VAN NELLE HALF/ZWARE "Wedden dat je déze lekkerder vindt si Koftilfk PHILIPS van Den Haag DREEF rOONKAMERS enige medewerk(st)ers =- RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN de Catalogiseerafdeling de Acquisitie (bestelafdeling) VERKOOPSTER TELEFOON 31441 medewerker personeelszaken NtfiUWE IEIDSE COURANT DINSDAG 26 AUGUSTUS Steekje neus maar eens in 't f Dat ruikt anders. Heel anders f Dat zijn de allerfijnste Kentucky en Virginia tabakkenT Cemixed door Van Nelle Het Betere Werk! 1-20 WOORDEN 1,75 Elk woord meer ƒ0,12 Deze prijzen zijn exclusief B.T.W. Voor Koeriers onder nr. wordt 35 ct. extra in rekening gebracht. Bewijsnummers (alleen op verzoek) 25 ct. Personeel gevraagd O Wij kunnen nog enige nette schoonmakers 'steral plaatsen voor het schoon maken van kantoren in de avonduren. Hoog loon. goede werksfeer. Aanmelden na 6 uur Schoonmaakbedrijf „Die Leithe", Lage Rijndijk 27a. Leiden, teL 41785. Werkster gevraagd voor 3 ochtenden per week. Mevr. v. Wingerden, Hoge Rijndijk 98a, Leiden. Net meisje gevraagd voor winkel en huishoudelijk werk. 5-daagse werkweek en zaterdags om de 14 dagen vrij. Zelfbediening A. Oosterlee, Mar. Poststraat 50, Valkenburg Z.H. Tel. 01718 - 2057. Stichting Interkerkelijke Gezinszorg. Oude Rijn 190 vraagt enkele bej. helpsters. Tevens kan zij re- einshelpsters plaatsen die eventueel opgeleid kunnen worden als gezinsver zorgster. Aanmelden dage lijks tussen 9 en 10 uur. Vogelpark restaurant Avifauna vraagt: kok en leer- lingkok jaarbetrekking) tevens nette meisjes voor de bediening. Ook voor enkele dagen in de week of alleen voor de weekends. Aanmel den dagelijks tussen 11.00 en 14.00 uur. Tel: 01720 - 3525 Avifauna, Hoorn 65, Alphen a/d Rijn. Tc koop aangeboden Te koop een lanre witte trouwjapon maat 40 met kapje, z.g.a.n. Te bevr. bij J. Zwaan, Burgstraat 14. Rijnsburg. Te koop aangeb. Jaarsma gashaard. Grote capaciteit. Pr. Margrietlaan 41, Katwijk Te koop een koienconvec tor z.g.a.n. merk Davonette, Buys Ballotstraat 42, Leiden. Nieuwe autobanden. Be kend merk, 25 pet korting. Remould-banden voor de Aangeboden eikenhouten marine-sloep met mahonie hechthouten kajuit, 6 p.k. Johnson b.b. motor. Prijs f 3500. Te bevr. Haarlem merweg 57d, Leiden. Te koop gevraagd Te koop gevraagd: twee delige aluminium opsteek- iadder. Liefst 2 x 14 sporten. Bel 03499—1777. Een Kamsteeg rijlesuur bestaat uit 60 werkelijke rij minuten. Per uur legt u ge middeld zo'n 30 km af. Kamsteegrijlessen zijn géén stoplicht - alweer - op - rood - lessen. Autorijschool Kamsteeg. Geversstr. 30, Oegstgeest, tel. 01710 - 51940. Autorijschool B.B. lest in nieuwe V.W.'s Prettig en niet duur. f10 per vol uur. Eerste les gratis. Van Bra- kelstr. 17 of tel. 5872, Kat wijk aan Zee. 10 Autorijlessen voor f 47.50. Vervolg- en losse lessen f 7,50. Fonkelnieuwe V.W.'s, voor geslaagde leer lingen anti-slipcursus tegen speciaal tarief. Auto rijschoolcombinatie „De Centrale". Aanmeldingsa dressen: Alphen a/d Rijn: Hooftstraat 257. tel. 3752, b.g.g. 5599. Leiden: Mors- straat 23. tel. 31909. Voorschoten: Prof. Cam. On- nesplantsoen 13. tel. 5834. Warmond: Laan van Ooster geest 3. tel. 2678. Sleutels bijmaken! Lips. Yale, auto-oontact en voor deursleutels. Klaar terwijl u wacht! Golfplaten div. soor ten. P.V.C. goten en afvoe ren. W. P. Hartwijk. Nwe Beestenmarkt 7-11, Leiden. Tel. 26627. Te koop Trabant '63 met verz. W. Haasnoot, Meidoorn verzekering. W. Haasnoot. Meidoornstraat 10, Katwijk, na 6.00 uur. Katwijk aan zee: Voor vakantie nog te huur ge- meub. etage, event voor lan gere termijn, voor klein ge zin of echtpaar. Direkt aan zee. Br. onder nr. 7287 bu reau van dit blad. Te huur aangeboden Te huur aangeb. ruime zit-slaapkamer met vrije keuken op goede stand. TeL 01710 - 53280 Leiden. Verhuur van porseleinen serviezen - Leerdam glas werk - bestek - koffiemachi nes. verchroomde gestoff. klapstoelen, formica tafels - kapstokken - barkrukken, enz. Leiden's grootste ver huurder „De Gouden Sleu tels" (sinds 1898), Haarlem- merstr. 220, Leiden, tel. 21691. Te huur gevraagd Gevr. t/m december 196£ voor gezin van wetenschap pelijk medewerker, bestaan de uit man, vrouw en 1 kind, een grote of twee klei nere gemeubileerde ka- mer(s) met vrije keuken of gebruik van keuken, liefst in Leiden. Aanb. Kamerlingh Onneslaboratorium, Nieuwste toestel 408. Speciale aanbieding De Stofzuiger-Specialist Jac. Abspoel. onderdelen voor vrijwel alle merken uit voorraad leverbaar. Kore- vaarstraat 16, teL 20164. De Stofzuiger-Specialist Jac. Abspoel, repareren en ombouwen van alle merken stofzuigers Korevaarstr. 16, tel. 20164. Zo'n uitgebreide collectie stofzuigers vindt u alleen maar in de enige stofzui gerspeciaalzaak van Leiden en omstreken, ook in 127 volt. De Stofzuiger-Specialist Korevaarstraat 16, teL 20164. Ocron aanrechtbladen met roestvrijstalen gootsteen Uit voorraad leverbaar. Hans Bonte Keukenshowroom. Morsstraat 56, Leiden. Tel. 26314. Leidato stand nr. 85. Plastic letters, zelfkleven de fixaletters, overdruklet- ters. Fixaterspecialist „De Schilder". N. van Groenin gen, Morsstr. 31. Vakkundig reparaties aan kunstgebitten binnen enkele uren gereed. C. van Berge Henegouwen, Hubrechtstr. 26, geen filialen, bereikbaar m. bus 40. 42. 15, Doeskwart. Luxaflex. Suntemper, Perma, Aliminium jaloe zieën, compl. geplaatst, beta ling v.a. f2,50 p.w. Bel tus sen 7-9 uur voor vrijblijvend prijsopgave. Nu nog 20 pro cent winterkorting. Telefoon 01710 - 42177. Complete Duitse stan daard en aanbouwkeukens met roestvrijstalen of Ocron aanrechtblad, vanaf f 364 Hans Bonte. Keukenshow room. Morsstr. 56, Leiden, tel. 26314. 0 De Kastenspecialist. 600 modellen. hang/legkasten, wandkasten, keuken, keu- kenmeub., bureaus, slaapka mers, enz. Hooglandse Kerk- gracht 49, Leiden, tel. 33078 Orgels voor kerkorgelstu die. Pedaalharmoniums en elektron, instrumenten met 2 klav. en volledig pedaal. Re gelmatig bespeelde instru menten voorradig, met ga rantie. Levering franco huis R. v.d. BURG N.V. Piano- en orgelhandel Arnhemsestr. 8 Amersfoort Telefoon 03490 - 13877 0 Omega chrono-stop horlo ges, werden gebruikt bij de Olympische Spelen in Mexi co. Omega dealer W. Brou wer, Haarlemmerstraat Leiden, telefoon 22076. 0 Heugafelttegels. Alle kleuren, direct uit voorraad leverbaar, 5 jaar fabrieksga rantie. Gemakkelijk zelf te leggen. Tijdelijk Stanley- mes cadeau bij aankoop min. 20 tegels. Smits' Woningin richting, Mare 98 Vrou- wensteeg 9, telefoon 23913. Plot vrije-benzine-diesel- olie wordt nu ook in Leiden verkocht bij het vrije merk- benzinestation De Potgieter, Potgieterlaan, 200 m. vanaf Churchilllaan/Haagweg. Zelfsleutelen. gebruik hefbrug, onderdelen, uitlaat vernieuwen, doorsmeren en olieverversen, banden (hoge korting). Kom eens kijken bij het Plot vrije benzinesta tion, Potgieterlaan. Iedereen een krediet tot f3000 zonder borg direct te verkrijgen voor aanschaf van meubelen woningtextiel. Ook zij die gaan trouwen en allen die dringend meubelen willen kopen. Vraagt gratis folder met uitvoerige inlich tingen bij postbus 1083, Rot terdam. Kunstgebittenreparaties klaar terwijl u wacht: dage lijks beh. zat. van 8.30-17.00 uur. Ook maandag- en don derdagavond van 7 tot 8 uur Fa. L. A. van Berge Hene gouwen, Schelpenkade 47 Leiden, tel. 20794. Voor begrafenissen, ere- matie's, transporten, het „Al gemeen Begrafenis Cen trum" bellen. Dir: R. de Jong. Garenmarkt 24, TeL 23055. 1ste en 2de hypotheek, rente vanaf 7 1/4 pet., 5 tot 10 jaar vast met of zonder aflossing. Boetevrije aflos sing 10 pet. per jaar moge lijk. Bur. F. Heijnen, Hoge- woerd 124. Leiden, telefoon 20098. Financiering voor auto's woonboten en machines. Snelle afwikkeling. Vraag inlichtingen bur. F. Heij nen. Hogewoerd 124. Lei den. Telefoon 20098. Verloofd? Stuur ons ook een kaartje. Wij hebben dan een aardige verrassing voor u klaar liggen. Oudshoorn, Haarlemmerstraat 160-165b, Leiden. Gebroken ruiten, glas-in- lood-reparaties worden door mij met spoed hersteld. Ook levering ventilatoren. Glas- reparatiebedrijf D. Galjaard, De Sitterlaan 76. tel. 32916. Autoschade en expertise, snelle afwerking. Eig. plaat werkerij en spuitinrichting. Blonks Autobedrijf, Nieuw- str. 33-41. Leiden, tel. 30600 Nieuwe auto's zonder chauffeur. Nieuwste model- Het andere Den Haag g> Philips-Van der Heem Ontwikkeling en fabricage van onderwater- detectie- en verkeersregelapparatuur. Fabricage van telecommunicatie-apparatuur en rand-apparatuur voor computers. Dat is niet het rustieke Den Haag van Binnenhof en Vijverberg. Het andere Den Haag is het technische Den Haag. Waarin u o.a. Philips tegenkomt. Met 3512 Hagenaars, die dagelijks stoeien met actuele elektronica-problemen. Zij vragen zich bijvoorbeeld af, hoe het snel toenemende verkeer in de Randstad over 20 jaar beveiligd moet worden. Zij fabriceren moderne telefooncentrales voor een snelle communicatie. Zij buigen zich over zeer gecompliceerde randapparatuur voor computers, waar wij straks allemaal de (efficiënte) vruchten van gaan plukken. Al deze onderzoekers, ingenieurs, monteurs, werken in het Philips-concern. Bij Philips van Den Haag. Zij bepalen met z'n allen hoe een belangrijk stukje maatschappij er straks uit zal zien. Dat gebeurt in het Westen des lands. In Den Haag. Vlak bij Dus als u voortaan de naam Philips hoortAlle kans dat er dan een (Haags) lampje bij u gaat branden. Philips Telecommunicatie Industrie Assemblage van automatische telefoon - centrales en fabricage van daarvoor benodigde schakelapparatuur, Philips-Electrologica Ontwikkeling en verkoop van randapparatuur voor computers. o Exploitatie van rekencentra. centrum van eiectronische en fijnmechanische ontwikkeling en fabricage. len o.a. Taunus 17M, Opel Rekord, Volkswagenbusje m. open dak. Garage Werkho ven, Maredijk 34a, telefoon 00 32735. „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en ju welen. Grote keuze in verlo insrsringen. gouden, zilve ren en verzilverde artikelen net adres voor alle répara ties en uurwerken. Steenstraat 16, telefoon 26854. Paraplureparatie 'ook opvouwbare). wandelstok ken, invalidestokken, rub- berdoppen. Reparaties wor den alleen aan de zaak aan genomen. Paraplumagazijn Van Oerle, Haarlem merstraat no. 95. Markiezen. Rolschermen. Al. jalouzieën. Grootste sor tering zonwering. Prima af werking. Vraagt inlichtingen en prijs bij het verkoopkan toor van Melchers Markie- zenfabriek C. E. Jedeloo, Juffermansstraat 35. Oegst geest, telefoon 0171053105. Advertenties bekijken is eveo prettig werk als winkelen. 3URGSTSEG 3-5-12 NIEUWSTRAAT 1 roonkafiMrt mrt morem sortering vee rtga* fabrikaat «s de meert Gevraagd by apotheek R. VAN BREEST SMALLENBURG a. Apothekersassistente b. Admin. kracht (min. opleiding Mulo A.) Loevestein 7, Leiderdorp. Tel. 01710-42947. Bij de UNIVERSITEITSBIBLIOTHEEK te LEIDEN kun nen worden geplaatst ter vervulling van vacatures bij Vereist: een voltooide schoolopleiding op middelbaar öf MULO-niveau. typevaardigheid Ervaring in een biblio theek of boekhandel en het bezit van een bibliotheek- of boekhandelsdiploma strekken tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Bibliothecari! der Rijksuniversiteit. Rapenburg 70-74 te Leiden. GEVRAAGD die zich wil specialiseren in lingerie en foundation. Winter- en zomervakantie. Alle maandagen vrij, behoorlijke honorering. Niet beneden 20 jaar. Haarlemmerstraat 158 Leiden Telefoon 33983 UUR AÜVtKIfcNflfcS BIJ HET ACADEMISCH ZIEKENHUIS DER VRIJE UNIVERSITEIT AMSTERDAM is plaats voor een die, als assistent van het Hoofd Bureau Rechtspositie, o.m. zal worden belast met de behandeling van zaken betreffende dienstroosters aanvragen om tegemoetkoming en vergoedingen pensioenzaken en verzekeringskwesties huisvestingszaken Verder zal hij assisteren bij de voorbereiding en uitvoering van regelingen en voorschriften, en de documentatie beheren. Wij stellen belang in sollicitanten die het vermogen hebben om met funktionarissen van verschillend niveau zakelijke kontakten te onderhouden zelfstandig kunnen werken redactionele vaardigheid hebben in het bezit zijn van tenminste een MULO-diploma. Ervaring op personeelsgebied is gewenst Leeftijd 25 jaar. Belangstellenden met een Protestants- christelijke levensovertuiging kunnen hun sollicitatie richten aan de Personeelsdienst van ons ziekenhuis, de Boelelaan 1117, Postbus 7057, Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 10