Bentu avontuurlijk genoeg voorde Gipsy Look? 49.- fabriekspartij meubelen en kamerbreed tapijtcoupons (0 Neem gerust uwfamilie mee. N.V.ELAM RENAULT4 verkoop WAAGGEBOUW Aalmarkt VROOM DREESMANN bon T zaterdag 30 mei Hak nü de knoop doorKom bij ons langs om een proefrit te maken in de Renault 4. Enneem gerust uw familie mee. Plus nog wat bagage. Want de Renault 4 is niet de mooiste in z'n klasse, maar wèl de royaalste. En de handigste. De Renault 4 is vierkant voor ruimte. Hij staat in onze toonzaal vol ongeduld te wachten. Op u. En uw familie. En een complete kampeer-uitrusting, als u wilt. Maak nu een proefrit. Elke Renault is van fabriekswege tegen roest beschermd door ML-Teetyl protectie. Renault 4 Luxe f 4.725.- Renaule 4 Export f5.154.-(inclusief BTW en af importeur). Haarlemmerweg 24, Leiden, tel. 01710 33141 Gevraagd telefoniste/ typiste ten kantore van Notaris W. J. Schel tens. Br ee straat 56, Ledden. TeL 25824 en 30448 Wij vragen per 1 augustus of eerder een gediplo meerd ziekenverzorgster, bejaardenhelpster, bejaardenverzorgster, of verpleeghulp Bejaardencentrum „HAAGWIJK", Een vak dat blijft. Werk dat afwisseling en vaart heeft. Een baan met zekerheid en goede sociale voorzieningen Een goed salaris17 jaar f 344,- bruto, 25 jaar en ouder f 804, bruto per maand. Plus toelage voor onregelmatige diensten (20-40%). Vakantietoeslag 6% per jaar. AOW-premie voor rekening ven PTT Heeft u belangstelling voor deze baan Bent u tussen 17 en 40 jaar oud? Heeft u volledig Lager Onderwijs? Kom dan een» praten op het postkantoor. Er is zowel te Leiden als te Delft plaats. U kunt dus kiezenin uw woonplaats werken of dagelijks de - korte - reis naar Delft maken en daar bestelwerk doen. Vanzelfsprekend worden de reiskosten vergoed. De regeling daarvoor is gunstig. De tewerkstelling te Delft kan tijdelijk zijn, maar wilt u in d» toekomst daar blijven, dan kan dat. Voor gehuwden wordt bij verhuizing naaf Delft bemiddeling verleend bij het aanvragen van een woning. Komt u eens langs of maak een afspraak voor een persoonlijk gesprek. Gebruik dan de bon. Stuur hem in een envelop zonde: postzegel naar het postkantoor Leiden, Gerestraat 8 te Leiden U ontvangt dan direct een uitnodiging. Opbellen mag ook. Telefoon (01710) 2 43 43 (maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 16.00 uur). Invullen, uitknippen en in een envelop zonder postzegel opsturen naar het postkantoor Leiden, Gerestraat 8, Leider. Gaarne ontvang ik een uitnodiging voor een persoonlijk gesprek over een functie als PTT-besteller in Leiden of Delft Naam Geboortedatum Adres Wo POSTKANTOOR LEIDEN Gipsy Look. Of op z'n Nederlands: Zigeunerstijl, Wij hebben er heel wat japonnen in. Deze bijvoorbeeld; van polyester imprimé. In de modekleuren van dit seizoen: lila en rose op zwart fond. Maten 34 t/m 42. na 20°/o-50°/o korting 0 Hl 1 *1 Zolang de voorraad strekt Betaling uitsluitend contant log ini Ml Ie

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 16