En in het onwaarschijnlijke geval dat u geen passende Volkswagen kunt vinden, verzinnen we wel iets. Nou nog mooier Oog om oog om oog om oog Variant op een Variant Prijs bleek geen rem Wijsneus? 'n knikje knapper Kon niet, kon wel! Uit de toon in de smaak Dit bijvoorbeeld. geldt ook de VW Variant 1600. Net als alle andere VW's 1600 blinkt zijn model 1970 uit door mooiere vormen. En net als bij alle andere VW's 1600 zitten zijn veranderingen niet alleen in z'n strakkere, fraaiere voorkomen. Ook technisch pakt de Variant mooier uit. En daarbij blijft hij zeer laadvermogend. Prijs vanaf: ƒ7.991,20 De VW 411 model 1970 straalt u anders tegemoet met z'n dubbele koplampen die fraai front maken. Maar het belangrijkste nieuws schuilt onder de motorkap. De gewijzigde motor geeft meer pk's en zorgt voor een top- en kruissnelheid van 155 km/uur. Elektronische benzine-inspuiting is standaard. De geroemde rijkwaliteiten werden nog opgevoerd door de montage van een achter-stabilisator. Ook dashboard en interieur werden verbeterd. Prijs vanaf: 8.948,80 Volkomen nieuw voor Volkswagen is de VW Variant 411. Een schitterende gezinswagen die een berg aan bergruimte biedt. Met z'n stijlvolle, steeds functionele vormgeving, met dezelfde technische kwaliteiten, dezelfde interieurafwerking en dezelfde rijeigenschappen als de 411 limousine is de 411 Variant een komfortabele, praktische, chique, snelle, veelzijdige personen-zaken-vakantie- wagen boordevol rijplezier. Prijs vanaf: 9.688 - voor Volkswagen om de nieuwe kever 1200 voortaan van een gescheiden remcircuit te voorzien. Zo werd de veiligheid van de 1200 technisch op verschillende punten gewijzigd. Ongewijzigd bleef z'n traditionele zuinigheid. Prijs (voor niemand een rem): f 4.855,20 Alle prijzen af Amersfoort, inclusief BTW Ook zonder er naar te wijzen valt meteen op dat de langere neus, de zwaardere, geprofileerde bumpers en de grotere knipperlichten een mooiere wagen van de nieuwe VW Ponton maken. Meer bagageruimte maakt hem ook komfortabeler. En net als bij de fastback is ook z'n technische bagage van hoger kaliber. Zo kon het o.a. gebeuren dat zijn start bij lage en zeer lage temperaturen nog aanmerkelijk vlotter werd. Prijs vanaf: 7.392,— werd de nieuwe VW fastback 1600 die een mooiere, strakkere lijn kreeg door de subtiele knik- in-de-rug en de langere neus. De bagageruimte werd ruimer. De bumpers zwaarder, de knipperlichten vóór groter, evenals de achterlicht combinatie en de reflectoren. Ook technisch werd de 1600 fastback verder geperfektioneerd. Zo kreeg hij o.a. een nieuwe benzinepomp en een nieuwe sproeier. Prijs vanaf: 7.492,80 Waarachtig, de nieuwe 1300 en 1500 kevers zijn weer veranderd! Zo werd het uitstekende knopje van de binnenverlichting een verzonken schuifje. Zo werd de carburateur gewijzigd evenals het oliedrukcirculatie-systeem en werden de warmelucht- openingen in het vooronder vervangen door makkelijke schuiven. Zo werden de 1300 en 1500 dus toch nog verbeterd. Maar moeite kostte het! Prijs 1300 vanaf: 5.555,20 Prijs 1500 vanaf: 5.857,60 valt de gloednieuwe VW 181. A Een mieterse kruip-door-sluip-door jeep die alles doet, alles kan. Die niet op een Volkswagen lijkt maar het wel degelijk is. Vandaar die onvermoeibare 1,5 liter motor die 'm een top van 110 bezorgt. En die hem het moeilijkste terrein moeiteloos helpt nemen. Even hip als handig is de VW 181 leverbaar in diverse lekkere kleurtjes. Compleet met linnen kap en neerklapbare voorruit, 9.128.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 12