VLEET Korting op gezonde gewoonte wajang* ]BTB bracht werkbezoek aan Rijnsburg e.o. Onrust onder vissers Katwijk en IJmuiden Permanent Discussiecentrum Academiegebouw opgeheven eel waardering voor tuinbouwschool D'66 Leiden aarzelend voor liet PAK isserijnieuws bij de 'Qjum Celdeur op kier voor y ertegen woordige r Basketbalwedstrijd BONA STARS- WASP TROTTERS (U.S.A.) Gr. Kruis N wijk Monteur dronken aehter autostuur LEIDSE COURANT DINSDAG 20 MEI 1969 tIJNSBURG Als besluit van werkbezoek dat het hoofdbe- ur van de Christelijke Boeren- Tuinders Bond maandag aan nsburg en omgeving bracht, ird in de Christelijke Lagere inbouwschool in Rijnsburg een ipreking gevoerd met het ngbestuur van de C.B.T.B. Na opening van de bijeenkomst or de voorzitter van de kring iden, de heer D. Hogewoning, rak de heer B. van Vliet als lorzitter van de Leidse groen- iveiling. het rayon van de Leidse enten veiling haalt men een om- van 80 miljoen per jaar. „Deze ri is niet vanzelf gegaan", al- de heer Van Vliet, die voorts 1 aandacht schonk aan de tuin- iwschool in Rynsburg. „Het is mooie en de grootste tuinbouw- ool van Nederland. Men kan er op zijn dat de jongens als rlingen komen en als 'meester' nin vak de school verlaten. Onze gens kunnen het gelukkig nog irengen te leren." IE LASTINGVRIJDOM )rs R. Zijlsitra, voorzitter van de derlandse CBTB wees er op dat hoofdbestuur heeft besloten een tal werkbezoeken te brengen en hiervan het werkbezoek aan nsburg en omgeving het eerste Men wil trachten in de betrok- gebieden een goed inzicht te jgen en een goed contact te heb- met de producenten, nkele vragen die gesteld wer- hadden betrekking op het on wijs en de belastingmoeilijkhe- waarmee vooral de jonge tuin- worden geconfronteerd. Drs stra zei naar aanleiding hier- dat er iets moet gebeuren, bij- wbeeld om te komen tot een astingvrije reserve, wat door de jnder gebruikt kan worden voor dernisering van zijn bedrijf. or de jonge tuinder zou er ge- j! rende een aantal jaren een soort u asting vrij dom moeten zijn. 'J «lastingtechnisch geeft dit even- Iproblemen. Ook de heer T. Tol- ging op dit probleem in. Hij b es op het probleem van de finan- ing voor de jongeren. Een belas- t, prrijdom zou redelijk zijn, als i naar de studenten kijkt die n op kosten van de gemeen- ip. VRIJE VESTIGING heer C. M. Eijgenraam, ad- ïd bestuurslid van de CBTB, 'oordde vragen op het ge- van de vestiging van nieuwe jven. Door het 'opdringen' de steden, komen er steeds problemen op dit gebied. In verband heeft een georganiseer- vestiging veel voordelen. De g gelijkheden voor vrije vestiging beperkt. Men ziet dat er een van streekplannen is, maar dat mogelijkheden van vrije vesti ging in de tuinbouw beperkt zijn. Er zal een samenspel moeten zijn tussen het georganiseerde bedrijfs leven en de overheid om te komen tot een vestigingsplan. Niet alleen voor de tuinbouw, maar ook voor de bloemtelers is dat urgent. Het onderwijs kwam ter sprake en vragen op dit gebied werden beantwoord door drs J. de Ko ning. Ongeveer 40 pot van de jongens volgt het lager beroeps onderwijs. In de eerste klassen moet men een algemeen vormende opleiding geven, opdat de leerlingen als zij zo'n jaar of 15 zijn pas hoeven te kiezen. Als zij nu, op hun 12de jaar, al een beroepskeuze hebben gemaakt, valt het moeilijk later een andere richting uit te gaan. Een zwak punt bij de land- en tuinbouw vond drs De Koning dat men meestal zo gauw mogelyk aan het werk wil, in plaats van door te studeren. Veel waardering toonde drs De Koning en met hem veel andere aanwezigen voor de tuinbouw school in Rijnsburg, waar de heer Docter en zijn staf alle mogelijk heden uitbuiten. Tijdens de ochtenduren bracht de CBTB een bezoek aan bloemenvei ling „Flora", waar gediscussieerd werd over de uitbreiding van de afzetmogelijkheden. In vijftien jaar is de omzet gestegen van vier mil joen tot yeerbig miljoen gulden. Nodig is een andere aanpak van de prijsbepaling, omdat grootwinkelbe drijven al dagen van tevoren door middel van reclames de pryzen vaststellen. In Katwijk bezocht het gezel schap de groentenveiling, die wat betreft de peen, de grootste van ons land is. De veiling heeft uit breidingsplannen. De overname van het constructiebedrijf Slotboom is belangrijk voor de verdere ont wikkeling. De peenomzet bedroeg vorig jaar 18 miljoen. Een bezoek werd gebracht aan hel tuinbouwbedrijf van de heer T. de Mooy in Valkenburg, waar men kon aanschouwen dat van de vollegrond-groententeelt wordt overgegaan op glas. In korte tijd is deze omschakeling tot ontwikkeling gekomen. LEIDEN Met slechts één stem meerderheid heeft de afdeling Lei den van D'66 gisteravond besloten mee te werken aan het opstellen van een programma, waarmee het PAK (Progressief Akkoord) volgend jaar de Leidse gemeenteraadsverkiezingen wil ingaan. De drie linkse par tijen, de PvdA, PPR en PSP, wier ledenvergaderingen vrywel unaniem tot samenwerking besloten op grond van een basisprogramma, hebben in D'66 overigens een partner gekregen, die vooralsnog een flink aan tal slagen om de arm houdt. De wil tot samenweiiking en mee praten over een gezamenlijk pro gramma werd weliswaar tot uit drukking gebracht, maar in het na jaar zal de ledenvergadering nog maals bekijken wat er uil de bus ge komen is. Er stemden acht leden voor het gesprek in het PAK, maar er waren zeven leden, onder wie voorzitter W. Kuijper, die het aangaan van bindingen in het PAK om verschil lende redenen ongewenst of niet op portuun achtten. De vergadering van D'66 werd ook bijgewoond door een aantal waarnemers van andere partijen. Aanvang hedenavond 20.00 uur. Met medewerking van de „WASP-band" in de 5-Mei sporthal. Boshuizerlaan. IMUIDEN De tongvisserij by routeboeien liep wat terug. De Iers en kotters konden in het gun- m fïte geval uit een trek dertig kilo deze vissoort bergen. Dikwijls st Dien met de helft genoegen len. Door elkaar genomen lever- elke poging een mand of vjjf an- vis op. Dit betrof in hoofdzaak Onder de Nederlandse kust aan het eind van de voorgaan- week meer gul gevangen. Vooral treilers profiteerden hiervan, brachten mooie hoeveelheden de wal, noteerden soms trekken dertig manden hoops. Hierbij ct i ook wat wijting. In de buurt van "j NB vielen de makreelvangsten te- e"Een trek van dertig manden n( Pd al als een succes van betekenis thouwd. De blauwpijpjes werden vergezeld door schelvis en wij- In de omgeving van 60 NB was ider koolvis te halen dan de laat- tijd gebruikelijk was. Meer dan I Jrtig manden kreeg men uit een niet aan boord. De koolvis had dschap van geringe beetjes aan I kabeljauw, wijting en een heel .ele keer haring. Overigens zijn in B t contreien nog maar weinig Ne- iandse vaartuigen te vinden. Wat er was tn de IJmuidense markt versche- 90 vaartuigen. Zij zorgden voor aanvoer van 9610 kisten vis, waar- 290 kisten schelvis, 1580 kisten najing. 90 kisten gul en kabeljauw, kisten kleine gul. 1160 kisten Avis. 140 kisten makreel, 2250 kis- schol. 20 kisten schar, 15 kisten l 10 kisten poontjes, 25 kisten ine haai, 5 kisten schartong, 4 kis- tongschar. 60 kisten tarbot. 10 kis- griet, 611 kisten diversen. 7100 8 stijve kabeljauw en 52.000 kilo I. Verder waren er 568 kleine kis- schelvis, 34 kleine kisten haring, kleine kisten wijting. 2150 kleine ee' ten makreel en 1200 kleine kisten *c! wsen. te tong was duurder dan op de li® irgaande dagen. De tong 1 en de '1 lieten een mooie top van f 6,51 B 'tekenen. De grotere soorten ble- nu voortdurend boven de drie den. De grootmiddel tekende voor Hoogste bod van f 3,74. De schol aan de goedkope kant. De klein- toel en de eentjes moesten zich een jiifige notering van f 28.- tot f 17,- jli tn aanleunen. De dichte wijting njet een constante koers van weer het visjes van de rekening. Hetere kwaliteit makreel ging in gunstigste geval voor f 35.- van de hand. De mindere soort was meest al voor f 13,- te koop. De schelvis kwam op redelijke wijze terug. De grootste soort tekende voor een ge middelde van vijftig gulden. De gul was onbereikbaar voor de kattencen- trale. De kleinste soort was met een top van f 45,- best aan de prijs. De kleine zwarte koolvis werd na een in zet van f 17,- spoedig op het minimum gedrukt. De grote witte koolvis was met een constant bod van f 160,- be hoorlijk in trek. Vandaag aan de markt Vandaag meldden zich aan de IJmui dense markt onder meer de KW 128 Leuntjes met 77 kisten en 55 stuks stijve kabeljauw, de KW 167 Michiel met 140 kisten, de KW 171 Jan Ma ria met 50 kisten, 185 kleine kisten diversen en 35 stuks stijve kabel jauw, de KW 116 Vier Gebroeders met 110 kisten en 25 stuks stijve ka beljauw, de KW 15 Rijnmond 1 met 305 kisten en 220 stuks stijve kabel jauw, de KW 193 Vrouw Pruna met 70 kisten, 60 kleine kisten diversen en 20 stuks stijve kabeljauw, de KW 85 Rijnmond 4 met 75 kusten, 550 klei ne kisten diversen en 200 stuks stij ve kabeljauw, de KW 153 Francina met 170 kisten en 225 stuks stijve ka beljauw. de KW 212 Marlena met 80 kisten. 150 kleine kisten diversen en 490 stuks stijve kabeljauw, de WR 61 Bastiaan met 150 kisten, de KW 80 Dirk Maria met 100 kisten, de KW 180 Solea met 115 kisten, de KW 32 Sakina Martina met 100 kisten, de IJM 239 Nooitgedacht met 67 kisten, de VL 110 Michiel Jan met 135 kis ten en 900 stuks stijve kabeljauw, de VL 153 Francina met 110 kisten. 100 kleine kisten diversen en 300 stuks stijve kabeljauw, de KW 33 Limanda met 100 kisten, de SCH 261 Onderne ming 1 met 156 kisten, de IJM 9 Haarlem met 750 kisten, 325 kleine kisten diversen en 10 stuks stijve ka beljauw, de IJM 154 Protiinus met 108 kisten en 290 stuks stijve kabeljauw en de KW 221 Arie Jacob met 40 kisten. 180 kleine kisten diversen en 50 stuks stijve kabeljauw. In Scheveningen In Scheveningen werden aangevoerd 170 kisten schelvis, 100 kleine kisten schelvis. 250 kisten wijting, 700 klei ne kisten wijting, 350 kisten gul en kabeljauw, 450 kisten koolvis. 7 klei ne kisten haring, 100 kisten makreel. 90 kleine kisten makreel. 600 kisten schol, 60 kisten kleine haai. 50 kis ten diversen, 700 stuks stijve kabel jauw en 23.000 kilo tong. Van het principebesluit was ook KVP-voorzitter M. Hanssen getuige. Het besluit van D'66 om met het PAK verder te gaan, begroette hij met een applausje. Voetbal op Pomona LEIDEN Morgenavond om 7 uur zal de geref. jeugd in een voetbalwedstrijd op Pomona aan treden. De wedstrijd is georgani seerd door sociëteit „De Boeme rang". De toegang is gratis. Voor boven «Ie zeventig LISSE Donderdag 12 juni zul len de bejaarden van Lisse onder leiding van het Oranje-comité per salonboot naar Avifauna gaan. De boten liggen om 9 uur by de Ka- naalbrug; vertrek om 10 urn-. Alle inwoners van Lisse (van 70 en ouder mogen mee). Inschrijffor mulieren vanaf 27 mei bij Tissing in de Kanaalstraat; inlevering vóór 31 mei. De deelnemers uit De Engel kunnen zich melden bij Öe heer W. P. van Dijk, Nic. Damesstraat 8. LISSE Woensdag 21 mei om 7.30 uur wordt in het kerkgebouw van de Oud Geref. Gemeente epn Zendingsavond gehouden. Ds. C. Smits, van Sliedrecht, houdt een zendingsrede. Boddy voedt vijf kleine langoren KATWIJK Wim en Jeroen Barnhoorn zagen zondag in een wentel (nest van jonge konij nen) vijf kleine langoren zonder moeder. De beide jongens wis ten dat de hond „Boddy" van hun tante, mevrouw Den Hol lander, Prins Bernhardlaan 136 in Katwijk, dezelfde dag was bevallen. Wim en Jeroen na men de vijf konijntjes mee en legden ze bij de hond neer, die ze direct accepteerde. Het is de bedoeling de ko nijntjes later weer in de duinen los te laten. De foto toont konijntjes op, onder en naast Boddy", die het zich alles rustig laat wel gevallen. Foto Kruyt Scheveningse en Vlaardingse reders betalen duurtetoeslag (Van één onzer verslaggevers) SCHEVENINGEN De reders van Scheveningen en Vlaardingen hebben gisteravond in een verga dering met de Bedrijfsorganisatie van Zeevarenden besloten de eisen van de ontevreden vissers in te willigen. Elk bemanningslid van deze redrij krijgt een duurtetoeslag van f 30 per maand. Bovendien heeft men de eis ingewilligd door de niet-erkende bond van zeevaren den toe te laten tot het loonover- leg dat straks ter vaststelling van de c.a.o. voor 1970 zal worden ge voerd. Het succes dat thans bereikt is, geldt niet voor de opvarenden van Katwykse en IJmuidense trawlers. Het is niet uitgesloten dat de moei- Conflict in IJmuiden Trawlers van Corn. Vrolijk aan de kant IJMUIDEN De bemanningen van de trawlers SCH 117 en SCH 135 van de rederij Cornells Vrolijk NV in IJmuiden hebben vandaag besloten niet uit te varen. Zij eisen een duurtetoeslag van f 30 per maand, evenals de Scheveningse en Vlaardingse vissers nu na hun actie krijgen. De drie andere trawlers van de rederij Vrolijk zijn op zee, maar het is vrijwel zeker dat ook deze be manningen niet meer uitvaren als de duurtetoeslag niet wordt betaald. De Bedrijfsorganisatie van Zeeva renden heeft vanmiddag met reder Vrolijk een gesprek gehad over de eisen van de vissers. De heer Vrolijk was vanmiddag desgevraagd niet bereid tot commentaar. „Ik zit te eten, bel maar 's terug", was zyn reactie. LEIDEN Het „Permanent Discussiecentrum" in het Leidse Acade miegebouw is opgeheven. Dit besluit werd vannacht genomen door een klein deel van de met 350 aanwezigen gestarte plenaire vergadering van stafleden en studenten. Daarvoor had de vergadering een motie overgenomen van de voorzitter van de Algemene Leidse Studenten Vereniging, de heer Marcus de Groot, die het antwoord van curatoren interpreteerde als een inwilliging van de eisen van de verschillende vorige plenaire vergaderingen, die de afgelopen twee weken in het Academiegebouw en de Pieterskerk zyn gehouden. Uit een verklaring, die de secre taris van de universiteit, mr Hof stee, staande de vergadering af legde, bleek, dat de gevraagde waarnemers niet bij de vergaderin gen van het Dagelijks Bestuur van Curatoren aanwezig zouden mogen zijn. De vergadering van studenten en stafleden ging hiermee akkoord. Op een ander punt ging deze ple naire vergadering echter weer een stuk verder dan de verklaring van curatoren van afgelopen vrijdag. De vergadering eiste de aanwezig heid van waarnemers bij de be handeling van alle zaken, dus ook wanneer het over personen zou gaan. De waarnemers zouden zich dan wel moeten verplichten tot ge heimhouding. De bijeenkomst van gisteravond stelde ook, dat het overleg over de begroting van de universiteit vol ledig openbaar diende te zijn, met inachtneming van de voorwaarden, die minister Veringa van onder wijs aan de procedures heeft ge steld. Dat betekent, dat curatoren geheel zelfstandig kunnen bepalen, of zij het financiële overleg met betrokken universitaire groeperin gen openlijk willen voeren of niet. De waarnemers voor de studen ten in de vergaderingen van' het voltallige Curatorium zullen vol gens de motie van de heer De Groot worden aangewezen door de Leidse Studenten Raad, waarbij iedere student zich kandidaat voor de waarnemersposten zal kunnen stellen. Die waarnemers leggen ver antwoording af voor een door de Algemene Leidse Studenten Vereni ging georganiseerde vergadering, die ook door vijftig studenten bij eengeroepen zal kunnen worden. Tijdens de plenaire vergadering bracht prorector Kuenen kort ver slag uit van een gelijktijdig gehou den vergadering van hoogleraren en lectoren, waarin hij meedeelde, dat deze geledingen zich hadden gesteld achter de verklaringen van Curatoren en Senatus Praesidium van afgelopen vrijdag. Leids kantongerecht LEIDEN De kantonrechter was gisteren slechl te spreken over een 47-jarige Leidse vertegenwoordiger, die nu al voor de derde keer terecht stond wegens het ryden zonder rijbewys. „Ik heb de auto nodig voor myn werk"., verklaarde de vertegenwoordiger maar ik kan geen ry-examen doen omdat ik dan zo zenuwachtig ben". De officier van justitie wees hem erop, dat de verzekering geen en kele schade dekt. bij het rijden zon der rijbewijs en gezien de hardnek kigheid van de vertegenwoordiger eiste hij f 100.- boete alsmede een week voorwaardelijke hechtenis. De kantonrechter wilde de celdeur op. een nog grotere kier zetten: hij veroordeelde de vertegenwoordiger behalve tot de gevraagde geldboete tot twee wken voorwaardlijke hech- tenisstraif en hij waarschuwde de man. dat deze nu onherroepelijk de cel ingaat als hij nog ooit eens zon der rijbewijs in een auto wordt be trapt. Stadslichten Een 37-jarige monteur uit Zoeter- woude stond terecht omdat hij met grote snelheid op rijksweg 4 achter een vrachtwagen had gereden waar bij de afstand hooguit acht meter bedroeg. Foto's, die patrouillerende rijkspolitiemannen hadden gemaakt, vormden een overtuigend bewijs van deze levensgevaarlijke overtreding. De kantonrechter veroordeelde de monteur tot f 50.- boete en een half jaar onvoorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid. Omdat een 23-jarige Voorschoten- se vertegenwoordiger op een mis tige januari-avond alleen de stads lichten van zijn auto aanhad toen hij met zijn auto over de Kanaal-weg reed, hielden twee agenten hem aan. Pas na het stopteken van de politie mannen schakelde de vertegenwoor diger zijn grote lichten in. Voortaan zal hij dat waarschijnlijk wel eerder doen want de kantonrechter veroor deelde hem gisteren tot f 50 - boete. Geslaagde^ E.H.B.O. NIEUWVEEN De gezamenlij ke EHBO-verenigingen van Nieuw - veen kunnen terugzien op een ge slaagd seizoen '68-'69. Er meldden, zich maar liefst 33 adspirantleden, die deze week in „De Boerderij" examen hebben gedaan. De diploma's zullen in het najaar officieel worden uitgereikt. Ge slaagd zijn: C. Egberts, E. Keyzer, J. v- d. Berg, J. Lenting, M. Menken, P. Paardekoper, C. v. d. Jagt, J. Stokman. J. Bader, C. Hoogervorst, M- Spekman, mevr. Van Harten, mej. v. d. Vaart. J. Voskuil. C. E. van Baren. J. Lek, J. v. d. Berg, J. Stolk, M. v. d. Velden, C. Greuter, E. Witte, H- Heydra, M. v. d- Man den. A. van Dam, J. Hoogenboom, Zr. Leppink. Zr. Oskam. Zr. Floor. Zr. Graaf. Zr. Van Houte- lijkheden die nu in Scheveningen en Vlaardingen achter de rug zijn, zich in deze vissersplaatsen opnieuw zullen manifesteren. Voorzitter J. Koning van de BVZ, die vanmorgen in gebouw Op Gou den Wieken in Scheveningen het resultaat van de gevoerde onder handelingen aan de vissers mee deelde, wees er al op dat vele Scheveningse vissers die thans op Katwykse en IJmuidense trawlers varen, terug zullen komen en aan monsteren bij rederijen, die wel de duurtetoeslag betalen. „Schevenin gen kan die mensen best gebruiken, want vele trawlers varen op dit moment met een incomplete beman ning", aldus de heer Koning. Vol gens de BVZ-voorzrfcter is de kans zeer groot dat de vissers in Katwyk en IJmuiden in staking gaan als de reders niet snel besluiten ook een duurtetoeslag te betalen. NOORD WIJK De afdeling Noordwijk van het Groene Kruis hield onder leiding van dr. H. Kruyt in het wijkgebouw aan de Van Panhuysstraat haar jaarver- dering. In zyn openingswoord riohtte Dr. Kruyt een bijzonder woord van welkom tot mevr. Van Gilse-Van Geldermalsen, ere-voor- ziitster van de afdeling. De secre taris-penningmeester, de heer A. Dekker gaf een overzicht van de financiële positie. Op een omzet van f 106.612,37 in 1968 bleek het verschil tussen inkomsten en uit gaven een batig saldo op te leve ren. Zr. Van Luyn bracht verslag uit van de aktiviteiten in het af gelopen jaar. In de wijkverpleging werden 4013 verplee gbezoeken afgelegd. Daarbij waren 123 patiënten be trokken en werden 4313 handelin gen verricht. In 29 gevallen werd laatste hulp verleend. Verder wer den 525 bezoeken afgelegd in de maatschappelijke sector. Op het spreekuur in de polikliniek wer den 20 patiënten geholpen, waar voor 210 handelingen nodig waren. In de afdeling diathermie en hoog- tezon ondergingen 73 patiënten 465 bestralingen, terwijl voor 12 pa tiënten 37 maal de hoogtezon werd gebruikt. Op iedere 4e woensdag van de maand werd een diëet- spreekuur gehouden. Bij de t.b.c.-bestrijding stonden aan het begin van het jaar 15 pa tiënten ingeschreven, nieuw inge schreven werden 10 patiënten, en van dit totaal van 25 konden er 6 worden afgevoerd De medische leiding van de af deling kinderhygiëne berustte by mevr. dr. Mulder-Wijt. Het zuige lingenbureau hield 52 zittingen, waarop 1464 consulten werden ge geven. Op het consultatiebureau kwamen 270 zuigelingen. In ver band daarmee werden nog 687 huisbezoeken afgelegd. Het kleu- terbuerau hield 62 zittingen. Het aantal consulten bedroeg 1164 en de zusters legden voor de kleu terzorg nog eens 1359 huisbezoe ken af. In het kader van de be jaardenzorg werden bij 71 inge schrevenen 437 bezoeken afgelegd. In deze vergadering kwam nog ter sprake het veelal te laat terug brengen van de geleende verple- gingsartikelen. DEN HAAG Dat is nu eenmaal de gebruikelijke straf, lichtte de Haagse politierechter toe, toen een 25-jarige monteur uit Hazerswoude een pleidooi hield voor een wat spoediger teruggeven van zijn rij bewijs. De officier van justitie had twee weken gevangenisstraf en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid geëist, omdait de monteur met zyn auto in Alphen over de Willem de Zwijgerlaan had gereden, terwyl hij onder invloed vericeerde. In het bloed van verdachte zat een alcohol promillage van 2.20. Ik hoef tegen u niet te school meesteren, hoe gevaarlijk het is om met drank in je kraag achter het stuur van een auto te gaan zitten. Als monteur zult u vaak genoeg te doen krijgen met auto's, die als ge volg daarvan in de kreukels zitten, zo veronderstelde de rechter. De officier zag geen enkele reden van de gebruikelijke strafmaat af te wijken en ook de rechter kon geen argument ontdekken. Hy ver oordeelde conform de eis. academische examens LEIDEN, 16 met Rijksuniversiteit: Semi-artsex.: mevr. S m Platteel-de Jongh (Den Haag), de heren a P G de Gijzel (Oegstgeestl J Th M Weerdesteljn (Den Haag): artscx.: mevr. A M Lodder-v d Koolj (Lelden) de heren P de Graaf (Noordwijk) c A van Hees (Lelden); kand. ex. II; mej. AMI Gadlot (Maas tricht). mej. C F M Gijsbers (Voorburg), mej. H E V Hooiberg (Scheveningen), mej. MAC ipcnburg (Voorburg), mej. L L Moerman (Rotterdam) mej. j k Stapel (Rotterdam), mej. J E Wlebenga (Delft), mej. I zuldema (Sassenhetm) de heren w van den Berg (Voorburg), M W Bcuger (Den Haag), a M Blomme (Biervliet). P Boutkan (Leiderdorp). a Brutel de la Rivlèrc (Den Haag) R Cornellsse (Vlaar dingen), wal Godefroy (Den Haag). P T M Goddijn (Lelden), J C van Gijn (Letd- schendam), F G W M Haase (Llsse), J j Heimans (Den Haag). L C P Kerklaan (Den Haag), C M F Kneepkens (Vught) F S G M Knuvelder (Zandvoort) E E de Lange (Den Haag), W J de Langen (Aalst), A P M Meiman (Sassenheim), J M A Mens (Llsse), C H M M Meijer (Lelden). J W R Nortler (Alblasscrdam). G W A M Padberg (Maastricht)» H Punt (Delft). C R de Ruiter (Scheveningen), A J M Sauter (Heer L), J Scheer (Rot terdam). J R N Schrijver (Rotterdam). K W F Smlnk (Den Haag). R Soebhag (cum laudc) (Suriname), J G Steenvoor- Stravers (Den Haag). Tan King Hoen (Lelden). ALM Trompert (Noordwljker- hout). R M Valentljn (Voorburg) j H Varekamp (Lelden). A C W Volkers (Den Haag), K J j Waldeck (Den Haag) C van Weel (Den Haag) H H G Wiegman» (Lel den (euc laude). (Noordwijk), D A den) G R Wlemer (UIvenhout).

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 5