de Bijenkort Fantaseer uw eigen bank op het woon feest "Ons Huis Ons Thuis" Het is de grootste ontwikkeling van hel moment. Banken die bestaan uit losse eenheden. U kunt ze samenstellen zoals u zelf wilt. En als u eens veranderen wilt - voor een feest of om 'binnenshuis te verhuizen' - dan schuift u ze gewoon in een nieuw patroon. De Bijenkorf-bijdrage tot deze ontwikkeling: 1we hebben de keuze in die keuze zo groot mogelijk gemaakt, liefst 9 verschillende schakel- banken bijeengebracht 2) we hebben èrg op de prijzen gelet: onze Rondo schakelfauteuil voor 198.- is b.v. een van de laagst geprijsde in heel Europa. We nodigen u uit om in de Bijenkorf vrijuit te komen spelen. Met uw fantasie en onze banken. 0 0 0 0 In oranje of witte hardplastlc schalen' zijn zwarte o< bruine manchester kussens gebed. Interessante, wisselende kleurenkombinaties mogelijk. Fauteuil 365. De Deense architecten Thygesen en Sorensen maakten zacht zittende schakelfauteuils met - nieuw! - losse rollen als armleggers. Rol 27.50 Fauteuil 440. L. Avant-garde: sierlijk gevormde polyether blokken zijn bekleed met acryl reliëfstof in fraise of oranje. Fauteuil 245. Hoge-rug-fauteuils uit Zweden: de romp is effen, de drie kussens zijn geruit. Basiskleuren geel of tomatenrood. Fauteuil 239. Lichtgewicht auto-comfort fauteuils bekleed met glanzend lak-vlstram in rood, wit of zwart. Lichtgewicht-prijs: Fauteuil 198. De 'bank per centimeter' van Cini Boer!, uit intelligent gelaagd polyethar, start als 2-zits-bank, 126 cm breed, voor 505. Onbeperkt te verlengen: elke verlenging (t/m31,5 cm) kost 127.50. Vele kleuren tricot ter keuze. Bijpassende fauteuil 315.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 4