een nieuw •weekend-plan van het Nationaal Bureau voorlöerisme antwoordcoupon De Nieuwe Leidse Courant een medewerker KOÉRlfks i P te )es mmm HUIZE SOLGLYTT, EEN JONGE KRACHT voor onze faktureerafdeling het aanstellen van stadsbezorgers het afrekenen met onze stadsbezorgers lichte administratieve werkzaamheden NIEUWE LEIDSE COURANT DINSDAG 8 SEPTEMBER 1 20 WOORDEN 1,75 Elk woord meer ƒ0,12 Deze prijzen zijn exclusief B.T.W. Voor Koeriers onder nr. wordt 35 ct. extra ir rekening gebracht. Bewijsnummers (alleen op verzoek! 25 ct. Personeel gevraagd Mevr. Kruider zoekt een nette werkster voor 2 halve dagen in de week. Spaar- nestraat 35. Leiden. Meisjes gevraagd voor licht en schoon produktie- werk. Netto werklonen voor 15- en 16-jarigen van f 63 tot circa f 85. Voor 17 - 18 en 19-jarigen f 74 tot circa f 100. Voor 20-jarigen en ou der f90 tot circa f115. Na verkregen routine zijn nog hogere lonen mogelijk! Sollicitaties telefonisch onder nr.: Leiden 23141 t.a.v. afd. Personeelszaken. Wij kunnen jongens plaatsen. Aanmelden dage lijks: Wasserij Nooitgedacht. v/d Valk Boumanweg 184, Leiderdorp. C1EBA Leiderdorp vraagt jeugdige adm. medewerkers ca. 16 18 jaar. Diploma's stellen we op prijs, maar ac curatesse en plichtsgevoel worden hoger gewaardeerd. Bel. 01710 21561 of kom naar het Cieba - huis. Hoofd- straat 186. Gevr. beschaafd meisje voor parfumerie en receptie. Prettige werkkring. Salon Minnee. v. Diepeningenlaan 21, Leiderdorp. Tel. 26126. T.b.v. onze breiwolfabrii kage vragen wij enkele da mes die licht en schoon werk willen verrichten in de avonduren. Soil, aan de afd. Pers,, zaken van Clos en Leembruggen. 3e Binnen vestgracht 22, Leiden. Tel. 23141. Gevr. postkamerbed van ma. t m vr. van 13.30-18.00 uur. f350 br. per periode van 4 weken. Soil. H. C. W.. afd. Pers. zaken. Postbus 56. Leiden. Bezorgers gevr. voor och tendblad in Leiden en Lei derdorp. verdiensten plm. f 40. Dagblad de Telegraaf. Brëestraat 30. tel. 21359. Personeel aangeboden Aannemer. Let op behoed u voor de winter. Laat nu al uw pannen of mastiek daken repareren of vernieuwen Tevens verzorgen wij ook al uw verbouwings en onder houdswerken. Ook tuinmu ren en schuren. Alleen bij ons volledige garantie. Tel. 01710 20582 of tel. 01710 23695. Gevr. thuiswerk. Liefst typewerk, ook Engels, Frans en Duits: Br. onder nr. 3717 bur-.v-d,, b^ad.. Te koop aangeboden Nieuwe autobanden. Be kend merk, 25 pet. korting. Remould-banden voor de helft- van' de nieuwprijs. H. Hövig, Hoge Rijndijk 300 te Leiden (bij de Leiderdorp- se brug), telefoon 25517. Evinrude b.b.-motoren. Inruil, reparatie en financie ring, hoofddealer techn. bur. Bloem. Hogewoerd 104. Lei den telefoon 31620-. Een kompleet groot pop penhuis. Iets moois. Dia- mantlaan 180. Auto's en motoren Autoschade en expertise snelle afwerking. Eig. Plaat werkerij en spuitinrichting. Blonks Autobedrijf, Nieuw- straat 33—41, Leiden, tele foon 3060Ó. Truck met 200 cc Sachs motor, Electr. starter en uwe- banden. W. Hofman. Groe- nesteeg llO, Leiden. Tel. 20478. Rijschool B. Buis f 10 per vol uur. Boerslaan 70. tele foon 12042. Katwijk. Nieuwe auto huren, veilig sturen. Steeds nieuwste mo dellen. Werkhovens Garage bedrijf, alleen Maredijk 34a. Leiden. Tel. 22300. 10 autorijlcsscn voor f 47.30 Vervolg- en Tosse lessen 'f81 (BTW inbegre pen I. Gratis V.W. fo to-instructieboek. Autorij schoolcombinatie „Dc Cen- Centrale". Aaiunel- dingsa- dres: Leiden: Mors- straat 36. Tel. 42503. Te koop Taunus 17 M super Combi met radio en prima banden. Prijs ƒ750.- Nieuwe Duinweg 48. Kat- jvijk aan den Rijn. Te koop Deux Chevaux '64 op zeer goede banden. Prijs ƒ800,- Nieuwe Duin- Weg 48. Katwijk a. d! Rijn. Te koop aanggb. Fiat 500, kleur, róód, in uitst. staat. Prijs f 875. Te bevr. Pétr. v. Saksenstraat 54. Rijnsburg - voor Toerisme introduceert daarom nu een groot aantal "Trippertjes", goed voorbereide en geheel ver zorgde weekend-uitstapjes in eigen land. Er is een keuze uit ruim 40 verschillende "Trippertjes". Ze bieden elk wat wils en spelen zich af in de vrije natuur of in een grote stad. Voor de "Trippertjes" gelden speciale prijzen, waardoor de kosten beperkt zijn gebleven. Dat verhoogt hun aantrekkelijkheid. Met dit nieuwe weekend-plan wordt thans gestart. Wilt u er alles van weten Verzend dan vandaag nog onderstaande coupon en u ontvangt gratis de fraaie en uitvoerige kleurenbrochure (32 pagina's) van het Nationaal Bureau voor Toerisme in Den Haag. Zwerf Trippertjes' In ons programma hebben wij enkele 'Trippertjes' opgénömen. speciaal voor automobilisten, die een bepaalde streek wat beter willen leren kennen. Het zijn ver kenningstochten door mooie na tuurgebieden, die vooral de ste delingen bijzonder zullen aan trekken. Het wordt een beetje- zwerven, waarbij eigen initiatief kan worden ontplooid. Hengel 'Trippertjes Terwijl een hengelaar tussen het riet van zijn sport en de mooie natuur geniet, zit zijn vrouw thuis te koekeloeren. U voelt wel. dat dit een scheve toestand is. Hij zou zijn vrouw best eens kunnen meenemen op een 'Trip- pertje' voor sportvissers, dat naar een comfortabel hotel aan een rijk viswatertje voert. Dan komt zij er óók eens een week endje uit. Zeehengel-'T rippertjes' Een sportief weekend voor man nen onder elkaar. Een beetje ruig en niet van dat benauwde. Men behoeft geen ervaren zee visser te zijn om het mee te maken. Verwacht wordt echter wel. dat men eigenhandig een zeepier aan de haak kan rijgen en niet overboord valt na een paar bellen cognac. Nederlanders hebben een grote voorliefde voor antiek en ouder- wetsigheden die uit de tijd zijn geraakt en nu weer helemaal 'in' zijn. Wij verwachten daarom zeer veel belangstelling voor onze 'Trippertjes', die naar be langrijke vindplaatsen van anti quiteiten leiden. Voor de ware liefhebbers boeiende speurtoch ten, die velen vaker zullen wil len meemaken. Huifkar-'Trippertjes' Een trektocht met dé huifkar door mooi Drenthe is een roman tisch en avontuurlijk 'Trippertje' voor het hele gezin. Als een zigeunerfamilie zorgeloos door de vrije natuur zwerven is voor voor stadsmensen met op groeiende kinderen een weekend i van te dromen. Sport-'Trippertjes' Een sportief 'Trippertje' voert naar Papendal bij Arnhem, het hypermoderne internationale trai ningscentrum van de Nederland se Sportfederatie. Met gekwalifi ceerde trainers en verzorgers wordt een trainingsprogramma opgesteld en afgewerkt. Ook werd speciaal voor 'drop'-liefhebbers een sensationeel overleef-'Trip- pertje' georganiseerd. De fiels stijgt weer snel in aan zien Fietsen is gezond, en wie fietst ziet nog eens wat anders van de wereld dan de remlichten van zijn voorganger in de file. Er zijn 'Trippertjes' voor fiets-en wandel-weekends, naar oorden en plekjes, waar de meeste Nederlanders geen weet van hebben. Liefhebbers van de ruitersport zijn bijna altijd gebonden aan een beperkt rijgebied rondom de manege. Iedere ruiter wil wel eens gaan zwerven door onbe kend terrein. Dat wordt hem (en haar) mogelijk gemaakt met ■Trippertjes', geheel verzorgde ruiter-arrangementen in verschei dene contreien, die met zorg zijn uitgezocht. Friesland bezit talrijke natuur reservaten met een rijke stand aan water- en weidevogels. Het spreekt daarom vanzelf, dat onze 'Trippertjes' voor vogel liefhebbers zich afspelen in deze provincie. Voor allen, die al dan niet beroepshalve - belang stelling hebben voor Frieslands rijke vogelleven, is een bo'eiend programma opgesteld. Bougie- Trippertjes Autorijden is het duurst voor mensen, die geen weet hebben van hetgeen onder de motor kap gebeurt. Voor deze mensen is een weekend sleutelen in Drie bergen een leerzaam en interes sant 'Trippertje'. Maar ook voor alle anderen, die altijd aan hun auto zitten te prutsen en te poetsen en gewoon voor hun plezier 'n versnellings-bak uit elkaar halen. Creatieve- 'Trippertjes'X Er is een attraklief 'Trippertje' voor allen, jong en oud. die in hun vrije tijd graag tekenen, schilderen of knutselen. In Dor drecht kunnen zij een weekend doorbrengen in gezelschap van kunstenaars, en creatief bezig zijn. Ze worden opgenomen in een vriendenkring van bohémiens, die er 's avonds een vrolijke boel van plegen te maken. Historie- Trippertjes' Nederland is een interessant ge bied voor archeologen en geo logen. Vondsten en ontdekkin gen worden dikwijls gedaan door amateur-vorsers, die er soms waardevolle verzamelingen aan overhouden. Hebt u er ook be langstelling voor? Dan wacht u een bijzonder interessant 'Trip pertje'. Flaneer- 'Trippertjes Voot mensen die, 'buiten' wonen, een bezoek aan een grote stad altijd weer een bijzondere belevenis. Er zijn flaneer-'Trip- pertjqs' naar Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Groningen en Breda. Fijne weekends met ge zellige programma's. Hippe-'Trippertjes' Amsterdam is het hoofdkwartier van de hippies. Voor jonge men sen, die iets willen proeven van de sfeer in dat woelige wereld- i je, hebben wij een 'Trippertje' samengesteld met bezoek aan hippe cafeetjes en boetiekjes. Er zijn natuurlijk ook minder hippe programmapunten opgenomen. Amsterdam heeft nog méér be zienswaardigheden dan Dolle Minas en Kabouters. De romantiek is in Friesianö nog niet verdwenen! Een zeiltocht met een comfortabel klipper schip destijds de snellere op volger van het beroemde Friese 'skötsje' - en een bezoek aan het lieflijke stadje Sloten zijn de componenten van dit bijzondere 'Trippertje'. Met de bloemen bloeit in Neder land ook de liefde voor tuinie— ren. Op onze 'Trippertjes' worden j amateur-tuinders, onder deskun- j dige leiding en in een inspireren de omgeving, aan het werk ge- I zet om in de praktijk te leren j hoe zij van hun tuinen en tuin tjes iets bijzonders kunneri maken. (Er is ook een 'Trippertje' dat" tuinieren, bosbouw en kamperen j kombineert). - Voor gratis en franco toezending van de fraaie 4-kleuren brochure over de "Trippertjes", behoeft u deze coupon slechts in te vullen en in ongefrankeerde envelop' te verzenden. Adres: Antwoordnummer 3600. Den Haao. Af te halen, jonge hond mannetje. 8 mnd„ met inen- tingspapieren en mand. Bij- Zonder lief voor kindéren. Na 6 uur Argostraat '164. Al phen a.d. Rijn. Te huur gevraagd Student medicijnen zoekt met spoed, kamer in Leiden of Oegstgcest. Kan eventueel 2elf goede oliekachel mee brengen. Tel. 070 - 240779 Geref. dame slank, 58 jaar. zoekt kennism. met heer kerk. meelevend, tussen Nette heer. met twee kind. 6 en 8 j. zoekt langs deze weg kennismaking met j. vrouw tot 30 j., 1 k. geen is in bezit'van m. flat br. onder rir. 3716 Speciale aanbieding 9 Omega chrono-stop horlo ges, werden gebruikt bij de Olympische Spelen in Mexi co. Omega Dealer W Brou wer. Haarlemmerstraat 23. Leiden, telefoon z2076. Hcugafelttegcls. alle kleu- ï-en, direct uit voorraad le verbaar. 5 jaar fabrieksga rantie. Gemakkelijk zelf te leggen. Tijdelijk Stanley- :nes cadeau bij aankoop min. 20 tegels. Smit's Woningin richting, Mare 98 Vrou- wensteeg 9, telefoon 23913. „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zil ver en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gouden, zilveren en verzilverde arti kelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat 16, telef. 28854. Bankstellen, bergmeubels en eethoeken voor halve prijzen. Eenmalige verkoop van fabrieks-monstermo- dellen op: donderdag 10, vrijd. 11 en zaterdag 12 sept. van 10.00 tot 18.00 uur in de Loods. Lammermarkt 39, Leiden. Vrijdagavond van 7 9 geopend. Partij bankstellen, direct van fabriek, zeer fraai uitge voerd in div. kleuren, 5 jaar garantie op het binnenwerk. Normale prijs f 1300 voor f 595. Verkoop bij Prettig Wonen. Weimarstraat 263, Dén Haag Tel 070 600068. Alles voor dc voetbal sport: schoenen broekjes, kousen en shirts. Voor alle takken van sport. Grote kol- lektie helanca trainingspak ken. Wilms Floet, Sport Lei den NV, Haarlemmerstraat 182 184 De beste wasdroogmolen, lichtgewicht met 40 meter gemakkelijk dichtgevouwen waslijn. Deze kan na ge bruik en ingenomen worden, prijs f 67,50. Dealer v. Kat wijk en omstreken. Speciaal zaak. Zuidstraat 84, Katwijk aan Zee. tel. 01718 13251. 15246. Koop nu een autoradio en bespaar veel geld. Kies er één uit onze collectie. Gratis monteren, gratis ontstoren en gratis antenne. Ton Rijsber- gen, Maresingel 64, telefoon 31260. Gebroken ruiten, glas-in loodreparaties worden door mij met spoed hersteld. Ook levering ventilatoren. Glas reparatiebedrijf D Galjaard De Sitterlaan 76, tel. 32916. Consumentenorganisatie Linkanto. Hooigracht 67. Leiden. Tel. 33914. Voor a» uw dakbedekkin gen, lekkages, woonarken, goten. Alles maken wij wa terdicht met garantie. Fa. Kamphuis. De Genestetstraat 120a. Leiden, tel. 01710 44506. Een beetje verstandig ge doseerde lichaamsbeweging maakt u fitter en geeft u doodgewoon meer energie. Trim u fit en sluit u aan bij één van onze clubs. Inlich tingen en inschrijving Sportschool De Vries, telef. 34972, b.g.g 42598 of aan de school. Uiterstegracht hoek Ir. Driessenstraat. Judo volgens het unieke leerplan van Anton Geesink is alleen mogelijk bij Sportschool Dc Vries, tel. 34972, b.g.g. 42598. Uiterste gracht 136. hoek Ir. Dries sen- straat Vakkundige reparaties aan kunstgebitten, binnen enkele uren gereed. C. van Berge Henegouwen, Hu- fa rechtstraat 26, geen filialen. Bereikbaai met 40. 42 en 5, Doeskwartier. Paraplureparatie (ook v opvouwbare). wandelstok ken, invalidestokken. rub- berdoppen. Reparaties wor den alleen aan de zaak aan genomen. Paraplumagazijn Van Oerle. Haarlemmerstr. no. 95. Iedereen een krediet tot f3000 zonder borg direkt te verkrijgen voor aanschaf van meubelen en woningtex tiel. Ook zij die gaan trou wen. en allen die dringend meubelen willen kopen. Vraagt gratis folder met uit voerige inlichtingen bij Postb. 1083. Alle meubelen zijn 10 15 pet. voordeliger te koop. Volg onze richtlijnen en be nut onze 12 jarige inkooper varing. Wordt Linkanto lid. Dr. TH. BOVET Nu meisje- straks vrouw tfm tot eifcMtsn jaar taald door K. Verfcuyi, arts f4.90 Gevraagd in onze moderne verpleeginrichting EEN VERPLEEGHULP, EEN BEJ. HELPSTER of iemand die daarvoor opgeleid wil worden, EEN HUISHOUDELIJKE HULP en iemand voor de wasserij. Salaris volgens bestaande regelingen. Aanmelden. Plantsoen 1, Leiden. Gevraagd Geboden wordt prettig afwisselend werk. hoog loon en winstuitkering. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties aan C.J.V. ENKABÉ, Kuipers-Rietbergstraat 3 Telefoon 21459. vraagt voor spoedige indiensttreding leeftijd plm. 20 jaar. Zijn taak zal bestaan uit: Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van de Nieuwe Leidse Courant, Steenstraat 37 Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 10