Ook Sportstichting kampt met droogte Schoolavond chr. mavo te HAZERSWOUDE Molenstichting breidt bezit nog steeds uit Personeel geen enkele schade bij reorganisatie Dibbets bracht Toet op rand van verlies Gouden huwelijk op f water Na acht glazen bier tegen drie auto's gebotst en veel zorg omringd Diamanten paar in Ouder dag op Van den Berghstichting TOOGDAG IN HOUTRUSTHALLEN Gehandicapten met liefde VALKENBURG Z.l: A. G. de DINSDAG 23 JUNI LEIDEN De Rijnlandse Mo lenstichting:. die zich bezig houdt met het onderhoud en beheer van buiten bedrijf gestelde poldermo lens in Rijnland, heeft zijn bezit tingen het afgelopen stichtingsjaar opnieuw aangevuld. Op dit mo ment beheert de stichting, aldus het jaarverslag over 1969 zestien molens, terwijl over twee nieu we molens de onderhandelin gen al vergevor derd zijn. Op 18 decem ber van het vo rig jaar heeft de stichting na nogal moeizame onderhandelin gen met het pol derbestuur de Barremolen en het molenaars- huis onder Zoe- terwoude voor f 10.000 aange kocht. Een huurder voor de molen, die tegen de spoorbaan LeidenUti echt aanligt, was eind '69 nog niet gevonden. De notariële eigendomsov er- dracht van de wipmolen van de Buurterpol- der. tussen Rijp- wetering en De Kaag wacht nog op de goedkeuring door Ged. Staten van het poider- besluit om de molen aan de stich ting te verkopen. De belangrijkste particuliere gegadigde liet ten slotte de aankoop aan de stichting over. mits hijzelf een huurcontiact van tenminste tien jaar zou kiij- gen. Bovendien was hij bereid vijf jaar huur ineens te betalen om 't gemakkelijker te maken de koop som van f 15.000 bijeen te brengen. Een derde aantrekkelijk object om aan te kopen is de fraaie trf- len van Polder Vrouwgeest aan de Heimanswetering onder Ouds hoorn. Deze molen, die onlangs buiten werking is gesteld en nog in goede staat verkeert, is teza men met erf voor een aanvaard bare prijs aangeboden. De Rijn landse Molenstichting wacht nu op het vereiste besluit van de po'der- vergadering. Volgens het verslagjaar zijn aan veel molens herstellingen verricht. Eind mei 1969 had men de giote restauratie van de ZweilanJer- molen voltooid. Bij de officiële in gebruikstelling werd ook he» tien jarig bestaan van de Rijnlandse Molenstichting herdacht. Molenma ker H. J. Verbij kreeg opdracht met de grote restauratie van de Blauwe Molen te beginnen. Subsidieregeling De kosten van deze onderhouds werken drukken zwaar op het budget, maar het ministerie "an CRM heeft een nieuwe regeling ontworpen voor overheidssubsidie. Tezamen met Monumentenzorg heeft het bestuur een schema op gesteld van de in de jaren '70 tot en met '73 uit te voeren restau raties aan niet minder dan negen molens. Het aantal particuliere begun stigers van de Rijnlandse Molen- stichting is helaas niet erg toege nomen, maar men kreeg toch nog f4439 aan bijdragen binnen. Bo vendien schonk de Shell f 1000 als jubileumgift en ook de ANWB droeg f750 bij. Het bestuur kreeg voor f 1300 toegezegd van het Prins Bemhardfonds, het Anjerfonds en de Stichting Persgasstation Leiden. De dit jaar benoemde penning meester de heer Tjeenk Willink moest zich laten vervangen door de heer Grol. Het gemeentebestuur van Leiderdorp heeft zijn burge meester de heer Van der Have Wethouder Menken: LEIDEN De ambtenarenorgani- saties zijn vertegenwoordigd in de dienstcommissie. De dienstcommissie is volledig ingelicht en gehoord en deze is na de verzekering, dat het personeel geen enkele schade zou Hjden akkoord gegaan. Dit antwoord kreeg het raadslid Amptmcycr gis teravond van wethouder Menken op zijn brief naar aanleidng van de re organisatie van de Markt- en Haven dienst. De heer Amptmeijer had o.a. van brugwachters vernomen, dat de vak bonden niet gehoord zouden zijn en hij vond het daarom vreemd dat wet houder Menken In een vorige raads vergadering had kunnen zeggen dat de personeelsorganisaties akkoord waren gegaan. Na de zakelijke mededeling van de heer Menken over de samenstelling van de dienstcommissie en de wijze waarop deze bij de reorganisatie be trokken was, deed de heer Ampt meijer er verder het zwijgen toe. Trimmen in Zuid-West LEIDEN Twee weken geleden is de heer W. J. Meijers, lid van de gymnastiekvereniging „Excelsior", begonnen met een trimaktie voor da mes en heren boven de 25 jaar uit Zuid-West Er is nu twee avonden getrimd en de belangstelling neemt flink toe. De sportstichting heeft positief op deze actie gereageerd en hoopt op navol ging in andere wijken. Dinsdag- en vrijdagavond kan men van kwart voor zeven tot kwart voor •cht weer gratis terecht op het sport veld naast het gymnastieklokaal aan de César Francklaan. aangewezen als representant in het Algemeen Bestuur. De waarnemer van het provinciaal bestuur van Zuid-Holland, de heer Van Loon moest wegens pensioen zijn taak overgeven aan de heer De Kramer. Foto: De in 1969 in exgemlom verworven Barremolen te Zoeter- woude. LEIDEN Ook de Leidse Sportstichting heeft last van de droogte. Het buitje regen, dat vanmorgen na een ruim zeven weken durende droogteperiode is gevallen, zal hier niet veel aan afdoen. Nadat op 1 juni de velden werden gesloten, is de Sportstichting begonnen met het herstel van de onder haar beheer staande sportcomplexen. De tame lijk droge zomer van vorig jaar, de daarop volgende kwakkelwinter en de nu heersende droogte hebben echter voor flinke problemen gezorgd. De bewerkingsmethode ontluch ten. vlakken, zaaien, vlakken, rollen en nat houden levert de Sport stichting zoveel moeilijkheden op, dat men nu al vreest voor bijzonder slechte velden in de winterperiode. Een geleende contra-frees-machine, die voor de nodige lucht in de velden moet zorgen, blijkt slechts moeizaam door de steenharde toplaag te komen. Daarbij komen nog de klachten van omwonenden, die overlast ondervin- Mej. Van Rijn weg uit Zoeterwoude ZOETERVVOUDE Mej. A. v. Rijn, hoofdleidster van de kleuter school Zonnegaarde gaat het onder wijs verlaten ei. wordt mentrlx aan het verpleegtehuis „Nieuw Amstel- hof" te Amsterdam. Voor insiders komt dit vertrek niet onverwachts: anderen zijn er door verrast. Zelf zegt mej. van Rijn het onderwijs niet moe te zijn maar geen zin te hebben er in vast te roesten. „Ik wil geen oma van de kinderen worden". Mej. v. Rün was kleuterleidster sinds 1954, aanvankelijk te Hoog- made, maar sinds 19C0 te Zoeterwou de. De datum van indiensttreding van mej. van Rijn in Amsterdam is 17 augustus zodat het lopende school jaar haar laatste is. Er is 39 juni van 3 tot 4.30 uur gelegenheid af scheid te nemen. Er is dan een dub bele reden om mej. v. Rijn de hand te drukken omdat zij op deze dag ook jarig is. Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Woensdag 24 juni: hoogwater 6.38 en 19.06 uur, laagwater 2.30 en 14.55 uur. examens» UTRECHT De dames E van Leeuwen en A P L Middelbeek uit Oegstgeest slaagden aan de rijksuniversiteit te Utrecht voor het kandidaatsexamen rechtsgeleerdheid. Voor het kandldaas- examen tandheelkunde slaagden L F J M Haase te Llsse. J G Hoogteijling uit Al phen aan den Rijn D van itersen uit Rijnsburg. R A Makovltz uit Oegstgeest en A W Vreeken (cum laude) uit Lei den. UTRECHT Aan de RU te Utrecht zijn geslaagd voor het tandartsexamen de heer W B J Westerveld te Leiden; voor he tdoctoraal examen rechtsgeleerdheid de heer C A J Thomklns te Den Haag; voor het seml-artsexamen de heer R Th W M Thomees te Den Haag. UTRECHT Aan de RU te Utrecht zijn geslaagd voor? kandidaats-examen rechtsgeleerdheid de heer E H Beerste cher te Den Haag mej. S Bischoff van Heemskerk te Wassenaar, de heer P H A Calls te Delft. mej. H M van Dam te Den Haag. de heer J L J E Koster te Valkenburg, mej. E van Leeuwen te Oegstgeest, mej. H J M Leinarts te Den Haag. mej. A P L Middelbeek te Oegst geest. de heren J H Mol van Otterloo en A A M van Oosten, belden te Den Haag. mej. E C le Poole te Voorburg, de heer S W Schortlnghuls te Den Haag; voor het kandidaatsexamen tandheelkun de: mej. G Boller te Den Haag. de heer B P Bos ee Rijswijk, de heren A B van Daalen te Den Haag L F J M Haase te Llsse, R 3 van Hees te Den Haag. J G Hoogteijling te Alphen aan den Rijn. G P van Koorsveld te Den Haag. R A Makovltz te Osgsgeestt K G NIJo. W P M Savalle. W van Soest en R M Steln- meljer.'allen te Den Haag en A W Vree ken (cum laude) te Lelden. LEIDEN Aan de Rijksuniversiteit ge slaagd voor; kand ex. II gen.; de dames A E Flohil (Wamsveld). C Frankfort (Den Haag). C Koppenaal (Stad aan het Haringvliet). A 3 Poot (Den Haag) E H M Taets van Amerongen (Willemstad), P H M Veltman (Rotterdam), de heren H R van Bekkum (Voorburg). A M A Berk hout (Schipluiden), G L Boxma (Den Haag). A Breekland (Den Haag). M A Bri6t (Hilversum), H P de Bruljn (Heem stede). E M Bijloos (Brunsum) P B van Denderen c.l. (Kampen). P J A ten Hangel c.l. (Voorburg). J A Henneman (Leiden) L den Houter (Almelo). M C T Masselink c.l. (Rijswijk ZH). J D Meeu- wls (Voorburg). E M Schotanus (Ooster beek). W R Scheffelaar (Den Haag) P W J Stolwijk (Gouda). CM A v A Togt c.l. (Leiden) en F w Wolsak (Den Haagi. De heer B Vuljk ls geslaagd voor docj ex. klassieke taal- en letterkunde (Amers foort). den van het stof, dat door deze ma chine wordt opgeworpen. Op de in gezaaide velden heeft men last van (voornamelijk jeugdige) mensen, die het pas gewortelde gras weer los- trappen. Uitverkocht Ook het nat houden van de velden is een bijna ondoenlijke taak. Op de gewone waterleiding staat te weinig druk, beregenings-installaties zijn bijna niet meer te koop en de door de BB aangeboden hnlp in de vorm van straalpijpen is ook al slecht bruikbaar. Door de te grote kracht, die er achter deze stralen zit, wordt het zaad weer naar de opper vlakte gespoten. Tot nu toe ligt al leen sportpark „Noord" (Roodenburg) er tamelijk goed bij. Ook het herstel van de complexen „De Vliet" en „Roomburg", uitbesteed aan de Heide- my, vordert flink. NOORDWIJK Op de vergade ring van de afdeling Noordwijk en Omstreken van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw- en Plantkunde, die onder leiding van de voorzitter de heer Verwey in het Hof van Holland werd gehouden, hield de heer War- menhoven uit Voorhout een lezing met dia's over Noorwegen. Hij be steedde aandacht aan de plantengroei en de vogels in dit land. DEN HAAG Krijn Toet heeft in de eerste ronde van het Midzomer - damtornooi van de Vriendendam- kring moeite gehad om verlies te ontlopen tegen Dibbets uit Monster. De Zuid-Hollandse kampioen wist zich ten slotte met een dubbel-offer te redden. De Rotterdammer Fokke de Jong (ex-international) verloor van de Zeeuw Jan Riessenkamp. Oude rot Arie Bom gaf Stef van Dal geen kans, terwijl Len Ruijgrok ver zuimde remise te maken, waardoor Hans Jacobsen winst boekte. Gerard Kol sloot-Peter Poot eindigde in een puntendeling. In de hoofderoep startte favoriet Caffa met winst tegen Brakus. De andere uitslagen luiden: Vorselman TeLindert 20, LagasG. J. Voois 20, BurgerhoutVis 1—1. Het tor nooi wordt tot en met 15 augustus elke zaterdag gehouden. LEIDEN C. P. Stieding Is ge slaagd voor de akte M.O.-B van de I Academie voor Lichamelijke Opvoe ding in Den Haag. Het examen werd afgenomen in Amsterdam. LISSE In gebouw Rehoboth houdt de prot. chr. huishoudschool woensdagavond om 8 uur een feest avond met diploma-uitrefking. In Gasthuis Welkom is er die avond een feestelijke bijeenkomst met diploma- uitreiking van de Huishoudschool aan de Achterweg. LISSE De „Oude Blauwband" hield een wedvlucht vanaf Chateau- coux, afstand 640 km. Uitslag G Doeswijk 1; Q Doeswijk 2; G B Roo- denburg 3; C Zuidhoek 4; M de Vreugd 5, 6, 7. De mist uit zee heeft vele duiven parten gespeeld. KOUDEKERK Een typisch .loater"-huwelijk sloten de heer A. van Dam en mejuffrouw J. C. Burik in 1920. Op 2 juli van dat jaar stapten ze in de huwelijks boot. Schipperszoon Van Dam werkte al vanaf zijn negende jaar bij zijn vader op de schuit. Toen hij voor zichzelf ging va ren begon hij met een tjalk. In die beginjaren, tot 1931, voer mevrouw Van Dam aUijd mee om voor haar man te zorgen. Later bleef zij aan wal om de kinderen op te voeden. Na de tjalk kocht de heer Van Dam een motorboot van 70 ton, later een van 107 ton. Hij voer op binnen- en buitenland. Op zijn zestigste jaar, in 1955, stopte hij met schipperen, maar hij kon het water niet in de steek laten. Nog steeds vaart hij, maar nu op een prachtig plezierbootje. Het echtpaar kreeg vier kinderen, waar van de oudste ook schipper werd. Het is natuurlijk niet verwonder lijk dat het gouden huwelijk.ook op het water wordt gevierd. Zaterdag 4 juli wordt een feest gehouden aan boord van de Avifaunaboot, die ge meerd ligt bij de gr oenstreek in de Hoogewaard. De receptie wordt van half acht tot negen uur gehouden. De jongste broer van de heer Van Dam viert tegelijkertijd zijn koperen huwelijk. Het bijzondere van dit feest is dat de echtgenote van de broer het jongste zusje van mevrouw Van Dam Is. Buitenlands bankpa LEIDEN Een 22-jarige auto mobiliste had acht glazen bier ge dronken en was daarna op de Lange- brug in haar auto gestapt en met hoge snelheid weggereden. Even ver der op yerloor ze de macht over het stuur en botste tegen drie gepar keerde auto's op. Ze liet het afwe ten voor de kantonrechter. Tegenover de politie had ze ver klaard: ik had ruzie met mijn man gehad en verkeerde hierdoor in een opgewonden toestand. De officier eiste een boete van f 100 subs. 10 dagen en voorwaardelijke ontzeg ging van de rijbevoegdheid voor zes maanden met een proeftijd van twee jaar. Het vonnis werd con form. Een 34-jarige machinebankwerker uit Oegstgeest kwam voor de balie om te protesteren tegen drie bekeu ringen. die hij met zijn bromfiets had opgelopen op de Willem de Zwij gerlaan. Hij reed veertig km, niet op het fietspad en negeeerde boven dien het stopteken van twee agen ten. Hij verklaarde: als de politie mij roept, trek ik me daar niets van aan. Ik wist niet, dat ik het fiets pad moest volgen. Er stonden daar borden, waarop een snelheid van 50 km stand aangegeven, dus dacht ik dat ik vijftig km mocht rijden. De officier eiste een boete van f 80 subs. 8 dagen. Het vonnis werd conform. LISSE Wachtmeester eerste klas C. Nieuwenhuizen viert donderdag zijn zilveren jubileum bij de rijkspo litie. 's Morgens is er op het bureau een intieme huldiging. Laatste Fanfarella- feest in Alphen ALPHEN Morgenavond om half 9 geven veertig enthou siaste amateurtoneelspelers on der auspiciën van de Culturele Raad Alphen hun laatste van drie voorstellingen van Fanfa- rella. Dit gebeurt in het roman tische park van Rijnstroom. Fanfarella is een door Jan Naaijkens geschreven blijspel, dat zich afspeelt in een Ita liaans dorp. HAZERSWOUDE In een bij zonder plezierige sfeer heeft de chr. mavo zyn schoolavond gehouden in het herv. verenigingsgebouw. De heer Van 't Wout, die namens het be stuur de avond opende, wees op de grote prestatie die door de leerlin gen en door het onderwijzend perso neel by de examens was geleverd. Hy maande de geslaagden voor de toekomst aan vooral trouw te biy- ven aan de beginselen die op de school zyn geleerd. Na een korte inleiding door waar nemend directeur B. C. Poot, begon het programma met een goede op voering van 't toneelstuk „Ave Eva" door de leerlingen van de tweede klas o.l.v. mevrouw Lenderink. Daar na richtte burgemeester Ten Heu velhof zich tot de geslaagden. Hij hoopte onder meer, dat dit resul taat een goede stimulans zal zijn voor hen. die volgend jaar examen moeten doen. Na de pauze volgde een muzikaal optreden van de leerlingen o.l.v. mu ziekleraar Poot' (broer van de waar nemend directeur) en een tweede to neelstuk gespeeld door de leerlingen van de derde klas, „Nico" ook weer onder leiding van mevrouw Lende rink. De heer B. C. Poot ging daarna over tot de traditioneie overhandi ging van de bijbels aan de geslaag den. Voor elke leerling had hij een speciaal woord. Bovendien ging hij in op het vertrek van mevrouw Len derink en de heren Baas en Van Haf kamp. De 2de voorzitter van het schoolbestuur, de heer Van 't Wout, bood bloemen én een boekenbon aan de scheidende leerkrachten aan. Ook klassenvertegenwoordigers boden ca deaus en bloemen aan. Tot slot van de avond sprak ds. L. Geslaagden Mavo in Sassenheim SASSENHEIM Van de Dr. de Visserschool voor MAVO slaag den voor het diploma A met mid denstand: A Zwaan, J P v d Schrier, T Verhoef. J D Wester beek P F Hendriksen, D Kaptein. W E Kuiper, A van Laar, E A Luyk, J v d Niet, A H Philippo, P Ravensbergen. C A Scheffer. Voor het A-diploma met wiskunde slaag den: P I Bellaard, C Biemond, J Braam, J J D Geerling, Y Haring- sma. A Honders, S W Nicola, D B Plagmeyer, H C Schuurink, F Velemas L Vlugt. Voor het diploma B slaagde: H W Keyzer. RIJNSBURG Woensdagavond om 8 uur houdt ds. J. A. Visser uit Amsterdam een bijbelbespreking in de bovenzaal achter het woonhuis Katwijkerweg 15. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Met feestelijke marsmuziek verwelkomde de Ko ninklijke 's-Gravenhaagse Politie Muziekvereniging Onderling Kunst genot onder leiding van de heer K. F. Kokelaar vanmorgen de 650 licha melijk gehandicapte kinderen op de jaarlijkse toogdag in de Houtrust- hallen. Tientallen medewerkers en medewerksters deelden de kinderen die weer een heel jaar met verlan gen naar deze feestmiddag hadden uitgezien rose, rode ij witte anjers uit die trots op de kleding werden gespeld. De polio-en spastische kinderen, alsmede patiëntjes die lijden aan spina bifida en spierdystrofie kwa men uit Den Haag. de randgemeen ten en zelfs uit Naaldwijk, Katwijk, Leiden, Leersum en Terschelling. De Haagse afdeling van het Prinses Beatrix Fonds had de leiding van dit gebeuren. Evenals de andere negentien jaren had secretaris J. W. F. van Druten weer veel eer ingelegd met de perfecte organisatie. Zusters en helpsters van het Rode Kruis en de GG en GD hielpen de kinderen liefdevol. Personeel van de marine vervoerde de vele wagentjes naar Houtrust. De heer Van Druten toon de zich dit jaar weer zeer dankbaar voor de enorme steun van particu lieren die de patiëntjes naar de Toogdag hebben gebracht en het be drijfsleven. De onkosten worden ge deeltelijk bestreden uit de opbrengst van de collecte van het Prinses Bea- trixfonds die dit jaar van 3 tot en met 10 oktober wordt gehouden. De patiëntjes beleefden veel ple zier aan het optreden van een reeks artiesten die zich belangeloos be schikbaar haddén gesteld. Als at tractie was er een prachtige Rolls Royce uit 1934 te zien, beschikbaar gesteld door het Nationaal Automo biel Museum in Leidschendam. De patiëntjes en hun verzorgers stond aan het eind van de geslaagde dag een verrukkelijk diner te wach ten. Een uitstapje naar Söhevenin- gen was voor velen een heerlijke on derbreking van het programma. Hun houwelyk werd gezegend de geboorte van elf kinderen; werd nog een pleegkind aangenorm Allen zijn inmiddels getrouwd, zijn 24 kleinkinderen en 7 achte kleinkinderen. De 80-jarige bruidegom is gebod'! tig uit Oenkerk (Friesland). Tot 65ste jaar was hij werkzaam knecht bij diverse veeboeren. Aa vankelijk in Friesland, na zijn h welyk, gesloten in Bergum, werk1 hy ondermeer bij landbouwers Langeraar, Ridderbuurt en sinds 1! in Woubrugge. Hier begon hij tevi een klompenhandel. Nu geniet hij, na een leven hard werken, van een welverdien rust. De 79-jarige bruid is afkomstig Veenwouden. Ook zy heeft een lev l van hard werken achter de rug. januari kwam zij door de gladh( voor haar woning zo ongelukkig 1 val, dat zij haar heup op twee pla; sen brak. Na een langdurige verpl ging in Rijnoord kan zij nu thi weer enigszins uit te voeten, zij met behulp van krukken. LISSE Theo Kranenburg slaa de aan de Leidse universiteit voor t kandidaatsexamen fiscaal-juridisclf'1 studiekring. ijn r* ?pi •kt ji- H. r hLjr •k lar ra r 9 or( ie ar'r h jhd Te :hif ins it WOUBRUGGE In de btt scheiden woning aan de View" ambachtsweg 9 hoopt op 2 ju in intieme kring het bruidspat G. Linting-G. Steensma hii diamanten huwelijksfeest vieren. de Boer, de godsdienstleraar: „la ten we niet vergeten dat we alle dankbaarheid die we tonen niet mo gen onthouden aan Hem die de mo gelijkheid tot prestaties heeft ge schonken". NOORDWIJK Op de Dr. Mr. Willem van den Berghstichting wer den enkele jubilarissen gehuldigd. De eerste was mej. Cordes, die veer tig jaar geleden haar loopbaan bij het onderwijs begon. De heer M. Ruwaart is een zilveren jubilaris. Hij kwam in 1945 op de stichting. Vele jaren werkte hij in de tuin. Hy was voor ieder een helper en vraag baak en zondags bekleedde hij ook nog de functie van koster in de kerk- zaal. Donderdag jubileert de heer W. Ravensbergen. Hij is eveneens 25 jaar op de Dr. Mr. Willem van den Berghstichting werkzaam, eerst als bloemist en tegenwoordig als mede werker aan de arbeidstherapie. Iets nieuws op de Van den Bergh stichting is de organisatie van een ouderdag. In de kerkzaal kregen de ouders van patiënten gelegenheid tot het stellen van vragen. Een fo rum bestaande uit directeur dr. C. Steketee en een aantal stafleden en medewerkers gingen op deze vragen in. De bedoeling van dit experiment is de ouders meer te betrekken bij de verpleging en verzorging van de kinderen in de inrichting. VALKENBURG Geboren: Jaco bus Martinus Nicolaas z v N de Jong en M M T van der Bom, Marinus Poststraat 103. Ondertrouwd: L I Stelma, 25 jaar, te Sassenheim er J Star, 22 jaar, Ma rinus Poststraat 9. De burgemeester der gemeente Val] burg Z.H. maakt bekend, dat ter vol(ff ning aan artikel 15 der Onteigeningsi een afdruk van het Koninklijk Besluit 6 maart 1970, no. 24, houdende aam zing van percelen tot onteigening ten gemenetn nutte ten behoeve van de a leg van de weg Katwijk-Leiden (no. 4 het secundair wegenplan 1968 van Zd-1 land) met de aansluitingen van de Wai naarseweg te Katwijk, de Hoofdstraat, Broekweg en de Voorschoterweg te 1 kenburg Z.H. en de Rhijnhofweg Oegstgeest. met bijkomende werken, de gemeenten Katwijk, Valkenburg 2 en Oegstgeest, welk Koninklijk Bes is opgenomen in de Nederlandse Sta courant van 20 mei 1970, no. 93 juni 1970 tot en met 22 juli 1970 ter zage van een ieder is nedergelegd cretarie van de gemeente. Valkenburg Z.H., 23 juni De burgemeester N. van 't Wout. AFWEZIG Waarneming de J. C. J. Lodder, telefoon Dr. J. Timmers. Gr. weg 41, telefoon

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 4