Uan hel hartje naar de muur? dra 'M :WW0h/'^ mm. VROOM DREESMANN Wollen kamgaren midimantel met in de zijnaden weg gewerkte steekzakken. Afknoopbare pellerine. Tot maat 129. 't Is toch eigenlijk wel erg fijn dat Vroom Dreesmann zo'n zalig-uitgebreide modeafdeling heeft. Dat scheeltje heel wat kilometers lopen. Geen geloop van kastje naar de muur. Watje anders uit de hele stad bij elkaar Szou moeten zoeken, vind je nu allemaal ^onderéén dakigoeie kleren in mode kleuren als aubergine, bruin, lila en paars. Plus de nodige accessoires zoals tassen.hoeden, sjaals en handschoenenJ Makkelijk hoor, zo'n mode-warenhuis! Gerende midirok van acryl mêlé. Gevoerd, met opgestikte zak en voorplooi. Tot maat 42 26.95 Geribde pullover in fantasie garen. De basiskleur is beige, met horizontale strepen in de grote herfstmode- kleuren. Maten S en M 22.95 Gevoerde midirok in fantasie- visgraatdessin, waarbij je beslist een ceintuur met een grote gesp moet dragen. Tot maat 42 24.95 Grofgebreide ribpullover met grote afstaande rolkraag. Maten S en M 24.95 Midi-japon in exclusieve jacquard-dessins met uni mouw en rolkraag. De knoopjes zijn van glimmend metaal. Tot maat 42 79.- Midi-japon. grof gebreid, met capuchon en lange mouwen. Zuiver scheerwol. Tot maat 42 69.75 Wollen flanel maximantel met vaste capuchon, rugceintuur en iange rugsplit. Tot maat 42 119.- Wol/polyester maxirok in visgraatdessin met voorsplit en vetergarnering. Tot maat 42 19.95 100% Acryl pullover, ribgebreid met korte pofmouw. In de kleuren ecru. rose. lila. en aubergine. Maat M 14.95 LEIDEN ALPHEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 12