bont is nu op z'nbest Bontisvooriedereen, maar niet iedereen kent de kunst van bont kopen. Er zijn zoveel soorten, prijzen,zoveel kwali teiten en... uwilttoch ook een modieuze jas? Watmoetu dan doen? U moet naar een specialist gaan. Een zaak die alles van mode en kwaliteit afweet, eerste klas bont verkoopt, die altijd klaar staat om u te adviseren, waar u nooit te veel betaalt, waar u altijd terug kunt komen als er iets niet klopt (specialisten zijn ook niet volmaakt). C A is zo'n zaak.BijC&A weet u voor honderd procent zeker dat u goed zit. Goed in mode, goed in kwaliteit en goed in prijs. Dat is de kunst van bont kopen: weten waar u koopt. ■;5 de kunst van bont konen KIDSKIN. Dit is een typisch moderne bont- soort. Daarom is er ook een zeer moderne jas van gemaakt. Het langharige naturel bont is afgewerkt met leer en heeft een leren ceintuur. Bont in kombinatie met leer is trou- wens zeer in trek. Ingezette stukken of leer- garnering in alle variëteiten. Deze kidskinjas kost 300.-. mm KALF. Een prachtige diepbruine, glanzende bontsoort die zich uitstekend leent voor een H uitgesproken moderne jas. Het model is dub- §j belrij en heeft op de rug een grappig cein- *j tuurtje. Details waarmee u op 't ogenblik J helemaal up-to-date bent. De kraag spant de 3 kroon, want dat is een tweevellige nertskraag. 5 650.-. NERTS-KOPPEN. Dit korte jasje is gemaakt van nerts-koppen en heeft een kraag die uit één nerts gemaakt is. Het jasje heeft een klas sieke opvatting, maar is net zo modern en in trek als Bach en antiek. Bovendien is de ver werking buitengewoon fraai. Dat alles maakt de prijs des te verrassender. 650. iwwwiiwiriiW'ëtwwMW mtmmwmm NERTS-KOPPEN. Deze jas van nerts-koppen valt op door de zeer modieuze opvatting. Dat ziet u onmiddellijk aan het getailleerde model, de coupe, de tweedelige rugceintuur en de lange split. De kraag is uit één nerts gemaakt. Een jas die behalve sjiek ook helemaal van nu is. Daarom Is het opvallendste ongetwijfeld de zeer lage prijs. 1300.—. <2* I EMBROFIX Dit is een veredelde lamsoort, die opvalt door het grappige moiré-effect. I Zij onderscheidt zich door de bijzonder mooie f glans, het lichte gewicht en de buitenge wone soepelheid. Deze zeer moderne jas van embrofix is getailleerd en heeft een rug ceintuur. Zeer apart zijn de manchetten. De kraag is van palomino nerts, een prachtige lichtbeige nerts die de jas een sjiek accent geeft. 550.—. GOTLAND-LAM. Dit is een zeer sterke bont soort. Dat is vooral plezierig voor jonge mensen. Die laten zich over het algemeen niet direkt door een buitje afschrikken. Maar j geeft u de jas wel de tijd om te drogen. Dit charmante jasje heeft een prachtige nerts kraag en kost toch slechts 325.-. ASMARA. Geen twee jassen van asmara zijn hetzelfde. Dat komt door de bijzonder grillige tekening en de grote kleurvariaties. Elk asmara vel is weer anders. De kleuren vari eren van beige tinten tot bruinzwart. U koopt dus een unieke jas. Deze jas is gemaakt uit halve vellen die dwars verwerkt zijn. En de prijs is minstens even uniek. 330. NERTS-CARDIA. Nerts is natuurlijk niet al leen voor oudere dames. Wel is nerts een I sjieke en elegante bontsoort, maar het model I kan zeer jeugdig zijn. Dit is zo'n jas. Gemaakt van nerts-cardia (dat zijn de beste nertsstuk jes) met een tweevellige nertskraag. De jas is ook verkrijgbaar in nerts-thilikia. Dit zijn nertsstukjes die iets groter zijn dan de nerts- cardia, waardoor de jas een enigszins andere tekening krijgt. Beide in pastel. 1900.-. 1 - :v 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 20