Vierdaagse-lopers Alphen zetten beste beentje voor In Noord-Hofland beginnen Kerken op 1 januari Raad sprak over parkeerplaatsen Heroriëntatie noodzakelijk Yenneper jeugd krijgt ontmoetingscentrum MIDGETGOLVEN IN NOORDWIJK Wegen in Leiden en omgeving Eindexamen Rijnlands Lyceum Oegstgeest VALKENBURG een bezorger Op bondsdag NCVB 3500 vrouwen Voor ƒ1.25, NIEUWE LEIDSE COURANT Nederland, België of Luxemburg WRJWf LEIDSE COUKAWT DONDERDAG 5 JUNI 1969 ALPHEN De Sint-Jozelzaal aan de Paradijslaan is weer het ont moetingscentrum van een kleine duizend deelnemers aan de Avond vierdaagse, die vanuit Alphen gis teravond is begonnen onder auspi ciën van de wandelkring Leiden en omstreken. Men kwam met een aan tal van 987 inschrijvers iets hoger dan vorig jaar en was het weer gun stiger geweest, dan had men wellicht op de startavond nog wel een wat groter aantal individuelen kunnen inschrijven. Nu was het zó, dat acht tien inschrijvers wegbleven. Er zijn er gisteravond 969 (al of niet in groepsverband) gestart, waarmee de Alphense Vierdaagse toch wel de grootste blijft uit de kring. Het weer luield zich overigens best op deze eerste avond. Pas om acht uur, toen een groot deel van de tien kilometer-lopers al weer thuis was. viel enige lichte regen Zoals gewoonlijk kan men inschrijven voor tien of vijftien km. Verreweg de meesten prefereren de eerste afstand. Het is voorname lijk jeugd binnen het verband van scholen of gymnastiekverenigingen, die tot het grote aantal bijdraagt. De Koningin Emmaschool, de Mor- gensterschool en de Kennedy school zijn dit jaar voor het eerst van de partij. Er zijn twee groepen van de speeltuin Vreugde-Oord en één van de speeltuin Kindervreugd, zes groe pen van de chr. gymnastiekvereni ging DOS. drie van Hou-Vast en vier van de r.k. gymnastiekvereniging Wilskracht; verder groepen van de Bethlehemschool (drie). Groen van Prinstererschool. Dr. De Visser- school, Da Costaschool; van buiten Alphen de Burg. De Herderschool uit Koudekerk en de Chr.-Nat. school uit Nieuwkoop. We noemen ook de wandelsportvereniging Jong en Jolig uit Koudekerk en de Al phense verenigingen De Natuur vrienden en The Quick Steps en en kele groepen van Rijnstroom. De individuelen hebben er soms flinke afstanden voor over om iedere avond en zaterdagmiddag naar Al phen te komen, want er zyn deel nemers uit Den Haag en Katwijk, uit Leiden en Woerden, maar ook uit gemeenten rond Alphen. Vanavond blijft men met de tien km binnen de gemeentegrenzen, de 15 km gaat gedeeltelijk door Wou- brugge. Morgenavond is de traditio nele wandeling door het Alphense Rietveld. Kees Karsten debuteert in zaterdagelftal (Van onze sportredactie) NOORDWIJK Kees Karsten, halfspeler van Noordwijk, debuteert vanavond in het Nederlands zater dagelftal, dat de officiële interland tegen Saarland speelt. Karsten is gekozen mede op grond van zijn prestaties in de zgn. B-interland van dinsdagavond, die door Neder land met 51 werd gewonnen. NOORDWIJK Op de nieuw aangelegde midgetgolfbaan van restaurant Parasol-Seinpost aan de Koningin Wilhelmina Bouelevard te Noordwijk, werden midgetgolf- wedstrijden voor de bollenstreek gespeeld. Winnaar werd J. M. de Jong (Lis- se). Verdere uitslag: 2. K. Zuidhoek (Noordwijk). 3. K. Noordermeer (Noordwijk), 4. en 5. J F Jelierse (Lisse) en B van der Poel (Lisse). Op vrijdag 27 en zaterdag 28 juni worden op de banen van „Pa rasol-Seinpost" midgetgolf wedstrij den voor Noordwijkers gehouden. KATWIJK Burgemeester A. G. Vermeulen is maandag verhinderd spreekuur te houden. KATWIJK AAN ZEE In de re censie betreffende het concert van Excelsior (NLC van gisteravond) ontbreekt de volgende beschouwing: „De tenor Ruth Pos hoorde men bij na alleen in samenwerking met de collega's. Dan mengde zijn wellui dende, niet steeds volkomen vaste stem een gevoelig accent in de so listenzang". Joh. van W VOORSCHOTEN Met ingang van 1 januari 1970 gaan de Gerefor meerde Kerk en de Hervormde Gemeente wekelijks om beurten een kerkdienst houden in de aula van de gemeenschappelijke school in Noord-Hofland voor de protestantse bewoners van deze in aanbouw zfjnde wijk. Hoewel er wel met een gezamenlijke kerkdienst wordt be gonnen. achten de kerkeraden de tijd nog niet rijp om elke zondag een gemeenschappelijke dienst te houden. Wel kan het bezoek aan de ver schillende diensten een belangrijke graadmeter zijn van de opvattin gen van de kerkleden zelf ten aan zien van gemeenschappelijke dien sten. De aula in de nu bijna vol tooide school biedt plaats aan 350 personen. (Zoals bekend, start deze school in augustus met afzonderlijke kleuterklassen en twee 'klassen basisonderwijs voor zowel protes tants-christelijke als rooms-katho- lieke en openbare leerlingen). Aanvankelijk lag het in de be doeling in augustus ook met de kerkdiensten te beginnen maar door het aanstaande vertrek van ds. Modderaar is besloten dat een half jaar later te doen. Drie-in-één-kerk De plannen voor bouw van een gemeenschappelijke kerk in Noord- Hofland, waarvoor Hervormde Ge meente. Gereformeerde Kerk en Roooms-Katholieke Kerk al geruime Oud-Katwijk Boetsters gevraagd KATWIJK Volgende week zal vermoedelijk de tweede op name worden gemaakt van de film over Oud-Katwijk. In ver band daarmee worden boetsters gevraagd. Morgenavond zal een bespreking worden gehouden met de dames (en meisjes) die belangstelling hebben om mee te doen. De organisatoren hebben al een boetzolder gevonden, ter wijl voor de buitenopnamen in de duinen een geschikte plek beschikbaar is. Gezocht worden vrouwen die in het bezit zijn van een jak en een rok plus een bonten of wit schort. Lang- harigen dienen een knotje te fabriceren en de dames met kort haar zullen een zgn. „mop muts" op 't hoofd moeten heb ben. Voorts is het belangrijk dat de deelneemsters in het bezit zijn van boetnaalden en een kroes (voor de koffie). Waar ook nog naar wordt ge zocht zijn „kloenstertjes". De kloenstertjes waren vroeger de meisjes die voor hét eerst gin gen werken en zich nuttig maakten door de naalden voor de boetsters te vullen. Het be looft een interessant stukje „Oud Katwijk" te worden dat op de celluloidband zal worden vastgelegd. ALPHEN Voor het eindexamen Gymnasium A van het Chr. Lyceum slaagden de volgende kandidaten: mej. E. C. Boom, Koudekerk a.d. Rijn. A. P. Heiner te Ter Aar en L. C. Snel te Alphen aan den Rijn: voor Gymnasium B zijn geslaagd: J. W. Bogers, H. Breman. C. van Keaken, P. J. Pijper en W. J. Spreij. allen Alphen aan den Rijn; K. W. Drexhage, Hazerswoude; E. F. S. Dijkstra, R. W. den Hertog en J. Modderkolk, allen Boskoop; H. G. A. de Jong te Nieuwkoop. Geslaagd zijn drie kandidaten voor A en tien voor B; twee kandidaten voor B werden afgewezen. tijd geleden een commissie instel den, hebben nog geen concrete vorm gekregen. Remmende factoren zijn daarbij onder meer, dat in de nabijheid (aan de Rijndijk) de Hervormde Gemeente een eigen kapel heeft terwijl de R.K. Laurentiuskerk ook op niet al te grote afstand van Noord-Hofland ligt- Toch wordt ge hoopt binnen een redelijk aantal jaren een bouwplan te kunnen rea liseren. DEN HAAG/LEIDEN Aan het Wegenverslag 1968 van de provincie Zuid-Holland ontlenen wij onder meer dat de minister inzake het nieuwe tracé Den HaagNoordholland nog steeds geen beslissing heeft genomen voor het gedeelte Scheveningen Katwijk. Voor de aanleg van een gedeelte van de toekomstige parellelweg van deze weg en de verlegging van de Parallelweg in Noordwijkerhout, is een bestek gemaakt en ter goedkeu ring naar rijkswaterstaat gestuurd. Hetzelfde geldt voor de aanleg van een gedeelte aardebaan ter lengte van 10 kilometer in Noordwijker hout. De tekeningen voor de aanleg van de nieuwe weg 4 KatwijkLeiden zijn gereed en de onteigeningsproce dure kan beginnen. Het overleg met rijkswaterstaat over de vormgeving van de knoop punten van de weg NoordwijkAl phenrijksweg 3 (nieuw tracé) met de rijkswegen 44 en 4 werd voortge zet. Met de Ned. Spoorwegen en de dienst Gemeentewerken Leiden is overleg gepleegd over de kruising van deze weg met de spoorlijn Lei denHaarlem. Voor de weg Den HaagLeiden (nieuw tracé) zijn de tekeningen en onteigeningsbescheiden vrijwel ge reed. De Ned. Spoorwegen zijn voor rekening van de provincie begonnen met de bouw van een tunnel onder de spoorbaan LeidenDen Haag na bij het landgoed Ter Horst. Cees Beenakker overhandigt wethouder Coenen een lijst niet zeventienhonderd handtekenin gen. OEGSTGEEST Geslaagde kan didaten van de afd. HBS-B van het Rijnlands Lyceum te Oegst geest: Jan Beydals, Voorschoten, Ruben Jon Kon Chin, Leiden, Freek van Duyn, Oegstgeest, Billy van Dijk, Kaagdorp, Jan Esseveld, Sassenheim, Jaap Gerritsen, Voor hout, Fred de Gruil, Sassenheim, Nico van Gijn, Oegstgeest, Anneke v. Hartingsveld, Katwijk, Koen He ringa, Leiden. Michiel den Hond, Voorhout, Henriëtte Kuiperbak, Noordwijk, Jitze v. d. Meulen, Oegstgeest, Jeroen Nauta, Leiden, Sidarto Oetomo, Oegstgeest, Anne- lies den Ouden. Oegstgeest. Victor Ploos van Amstel. Oegstgeest. Peter van Putten, Leiden, Evert Jan van Rijssel, Oegstgeest, Wim van Schie, Oegstgeest. Piet Sligcher, Noord wijk, Bob Spong, Oegstgeest, Remco Valkenburg, Leiden, Femme de Boer, Buitenkaag, Roy Bouwmees ter, Noordwijkerhout, Leon Bruin, Oegstgeest, Anne Bruins, Oegst geest, John Eichelsheim, Lisse. Rim- ke Haringsma, Sassenheim, Frank Heybroek, Oegstgeest. Margreet van Marle, Katwijk, Auke v. d. Mey, De Kaag, Ron Minke, Oegst geest, Hans Muntenaar, Voorscho ten, Frank Nortier, Leiden, Lya den Ouden, Oegstgeest. Peter van Over- vest, Katwijk, Ton Peschier, Sas senheim, Edwin van Schijndel, Oegstgeest, Liet Venema, Sassen heim, Reurt Venema, Sassenheim, Loes Voskuyl, Oegstgeest, Saskia Walburgh Schmidt, Oegstgeest, Leo Zwart, Oegstgeest. 5 kandidaten werden afgewezen. HBS-A Geslaagde kandidaten van de afd. HBS-A: Mieke Bakker, Sassenheim, Wim Boersma, Oegstgeest, Aad Braam, Sassenheim, Rick v. d. Burg, Oegst geest, Otto Cramwinckel, Oegst geest, Erik Eggink, Oegstgeest, Huguette Eldering, Oegstgeest, Al- lard Feenstra, Leiden, Thijme Huurman, Leiden, Jan Kok, Noord wijk, Anke Kop, Sassenheim, Wim Kuperus, Noordwijkerhout, Rob Mac Gillavry, Oegstgeest, Willie Ruiter. Oegstgeest, Robert Schalks, Katwijk, Lex Lekkerkerker, Oegst geest. 1 kandidaat werd afgewezen. Gymnasium Geslaagde kandidaten van de afd. Gymnasium: Robert Jan Bakker, Sassenheim, Marjan Blomsma, Oegstgeest, Caro line Gevers, Oegstgeest, Hans Luy- endyk, Leiden, Sven Vleeming, Oegstgeest, Hein Boer, Oegstgeest, Mar ja Brouwer, Oegstgeest, Marjan Goslings, Leiden, Caroline de Graaff, Oegstgeest, Els van Hazel, Oegstgeest, Ellen Hey, Voorhout, Caro Kassenaar, Oegstgeest, Marja Kooistra, Noordwijk, Caroline Po lak, Oegstgeest, John Stiekema, Voorhout. Erik Wilmink, Katwijk. Het examen wordt voortgezet. GEMEENTE VOORHOVT VOORHOUT De agenda van de gemeenteraad van Voorhout was maar kort maar niet minder belang rijk. Drie voorstellen werden uit voerig besproken, waaronder vooral het voorstel tot vaststelling van een parkeerplan de nodige belangstelling ondervond. B en W zeiden hieraan volledige aandacht te zullen schen ken. Vooral de belangen van een aantal middenstandszaken zyn hier mee gemoeid. Bij de opening der vergadering bedankte de voorzitter een onbekende gever voor het aar dig bloemstuk dat op de tafel van B en W stond. Het was een opge sierd autootje, hetgeen wel iets te maken had met het parkeerplan. Burg. G. A. Stolwijk had, na dat hij de vergadering omstreeks 10 uur had geschorst, erop gewezen dat het bij het plan hoofdzakelijk ging om gebods- en verbodsbepalin gen. Een soort grondregeling voor de toekomst die in fasen zal worden uitgevoerd in verband met het nu eenmaal ontbreken van voldoende geldmiddelen. Over de vaststelling van het ge bied Teijlingen merkte de voorzit ter op dat rond de ruïne geen rege ling bestaat en dat het hier gaal om de bescherming van het woonkli maat en het landschap. De twee be zwaarschriften die waren binnenge komen werden door B en W onge grond verklaard. Uit de discussie bleek dat meer raadsleden een bevestiging wilden van B en W tegenover de bewoners om een zo groot mogelijke soepel heid in acht te nemen, waarop de voorzitter antwoordde dat het col lege dit zeker niet zal nalaten. Aan de bebouwing die nu nagenoeg.on- getolereerd plaats vindt, komt al leen een einde. Niemand evenwel wordt meer benadeeld dan hoogst noodzakelijk is. De salarissen van administratief Verkeersdiploma's in Benthuizen BENTHUIZEN In tegenwoor- digheid van ouders en het bestuur van de plaatselijke Veilig Verkeers- afdeling heeft burgemeester L. J. P. Keijzer in de hal van het gemeente huis een aantal leerlingen van de beide scholen het Veilig Verkeers- diploma uitgereikt. Het betrof Al- bert Bakker. Peter Bazen, Kees Bregman. Hanny Bregman. Ada ten Brinke (inmiddels naar elders ver trokken, zij krijgt het nagezonden), Patty Elfferich, Gina Hagers, Cora Havenaar, Mariane Huysman, Janny van der Knijff, Rita Kooman, Sary Leune, Gert Mets, Tineke Mets, Miel Pisco. Wim Pos. Adrie de Peinder, Els Rensink. Elsa de Ruiter, Paul Moerkerk, Leo Slootmaker, Gerda van Vliet, Haneke Verheul, Maarten Voorwinden, Jobert de Vries, Trudy de Vrij, Loek .Wagenaar, Kees Wam mes, Gert Jan ten Wolde en Dirk Vermeulen. DE NIEUWE LEIDSE COURANT vraagt voor begin juli Leuke bijverdienste voor scholier. Nadere inlichtingen bij de heer D. de Vries. Lotsystraat 25. Valkenburg, of Nieuwe Leidse Courant. Steenstraat 37. Leiden. Tel. 01710-31441. Vruchtbaar gesprek met wethouder NIEUW-VENNEP Ten huize van mevrouw Roos, vertegenwoor digster van de dorpsraadaan de Hoofdweg in Nieuw-Vennep, vónd een bespreking plaats tussen drs. A. L. J. Coenen (wethouder van Haarlemmermeer), mevrouw M. Kusters (beroepskracht van de Stichting Dorpshuiswerk Haar lemmermeer Zuid), de heer H. van Staveren (voorzitter van de S.D.H.Z.) en de 21-jarige Cees Beenakker, die de Venneper jeugd vertegenwoordigde. Laatstgenoemde hield een inlei ding, waarin hij duidelijk liet uil- komen dat de jeugd in Nieuw- Vennep een eigen gemeenschaps huis wil. ,,A1 een jaar lang is een groep jongeren bezig met het open jeugdwerk, onder de naam 'Old Lake', maar men mist een ruimte voor ontmoetingsavonden. Noodge dwongen moet gebruik worden ge maakt van de sporthal", aldus Cees Beenakker, die direct het bewijs leverde dat de Nieuw-Vennepse be volking achter het initiatief staat: hij overhandigde de wethouder een lijst waaTop zeventienhonderd hand tekeningen van sympathisanten voorkwamen. Wethouder Coenen reageerde po sitief. Hij stelde vast dat het zeker wenselijk is dat de jeugd over een ontmoetingscentrum beschikt. Het verzoek om de zgn. „Oude Molen" hiervoor te bestemmen kon even wel volgens de heer Coenen moeilijk worden ingewilligd, omdat dit. pand in een bestemmingsplan voorkomt. Een wijziging hiervan moet de goedkeuring van gedepu teerde staten hebben en dart kost veel tijd. Steun Drs Coenen zorgde voor een al ternatief door te wijzen op het ge bouw waarin nu nog de rooms- katholieke jongensschool is geves tigd, maar dal in augustus leeg komt. Het gebouw zal dan eigendom zijn van de gemeente. Wethouder Coenen stelde voor dat „Old Lake" een verzoek indient bij het gemeen tebestuur en het schoolbestuur om van het gebouw gebruik te mogen maken. De heer Van Staveren van de SDHZ liet vervolgens weten dat ..Old Lake" op de steun van de Stichting kan rekenen, die ook ga rant staat voor de huurprijs. De bespreking vond plaats in een uitermate gezellige sfeer, waarbij de wethouder blijk gaf veel waar dering te hebben voor de initiatie ven die ten behoeve van het open jeugdwerk in Nieuw-Vennep wor den ondernomen. en technisch personeel (niet van de buitendienst, waarover fel werd ge discussieerd) kunnen in verband met de uitbreiding van de gemeente (meer dan 6000 inwoners) worden verhoogd. Bij de vaststelling van nieuwe le gesverordeningen merkte de heer N. v Schooten (PPR) op dat een min derheid van B en W tegen het niet gratis verstrekken van een begro ting aan politieke partijen is. Bij de stemming werd dit punt met 6 tegen 4 stemmen verworpen. Een krediet van f 27.000 werd be schikbaar gesteld voor de realisering van de eerste fase van uitvoering van het parkeerplein in de Juliana- laan. Oranje-Nasasulaan en Irene- straat. In deze straten komen resp. 20, 15 en 10 parkeerplaatsen. De heer Warmenhoven pleitte zoveel moge lijk besparing van bomen in de Juli- analaan. Avondvierdaagse BENTHUIZ9N Op maandag 16, dinsdag 17, woensdag 18 en donder dag 19 juni zal de 2e Benthuizer Avondvierdaagse worden „verwan- deld". Een „inhaalavond" is dit jaar niet gepland. De start zal alle vier avonden bij het gemeentehuis plaats hebben tussen 18 en 18.45 uur. De deelneming staat zowel individueel als in groepsverband open. Groepen moeten uit ten minste 10 personen bestaan. Per avond bedraagt de af stand pl.m. 10 km. Deelnemers krij gen een draagmedaille en z:j die vo rig jaar reeds een medaille ontvin gen, krijgen op het draaglint een „2". Bij het vijfmaal volbrengen heeft men recht op een zilveren draagmedaille. Groepen kunnen (bij 80 volbrengen) op een herinne ringsstandaard rekenen. Voor-inschrijving staat open tot uiterlijk 14 juni, bij Kwak, Prinses Beatrixstraat 18. Van der Heijden, Graaf van Bloisstraat 6 en Boonstra, Dijk 10. WOUBRUGGE Zaterdag zul len op het sportveld voetbalwed strijden worden gespeeld met als inzet de B. en W. wisselbeker, momenteel in bezit van de voetbal vereniging Woubrugge, tussen drie elftallen van Woubrugge en MMO (Hoogmacfe). Aanvang 13, 15 en 17 uur. DEN HAAG De belangstelling voor de regionale Bondsdag van de gewesten Noord-, Midden, en Zuid van de Nederlandse Christenvrou wenbond was overweldigend groot. De prins Willem-Alexanderzaal van het Congresgebouw was te klein om alle dames een plaats te bieden; daarom had men ook de Kurzaal in Scheveningen afgehuurd, waar een zelfde programma werd geboden. In totaal konden zo 3500 dames deze bondsdag bijwonen. Desondanks kregen nog een paar honderd andere eliristen-vrouwen thuis bericht dat er voor hen geen plaats meer was. In het congresgebouw werden de dames begroet door de presidente van gewest Zuidholland-Noord, mevrouw W. Visser-Scholten. Daar na werd de dag liturgisch geopend met samenzang, schriftlezing en me- didatie over het onderwerp „Dient elkander door de Liefde" door mevr. A. H. Richters-Wolvins, de presi dente van de NCVB, terwij] in Sche veningen de vice-presidente. mevr. J. Jonker-Tiemersma, dit deed. De samenzang werd op de piano bege leid door de heer René Rakier. Het derde programmapunt was het optreden van het Schevenings Vissers vrouwenkoor, dat onder lei ding van de dirigent, de heer Ary Noordhoek, Het lied van Scheve ningen en een aantal geestelijke lie deren ten gehore bracht. LITDAGIISGEIS Verder hield prof. dr. H. Jonker uit Utrecht een rede over „Wij in de wereld van nu", in Scheveningen sprak prof. dr. J. M. van der Linde uit Zeist over hetzelfde onderwerp. Prof. Jonker stelde vast, dat de christenen in deze tijd het moeilijker hebben dan hun ouders en groot ouders, zij worden uitgedaagd door allerlei problemen. Enkele van die uitdagingen zijn bevoorbeeld: de wetenschap, die zich in een ontzag lijk tempo ontwikkelt, de techniek, de moderne communicatiemiddelen en de natuur- en de geestesweten schappen. Dan rijst de vraag op: „Waar moeten wij met dit alles naar toe en wait moeten we temidden van I deze uitdagingen met de Bijbel? voor hun medewerking. Het antwoord van prof. Jonker op deze vraag was heroriëntatie. Geen heroriëntatie door de vlucht de aan vaarding of de berusting maar door de verlegenheid. Onze situatie wordt gekenmerkd door verlegenheid een verlegenheid om raad. Wij zijn om raad verlegen doch niet radeloos." Wat in 2 Cor. 4 vers 8 staat ,De verkondiging in de gemeente is ons rustpunt, weest dus trouwe discipelen", zo zei prof. Jonker tot slot. BART1MEUS Hierna nam de sopraan Lea de Boer de dames mee op een „Inter nationale muzikale reis". Ze zong onder meer Israëlische, Engelse en Nederlandse liederen, waarbij ze zichzelf op de concert-harp bege leidde. In de kurzaal zong de con certzanger Henry Blackmon een tiental volksliederen, begeleid door pianist Kees van der Ben. De NCVB herdenkt dit jaar haar 50-jarig bestaan. De officiële herden king zal in oktober plaatsvinden. Men is nu druk bezig met het inzamelen van geld voor het jubileumgeschenk: een kapel voor het blindeninstituut Bartimeüs. In de provincie Zuid-Hol- .land yan. de NCVB heeft hiervoor een bedrag van f 90.000 bijeengebracht. De penningmeesterese van het comité mevrouw C. M. Koning-van Veen kreeg dit bedrag aangeboden door de symbolische overhandiging van een gulden. Voorts werd de dames een kroniek voorgehouden, waarin vijftig jaar bondswerk werden belicht door mevrouw F. G. C. Huyzinga-Bridel uit Ommen en mevrouw A. van Oos ten-de Haan uit Den Haag. Er wer den geschiedkundige feiten en een groot aantal liedjes opgehaald en ook gaven een achttal dames enige mode- flitsenuit vroeger dagen. Vooral de ouderwetse badkleding wekte veel hilariteit in de zaal. Ook werd het bondslied gezongen en de kroniek werd besloten met het gezamenlijk zingen van het lied „Dank u". Het morgenprogramma werd besloten door de presidente van gewest Zuid- Holland-zuid, mevr. G. den Boer-Bo- nefaas die allen hartelijk bedankte ongeacht de periode, gaat de naar uw vakantieadres in Voor andere landen wordt 0,40 per dag extra berekend. Wilt U on« helpen door: dit formulier met BLOKLETTERS in te vullen en te zor gen dat het uiterlijk EEN WEEK vóór u op reis gaat in ons bezit is? uw vakantieadres NIET per telefoon, aan de bezorger of via een girostrookje op te geven? Indien u zich niet aan deze voorschriften houdt kan vertraging in de verzending voorkomen. In verband met de beperkte personeelsbezetting van onze admini stratie op zaterdagmorgen verzoeken wij u vooral de voor zaterdag bestemde adreswijzigingen tijdig aan ons door te geven. ABONNEE STRAAT WOONPLAATS Zend rTiijh krant naar onderstaand vakantieadres: Eerste dag van toezending: Laatste dag van toezending: Deze opgave, geplakt op briefkaart (20 ct.) of in enveloppe (25 cent) zenden aan de Nieuwe Leidse Courant, afd. abonnementen, postbus 76, Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 5