KRD5 IWI1 een spel uol spanning met onbeperkte prijzenpot! 8^ Braun sixtant TOTALE UITVERKOOP 10-40% KORTING ,HET RINGENHUIS1 (Isso) seruiie gaat steeds verder "10 PONTIAC Wegens interne verbouwing op al onze artikelen J. D. Hoogervorst MORSSTRAAT 9 - LEIDEN - TELEF. 01710-24920 wetenschappelijk medewerker wetenschappelijk medewerker Alles voor uw. auto blije gezichten fijne horloges essd maanraie EKtrn uiEdstrijd Feye Brinks Wie heeft ooit 21 consumenten-tests gewonnen? Heerlijk warm kleuter broekje van wollen tricot in diverse mêlé kleuren. Door jongens en meisjes te dragen. 86-110. 4.95 - 6.95 VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Bij de Faculteit der Economische Wetenschappen kunnen op korte termijn worden geplaatst die zal worden belast met de dagelijkse leiding van het Economisch Instituut. Deze functie impliceert o.m. het coördineren van het wetenschappelijk onderzoek, dat door wetenschappelijke medewerkers en stagiaires worden verricht. De gedachten gaan uit naar een afgestudeerd sconoom, die over enige onderzoekservaring beschikt. Tevens vragen wij een voor de Interne Organisatie. Velen hebben 'n Maanracekaartje in de brievenbus gehad. U niet? Haal dan even uw eerste kaartje bij één var) de verkooppunten die in het teken van de Maanrace staan. Op het kaartje ziet u twintig vakjes. Vijftien vakjes verbergen een aardbol, vijf een maan. Probeer nu de manen op te sporen zonder 't inktlaagje van de andere vakjes te beschadigen Hebt u 3,4 of 5 manen, even een vraag oplossen bij uw Esso dealer en u wint 2,50,10,- of 100,- gulden! Pech gehad Op naar Esso! Haal snel weerzo'n gratis wedstrijdkaartje, met gekleurde achterkant, en beleef al die spanning opnieuw! (pst bewaar het oude kaartje zuinig voor de extra wedstrijd Er is,méér. U hebt nog meer mogelijk heden. In het midden van elk kaartje ziet u een groter vakje. Onder het inktlaagje vindt u een letter. Een E, een S of een O. Het woord ESSO bij elkaar gespaard? Vraag dan het extra wedstrijdformulier en u dingt mee naar één van die prijzen van 250,-, 500,- of 1000,- gulden! En bovendien krijgen de eerste 200.000 deelnemers aan deze extra wedstrijd nog een leuk opblaasbaar tijgertje gratis! 't Piept, 't klimt, 't zitWel, waar wacht u nog op? Op naar Esso! U kunt dus winnen: f 2,50. f 10,-. f 100,-, f 250,-, f 500.- of f 1000,- èn u kunt net zo vaak meedoen als u maar wilt. Zie de wedstrijdvoorwaarden bij uw Esso dealer. Lief babyjurkje van ge makkelijk wasbare poly ester/wol. In diverse pas teltinten. 74-86. 4.95 Modern Draion (acryl) kilt- rokje in originele Schotse ruiten. 116-146. 7.95 Feestjurkje van poolvast en pletvrij fluweel, met kantgarnering en wit satij nen kraagje. In diverse kleuren. 92-110. 19.75 VA 213 JJ V»/ Tot zijn taak zal o.m. behorenhet leiden van begeleidingscolleges in de kandidaatsstudies, het voorbereiden van en het medeleiding geven aan het practicum voor doctoraal studenten. Voorts zal hij de betrokken hoogleraren assisteren bij werk-colleges. Tenslotte wordt eigen wetenschappelijk onderzoek, gericht op een dissertatie, op prijs gesteld. Benoemig zal geschieden volgens de normen van het wetenschappelijk rangenstelsel, als voor de Rijksuniversiteiten van kracht. Eigenhandig geschreven sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae en onder opgave van godsdienst, te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst Vrije Universiteit, De Boelelaan 1115, postbus 7161Amsterdam. UNIEK! Tijdelijk GRATIS SPEELGOEDSHAVER* bij aankoop van een Braunsixtant! Kijk bij uw Braun dealer! zolang de voorraad strekt. Het systeem dat werkelijk scheert De Braun sixtant: het enige klienscheerapparaat! Welke shaver is de beste? U, de gebruiker, gaf het antwoord. De Braun sixtant werd in 21 consumenten-tests gekeurd. En komt 21 maal grandioos als eerste te voorschijn. Onder meer door z'n niet-te-benaderen scheer- prestaties! Waarbij de huid niet geïrriteerd wordt (dankzij het glijzachte, platina-veredelde scheerblad). Ga eens naar 'n Braun dealer. En vraag naar de Braun sixtant, of naar 'n andere klienscheer-kampioen van Braun. natuurlijk bij: Leids Juweliersbedrijf Breesfr. 114c Tel. 26127

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 14