Oud - kerkvoogd kreeg amulet Bouwactiviteiten in plan Boerenburg Speelse accenten bij Libelle-mode Burgemeesters (4) bij bespreking aanwezig MOEDER DE GANS Vernieuwing museum voor gynaecologie g' Ph. Lek overleden PRABO Gesprekken over wetenscha psbelei d Betere wegen in de Rijnstreek Grote aanvoer op, Leidse veemarkt Jtrouwkostuums voor Tohn Kennis Jongens onder elkaar gewoon n slecht stuk Open-Deurd iens t over Uppsala Jnieuwe leidse courant zaterdag 14 februari Iri« LEIDEN Het college van \kerkvoogden der Hervormde Ge meente bood gisteren omstreeks het avonduur in Het Hooglandse Huys de heer P. J. van Hoeken van 's Gravenpolderdie na 38 jaar afscheid heef tg enomen als kerkvoogd, een receptie aan. Het werd een gezellige ontvangst en de heer Van Hoeken kreeg vele handen te drukken. Aanwezig waren onder anderen, .jrg. Van der Willigen, oud-burge- leester jhr. Van Kinschot, wethou- er Piena, de rector magnificus van e Leidse universiteit, prof. Goslings, ud-gedeputeerde Van der Kwaak, redikanten, vertegenwoordigers van erkelijke colleges, personeel van Ihijnhof en van aannemersbedrij- en, vertegenwoordigers van het ker- elijk bureau der herv. gemeente en et vrijwel voltallige college van oor erkvoogden. Architect Van der Sterre bood een iet-alledaags afscheidspresentje aan rerpakt in een mooie cassette, die toofdopzichter Van der Sloot aan de leer Van Hoeken overhandigde (zie oto). Het was een eeuwenoud amu- et, bestaande uit een botje van een heilig dier", waarschijnlijk een ezel g. vaarin een heiligenkruisje was ge- raveerd. Dit amulet werd bij res tauratiewerkzaamheden in de Hoog- andse kerk gevonden in de restan- en van romaans metselwerk bij de vestelijke toren. (Foto NLCDirk Ketting) lenie Prins nam yr/Ajs in ontvangst LEIDEN Een stralende Lenie Prins nam gistermiddag in de kanti- K van Peek en Cloppenburg in Lei- len haar prijs in ontvangst, die ze lad gewonnen in de landelijke jubi- tumprijsvraag van P en C en de Ik zal u eerst even deze oorkonde rerhandigen zei de heer L. J. ussifrand. die de afwezige bedrijfslei- di Ier, de heer Brummer. vertegen- de 'oordigde. Dan kan de reis u alvast iet meer ontgaan. U bent één van 21 gelukkigen, die uit 104.000 in- endsters zijn uitverkoren. U gaat 16 dagen naar de Verenig- Staten en zult de volgende aatsen bezoeken: Chicago, buston. New Orleans (met boot- Jtï* ocht over de Mississipi), Miami, ape Kennedy, Washington inslotte twee dagen New York. U Hordt 7 maart 's middags om 2 uur Utrecht verwacht. Wij wensen u n harte geluk, aldus de heer in a lrand' die Leiderdorpse Lenie nog J^g en fotoalbum overhandigde. ertoi leeft jeen olve toor *2; ehou Bell* i vai ït ge /el )Osit-; elidi :c'n -1"' lël, e vl k reed :-r'.3' ve in I-' »nh« lël TER AAR Op rle leeftijd van 74 ar is de heer Ph. Lek overleden, n zeer bekende persoonlijkheid in gemeente. Jarenlang is hij de 'motor geweest bij de jaarlijkse ranjefeesten in Langeraar. Als bestuurslid van het Julianaco- |ité droeg hij mede zorg voor de inderfeesten en optochten. Zijn op wekte natuur was aanstekelijk »or anderen. De heer Lek genoot eveneens gro- bekendheid door zijn bedrijf. Per !huit en later per auto onderhield ij een beurtdienst op Leiden. Veer- jaar was hij vervoerder van de opes gekweekte bloemen en planten ddui aar de veiling in Aalsmeer voor de inje oemistenvereniging. Samen met 0 jn zoons bouwde hij een groot j Sditiebedrijf op, waar hij tot aan •S. i» overlijden alle zorg aan j „JJuteeade. KATWIJK AAN ZEF De com- lie voor culturele ontwikkeling i ontspannnig geeft dinsdag om 8 hr de vijfde culturele avond. De ter J. H, Kroon komt met een nster lank, en kleurbeeld over „Die onall tchöpfung'" n fc ehou das irdefl ;ehe' Deze maand begint cursus praktijkdiploma boekhouden in het REMBRANDT LYCEUM BURGGRAVENLAAN LEIDEN \V DE GREEK Hendriklaan 86. Leiderdorp Telefoon 32532. LEIDEN De sinds een jaar aan de Leidse Universiteit bestaande werkgroep Fysico en Samenleving heeft onlangs de vakgroep Natuur kunde van deze universiteit het voorstel gedaan de maatschappelijke consequenties van de we tenschapsbeoefening op enigerlei wijze in het studieprogramma aan de orde te stellen. Dit voorstel heeft geresulteerd in een verzoek van de vakgroep aan de werkgroep om ge durende het voorjaarssemester een wekelijks colloquium, gewijd aan deze problematiek, te organiseren. De werkgroep heeft een aantal deskundigen bereid gevonden aan het colloquium hun medewerking te verlenen. De data zijn: 16 en 23 fe bruari. en 2, 9 en 16 maart. Het colloquium wordt gehouden in het Kamerlingh Onnes-Laboratbrium. Nieuwsteeg 12. De bijeenkomsten, die toeganklijk zijn voor alle be langstellenden. beginnen om vier uur. KATWIJK AAN ZEE Sipke van der Land spreekt zondagmorgen om half elf in sociëteit De Schuit over „Hoe lang zingt de kerk het nog uit?". ALPHEN Zoals bekend wordt door 17 gemeenten samengewerkt in een actie onder het motto „De Rijnstreek vraagt betere wegen". Men heeft deze zaak voorgelegd aan het ministerie van verkeer en waterstaat en in de krant van donderdag heeft men kunnen lezen, dat ook een verzoekschrift tot de provinciale staten van Zuid-Holland is gericht, waarin de snelle aan leg van de provinciale weg nr. 6 (LeidenBodegraven) wordt bepleit. Het comité heeft wel spoed moeten betrachten, want de provinciale staten zitten midden in de behandeling van hun begrotingen. De verwachting was dan ook dat hoofdstuk 4, waaronder de wegen in de provincie vallen, al gisteren in behandeling zou komen. Om te onderlijnen dat dit voor de betrokken gemeenten een levende zaak is. waren de burgemeesters van Boskoop, Nieuwkoop, Koude kerk en Woubrugge naar Den Haag getogen om de besprekingen bij le wonen, Vanuit Alphen waren de wethouders Duin, Goedhart en Paats en gemeentesecretaris mr. H. van der Top aanwezig, die in de sa menstelling van het verzoekschrift een groot aandeel had (burgemees ter Gallas is met vakantie). De behandeling van hoofdstuk 3 van de Prov. begroting liep zó ver uit, dat men aan het hoofdstuk we gen maar net is toegekomen. A.R.-woordvoerder H. Vink (Gou da) was de enige, die gisteren zijn mening over het verzoekschrift heeft kunnen zeggen. Men vond in hem een krachtig pleitbezorger. Hij wees op de onhoudbare toestand, waarin de weg LeidenBodegraven ver keert. Bij een steeds drukker wor dend verkeer op dit traject moet men volstaan met bet rijden op een tweebaansweg. De heer Vink heeft dan ook met nadruk gesteld, dat snelle uitvoering van rijksweg nr. 6 noodzakelijk is. wil men voorko men, dat in de naaste toekomst chao tische toestanden ontstaan op de weg Leiden—Bodegraven. Mede in verband met de geprojec teerde of in uitvoering zijnde wegen 3 en 4 zal het dan komen tot veel betere toeleidingsmogelijkheden naar de kuststrook, waar met name het gedeelte tussen Wassenaar en Noordwijk van profiteert, maar ook de betrokken gemeenten zeer mee gebaat zullen zijn. Het bleef giste- LEIDEN Ondanks de grotere aan voeren op de veemarkt kan over het algemeen worden vastgesteld dat de handel goed tot redelijk was. Wij zitten in de periode dat veel koeien afkalveren en daardoor is de aan voer van verse koeien goed. De melkkoeien gingen rustig van de hand en de varekoeien werden duur verkocht. Al het gebruiksvee is dUur, vooral de beste kwaliteiten. De jongvee-afdeling onderging geen noemenswaardige verandering. Slachtvee: Ondanks een ruimere aanvoer een dure handel. Nij zijn op diverse markten de aantallen iets hoger; misschien komt dit wel door dat er weinig invoer uit derde lan den binnenkomt. De notering liep op van f4.80 tot f5,10 (per kg. geslacht gewicht!). Vette kalveren: Weinig aanvoer duur notering per kg levend ge wicht: van f 3.85 tot f 4, en f 4.15. Wolvee: De aanvoeren waren te gen de verwachting hoger. Ruim 300 stuks meer dan de vorige week. Dit was geen aanleiding de handel on gunstig te beïnvloeden. De handel in vette schapen was goed en de vette lammeren gingen vlug de deur uit. Varkens Beurshandel: Door het geringe aanbod werden de steeds da lende prijzen stop gezet. De biggen en lichte varkens bleven ook giste ren duur. Het aanbod was gelijk aan de vorige week. Toch was de handel vlot. De zeugen waren eveneens iets duurder. Schaakséance V. en D. LEIDEN Er zijn nog plaatsen vrij voor de simultaanséance die maandagavond 16 februari in de Stadsgehoorzaal zal worden gehou den. In het kader van deze Vroom en Dreesmann simultaan, georga niseerd in samenwerking met de Leidse Schaakbond, kunnen 170 schakers deelnemen. Men zal de handschoen moeten opnemen tegen Larsen; Donner. Ree. Zuidema of Hartoch. Tot vandaag kan men zich opge ven bij de afdeling inlichtingen van Vroom Dreesmann of bij drs. W. de Haas. Sterrewacht 3. De séance begint om half acht. ren bij één spreker over deze mate rie. Donderdag 19 februari 's mor gens om 10 uur wordt de vergade ring voortgezet. I Verhuur I bruidegom, getuigen, vaders, enz. i Ook donker-en fichtgrijze jacquets I Smoking- en rokkostuums, enz. Voor dames: bontverhuur I Vraagt gratis prospectus J OUTSTANDING QUALITY I I ROTTERDAM TeMiddeil2ndstraM78 231815 f I DEN HAAG Zoutmanstoat 24 336726 I I AMSTERDAM Singel 462 23 3880 L I HAARLEM Gedempt* Oude Gracht 51 31 13 88 I I UTRECHT Voorstraat58 1 0053 I I EINDHOVEN Leendetweg 108 1 48 77 I I NIJMEGEN Stikke Herelstraa! 19 20838 I. I ARNHEM Looierstraat 14 «68871 1 GRONINGEN Oiide Ebbingestraat 49 3 3112 I I ANTWERPEN BRUSSEL LUiK GENT LEIDEN Gisteravond hebben we kennis gemaakt met een exclu sieve groep homosexuelen op een verjaardagsfeestje. Nou, ja, feest je... 't Gaat er allemaal nogal snauwerig aan toe. Het is ons niet duidelijk wat de zin van dit alles was. Heeft Mart Crowley of Jan van der Wal in zijn Nederlandse bewerking een soort pleidooi wil len houden voor deze mensen of alleen maar een beeld er van wil len geven? We geloven, dat ze dan in hun opzet niet geslaagd zijn. In lange tijd hebben we niet zo'n slecht geschreven en slecht gecom poneerd stuk gezien. De spanningen waardoor deze gemeenschap in hoge mate beheerst wordt, komen er niet. uit. Het wordt alieen gekibbel en ruzie. En de dramatiek, die er nog in moest zitten, werd ingeruild voor melodramatiek. We vonden het doodgewoon een slecht stuk. De toneelgroep „Centrum" voerde het gisteravond op voor K. en O. Noch de regie van Walter Kous noch de medespelenden, onder wie Allard van der Sscheer en Tón Kuyl hebben er iets aan kunnen doen. Met alles wat we er verder over schrijven bewijzen we voor ons gevoel het stuk teveel eer. En wat het onderwerp betreft, er is wel een juister beeld van homo fielen gegeven in publikaties, die beter gefundeerd zijn. A, C. BOUWMAN KATWIJK AAN DEN RIJN Morgenochtend om half elf is er in de gymnastiekzaal van de hervorm de school Narcisstraat een open-Deurdienst. Hervormde gere formeerde spreker is drs. J. P. Pronk, econoom te Krimpen aan de Lek. De dienst wordt geleid door ds. C. R. H. ter Haar Romenij. De heer Pronk heeft als onder werp: „Twee jaar na Uppsala". De Wereldraad van Kerken in Uppsala nam in 1968 besluiten betreffende de ontwikkelingssamenwerking. Er is gelegenheid tijdens de dienst vragen te stellen. Dit zal worden voortgezet na de dienst, in het prol. militair tehuis aan de Tulpstraat. Tijdens de dienst is er in het militaire tehuis een kinderoppasdienst. Foto-expositie V 65 NOORDWIJK De fologroep „X 65" bestaat binnenkort vijf jaar. Ter gelegenheid van dit lustrum wil men dit voorjaar een fotoexpositie houden. Het jeugdlid Simon Alleman wist een foto geplaatst te krijgen op de expositie Foto-Portret, die van 6 februari tot 3 mei wordt gehouden in het Haagse Gemeentemuseum. Besloten werd dit jaar mee te doen aan de bondswedstrijd. In de competitie waren de uitsla gen bij het vrije onderwerp: 1. A. Wijnands (sierklopper op deur) 2. J. Wassing (portret) 3. K. Jagtenberg (stilleven): 1. I. U. Vosz (bosgezicht in tegenlicht) 2. E. van Kekeren (dubbelportret) 3. P. van Dijk (sneeuwfoto). Sehooldam m en Kat wijk KATWIJK AAN ZEE Bij het dammen tussen de beide Katwijkse mavoscholen maken J. van den Kamp, B. van Kruistum en W. Steenbeek een goede kans op de - eerste prijs. Na het kampioenschap schooldammen (waarbij vele dames verstek lieten gaan) zal de leiding van de scholen trachten een vier kamp te houden tussen de Katwijkse Mavoscholen en die van Noordwijk en Rijnsburg. LEIDEN Hoewel op enkele meters afstand het verkeer voorbij- raast zit deze toekomstige ganzemoeder nu al op haar dooie gemak op haar nest. Tenminste, voorzover er niemand naderbij komt, want dan begint ze te blazen en te zwaaien. De gans zit naast de Valk- brug bij de molenhaar eieren uit te broeden. Niet zo'n rustig plekje, maar wel lékker dicht bij de voederplaats. En dat is altijd gemakkelijk als er straks die hongerige bekjes openstaan Foto NLC/ Dirk Ketting. LEIDEN Mevr. dr. A. J. Sikkel- Buffinga, vrouwenarts, is al ander half jaar bezig het universitair mu seum voor gynaecologie en obstetrie (vrouwenziekten en veloskunde), ondergebracht in een zaal van de vrouwenkliniek van het Academisch PIASTIEK BIJ VUF-MEIHAL LEIDEN Gisteren is b(j de Vüf- Meihal aan de Boshuizerlaan een aluminium plastiek geplaatst van de Delftse beeldhouwer Jacob Meyer. De kosten voor het maken en plaat sen van deze plastiek, tezamen f 20.000. waren inbegrepen in het krediet voor de bouw van de sport hal. Bij zijn ontwerp heeft de kunste naar steeds gezocht in de richting van beweging, verandering en va riatie. De kunstenaar zegt er zelf het vol gende van: „Na een aantal proef ontwerpen werd de keus tenslotte bepaald op een vast beeld op het mo tief „beweging". Men kan dat beeld teken lezen als een onderaan de bijna verticaal opgestelde as begin nende beweging, die langs de om trek van de schalen omhoog schroeft en m een climax naar de top gaat en vandaar terugvalt op haar be ginpunt. De oorspronkelijk vastgestelde hoogte van 5 meter was niet haal baar. zodat in tegenstelling met het eerste ontwerp, dat direct op de grond stond, dit beeld nu op een sokkel is geplaatst. De hoogte is nu 3.20 meter. Ziekenhuisnieuw leven in te bla zen. De collectie was in de loop der jaren wa tin de vergetelheid ge raakt en nogal verwaarloosd: zelfs zijn heel wat voorwerpen uit de be trokken zaal ontvreemd, zodat het „museum" ten slotte werd gesloten. Mevrouw Sikkel, echtgenote van prof. dr. A. Sikkel, hoogleraar in de gynaecologie, is nu bezig de collectie opnieuw te sorteren, te selecteren, te determineren en te dateren. De col lectie omvat onder meer een verza meling vrouwenbekkens en een ver zameling monstra op sterk water Siamese tweelingen, twee hoofden op één romp en dergelijke alsmede foeten in alle groeistadia. Daarnaast behoort een uitgebreid verloskundig en gynaecologisch instrumentarium tot de verzameling. NOORDWIJK DE realisering van de tweede bouwstroom in Boe renburg verloopt naar wens. De 192 huurwoningen (flats) zullen in de periode van 1 maart tot september worden opgeleverd. De oplevering van de 136 eengezinshuizen (Koop woningen) ligt de in de periode van .juni 1970 tot begin 1971. Met de bouw van de 276 eengezinshuizen in de derde bouwstroom zal spoedig een begin worden gemaakt. De eer ste woningwetwoningen kunnen in het voorjaar van 1971 gereed zijn. De fa. Beugelsdijk heeft een begin gemaakt met de bouw van 96 huur- flats aan de Van de Mortelstraat. Verwacht wordt, dat deze in de zo mer van 1971 kunnen worden opge leverd. Met de bouw van het bejaar dencentrum nabij de Oranje Xas- saustraat verloopt het naar wens. De 44 bejaardenwoningen zullen worden opgeleverd in de periode van juli tot september 1970 en het verzor gingshuis begin 1971. Bij de aanvang van de bouw van de sporthal is enige vertraging opge treden. Het streven is het werk in september van dit jaar te voltooien. De te bouwen winkels in het win kelcentrum Boerenburg kunnen me dio 1970 in gebruik worden geno men. De oplevering van de 16 bo venwoningen zal daarop aansluiten. Voor het appartementengebouw aan de Koningin Astrid Boulevard - hoek Rembrand tweg hebben B. en W. vergunning verleend. Het wach ten is op de goedkeuring van Ged. Staten. Voor het appartementenge bouw aan de noordzijde van villa „Zonneheuvel" is met de procedure LEIDEN De taille zakt lang zaam maar zeker. De bewijzen daar van konden we gisteren op de Li- voor de niet meer zo heel piepjonge zaal zien. Behalve de op de heupen vallende taille waren de speelse ver werkingen van de naden opmerke lijk. Vooral bij grote maten, die zo vaak aan dezelfde modellen zijn ge bonden. probeerde men op alle mo gelijke manieren door grappige ac centen. door bijzondere naden, door overslagen, iels nieuws te creëren. Bij mantelpakjes bijvoorbeeld za gen wij herhaaldelijk jasjes met aangezel. iets klokkend onderpand. De naad liep dan in het middel. Bij pakjes met korte jasjes was een dui delijke horizontale trend te zien. Brede revers, dubbele rij knopen, brede overslag een enkele keer ook horizontale banen, die aan elkaar waren gestikt en de onderkant van het tot in de taille vallende jasje vormden. Het leek een beetje op de battle-dress. Er waren erg leuke broekpakken voor de nie tmeer zo h°el piepjonge vrouwen met een slank figuur Ook voor hen mouwloze vesten. Er was een prachtig violet-blauw complet van blouse met rok, imprimé met van dezelfde stof een lang vest. Zigeuner Vodr de jongeren waren er na tuurlijk enkele jurken in zigeuner- stijl. Men maakte ze van lange sjaals. Ook zagen we een pyjama in deze stijl, die overigens best voor een wat extra-vagant uitgaanspak kon doorgaan. Ook de maxi-mode was vertegen woordigd. Dit keer van bedrukte piqué. De ceintuur maakte het iets te propperig. Als verrassing zat on der de lange jas een heel kort mini- jurkje. De avondjurk voor jonge vrouwen bestond uit een overgooier met aangerimpelde rok en doorkijk- blouse met vreselijk wijde pofmou wen. Het maakte nogal breed. Over het geheel veel leuke, jeug dige dingen met grappige garnerin gen. voor een bouwvergunning een begin gemaakt. Duinweg De goedkeuringen voor dc re constructie van het resterende ge deelte van de Duinweg zijn binnen. Met dc grondwerkzaamheden is men begonnen. Het is niet uitgesloten, dat de weg nog in de loop van de zomer voor hel verkeer kan worden opengesteld. In voorbereiding zijn verder de volgende objecten: kerkelijk cen trum met dienstenpost in Boeren burg, scholencomplex in Boerenburg. nieuwe telefooncentrale in Boeren burg, dienstenpost voor bejaarden in Noordwijk aan Zee, bouw/plan De Raad-Beuk aan de parallelboulevard en reconstructie van de aansluiting Zwartweg op de Herenweg. Tegen de bestemmingsplannen Noordduinen en Duinpark zijn bij Ged. Staten bezwaren ingebracht. Op 26 februari en 12 maart worden openbare zittingen gehouden. Ophalen grof vuil Buurt I maandag: Herensingel (van Me dusastraat tot Lage Rijndijk). Hambroek laan. Koollaan - geheel. Celebesstr., Decl- mastr.. Sieboldstr.. Floresstr.. Bloemsti.. Formosastr., Borneostr Driftstr.. Lom- bokstr.. Javastr., Medusastr., Parkstr.. Kooipark, Atjestr. (van Xooilaan tot Su- matrastr.), Ambonstr.. Madoerastr. Buurt .1 maandag: Lage Rijndijk. Voorstr., Sumatrastr., Atjehstr. (van Su- matrastr. tot Soembastr.), Soembastr„ Ba- lürtr.. Tlmorstr.. Ringkade, BonairesU.. Arubastr., Surinamestr., AnttUenstr., Cu- racaostr.. Sint Maartenstr.. Sint Eustati- usstr., Sabastr.. Bankastr., Bilitonsti.. Koolhof. Huurl 2 dinsdag: Jacques Ur- lusplantsoen, Aaltje Noordewlerlaan, Cor nells Schuytlaan, Dlepenbrocklaan, Joh. Verhulststr.. Rich. Holstr., Obrechtstr.. Churohllllaan. Willem Pijperstr., Peter van Anrooystr., Joh. Wagenaarlaan, Valo- riusstr., v. Blankenburgstr., Julius Röntgenstr.. Mozartstr., Bernard Sweersstr.. Sweelincklaan. Eduard van Beinumstr., Brücknerstr.. Debussyst i Ravelstr.. Chopinstr.. Mocsorgsklst Caesar Frankstr.. Verdistr. Huurt tt dinsdag: Schubertlaan, Mah- lerstr.. H and eist r.. Beethovenlaan. Vival- distr.. Bachstr.. Corellistr.. Toscaninilaan. Berliozpad. Rosslnlstr.. Lisztpad. Mendels- sohnkade. Wagnei plein. Brahmslaan Tsjalkowskikade. Sibeliusstr.. Bartoksti.. Kennedvlaan. Max Regerlaan. Jozef Haydnlaan. Apollolaan. Smétanastr., Pa- gnlnistr.. Scrlattistr.. Griegstr., Donizet ti laan. Huurt 5 donderdag: Paramaribostr., Co- rantijnstr.. Willem de Zwijgerlaan - ge heel. Abr. Crijnssenstr., Stuyvesanthoi. Van Riebeeckhof. Jan Pieterszoon Coen- hof. Pleter Bothstr.. Albertine Agnessstr. Charlotte de Bourbonhof. Juliana van Sloiberghof. Anna van Burenhof, Mai- nixstr. (van Willem de Zwijgerlaan tot Volkstuinen). Zwarte Pad. Huurt donderdag: Herensingel (van Medusastr. tot Julianastr.). Julianastr.. Julianakade. Sophiastr.. Anna Pauwlo- nastr.. Alexanders!:.. Frinsenstr., Oran- jeetr.. Lusthoflaan, Dillenburgerstr.. Nas- sausti'., Meeklenburgerstr.. Os- en Paai- denlaan. Bernhardkade. Marijkestr.. Mar- grletstr., Irenesir.. Beatrlxstr.. Bcrn- hardstr. Huurl t vrijdag: Haagweg (geheel i Rijndijk. Dijkhoflaan, Valkenburgseweg. Haagweg (tien hulzen), KIHcspaamveg. Da CosUistr.. De Genestetstr.. Nicolaas Beetsstr.. Potgieterlaan. Tollenssti.. Schimmels!.) Oltmanstr.. Ilasebroekst) Horgcrstr.. De Lennepstr.. Ten Katesti., Toussalntkade. Staringkade. Buurt G vrijdag: Kneppelhoutstr., Mui- tauiüstr.. Fred, van Kcdenlaan. Lodewijk vun Deysolstr.. Albert Verweystr., Jac ques Perkstr.. Herman Gorterstr., Louis Couperusstr.. Hoflaan. Willem Klooslaan. Bosnoi. Duinhof. Meerhof, Akkerhui Weidehof. Telderskade, Mulderstr., Germ Kusteinstr.. Segaarstr., van Diemelsti Roosevellstr. (geheel). bloemschikken bij ch risten vrouwen KATWIJK AAN ZEE Df al<l. Huornes van de christehvrouwen- bond kwam gisteravond in De Klim roos bijeen. De heer W. van Leeu wen vertelde iets over bloemschik ken en bracht daarmee het voorjaar binnen. In korte tijd wist hij uiterst vakkundig van anjers een bloemstuk te maken. Hierna mochten de leden het zelf proberen en al gauw bleek dat sommigen echt aanleg voor dit werk hadden. Er was verder ook nog gelegenheid van alles te vragen over het verzorgen van bloemen en plan ten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 3