HET KARPETTENHUIS Plan voor 42 hui zei in KOUDEKERK Sommige toneelschrijvers zien alleen de enkelen im DE WINTER IS IN AANTOCHT Maak Uw huiskamer nog gezelliger met een mooie eetkamer of bankstel (Queen Anrj Biedermeier)met daaronder een schitterend kamerbreed tapijt van de K.V.T. 400 breed p.m. 225,-, zuiver scheerwol, vakkundig gratis gelegc KOM EN KIJK GEHEEL VRIJBLIJVEND voor klassieke meubelen en kamerbreedlapijt: Kamerleden ingelicht over Leidse situatie Bezwaren tegen hoogte be j aardencentrum D'66 Leiderdorp begon met moeilijkheden RJINSBURG WINKELCENTRUM REMISE Telefoon 01710 - 26003 (b.g.g. 40368) LEIDEN - HERENSINGEL 10-11-1 .Driemaal U.S.A.1 Kunstmarkt in Voorschoten Wedstrijden Leidse Rij- en Jachtclub Alphens water wordt duurder Klandestien wonen in NOORDWIJK ASC-NAALDWIJK GAAT NIET DOOR Belastingstelsel niet in belang minst bedeel den NIEUW LOKAAL IN HUMMELOORD WOUBRUGGE EEN OF TWEE BEZORGERS Staatsloterij 594ste Kerkelijk gebouv Alphen-Noord Sportverenigingen vi agen om inspraak rï J Uitslagen Avant NIEUWE IEIDSE COURANT 4 DINSDAG 25 NOVEMÉ6555^ Ingang tussen bloembakke LEIDEN In de serie modern toneel van K. en Owerd gisteravond de eerste voorstelling gegeven door ,JStudio" van drie éénakters onder de samenbundelende titel „3 x U.S.A." De autevr van de eerste twee, ,Jled Cross" en „Chicago", wordt beschouwd als één van. de belangrijkste levende Amerikaanse toneelschrijvers. De schrijver van het derde stuk Biscuitis Max Furland. Hij zoekt het althans in dit laatste stuk meer in de magische wereld, waarin mensen honden wordenstoelen vanzelf bewegen en deksels van kisten open en dicht gaan. Beiden hebben gemeen, dat ze met zorg en angst zien wat er van de samenleving geworden is en hoe on heilspellend zij zich ontwikkelt. In „Chicago" krijgen we op een veel te grove manier, een grotesk beeld getekend van een decadente sa menleving. In alle drie stukken vormt het water een beangstigend ele ment. Het eerste is, dachten wij, nog het meest optimistisch. Daar krijgt de mens nog de kans om zwemmend te ontkomen. Het tweede is tamelijk VOORSCHOTEN Vrijdagmiddag om 3 uur zal burgemeester L. de Kool de kunstmarkt openen. Deze markt is in Voorschoten een jaar lijkse traditie geworden. In het 17e eeuwse Ambachtshuis aan de Voor straat is het werk te zien en te kopen van leden van de Voorscho- tense Kunstkring met als gast- exposanten negen kunstenaars uit Den Haag en Rotterdam. Zij zullen zoveel mogelijk zelf bij de verkoop aanwezig zijn. De deelnemers zijn: Hannie Bal, gewassen pentekeningen van land schappen; An Biesot, grafiek; Annie Borst Pauwels, kattentekeningen; Pauline Braat, grafiek; Ad van Dijk, grafiek; Elisabeth Gerst, kera miek; H. Haan, objecten; H. H. Kamerlingh Onnes, keramiek en schilderijen; Gerard Lutz, grafiek; Fannie Mazure. gouaches; Ronny Meerts. grafiek; Johanna Mulder- Lemony. aquarellen van bloemen; Frans de Reuver, sieraden, Lous Saaltink, objecten; Anne-Marie Schrofer. foto's; C. Sirks-Bijvanck, tekeningen en aquarellen; Cees Vlag, grafiek; Julie van Wattingen, batiks; Anne Westgeest, keramiek. Na de openstelling om 3 uur blijft de kunstmarkt tot 9 uur 's avonds te bezichtigen. Verder zaterdag van 10 uur 's morgens tot 9 urn 's avonds, zondag van 1 tot 5 uur. LEIDEN Zondagmiddag orga niseerde de Leidse Ry- en Jacht club de jaarlijkse openingswedstrijd om de Stöxenplaquettes in zilver en brons. Daar de Leidse manage aan de Kaiserstraat gesloopt is, zocht en vond men onderdak in manege Riders' Paradise (e Wassenaar. De inschrijving was ook voor niet- leden geopend. In klasse B hadden de Wasse- naarse ruiters de overhand. De uit slag was als volgt: 1 mej. I H v Wermeskerken met Skylight, 2 mej. J Spiele met Doushka, 3 mej. J Siddré met Sky light, 4 mej. E Sipkes met Hanoush 5 mej. N de Voogd met Tarras. De bronzen Stöxenplaquette ging naar de beste ruiter van de deel nemende leden, de heer P F Grollé met Mascotte. In klas A was de uitslag: 1 mej. M Ooms met Peyko, zilv. Stöxen plaquette, 2 mej. M de Graaff met Hanoush, 3 mej. A Arends met Harusch, 4 mej. H Aubert met Bumbo, 5 mej. M Parmentier met Snowgirl. De wedstrijd was druk bezocht en er heerste een gezellige sfeer in de kleine foyer. Academische examen? LEIDEN Rijksuniversiteit geslaagd: kand. ex. Godgeleerdheid mevr. E. Haas-Postma (Leiden); kand. ex. geschiedenis de heer B. Nieuwstraten (Haarlem). uitzichtloos, het derde geeft de ont snappingsmogelijkheid via een magi sche formule om beest te worden.__ Het was allemaal niet erg duidelijk, hoe de opvoerenden en met name Joop Admiraal, Nelly Fryda en Ma- rius Craus ook hun best deden. We zijn wel eens bang dat de moderne toneelschrijvers zich weer gaan op sluiten en schrijven voor de enkelen die hun „diepere zin" begrijpen. Dat is niet hun bedoeling, waarschijn lijk, maar een uitvoeriger toelichting zou wel gewenst zijn, ook voor de auteurs omdat ze beter begrepen kun nen worden door een grotere massa, die al die symboliek niet zo prima vista door heeft. A. C. Bouwman. De Kamerleden bleken zich terdege te hebben geprepareerd op dit bezoek aan Leiden, getuige hun soms zeer kritische vragen. Uit de discussies kwam onder meer naar voren, dat zij beslist niet het standpunt van het Leidse college deelden als zou de financiële-verhoudingswet niet deu gen. Er kwamen tal van onderwerpen ter sprake, ook de woningnood en het Leidse krottenprobleem. Doordat de Kamerleden zich niet beeprkten tot luisteren, was dit werkbezoek ook voor B. en W. en de aanwezige raadsleden en bestuursleden leer zaam. De Kamerfractie kreeg intus sen een goed idee van de Leidse si tuatie- ALPHEN In de inleidende be schouwingen op de begrotingen van de gemeente en haar bedrijver voor 1969 hebben burgemeester en wet houders reeds meegedeeld, dat in 1970 niet aan tariefsverhoging voor het waterbedrijf zou zijn te ont komen. „De feiten hebben ons in het gelijk gesteld", schrijft het col lege nu aan de raad, want de ont werpbegroting 1970 sluit met een nadelig saldo van f 57.542,06. Men heeft zich beraden over een nood zakelijke tariefsverhoging en blijk baar wel wat te veel willen vragen. Meegedeeld wordt dat, uit ter zake door de directeur van de water- en lichtbedrijven gepleegd overleg met het ministerie van economische za ken is gebleken, dat de aanvanke lijk gedachte verhogingen de in stemming van dat ministerie niet zouden krijgen en dat met een 2 cent per m3 water lagere prijsver hoging zou moeten worden vol staan. De voorgestelde prijzen zijn: 40 cent voor de eerste 500 m3. 33 cent voor de daarop volgende 4500 m3 en 30 cent voor alle daarna vol gende m3. De vastrechtbedi agen kunnen worden verhoogd met bi\ dragen, variërende van f 0,25 tot f 5 per maand, afhankelijk van de capaciteit van de meter. Op deze basis zal een meer opbrengs» wor den verkregen van 67.500 waar door het voor 1970 geraamde verlies verandert in een winst van f 8957,94. LEIDEN De A.R. Tweede-Kamerleden, die gisteren een werk bezoek aan Leiden brachten, hebben in het stadhuis een informatief gesprek gehad met B. en W., zoals wfj gisteren al berichtten. Zij luister den naar een deskundig betoog van de heer Verhoeven over de finan ciële situatie van Leiden en over de achtergronden van het grote be grotingstekort. Van de zijde van de Kamerleden werd het Leidse gemeentebestuur een mogelijk waardevolle sugges tie gedaan. Uitgangspunt hiervoor was de mening, dat de financiële verhoudingswet in het algemeen wel „deugt" maar dat deze misschien niet voldoende is aangepast aan de noden van bepaalde gemeenten, speciaal die van een oude binnen stad. Daarom werd het Leidse ge meentebestuur in overweging ge geven contact op te nemen met ge meenten en steden, zoals Den Bosch, Brielle, Delft en Gouda alsmede gemeenten in Zeeland, die met soortgelijke oude-binnenstad-pro- blemen hebben te kampen. Een dergelijk gezamenlijk overleg zou kunnen leiden tot bepaalde ver fijningsuitkeringen voor deze ge meenten. Leids kantongerecht LEIDEN Voor de kantonrech ter verscheen gisteren een 21-jari- ge koopman uit Katwijk, (die enige tijd geleden met zijn vrouw kort na hun huwelijk een leegstaande woning in Noordwijk zonder ver gunning had betrokken. Deze wo ning was bovendien al toegewezen aan een ander. Het' is maar voor een jaartje, zei de bloemenkoopman, want in Rijns burg is een huis voor mij in aan bouw. De kantonrechter was echter gesteld op zo snel mogelijke ont ruiming en hij veroordeelde de Katwijker daarom tot een boete van 525. waarvan 500 voorwaarde lijk. Een Leidse rij-instructeur had op de Kennedylaan in Leiden met zijn lesauto een verkeersheuvel aan de verkeerde kant gepasseerd, waar. na hij met een snelheid van 70 km een kruispunt had „genomen". Boe te: ƒ100. Spoorwegwachter 60 jaar getrouwd VOORSCHOTEN Op 26 no vember 1909 gaven op 22-jarige leeftijd de heer T. van de Peppel en mejuffrouw C. Veldihuyzen van Zanten elkaar het jawoord. Zij genieten beiden nog een goe de gezondheid en kunnen met hun 82 jaar nog best een flinke wan deling maken. Het echtpaar kreeg zeven kinderen: drie dochters en vier zonen. Verder zijn er 21 klein kinderen en 12 achterkleinkinderen. De bruidegom is geboren in Vee- nendaal, maar als heel jong kind, byna tachtig jaar geleden, is hij met zijn oüders naar Duitsland ver huisd. In de eerste wereldoorlog werd hy opgeroepen voor de Nederlandse dienstplicht. Eenmaal in ons land liet hij ook zijn wouw en kinderen overkomen en het gezin ging wonen in Vogelenzang. De bruidegom is werkzaam geweest bij de Neder landse Spporwegen. Vele jaren heeft het gezin gewoond in het spoorwachtershuis bij de spoorweg overgang De Virik. Tot zijn pensionering is de hr. Van de Peppel daar spoorwachter ge weest. Mewouw Van de Peppel weet nog alles te vertellen over haar eerste huwelijtcsjaren in Duits land. De bruid is geboren in Hil- legom, woonde later in Leiden en heeft in deze stad haar man leren kennen toen hij eens op vakantie was in ons land. Woensdag 26 november is de grote dag. maar op wijdag 28 no vember is er van 15.30 tot 17.30 uur in ..De Werf' Leidseweg 21, gele genheid het diamantenpaar te fe liciteren. VOORSCHOTEN Vanavond stond de wedstrijd ASCNaaldwijk op het programma. Beide teams heb ben zich geplaatst voor de finale van het Ome Tinus wisselbeker-toernooi. De ontmoeting, die gespeeld zou worden op het terrein van Randstad Sport, gaat niet door in verband met de weersomstandigheden. LEIDEN De piano- en orgel- handel W. Earning geeft donder dag in het Sint Antoniusclubhuis van 10.30 tot 6 uur en van 7 tot 10 uur een orgeldemonstratie. De or ganist Stef Meeder zal zijn orgel cursus demonstreren en iedere be zoeker kan zelf de orgels proberen. ALPHEN In de grote zaal van de Opstandingskerk hield de AR- kiesvereniging Alphen aan den Ryn gisteravond de eerste bijeenkomst in het seizoen. Sedert de in maart gehouden bestuursverkiezing bleek de heer A. Hofland als voorzitter afgetreden te zyn, hoewel hy nog bestuurslid gebleven is. Hy is op gevolgd door de heer R. Visser. In de plaats van de heer Jac Byl, die als bestuurslid heenging in ver band met zyn benoeming tot lid van de gemeenteraad, is de heer R. A. P. v d Bree secretaris gewor den. Plaatselijk zal een oriënterend ge sprek worden gevoerd met de Chr. Historische en KVP-kiesverenigin- gen, maar men dacht dat daaruit geen andere samenwerking zal voort komen dan die reeds bestaat binnen de raadsfracties. Als spreker was de heer J. Reu- gebrink uit Leiderdorp aanwezig, die verbonden is aan het departe ment van financiën; hij had als on derwerp „Belastingpolitiek naar AR- visie". Als uitgangspunt stelde hij, wat in Jeremia 22 staat: God vraagt van ons dat de arme recht gedaan wordt. Dat is uitgangspunt van KOUDEKERK De openbare kleuterschool Hummeloord is een lo kaal rijker. Gistermiddag heeft me juffrouw Th- J. Semplonius, inspec- trice van het kleuteronderwijs het lokaal officieel in gebruik gesteld- Zij deed dit door dwars door een muur van crêpepapier te lopen. Vervolgens droeg burgemeester Van der Linden het lokaal over aan hoofdleidster mevrouw C. J. Leent- vaar-Oyens en aan de leidster, mej. M. J. H. van Kesteren. Jeugdhaven vierde feest RIJNSATERWOUDE De Chr. jeugdvereniging „Jeugdhaven" heeft haar tienjarig bestaan ge vierd. De jongens en meisjes had den ter gelegenheid van dit feest een cabaretje ingestudeerd. Maar dat was niet alles. De jongeren brachten ook een toneelstukje „Het hing in de lucht" over het voet licht. VOORSCHOTEN De wykraad „Boschgeest" (die overigens geen enkele bevoegdheid heeft) heeft een bijeenkomst gewijd aan het bouw plan van „Pro Senectute" voor de bouw van een bejaardencentrum op de hoek van de Rouboslaan en de Generaal Spoorlaan. Tegen dit plan is een bezwaarschrift ingediend door 24 wijkbewoners. Hun bezwaar richt zich tegen het feit, dat het bejaardencentrum ten dele vier woon lagen krijgt en door zijn hoogte uit de toon zal vallen in de omgeving, waar uitsluitend eengezinswoningen staan. J Het plan werd tijdens de bijeen komst verdedigd door dc heer P. Bakker van de 1ste afdeling van de gemeentesecretarie. Na een uiteenzet ting stelde de heer Bakker dat for meel alleen maar bezwaar kan wor den gemaakt tegen de rooilijn van het plan, omdat die niet in overeen stemming is met wat in het uitbrei dingsplan is voorgeschreven. Om- HAZERSWOUDE De raad komt donderdag om 8 uur bijeen. De agenda vermeldt o.a.: voorstel tot vaststelling van een nieuwe ver ordening op de subsidiëring van wind- en watermolens; krediet voor de aanschaffing van materiaal voor de algemene begraafplaats; krediet voor straatverlichting langs de Rijndijk; krediet onderhoud van de Voorweg; krediet voor de chr Mavo. HAZERSWOUDE Voor de ehr- vormde mannenvereniging „Onder zoekt de Schriften" spreekt woens dagavond a.s. om half acht in het herv. verenigingsgebouw ds- J. Ver maas van Huizen. De Nieuwe Leidse Courant vraagt voor spoedig voor haar agentschap Woubrugge Leuke bijverdienste voor scholier. Nadere inlichtingen afdeling Inspectie Nieuwe Leidse Courant, Steenstraat 37, Leiden, telefoon 01710—31441. 25 november 1969 Tweede klasse Prijzen van 15,zijn gevallen op nummers eindigende'op9 50,zijn gevallen op nummers eindigende op: 37 50,zijn gevallen op nummers eindigende op: 52 100,zijn gevallen op nummers eindigende op: 710 100,zijn gevallen op nummers eindigende op: 947 200,zijn gevallen op nummers eindigende op: 569* 400,zijn gevallen op nummers eindigende op: 578 1.000,zijn gevallen op nummers eindigende op: 6342 Een prijs van 2.000,is gevallen op het nummer; 084282 2.000,is gevallen op het nummer: 002741 2.000,is gevallen op het nummer: 003004 2.000,is gevallen op het nummer: 068006 2.000,is gevallen op het nummer: 004356 De prijs van 5.000,is gevallen op het nummer: 068527 50.000,is gevallen op het nummer: 080170 De extra prijs van 100.000,is gevallen in de serie K op het nummer: 096286 en de troostprijs van 2.000,op nummer 096286 van elk van de andere series. Let wel: op d>it nummer zijn twee prijzen gevallen. trent de hoogte van het project is in het uitbreidingsplan niets bepaald. Tijdens de discussie, die na de uit eenzetting volgde, wilden de meeste indieners van het bezwaarschrift wel toegeven, dat de nieuwe rooilijn aan trekkelijker is dan die van het hui dige uitbreidingsplan. Zij handhaaf den echter hun bezwaren tegen de hoogte van het centrum. Er werd sterk aangedrongen op hernieuwd overleg tussen de gemeente en de architect om te bezien of het aantal woonlagen niet tot drie kan worden teruggebracht. De wijkraad Boschgeest zal burge meester en wethouders een brief zen den, waarin wordt medegedeeld, dat de bewoners hun bezwaren tegen de vierde woonlaag van het centrum handhaven en waarin wordt aange drongen te zoeken naar mogelijkhe den om met die bezwaren rekening te houden. christelijk politiek handelen en zo heeft spreker, die zei te behoren tot de radicalen in de AR partij, de belastingpolitiek ook belicht. Hij zei dat zoals het belasting stelsel zich ontwikkelt, het zeker niet in het belang is van de minst bedeelden. Zij, en met name ook de AOW-trekkers, zullen geen profijt hebben van de komende belasting verlagingen, maar moeten straks wel weer meebetalen aan een ver hoogde btw. Ook van een jaarlijkse inflatiecorrectie bleek de heer Ren- gebrink geen voorstander. Hij nam het met name op voor het midden- en kleinbedrijf, dat niet, zoals de grote concerns, de belastingen kun nen afwentelen. Overigens gaf spre ker als zijn mening, dat de belas tingdruk in de komende jaren stel lig zal toenemen. De heer Rengebrink kreeg aan het eind van zijn betoog een spontaan applaus. ALPHEN Ten behoeve kerkelijk en maatsohappeli in Alphen-Noord wordt gebi bruik gemaakt van de kanti de N.V. Alpihensche Bouw natie. Aangezien de kantine afzienbare tijd uit Noord gad dwijnen, moest naar een an<U derfcomen worden omgezien De N.V. Alphensche Bouw binatie is bereid het op het! hoek--terrein staande houta bouw voor dit doel beschikn stellen en te verplaatsen na( nabij de Veldibloemweg gi terrein. De vennootschap geeft voorkeur aan het gebouw ti huren aan de Confessionele ging Oudshoorn, aangezien vereniging rechtspersoonlijkha zit. Het is gewenst de rond he bouw liggende grond te gebr 1 als parkeerterrein. Gelet op de doeleinden waa het gebouw zal worden geb achten b. en w. voor de grom huurprijs van f 25 per jaar vaardbaar. Geen geld voor Hondsdijk KOUDEKERK De gemeenteraad vergaderde gisteravond in Verenigingsgebouw. Bij de ingekomen stukken was een brief van I waarbij goedkeuring wordt onthouden aan de begrotingswijziging] gens reconstructie van de Hondsdftk kosten f 1.635.000,- wachten is op de financiën, zo hebben G.S. laten weten en de vooi stelde de raad gerust door te verklaren, dat de reconstructie beslist] van de baan is. De heer Heemskerk uitte kritiek op de aankoop gronden tegen „vooroorlogse pry zen" ten behoeve van deze rec< tie. De voorzitter zegde een onderzoek toe. Er werd een krediet beschikbaar gesteld voor een nieuwe, gasge stookte cv in de chr. school De Rank. De voorzitter sprak de ver wachting uit, dat de nieuwe instal latie misschien tijdens de kerstva kantie kan worden gemonteerd. De raad stelde een subsidie van f 40 beschikbaar voor de Leidse Biologenclub voor het werk dat zij doet ter voorkoming van de veront reiniging van afvalwater. Tweede Y penburg-park In overleg met Stad en .Land schap zal de tweede fase van het plan Dorp-Oost worden betrokken in de uitwerking van de derde fase. Sportpark Hazerswoude HAZERSWOUDE De leden van de gemeenteraad van Hazerswoude hebben namens de sportverenigingen een brief ontvangen, waarin die clubs nadrukkelijk zeggen prijs te stellen op jnspraak bij het bepalen van de bestemming en verdeling van de in gemeentebegroting ver melde post voor het Sportpark Ha zerswoude. De werkgroep, bestaande uit de heren K. H. Dekker, L. Dors man en S. Huisman, wijst erop dat het gaat om de belangen van onge- vear 2-000 inwoners van Hazerswou de. HAZERSWOUDE „Zang en Vriendschap" heeft nog een batig sal do in kas, ondanks de uitgaven ter gelegenheid van het vijftigjarig be staan, zo werd op de jaarvergadering meegedeeld. Op het ringconcours in Leiden wordt de dit jaar veroverde wisselbeker verdedigd. De aftreden de bestuursleden, de heren J. Sloot weg, J. Francken en C. Binnendijk, werden herkozen. HAZERSWOUDE Zaterdag gaat De Instuif weer draaien in het Ver enigingsgebouw; het wordt een bin go-avond. LEIDERDORP Voor de oprich tingsvergadering van een afdeling Leiderdorp, Zoeterwoude, Hazerswou de en Koudekerk van D '66, gister avond in het Dorpshuis gehouden, bestond flinke belangstelling. Dr. J. J. van Went gaf een toe lichting op de plannen. Het ook be trekken van andere gemeenten in de afdeling vloeit voort uit het geringe aantal leden, dat in Leiderdorp zelf kan worden gevonden, zei hij. Toen de bestuursverkiezing aan de orde kwam, gaf de heer Kuiper, voor zitter van D '66 in Leiden, de aan wezigen het advies niet de heer Van Went te kiezen omdat het Leidse be stuur moeilijkheden met hem heeft. De heer Van Went had een brief met grieven naar het hoofdbestuur gestuurd zonder hierin het Leidse be stuur te kennen. Reactie van de heer Van Went: Het staat mij vrij een brief te verzenden als ik dat wil. Uitslag bestuursverkiezing: H. W. Wenders, voorzitter; J. v. d. Berg, secretaris; J. J. van Went en H. Bos nia, leden. Besloten werd zo spoedig mogelijk te beslissen op welke wij ze men aan de gemeenteraadsverkie zingen kan deelnemen. Na de pauze sprak dc heer A. dc Goede, Tweede-Kamerlid voor D '66. Ilij vond Leiderdorp bij uitstek een gemeente voor D '66 om te gaan wer ken. Het gemeentebestuur heeft het tot nu toe niet onverdienstelijk ge daan. zei hij, maar het is nu wel aan vernieuwing toe. Het is nl. mogelijk ong. vijttif ningen meer te bouwen. Er is al overleg gepleegd m< aannemersbedrijf over de bom 42 woningen 28 wonini ningen en 14 premiewoningen de verhuur, die via Goed W< zullen worden gebouwd in bl van zeven. Volgend jaar hoopt met de bouw te beginnen en wacht wordt dat hierdoor ook doorstroming kan worden derd. Ook komt er tweede Ypenb park, aansluitend op het eei 19721974 hoopt men het stuk van de uitbreiding te rea ren. Op 16 december zal het geme< bestuur een hearing houden ove woningbouw, zo besloot men aanleiding van een suggestie heer Molema. 'enb|~| BURGERAVOND NIEUWKOOP 10 NIEUWKOOP Voor het werd gisteren na maandenli voorbereiding een burgeravond ,j: houden voor nieuwe inwoners. a' aula van de Dr. Ariënsschool aar Lindenlaan was hiervoor feesti j! versierd. Burgemeester Van foort, de beide wethouders en 1 alle raadsleden waren aanwezig de tachtig nieuwe bewoners gelej heid te geven nader kennis te ma h met het gemeentebestuur. !r De burgemeester vertelde iets tl e de geschiedenis van Nieuwkoop, y I ke gemeente nu ruim 7800 inwalj telt f Verscheidene aanwezigen maal gebruik van de gelegenheid tot stellen van vragen. Dit was vooi burgemeester onder meer aanleii te wijzen op de noodzaak van d< stroming velen in Nieuwkoop nen in een voor hen te goedkope ning, zei hy. ALPHEN Drs. P. Vink, Kie straat 36, wenst voor de bouw een bungalow een aan het Ericap gelegen stuk grond, ter grootte ongeveer 660 m2, van de gemeenb kopen. Er is een prijs overeenge1 men van f34.500. AARLANDERVEEN W'oensd avond half acht houdt de afd. A landerveen van de C.P.B. een i gadering in de Jeugdhaven, waar< demonstratie wordt gegeven van< nimcx-artikelen. HAZERSWOUDE De uitslaj van de door Avanti gespeelde tal tenniswedstrijden zijn: Avanti—l) cos 4 46, Avanti 3Scylla 8 3- Avanti 4Reflex 4 100, Avanti 1 Wibats 18 8—2, Avanti 6—MVO 0—10, dames: Avanti—MVO (H jongens: AvantiWilskracht 0-i Avanti 2—SETT 1—9, Avanti 3-1 cos 2 73, Avanti 4Valken 4- Avanti 5ATTC/Boot 64, Ava 6Play Fair 19, meisjes: Avant VTC 7—3, Avanti 2—Phoenix 4- Avanti 3DHC 010, Avanti 4-4 6—4.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 4