelen, paranoten, walnoten en QW pecamioten netje a 200 gram wO een rijke mélange van rozijnen en -4 £1 veredelde noten pak a 175 gram blikje a ca. 170 gram blik a ca. 200 gram standaard, hele moot per blik a ca. 220 gram J98 ig ovaal of vierkant 2 pakken van 92 voor per pak a 65 stuks ca. 140 gram ötl J25 per pak nu met 25% meer inhoud literfles van 98 voor per literfles literfles II literfles van 97 voor O literfles van 89 voor Kies de Vivo vooi "Ouwehand" zonder graat pot van S a 4 stuks van 109 voor blik a 200 gram Ardenner of Franse 2 alubakjes hele nootjes per potje 1 zoetzuur pot a 35 cl. „Devos temmens" 4 in pot a 165 gram J4V per fles van 150 voor 1 zak a 1000 gram pak a 250 gram een prettige wijn die u altijd kunt drinken, koel serveren per fles van 215 voor wit koel, rood op kamer temperatuur serveren. Een Wijn die u aan tafel niet teleur zai stellen. fles 0,7 liter van 199 voor „Siebrand"een prettige tintelende wijn, koel serveren per fles van 395 voor 79 ►25 Bij konijn, fazant of kalkoen: „Siebrand" een prettig te drinken rode Bourgogne wijn, niet te koel serveren is per fles van 470 voor wm L11IVC11 ÏOUC „Siebrand" een liquore.use wijn (dus niet te droogj '-®l 9. per fles van 475 voor tl BIJ wild: „Siebrand" een volle droge rode wijn uit de omgeving van Avignon, op kamertemperatuur serveren per fles van 650 voor tl Geldig van 21 december t/m 24 december 1970 Prijswijzigingen voorbehoudei ai Uit tie DUINSTREEK NOORDWIJK In verband met kerstmis en nieuwjaar zijn de markt- tijdea op de donderdagen 24 en 31 december vastgesteld op 10 uur voor middag tot 3 uur namiddag. NOORDWIJK In verband met de kerstdagen en nieuwjaarsdag zal in de wijk waar gewoonlijk op vrij dag vuil wordt opgehaald nu op donderdag 24 en 31 december wor den ingezameld. Het ophalen van grof vuil vindt plaats in de week van 11 tot 15 januari. NOORDWIJK De kerstbomen zuilen op maandag 4 januari om 7 uur worden verbrand. De brandplaats te Noordwijk-Binnen is aan de Van de Mortelstraat, nabij de Sint Je- roensweg, en te Noord wijk aan Zee op*1 de vroegere speeltuin aan de Oranje Nassaustraat. NOORDWIJK Vanavond om 7 uor' wordt in Noordwyk de volks- kcrstzang gehouden. Daar de Grote Kerk wegens restauratie niet be schikbaar is, zal de zang plaats vinden in de parochiekerk van St. Jeroen aan de Van Limburg Stirum- straat. Medewerking verlenen het Chr. Muziekgezelschap „De Echo der Duinen" en het R.K. Fanfarekorps „Excelsior". KATWIJK De nieuwjaarsre ceptie, waarop er gelegenheid zal zijn burgemeester en mevrouw Ver meulen gelukwensen aan te bieden, zal ditmaal gehouden worden op za terdag 2 januari van half vijf tot half zeven in de raadzaal. NOORDWIJK Mej. Ellen Salman slapgde .voor het examen apothekers assistente. KATWIJK Vrijdagmiddag was een 70-tal bejaarden bijeen in de zaal van de Triumfatorkerk. Namens de kerkeraad sprak de heer C. P. Ver- steegt een welkomstwoord. „Wij vin den de jeugd zo belangrijk, en te recht", zei hij, „maar we moeten op passen een evenzeer belangrijke groep, onze bejaarden, niet te ver geten". Hierna droeg hij de leiding over aan ds. G. van Halsema, die een korte meditatie hield. De heer J. van der Plas vertoonde dia's over Katwijk van vroeger. De broodmaaltijd was een goede gelegenheid voor onderling contact Nadat mevr. Nijeboer-Zuiddam een vertelling had gehouden over Kerst feest in Noorwegen dankte de heer C. de Jager namens de bejaarden voor de geslaagde middag. Uit de BOLLENSTREEK HILLEGOM Onder regie van de heer H. A. Turnhout speelde „Al liance" een blijspel van Michel Fer- maud voor een tot de laatste plaats bezette Nutszaal. In een Frans gezin speelt zich een tumulteus familie leven af, waarin de generaties bot sen. Zelfs oma heeft haar amoureuze belevenissen. Een minutenlang ap plaus, bloemen voor de speelsters en rookgerei voor de heren bewezen wel, dat de vele aanwezigen 't suggestieve spel van „Alliance" geboeid hadden gevolgd. LISSE Ditmaal za Ivoor het eerst onder auspiciën van de Raad van Kerken in Lisse de kerkzong- avond worden gehouden en wel van avond (maandagavond) in de Agatha- kerk. Wethouder A. de Kort zal de meditatie houden. Muzikale mede werking door „Trou moet Blycken" en de Chr. Zangvereniging „Excel sior". SASSENHEIM Zaterdag werd door de Revuegroep „de Narcis" in het KSA-gebouw de jaarlijkse 'kerst avond' gehouden, waarop het boeiend spel „Het Witte Legioen" van Maar ten van Vught werd opgevoerd. De rolbeheersing van de zes dames en vijf heren was goed. Vooraf zong een koortje van de jeugdoperettever- eniging „Beatrix" liederen. SASSENHEIM Voor de eerste kerstvolkszang, die vrijdagavond in de St Pancratiuskerk werd gehouden, bestond goede belangstelling. Loco burgemeester P. Westerbeek las het kerstevangelie, waarna Hans v. d. Kraan declameerde uit werk van Guillaume v. d. Graft. Al had de be langstelling groter kunnen zijn, toch was de opkomst van dien aard, dat het interkerkelijke comité op deze weg zal voortgaan. LISSE In de vrijdagavond ge houden jaarvergadering van de foto club „Bollenstreek" is besloten zo mogelijk in het vervolg in Hillegom te vergaderen, omdat uit Lisse door verschillende omstandigheden (ver huizing en verandering van werk kring) enkele leden hebben bedankt, waardoor de leden van de club voor ongeveer 90 pet -uit Hillegom komen. De penningmeester, de heer Slijker- man, kon medelen, dat er een voor delig saldo is. De heren J. C. Stijn- man en G. van der Reep traden uit het bestuur. Gekozen: mej. F. Adam- se uit Hillegom. De contributie werd verhoogd tot f 30,- per jaar. Uit de RIJNSTREEK KOUDEKERK Dinsdag 's avonds om 8 uur vindt in de Hervormde kerk een interkerkelijke voïkskerst- zang plaats. KOUDEKERK De winkeliers vereniging Rijnpost heeft aan haar leden de volgende openstelling ge adviseerd: dinsdag 22 en en woens dag 23 december tot 21 uur geopend. Ook dinsdagmiddag zijn de winkels open. Donderdag 24 en donderdag 31 december om 17 uur gesloten. KOUDEKERK In november steeg het inwonertal dooi geboorte met 9 en door vestiging met 34 per sonen. Vermindering door o\erlijden van 4 en vertrek van 21 personen. Een stijging met 18 personen, zodat Koudekerkop 30 nov. 3461 inwo ners telde. HAZERSWOUDE In verband met de komende feestdagen luidt het schema van de huisvuilophaaldienst als volgt: Rijndijk, maandag 21 en 28 december en woensdag 23 en 30 de cember; dorp. dindsdag 22 en 29 december en donderdag 24 en 31 december. ALPHEN In de sporthal is zaterdagmorgen een geslaagd volley baltoernooi gehouden voor het ge- meentepersoneel. Er werd door acht teams deelgenomen, die vaak felle stryd hebben geleverd om in het bezit te komen van de wisselbeker. De finale tussen de politie en ge meentewerken eindigde in een zege voor de politie. Wethouder J. J. Goedhart reikte na afloop de prijzen uit. HAZERSWOUDE In sociëteit Groenendijk is woensdag om 2 uur een kerstviering voor bejaarden. HAZERSWOUDE De V.A.H. (Vakantie Aktiviteiten Hazerswoude) organiseert inde week van 28 de cember tot en met 2 januari enkele evenementen. Op maandag 28 decem ber 16.00 uur is er in kleuterschool ,,'t Kwetternest" een filmvoorstelling voor kinderen van 5 t/m 7 jaar. Dinsdag 29 december op hetzelfde tijdstip en dezelfde plaats een film voorstelling voor kinderen van 8 t/m 13 jaar. Woensdag 30 december om 14.30 uur begint een vossenjacht voor de jeugd van 7 t/m 13 jaar; de start is op het plein van de Benelux- school. Op zaterdag 2 januari, om 17.00 uur, op het terrein van de speel tuinvereniging „De Rode Wip" kerst boomverbranding. KOUDEKERK Binnen afzien bare tijd krijgt de gemeenteraad een nieuw reglement van orde. Als le den van een commissie daarvoor worden voorgesteld: de heren R. Dor- repaal, W. Leentvaor'en Th. O. Vreug- denhil. KOUDEKERK De heer P. W. M. Heemskerk, Hondsdijk 28, krijgt van Gedeputeerde Staten geen toe stemming nabij zijn agrarisch be drijf een bedrijfswoning te bouwen t.b.v. van zijn zoon. Het provinciaal bestuur meent dat het landelijke ka rakter gevrijwaard dient te worden van niet noodzakelijke bebouwing. KOUDEKERK Met de heer W. F. van der Hooft, Kerklaan 1, is overeenstemming bereikt over de aankoop door de gemeente van een strook grond voor het door hem aan gekochte pand Dorpsstraat 34, in het kader van de voorgenomen recon- tructie van de Dorpsstraat De strook is bestemd voor de aanleg van een trottoir. Nu kan een gedeelte van de Dorpsstraat nabij de percelen 27 en 34 worden verbeterd. AARLANDERVEEN Dinsdag avond houdt de bouwcommissie van de Geref. Kerk de traditionele bout- avond in het „Dorpshuis" om half acht. AARLANDERVEEN Woensdag avond zal de luidklok van de Chr. Geref. Kerk in gebruik worden ge steld. Deze klok, die een geschenk is van buiten de gemeente, is ver vaardigd door de N.V. Eijsbouts te Asten. Op de kerstavond van de vrouwen en jeugdvereniging zal zij zich voor het eerst doen horen. Uit -de VEENSTREEK WOUBRUGGE De zaterdag avond in het sportpaviljoen gehouden boutverloting ten bate van de voet balvereniging werd een groot succes. De netto opbrengst bedroeg 2176. WOUBRUGGE Op donderdag 24 december wordt in de Hervormde kerk een interkerkelijke feest-zang- dienst gehouden. Medewerking ver leent het fanfarekorps Harmonie. Aanvang 8 uur. DE KAAG Woensdag 23 decem ber zal de zangvereniging „Looft den Heer" het kerstoratorium ,,'s Hei- lands Geboorte" uitvoeren, muziek van H. W. de Wolff. Medewerking wordt verleend door de sopraan Lize Schoo en de pianiste Ada van der Bent uit Leiderdorp, 's Avonds om 8 uur in de Hervormde Kerk. Schoollokaal voor jeugd KOUDEKERK Een werkgroep, ter realisering van een jongerencen trum, waarvan de heren Joop Pen- nings en Rob Kramers resp. voorzit ter en secretaris zijn, heeft zich in een schrijven to de raad gericht. In dit schrijven zegt de werkgroep, dat de jeugd in Koudekerk wordt belem merd in haar activiteiten door het ontbreken o.a. van een eigen ruimte. B. en W. zijn van mening dat het in het leven roepen van een jeugd raad een zaak is die veel voorberei ding vergt. In de gesprekken die on der leiding van wethouder Molema zijn gehouden, is duidelijk gewor den dat het gebrek aan ruimte het meest urgente probleem is. Op ver zoek hebben B. en W. een onderzoek laten instellen naar de mogelijkheid van gebruik van een lokaal van de oude hervormde school. De direc teur van gemeenewerken is tot de conclusie gekomen, dat een lokaal met betrekkelijk geringe kosten voor de jongelui geschikt kan worden ge maakt. B. en W. zijn van mening, dat aan de jongelui een kans moet wor den gegeven hun aktiviteiten in een eigen ruimte tot ontplooiing te bren gen. Hoog en laag water Katwijk KATWIJK AAN ZEE Dinsdag 22 dec.: hoogwater 9.50 en 22.22; laag- water 5.12 en 17.42. NIEUWKOOP In verband het vijfentwintig-jarig bestaan de afdeling Nieuwkoop van de EH recipieerde het bestuur zaterdagm dag in „Dé Rank". Velen hebben deze gelegenheid gebruik gema gelukwensen aan te bieden. Om hen was ook burgemeester A. van Montfoort. In 1945 werd de afdeling opgerii onder de bezielende leiding van heer A. Blijleven. Reeds in het eerste jaar werd i ee EHBO-cursus gegeven. De verenig er heeft naar schatting 500 geddp er meerde EHBO-ers afgeleverd. nt Men wil het materiaal uitbreic n, en daarom was het voor het besti er bijzonder prettig, dat ter gelegen heid van dit jubileum zoveel |er schenken onder couvert en toezi gingen van verhoogde donaties wi.6( den gedaan. Intrede pastoor Raadschelde tt0l KATWIJK Onder grote bela do; stelling deed pastoor A. Raadskeld zaterdagavond zijn intrede in de rochie St. Jn de Dooper. Nadat de nieuwe herder met z naaste medewerkers de stampvoen kerk was binnengekomen, vervfüil komde de heer J. I. M. de Jong h et namens het kerkbestuur. s, De deken van Noordwijk omschr )0I de pastoor, die er in de eerste pla is voor de gelovigen, maar vert geroepen is te bouwen aan de i r hele gemeenschap. In een dankwoord sprak pasti Raadskelders zijn grote waarderi uit voor de ontvangst. Rugby LEIDEN Het eerste team van Leidse Studenten won in poule van de rugbycompetitie met 9-3 v ASCRUM. De reserves wonnen m 19-6 van 't Gooi 2. LI

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 16