Zaak loopt uit de hand VLEET de post heeft'n pakje voor u.. als u 5n nieuwe abonné opgeeft I! Financiering van woningbouw in Noordwijk is rond Rietveld roeide met alle riemen die het heeft Voorstel van B. en W. werd aangehouden VERFRISSEND UUR MET KLAAS JAN MULDER Jeugd in Lisse geniet van vakantiefeesten i Raad Sassenheim over subsidie Muziekschool RIJNSBURG EEN BEZORGER te RIJNSBURG LISSE EEN WIJK VRIJ in LISSE-DORP Visserij nieuws bij de da i rti D. J. Mast Eerste paal voor winkelcentrum Sjaak v. cl. Neut, Come v. d. Lip en Jan de Groot de kampioenen Gemeente Rijnsburg BROOD- EN BANKETBAKKER of HALFWAS of LEERLING Avondvierdaagse lijdt onder de vakanties |W nieuwe leidse courant 5 woensdag 16 juli 1969 a 3 SASSENHEIM De Sassen - s heimse gemeenteraad kwam gister- L- avond bijeen. Wethouder Mazee ont- brak wegens vakantie. terwijl w KVP-raadslid H. P. van der Vaart voor de laatste maal aanwezig was. H Aan het eind van de vergadering ,pl stelde hij wegens vertrek naar Aar- 'J denburg zijn zetel ter beschikking. Hü zal worden opgevolgd door de beer L. A. ter Meer. De raadsverga dering stond overigens in het teken van de scholen en het subsidiebeleid. In verband met toeneming van het aantal leerlingen heeft de gemeente met ingang van het schooljaar 1-1970 een vijfde leerkracht aan de openbare lagere school kunnen aanstellen. Het gevolg hiervan is, dat het lokaal waarin tot nog toe de openbare kleuterschool is gehuisvest, voor het lager onderwijs beschik baar moet komen. B. en W. stelden dan ook de bouw voor van een nieuw, twee klassen tellend gebouw tje aan de Rusthofflaan hoek Men- neweg. Het tweede lokaal kan tijde lijk worden afgestaan aan het bij zonder kleuteronderwijs. De raad verstrekte de nodige f 268.400. Burgemeester Van Knobelsdorff «•stelde duidelijk, dat er in de naaste toekomst geen ruimte meer zou zijn voor de bouw van kleuterscholen, ondanks het grote gebrek in deze sector. „Wij moeten", zo zei hij „pri oriteit geven aan het lager onder wijs". 1 Dat de gemeenteraad even later H akkoord ging met de bouw van een nieuwe chr. kleuterschool had dan 1 'ook eigenlijk geen betekenis. De ou- 'ft'de kleuterschool aan de Kerklaan 'voldoet niet meer aan de eisen. Ech- enter: de nieuwe school komt er de teerste jaren niet. Burgemeester Van ^Knobelsdorff daarover: „Dit is niet h'mccr dan een principe-besluit. Pas Pflwanneer er geld is maakt deze school een kans. Wij hebben nu al leen geld voor de bouw van de openbare kleuterschool. Deze kan omstreeks kerstmis gereed zijn Subsidie De subsidie voor de Stichting mu- liekschool voor de Bollenstreek is nogal heet hangijzer. Ook in het lerleden heeft de raad zich kritisch igesteld ten opzichte van deze sidieverlening. Dat kwam ook tot uting in het schrijven van B. en W. ij het voorstel om de subsidie per •ling van f50 tot £93 per school- lar te verhogen. „Het behoeft naar inze mening geen nader betoog, dat leze hogere subsidie ons met enige iorg vervuld. Wij menen, dat het raadzaam is voorzichtigheid en be- lachtzaamheid te betrachten en mis- Ichien wel een beperking aan de (ubsidie te stellen. Het muziekonder wijs krijgt in vergelijking met ande- |e takken van gemeentelijke zorg :n dusdanige bevoorrechte positie, it andere takken niet tot ontwikke- ing gebracht kunnen worden. Wij lenken hier aan de bouw van een irthal, de Vervanging van het ou- zwembad, het schoolzwemmen, bibliotheekwezen en de jeugd- irg". Desondanks stelden B. en W. voor subsidie met beperkende bepalin- aan te nemen. De gemeenteraad :hter wilde daar (nog?) niet mee n8fckoord gaan. ^De heer De Nennie (KVP), de heer •latje (WD), de heer Verschoor brot.-chr.) en mevr. De Meijer-Van jon (PvdA) verzetten zich allen te- jen het voorstel. Niet omdat Sassen- eim geen waarde zou toekennen an het werk van de muziekschool t- „Verre van dat zelfs" maar mdat het allemaal wat uit de hand feigt te lopen. De Nennie: „De ver hoging overtreft de normale stijging van de trent verre De heer Platje: „Het kan nooit de bedoeling van on ze subsidie zijn, daarmee een kost baar organisatie-apparaat draaiend houden met directeur en administra tie. Ondanks onze subsidie is het on derwijs aan de muziekschool niet goedkoper dan bij een privéleraar. De school is te ambitieus opgezet. Dat gaat boven de financiële moge lijkheden" De heer Platje wilde meegaan met de heer De Nennie: subsidie verlenen voor het algemeen vormend onderwijs. Mevrouw De Meijer: „Het is een absurde situatie dat mensen voor de muziekschool evenveel moeten beta len als bij een privéleraar en dat wij als gemeente de muziekschool dan nog uit de grote pot geld toestop pen". De heer Verschoor: „Algemeen vormend muziekonderwijs is een goede zaak. Daarvoor willen wij wel subsidie verlenen. Maar laat het instrumentale onderwijs over aan de privéleraren of de verenigingen. Die varen er dan ook wel bij, terwijl déér een aantal mensen is die het als vrijetijdsbesteding doen". Boosdoener Na een uitgebreide discussie werd besloten het voorstel aan te houden. In de tussenliggende periode zal het college nadere gegevens inwinnen bij het stichtingsbestuur en tevens zal Sassenheim zich verstaan met andere belanghebbende Bol- lenstreekgemeenten. „Zeven gemeen ten hebben aan de wieg van de mu ziekschool gestaan en steun toege zegd. „Ik weet", zo vervolgde burge meester Van Knobelsdorff, „dat er in meer gemeenten bezwaren zijn. Wij willen tot een eensluidend besluit komen. Sassenheim wil niet de grote boosdoener zijn". Wel goedkeuring kreeg de subsi die-aanvraag van de Stichting Peu terspeelzaal Sassenheim i.o. Vierdui zend gulden krijgt de stichting als bijdrage in de aanloopkosten om het Veldhuis voor peuterspeelzaal in te richten. Half augustus hoopt men met dit initiatief van start te kunnen gaan. De raad ging ook nog akkoord met de verkoop van een stuk grond aan de Rusthofflaan aan het Rijk. Op dit stuk zal het nieuwe bureau voor de rijkspolitie verrijzen. De Nieuwe Leidse Courant vraagt voor begin augustus Leuke bijverdienste voor scholier Leeftijd niet beneden 15 jaar Nadere inlichtingen Afd. Inspectie Nieuwe Leidse Courant. Steenstraat 37. Leiden Telefoon 01710 - 31441 KATWIJK AAN ZEE Waar schijnlijk door het fraaie zomer weer was de opkomst in de Nieuwe kerk te Katwijk aan Zee ditmaal niet groot. De belangstel lenden, die er waren, wachtte een vrij luchtig programma van niet diepgaande werken, echter met smaak en musiceervreugde door Klaas Jam Mulder, organist te Kampenvoorgedragen. In deze orgelserie was Klaas Jan Mulder een nieuwe figuur, die aan het publiek werd voorgesteld als ge wezen leerling van Jacob Bijster en na solistenexamen (Cons. A'dam) tevens, door een rijksbeurs. van de beroemde pianist Del Pueyo in Pa rijs. Zijn programma leek erop te wij zen, dat hij dit orgel nog moest verkennen- Voor de gemiddelde con certbezoeker werd het een verfris sende avond, waarbij enkele niet storende onzekerheden geen afbreuk deden. In zijn Introductie-fantasie over „O, mijn ziel houd goede moed" ver ried hij meteen een bezielende in stelling als kerk-organist. Joh. S. Bach was vertegenwoor digd met een enkele, in de juiste kleuren gespeelde, fuga in g. kl. en een air uit de 208-ste cantate. Van Handel hoorden wij een Alla danze en de charmante aria uit de suite Water-musick. Hierna twee delen uit de Suite für eine mechanische orgel van Ludwig v. Beethoven, eenvoudige verstrooiingsmuziek. De Fantasie in f. moll van W. A. Mozart grijpt aanmerkelijk dieper in het maestoso en de beide allegri De Nieuwe Leidse Courant heeft begin augustus Voor oudere scholier een leuke bijverdienste. Nadere inlichtingen afdeling inspectie. Nieuwe Leidse Courant Steenstraat 37 Leiden Telefoon 0171031441 - nU, i ht MUIDEN Profiterend van het ierse weer Is de visserU thans In gang. De vangsten aan plat- fijnvis, die vorige week door de ,1 orm pas laat op gang konden ko en, zyn nu zowel b(J de route- telen als op 56 graden Noorder- kfeedte wat beter geworden. ïn IJmuiden zorgden dinsdag 14 /eofAartuigen voor een aanvoer van ame*0 kisten en 2288 kL kistjes vis. o pvendien waren er 533 stuks stijve i, attbeljauwen. De aanvoer bestond uit rant t kisten en 400 kl. kistjes schelvis, kisten en 118 kl. kistjes wijting, p kisten gul en kabeljauw, 15 kis- koolvis, 167 kisten en 486 kl. ^^Btjes haring, 55 kisten en 984 kL Istjes makreel. 200 kisten schoL 13 (sten tarbot, 65 kisten en 300 kl. jstjes varia en 600 kilo tong. In Scheveningen werden afgeslagen I kisten schelvis, 50 kisten en 50 l kistjes wijting, 150 kisten gul cn _Jb eljauw, 80 kisten koolvis, 60 kis ten en 900 kl. kistjes haring, 100 kis ten en 1350 kL kistjes makreel. To taal 490 kisten en 2320 kL kistjes verse vis. Bovendien waren er 2200 kantjes gezouten haring en 3000 pak ken diepgevroren gezouten haring. Vandaag aan de markt. De woensdagmarkt is ook nu weer geen drukke dag geworden. Voor deze afslag stond o.a. genoteerd de Rijn mond I KW 15 met 60 kisten en 100 kL kistjes vis. Prijzen. De binnenlandse markt kocht voor zichtig. Schelvis noteerde tot £35 per kist, wijting tot f32, gul tot £57 per kist. Voor kabeljauw werd tot £80 per regel van tien stuks en tot f 130 per 125 kg betaald. Verse haring deed tot f 52, makreel zelfs tot f 88 per kist. Schol kwam tot f48 per kist, schar tot f 23. Tong varieerde van f6,86 tot £3,89 per kg, weegtarbot van f 5.60 tot f 5 per kg, tarbot II van 196 tot f96 per kist van 50 kg. met de chromatische spanningen, die een lieflijk geregistreerd Andante omsloten. Uit de vijfde symphonie van Char les Marie Widor speelde Klaas Mul der het Adagio zeer subtiel en daar na met virtuositeit de Toccata. Naar bekende maatstaven dus een ongebruikelijk programma, dat niet voldoende gelegenheid bood Mulder op zijn veelzijdigheid te schatten. Niettemin doet deze introduktie d'e wens van voortgezette kennisma king opkomen. Zijn improvisatie, een immer gewaardeerd besluit door een kerkorganist, wettigt dit stellig, ofschoon één der variaties, waaruit deze gedeeltelijk bestond wel een lichte frons opriep door een wat po pulair aandoend progerammatlsch effekt. Bedenkend, dat de bewerking van de door commissielid Van der Plas opgegeven melodie „Ruwe stormen mogen woeden" voor de vuist tot stand kwam, viel er veel in te waarderen om de chromatische vondsten en het gezonde fugato aan het slot- Het lijdt geen twijfel, dat men Klaas Jan Mulder gaarne in een volgende serie zal willen terug zien. HENRI WELBOOREN tandarts AFWEZIG TOT 12 AUGUSTUS Waarneming door plaatselijke tandartsen en door P. J. G VERHOEF, tandarts te Rijnsburg. Cu ri ll on bespel in g in Katwijk aan Zee KATWIJK In het kader van de zomerfeesten in Katwijk, georga niseerd door de plaatselijke VVV, wordt vanavond een carillonbespe ling gehouden. De heer Hessel H. de Harder zal van 8 tot 9 uur het caril lon bespelen van de Oude of Andre- askerk. In JSoordwijk NOORDWIJK In „Boerenburg", Noordwijks nieuwste woonwijk, sloeg burgemeester mr. J. Af. Bonni- ke de eerste paal voor een winkel centrum. In het belang van de ge vestigde middenstandszaken is het nieuwe centrum in „Boerenburg" van beperkte omvang gehouden. Het voorziet in de bouw van acht win kels en drie dagwinkels met als bo venbouw zestien flatwoningen. Het fraaie, in strakke lijnen ont worpen complex is een ontwerp van het Noordwijkse architectenbureau Brandt en Korbee. Het wordt ge bouwd door aannemersbedrijf J. C. Beugelsdijk en Zonen. Een moeilijk punt bij het realise ren van dit centrum was de nnan- ciering, zo werd enkele maanden ge leden in de gemeenteraad meege deeld. Dit probleem kon echter wor den opgelost. Burgemeester Bonnike verrichtte de ceremonie als een geboren heier. Verscheidene autoriteiten gaven blijk van hun belangstelling voor dit historisch gebeuren. Volgend jaar mei hoopt men het winkelcentrum te kunnen openen. Raad Noordwijkerhout NOORDWIJKERHOUT De raad komt donderdagavond om half acht voor een spoedeisende vergadering bijeen. Naar aanleiding van een brief aan één van de leden van de raad, heeft dit raadslid zodanig gere ageerd, dat de burgemeester deze vergadering heeft uitgeschreven. Het gaat om één punt( de wederin- koop van het pand Kerkstraat 41. Deze woning, enkele jaren geleden aan een toenmalige ambtenaar van de gemeente onder het recht van wederinkoop verkocht, staat nu leeg. De eigenaar-bewoner is naar elders vertrokken. H1LLEGOM Aan de Wee- resteinstraat 77 heeft de heer Jan Geers dinsdagmiddag zijn tweede snackbar geopend. HAZERSWOUDE De Rietveldse roeikampioenen 1969 heten Sjaak van der Neut, Corrie van der Lip en Jan de Groot. Gisteravond legden deze bewoners van Hazerswoudes waterrijkste gebied beslag op de ti tels tijdens wedstrijden, die werden gehouden op de Rietveldse Vaart na bij restaurant „Klein Giethoorn". Voordat het echter zo ver was, had de heer J. P. vtd Werff, één van de organisatoren, het niet kunnen nala ten, er de aandacht op te vestigen, dat de realisering van de weg. die het Rietveld moet gaan ontsluiten, erg lang op zich laat wachten. Dat zou, volgens deze heer v/d Werf, de belangstelling van de zijde van het publiek nog groter hebben doen zijn. Wethouder H. van Rijn, die arriveerde, nadat deze noodkreet over de aanleg van de weg ten geho re was gebracht, constateerde overi gens, dat vele Rietvelders en bewo ners van Hazerswoude-dorp zich op deze mooie zomeravond langs het roeiparkoers hadden genesteld. Dat de conditie van de deelnemers wel eens kon tegenvallen, zoals speaker v/d Werf suggereerde, omdat verscheidenen hun vaartuigen tegen woordig motorisch het Rietveldse xoater laten doorklieven, bleek niet het geval. Er werd immers heel hard met de riemen geroeid, die beschikbaar waren. Sport in optima forma vierde hoogtij. NOORDWIJK In de laatste raadsvergadering liet de heer Schelvis zich nogal kritisch uit over de naar z(jn mening trage voortgang b(j de realisering van een bouwplan voor LISSE Het programma van „Vakantievreugd" heeft een suc cesvolle start gehad. Honderden kin deren hebben van diverse aktivitei- ten kunnen profiteren. Het initiatief om een bepaald evenement op de zelfde tijd op diverse plaatsen bin nen de gemeente te laten plaats heb ben is, gezien de enthousiaste reac ties van de kinderen, duidelijk een schot is de roos gebleken. Een tot nu Onttrekking aan het openbaar verkeer van kanaalpad en ged. kanaaldijk c.a. Met verwijzing naar de artikelen 8 en 10 der Wegenwet brengen burgemeester en wethouders van Rijnsburg ter open bare kennis, dat vanaf 17 juli 1969 ge durende 30 dagen op de secretarie dezer gemeente voor belanghebbenden ter in zage ligt een ontwerp-besluit van pro vinciale staten van Zuid-Holland tot ont trekking van een gedeelte van de in de gemeente Katwijk gelegen kanaaldijk, van het in die gemeente gelegen kanaal pad, alsmede van de deels in de ge meente Katwiik. deels in de gemeente Rijnsburg gelegen brug over de Noord wijkse vaart, aan het openbaar verkeer, met toelichting en het daarbij behorende kaartje. Belanghebbenden zijn in de gelegenheid hun eventuele bezwaren gedurende ge noemde termijn van tervisieligging en nog twee dagen daarna schriftelijk bij provinciale staten van Zuid-Holland, Ko ningskade 1, te 's-Gravenhage in te dienen. Rijnsburg. 16 juli 1969 Burgemeester en wethouders van Rijnsburg, De burgemeester. W. L. van der GUGTEN, l b De secretaris, T. LANGERAK, 1.8. toe „vergeten gebied" als de omge ving van de Leidsevaart is hiervan een duidelijk bewijs. De zaaltekenwedstrijden in de En gel en ln het centrum werden ge kenmerkt door een gezellige sfeer. Omdat in de Poelpolder geen over dekte accommodatie beschikbaar Is, moest tengevolge van de regen de tekenwedstrijd van dinsdag naar donderdag worden verschoven. Diezelfde donderdag was er asfalt- tekenen. Bijzonder geslaagd Is de puzzeltocht in de Wilhelminabuurt. Voor de „Stuif-Stuif" hebben zich 150 kinderen opgegeven. De financiële positie van het co mité „Vacantievreugd" heeft dit jaar niet alleen toegestaan voor de prijswinnaars aantrekkelijke prijzen te kopen, doch tevens alle deelne mers een versnapering of troostprijs te kunnen aanbieden. LISSE Heden van wandelsport vereniging D.J.O. hebben deelgeno men aan de avondvierdaagse te Apeldoorn. Zij hebben zich kranig gehouden. De volgende leden hebben deze tocht nu reeds verscheidene malen gelopen: mej. H. van Brie- men, driemaal: mej. N van Berkel en mej. Heuseveld tweemaal, P van der Zwet en W. van den Berg vier maal en H. Caspers en P. Buurman eenmaal. De heer J. Stroet neemt voor de dertiende maal deel aan de vier daagse van Nijmegen. Hoog en laag water Katwijk aan Zee Katwijk aan Zee Donderdag 17 juli: Hoog water 4.52-17.16; laag wa ter 0.50-13.10. GEVRAAGD BROOD- en BANKETBAKKERIJ H. JONKER Tramstraat 2, Rünsburg. Telefoon 01718-2181. een complex woningen aan de Van Mortelstraat in Boerenburg. Het be treft hier de bouw door de fa. J. C. Beugelsdijk en zonen van 96 flatwo ningen. Dit zullen huurfiats zijn in het betere genre, terwijl het plan verder voorziet in de bouw van 27 drive-in woningen of een dergelijk type betere woonhuizen. Naar wij vernemen is de financie ring van dit project definitief rond gekomen. Alen hoopt nu zo spoedig mogelijk met de bouw te beginnen. Het hangt er echter van af hoe snel de toeleveringsbedrijven meewer ken. SASSENHEIM Onder ideale weersomstandigheden is de vierde Sassenheimse avondvierdaagse gis teravond van start gegaan. Er heeft zich voor dit wandelevene ment, dat onder auspiciën van de Stichting Jeugdrecreatie Sassenheim wordt gehouden, een record aantal deelnemers aangemeld: 580 tegen verleden jaar iets meer dan 500. Ook dit jaar wordt gelopen in twee categorieën: van 6 tot 8 jaar 5 kilometer en 8 jaar en ouder 10 ki lometer. Voor de eerste groep, die de gehele vierdaagse zal worden be geleid door de drumband van DOS, hebben zich 142 deelnemertjes ge meld. Zij liepen gisteravond alle maal hun eerste vijf kilometer uit. Qpk de 10 kilometer-lopers deden dat. Opmerkelijk in deze avondvier daagse is opnieuw het ontbreken van groepen. Seehts DOS heeft met groepen voor 5 en 10 kilometer in geschreven. Mevrouw Van de Wees- Lalleman: „Het zijn waarschijnlijk de vakanties die de deelneming van groepen verhinderen. TOP zou aan vankelijk ook in groepsverband star ten, maar er bleken er uiteindelijk toch te winig te zijn. Nu lopen deze korfballers individueel. Spreekbeurt in Rijnsburg RIJNSBURG Vrijdagavond 8 uur zal ds. W. Chr. Horius uit Kat wijk aan Zee. een spreekbeurt ver vullen voor de hervormde evange lisatie in de zaal achter de christe lijk gereformeerde kerk. Kindercorso Rijnsburg RIJNSBURG Van 21 juli28 juli kan men zich laten inschrijven voor het kindercorso: bij A. Grim bergen, Dubbele Buurt 11. De in schrijving kost f 7.50. De junioren-jongens tot en met 15 jaar probeerden de kampioen van 1968, Henk Schrama, uiteraard te onttronen. Maar dat kwam pas tot uitdrukking in de eindstrijd, waarin zich plaatsten: Jan de Groot, Hugo van der Lip en Henk Schrama. Jan roeide zijn boot als eerste onder het finishtouw door en werd dus de nieuwe kampioen. De kampioene van vorig jaar, Cor rie van der Lip moest constateren, dat het roeipeil bij de Rietveldse dames met sprongen omhoog gaat. Vooral Ludwien de Frankrijker eiste aller aandacht op, maar aan de roei- hegemonie van Corrie van der Lip kon zij nog niet tomen. Corrie van der Lip dus wéér kampioene, met Ludwien de Frankrijker en Marrie van Dorp op de tweede en derde plaats. XXX Grote vraagtekens bij de wedstrijd van de heren in het Rietveld spreekt men over „keien" over de ZIEKEN GENOTEN IN VOORHOUT VOORHOUT Van 10 tot 16 juli heeft de bisschoppelijke Nijver- heidschool de deur opengezet voor een 20-tal langdurig en bedlegerige zieken van alle gezindten, om deze mensen een week te laten genieten van het buitenleven in een geheel andere omgeving. Het is aan de be volking niet onopgemerkt voorbijge gaan, want velen hebben de zieken in het dorp verwelkomd, toen een verkenningstocht werd georga niseerd en winkelbedrijven werden bezocht Enkele avonden zijn de zieken in de grote recreatiezaal van de BNS onthaald. De heer J. Warmenhoven en echtgenote kwamen een avond vullen met 'het vertonen van prach tige dia's van het vogel- en vissenle- ven. De heer Adr. Vlasveld verzorg de met zijn humoristisch repertoir een gezellige sluitingsavond. nieuwe titelhouder. Zou de kam pioen van de afgelopen jaren, Gijs van der Lip, dan toch weer de titel inpikken Hij roeit immers niet vaak meer, er zit een motortje op zijn boot, zo kon men aan de oevers beluisteren. Welnu: Gijs rekende in de eerste beste wedstrijd af met een kanshebber: Jan van der Lip, ja ze ker een broer van Gijs.' Geen ca deautje voor Gijs, want hij moest er hard voor door het water. Maar klasse verloochent zich nooit. Gijs kwam in de finale, zag daar SjaaJc van der Neut en Martien de Frank rijker en nerloor. Dag „eeuwige" kampioen Gijs van der Lip, lang le ven de nieuwe titelhouder Sjaak van der Neut, hoorde men langs 't (wa- terjlijntje.Martien de Frankrijker werd derde. De nieuwe kampioen werd gevierd in „Klein Giethoorn". En de heer J. P. v/d Werf reikte de prijzen uit. Het ging er heel uitbundig toe. Op de foto: de jongens Jan de Groot (1), Hugo v/d Lip (2) en Henk Schrama (3). Burgerlijke stand van Sassenheim SASSENHEIM Geboren: Artgeli- que Theodora Cornelia dv G C M van Leeuwen, en M Th Zuidhoek, Ka- gerstr. 6; Petrus Henri zv C G M Gozeling en H P J van der Burg, Parklaan 31; Johnny Johannes Pe trus zv M Wassimk en J M C Hop- penbrouwer, Gladiolenstr. 9. Gehuwd: F G Walraven te War mond en C M van Leur, Toek. adres: Van Beethovenlaan 107, Voorscho ten; G Wolvers en C G Sikiking te Warmond, Toek. adres: Herenweg 13, Warmond. M C Kruiff en E Jansen te Nlgtevecht, Toek. adres: Hoofdstr. 328b. G J van Duin en A M M. de Haas te Noordwijkerhout, Toek. adres: Teijlingerlaan 5. Overleden: J E van Hoekelen, 92 jaar; H Möhlen, 73 jaar H J Schmohl 68 jaar. Een gezellige verrassing tussen alledaagse rekla me en onverwachte be lastingaanslagen.. Ik geef op als i bataalt: par kwartaal par maand x drftvMt toa l ^o^erzetttoe^di^deksefmj^ Postzegel is niet nodig als u op de envelop schrijft: Nieuwe Leidse Courant Antwoordnummer 267 Leiden

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 5