Wlllli lm HlMliiJ.' Uw leven is toekomstgericht. Is uw toekomst gericht op léven? NV Verkoopmaatschappij ZANUSSI p- V 27 septem ber i n het jaar 2000 Harde vraag aan u persoonl ij k: Moderne Levensverzekering ervaren T.V.-K.T.V. technicus ervaren T.V.-K.T.V. technicus Werk dat voldoening geeft! leerling in de arbeidstherapie NIEUWE IEIDSE COURANT 6 ZATERDAG 27 SEPTEMI Hoe rolt u straks het jaar 2000 in? Dit zijn de feiten: als u nu tussen de 30 en 35 jaar bent hebt u 8-2% kans om de start van de 21ste eeuw te beleven. Kinderen tot 10 jaar zelfs 9796. Hoe staat u er dan voor? Hoe ziet uw leven er dan uit? Geld genoeg voor de duizend nu nog onbekende, maar straks heel gewone dingen? Voor even een paar dagen, supersoon, naar de kinderen in Australië bijvoorbeeld (zoals dat dan wellicht heel normaal is) of voor de nieuwe wandkrant thuis.of voor de zak-computer? Moderne levensverzekering is een normale hoeksteen in uw leven. En hoe vlugger de wereld verandert, hoe hechter die hoeksteen moet zijn. Want moderne levensverzekering doet 2 belangrijke dingen: 1 Bij overlijden voorkomt levensverzekering dat uw gezin óók nog door financiële rouw getroffen wordt. 2 Bij leven voorkomt levensverzekering dat u het straks plotseling veel minder breed hebt dan nu. Want met een moderne levensverzekering hebt u vandaag een efficiënte en betrouwbare vorm van sparen. Hoe staat het met uw financiële plannen? Wanneer hebt u voor het laatst gepraat met uw verzekeringsadviseur? Dat mag u eigenlijk wel eens in de drie jaar doen: uw omstandigheden zijn immers steeds in ontwikkeling. Bel hem op en bespreek de hoogstpersoonlijke toekomst van u en de uwenl Is het jaar 2000 ver? Welnee,'t isdichtbij!Bewaardezeadvertentie-30 jaar! Kijken wiegelijk heeft... Bureau Voorlichting tevensverzekering, Groot Hertoginnelaan 8, Den Haag de Nederlandse vestiging van het internationale Italiaanse Zanussi- concern, een der grootste produ centen in Europa van koelkasten, wasautomaten, afwasautomaten, te levisieapparaten, elektrische- en gas fornuizen, grootkeukeninstallaties voor ziekenhuizen, horecabedrijven en instellingen, betrekt over enkele maanden een nieuw riant gebouw in Alphen aan de Rijn. technische dienst vragen (binnendienst) (buitendienst) In bezit van N.E.R.G.-dlploma of daaraan gelijkwaardige opleiding. Ruime praktische ervaring in zwart wit televisie en tenminste theoreti sche kennis van kleurentelevisie. Voor beide funkties is rijbewijs B.E. vereist. Omdat de servicedienst zo'n belang rijke afdeling binnen ons bedrijf is, wordt er aan uw persoonlijke eigen schappen grote waarde gehecht. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer gunstig. U, die meent aan bovenstaande voorwaarden te voldoen en er prijs op stelt bij een modern, progressief bedrijf te werken nodigen wij uit een brief met gegevens te zenden aan: NV Verkoopmaatschappij ZANUSSI. afdeling Personeelszaken, postbus 120, Alphen a/d Rijn. Voor ieder van 18 jaar en ouder ie in ons ziekenhuis als werk, dat je veel voldoening zal geven, vooral els je een stuk verantwoordelijkheid kunt dragen. In de arbeidstherapie heb Je een taak bij de arbeidsrevalidatie, waarbij de nadruk valt op het instandhouden of het aankweken van arbeidsvermogen. Ook kun Je Ingeschakeld worden bij het op een plezierige en kreatleve wijze „Bezig Zijn" en „Bezig Houden" van patiënten. Iedere leerling in de Arbeidstherapie volgt de tweejarige kursus, die opleidt voor Arbeidstheraple-Leld(st)er. Uiteraard ontvang je een goed salaris, maar ook de overige arbeidsvoorwaarden zoals vakantie, vakantie-uitkering, arbeidstijden e.d. zijn gunstig. Ons ziekenhuis behoort tot de Protestants-Christelijke Inrichtingen In ons land. Inlichtingen worden graag verstrekt door de Geneesheer- Direkteur van het Psychiatrisch Ziekenhuis „VELDWIJK" te Ermelo (Veluwe), aan wie Je je brief kunt adresseren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 6