Vanjehip-hiep-piep, tuniek. Een paar foto's meer en je hebt 'n verhaal. Woninginrichting Van Klarenbosch Haarlemmerstraat 51-53 - Leiden - Telef. 24958 heerlijke recepten 39- t/m 49- De krant kunt u niet missen, geen dag! Z lo DE MAJVTELSPECIAJLIST Leiden: Haarlemmerstraat 163 Kerstdochters zullen in-en- in-uitgelaten zijn, als ze in deze maand vol poedersuiker en kaneel ook nog zo'n geweldig-goed tuniekpak krijgen. Het is er in heerlijk-hippe kleuren. Van lekker-warm tricot. Met fijn-wijde pijpen. De prijs is eigenzinnig laag. tenminste ook onze unieke populaire j orgelkursus op grammofoonplaten aanschaft. BARNING i Orgclhandel Oude Singel 16, Leiden Telefoon 22858 Het leven is voi verhalen. Komische en alledaagse - spannende en fan tastische. Wie de stukjes fotografeert houdt het verhaal compleet. Want elke foto is een deel van het verhaal 't Is een kwestie van knippen. Vaak knippen, raak knippen. Geen kunst aan met die toestellen en flitsers van tegenwoordig. Heeft u voldoende lampjes en films in huis? Want nu is het de tijd voor plezierige flitsfotogra- tie binnenshuis En u weeteen paar foto's meer en je hebt een verhaal. Vertel zelf ook eens iets in (flits) foto's en doe dan mee aan de wedstrijd 'een paar foto's meer en je hebt 'n verhaal' Er zijn 3 prijzen van f250 - Sluitingsdatum 15 januari 1S?70. Uw fotohandelaar geeft u graag alle in lichtingen en u krijgt daarbij de speci ale inzendenvelopjae gratis. Didas Wolmerk-dekens (u weet wel... van bet poesje) brengen u warmteweelde voor nog geen cent per nacht. Lieverm naakt dan v|fe namaak t 1 Advertenties bekijken is even prettig werk als winkelen uit de beroemde keuken van de vermaarde tv-kok BEN I. KUYPER in handige kookboekjes 50 aardappelgerechtea 50 heerlijke soepen 50 kaasgerechten 50 hartige hapjes 50 gebakrecepten 50 kipgerechten 50 pasta-recepten 50 heerlijke desserts 30 fonduerecepten 50 barbecue-recepten 50 frituurrecepten 50 visgerechten 50 fruitgerechten 50 heerlijke salades 50 koude voorgerechten 50 sausrecepten 50 vleesgerechten 50 eenpansmaaltljden 50 eiergerechten 50 ijsgerechten 50 rauwkostgerechten 50 tvp-recepten 50 streekgerechten 50 gevogelte-recepten 50 lekkere boterhammen 250 dranken en drankjes 50 borrelhapjes 50 warme voorgerechten Lekker eten op z'n Spaans Lekker eten op z'n Oostenrijks Lekker eten op z'n Indisch Een schat van cuKnafre heerlijkheden. Kostelijke boekjes, leuk geïllustreerd en In kleurrijk omslag. Per deeltje f2.90 De tv-kookboekfes van Ben Kuyper zijn Mi de boekhandel verkrijgbaar

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 8