Raad wil 'economische binding' niet loslaten A. J. SCHRAMA GEHULDIGD Weer veel aanvoer van runderen en wolvee J Sassenheim heeft geen kans op dorpshuis S 1= Dolle machine Woningnood in Voorschoten teruggelopen Woningnood OP LEIDSE VEEMARKT S.T.H.D. Leiden begint 9 maart Amerikaans bezoek aan universiteit Crescendo gaf jubileum concert "TROU MOET BLUCKEN" WISSELDE VAN DIRIGENT ONTVOERDERS IN NOORDWIJK IN DE KRAAG GEVAT Ds. Aalders sprak in Katwijk over taak van de kerk S.D.O. VERHOOGT CONTRIBUTIE Weinig florissant Verkoper betrap op diefstal I EHBO-examens hij iSSL v» sJSnWS f" fclEUWE tffDSÉ COURANT ZATERDAG 28 FEBRUARI LEIDEN Af en toe leek het wel of de muren van het An- thonius Klubhuis uit elkaar zou den barsten, zoveel energie zat er In de toch forse zaal verpakt. De leerlingen van de openbare LOM-school aan de Rijnsburger Singel gingen een uitvoering geven van de musical De Pro fessor heeft een Tijdmasjien en dat betekende dat er zo'n hon derd kinderen, die vol spanning zaten omdat ze moesten optre den, achter het gordijn waren samengepakt en de zaal hele maal was gevuld met niet min der zenuwachtige ouders. Als voorafje kregen de bezoe kers een kostelijk zangnummer opgediend, van allerlei indianen, black panthers, wasberen en sinistere figuurtjes. Ook de minibeatgroep Exseption oogstte veel succes. De professor, die was omringd door de veelkleurige dorpsbevol king had inderdaad een tijd masjien uitgevonden. En wat voor één. Een kolossaal apparaat met allerlei wekkers en knoppen en zilveren draaidingen erop en eraan. In het begin lachten de omstanders de prof nog wel uit, maar toen die brave man kans zag een troubadour vanuit de middeleeuwen op het dorpsplein te toveren was iedereen vol be wondering. En niet alleen de jeugdige toneelspelertjes, de zaal leefde zo mee, dat iedereen in spontaan applaus uitbarstte toen de machine werkelijk werkte. Er werden tot grote vreugde .van iedereen nog vele figuren vanuit het verleden naar het heden getoverd, de machine zat helemaal vol verrassingen. Zo wel de kinderen als de ouders, en niet te vergeten de onder wijzers, die zo vreselijk veel werk aan de musical hebben ge had, genoten van het zingen, de muziek en de dwaze belevenis sen van de professor en z'n masjien. VOORSCHOTEN Met algemene stemmen heeft de Voorschotense gemeenteraad besloten beroep in te stellen bij de Kroon tegen het be sluit van Gedeputeerde Staten van 7 januari jl. waarbij goedkeuring werd onthouden aan de in het be stemmingsplan „Adegeest 1968" op genomen doortrekking van de Ri chard Wagnerlaan naar de wijk „N oord-Hofland". De Voorschotense raad meent dat deze twee wijken, die aan elkaar grenzen en waarvoor gezamenlijke voorzieningen zijn getroffen zoals scholen, sportveldencomplex, ge zondheidscentrum en winkels door meer dan een weg verbonden moe ten z\jn. Nu wensen G.S. alleen een verbinding tussen de Noord- Hoflandse De Ruytersingel en de Adegeester Beethovenlaan en slechts voetgangers- en rijwielverkeer via de Richard Wagnerlaan. Deze laatste laan heeft volgens de raad een func tie voor alle verkeer. De raadscommissie voor beroeps zaken heeft goed werk verricht met betrekking tot de beroepszaken Ede laar N.V./Discount Service N.V. en bouwvergunning voor de heer M. N. de Kool. Dat was de mening van de gehele raad. De raad stelde zich unaniem achter de standpunten van de commissie. Als gevolg daarvan krijgt de heer De Kool wel een ver gunning voor de bouw van een pluimveestal in afwijking van de eerder genomen beslissing van b. en w. en zal het cash carrybedrijf Edelaar N.V./Discount Service per 30 juni 1970 de loodsen aan de Veur- seweg moeten verlaten. Een minder - heidsvoorstel van de beroepscom missie om het cash carrybedrijf uitstel te verlenen tot 31 juli 1973 werd verworpen met alleen de WD-fractie voor. Voorschoten is nog niet zover dat de nieuwe richtlijnen van de minis ter van volkshuisvesting en ruimte- LEIDEN Het aantal runderen was weer even groot als vorige week. Op de afdelingen wolvee weer meer dan 1000 stuks, het is niet te verklaren. Het aantal big gen was minder. Vorige week een goede vlugge handel, ditmaal werd alles vooral op de slachtvee-afdeling zo mogelijk nog vlotter verkocht. Men gaat zich steeds meer thuis voelen in de hal, hetgeen ook blijkt in de steeds groeiende aanvoeren. Als een bom sloeg het bericht in, dat de veemarkt te Rotterdam voor lopig nog 4 jaar zal blijven. Verder is het wachten op het voorjaar, men is gezien het handels verloop van de laatste weken zeer optimistisch en er wordt vooral een grote aanvoer vftn runderen ver wacht. Dit zal ook de reden zijn dat de vaststelling van nieuwe melkprij zen op zich laat wachten en dus de oude goede prijs voorlopig nog ge handhaafd zal blijven. Mede hier door was de handel gisteren in de gebruiksvee sector wel goed. Op de Jongvee-afdeling was het betrekkelijk rustig. Slachtvee: Runderen - goede aan voer; vlugge handel. Er schijnt veel rundvlees in de slagerijen te worden verkocht, de aanvoeren op andere markten waren ook ruimer. Notering: Vette koeien f4,30 f 4.80 en f 5,10; lie en Ille soorten f3,70 f4,10; Stieren f4,75 f 5.per kg si. gew. Vette kalveren: Beperkte aanvoer trage handel. Notering: per kg lev. gew.: f3,85 4,10 en f4,20. Wolvee: Wij vragen ons af, waar het zeer grote aantal dieren voor de tijd van het jaar, nog vandaan komt Aanvoer: 1968 in dezelfde week: 541 dieren, 1969; 414 dieren en nu 1009 dieren. De handel was vlot. Notering: Vette schapen f 120 f 130 en f 145; vette lammeren f 150 f165 en f200; enkele uitzonder lijke mooie beesten bov. not tot 1225: fokschapen met 1 lam f175 f225: fokschapen met 2 lamme ren f 250 f 300. Varkens: Slachtvarkens; Vraag en aanbod komen dichter bij elkaar en zodoen de komt er een wat rustiger prijs beleid. Notering per kg lev. gew.: lichte slachtvarkens f 2,84 f 2.86; lichte slachtzeugen f 2.20 f 2.30 Biggen en lichte varkens: De aan voer van gisteren was iets korter dan die van verleden week. De han del liep bijzonder goéd. Notering: Drachtige zeugen f 550 f 650 en f 675; schrammen f 120 f130 en f140; biggen f 100 f105 en f112. Geiten: Goede aanvoer - redelijke handel. Notering: f 25 f 50 f 75 en f 90. LEIDEN Op maandag 9 maart begint te Lelden de Studenten Tele fonische Hulpdienst, die is gerea liseerd in samenwerking tussen stu denten en de studentendecanen, zijn werkzaamheden. Met ingang van die dag zal deze anonieme hulpdienst dagelijks van acht uur 's avonds tot acht uur 's morgens en gedurende de weekends van vrijdagavond acht uur tot maandagmorgen acht uur klaar staan voor alle leden van de universitaire gemeenschap, die in moeilijkheden zitten. LEIDEN Van woensdag 4 tot en met maandag 9 maart zal een groep presidenten van colleges en uni versiteiten in Pennsylvania, Ohio en West Virginia in het kader van een studiereis door enkele Europese lan den een bezoek aan Nederland bren gen. Op donderdag 5 maart wordt het gezelschap in Leiden ontvangen. Dr. P. Sevenster aanvaardde ambt te Leuven LEIDEN Dr. P. Sevenster, we tenschappelijk hoofdmedewerker op het Zoölogisch Laboratorium van de Leidse Universiteit, tevens buitenge woon hoogleraar aan de Vrije Uni versiteit te Brussel, werd benoemd tot titularis van de Belgische Franc- qui leerstoel 1970 aan de Katholieke Universiteit te Leuven. Hij heeft zijn benoeming aanvaard met het uitspreken van een rede over „theo logie en experimentele psychologie met betrekking tot de vraagstukken van erfelijkheid en evolutie van het gedrag". lijke ordening van pas komen. De woningnood is teruggelopen. Per 1 januari telde Voorschoten 21.061 in- woners, had het 6000 gezinshoofden en 244 ingeschreven woningzoeken den. Dit is slechts 4%. De gemid delde wachttijd is in Voorschoten 2 jaar en 11 maanden. De raad ging akkoord met het voorstel van b. en w. om ontheffing aan te vragen bij het ministerie voorzover het de ge zinssamenstelling en de economi sche binding betreft. Hoewel Voor schoten o.a. in de middenklasse on langs 75 Leidse gezinnen huisves ting heeft verleend, zou een loslaten van de economische binding aan een gemeente, vooral in gemeenten, die gewild zijn als woongemeente, waar onder Voorschoten zich rekent, de eigen minderdraagkrachtige inwo ners tekort doen. Alleen de WD toonde bewonde ring voor de moed van de minister, die ernstig wil proberen om het dis tributie-artikel „woning" vijfentwin tig jaar na de oorlog iets vrijer te makon. Zwemmen Weinig bewondering kon de raad opbrengen voor een brief van enige ouders over de zweminstructie in het zwembad. Wethouder Iestra zei dat de zweminstructeur goed les geeft, zelfs in zijn vrije tijd leerlin gen bijles verstrekt. De instructeur is gebonden aan regels: die zijn nu zo dat iedere leerling begint bij „het begin". Zodra b. en w. beter ge ïnformeerd zijn over het al of niet geldig zijn van een elders behaald zwemdiploma by de schoolzwemles zal de raad nader geïnformeerd wor den. De raadsleden worden slecht ge- informerd volgens mr. Esselaar, die pleitte voor een snelle berichtgeving van b. en w. zodra een adres binnen komt. B. en w. willen trachten de raad tegemoet te komen en trokken het boetekleed aan over het „geen antwoord zenden" aan de Algemene Woningbouwvereniging Voorschoten op een verzoek van tien maanden geleden. „De materie is dermate in- NIEUWVEEN Fanfare-korps „Crescendo" herdacht het tienjarig bestaan. De drumband o.l.v. L. Zaal gaf de eerste vreugderoffel, waarna het korps opende met de Juvenil- ouverture, onder dirigent Guibert Vrijens. Er was een programma met veel afwisseling. Het eerste gedeelte be stond uit klassieke muziek, later kwam het lichtere genre aan bod. Vóór de pauze werd als fijne her innering gebracht „Le drapeau de Beets", de eerste door Crescendo in gestudeerde mars. Burgemeester H. L. Breen sprak een dankwoord. De jongsten van Crescendo lieten nog marsjes en walsjes horen en ook ,X>e Boerenkapel" wist stemming te brengen. De avond werd besloten met een muzikale schets van „Tien jaar hoger op Crescendo" gebracht door gebr. De Boer. gewikkeld, dat helaas verzuimd is hiervan de adressant in kennis te stellen", aldus wethouder A. F. van der Laan. VVV Hillegom breidt aktiviteiten uit HILLEGOM Van april tot half mei komt er muziek in de win kelstraten. Bovendien zal méér werk van de etalages worden gemaakt. De VW zal kontakt tot stand brengen tussen de plaatselijke bloemensier- kunstenaars en de winkeliersvereni ging. Eventueel worden ook de cur sisten van de bloemenschikcursussen hierbij ingeschakeld. Ook komt er een VW geschen kenbon. Een voorstel om de HWV uit te breiden voor alle bedrijven zal nader worden uitgewerkt. LISSE De muziek- en show vereniging „Trou moet Blij eken" gaf, met de beide drumbands, majorettes en het harmonie orkest, een feestelijke avond in het volle Rehoboth. Deze uit voering stond niet in het teken van een jubileum. Dit is, ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan, verleden jaar gevierd. Deze keer ging het om een dirigenten-wisseling en de hul diging van niet minder dan tien leden, die hun trouw voor de vereniging hebben doen blijken. De heer H. van Wamel, die maar een paar jaar het artistieke be wind heeft gevoerd, en in die be trekkelijk korte tijd, de, bijna ver dwenen vereniging uit de diepte heeft opgetrokken en nieuwe élan schonk werd door voorzitter Kom pier hartelijk toegesproken. Hij droeg de dirigeerstok vervolgens over aan zijn opvolger, de heer P. A. v. d. Spek. De scheidende diri gent leidde tot slot de mars „Aro- sa". van Oscar Tschuor; de komen de aanvoerder dirigeerde als eerste stuk: „Chef de Corps", eveneens een mars (van V. Bury). De heer A. J. Schrama (78), kla rinettist, zestig jaar lid, werd om zijn grote trouw gehuldigd en be dankt. Hij kreeg een zilveren asbak, met daarop een harp en een mu ziekstandaard gegraveerd en bo vendien de verenigingsmedaille. Nog negen andere muzikanten (drie met 45, één met 40, twee met 35 en drie met 25 jaar trouwe dienst aan hun korps), viel even eens die eer te beurt. Muzikaal was er op deze bijzon dere avond heel wat te doen. De KATWIJK Bij de bestuurs verkiezing van de Vereniging voor Dierenbescherming werden herko zen de heren J. Bergman (voorzit ter), de dames Meijerink en De Mol-Elsgeest en de heren Van Dam en Enger. NOORDWIJK De Noordwijkse recherche heeft de hand kunnen leg gen op een drietal jongelui, die en kele dagen geleden in één der villa wijken op zeer brutale wijze een 18-jarige studente hadden gemo lesteerd en ontvoerd. De daders, resp. 21, 20 en 18 jaar oud, van wie er twee te Papendrecht wonen en een te Katwijk, waren 's avonds met een auto naar Noord- wijk gereden. Na een automatiek, te hebben bezocht reed het trio in de KATWIJK In „de Hoeksteek," werd een gemeente-avond gehouden van de hervormde gemeente. Dit in verband met de algemene kerkver gadering. Ds. Aalders uit Den Haag sprak over „het geloof en de kerk," „op dracht en taak van de kerk" en „gestalte en organisatie van de kerk," wat de drie hoofdpunten zijn waarover tijdens de AKV zal wor den gesproken. „Wij vinden," aldus de predikant," op deze agenda veel dingen die naar Schrift en Belijdenis de kerk vreemd zijn." Ds. Aalders zei dat een uiterste waakzaamheid is geboden voor het Koningschap van Christus in de kerk. „Het gevaar is groot dat belij dende leden in een hoek worden ge drukt. Het gaat in de kerk om de heerschappij van Christus." Voorhout maakte kennis met nieuwe predikant VOORHOUT Nadat bekend ge worden was dat ds. J. Hoogenkamp (56 jaar) te Amsterdam een beroep naar de hervormde gemeente te Voorhout had aangenomen, werd er in de pastorie een ontmoetingsavond gehouden, om met het echtpaar Hoogenkamp kennis te maken. Van deze gelegenheid werd een druk ge bruik gemaakt. Per 1 september zal ds. Hoogen kamp ook voorzitter zijn van de Raad van de Zending. villawijk rond. Zij zagen het meisje lopen, dat even tevoren uit de bus was gestapt. De bestuurder, een 20-jarige mili tair, stopte, waarna de beide ande ren uitspapten en haar met geweld in de auto sleurden. Vervolgens re den zij naar Koningin Astrid Bou levard. Tijdens de rit meende de studente in één van haar belagers een vroegere klasgenoot te herken nen. Zij liet dit duidelijk merken, waarop de ontvoerders het meisje de vrijheid gaven. Toen de volgende dag de recher che werd gewaarschuwd, kon de studente voldoende gegevens verstrekken om de daders snel te kunnen opsporen. Tegen hen werd proces-verbaal opgemaakt. HILLEGOM Vrijdagavond hield de Chr. korfbalvereniging „Sa menspel Doet Overwinnen" de jaar lijkse algemene ledenvergadering. Voorzitter J Zeilemaker. penning- meesteresse T. v.d. Schrier en de heer A. v. Oei werden herkozen. In de vakature H. de Heer koos de ver gadering de heer J. Brouwer. De contrubutie zal tot minimaal f5 per jaar worden verhoogd. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek dat het ledental groeiende is. Op Paaszaterdag is aan de Langevel- derslag een strandloop (vorig jaar ruim 500 deelnemers); voorts komt er een Pinksterweekend met verscheidene toernooien en competi ties. Na het huishoudelijk gedeelte, zet te SDO zich aan het kienen. Afscheid van de heer Laman LEIDEN In de kantine Maal drift was het donderdagmiddag feest. De heer Laman was het middel punt; hij nam afscheid als werkman in algemene dienst wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Er was een sympathieke toespraak van de le luitenant H. Overbeek en de heer Reysen na mens het burger personeel. Ook sprak de heer Ossevoort namens de organisatie B.D.R. Verschillende ca deaus werden aangeboden. rood-witte jeugddrumband, verle den jaar opgericht, presenteerde zich, met majorettes, onder leiding van de heer Kop, uit Halfweg. Zij werkten correct. Ook een groepje blokfluiters maakte een heel goede indruk. Later op de avond traden de grote drumband en majorettes, onder leiding van de heer J. In 't Veld, met veel succes op. Het, dank zij de muziekschool, zich geleidelijk met jeugdige leden uitbreidende korps speelde, behalve enkele marsen (o.a. de beroemde Feestmars van J. van der Glas, ter ere van de heer Schrama), onder meer de niet zo gemakkelijk toe gankelijke „Koppenbrüllerhöhle"-j suite van Meindert Boekei. De uit] voering slaagde vrij goed. Twee korpsledende gebr. J Klein en G. Klein, oogstten terech aller bewondering met resp. eei klarinetsolo (in de variaties „L pluie d'or" „gouden regen", vai Bouillon) en een tuba-solo (in Con certino van A. den Arend), Hui spel was technisch knap en boven I dien muzikaal. De collegas begeleid den hen correkt. e Joh. van Wolfswinkel SASSENHEIM De eerste geza menlijke avond van het CNV, NKV en NVV had een succesvol verloop. Burgemeester baron Van Knobels- dorff sprak over „Sassenheim op weg naar 1980". Voorzitter A. M. Mazee zei dat de samenwerking spontaan was ge groeid. De burgemeester vertelde vervolgens het één en ander uit de geschiedenis van Sassenheim. De eeuwen door was het maar een klein dorp niet groter dan Voorhout en Warmond. Pas in 1800 was het inwo nertal iets groter dan dat van War mond. In het begin van deze eeuw begon de bloeiperiode als gevolg van de bollenteelt. Het gemeentebestuur van de twin tiger jaren voerde een beleid dat van visie getuigde. In deze periode wer den o.a. het raadhuis en het zwem bad gebouwd. In 1945 bedroeg het inwonertal 6900. Veel is er gedaan om Sassenheim leefbaar te maken. Maar toch is er nog enorm veel te wensen overgeble ven. De Hoofdstraat is gevaarlijk door het vele verkeer; in het cen trum moet veel veranderd worden en daarom moeten veel oude huizen worden afgebroken. Zoals alle bollenstreekgemeenten heeft Sassenheim veel lintbebou wing, maar na de oorlog is daar meer systeem ingekomen. Eerst uitbreiding naar west, de laatste jaren naar de oostzijde. Als twee monumenten van wisheid noemde de burgemeester „het Park" en het Sportpark. Wat het woningtekort betreft zei hij dat Sassenheim een gunstige positie in neemt. De gemeente telt 3000 arbeids plaatsen. Er is vooral gebrek aan huur-premiewoningen. Daarnaast moeten er scholen ge sticht worden en oude scholen wor den vervangen. Verder hoopte hij dat met gezamenlijke inspanning tot ge zamenlijke accommodatie kan wor den gekomen t.b.v. het culturele le ven. FLORA RIJNSBURG RIJNSBURG Zoals iedereen, wil ook de bloemenkweker voor een bepaalde verschijnselen een oorzaak vinden. Wekenlang is het weer dé grote spelbreker geweest bij de ver koop van bloemen en planten. De afgelopen week had soms echter een voorjaarsachtig karakter en deson danks lagen de prijzen voor tal van populaire tulpensoorten ver beneden het lonende minimum. Hoewel de aanvoer aan de forse kant ligt mogen we toch niet stellen dat dit de oorzaak moet zijn van het weinig florissante verloop van de vei lingen. Eerder menen wij het te moeten zoeken in het feit dat ook in tal van landen om ons heen, waar we onze produkten behoorlijk kun nen slijten, van een aanzienlijke aanvoer in tulpen en narcissen spra ke is. Daarnaast mag ook de concurren tie van de zuidelijke landen waaron der Frankrijk, Italië en vooral ook Israël zeker niet worden verwaar loosd. Voor de komende week wor den op de veiling te Rijnsburg grote hoeveelheden bloemen verwacht, die voor matige prijzen zullen worden opgenomen. Tot slot wees de burgemeester de bestaande begraafplaats, waarmi Sassenheim ten achter komt. Na de pauze was er gelegenheif vragen te stellen. Over de krotopivort ruiming zei de burgemeester dat volRrit' gens een ETI-rapport Sassenheim 1 andere gemeenten gunstig afsteel Niettemin zijn er circa 100 woning* die afgebroken moeten worden. Ovejing de watervervuiling merkte hij op dayrUc „Rijnland" miljoenen uitgeeft zuiveringsinstallaties. Voor bepaalde industrieën is aai sluiting op de riolering niet mogelijtynoe maar ook hiervoor wordt een oplos sing gezocht. Voor de stichting vai een dorpshuis zag hij geen pers pee pro In het Kooiplan zullen 6 winke^kst worden gebouwd. Over het nieui zwembad zei hy dat een plan van Heidemy voor een open zwembad, de hoogste urgentie heeft gekregei wordt bestudeerd en in één der gende raadsvergaderingen aan orde zal komen. HU hoopte dat v< gend jaar met de bouw kan wordt begonnen. in ij Ier v it b .f h< 'UCt lorm iaarr lebbi Jaar :hte NOORDWIJK In een zelfbedlT^ ningszaak werd een 20-jarige verk e£ per uit Katwijk betrapt op het str e" len van levensmiddelen. Toen jongeman vertrok zonder de meeg f ei nomen goederen af te rekenen, we veeJ hij bij de kraag gegrepen en na je°* het bureau gebracht, waar de r° cherche proces-verbaal tegen h opmaakte. op LEIDEN De cursus voor fff11 BO-Brigade onder leiding van d< PUP* ter J. de Bruijne, heeft weer ep"n succesvol verloop gehad; 31 van 32 kandidaten slaagden. De geslaagden zijn K. Nagel-G; Groot. A Wigchert-van Noort, Staffeleu-Bonnet, E. Chaudron, van Nieuwpoort, M. Perquin, Schalks, L. van Steen, W. Valké); burg, N. Enserink, I. Heijenen, Hermens, A. Jacobs, M. Martens, Ruigrok, F. Zwart, J. Blikman, Flanderhijn, J. Gorbee, A. v.d. Pfouw. ten, G. van Rhijn, F. Sta derman, mgs Seriier, H. Overdiijn, P. van Dort, Hueting, K. Koster, A. van Oost* rijk, C. Opdam, P. Staffeleu en Tegelaar. Ov< laar reter lesch :he laarc it ka lent isch NOORDWIJK De Oranjet)erA| ging Noordwijk-Binnen beslit het jarig jubileum in het Royol-theflfB met drie toneelavonden. Maandag 0 8 uur is de première. De plaatselijke toneelgroep toneel is ons streven", brengt „In I Witte Paard", in een bewerking i Jos Mo'lenkamp. De regie heeft Brederode; de algehele leiding rust bij mevr. Gras de Jong-Rijnd< De volgende avonden zijn op dii dag 3 maart en donderdag 5 ma«Het KATWIJK Zandagochtejk ai spreekt drs. J. G. Wegner in -jnvaa Schuit" over „Hoe denken wij o iapsi God?" iken es w n de HUURT 17 maandag: Hoge Morsweg (ook de woonschepen), Morsweg (van La ge Morsweg tot Hoge Morsweg), Morslaan, Dr. Lelylaan, Granaathof, Diar mantlaan. Onyxhof, Amethisthof, Sma ragdlaan, Robljnstr., Parelstr., To paaslaan. Aquamarljnstr., Bothastr., Her man Costerstr.. Morskade. Rhijnhofweg, Agaatlaan, Topaaslaan, Saffleretr.. Tur- koislaan, Berystr. BUURT 19 maandag: Lage Morsweg. P. C. Hooftlaan, Vondellaan, Van Baerlestr., Jacob catslaan, Gerard Brandtstr.. Coornhertstr.. Const. Huygenslaan. Bre- derostr., Spleghelstr., Roemer Vls- scherstr., Tesselschadestr., leeghwaterstr.. Storm Buyslngstr., Calandstr., Leem- anstr.. Conradstr., DIJkstr., Stuw str., Slutsstr., Duikerstr., Damlaan, Haag sestraatweg. BUURT 18 dinsdag: Lammenschansweg (belde zijden van Zoeterwoudseslngel tot Station), Kamerllngh Oiinespleln, de Sit- terlaan, v.d. Waalstr., Buys Ballotstr., Hugo de vrlesstr., Papteynstr., v. d. Waalsplein, van Bemmelenstr., Lorentz- kade (geheel). Zeemanlaan, van 't Hoffstr.. akhuls Roozeboomstr. BUURT 22 dinsdag: Melchlor Trcublaan, Stieltjesstr., Franchimontlaan, v. d. Hoe- venstr., Kanaalweg (Van v. Vollenhoven- plein tot spoorlijn), v. d. Sanse Bakhuy- /.enlaan, Beyerlncklaan, Temminckstr., Surlngarstr., Burggravenlaan (geheel), As- serstr., Scholtenstr., Moddermanstr., Op- penhelmstr. BUURT 21 donderdag: Havenplein, Haarlemmerstr. (van Haven tot JMare), Donkersteeg, Kuipersteeg, Dullebak- kersteeg, Hooglandsekerksteeg. Pell- kaanstr.. Koestr.. Lege Werf steeg. Dui- zenddraadsteeg, van der Werfstr., Bouwe- louwensteeg. Meermanshof. Druckerstr., Maredorpsedwarsstr.. Gravenstx.. Vol- dersgraeht. Noord- en Zuid Rundersteeg, Janvossensteeg, Koddesteeg. Clarasteeg, Oude Singel (van Houtmarkt te M Oude Vest (van Havenplein te M Lange Zandstr., Volmolengracht, Of warsgracht, Koolstr., Emmastr. BUURT 23 donderdag: Haarl (van Turfmarkt tot Mare), Stille Apothekersdljk, Schapensteeg, Go* ritssteeg, Prlnsessekade, Turfm Steenstr., Beestenmarkt, Nieuwe I markt, Kort Galgewater. Morf' Smidsteeg, Narmstr., Kruisstr., le nenvestgracht, 2e Binnenvestgracht, «l. Aagtenstr., Lammermarkt, Markt* Lange Scheistr., Nieuwe Mare. Oude 1 gel (van Mare tot Turfmarkt), Fokk Oude Vest (van Turfmarkt tot Mv Lange Mare, Vrouwenkerkhof, Vrou j kerkkoorsteeg, Dolhutssteeg, Slonshof J Ursulasteeg, Ceaclllastr.. Lange en LIJsbetsteeg, Korte en Laiige A tenstr., Sprijkerboorsteeg, Vestwal, Binnenvestgracht, Relneveststeeg, Li gracht, Vredehof, Houtmarkt, derstr., Hendrlkstr. BUURT 20 vrijdag: van Vollenhov* ;er de. van Vollenhovenplein, Snouck oa, gonjestr., Hulzingastr., Uhlenbeek! Coler.branderstr., Meyerskade, Dus ai dakstr., Kanaalweg (van Hoge Rij! i; tot v. Vollenhovenplein), Rljndljkstr., naalstr.. Dozystr., De Goejestr., CoslJ Hartmanstr., Roomburgerlaan, Hoge dijk (van utr. brug tot Wilhelmlnab Utrechtse Jaagpad (van Utr. brug Wllhelminabrug). Catharln RIJnstroomstr. BUURT 26 vrijdag: Hoge Rijndijk Wllhelminaburg tot Rhijnvre h; Utrechtse Jaagpad (van Wilhelmlnr tot Rhljnvreugd), Rhijnvreugd, 1 gestr.. Besjeslaan. Park „Die Ley. Roomburgerweg, Aarstr.. Meerburgertet en str.. Gouwestr., Amstelstr., Leed n Wlerickestr., IJsselkade, Kaste* Vllststr.. Zaanstr.. Maasstr., Merw Drechtstr., Llngestr., Spaarnestr., ed kijU Ldlaarc

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 4