Hulshof? WEEKAGENDA Nog weinig houvast voor toekomst Puyckendam Koudekerks raad betaalt zelf Atog form Onderwijzer E. van Wensveen jubileerde en nam afscheid Samenwerking leefde niet voldoende Derde wethouder voor Hillegom Bent U nog geen lid van een kruisvereniging Vier geslachten Loos Vandaag bazaar in Rijnsburg Ja mevrouw, Top-form tapijt is gemaakt van zuiver scheerwol! KATWIJK AAN DEN RIJN Gis teren vierde de heer E. v. Wens- veen zijn 40-jarig; jubileum als onderwijzer aan de hervormde scholen in Katwijk-Rijn en nam tevens afscheid. Hij werd overstelpt met goede woorden en allerlei andere bljjr ken van genegenheid. Het begon 's morgens in de versierde hal van de Prinses Beatrixschool. Hier waren alle 425 kinderen en de collega's samengekomen. De heer v. Wens veen werd met bloemen en een toespraak van het hoofd, de heer H. J. van Essen, verwel komd. Alle twaalf klassen deden vervolgens iets: speelliedjes, volksdansen, de fabeltjeskrant, waaruit mijnheer de Uil voorlas, een modeshow. Twee leerlingen uit de klas van de jubilaris hie ven ten slotte een spandoek, met de woorden: „Dank u, meester" Alle leerlingen van de school hadden meegedaan aan de cadeaus een theeservies, een wandlamp en twee vazen. Mijnheer Van Wensveen bedankte voor al het moois. Ten slotte wer den de kinderen getrakteerd. Geen ruzie 's Middags was er in de grote zaal van de Ontmoetingskerk receptie voor genodigden. De jubilaris met mevrouw Van Wensveen. zijn dochter en twee kleinkinderen, werden binnengeleid en namen plaats aan de tafel, voor een haag van prachtige bloemen en cadeaus. Behalve het schoolbe stuur en de collega's waren ook burgemeester Vermeulen, wethou der Haasnoot. LO-inspecteur A. Boogaard en vele andere bekende plaatsgenoten aanwezig. Inspecteur Boogaard herinnerde aan de altijd prettige ontmoetingen met de heer Van Wensvpen, een van de mensen, met wie je geen ruzie kunt maken. „Ik heb u twaalf jaar aan 't werk gezien en betreur het. dat u, juist nu spoedig de nieuwe wet en daar mee de veranderingen komen, weggaat. U zoudt met uw soepele geest vast geen aanpassingsmoei lijkheden gehad hebben. In één opzicht bent u niet veranderd: u zette altijd de pedagogische bege leiding boven de didaktische. Ik dank u voor al het werk. dat u met zoveel toewijding hebt ge daan". Ds. A. Makkenze, voorzitter van het schoolbestuur, memoreerde de schoolgeschiedenis van de heer Van Wensveen. „De laatste loodjes wogen voor u niet het zwaarst; u bent nog volkomen vitaaL Het schoolbestuur ziet u met gemengde gevoelens vertrek ken; u hebt een markani stem pel gedrukt op de kinderen, die bij u in goede handen waren. Een geboren onderwijzer te moe ten afstaan, betekent een groot verlies. Ik kan niet beter doen HILLEGOM Dc raad van Hil legom komt maandagavond om half acht In spoedeisende vergadering bij een. GS van Zuid-Holland hebben namelijk goedkeuring verleend aan het raadsbesluit van 1 september het college van b. en w. uit te brei den met een derde wethouder. Het enige agendapunt is dan ook: benoe ming derde wethouder. dan met de kinderen te zeggen: dank u, meester". Namens het bestuur bood ds. Mak kenze een projectie-apparaat aan. Goed collega Mevrouw N. Vöge vertolkte de ge voelens van de collega's. Zij noemde de jubilaris een prettig en goed collega, die altijd vroeg present was en met zijn gelijk matig humeur als een stabilisator werkte. De collega's verrasten hem met een bureaulamp en een scheerapparaat-op-batterijen. De heer H J. van Essen, hoofd der school, dankte voor de grote medewerking, voor de omgang met de kinderen ook in de pro bleem"-klassen, voor de gezellig heid en de sterke band. De heer Van Wensveen sprak ten slotte een dankwoord op zijn eigen gemoedelijke manier. 's Avonds was er een receptie voor iedereen. De belangstelling was enorm. Talrijke ouders, vrienden en oud-leerlingen kwamen met goede wensen, vaak ook met bloe men. Een alleraardigste verrassing was de komst van een groep oud leerlingen uit Monster, die tweeën veertig jaar geleden bij ae heer Van Wensveen in de klas hadden gezeten. Ze voerden een grote mand met druiven aan. KOUDEKERK De winkeliers vereniging „Rijnposf" weet het za kelijke met het genoeglijke te com bineren. Dat bleek dinsdag weer op een feestavond voor leden en hun personeel, die georganiseerd was door de ontspanningscommissie van de vereniging. Met enthousiasme be oefenden de kleine honderd aanwe zigen het bingo-spel, terwijl een mu- ziekgezelschapje ervoor zorgde, dat tussen de bedrijven door de voetjes van de vloer kwamen. Ir. v. d. Pols KOUDEKERK Bij de aan vang van de raadsvergadering zette burgemeester C. M. v. d. Linden de heer C. J. B. H. v. d. Pols in de bloemetjes, wegens het feit dat hij die dag was geslaagd aan de T.H. te Delft. Sinds dins dag mag de heer v. d. Pols de titel Ir. voor zijn naam voeren, redeji voor de heer v. d. Linden om te memoreren dat de raad nu reeds drie academici telt. Mr. 'Vreugdenhil vond dat het ge meentebestuur maar direkt ge bruik moest maken van de tech nische kennis van de heer v. d. Pols, want „is het u ook opge vallen dat de klok stilstaat?" (hi lariteit). Nee dat doe ik niet", repliceerde de heer v. d. Pols, „dan jaag ik de plaatselijke mid- dentsand tegen me in het harnas". De heer v. d. Pols wilde B. en W., raad en publieke tribune in de vreugde laten delen, en stelde voor na afloop (op zijn kosten) het glas te heffen. NOORDWIJKERHOUT De be stemming van Puykendam is nog steeds onzeker. Dinsdag tijdens de gemeenteraadsverkiezing werd wel iswaar in uitvoerige discussies en rapportbesprekingen dit historisch stukje Noordwijkerhout onder de loep genomen, veel is men er echter niet wijzer van geworden. Als enige posi tieve punt kwam naar voren, dat het bouwteam nu een berekening van de exploitatie met en zonder Puyken- KOUDEKERK De Koudekerkers worden meer politiek bewust. Die conclusie kan getrokken worden uit de belangstelling voor de raadsvergaderingen de afgelopen maanden. Ook dinsdagavond had de gemeenteraad een volle publieke tribune als klankbord. Om de toehoorders niet geheel te leurgesteld huiswaarts te laten keren, zochten de raadsleden, die blijkbaar al hun kruit in commissievergaderin gen hadden verschoten, het stuk voor stuk op 't vlak van de one-man-show. En met succes! Lachsalvo's volgden elkaar met de regelmaat van de klok op. Met name mr. Vreugdenhil ex celleerde als droogkomiek. Mevr. Le Large-van Breukelen (KVP), die de haute-couture op de voet volgt, en als volleerd mannequin haar broekpak showde, vroeg zich af of de acht ton voor 19 bejaardenwo ningen die aan de Europasingel wor den gebouwd, niet wat te hoog gegre pen is voor Koudekerk. Zij was bang dat het een elite-blokje zou worden. „Ach", hielp burgemeester haar uit de droom, „ze staan in een rijke buurtDe financiering is geen zaak van de gemeente, maar van de „Stichting Bejaardenwoningen Kou dekerk". De bouwsom komt op ca f 38.000 per woning en de huur zal omstreeks f 200 per maand bedragen." De cursus die de gemeenteraads leden gaan volgen, had de nodige voeten in de aarde. De heer R. Dor- repaal (Gemeentebelang) vond, dat als het volgen hiervan op vrijwillige basis geschiedt, de raadsleden het cursusgeld zelf moeten betalen. Mr. Th. O. Vreugdenhil droogjes: „Hoe lang duurt deze cursus eigenlijk? Stel je voor dat ik voor het examen zak!" Overigens heeft zich van de raadsleden, na kennis genomen te hebben van de rode cijfers uit de ge meente-begroting, een bezuinigings- comolex meester gemaakt, en het voorstel van de heer Dorrepaal vond Nu is Het nog mogelijk lid te worden voor inschrijfgeld van 2,50. (Contributie 15.p. jr) Na 1 jan. a.s. wordt het inschrijfgeld namelijk 20,Het inschrijfgeld van 2,50 blijft echter gehandhaafd voor gehuwden gedurende 2 jaren na de datum van sluiting van het huwelijk. Voor hen die van elders worden overgeschreven zal geen inschrijfgeld worden geheven. DE KRUISVERENIGINGEN VAN KATWIJK dan ook instemming! De lichtinstallatie van het zwem bad werd in dank aanvaard. Burgemeester Gallas van Alphen had een „groen boekje" toegestuurd, waarin hij zijn gedachten omtrent een mogelijk te vormen gewest „ag glomeratie Alphen" formuleert. De heer Van der Linden vond het pre matuur om nu reeds een standpunt in te nemen. Voorlopig zal dit on derwerp binnenkamers worden be keken. Het krediet van f 0,10 per inwoner t.b.v. de aktie „De Rijnstreek vraagt betere wegen" werd verleend. De raadsleden krijgen vóór de be grotingsbehandeling nog een investe ringsplan voor de komende vijf jaar- dam gaat maken. Voordat men tot deze opdracht was gekomen werd duidelijk dat heel wat raadsleden het over de gang van za ken rond Puyckendam oneens waren. Zo noemde de heer Van den Bosch de uitgangspunten van de com missie onderzoek Puyckendam onjuist omdat nog helemaal niet zeker is wat er in het bestemmingsplan Victor III, waarin Puyckendam is gesitueerd, zal verschijnen. Ook de heer Ten Hagen was het niet eens met de handelwij ze van de commissie onderzoek Puy ckendam. „Er is foutief gehandeld. De commissie heeft geen kennis genomen van het feit, dat er een gegadigde was voor Puyckèndam." Misverstand Burgemeester Bosma deelde naar aanleiding van deze opmerking mee dat er inderdaad een misverstand was ontstaan. Er is bij mij iemand geweest die van Puyckendam een cultureel centrum of expositieruimte voor kunstenaars wilde gaan maken. Ik heb steeds gedacht dat de com missie daarvan op de hoogte was. De raad ging akkoord met aankoop van een stuk grond nabij de Kerk straat. Dit stuk zal als verbindings pad voor voetgangers tussen de wijk Victor IV en de Kerkstraat dienst gaan doen. In de commissie van be heer voor de gemeentelijke Dienst Sportaccommodaties werden be noemd: M Korsse, C. v.d. Klaauw, C. de Winter, S. Passenaar, A. v. Es, J. Looijesteijn en mcj. Th. v. d. Berg. iriterieurbouwers Den Haag: Spui/Kalvermarkt, Rijswijk: In de Bogaard, Leiden: Nieuwe Rijn/Hartesteeg DEI en ni edeli; A.R.-voorzitter Valkenburg: VALKENBURG In de zaal van de Geref. kerk werd gister avond een ledenvergadering gehou den van de A.R.-kiesverenigin&. Op de agenda kwamen voor de behan deling van ingekomen stukken en de behandeling en vaststel'ing van het reglement. De voorzitter, de heer Th. v. d. Mey gaf een samen vatting van de achterliggende periode. De- bedoeling is dat wij orde op zaken gaan stellen. En we beginnen met het bespreken en naar Ik hoop, met het vaststellen van een regle ment. Het behoeft geen betoog dat een reglement voor een Kiesver eniging en dan letten we maar op de achter ons liggende periode, geen overdaad is. Naar ik meen is er indertijd wel een reglement vastge steld, maar niemand weet waarr dit is, of hoe het luidt? De samenwerking met de C.H.U.- kiesvereniging, die vijf jaar geleden zo goed begon, heeft enkele maan den vóór de raadsverkiezingen een onzalig einde gevonden. De geschil len kwamen voor de dag toer, de tijd van de kandidaatstelling voor de raadsverkiezingen aanbrak. Een schrijven van de C.H.U.-kiesvereni- ging aan onze kiesvereniging be helsde de duidelijke voorwaarde óf een gezamenlijke kandidaatstelling óf geen gezamenlijke verkiezing. Men kan het besluit van de A.R.- kiesvereniging om niet aan die voor waarde te voldoen aanvallen of niet, duidelijk is dat niet de A.R., maar de C.H.U. met de door haar gestel de voorwaarde afweek van de ge dragslijn. Er is geen andere conclusie te trekken dan deze: het bezwaar tegen de persoon van de heer P. Langeler. Als er ooit eerlijkheid en openhartigheid gewenst is, zeker is dit nodig bij een gemeenteraad:.ver kiezing. Het is fout een kronkelweg te bewandelen, in plaats van man en paard te noemen. Wij zuilen ons moeten afvragen of wij het risico van afwijzing van het voorstel van de C.H.U. hadden mogen nemen. En ten tweede: als de heer Langeler zich van de kandidatenlijst had te ruggetrokken, zou onze vertegen woordiging in de gemeenteraad er dan niet beter hebben uitgezien. Ik weet het niet. Telkens weer kom ik tot de conclusie, dat het verlangen naar samenwerking met dc C.H.U. met name in het bestuur van onze kiesvereniging niet of niet voldoen de geïntegreerd was. Wij moeten echter verder. De plaats door ookter Van Delft ingenomen in de raad, is weliswaar een eenzame als A.R., maar ik heb het volste vertrouwen, dat de samenwerking tussen de leden van de raad in het algemeen en tus sen de C.H.-vertegenwoordigers met de heer Van Delft in het b'jzonder, goed zal zijn". Aldus de voorzin er. Na de pauze kwam de heer Spiering met de vraag, of het wel gebruikelijk is, dat de pers op een huishoude- ROELOFARENDSVEEN in de familie Loos aan de Middenweg 4 in Roelofarendsveen had men al berekend, dat wanneer de op komst zijnde jongste telg van de familie een zoon zou zijn, men van vier geslachten in de rechte lijn zou kunnen spreken. Inderdaad werd het jonge echtpaar verrast met een flinke zoon. In het midden de oudste en de jongste, de heer Piet Loos (78) en de achterkleinzoon Piet (2 maanden). Links groot vader Dirk (54) en rechts vader Jan Loos (24). Vermeldenswaardig is nog, dat de oudste van het klaverblad, de heer Piet Loos, nog maar 18 keer op de eigenlijke dag zijn verjaardag heeft kunnen vieren; hij is namelijk op 29 februari 1892 geboren. In 1972 hoopt hij het voor de 19de keer te kunnen doen. lijke vergadering aanwezig is. De voorzitter meende dat dit al jaren de gewoonte is en voegde hieraan toe, dat er zoveel mogelijk openbaar heid moet zijn. Hierna volgde de bespreking van het concept-reglement. Na diverse wijzigingen en aanvullingen werd dit vastgesteld. De voorzitter deelde mee, dat op 26 november een ver gadering zal worden gehouden waar in burgemeester Van 't Wout zal spreken over: Gezag en massamedia. Een lid vroeg zo spoedig mogelijk weer een vergadering te beleggen om nog diverse kwesties te kunnen doorspreken. De heren Spiering en Langeler drongen er bij het bestuur op aan deze vergadering dan als be sloten te beschouwen. Na een korte discussie werd hiertoe, bij hoge uit zondering, besloten. Ex-priester voor EO ALPHEN In het programma van de Evangelische Omroep, zater dagavond van 7-8 uur op Nederland 2, zal onder de titel „De straat die de rechte heet", het levensverhaal wor den gebracht van Di Lorenzo, een Italiaan, die van priester in de R.K. kerk, na een langdurig verblijf in De Wartburg te Velp, predikant is geworden bij een protestantse ge meente. Ds. Di Lorenzo is vorig jaar in het huwelijk getreden met de Alphense mej. L. Noomen (uit de Vondel straat). Geen nitkerina rooi het tovem werkende etaleur oveml len vi renzei DEN HAAG Een 23-jarige eUrikkel ieur uit Leiden hóórde gisteren 2(|naaiiv gulden boete tegen zich eisen inzai thapp het plegen van valsheid in geschrift De Haagse politierechter zei, dat man in ernstig mate misbruik ha?01 gemaakt van de sociale voorzienii gen Omdat hij werkeloos zou zij T kreeg hij iedere week uitbetaald v.a}*-^ een bedrijfsvereniging, maar werkte ook voor drie firma's. «reeg in al die tijd 3119 gulden t« 'ordt onrechte uitgekeerd. Omdat .hij ii 'e ^|c middels al 1600 gulden bijeenglecht! bracht had om terug te betalef^ff eiste de officier geen straf, maar volstond hij met de boet waartoe de rechter veroordeelde Groentezaak Kruyer in JSoordivijk 40 jaar De raarrr lense! «leve estek NOORDWIJK De groente- e uurz; fruitzaak van de heer ,W. J- Kruye nan ei aan de Hoofdstraat bestaat 40 jaa Tevens is de heer Jac. Vlieland, ovei al in Noordwijk bekend als „Om neel j Jaap", 25 jaar in dienst bij de herier is, en mevrouw Kruyer. In café-restai iemee rant Passage is er ter gelegenheid va «hoo: beide jubilea maandag van 5 tot uur een receptie. De heer Kruyer begon in het klemf°mm winkeltje van Jan Blens, dat vi 'oor i jaar later onbewoonbaar werd vei luwel klaard. Het pand werd echter opg< tart knapt en in de jaren '60 nam de zaa »ers z zo'n vlucht, dat naar een groter ruimte moest worden omgezien. I 1961 kwam er een nieuw complex b stand aan de Hoofdstraat. Op 1 nuari legt de heer Kruyer het wei neer en wordt de zaak door Cees :(es Trix Kruyer met haar man (goo dochter en schoonzoon) voortgezet. Donderdag 29 oktober Holiday inn. 8.15 uur; mode^iow winter sport Wilms Floet. Gehoorzaal, 8 uur: uitvoering Chr. Orato- rtumvereniging Con Amore o.l.v. Jan Pas veer; Anette de la Blje sopraan, Charles Holland tenor, Ruud v.d. Meer bas. Hanne- ke Slegt harp, Simon C. Jansen orgel en gewestelijk orkest voor Zuid-Holland. Vrijdag 30 oktober Schouwburg, 8.15 uur: Zuidelijk Toneel Globe met „De kersentuin" (Anton Tsje- chow). Vrijdag 30 oktober Gehoorzaal 8 u kynologenverenlglng Rijnland, mr'. dr W K J J van Ommen Kloeke over kynologiseh allerlei. Zaterdag 31 oktober Schouwburg. 8.15 uur: Zuidelijk Toneel Globe met ..De Kersentuin" van Anton Tsjechow. Micro-theater. Vestestraat *0 8.30 u.: Chr. toneelgroep imperium, opvoering van een collage onder de titel ,,Hut Spot" (toneel, zang. dans muziek e.d.) Warmond Warmonderbos, 2.30 u. herfstwandeling. Marekerk, 8 u.; herdenking kerkher vorming, sprekers d?. G C Post. Hervormd pred en ds. R Boogaard, pred. Geref. Gemeente. Zondag 1 november Hooglandse Huys. Moriaansteeg. 11.30 uur—12.45 uur: gespreksbijeenkomst o.l.v. dr. Schoonhelm over: ..Afrika In be weging" FILMS IN LEIDEN CAEMRA Met jouw tanden In mijn nek 18 Jaar. derde week. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; zo. 2.30. 4.45, 7 en 9.13 uur; vr. en zat-nacht 2330 uur: De wurger van Boston 18 Jaar. LtDO The professional gun 18 Jaar. dag 2 30 7 en 915 uur; zo 230. 4-45. 7 en 9.15' uiir.' LUXOR De zwijgende heerser. 18 Jaar. dag. 2.30 7 en 9.15 uur: zo 2.30. *.45. 7 en 9.15 uur. REX - Zij noemden hem paard. 14 Jaar, dag 2.30 7 en 9.15 uur: zo 2 30. 4-45. 7 en 9.15 uur: vr- en zat-nacht: Mondo Freu- do. 18 jaar. STUDIO They shoot horses, don't they? 18 Jaar. dag. 2.30 7 en 9.15 uur: zo 2.30. 7 en 9.15 uur TRIANON MASH. 18 jaar dag. 2.30. 7 en 9.15 uur; zo. 2 30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen: Zulder Apotheek, Lammenschansweg 7, te lefoon 23553, Apotheek R. van Breest Smal- lenburg, Loevesteln 6. Leiderdorp. Jelefoon 42947 en de Oegstgeestse Apotheek. Wllhel- minapark 8. Oegstgeest, telefoon 53274. De zaterdagdlenst na 13 uur. de zondags dienst. de avonddienst na 22.00 uur en de nachtdienst van Apotheek Voorschoten wordt waargenomen door de Zulder Apot heek. -Ooktersdlenst Tot zaterdag 10 uür de eigen doktei raadplegen Daarna 5 maal t bellet) tot zondag 24 uur. Soclétett „Twentwel". 8 rees tr aai 19 (sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden van 20 laar e.o.). Openingstijden: dinsdagavond van 0.80 uur tot ïj uut woensdagavond van 8.30 uut tot 11 uur vrijdagavond van 8.30 uut tot 11 uut zaterdagavond van 8.30 uur tol 11.30 uur. zondagavond van 8.30 uut tot 1) uut. Behandeling na ongevallen De poliklinische behandeling na onge vallen wordt van dinsdag 12 uux Cs mld dags) tol woensdag 12 uur waargenomen door het Dlaconessenhuls. Vrijdag 12 uu> tot zaterdag 12 uur door het St. Elizabeth ziekenhuis (Hooigracht) Op andere werk dagen en op zondagen door het Acade misch Ziekenhuis. Alarmnummers Ooktersdlenst: s maal 2 (zat, 18 u. voor middag tot zondag 24 uur) Brandweer: 5 maal 3. Politie: 5 maal 4. EHBO: 20645. Gemeenscbap Zuid-West Hulpverlenlngs- en Informatiedienst In d< g ach r vei voor Leiden Zuid-West. secretariaat J« ques Ursusplantsoen 83: voor hulpveri i:. nlng telefoon 24101 b.g.g. telefoon 3041 voor informatie telefoon 3392). 8ezoekuren ziekenhui» Academisch ziekenhuis: dagelijks, halve op dinsdag, van 19.00—19.45 uui dinsdag van 18.00—14.00 uur; zaterdag zondag van 1430—1530 uur. Vrouwenkliniek: dagelijks van 19.8» Prematuren (alleen voor ouders): maai| dag t/m vrijdag van 19.00—19.15 uur; j terdag en zondag van 14.15—14 30 uur. Kinderkllniek; maandag Um vrtJdiT van 18.15—19.00 uur; zaterdag i van 14.30—1530 uur. Op algemene christelijke en nation»» feestdagen gelden dc bezoektijden als zondag. Ellsabethztekenhuis Lelden: derde fclai- dagelljks van 2 tot 3 uur en 's avont over kwart voor 7 tot half acht; kraan missi afdeling dagelijks van 3 tot 4 en avonds van kwart voot 7 tot half ach tweede klas dagelijks van half 12 tot liniet 2 tot 3 en dagelijks van half 7 tot half wel Annakllnlek: 3e klas. 13.30—1430 en 1* 19 uur; 2e klas 13.30—15.30 en 19—20 uul le klas. 11—12. 13.30—1530 en 19—20 uur. 7"~ Psychiatrisch ziekenhuis Endegees ^eut dinsdag en vrijdag 13 tot 14.30 uur: zoi ginm -'ags II tot 12 en 2 tot 3 OEGSTGEEST Bezoekuren Jelgen makilniek: maandag t-m. vrijdag 18.45 17.45 uur; zaterdag 13IS uur; zonda 11—11.45 en 13—15 uur Dlaconessenhuls: dagelijks eerste kli van ij tot 12, 1.15 tot 2 en 1 tot 8 1 derde klas 1.15 tot 2 en 7 tot 8uui kinderafdeling dagelijks van 2.15—3 7.15—8.30 uur ALPHKN Zlekennuls Rijnoord; da{ HJks (ook zondag) le en 2e klas: v 10.30—1100 uur, van 14.00—15.00. v 18.00-19.00 uur.; 3e kips: van 14.00—15.1 vruc uur. van 18 00—1930 uur; kraamafdelln«i,A|f_ 19.00—19.30 1111 zelIS van won moei denv De prov van 14.00—15 00 uur, van 19.00—19.30 alléén voor echtgenoten: ktnderafdellnl van 14.00-15.00 uur. van 18.ÖOX8I8.30 uul dinsdag en donderdag alléén voor vader Kinderen beneden 16 Jaar géén toegang NOORDWIJK - Sole Mlo klasse-p» Uènten dagelijks van 3 tot half 6 en avonds van 7 tot 8, zaalpatienten zonda» van 1 lot 3. dinsdag van I tot half 1 donderdag van hall 7 tot half 8 en zater dag van I tol half 3. KATWIJK Zeehospitium: longklinlc dagelijks van half 3 tot half 4. dlnadag ei donderdag evenwel van 7 tot 8; tbc-afde ling: dagelijks van half 3 tot half 3 revalidatiecentrum: dinsdag en donderda vap 7 tot 8 en zaterdag en zondag v« half s tot half 5; revalidatiecentrum kin deren: woensdag van 7 tot 8. zaterdag a zondag van half 3 tot nalf 5; longkllnlel en tbc-afdellng kinderen, woensdag van tot 8 en zaterdae en zondag van half 3 to half 4. Tentoonstellingei Wassenaar: kunstzaa) Heuff. Hof laan 1 dierplastleken Tosca van den Haak (17 ok tober 11 november, maandag t/m zater dag 10—17 u.. dinsdagavond 8—10 u.) Oo» schilderijen en tekeningen van Jan Hoof- steyns. Openb. bibliotheek Houtkwartier (Zwel- tandlaan 5): Werk van Markies den Hollan der (tol 14 november), maandag l—5 u, dinsdag 912 u. 1—5 u.. woensdag 0—12 0. 1—5 en 7—8.30 u., vrijdag r - - Rapenburg 7J; blokkc van Henk Overduln (Lelds Akad. kunst* centrum). Wassenaar; Luifelbaan 1, werk Dieuwke Kollewjjn (Voorschoten), religi euze kunst en overzicht tentoonstelling van haar werk (vanaf 24 okt. werkdagen 10-12.30. 2-5 7-9 behalve on maandag morgen en dinsdagavond dond gesloten, zat 10-1 uur). Musea Acad. inst. mus. Rapenburg 73. werkda gen 9.30—12.30 dinsdag en vrijdag ook 14—17 uur. Hortus. Rapenburg 73: 1 «prU september. 9-12 ea 13.30-17 uut. u 10—18 uur. kassen zat eD zon. gesloten: oktober - 21 maart. 9—12 en 13.30-18 ui zon. gesloten kassen zat gesloten. Lakenhal: Artotheek 1870. tot 2« oktober, dag. 1017 uur zond. 13—17 uur. NIEUWE LE1DSE COURANT Pedagogische begeleiding voor de didactische RIJNSBURG De vrouwenver- eniging van de Chr. Geref Kerk houdt vandaag een bazaar in het gebouw bij de Chr. Geref. kerk aan de Oegstgeesterweg. Tot 10 uur vanavond. De opbrengst van deze bazaar, waaraan alle leden van de vrouwenvereniging medewerken, is voor diverse christelijke doeleinden, speciaal ten behoeve van de eigen kerk. Een rjjke verscheidenheid van goederen is aanwezig, ook op het gebied van voedings- en genot middelen. Ook veel textiel wordt er verkocht, waaronder materiaal door de verenigingsleden zelf vervaardigd. Iedereen is welkom, ook de jeugd. Er zjjn verschillende attrakties. als mede een restaurant. DONDERDAG 29 OKTOBER Omdat U veel van top-form tapijt verwacht, stellen wij de hoogste eisen. Alleen de beste scheerwol komt in aanmerking. Omdat ze sterker is en omdat ze mooier is. Als U tapijt koopt zijn er 2 zaken waar U beslist op dient te letten: 1) wolmerk2) top-form garantie-etiket. Uw top-form adviseur kan U de komplete kollektie vrijblijvend tonen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 4