AGENDA DEN HAAG En wéér opent de Amro Bank een kantoor in Leiden. Deze keer op 9 december a.s.: Wassenaarseweg 8 (hoek Rijnsbuigerweg). Alphen heeft een nieuwe cup Attentie: Geldzaken? De Amro Bank is ervoor. Politie is paraat voor rechtszaak Onderzoek wurgmoord verloopt moeizaam Bischoff toch verkocht Van Beveren en Van der Kuylen beslisten strijd Beursoverzicht NIEUWE LEIDSE COURANT DINSDAG 8 DECEMBER 1970 I eel flauwe grappen en waardeloze telefoontjes (Van een onzer verslaggevers) DELFT Met het onderzoek naar de twee weken geleden gepleegde wurgmoord op de 21- jarige Ada Lansbergen in een Delftse flat is de politie nog niet veel verder gekomen. Momenteel wordt op groots opgezette schaal door een dertig man tellend re chercheursteam gewerkt. Van een duidelijk spoor naar een dader is nog geen sprake. De Delftse politie is van me ning dat het onderzoek naar de moordenaar enigszins bemoei- Vil ,le BOLLENSTREEK WARMOND De financiële raads commissie houdt donderdag 10 de cember van half negen tot half tien een hoorzitting over de gemeente begroting voor 1971. Alle Warmon- ders kunnen vragen stellen. LISSE Woensdag 9 december om 8 uur 's avonds is er in de Rem- brandtschool een interkerkelijke Woorddienst rond Advent met woord gebed en lied om de tafel. Dit is een vorm van samen-doen als een ver volg op het samen-praten in de ge spreksgroepen. LISSE Zondag 13 december om 3 uur 's middags is er in kapel Nieuw Vredehof in Heemstede een aange paste interkerkelijke gezinsdienst voor gehandicapten. Voorganger is ds. Ter Steege over „Kerstfeest". Een meisjeskoor en een zanggroep ver lenen medewerking. LISSE Morgen. 9 december, wordt grof huisvuil opgehaald voor de dinsdag- en vrijdagroute van de ophaafldienst. SASSENHEIM In de nacht van zondag op maandag kreeg de tech nische handelmü „Vihamy-Buttln- ger" aan de Wasbceklaan, weer onge wenst bezoek. Men verschafte zich toegang door verbreking van een raam. De buit bestond uit een aan tal wasautomaten en andere appara tuur, ter waarde van ruim 3000 gul- VALKENBURG Het najaare concert van de Valkenburgse Har monie onder leiding van dirigent S. van der Poort, zal worden gegeven in het Dorpshuis op woensdag 9 de cember om 8 uur. De drumband ver richt de opening. Het harmoniekorps zal enkele marSen en ouvertures la ten horen. ZAANDAM De heer L. Schrader uit Amsterdam heeft in principe over eenstemming bereikt met de heer J. J. H. Bischoff over de overdracht van het meerderheidspakket aandelen van de laatste in N.V. Gebrs. Bischoff Han delmaatschappij te Zaandam. De heer Schrader verklaarde op te treden namens een niet met name ge noemde derde. Over deze derde zei hij vanmorgen: „Het is een concern, waar in Bischoff wel rond kan dansen". Vol gens de heer Schrader blijven alle fi lialen van Bischoff met de huidge per soneelsbezetting gehandhaafd. APOLLO: Verraderlijker dan een slang. 12. 2.30, 7. 9.30: zat, zo 12, 2.30. 4.45, 7. 9.30: 14 J. ASTA: VuurdooR op de Yangtse Klang. 2, 8: 14 j. BIJOU: Mash. 2, 7..15, 9.30; zo 2, 4.15, 7.15, 9.30; 18 j.: CAMERA: Sattyrlcon, 2.15. 8; zo 2.15, 5, 8: zat 2.15, 7.15; 18 j. CINEAC: Droomparadljs der dieren, do, vrij, ma. dl 9.30, 11.30, 1.30 3.30; zat, woe •.30, 11.30: a.l. Als Je mekaar niet meer vertrouwen kan. 5.30. 7.30, 9.30; 18 J. CITY: Met de muziek mee. 2. 6.45, 9.15; zo 1.45. 4.15. 6.45, 9.15: zat 2. 6.45; a.l. CORSO: De dolle dwaze waaghalzen van de scherpe bochten. 2. 8.15; zo 1.30. 4 7. 9.30; zat 2, 7: a.1. DU MIDI: Butch Cassidy enz. 8.15; zo 7. 9.30; zat 7; 14 j. EURO CINEMA: Airport. 2. 8: zat. zo, wo 4. 8; 14 J. FLORA: Zij dachten slechts aan vrouwen. 2.30, 7. 9.15; ZO 2. 4.30. 7. 9.15: zat 2.30. 7; 18 J. KRITE- RION: Getting Straight. 3. 7, 9.30; zo 1.30, 4. 7. 9.30; 18 J. METROPOLE: Angellque I en H: 2. 7.30; zat 2. 7: 18 J. ODEON: My Fair Lady. 2. 8; zat 2. 7: a.1. OLYMPIA: Ik ga, ik dood. Ik kom terug. 2. 8: 18 J. REX: O-cangaciero. 9.30. 11.30. 1.30. 3.30. 5.30. 7.30, 9.30: zo v.a. 1.30; zat tot 7.30; 14 j. ROXY: Terugkeer naar de apenplaneet. 2.30, 8.15; vrij, zo 2.30. 7. 9.15: zat 2.30. 7; 14 J. ROYAL •70: Hercules tegen Odysseus, do Lm. zo 2.30. 7. 9.15; ma t.m. wo 2.30. 8; 18 j. ROYAL OP ZOLDER: Syrtaki. do t.m. zo 2.45, 7.30, 9.30; ma t.m. wo 2.45, 8.15; 18 J. SEINPOST: De hartstochten van Hleron- 2.15, 7.15, 9.30; zo 1.30, 4 7.15, 9.30; 18 j. STUDIO 2000: Psycho, do. vrij. ma. dl 2: zo 4: elke av. 7, 9.15: dl av. Filmmuseum; 18 J. THALIA: De beslissende aanval. 2.30. 8.15; zo 3. 7. 9.15: vrij, zat 2.30. 7. 9.15: 14 J. DE UITKIJK: Met Jouw tanden ln mijn nek. 2.30, 7.15. 9.30; zo 2. 4.15, 7.15. 9.30; 18 J. Puzzel promillen ten De prijswinnaars van de kruis woordpuzzel van 21 november zijn: le prijs f 10: mej. I Scheps, Stadhoudersdreef 129, Katwijk; 2e prijs, f 5: E. Verhagen. Oranje straat 33, Alphen aan den Rijn; 3e prijs, f5: E. de Jong-Hulsbos, Noordbuurtseweg 40, Zoeterwou- de. De winnars van de puzzel uit het zondagsblad van 28 november zijn: le prijs: A. Nijgh, Tadama- straat 11, Katwijk aan Zee; 2e prijs. Hans Wijntjes, Parklaan 95, Sassenheim; 3e prijs, mevr. Oos- termann, Vriesekoop 3. Leimui- den. lijkt wordt door het feit dat de moordzaak zo in het middel punt van de belangstelling staat. Er komen voortdurend tips bin nen die niets om het lijf hebben en ook wordt de politie herhaal delijk gewaarschuwd door men sen, die door „Meneer X" zou den zijn opgebeld. Altijd blijken dit persoonlijke kwesties te zijn: een oude bekende, die iemand die hij niet mag de schrik op het lijf wil jagen. Het zijn allemaal flauwe grappen, aldus een woordvoerder van de Delftse politie vanmorgen. De telefoontjes zaaien echter wel een sfeer van onrust in de Delftse wijken. Bij de politie is men van me ning dat vele tips en anonieme tele foontjes deels door de politie zelf losgemaakt zijn. Het feit dat het bandje met de stem van de vermoe delijke moordenaar via de t.v. is uit gezonden, geeft de rechercheurs van het Delftse team veel onnodig werk. Men is nu nog bezig de ongeveer honderd tips die na de uitzending binnenkwamen, na te trekken. Tot nu toe is uit dit onderzoek geen po sitief gegeven naar voren gekomen. De politie hecht ook weinig waar de aan een telefoontje dat gisteren gericht werd tot een krant. Een onbe kende stelde een ultimatum, namelijk dat voor het einde van dit jaar twee mille op de bankrekening van de echtgenoot van het slachtoffer, Ar- noud Lansbergen, als smartegeld zou moeten worden gestort. Anders zou de echtgenote van de Delftse rechercheur Van Strien worden vermoord. Bij de politie wordt dit anonieme telefoontje een grap genoemd. De stem van de onbekende komt ook niet overeen met die van Meneer X. zo stelt de Delftse politie waar te vens opgemerkt wordt dat het tele foontje nauwelijks een minuut duur de en zeer gehaast was in tegenstel ling tot de telefoongesprekken die Meneer X voerde. Deze nam beide keren ruim de tijd. Overigens komen veel tipt met de zelfde strekking binnen. Onbekenden zeggen dat zij de moordenaar ken nen. Voor een bepaald bedrag, meest al hoog, willen zij de naam van de moordenaar wel prijsgeven. U bent van harte welkom bij dit nieuwe kantoor. Want evenals de ruim zeshonderdvijftig andere Amro kantoren in ons land, biedt ook dit kantoor u een attente en vooral vertrouwelijke service bij de behartiging van al uw financiële zaken. Als cliënt van de Amsterdam-Rotterdam Bank kunt u van alle Amro diensten profiteren. Om er een aantal te noemen: de Amro Bank heeft verschillende spaarmogelijkheden (4'/2 t/m 8% rente). De Amro Bank heeft voor u ook de bekende Amro Lening met gemakkelijke aflossingsvoorwaarden. De Amro Bank heeft een Privérekening voor u. Voordelen: 1. u krijgt 2y2% rente, 2. u kunt uw regelmatig terugkerende betalingen (zoals huur, abonnementen, contributies e.d.) gratis automatisch laten overboeken, 3. u bent verzekerd van een vlotte giroservice, 4. u krijgt - op uw verzoek - de beschikking over de Groene Betaalcheques. (U kunt er bijna overal mee betalen zonder contant geld op zak.) En: de Amro Bank bemiddelt voor u bij alle verzekeringen, geeft advies bij beleggingen, levert reisdeviezen, helpt u bij internationaal betalingsverkeer en kredieten. En niet te vergeten: de safeloketten. Kortom, de Amro Bank kan u steeds van dienst zijn. Waarom zou u daar niet gebruik van maken? Dit Amro kantoor is maandags t/m vrijdags geopend van 9.00 uur tot 16.00 uur. Telefoonnummer 01710-54932. Andere Amro vestigingen in Leiden: Rapenburg 39, Bevrijdingsplein (in sta-caravan). wanneer u vóór 31 december 1970 bij dit kantoor een Amro Spaarboekje of Spaarrekening opent met een eerste inleg van minimaal f 10.-, ontvangt u een fraai uitgevoerde kwartiesspaarder cadeau (winkelwaarde f 20.-). (van onze sportredactie) LEIDEN/ALPHEN De Alpheuse aanhang in de Groenoordhal was uitzinnig van vreugde. Terwijl cap tain Van Ommen voor de zoveelste maal dc hoogste trede van het ere podium besteeg en de BBC-cup stralend in de hoogte hield, trilde dc immense hal op haar voegen. Nog eenmail daverde het gescan deerde Alphen, Alphen" van de eivolle tribunus. Toen was het ge duld van de jeugdige fans ten einde. De dranghekken om het mid denterrein boden geen enkele weerstand meer tegen de opdrin gende, in feestroes verkerende Al- phenaren. De overwinning van de Alphense Zeskampploeg op de En gelse kampioensplocg uit Great Yarmouth was een feit. De cijfers spraken duidelijke taal: vijf Ne derlandse overwinningen tegen 2 Engelse, einduitslag 12—8. Ploegleider Van Ommen kon zijn ge luk bijna niet op. „We hadden op drie overwinningen gerekend. Bij het skiën, de kaarsenproef in de gootjes en de rendierrace. Bij de training in. zwembad De Dillen maakten we op die onderdelen goede tijden. De overwinningen bij het strafschoppen schieten bete kenden min of meer een verrassing voor ons". Verrassing of geen verrassing, de Alphenaren vormden ongetwijfeld de ploeg, die de meeste aanspra ken op de overwinning mocht la ten gelden. De twee Engelse over winningen, die beide op het nippertje tot stand kwamen, vielen in het niet bij de vijf dreunen, die de Alphense ploeg uitdeelde. Chaotisch De voorgeschiedenis van de show, die op tweede kerstdag op de Ne derlandse en Engelse televisie wordt uitgezonden, had een chao tisch verloop. Lang voordat de opnamen in de in kerstsfeer omge toverde hal begonnen, vulden met spandoeken en toeters bewapende aanhangers de toegangswegen naar de hal. De chaos werd compleet, toen om kwart voor acht een paar honderd toeschouwers vóór de poorten van de uitverkochte hal werden gehouden. Uiteindelijk be zweken de ordebewaarders voorde duwende menigte. Met of zonder kaartjes vulden de laatkomers alle open, en soms ook verboden, plek- jes. De start van de Alphense ploeg le verde een desillusie op. Riet Heems kerk en Juanita Kiliaan moesten het met de rolschaatsende sneeuw poppen afleggen tegen de char mante Engelse meisjes. Alphen stond achter met 12. De toeters werden ineens minder frequent be speeld en de spandoeken zakten langzaam naar beneden. De stilte was echter van korte duur. Knal lende overwinningen bij de ren- dierrace en de kaarsenproef ver anderden de teleurgestelde Alphe naren in een jubelende mensenzee. Die laatste proef had de Alphense ploeg heel wat hoofdbrekens be zorgd. In het nooit ontbrekende bassin moesten de ploegen in rub berbootjes proberen zoveel moge lijk brandende kaarsen over te brengen. Tijdens de overtocht moest het bemanningslid met de kandelaar dan nog een keer over stappen in een andere boot. Een half uur voor de wedstrijd kreeg captain Van Ommen een grote te leurstelling te verwerken. „We hadden in De Dillen steeds zittend geoefend. Vlak voor de wedstrijd hoorde ik pas, dat het bemannings lid met de kandelaar in het bootje moest staan. Gelukkig heeft deze tegenslag ons geen nadeel opgele verd". Slalom De grootste winst boekten de Alphe naren bij het skiën. Vier man op twee ski's moesten een slalom tus sen de kerstbomen uitvoeren. De twee manches gingen met groot verschil naar de Nederlandse ploeg. Deze 20 overwinning leverde een tussenstand op van 74 voor Al phen. Het overbrengen van een stampei kerstpakketjes bracht de spanning weer helemaal terug. Tweemaal mei de Alphense toren om en hiermee behielden de En gelsen de kans op een 1010 ge lijkspel. De klapper van de avond was zonder meer het optreden van nationale doelman Jan van Beveren en zijn ploeggenoot Willy van der Kuylen. Willy van der Kuylen, ingevallen voor de verhinderde Johan Cruyff, en Van Beveren bezorgden de En gelsen de genadeklap. Peter Bo- netti en John Hollins ook de Engelsen hadden voor dit onderdeel grof geschut meegenomen moes ten de Nederiandse hegemonie op voetbalgebied erkennen. Elf maal troffen de PSV-ers de tou wen van het door een beweegbare pop verdedigd doel. Terwijl de zil vervloot de hal binnenvoer, moes ten de Engelse internationals die prestatie zien te verbeteren om de kansen op een puntenverdeling binnen bereik te houden. Hollins en Bonetti troffen slechts negen maal roos. De Engelsen keken te gen een niet meer te overbruggen 101 achterstand aan. Op het laatste, voor de einduitslag over bodige, onderdeel met de loopfiets werd de Alphense hegemonie be vestigd. Terwijl de hossende toeschouwers op het middenterrein souvenirs pro beerden te veroveren, had captain Van Ommen al weer andere pro blemen aan zijn hoofd. „Misschien Burgerlijke stand VALKENBURG Geboren: Wil- helmina, dochter van A. Bol en N. J. C. Pas, Lange Commandeurstraat 5; Cornelia Gerarda, dochter van G. van Rijn en E W Veerman, Hoofd straat 93; Vincent, zoon van N D Zandbergen en A Korpershoek. Burg. Lotsylaan 17. Ondertrouwd: J. Schoneveld, 31 jaar, wonende Katwijkerweg 34 en J. Tijsterman, 23 jaar, wonende Mid denweg 34, beiden te Valkenburg; W. Rhijnsburger, 21 jaar, wonende te Valkenburg, Katwijkerweg 28 en 'A. M. G. Heijkoop, 21 jaar, wonende te Warmond; J. van Zeist, 23 jaar, wo nende te Valkenburg. Katwijkerweg 39 en J. Kranenburg, 22 jaar, wonen de te Leiden. spelen we volgend jaar in Enge land". OP DE FOTO: de Alphense ploeg in gesprek met de sportcracks. AMSTERDAM, 7 december De staats- en BNG-obligaties zijn vandaag op de Amsterdamse effectenbeurs op nieuw favoriet gebleven ten opzichte van de aandelen. De obligatiekoersn gingen in ver gelijking met vrijdag weer duidelijk omhoog door een flinke buitenlandse en binnenlandse vraag. Beleggers zijn blijkbaar nauwelijks teleurgesteld dat de jeruchten over een disconto-ver laging in het weekend niet zijn uit gekomen. De internationale aandelen openden overwegend hoger -tan aan het slot van afgelopen vrijdag. Deze stijging ging gepaard met een matige tot re delijke omzet. Kon. Olie opende f 2,60 hoger op f 146,40 en Philips begon op een koers van f 49,20 wat f 0,60 hoger was dan het slot van vrijdag. Unilever stond bij de opening ook op een winst en wel van twee dubbeltjes op f 84.30. Ook AKZO begon goed via een koers winst van f 0,60 op f 71.20. Alleen Hoogovens bleef bij de opening onver anderd ten opzichte van vrijdag op een koers van f 73. Bij de overige hoofdfondsen kwam KLM bij de opening op een winst te staan van f 2 op f 156. Daarentegen moest Heineken Bier enig terrein prijsgeven ten opzichte van vrijdag en wel f 2,70 op f 200 rona Ook de scheepvaartaandelen lagen overwegend wat hoger in de markt bij de opening. Een uitzondering vormde KNSM die f 0,30 lager opende dan vrijdag op f 83.50. De handel op de lokale markt heeft vandaag op een nogal laag pitje ge staan. Ook het koersbeeld als geheel toonde geen bijzondere verschuivin gen ten opzichte van vorige week vrij dag. Daaruit blijkt natuurlijk wel. dat de krachtige opleving van eind vorige week enigszins is afgeremd. Homburg was ditmaal één van de uit springende vaste fondsen. In de eerste periode liep de koers ten opzichte van vorige week met f 3,30 op tot f 91,30. Ook Scholten-Honig kreag er eens f 2 bij in de eerste periode, waardoor de prijs op f 41 kwam. Het uitgeversaandeel Elsevier viel in de eerste periode duidelijk in de smaak 'bij de kopers, die f 10 meer dan vrijdag wilden betalen. Verkopers vonden dat blijkbaar nog te goed koop, zodat op f 430 een biedprijs tot stand kwam. Verder klom ACF met f 1,50 tot f 209,50 en lagen aandelen Bredero Vast Goed in de markt via een koerswinst van 6 punten op 188. Vul- caansoord, een fonds met wat meer speculatief karakter, ging met 5.5 om hoog tot 106.5. Daarentegen moest Stad Rotterdam f 2 prijsgeven op f 80. Gist-Broc was ook flauw via een verlies van f 1,50 op f 89,50 en Hoek's Machine zakte met 10 punten tot 620. Ook Fokker moest duidelijk terrein prijsgeven (min f 2,40 op f 51.50) en het verzekeringsaandeel En-Nillmij zakte f 2 tot f 132. Bens dorp verloor 6 punten op 235 en Schui- tema zakte eveneens 6 punten tot 192. Tenslotte was voor Utermohlen een verlies van 8.5 op 280 weggelegd. Entre Nous moet concert afzeggen Oefening op Plein 1813 (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG In verband met de rechtzaak van de Zuid- lukkers wordt het gehele Haag se politiekorps vanaf 14 decem ber in sta^t van optimale pa raatheid gebracht. Dit heeft onder meer tot gevolg dat het kerstconcert van de 's-Graven- haagse Politiemannen Zangver eniging, dat vrijdagavond 18 de cember in de Majeliakerk aan de Wenkebachstraat zou wor den gegeven, geen doorgang kan vinden. De zingende politiemannen kunnen geen vryaf krijgen voor het kerst concert en zullen evenals hun collega's worden ingezet voor de bewaking van het gerechtsgebouw aan de Jan van Nassaustraat. De organisatoren van het concert hebben de mannen- zangvereniging „De Verenigde Zan gers" onder leiding van Nico Ringels bereid gevonden de politiemannen te vervangen. De korspleiding van de Haagse politie heeft een uitvoerig plan de campagne opgesteld om elk incident tijdens de rechtszitting te voorkomen of in ieder geval de baas te kunnen. De nieuwe afdeling „mobiele eenheid" onder lei- dinge van hoofdinspecteur L. van der Meer en inspecteur W. S. Kieft, die na de rellen bij de Scheveningse gevan genis werd opgericht, speelt hierbij een belangrijke rol. OEFENING In verband met de rechtszaak van de Zuidmolukkcrs werd gisteren door tientallen politiemensen onder meer in de omgeving van Plein 1813, dat als oefenterrein dienst deed, een grootscheepse oefening gehouden. Met jeeps, overvalwagens, terreinwagens werden de politiemannen onder com mando van inspecteud Kieft naar ver schillende plaatsen gedirigeerd, terwijl cvooral ook veel andacht werd geschon ken aan vooral ook "veel aandacht geschonken aan snel en effectief radioverkeer via de mobilofoons tus sen de wagens op straat en we alarm centrale. Tijdens de berechting van de Zuid- I ukkers zal het autoverkeer naar Den Haag niet gecontroleerd worden. Er bestaan geen plannen om Zuidmoluk- kers bulten Den Haag te houden. Dit werd vanmorgen meegedeeld tijdens een persbijeenkomst over de naderen de rechtszaak op 14 tot en met 18 de cember en op 5 en 12 januari. De Haag se politie krijgt bijstand voor het tref fen van orde- en veiligheidsmaatre gelen. Hoeveel man worden ingezet is niet bekend. PARKEERVERBOD Op genoemde dagen wordt er een parkeerverbod ingesteld (ook 's nachts) in de Jan van Nassaustraat tussen de Wassenaarseweg en de Nassau Dil lenburgstraat en de Nassau Ouwer- kerkstraaL Vanaf 's ochtends kwart voor negen wordt de Wassenaarseweg aan de kant van de Koningskade en het Jozef Israëlsplein afgesloten: de Jan van Nassaustraat. bij de Nassau Odijckstraat. Kantoorpersoneel, leve ranciers, bezoekers en anderen, die binnen het afgesloten gebied moeten zijn. kunnen gebruikmaken van een aantal openingen in de geplaatste hek ken. Deze mensen adviseert de poli tie een legitimatiebewijs, of verklaring van de werkgever op zak te hebben. De verkeerspolitie zal een aanzienlijk aantal manschappen op de been bren gen om het omleiden van het verkeer en dergelijke soepel te laten verlopen. Men verwacht, dat het parkeerpro bleem in deze buurt, door de maatre gelen nog zal worden vergroot. Het is mogelijk geworden via spe ciale voorzieningen ongeveer tachtig plaatsen in de rechtszaal te creëren, waaronder dertig voor de pers. Toe gang wordt uitsluitend verleend op vertoon van kaarten. Een aparte zaal in het gebouw'is ingericht als pers kamer, waarin zes telefoontoestellen en een installatie waarop bandrecor ders kunnen worden aangesloten, z(jn opgesteld. Ook radio en televisie zijn aanwezig, al zullen geen rechtstreek se tv-ultzendlngen mogen worden verzorgd. In het gebouw mag ook niet worden gefotografeerd. De zittingen van de rechtbank be ginnen om half tien tot één' uur. De middagzitting begint om twee uur. 's Middags zullen enkele leidende figuren worden gehoord, dinsdag zal de Zuidmolukker terecht staan, die het dodelijke schot op de Wassenaarse hoofdagent zou hebben gelost. Het requisitoir door de officier van justitie mr. dr. H. van 't Veer zal op 6 januari worden uitgesproken, terwijl voor het uitspreken van het vonnis 20 januari wordt aangehouden. Burgerlijke stand TER AAR Geboren: Jacobus N. F., z.v. Wijfje, N. en Hoogeveen, J. W.; Maria H., d.v. Van der Vliet, A. en Van Gaaien, J. P.; Daniëlle C. M., d.v. Straathof, P. G. J. en Dob- be, C. P. M.; Pietronella M. A., d.v. Van Veen, J. C. en Hijdra, T. G. J.; Cornelia E., d.v. De Lange, A. G. en Olyerhoek, A. M.; Johanna P. D.. d.v. Wijfje, F. J. en Wijfjes, E. Ondertrouwd: Helling. H. en Van Smoorenburg, J. M.; Omtzigt, J. A J. en Zijerveld, H. P. M.; Van der Hoorn, P. C. L. en Keijzer, T. J. M.; Vën der Poel, T. J. en Hoogervorst, J. M. H.; Van Ruiten, P. A. M. en Egberts, P. C. M.; Kortekaas, H. H. J. en Rekelhof, E. K. M. A.; Bouw meester, P. G. W. en Van Dam, M. J. G.; Van Dijk, C. en V. d. Pluym, A. P. E. Getrouwd: Lammerse, J. en Reh- manm, G. F.; Van Gils, J. J. M. en Hoogervorst, C. A.; Domburg, J. A. en Van der Hoorn, K. J. M.; Höl- scher, W. T. en V. d. Haven, G. J.; De Groot, J. M. en Keijzer, H. M. G.; Akerboom, A. J. M. en Valentijn, M. J. M.; Rietveld, J. W. en Van der Hoorn, G. M. Overleden: Den Braven, Antje, echtg. van Verboom, oud 78 jr.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 12