Johannes-stichting fasson ssamsDm; VROUWELIJKE ADMINISTRATIEVE KRACHT "Ifl afdelingssecretaresse STENO-TYPISTE kleuterleidster A grafisch typiste? TELEFONISTE m nederland? verpleegkundige Hervormd Diaconessenhuis Arnhem A. W. SIJTHOFF'S yWi uitgeversmaatschappij N.V. hoofd administratie chef van de boekhouding HET ADVOCATENKANTOOR: m nederland nv medewerkster Mej. J. Schuurmans Stekhoven, APOTHEKERS ASSISTENTE produktie planner Lammenschansweg 140-Leïc secretaresse medewerker PAKHOED N.V. NIEUWE LEIDSE COURANT ZATERDAG 7 MAA* Wegens huwelijk van de tegenwoordige funktionaresse vragen wij voor één onzer speelleergroepen een Leeftijd 19-21 jaar. Zij moet werken met een groepje van d: 10 zwakzinnige kinderen, die (nog) niet in staat zijn B.O.-onderwijs te volgen, onder leiding van de orthopedagoog. Werktijden van 8.45 tot 12.00 uur en van 13.15 tot 16.30 uur, 5-daagse werkweek, 7 weken vakantie per jaar, extern wonen. Salaris volgens B.Ö.-reglement. De Johannes-stichting is een protestants- christelijke inrichting ter behandeling en verpleging van 350 geestelijk minder validen, waaronder circa 60 kinderen. Nieuwveen ligt in het zuidhollandse plas- sengebied bij Nieuwkoop en Uithoorn. Sollicitaties te richten aan de heer M. van Capel, orthopedagoog van de Johannes- stichting te Nieuwveen (Z.H.). Na de opleiding een nieuwe ervaring opdoen? Het Diaconessenhuis te Arnhem biedt een werkkring waar het individu nog telt en waar promotieplanning een voornaam deel van het personeelsbeleid uitmaakt. Werken in Arnhem betekent bovendien veel mogelijkheden tot ontspanning, zowel op cultureel gebied als in de - deze plaats zo ruim toebedeelde - vrije natuur. U krijgt een kans om eens te veranderen van woon- en werkplaats door bij ons ziekenhuis te solliciteren naar een der beschikbare plaatsen (mnl. of vrl.) Met eventuele voorkeur voor bepaalde ver- pleegafdelingen kan rekening worden ge houden. Aanstelling zal geschieden op grond van leeftijd en ervaring, in een der rangen van verpleeg kundigen. Gehuwde mannelijke verpleegkundigen ont vangen actieve medewerking bij het verkrijgen van woonruimte. Belangstellenden kunnen mondeling of schrif telijk contact opnemen, onder letter Z, met de Personeels-adviseur van het Diaconessenhuis, G. A. van Nispenstraat 37, Arnhem, tel. (085) 422941, toestel 366. Wat is toch een Een typiste die niet alleen de 44 toetsen van haar schrijfmachine weet te vinden, maar ook weet heeft van grafisch werk: van onderkast en cursief, van inspringen, centreren en uitvullen. Dat moet zij wel, want de ponsband die haar schrijf machine maakt, moet straks een zetmachine be sturen. Is het interessant werk Een grafisch typiste hoeft niet die eeuwige briefjes (met tien doorslagen) van mijnheer X aan mijnheer Y te typen, maar is regelrecht betrokken bij het ma ken van een belangrijk werk, zoals boeken en tijd schriften. Zij maakt zelf iets. Dat vraagt natuurlijk inspanning en vooral nauwkeurigheid, maar daar staat dan weer tegenover dat haar salaris belang rijk hoger is dan van een gewone typiste. Hoe wordt u grafisch typiste Als u snel en accuraat kunt typen is het gauw be keken. Dan maken wij u gaandeweg vertrouwd met alles wat u daarnaast moet weten en u bent in en kele weken al ingewerkt. Als u in 't geheel niet kunt typen is er geen vrouw overboord. Dan krijgt u - op onze kosten - een pijl snelle opleiding. Hebt u interesse Bel dan op naar onze afdeling personeelszaken en vraag naar de heer Hengemolen om een afspraak te maken. Doezastraat 1 - leiden - Telefoon 01710-21845 N.V. Aannemingsbedrijf Den Hartog 's-Gravendeel te een middelgroot bedrijf en richt zich voornamelijk op de woningbouw. Wegens de snelle groei ontstaat er behoefte aan een hoofd van de administratie, die zijn sporen verdiend heeft in de organisatie van de administratie, periodieke verslaglegging, voorbereiding voor de mechanische verwerking van admini stratieve gegevens en controle op de nacalculatie. Ervaring in de bouwwereld strekt tot aanbeveling. De theoretische scholing dient he* volledig S.P.D. te om vatten. Leeftijd 35 a 40 jaar. Geboden wordt een zelfstandige en verantwoordelijke po sitie met goede toekomstmogelijkheden. Een riante woning in een landelijke omgeving, geschikt voor een topfunctionaris, is in aanbouw Met de hand geschreven brieven worden onder nummer 638 ingewacht bij Psychologisch Adviesbureau L. Deen Westersingel 41, Rotterdam-3, te lef oin-ia27ll. Groot bedrijf te Rotterdam (centrum) Op de afdeling boekhouding van deze van ouds bekende Rotterdamse onderneming zijn enige tientallen administra tieve krachten werkzaam. De ohef van deze afdeling heeft een organisatorische en leidinggevende taak en ressorteert onder het Hoofd Admi nistratie. Voor het juiste vervullen van zijn veelomvattende werk zaamheden is een theoretische kennis vereist op het niveau van het volledig S.P.D. en een ruime ervaring in de mecha nische verwerking van administratieve gegevens. Leeftijd tussen 30 en 40 Jaar. Wensen omtrent een vertrouwelijke behandeling van reac ties worden uiteraard geëerbiedigd. Met de hand geschre ven brieven worden onder nr. 637 ingewacht bij: Psychologisch Adviesbureau L. Deen Westersingel 41, Rotterdam-3, telef. 010-132711. MR. H. E. LA GRO MR. J. A. LA GRO MR. J. G. B. in T VEEN MR. W. H. E. LA GRO MR. J. A. J. M. STEEGMANS MR. M. TH. H. I. VAN DEN BERG- VAN BOXEL vraagt voor zijn nieuwe vestiging aan de Prins Hendrikstr. no. 120 te Alphen a. d. Rijn een Ook gehuwde dames met belangstelling voor part-time werk kunnen solliciteren. Sollicitaties schriftelijk te richten aan: MR. W. H. E. LA GRO OOSTGOUWEWEG 3, ALPHEN AAN DEN RIJN. De Fasson-Europa groep: leidinggevende fabri kanten van zelfklevende materialen, o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te Duits land, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, Denemarken. Zweden en Neder land. Onze afdeHng Personeelszaken houdt zich niet alleen bezig met de voorkomende werkzaamhe den van onze fabrieken te Leiden en Hazers- woude, maar dient eveneens als vraagbaak voor onze verkoopmaatschappijen in Europa. Sinds kort hebben wij eveneens de leiding over alle trainings-aktiviteiten zodat hiervoor zeer veel werk (waarvan veel in het Engels) verzet moet worden. Wij zoeken ter uitbreiding een aktieve, represen tatieve 19-23 jaar. In het bezit van: Mulo of MMS-diploma typediploma eventueel steno Ned./Engels akkurate instelling. Sollicitaties te richten aan de Chef van de afde ling Personeelszaken, Lammenschansweg 140 te Leiden. Lammenschansweg 140-Leiden Zuiderapotheek, Lammenschansweg: 7, Leiden telefoon 01710—23553, vraagt: N.V. Distilleerderij „De Fransche Kroon" v/h HARTEVELT ZOON Langegrachf- 59a Leiden. vraagt voor spoediige indiensttreding een die tevens bereid is tot het verrichten van eenvoudige administratieve werkzaamheden. De gedachten gaan uit naar een accurate jongedame, bij voorkeur met MULO-op- leiidïng. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons kantoor. U kunt ook telefonisch een af spraak maken onder nummer 01710-31147. U gelieve dan te vragen naar de heer J. van Nieuwkoop. fassor |dk De Fasson-Europa groep: leidinggevende fabrikanten van zeffklev^ materialen, o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te I land, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, marken, Zweden en Nederland. De ingebruikneming van onze derde fabriek te Cramfington Engi noodzaakt ons de afdeling produktie planning uit te breiden. Hierdoor ontstaat de vakature van De werkzaamheden zullen na een inwerkperiode onder meer om\ de produktie planning voor onze fabrieken te Leiden en Hazersv en verder de voortgangskontroles van alle produktie bedrijven. De kandidaat dient in verband met verdere groei in staat te zijn vÉ woordelijkheid te dragen en zal tevens bij diens afwezigheid, het if der afdeling moeten kunnen vervangen. Voor de vervulling van deze funktie vragen wij: middelbare schoolopleiding boekhoudkundige studierichting ruime ervaring in planning technieken en voorraadbeheersing goede kontaktuele eigenschappen leeftijd 25 - 30 jaar. Wij bieden? goede salariëring prettige werksfeer sociale voorzieningen. Sollicitaties te richten aan de Chef van de afdeling Personeels: Lammenschansweg 140 te Leiden. •te li: VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Op het bureau Pers en Voorlichting zijn momenteel twee vacatures te vervullen. Wij zoeken contact met gegadigden voor de volgende functiescl be Haar werkzaamheden zullen bestaan uit hei J secretariaatswerk van het bureau in de meest uitgebreide zin van het woord. Daarvoor is een behoorlijke, op de functie afgestemde, opleiding nodig en wordt ervaring als secretaresse vereist. jL Een zelfstandige aanpak van het werk en gevoel voor|a „public-relations" zijn voorwaarde voor het L vervullen van deze interessante werkkring in de je zich sterk ontwikkelende universiteit. P' Hij zal worden belast met de productie van de door het bureau verzorgde universiteitsuitgaven. Daarvoor zijn zelfstandigheid, organisatievermogen en goede contacteigenschappen vereist, evenals een uitstekende beheersing van de nederlandse taal.l Ervaring op het gebied van drukwerkverzorging k strekt tot aanbeveling. Voor deze werkzaamheden is een behoorlijke (school-)opleiding onmisbaar, evenals gevoel voor vormgeving. I Leeftijdvanaf 23 jaar. Salariëring in overeenstemming met leeftijd, opleiding en ervaringpremie AOW/AWW komt voor rekening van de Vrije Universiteit. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij het Hoofd van het Bureau Pers en Voorlichting de heer M. Reitsma, telefoon (020) 48.26.71. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst Vrije Universiteit, De Boelelaan 1115, postbus 7161, Amsterdam. Internat, expediteurs, 2e Loosterweg 5 - Hillegom - Tel. 02520-7446 Gevr, voor spoedige indiensttreding voor de ver zorging van onze correspondentie en bijkomende adm werkzaamheden een Bij voorkeur in het bezit van het diploma Duitse Handelscorrespondentie. Soil, schrift, of mondeling aan bovengenoemd adres U bent niet tevreden met uw baan. Een baan op een kleinere afdeling met collega's die u ként zou u wel beter liggen. Liefst op een plaats waar u kunt laten zien wat u waard bent. Wanneer u deze eisen stelt, dan ligt er een kans voor u. Bij Samsom. Op onze afdeling schoolboeken en leermiddelen. Daar hebben wij plaats voor een afdelingssecretaresse. Wat gaat u doen in die zelfstandige baan? Heel veel. - U gaat -niet te moeilijke -brieven schrijven in het Duits en Engels. - U onderhoudt schriftelijk en tele fonisch het contact met onze rela ties, voornamelijk auteurs. - U verzorgt de administratie van de honoraria van de schrijvers. - U draagt de verantwoording voor diverse kaartsystemen. - Bovendien zijn er nog diverse andere kantoorwerkzaamheden. U zult begrijpen, dat minimaal een Ulo-opleiding vereist wordt. Hebt u middelbaar? Nog beter. U hebt een groot verantwoordelijk heidsgevoel en een behoorlijk werk tempo? U kunt goed typen en hebt een paar jaar kantoorervaring? Aarzel dan niet. Schrijf een sollicita tiebrief aan de Personeelsafdeling van N. Samsom nv, Wilhelminalaari 1Alphen aan den Rijn. Voor inlichtingen kunt u altijd de heer van Zwienen bellen. Zijn num mer is (01720) 66 33, toestel 504.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 22