GEEN OPLOSSING MONETAIRE CRISIS NWprijsinflatie moet worden beteugeld Franse toeriste en instructrice gedood in verkeer Schiedam niet blij met nieuw VAM-station UITGANGSPUNTEN SOCIAAL BELEID 19701 Nazorgsysteem voor invalide militairen Sociologen boycotten VU-enquête Afscheidscadeau voor mrs. Muir CAROLINA YES 13 DINSDAG 10 JUNI 1969 RIJSBERGEN Een Franse toe- riste en een rij-instructrice zijn jisteren in de vooravond op de rijksweg Breda - Rijsbergen dodelijk verongelukt. De lesauto uit Rijsber men kwam waarschijnlijk tijdens een Inhaalmanoeuvre in botsing met de Franse personenauto uit de richting Breda. De 45-jarige inzittende van de Transe auto werd op slag gedood. De bestuurder liep verwondingen op. De inzittenden van de lesauto, de instructrice mejuffrouw K. van der Made (25) uit Oosterhout en de leer ling (30) werden levensgevaarlijk ge wond. De Instructrice overleed later san haar verwondingen. HELLOUW Gistermiddag is de heer J. van Wijk (72) uit Hellouw bij het oversteken van de kruising van de tertiaireweg in Hellouw, gemeen te Haaften, op zijn bromfiets door een personenauto aangereden. Hij overleed ter plaatse ROERMOND Op de Molenweg in Merum-Herten is gistermiddag Wim Evers (17) dodelijk verongelukt. Hij wilde met zijn bromfiets een voor hem rijdende vrachtwagen pas ieren. De vrachtwagen schoof opeens naar rechts waardoor de jongen on der de rechtervoorkant van de auto terecht kwam. ERMELO Maandagmiddag omstreeks het middaguur stak de heer R. Staal (50) zonder voldoende op te letten de Stationsstraat in Er- lelo over. Hij werd door een perso onauto gegrepen en overleed ter laatse. I STEENWIJK C. J Kleveringa 1(7) uit Steenwijk is gisteren in de nijver bij de Hunebedden in Havel- Ite verdronken. De jongen werd ge- tonden, nadat twee pelotons milital- jen langdurig naar hem hadden ge licht. TNIJKERK Richard Schutte (16) Kit Amstelveen is gistermiddag van Jfchteren aangereden door een Ifrachtauto. Hij passeerde op de fiets "een stilstaande auto. Zwaar gewond prerd de jongen naar het ziekenhuis tebracht. Hij overleed later. Zijlstra: Nog storingen BAZEL De druk op het ogenblik op de monetaire we reldstructuur wijst op een pe riode van aanhoudende onzeker heid en onevenwichtigheid. Eerst moet vooruitgang worden gemaakt met de besprekingen over wijziging van het bestel. Het moet waarschijnlijk worden ge acht dat het monetaire stelsel onder enigszins onzekere en instabiele om- SCHIEDAM Tientallen bewo ners van de achter het station Schie dam gelegen Parallelweg hebben maandagmiddag van hun ongenoegen over de gereedkoraing van het nieuwe overlaadstation van de Vuil-Afvoer- Maatschappij (VAM) blijk gegeven. Zij hadden liever een speeltuin ge wild. Met grote scheepstoeters riepen zij dan ook „Speeltuin, speeltuin", ter wijl burgemeester H. Roelfsema en ir. S. H. Visser, voorzitter van de raad van commissarissen van de VAM, hun feestelijke toespraken stonden te hou den. Het nieuwe overlaadstation neemt de plaats in van het Schiedamse compostbedrijf dat 1 januari 1970 wordt gesloten. Het is het eerste van een serie overlaadstations die gebouwd worden in gemeenten waarmee de VAM een vuilafvoercontract heeft ge sloten. UTRECHT Op een hoofd- I besturenvergadering van het INVV heeft vice'-voorzitter A. 4a Boon gisteren enkele uit- 1 j)ngspunten Voor het sociaal- leconomische beleid voor 1970 'geformuleerd: 1. de prijsinflatie moet worden be teugeld: 2. geen tariefsverhogingen door de iverheid: 3. financiering van de stijgende so- dale lasten voor de werknemers uit ie algemene middelen; spoedige realisering van het ipaarloon. Voorts is het NW van oordeel dat de btw niet mag worden verhoogd en dat de huurverhoging voor 1970 moet worden uitgesteld. Vierde partij Over de conjuncturele situatie was de heer De Boon zeer voldaan. Hij betreurde het evenwel dat bij een produktiestijging van 12 procent de loopkracht van de werknemers In 1968 slechts met twee procent kon worden uitgebreid. Overheid en be drijfsleven hebben er volgens hem voor gezorgd dat van een reële voor uitgang geen sprake is. De regering geeft steeds weer nieuwe stimulansen voor een inflatiespiraal, waarvan met name de lagere inkomstentrekkers de dupe worden. Over de loonpolitiek zei de heer De Boon, dat minister Roolvink door het regelmatig ingrijpen zich heeft ont popt als de vierde onderhande lingspartij. Hij loopt zelf met zijn inmenging in de vrije loonpolitiek vooruit op wat wel en wat niet kan, aldus de heer De Boon. Voorts meent hij dat de minister misbruik maakt van zijn in het bui tengewoon besluit arbeidsverhoudin gen vastgestelde bevoegdheden. Hij verweet de minister de advie zen van de loonadviescommissie ge heim te houden. ,.De buitenwereld heeft er recht op te weten hoe de commissie over bepaalde cao's denkt. De vakbeweging moet een daad stel len. Als het nodig is zal het NVV daarbij zijn eigen weg gaan, maar dat doen wij pas als het niet meer anders kan." standigheden zal blijven werken. Het bestaande systeem werkt, naar de er varing heeft geleerd, pas bevredi gend wanneer aan bepaalde voor waarden is voldaan. Tot die voorwaarden, zo staat in het jaarverslag van de Rank voor Internationale betalingen, behoren een regelmatige vergroting van de wereldreserves, onafhankelijk van het bestaan van officiële monetaire schulden, en principiële aanpassing van de betalingen door middel met fundamentele onevenwichtigheid op de betalingsbalans, waarbij de veran deringen moeten worden aange bracht onder leiding van het Interna tionale monetaire fonds. Evenwicht Geen enkel monetair bestel zal goed functioneren als de landen niet bereid zijn een binnenlands beleid te voeren dat in overeenstemming is met het handhaven van het even wicht naar buiten. De Amerikaanse politiek ter bestrijding van van de inflate heeft tot dusverre nog geen duidelijke uitwerking gehad, al kan er volgens het verslag nauwelijks aan worden getwijfeld dat de huidige politiek uitwerking zal blijken te heb ben, wellicht sneller dan de geleide lijkheid schijnt in te houden. Dr. J. Zijlstra, president van de BIB, wees ook op de ernstige storin gen op economische en monetair ter rein. Hij dacht dat men nog ver ver wijderd is van een oplossing van de voornaamste problemen. De president, die ook president is van de Nederlandsche Bank, drong er bij de Verenigde Staten op aan een politiek te voeren, welke het mo gelijk moet maken de kapitaaluitvoer te hervatten in een omvang, welke in overeenstemming is met de positie van de Verenigde Staten als rijkste land ter wereld. DEN HAAG Er moet een sys teem van periodieke medische con trole en nazorg worden opgezet voor bepaalde groepen van minder valide oud-militairen. Op de wijze waarop is intern beraad gaande. De minister van defensie, W. den Toom, zegt dit in antwoord op schrif telijke vragen van het Tweede Ka merlid G. Koudijs (lib.) besloten te hebben. De bewindsman voegt eraan toe dat het systeem gezien kan wor den als een eerste stap naar een mo gelijke oplossing van de vergrijzing en vereenzaming van deze groepe ring. Om het gevaar te vermijden dat de zorg voor oorlogsinvaliden zal ver minderen, is inmiddels overgegaan tot uitbreiding van het aantal sociale ambtenaren-enquêteurs. Het weer in Europa Amsterdam onbew. Brussel onbew. Frankfort onbew. Genève zw. bew. Innsbruck onbew. Kopenhagen onbew Locarno L bew. Londen L bew. Luxemburg onbew max.temp. gisteren Madrid Majorca München Nice Parijs Rome Wenen ZÜrlch i. bew. zw. bew. onbew. zw. bew. onbew. 1. bew. 1. bew. onbew. AMSTERDAM Wetenschappelij ke en tactische bezwaren hebben er toe geleid dat studenten en docenten in de sociologie een vorige week be gonnen enquête aan de VU zyn gaan boycotten. De enquête is een initia tief van directeuren en curatoren. Het onderwerp is de medezeggen schap. De VU-sociologen achten de opzet van de enquête wetenschappelijk niet verantwoord en eenzijdig. Veel be grippen zijn onvoldoende omschre ven en voor meerderlei uitleg vat baar. Bovendien komt steeds ter sprake de wijze waarop studenten vertegenwoordigd zouden moeten worden; vragen over inspraak van stafleden en overig personeel worden niet aan de orde gesteld. Ten slotte acht men in sociologi sche kring ook reeds het initiatief een misser omdat curatoren en direc teuren zijn voorbijgegaan aan het bestaan van de onlangs door een uni versiteitsvergadering benoemde stuurgroep, die tot taak heeft zich te bezinnen op een andere bestuurs vorm van de universiteit. In Kiel (Sleeswijk-Holstein) is gisteren de grootste studentende monstratie gehouden sinds de oorlog. Ongeveer 5000 studenten protesteer den tegen het ontwerp van een Ho geschool wet en tegen nieuwe ordebe palingen voor de universiteiten. De politie zette waterkanonnen in om de orde te herstellen. In Hannover had een soortgelijke demonstratie een rustig verloop. Velen zullen het wel betreuren dat de populaire serie Het spook en mrs. Muir binnenkort van het scherm zal verdwijnen. De ongewone „romance" met de geest van de zeekapitein is altijd aanleiding geweest tot verma kelijke intermezzi. Als bekroning van haar geestige escapades is Hope Lang, beter bekend als mevrouio Muir, in Santa Monica, Californië, onderscheiden met een Emmy, een prijs voor tv-series op het komische vlak. Ook „geheim-agent" Maxwell Smart (gespeeld door Don Adams) kreeg een Emmy voor zijn unieke methode de geheime dienst door dwaze interpretaties toch altijd naar succes leiden. VANAVOND TE ZIEN Nederland 1 VARA 7.32 uur Zilveren Roos-winnaar Marty Feldman in een kolder-show. 8.20 uur Achter het nieuws. 9.10 uur Nooit een onvertogen woord (De ondergang van de Baldocks). 9.50 uur Documentaire. Langs de weg van Diemen naar Na arden. Nederland 2 NOS 7.03 uur Kapitein Zeppos. 8.20 uur Dubbelspion. 9.45 uur Verbinding met Duitsland. Show uit Saar- brücken. VANAVOND TE HOREN Hilversum I KRO 7.00 uur De boertjes van buuten. 7.45 uur Zoekend geloven. 8.00 uur Bel Canto. 9.15 uur De speurder in de gevangenis (Hoorspel). 10.50 uur Zingend geloven. Hilversum II AVRO 1 9.00 uur Zo speelde Pierre Palla. 9.30 uur Hiering in het Coornhertlyceum. 110.05 uur Kleinkunst uit deze tijd. Muze zondi make up. (10.38 uur Radiojournaal. 1.0.55 uur Muziek van deze eeuw. 203 „Voor mij zorgen? Maar wie? Wie geeft er om me?" Ze stond op en bleef roet zijn laarzen in haar hand voor hem staan. Zijn ogen waren op haar brede heupen geves tigd. „Ja, ja, Christinali," hernam hij moeizaam, „dat komt van de medische voorschriften. De hoofdzaak mankeert en die ls niet in een instituut of bij een apotheek te verkrijgen." Ze keek hem verward aan. „Normaal leven. Maar hoe?" mompelde hij, terwijl hij zijn pantoffels aantrok. „Ik tracht normaal te leven. Ben jij normaal?" vroeg hij haar plotseling. Zij keek hem aan en ging daarop stil de kamer uit, maar zij voelde, dat het hier een ernstige zaak betrof. Gusti ging in en stoel naast het raam zitten. „Ik ben benieuwd," zuchtte hij en opende de krant Pauline bracht de maand februari bij de Somers in Nollen door, waar Lionel als bedrijfsleider van de elektrische cen trale het nieuwe huis, dat voor de onderneming gebouwd was, betrokken had. Melchior was er ook en werkte van de vroege ochtend tot de late avond voor het Alantropa - bu reau. Paulines uiterlijk zou velen van haar vroegere vriendin nen verbaasd hebben. Zij was niet meer mevrouw Elfenau, die keurig gekleed langs de straten van Bern wandelde, maar een atletische jonge vrouw van buiten, met een ernstig gezicht, een vrouw, die in het volle leven stond. Dikwijls vertoefde zij in de elektrische centrale waar dag en nacht doorgewerkt werd. De turbines en generatoren waren geplaatst. Stalen kokers van honderd en meer ton werden door vakmensen aan elkaar bevestigd. Meterlange kabels en draden werden door holle buizen geleid. De ont werpen voor de grote hal en voor de buitenkant van de gebouwen waren van Amadeus' hand. Vaklieden hadden enige verbeteringen aangebracht, maar zijn idee bleef domi neren en het gehele blok zag eruit als een oude tempel met hoge poorten en ingebouwde ramen. De grote hal was van enorme afmetingen en kon makkelijk de acht 20.000 p.k. generatoren bevatten. Buizen voor koude en warme lucht waren in de zuilen ingebouwd, die de uit 24 vlerkanten bestaande vlakke zoldering steunden en het licht verspreid de 's nachts zijn rustige schijnsel door de stille ruimte. De grond zag eruit als een groot schaakbord van wit en grijs marmer en een trap in de vorm van een halve cirkel, die van een met de hand gesneden leuning voorzien was, leidde naar de benedenhal, waar de turbines stonden. Pauline keek dikwijls toe, als de mannen aan het werk waren. Zij kende hen allen persoonlijk. Zij werkten onafge broken met de routine van vaklieden. Als rechters be raadslaagden zij samen en brachten wonderen van nauw keurigheid tot stand. Met de zorg, waarmede een verpleegster een baby uit de wieg neemt, pakten zij de kisten met onderdelen, die van de fabrieken kwamen uit. Zij hanteerden schroeven, die zo lang als een mensenarm waren en enorme stalen moeren, zij klommen ladders op, kropen door ijzeren gangen en zij leken in die geweldige ruimte op dwergen ln blauwe over alls. Welk een scheppingskracht lag achter elk van die vreemd gevormde metalen voorwerpen, welk een geduld en volharding! Mensen hadden deze machines gemaakt. Slechts enkele duizenden jaren en enige triljoenen mensen waren nodig geweest om het heroïsche wezen voort te brengen, dat bijna zeggen kon: „Op deze aarde is mij niets onmogelijk." Zij sprak graag met de ingenieurs en de experts. Voor het grootste gedeelte waren zij ontwikkelde mensen, maar hun ideeën waren evenmin als hun werk in nauwe naar het verleden lopende banen geleid. Zij verwachtten een grote toekomst. Allen kenden Amadeus en bewonderden hem. Zij keken tegen hem op als tegen iemand, die bij hen behoorde, maar dapperder en wijzer was. Door haar contact met deze mensen groeide Paulines be langstelling voor de technische wereld. Doordat zij zich alleen met geschiedenis en muziek had beziggehouden, leek het haar toe, dat zij jaren nutteloos had laten voorbijgaan. Zij voelde, dat deze mannen en hun soortgenoten de grondslag legden voor een nieuwe wereldgeschiedenis en zelfs voor een nieuwe kunstrichting. Zij kon goed met hen opschieten. Zij geloofden in regelmaat, zoals zij in wiskunde geloofden. Zij leefden reeds half in de toekomst. Gedurende de lange wintermaanden begon zij te begrij pen hoever zij geestelijk van haar vroeger leven verwijderd was. Zij hoorde alleen via haar advocaat over Gusti. Hij scheen zover van haar weg, dat zijn beeld nog slechts vaag voor haar stond. (Wordt vervolgd) Hilversum I 402 m. KRO 18.30 Nws. KRO: 18.41 Act. 19.00 licht ens., en sol. 19.45 Zoekend gel., godsd. lez. 20.00 Stereo: Bel Canto: Operamuz. 21.15 De speurder in de gevan genis, hoorsp. 22.25 Overw. 22.30 Nws. 22 38 Pari. overz. 22.45 Meded. 22.50 De zingende kerk. 23.05 Kontekst: magaz. waarin op de dingen wordt doorgepr. 23.30 Stereo: Licht pl.progr. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 298 m. AVRO 1800 Nws. 18.11 Rad. journ. 18.25 Stereo: Beatrix Feestoord. gevar. progr. 18.55 Paris vous parle. 19.00 Tref p.: rubr. voor act. zaken. 19.30 Nws. 19.35 Vergeet 't maar: ge- var. progr. 21 00 Stereo: Plano recital. 21.30 Hiering: voor dc Jeugd. 22.05 Cabaretprogr. 22.30 Nws. 22.38 Radiojourn. N.O.S 22.55 Stereo: Muz. van deze eeuw (opn.). 23.55-24.00 Nws. Reel. N.O.S.19.00 Journaal. STER: 19.03 Reel. IKOR/CVK/RKK: 19.07 Ken merk: lnf. rubr. over kerk en samenl. VARA: 19.32 In kleur: Marty Feldman-show. STER: 19.56 Reel. N.O.S.: 20.00 Journ. STER: 20.16 Reel. VARA: 20.20 Achter het nws. 20.45 Licht ens. met zangsol. 21.10 Nooit een onvertogen woord, TV-feullleton. 21.50 Langs de weg van Diemen naar Kaar den. doc, film. N.O.S.: 22.25 Journ. 22.30-23.00 Onderwijste levisie ln Nederland, lnf. progr. Nederland II N.O.S.: 18.50 In kleur: Pluimpje. STER: 18.56 Reel. N.O.S.: 19.00 Journ. 19.03 Kap. Zeppos, TV-feuilleton voor de Jeugd. 19.28 Scala: lnf. progr. STER: 19.56 Reel. N.O.S 20.00 Journ STER: 20.16 Reel. N.O.S.: 20.20 In kleur: Dubbelspion, TV-fllm. 21.10 Ik vind dat...: lnterv 31.45 ln kleur: Verb. met... Dultsl., muz. show. 22.15-22.20 Journ. s TELEVISIE VANAVOND BELGIë Kanalen Nederlands: 2 en 10: 18.55 Zandmannetje. 19.00 IsraCllsch-godsd. ulrzendln 19.30 Tlenerkl. 19.55 Meded. 20 00 Nws. 20.25 Hoe groen ls Julia?, tv-spel. 21.55 De gevan gene. opera van Lulgi Dalla- piccola. 22.40 Nws Hilversum I. 402 m. NCRV: 7.00 Nieuws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Lichte muziek met nieuws en actualiteiten. TROS: 8.00 Nieuws. 8.11 ver- zoekplatenprogramma. <8.30 - 8.32 Nieuws). 9.00 Gymnastiek voor de hulsvrouw. 9.10 Amu sementsprogramma. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Voor de kleu ters. 9.55 Stereo: Verzoekpla- tenprogramma. U.00 Nieuws. 11.02 Voor automobilisten.. 11.45 Actualiteiten. 11.55 Mede delingen. KRO: 12.00 Geva rieerd programma. <12.22 WIJ van het land: 12.26 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.41 Actualitei ten. 13.00 Raden maar...: 13.15 Ondernemend). NCRV: 14.00 Stereo: Semi-klassieke gram- mofoonmuziek. 15.00 In 't zil ver: voor oudere luisteraars. 16.00 Nieuws. 16.02 Stereo: Voor de Jeugd. 17.00 Lichte grammofoonmuzlck voor de NCRV: 18.00 NCRV-Vocaal en semble met orgel Hilversum II. 298 m. VARA: J.OO Nieuws en ochtendgymnas tiek. 7.23 6tereo: Lichte gram- mofoonmuzlek. <7.30 - 7 35" Van de voorpagina). VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nieuws en actualiteiten. 8.20 Stereo: Lichte Rrammofoonmuzlek. <Plm. 8.30 - 8.35 Van alle mark ten thuis, praatje). 9.00 Stereo: Lichte orkestmuziek <opn.). 9.40 Schoolradio. 10.00 Lichte grammofoonmuzlek. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de vrouw. 11.40 Planore cital <gr.). 12.00 Stereo: Mo derne muziek <gr.). 12.20 Ste reo: Iolanthe (2e akte), opera van Sullivan (gr.). 12.54 Voor het platteland. 13.00 Nieuws. 13.11 Actualiteiten. 13.20 Licht orgelspel. 13.45 Gesproken portret. 14.00 Voor de kinde ren. 15.00 stereo: Vlooi en pla no. 15.20 Stereo: Radiokoor. 15.45 Stereo: Kamerorkest. 16.00 Nieuws. 16.02 Voor boven de zestig. 17.02 Oude liedjes. 17.20 Voor de Jeugd. 17.55 Me dedelingen. Hilversum III. 340 n FM-kanalcn. NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Lichte vocale mu ziekjes. 10.00 Nieuws. 10.03 Nieuwe langspeelplaten met kritisch ccmmentaar. N.O.S.: 11.00 Nieuws. 11.03 Muziek - lezen. <12.00 Nieuws). AVRO: 13.00 Nieuws. 13.03 Radiojour naal. 13.06 Platenprogramma. <14.00 Nieuws). 15.00 Nieuws. 15 03 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nieuws. 16 03 Licht platenpro gramma. 17.00 Nieuws. 17.02 Radiojournaal. 17.05 - 1800 Pop- en countrymuziek. TELEVISIE MOIU.EA Lappie Loep en de Molboor 0£R£MOW£ Be&VT... HST 6R0TÊ PRECl£l£ VO£éS)J PRie sP£R£u door ps lucht.' "K "PU Smidje Verholen en het geheim van de Uylenborgh 1238: „Maar ik wil hele maal geen bosgeheimen weten", zei smidje Verho len. „Ik heb een vriend, ziet U. Een zekere ..Gozewijn van Uylen' vulde het kaboutertje aan. „Ik weet er alles van. Hij was als een idioot aan het zoeken naar de voormalige Uylenborgh." „Hoe wéét u dat in vredesnaam alle maal?" vroeg de smid ver rast „Wij weten ólles wat er in het bos gebeurt", legde de kabouter uit. „Maar wij mogen de gehei men niet verklappen. Jam mer, maar niets aan te doen." „Nou moet ik tóch even een tegenwer ping maken", zei smidje Verholen. „Die vosseklem van Peer den Bonk, die wist u toch maar niet. Als ik er toevallig niet langs was gekomen, dan zat u er nu nóg in." „Eén-nul voor jou, Verholen", zuchtte de kabouter. „En nou vind jij zeker, dat ik uit dankbaarheid maar eens moest vertellen waar de Uylenborgh heeft gestaan. Dat zou ik trouwens best kunnen, hoor. Ik zou je er zelfs heen kunnen brengen met behulp van het stuifmeelpoeder van de pimpelpaarse bostijloos. Pak dat blikje eens even uit de kast. Ja..., dat pimpelpaarse blikje." Smidje Verholen haalde het aangeduide blikje uit de kast en gaf het aan de kabouter. „Kijkzei deze, het blikje plechtig openend. „Als je dit pimpelpaarse stuifmeelpoeder inademt, danA...HA... HATSJOEÜl!" Een enorme niesbui maakte aan zijn interessante betoog voorlopig een einde en een wolk van pimpelpaars stuifmeelpoeder onttrok de aanwezigen aan het oog 25. De krijgers vormden snel een grote kring om de drie lsu Tienden en staken hun speren dreigend naar voren. Het *erd doodstil. In het woud klonk het kraken van takken to het ritselen van bladeren. Toen verscheen er een gruwe- ljk lelijke kop van een soort tijger met geweldige slacht- Rï anden tussen het loof. Hij opende zijn kaken en stiet een «lembenemende brul uit. Van schrik schoot Lappie tegen Jonas aan die van verbouwereerdheid zelf niet wist wat te doen. Weglopen konden ze niet, want de mannetjes hadden hen helemaal in de kring gesloten. „Ik had toch gelijk,') mompelde Weetal, het voorhystorisch tijdperk. Dit is een, sabeltand-tijger..." Lappie en Jonas stonden de wijze mani bibberend te bekijken. „Interessant", zei hij, „dat ik diti nog mee mag maken...." FERDNAND

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 13