Alphense jeugd wil een eigen home KATWIJKSE AUTO BALANCEERDE OP VANGRAIL Den Haag meer geld denkt nu aan voor Leiden BEURSOVERZICH- Veertig jaar bij PTT Burger heeft rech op tegenspel Diamanten huwelijk in Benthuizen Prot. broederorden: een uitdaging Vogellief hebbers konden vragen derby met 3-2 Mr. Wessel in openbare les WETHOUDER HARMSEN: Eerste van zeven wij ka vonden Gevaarte uit de bocht gevlogen In Alphen geen eash anti carry Castellum wou NtCUWE LEIDSE COURANT 4 WOENSDAG 15 OKTOBER BENTHUIZEN Omstreeks 6 uur gistermiddag raakte bij het nemen van een bocht in de Hoo- geveenseweg (afslag naar Bent huizen,) een trekker met oplegger van de weg. Het gevaarte, geladen met 17 ton aan rollen plakpapier van Fasson, nam drie lichtmasten en enkele verkeersborden mee en kwam ondersteboven op het fiets pad terecht. Er ontstond een grote ravage. Over al lagen brokstukken van palen en borden, vermengd met glassplinters. De beide inzittenden, de chauffeur en een bijrijder, kwamen er nog goed af. Ze raakten licht gewond en wer den ter plaatse verbonden. Het ongeluk gebeurde, toen de chauffeur uit de richting Hazerswou- de met te grote snelheid de bocht nam, waardoor de lading in contai ners begon te schuiven. De chauffeur verloor de macht over het stuur en de wagen schoot van de weg af. Tot diep in de nacht is men bezig ge weest met het opruimen van de ra vage en het overladen van de rollen. ALPHEN Is de jeugd van Al phen aan den Rijn en omstreken tevreden met de activiteiten die er op dit moment zijn of wil men meer? Deze vraag stelde de heer Van Die, full-time jeugdwerklei der in Zuid-Holland, in zijn ope ningswoord op de gisteravond in gebouw „Nabij" gehouden bijeen komst van gezamenlijke jeugdorga nisaties. De avond was georganiseerd door de Provinciale Jeugdraad van Zuid- Holland, die een vertegenwoordi ging is van alle mogelijke jeugd organisaties, kerkelijke en buiten kerkelijke. Om op de vraag ant woord te krijgen besloot men de NOORDWIJK In dichte mist banken had gisteravond op de He renweg een verkeersongeval plaats, dat voor een Katwijkse automobi list ten zijn zoontjes van twee en vier jaar oud, wonderlijk goed is afgelopen. De bestuurder, een 35-jarige af- werker, raakte door het slechte zicht met zijn auto van de weg af, waarna hij op het uiteinde van 'de ter hoogte van de Johanna- Hoeve staande vangrail schoof. De op de rail balancerende auto sloeg vervolgens om, kwam op zijn dak terecht, kantelde nog een keer over de rijbaan en bleef toen op de vier wielen staan. Met assistentie van een juist passerende automobi list kon het voertuig van de rij baan worden geduwd. Gelukkig was er op het moment van het ongeval geen verkeer. Nu liep slechts een der kinderen letsel aan zijn gezicht op. De vader en het andere jongetje bleven onge deerd. Hij bracht zelf het gewonde ventje naar het ziekenhuis en kon het na de behandeling weer mee nemen. In Lisse aktie legen slechte verlichting LISSE Gisteravond heeft de afdeling Lisse van het Ver bond voor Veilig Verkeer in samenwerking met de plaatse lijke politie een actie gevoerd om slecht- of niet-verlichte fietsen en brommers aan te houden. De eigenaars toerden, zover mogelijk geholpen met de reparatie van het licht Op twee punten in het dorp werden controleposten uitgezet. 285 fietsers en brommers wer den aangehouden. 49 hadden een ondeugdelijke verlichting 24 hadden geen achterlicht 13 geen voorlicht en 5 geen dtinamo. Geen van hen kreeg een bekeu ring. J. KR A A YENBR1N K OVER ROLZEGELS NOORDWIJK De heer J A. D. Kraayenbrink heeft vooro de Noord- wijkse afdeling van Philatelica een voordracht gehouden over de Ne derlandse rolzegels. Deze postzegels kwamen in 1923 in omloop als ge volg van het ingebruiknemen van frankeermachines door verschalen de bedrijven. Die voorzagen de ze gels van een firma-perforatie, het geen typerend is voor dezp rol zegels. De heer Kraayenbrink il lustreerde zijn voordracht met dia's. Er werd een commissie benoemd om mevrouw Crama te assisteren bij haar taak als leidster. Benoemd werden de heren Admiraal. J van Duyn en Van Hilten.a 18 november is er een ruilavond. 10 november een vergadering in De Rank waar speciaal aandacht zal worden ge schonken aan het verzamelgebied - Scandinavië, NOORDWIJK Onder leiding van de presidente, mevr. Schut- Hamoen, kwam de afdeling Noord- wijk-Binnen van de Christen Vrou wenbond bijeen om te luisteren naar mevr. Keuning, die sprak over Protestantse broederorden: een uitdaging!" Mevr. Keuning bracht een oogge- tuigeverslag van de aktiviteiten van cle Orde van Taisé, een protestantse broederorde, die zij tijdens een reis door Zuid-Frankrijk had bezocht. Dit verslag illustreerde zij later met een aantal dia's. De Orde van Taisé is in 1949 ge sticht door een groep studenten uit Genève. Bijbelse motieven dreven hen ertoe in afzondering te gaan leven en werken. Het ontstaan van de orde wijst op een tekort in de kerk. Vandaar dat mevr. Keuning in haar onderwerp van een uitda ging gewag maakte. De broeders, die na een proeftijd van drie jaar een soort eed of kloostergelofte af leggen, zijn onderworpen aan re gels en ook aan het celibaat. De orde heeft eigen artsen en werk lieden en streeft ernaar self-sup porting te zijn. Aanvankelijk was er veel kritiek op deze protestantse broederorde. maar later is men gaan inzien, aldus mevr. Keuning, dat de broeders toch het goede nastreven. Soort gelijke orden zijn daarna ook in Duitsland en Engeland ontstaan. Op 13 november spreekt voor de N.C.V.B. afd. Noordwijk-Binnen Ds De Kleer uit Monster over het actuele probleem „De christen en de ruimtevaart". F ototentoonstelling Lisse geopend LISSE De consul van het Rayon-Noordholland heeft dinsdag avond de tenoonstelling van foto club De Bollenstreek in de zaal van sociëteit Artemis in hetvoormalige PTT-gebouw aan de Heereweg ge opend. De heer Kelder was vol lof over het tentoongestelde. Hij noemde de fotografie een prachtige vrijetijds besteding: hoopte dat de tentoon stelling bij dit 3e lustrum veel be zoekers zou trekken. LISSE De afdeling Bollenstreek van de postzegelvereniging Philate lica heeft in de gisteravond gehouden vergadering besloten om op 2 en 3 januari een grote postzegeltentoon stelling te houden ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van de af deling. jeugd zelf erbij te betrekken. Uit Alphen, Bodegraven, Boskoop, Ha- zerswoude, Koudekerk, Woubrugge, Hoogmade, Leimuiden, Ter Aar, Zevenhoven, Rijnsaterwoude en Nieuwkoop was jeugd gekomen om te discussiëren over de vraag: „Moet er wat gebeuren, zo ja wat?" Na een plezierige discussie in kleine groepen is men tot de con clusie gekomen, dat er nog veel moet gebeuren. Er is een groot ge brek aan ruimten, waar men zo maar kan binnenstappen om er jeugd te ontmoeten, om onder het genot van een kop koffie of een glas bier te kunnen praten, zonder dat men per sé naar een café moet. Verder zag men graag activi teiten georganiseerd, zoals een jeugdfestival, waar iedereen zich eens creatief kan uitleven op ver schillende gebieden. Ook de sport kreeg de nodige aandacht. Er blijkt nog steeds een behoefte te zijn aan de mogelijkheid sport te be oefenen buiten verenigingsverband. Aan het eind van de druk be zochte avond werd een commissie gevormd, die al deze dingen zal bekijken en op de kortst mogelijke termijn zal zien te verwezenlijken. Dus in 1970 moet het regio Alphen een jeugdfestival hebben en moet er gewerkt worden aan een eigen home voor de jeugd, zei de heer Van Die in zijn slotwoord, waarin hij ook de heer Duin, wethouder voor jeugdzaken in Alphen aan den Rijn, bedankte voor zijn aan wezigheid deze avond. NOORDWIJK De vereniging „Vogellust" hield in rest. De Boer te Noordwijk aan Zee haar eerste ver gadering van dit seizoen. De heer Engelbrecht verzorgde een vragen- avond over alles wat met vogelziek- ten en de bestrijding daarvan ver band hield. De aandacht werd er nog op gevestigd, dat de vereniging van 17 tot en met 20 december in rest. De Boer een vogeltentoonstelling zal houden. ALPHEN Castellum heeft in de derde competitiewedstrijd een prachtig volleybalgevecht gewonnen tegen de eveneens ongeslagen Kan- geroes reserves. Moesten de beide eerste sets worden prijsgegeven, de resterende sets werden, dankzij de volledige inzet, gewonnen. Met in totaal 66 setpunten voor en 65 tegen werd de wedstrijd in het voordeel van de Alphenaren beslist. Kangeroes 2 nam een 80 voor sprong, maar Castellum wist tot 1310 terug te komen. Toch zagen de Alphenaren de eerste set met 1510 verloren gaan. In de tweede set heeft Castellum een 100 ach terstand weten terug te brengen tot 1010. Mede door het goede aan- valsspel van Roflf Groen werd hef 1511. Ook in de derde set werd het 1010. De pass werd echter beter en de set-ups zuiverder. Met 1115 was de eerste setwinst bin nen. De Leildse ploeg ging in de vierde set meer tactisch spelen, maar de Alpheuse verdediging reageerde nu duidelijk snellen'. Met een 1215 setstand was de strijd weer volledig open. De hoofdaanvallers Hans Oude man en Rolf Guyt hadden in de Leidse ploeg te veel werk verzet, en kwamen nu aanvallend minder hoog van de grond. Het blokkeren van Castellum had in deze beslissende set dan ook veel meer resultaat. Bij een achterstand van 117 slaagde Castellum erin de 'twee uur durende wedstrijd via 1215 met 23 te winnen. ALPHEN De heer P. J. Han selaar vierde gisteren zijn 40-ja- rig jubileum in dienst van de PTT. Hij begon als 19-jarige jongeman bij de technische dienst van de PTT in Leiden (telefoondienst). In zijn woning Ten Harmsenstraat 5 werd de jubilaris gistermorgen door de hoofddirecteur van het te lefoondistrict Den Haagir. J. H. Spoek, hartelijk gehuldigd. De telefoondienst is, sedert u bent begonnen, enorm uitgebreid, aldus ir. Spoek. Van bovenleidingen is men via kabels overgeschakeld op straalver bindingen. Al deze veranderingen heeft de heer Hanselaar meegemaakt. Van de veertig jaar heeft hij ruim twintig jaar bij de dienst in Alphen gewerkt en nu is hij weer gestatio neerd bij het kantoor in Leiden. Als blijk van waardering speldde ir. Spoek de jubilaris de gouden speld van de PTT op. Verder over handigde hij een oorkonde en een geschenk onder couvert. Tijdens de receptie 's middags in Centraal kwa men vele collega's van de heer Han selaar hem feliciteren met dit ju bileum, waarbij hij vele geschenken in ontvangst mocht nemen. De A.R. kiesvereniging Ni land en Oranje houdt vrijdaga om half acht in het gebouw ai de voormalige Geref. kerk een eenkomst. Er wordt onder mee sproken over maatregelen de verkiezingen van 1970. Morgenavond wordt in het malige raadhuis in het dorp evangelisatiebijeenkomst gehou de heer Th. Dikkes uit Leidei spreken. LEIDEN Dinsdag heeft mr J. Wessel in het Groot Auditorium van de universiteit het ambt van gewoon lector in het staats- en administratief recht aanvaard met een openbare les, getiteld „Burger contra administratie. Enkele be schouwingen over rechtsbescher ming". Mr Wessel vestigde de aandacht op de individuele burger, die zich tegenover de almachtige overheid in een precaire positie bevindt. Zijn betoog mondde uit in een pleidooi voor een meer doelgericht beleid op het gebied van de rechtsbe- LEIDEN De eerste wjjk-contactavond van de drie samenwerkende poli tieke partjjen in Leiden, ARP, CHU en KVP, is gisteren in restaurant „Boer- haave" door een gering aantal personen bezocht en dat terwyi „de mensen argwaan krygen. Ze weten niet meer wat er nou precies gebeurt en veronder stellen derhalve, dat er een afstand wordt geschapen", zoals ds. A. J. Kret het uitdrukte. De kans om iets van die sluier weg te nemen, werd door een kleine groep gegrepen. met een grotere afdracht aan loonbe lasting. De werkdag is uitgebreid van acht tot twaalf uur. We blijven echter in de narigheid zitten totdat de Rijnzichtbrug is hersteld", aldus wethouder P. S. Harmsen, die niet alleen als wijkbewoner de discussies volgde, maar zichzelf ook een advi serende taak had opgelegd. Niet dat er nu nieuwe raadsvraag stukken naar de oppervlakte zijn ge komen, dat was stellig niet de bedoe ling, maar het belangrijkste was, dat bepaalde kwesties werden verduide lijkt, zoals de verkeerssituatie. Waar om moeten op twee verschillende plaatsen in de stad werkzaamheden worden uitgevoerd, zodat de Rijn zichtbrug en het Schuttersveld tege lijk moesten worden afgesloten? „We proberen te coördineren. Of 's nachts werken een oplossing is? Ik meen van niet. Niet alleen hebben we dan te maken met dubbel loon, maar ook BENTHUIZEN - In hun eigen woning aan de Geerweg 8 viert het echtpaar Maarten Leune (81) en Johanna Slootmaker (82) van daag het zestigjarig huwelijks feest. Het echtpaar heeft 7 kinde ren. 37 kleinkinderen en 10 ach terkleinkinderen De heer Leune kwam in 1913 uit St. Annaland en vestigde zich als landbouwer in Gelderswoude. Het bruidspaar woont nu alweer 20 jaar aan de Geerweg en het leuke is, dat de vijf zoons allen in het boerenbedrijf werkzaam zijn, zij het dat er één boer is in Frank rijk, één een melkerij heeft in Ca lif ornië en drie in Gelderswoude. Noordoostpolder en Zevenhoven een landbouwbedrijf hebben. Bruidegom Leune heeft een ar beidzaam leven achter de rug. Hij was wel 40 jaar lid van het pol derbestuur. Beiden genieten nog een goede gezondheid. Bevoogding Ook de „bevoogding" van de stad Leiden kwam ter sprake. Kortgele den heeft een tweede gesprek plaats gehad met vertegenwoordigers van binnenlandse zaken en financiën. Daarby is gebleken dat men begrip toont en dat een verruiming er voor Leiden zeker in zit. Maar waarom, zo werd gevraagd, moet Leiden zijn zelfstandigheid prijsgeven? Wethouder Harmsen: „We hebben alles gewikt en gewogen. Ten slotte hebben we moeten aan vaarden dat we hulp nodig hadden. We wilden niet de stad Leiden naar de knoppen laten gaan. Je kan zeg gen laat de kademuren maar instor ten en laat in de plantsoenen alleen maar gras zaaien zodat er twee man de stad door kunnen hollen. Maar dat wilden we niet. Het komt er op neer, dat er een te smalle basis is voor een centrum gemeente als Leiden. Een half mil joen voor jeugdzorg. Een half miljoen voor de muziekschool. Noem maar op". De volgende wijkavonden zijn ge pland op: 17 oktober in de Leonar- duszaal, 2310: zaal Zuiderkerk; 28/10: S'heimse wielrenners beginnen winterwerk SASSENHEIM Vrijdag 24 ok- tober begint voor leden en dona teurs van de wielervereniging Sas- senheim en Omstreken de klaver- jascompetitie. Zaterdag 1 novem ber kunnen de klaverjassers in de returnmatch tegen de Leidse Reis- vereniging spelen. Maandag 3 november is in huize Beatrix een introductie-avond voor de jeugd, die om 7 uur begint. Kinderen van 8 jaar en ouder kunnen hier naartoe. Bij voldoende opkomst zal de wielervereniging met de jeugd op maandagavond bijeenkomen om zich voor te be reiden op het volgende seizoen. Jeugddienst met combo SASSENHEIM De jeugddiensten die zondags worden gehouden zullen in de toekomst van muzikale bege leiding worden voorzien door zang groepen en combo's. Ac.n de eerstvolgende jeugddienst die zondag om half zeven in „Ont moeting" wordt ehouden, verleent J. Philippo medewerking op het elek tronisch orgel. Voorganger is ds. B. J. Tent uit Amsteidom. Petrakerk; 4/11: Beloftekerk; 14/11: Ontmoetingscentrum Antoniuskerk; 18/11: Haagse Schouw. II' n den sport veren i gin g in Lisse LISSE Binnenkort zal een hon densportvereniging worden opgericht, die tevens de omliggende plaatsen in de Bollenstreek en in de Haarlem mermeer zal bestrijken. De initiatief nemers experimenteren reeds een half jaar met gehoorzaamheidsdres- suur. Als oefenterrein diende een ge deelte van het gemeentelijk sport park aan de Spekkelaan. In de vereniging zal naast de dres suur tevens aandacht worden be steed aan de voeding en de algemene verzorging. Om tot de vereniging toe te treden kan men zich opgeven bij fa. Slotje, hoek Kanaalstraat-Juliana- straat, bij de heer J. Reijerkerk, Ka naalstraat 147 of bij de heer J. van Kampen, Akervoordelaan 27. WOUBRUGGE Geboren: An- tonius H C zn v H Slingerland en L van Dorp; Petronella A dr v A C Hoogendoorn en J W v Ravenhorst. Ondertrouwd: Johannes Honger - vorst 30 jr en Maria A L van der Salm 21 jr. scherming. Dit beleid dieri mede op gericht te zijn elke ger in staat te stellen zelf behulp van deskundige advi het zo broodnodige tege 1 tegen de somtijds bureaucrat 1 administratie te leveren. Om dit te bereiken zal meer aan de burgers, in rui - mate dan thans het geval is taalbare deskundige bijstand ten worden verstrekt en za - procesvoering overwegend loos dienen te zijn. Van deze zieningen züllen de burgers profijt kunnen trekken dan de nu door de regering voorgi de parlementaire ombudsman enigszins paternalistische fig en de door commissies Staten-Generaal bepleite ding van bevoegdheden op hef bied van behandeling van veril schriften. De openbare les van mr is in druk verschenen bij de N.V., Leeghwaterplein 25, e: Haag. NIEUW-VENNEP Zatei avond geeft Piet van Egmond orgelconcert in de gereform kerk van Nleuw-Vcnnep. Het om 8 uur. Het programma vermeldt meer werken van Joh. Seb. I George Friedr, Handel, Camille S Saëns, Max Reger, Corn, de Wol Olivier Messiaen. Verder speelt Egmond een eigen improvisatie. HAZERSWOUDE Het strijdprogramma voor de leden de tafeltennisvereniging „Avanti' er als volgt uit: dames: Avanti MVO 1- Avanti 2—DOCOS 3: he DOCOS 4—Avanti 1; Scylla Avanti 3; Avanti 4Reflex 4; bats 18Avanti 5; Avanti 6Se meisjes: Avanti 1VTC 1; Phoei Avanti 2; Avanti 3DHC 1; A\ 4PIT 54; jongens: Wilskrat Avanti; Avanti 2Sett 1; Avar —DOCOS 2; Valken—Avant Avanti 5Reflex 2; Avanti 6—E 2; Play Fair 2Avanti 6. HAARLEMMERMEER gend jaar juni zal het Noord lands Philharmonisch Orkest concert geven in Hoofddorp Zwanenburg voor de leerlingen de muziekschool Haarlemmern Voor deze gelegenheid zal N.Ph.O. onder leiding staan va directeur van de muziekschool Kiel jr. Deze concerten worden geven om „het gat te overbru tussen de opleiding aan de ziekschool en het latere bezoek de concertzaal", aldus de heer AMSTERDAM. 14/10 De inter nationale waarden hebben vandaag de opwaartse tendentie van maandag verder kunnen voortzetten. Dit in navolging van Wall Street, waar gisteren zeer vast werd gesloten. De handel in Amsterdam voor de toon aangevende fondsen verliep echter zeer rustig. Voor Philips en Kon. Olie bestond nog de meeste belangstelling. In Hoogovens, Unilever en AKU was alleen bij de opening sprake van transacties van enig formaat Mede door het uitblijven van Amerikaans aanbod opende Kon. Olie 160.30. tegen een voorgaand slotniveau van 159.50. ■Philips deed het nog beter door f 1 (tien punten) hoger in te zetten op 65. Hoogovens daarentegen stelde teleur met een eerste verhandeling op 105.50 (105.80). Hier had het aanbod bij het vaststellen van de eerste koers de overhand. Unilever deed het kalm aan op 111 60 (111.40 AKU bleef onveranderd op 118.70. Het aanbod in KZ Organon voor buitenlandse reke ning drukte de koers van de fusie partner AKU. KZ Organon opende dertig cent lager op 141.50. Zoals bij de opening ook viel te verwachten, trokken Hoogovens en Unilever later aan. Het lage openings niveau voor deze fondsen had spoedig kopers in de markt gelokt, waardoor de kpersen snel opliepen. Zo steeg Hoogovens tot 106.50 en Unilever tot 112.20. AKU onderging geen verande ring. Dit deden wel Philips en Kon Olie. In deze hoeken bleef de vraag van lokale zijde aanhouden, waardoor Philips verder opliep tot 65.40. terwijl Kon. Olie op 161 kwam. Wall Street is maandag zeer ver rassend voor de dag gekomen mei vaste stemming. Dit wordt aldaai zien als een verder technisch ki herstel na de terugslag van de la maanden. Ook de hoop op een I dige vrede in Vietnam droeg tol zeer vaste tendentie by. Het i Jones gemiddelde voor industrie- delen steeg op de New Yorkse l ruim 12 punten tot 819.30. Kon. Philips en Unilever lagen in Street gevraagd in de markt, l KLM was een dollar lager. De cultures waren verdeeld Amsterdam Rubber hoger, HVA 1) De scheepvaartsector gaf gering* wijkingen naar beide richtingei zien. Met de staatsfondsen was vandaag weer mis. Over een t front brokkelden de koersen in sector af. Dit echter bij kalme ha Deli Mij was prijshoudend op I Heineken verbeterde een gulden 176.50, terwijl KLM een gulden n prijsgeven op 203. Van de lokale waarden steeg I Ver. Bedr. in de le periode 9, Si de-Wit 5, Kiene 9, en Dagra 12 pui De vaste tendentie van de laatste gaande beursdagen voor Naarden t ook vandaag aanhouden. Dit fi steeg 7 punten. A.C.F. steeg 5 puc Bols ging f 1,30 en Desso f4,50 hoog. Bijenkorf-Beheer was 9 pui in reactie. Calvé gaf 12 punten p Mosa en Mijnoouwkundige werken ven ieder 5 punten prijs. Amev da f 1,80, Cindu f 1,—. Erdal was 10 I ten lager niet af te komen. Kon. zakte tegen het slot i. ts in doch b vast op 160.80. AKU verliet de ml 118.50. Hoogovens kwam op 106.40,1 lips 65.30 en Unilever op 112.20. DEN HAAG De president van de Haagse rechtbank heeft de ge meentebesturen van Alphen aan den Rijn en Zoetermeer in een kort geding in het gelijk gesteld om de vestiging van een cash and carry- zaak op hun grondgebied niet toe te staan. De weigering was gestoeld op het bestemmingsplan van beide gemeenten. De president van de rechtbank was dan ook van mening dat de Wet op de Ruimtelijke Ordening moet prevaleren. Hierdoor is het mogelijk de verordening verbin dend te verklaren. De eisers, de cash and carryzaken, werden tot de kosten van het kort geding veroor deeld. Nieuwe zaak in Nieuy NIEUWVEEN Gisteren burgemeester Breen de groentezaak van de fa. S. J. der officieel geopend. Het pand werd afgebroken en w voor in de plaats kwam is het| zien meer dan waard. De meester en allen die van del ning getuige waren, waren daiT vol lof over wat was tot stanl komen. Eddy Bader gaf del Breen de op een kussen liggj sleutel. 34 jaar geleden begdj heer Bader sr. met een haf zijn bedrijf. Twee zoons zette! de zaak voort. Tal van blo| getuigden van meeleven uit <j hele Nieuwveense gemeensl Ook de georganiseerde midden* gaf van zijn belangstelling L- Nieuws uit Hazerswou HAZERSWOUDE Onze p genoot D. J. Plaizier won b scherm wedstrijden om de K( Mieras-trofee in de Kromho zerne te Utrecht de tweede pi

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 4