Katwijks bezoe aan Lowestoft Burgemeester N. van t Wout (Valkenburg) geïnstalleerd Sparen op tijd brengt altijd profijt STICHTING SPAARBANK DER GEMEENTE KATWIJK Scheidende tandarts Bouman werd expositie aangebodi en Eengezinswoningen in plan Boerenburg Meer parkeermogelijkhede NOORDWIJK AAN ZE Reacties op vergaan van de Wiron I Open-Deurdienst in Katwijk GEZINSBELANG LISSE DENKT AAN 73 BIJKEUKENS Geen caravans in bebouwde kom Tegenvaller voor flatbewoners WWVWE LEIOSE COURANT 4 ZATERDAG 17 KATWIJK AAN ZEE Enige roeken geleden kon men lezen, dat tandarts J. C. P. Bouman, in Katwijk algemeen geacht en om zijn werk gewaardeerd, plotseling de praktijk moest afbreken. Zijn patinten kon den niet eens afscheid van hem nemen. De eerste reactie op het kran- tebericht was een initiatief van een patiënt, de heer M. F. Verdoes. Hij zocht contact met anderen. Samen besloten ze, als blijk van erkente lijkheid, een tentoonstelling van Boumans werk te organiseren. Want deze bekwame tandarts is een ook in vakkringen erkende kunst schilder. Het voorbereidingscomité bestond uit de heren A. W. C. Verhees (voor zitter), L. Kruyt (secretaris), J. C. Tieleman (penningmeester), A. Pronk en M. F. Verdoes. Gistermiddag waren deze voorbe reiders, verder collega's tandartsen, huisartsen en andere vrienden in ho tel „Noordzee" bijeen, om de ope ning van de tentoonstelling bij te wonen. Nadat de heer en mevrouw Bou man met hun zoon waren binnenge leid, heette voorzitter Verhees de aanwezigen welkom. „De aanleiding tot deze tentoonstelling is een beetje triest, maar het is misschien wel goed. af en toe een waarschuwing te krijgen. Het is te hopen, dat u. net als uw vader, tot op hoge leeftijd vitaal zult blijven. Omdat we wisten, dat u een receptie niet op prijs stelt, hebben we deze expositie van uw werk bedacht. Uw hele le ven heeft de kunst u geboeid; het schilderen was voor u méér dan een hobby, een levensbehoefte, eeh crea tieve uiting. Dat kunstschilder Hen- ny Bal uit NoordWijk zo spontaan zijn medewerking toezegde, Is wel ren bewijs, hoe hoog uw werk ook door vaklieden wordt gewaardeerd." De heer Verhees bood. namens collega's en vrienden een bon voor ren nieuwe piek up-installatie aan. Want tandarts Bouman is ook steeds meer van muziek gaan houden. Tandarts Reinders sprak vervol gens als oudste collega. Kijken met hart Kunstschilder Bal wilde zijn toe hoorders meevoeren in de wereld van de schilder. Die kan hard zijn, zoals in onze tijd met z'n objecten of kinetische kunst, zijn shock-effec ten, pop-art. Is dat wel kunst? Je moet niet in de eerste plaats vragen, wat het voorstelt, maar ook kijken met het hart. In deze harde, ook sentimentele wereld-van-nu. leeft Boumans werk. dat zich niet wil op dringen, wél wil getuigen. Bij Bou mans werk past de rust, die wij nauwelijks meer kennen, de liefde, waai* wij soms de mond van vol hebben, de toewijding, de openstel ling, de echte vreugde, het echte verdriet, het leven, de dood, de angst en de zorg; hier is geen plaats voor OP KAASGEBIED leveren wij U alleen het „neusje van de zalm" Uitsluitend eerste soorten van de maanden mei en september DE LANDBOUWER Voorstraat 36 Tel. 2136 (Advertent1«) Voor Centrale Verwarming Grimbergen Noordermeer Vliet N Z. 19-20 - Rijnsburg haat en zelfzucht, voor naijver of eigenwaan. In alle eenvoud hangt het hier als de getuigenis van een mens. die het niet laten kan, zich op deze wijze te uiten. De heer Bal bood hem de gecalli- grafeerde gedeeltelijke tekst van zijn toespraak aan. Tot 24 mei Het gezelschap begaf zich toen naar het atelier „Foto Kruyt". Prin- cestraat, hoek Voorstraat, waar de tentoonstelling van 17 tot en met 24 mei te zien is. Wie deze schilderijen, gouaches, kleiner werk in portefeuil le en boeken bekijkt, raakt er van zelf door geboeid. Wat men het mooist vindt, wat het sterkst treft, hangt van de aard en het gevoel van de toeschouwer af. Bouman spreekt, als iedere kunstenaar, tot wie hem, in een bepaald werk, verwant is. Mij troffen vooral de fraaie kleur- en vorm-houdingen in de abstrakten. een aantal gouaches, ook wel het poëtische, soms dromerige karakter van vele werken. Een bezoek aan deze waardevolle expositie is zeer de moeite waard. De heer Bouman sprak ten slotte een gevoelig en gemoedelijk-geestig dankwoord. Joh. van Wolfswinkel Hoog en laag water Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Zondag 17 mei: Hoog water 3.4416.08: laag water 12.00 uur: maan dag 18 mei: Hoog water 4.1916.42; laag water 0.1712.35 (spring vloed). Tandarts Bouman (links) be zichtigt hier de expositie van zijn eigen werk, geopend door kunstschilder Bal. Foto D. Kruyt School wordt opgeknapt NOORDWIJK De lekkage in het dak van de School met de Bijbel te Noordwijk aan Zee is verholpen. Het bestuur vraagt nu medewerking om de aan het stucwerk van de pla fonds en de wanden van gangen en lokalen ontstane schade te herstel len. In de toelichting merken B. en W. op. dat deze medewerking verant woord is. gezien de solide staat van het in 1905 gestichte schoolgebouw. Het kan nog tientallen jaren mee gaan. KATWIJK In verband met de ramp van de kotter Wlron I ontving het gemeentebestuur van Katwijk enige bewijzen van deelneming. In een telegram, ondertekend door burgemeester Geoffreij Davy verzoe ken het gemeentebestuur en de bur gerij van Lowestoft hun diepste deelneming te betuigen aan de ver wanten en vrienden van de beman ning van de Wiron I. Burgemeester en wethouders van Velzen schreven een brief van de volgende inhoud: „Nu na het vinden van uitrustingsstukken als zeker moet worden aangenomen, dat de Wiron I is vergaan, wensen wij langs deze weg blijk te geven van onze oprechte deelneming met deze slag. die met name uw gemeente zo zwaar heeft getroffen. Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden van de op varenden. die na dagen van span ning wel als vaststaand moeten aan nemen. dat op terugkeer van hun familieleden niet meer mag worden gerekend. Wij zouden het op prijs stellen, indien u op de tijd en wijze, die u daarvoor het meest geschikt voorkomen de nabestaanden onze condoleantie zou willen overbren gen." KATWIJK AAN DEN RIJN Morgenochtend om kwart over tien wordt er in de gymnastiekzaal van de Hervormde school in de Narcis straat een interkerkelijke dienst ge houden. In deze Open-Deurdienst hoopt te spreken ds. C. R. H. ter Haar Romeny, vioolpredikant van het marine vliegkamp Valkenburg. Oorspronkelijk zou ook in deze dienst spreken drs. B. J. Udink, de minister van ontwikkelingshulp. Door omstandigheden kan dit nu niet doorgaan. Mej. D. Knetsch, so praan verleent medewerking. Na afloop van de dienst is er nog gelegenheid na te praten over de dienst of vragen te stellen, in het protestants militair tehuis in de Tulpstraat. Tijdens de dienst is er in het mili tair tehuis gelegenheid kinderen be neden de zeven jaar ter verzorging achter te laten. Eerste bos peen op Ter Aarse veiling TER AAR De kweker W. Es- veldt vergrootte het assortiment aan de groenteveiling door gisteren de eerste bospeen van dit seizoen aan te bieden. Groentehandelaar A v d Bosch te Alphen kocht deze primeur voor 89 ct per bos. NOORDWIJK In de gemeenteraad van Noordwyk komt dinsdag a.s. een plan aan de orde om in ..Boerenburg" 138 eengezins-woning- wethuizen te gaan bouwen. Dit complex maakt deel uit van een derde bouwstroom, die is voorbereid door enkele vertegenwoordigers van de gemeente, het bouw- en aannemersbedrijf M. de Raad en Zoon C.V. te Noordwijk en de architect ten Prinsen en Den Ouden te Oegstgeest. Het plan voor deze derde bouwstroom voorziet verder in de bouw van 42 premie-huurwoningen. 68 premie-koopwoningen. 28 on gesubsidieerde koopwoningen en 124 garageboxen. B. en W. verwachten, dat als het plan wordt aanvaard, omstreeks nieuwjaar 1970 met de bouw een be gin kan worden gemaakt. Verschillende factoren blijken tot deze gunstige ontwikkeling te heb ben bijgedragen, zoals een verhoging van het contingent woningwetwo ningen en nog eens een extra-toe wijzing van 15 woningwetwoningen, omdat de gemeente grote activiteit had betracht op het gebied van de krotopruiming. De gemeente heeft de toezegging moeten doen, dat 10 woningen ter beschikking van de fensiepersoneel moeten worden gesteld zodat 128 huizen ter beschikking van de Noordwijkse wo ningzoekenden zullen komen. Het worden extra ruime huizen (met een inhoud van 350 m3, die zeker ruimschoots voldoen aan alle eisen, welke aan goede woningwet woningen kunnen worden gesteld. Zij worden allen voorzien van een zelfstandige centrale-verwar mingsinstallatie en een aansluiting op een centraal-antennesyteem. Muandhuur f lbO.- De vaste lasten van deze voorzie ningen zijn begrepen in de maand- liuur. welke voorlopig op f 159 kan worden gesteld, zo deelt het college aan de gemeenteraad mede. B. en W. zijn van mening, dat deze huur. in vergelijking tot die van de meeste vergelijkbare woningwet complexen in een aantal gemeenten in de omgeving varr Noordwijk. ze ker niet ongunstig afsteekt, hoewel zij zich er van bewust zijn, dat de huurprijs voor een aantal gegadig den een bezwaar zal vormen. Het college ziet echter beslist geen mo gelijkheid verantwoorde woningen tegen een lagerehuurprijs te bou wen. Doorstroming zal hier de oplos sing moeten brengen. Premiehuizen Voor de 42 premie-huurwoningen is nog geen uitgewerkt plan ter beschikking. Wel staat reeds vast. VALKENBURG Vandaag werd de nieuwe burgemeester van onze gemeente, de heer Van 't Woud, geïnstalleerd. De loco-burgemeester hield hiertoe een rede. waarin hij zei, dat het installeren veel meer is dan het overdragen van de ambtsketen en het overhandigen van de voorzittershamer. Hij vertelde iets over de oudheid van deze gemeente en releveerde, dat Valkenburg in 1940 1135 inwoners telde en dat een jaar later op grond van een verordening van de Duitse bezetters deze gemeente aan Katwijk zou worden toegevoegd. een sterk verenigingsleven getuigt. De nieuwe burgemeester wacht veel werk; bij voorbeeld in verband met de voorgenomen aanleg van de secóndaire weg 4, die dwars door het tuindersgebled loopt. Andere urgente problemen: uitbreiding van de school, stichting van een diensten centrum, bouw van bejaardenwonin gen en van „gewone" woningen alsmede aanleg van de tertiaire weg. Een gemeentebestuur en een be volking, die toonden wat zij waard waren, belastten zich toen met de wederopbouw van het in de meida gen van 1940 zwaar gehavende Val kenburg. De gemeenschapszin was en bleef groot, waarvan onder meer LISSE Vrijdagavond werd in het Verenigingsgebouw in de Engel de jaarvergadering gehouden van de woningbouwvereniging „Gezinsbe- lang" onder presidium van de heer Jac. van Dijk. De administrateur der vereniging, de heer J. H. M. Bulten, bracht een financieel verslag uit waaruit we de belangrijkste punten willen aanstip- oen. De heer Bulten kon mededelen, dat het afgelopen boekjaar 1968 goed is verlopen en zich geen schokkende gebeurtenissen hebben voorgedaan. Vervolgens gaf hij een overzicht van de ontvangsten, welke in totaal heb- hen bedragen f 348.285.24, waarin be grepen is een bedrag aan huren van 192.118,70, contributies f3.198,80, rijksbijdragen in exploitatiekosten f 152.967,74. Per 31 dec. 1988 was er een huurachterstand van f 989,50. Deze achterstand werd niet veront rustend gen'/imd. omdat de opname van de achterstand juist bij de wis seling van de maand plaats vond. Vermeldenswaard noemde de heer Welk profijt Ziet u maar 4% rente voor dagelijks opvraagbaar 4'/2°o rente voor half jaar opvraagbaar 51/2% rente voor 1 jaar opvraagbaar 4% rente met de Zilvervloot plus 10prermt Algemeen Premiespaarplan plus 20% premie Verdere inlichtingen bij de KANTOREN Katwijk aan Zes Princestraat 26 W. de Zwijgerlaan 59 School Suurmondstraat Katwijk a. d. Rijn Rijnstraat 36 Bulten het. dat het aantal huurbets- l'ers per met» d steeds groter wordt De uitgaven hebben in totaal een bedrag van f3486.28,24 bedragen. In dit bedrag is een post van niet min der dan f 21700,93 begrepen voor onderhoud '/an de woningen hetgeen een zwaar drukkende post is te noe men. Voor b.'talingen aan annuïtei ten werd een bedrag van f 294.628.08 uitgegeven. IS iels bouiven De heer J. J. L. van der Meer bracht wegens verhindering van de lste secretaris als 2e secretaris het jaarverslag uit, in welk verslag hij een goede toon kon laten doorklin ken wat de activiteiten betreft van het bestuur, maar moest toch ook een ernstig woord richten tot de le den. de bewoners van y huizen, die niet altijd blijk geven van waarde ring voor het huis dat men bewoont en de omgeving van de huizen. Het paste hem niet om in details te tre den, doch het feit. dat in een sloot achter een complex huizen van alles en nog wat wordt gedeponeerd, werd toch als zeer onbehoorlijk en onjuist betiteld. Het moet niet kun nen voorkomen, dat bedden, fietsen, spiraals, e.d. uit het water opgevist worden. In de vergadering heeft de heer Van Dijk. voorzitter, nog met klem erop gewezen, dat het bestuur alles doet om tot nieuwe bouwplannen te komen, ook in samenwerking met „Volksbelang" in een project van 170 huizen, waarvan 70 voor „Gezinsbe- lang". De vergunningen hiervoor ko men nog maar steeds niet af. Wat de buurtschap „De Engel" zelf betreft, wees de voorzitter er op, dat in 1970 een nieuw streekplan wordt samen gesteld. Bij de bestuursverkiezing werd de voorzitter Jac. van Dijk bij acclama tie herbenoemd. Namens het bestuur werd medege deeld, dat de bewoners vóór of ach ter de huizen niets mogen bouwen zonder vergunning van het gemeen tebestuur, waarover een afzonderlijk schrijven van B. en W. was binnen gekomen. Bij de 73 woningen zuilen bijkeukens worden aangebouwd, wanneer alle bewoners zich ermee akkoord verklaren. Hearings nuttig In zijn antwoord zei burgemeester Van 't Wout. dat het voor hem een grote belevenis is om na een periode van twintig jaar, waarin hij hoogstens een fluisterend woord in een raadsvergadering mocht zeggen, nu de gelegenheid te krijgen blijk te geven van de in hem levende gevoe lens. Hij uitte zijn waardering voor de wijze, waarop de loco-burge meester in de voorbije periode zijn werk verrichtte. In zijn voorgangers had de nieuwe burgemeester een goede bestuurskracht geconstateerd en een visie op de toekomst. Inhakend op het recente rapport „Bestuurlijke or ganisatie van de Vereniging van Ned. Gemeenten" zei hij te menen, dat centralisatie van een deel van de gemeentelijke administraties te ver wezenlijken is maar dat een centra lisatie van het lokale bestuur de be langstelling van de burgers voor dit bestuur niet zal bevorderen. Anderzijds zag burgemeester Van 't Wout wel in. dat de maatschappe lijke ontwikkeling zich niet uitslui tend meer tot de gemeentegrenzen kan benerken. De gedachte van een plaatselijke doelbelastine vond hii op zichzelf niet oniuist. Ook zag hij veel goeds in hearings voor de be volking. Damnieuws van RDC RIJNSBURG De Rijnsburgsche dammers zijn in een zeer fel onder ling duel gewikkeld met als inzet de Burgemeester Koomans beker. Deze beker moet of tweemaal achter el kaar of drie maal in totaal gewon nen zijn wil men er de eigenaar van worden. Er zijn twee groepen gevormd. De twee winnaars (van elke groep dus een) zullen in één partij zo mogelijk uitmaken wie deze beker voor één iaar in de prljzenkast mag bewaren. Er zijn nu drie ronden gespeeld. In groep A heeft P. van Egmond (favoriet voor de beker) 6 punten uit 3 wedstrijden. Jac. v. Delft 3 uit 3: A. van Ees 1 uit 3; Fernandus 1 uil 1; M. J. Schijf 0 uit 1 en R. Krom hout 1 uit 1. In groep II heeft A. Samson 4 uit 3; G. van Delft en L. Doornheim beiden 3 uit 3; A. Schad- delee 2 uit 1D. van Ees 2 uit 3. Dinsdag '20 mei zal RDC haar jaarvergadoring houden in een der zalen van Avondrust. Aanvang 7.30 Burgemeester Van 't Wout van Valkeiiburg, die vandaag werd geïnstalleerd. dat het zeer ruime woningen zullen worden, bestemd voor ingezetenen of economisch aan Noordwijk gebonde- nen, met een zodanig inkomen, dat zij niet in een woningwetwoning passen. Gerekend moet worden op een aanvangshuur van f 200 a f 250 per maand. Ten aanzien van de 68 pre mie-koopwoningen verwacht het col lege, gezien de overstelpende be langstelling voor de premie-koopwo ningen in de tweede bouwstroom, dat deze huizen gemakkelijk een ko per zullen vinden en dat zij alle door ingezetenen van Noordwijk zul len worden betrokken. De hoge premiebedragen en de mogelijkheid om door middel van een gemeentelijke garantie een hy potheek lot 90 pet. van de verwer vingskosten van de woning te ver krijger^ maken het kopen van een nieuwe woning, jn het bijzonder voor jongere mensen bepaald aan trekkelijk. Het wordt nog eens extra geanimeerd door d_e te verwachten renteloze leningen van f2000 uit de Breedband-miljoenen. De ongesubsidieerde koophuizen, uiteraard duurder, komen aan de rand vai. de bebouwing van „Boe renburg" en zijn alleen reeds door hun ligging bijzonder aantrekkelijk. Alleen al met de koopprijs van de grond is een bedrag van bijna f 1.500.000 gemoeid voor de ontwikr keling van de derde bouwstroom. Alg. begraafpl wordt uitgebri NOORDWIJK Het lig bedoeling de algemene begr aan de Oude Zeeweg uit te Daartoe heeft de gemeent< percelen grond nodig, in tot 8000 m2 gelegen tussen het park en de Prins Hendrikwe, Aanvankelijk wilde het onderhandelingen niet vlo werd een onteigeningsp voorbereid. Thans heeft het tebestuur echter zowel met naar als de pachter volledi eenstemming kunnen bereiki Noordwijkse Hocke behoudt speelvc NOORDWIJK —Uit een tot verpachting en ingebn van een perceel weiland Achterweg vroeger in ge de dr. mr. Willem v Berghstichting blijkt Noordwijkse Hockey Club jaar een perceel weiland, te van ongeveer 1 hectare, g mogen gebruiken. De NHC voor de nodige accommo bespeelbaarheid zorgen. NOORDWIJK Het bestuur gaat onvermoeid ve het opruimen van krotteni bouwde kommen van Binne Nu wordt voorgesteld de Bronckhorststraat 12 en N 15 onbewoonbaar te verkla de huizen kleven zoveel dat zij niet meer in be staat zijn te brengen. .NOORDWIJK De aanl gronden, die nodig zijn vo< constructie van de Duinweg goed. Wederom kon met vij ren overeenstemming woi reikt terwijl een zevental akkoord gingen met de aa schadeloosstelling. NOORDWIJK Waar het maar even mogelijk is. worden in Noord wijk parkeermogelijkheden gecre- eerd. De toenemende verkeersdrukte in de badplaats maakt dit noodzake lijk. Nu stellen B. en W. aan de raad voor het brede trottoir aan de zee zijde van de Albert Verweystraat te versmallen, waardoor over een leng te van ongeveer 200 meter een par- keerstrook kan worden aangelegd. In deze straat komen herhaaldelijk verkeersopstoppingen voor. Het trot toir behoudt een breedte van 2.10 meter. Dergelijke parkeerstroken komen er ook ter weerszijden van de ver bindingsweg Hoogwa- kersboschstraat-Beatrixstraat, achter de. winkels van de Alb. Ver weystraat. Verder zal aan de overzijde van de woningen,, aan de Beatrixstraat op een verharde strook grond van onge veer 250 m2, een parkeerplaats wor den gemaakt, welke'plaats biedt aan ongeveer 20 auto's. Nu het ten behoeve van de aanleg van de parallelboulevard gesloopte perceel Oranjeweg 20 is verdwenen, is een open terrein ontstaan van on- NOORDWIJK B. en W. stellen de gemeenteraad voor de algemene politieverordening aan te vullen met een bepaling, op grond waarvan kan worden opgetreden tegen het plaatsen van caravans, kampeerwa gens en zeilboten, die het dorpsbeeld in ernstige mate ontsieren. Ook wordt verboden kampeerwagens en dergelijke gedurende langer dan 24 uur ob de openbare weg te laten staan. Verder gaat het gemeentebestuur optreden tegen het verontreinigen van het strand door honden. Reeds meerdere malen kwamen daarover klachten binnen. Ook de Stichting VVV vestigde daarop de aandacht. Het gaat B. en W. te ver om de aanwezigheid van honden op het strand te verbieden, maar in het be lang van het toerisme kunnen beper kende bepalingen niet worden ge mist. Als de raad akkoord gaat met de aanvulling van. de APV dan zal het verboden zijn om honden gedurende het zomerseizoen los te laten lopen op het gedeelte van het strand vóór de bebouwing van Noordwijk aan Zee. NOORDWIJK Voor de bewo ners van de 192 woningwetwoningen (flats) in Boerenburg blijkt er een tegenvaller te zijn. Het waren de eerste flatwoningen, die de gemeente ging verhuren en ook de eerste hui zen die van een centrale verwarming waren voorzien. De kosten van de c.v. en die voor het gebruik van gemeenschappelijke ruimten en andere voorzieningen werden aan de hand van de toen beschikbare gegevens omgeslagen in voorschotten van resp. f 20 per maand voor een 4-kamerwoning, f 18 voor een 3-kamerwoning. f 14 voor een 2-kamerwoning en f 12 voor een 1-kamerwoning. Nu het eerste stookseizoen voorbij is. blijkt de voorheffing te laag te zijn. Bovendien is de afrekening per seizoen voor de bewoners ongunstig. In een voorlopig opgemaakte bere kening komen clan ook naheffingen voor van f 136,24. f 121.77. f92.85 en f 52,10, al naar gelang de grootte van de woning. Om de naheffingen zoveel moge lijk te beperken, stellen B. en W. voor de afrekening te doen plaatsvinden per kalenderjaar in plaats van per seizoen, en de voor heffingen te verhogen. Deze laatste worden als de ge meenteraad met het voorstel ak koord gaat, gebracht op respectieve lijk f25. f 22,50, f 18 en f 15 per maand. geveer 380 m2. Dit terrein, nabij het Vuurtorenplein is en dient uit een oogpi dorpsschoon te worden geë en bestraat. Het kan dan die als parkeerterrein voor ongi auto's ten behoeve van de b aan het Vuurtorenplein. Seringenberg in WASSENAAR Tot eini op het landgoed Raaphorst c genberg, die uitloopt, te be Het landgoed is geopend v; tot 7 uur. Ingang op we Rijksstraawteg 557 (komer Den Haag één hek verder c en Vreugdlaan) en zon- en gen: ingang Papeweg, richtir schoten). Geld voor werkpl Zeehospitiiua KATWIJK AAN ZEE te voor de bouw van een wé voor zwaar gehandicapten ge haven" van het Rotterdaj hospitium heeft f 11.000 opa Door deze collecte, die als moet worden gezien van de i actie, kan met de bouw en ir van deze werkplaats worderA nen. HILLEGOM Voor de satiekring Bollenstreek spreeï avond in de Evangelisatiet* de Willem de Zwijger ds. vliet uit Bloemendaal. RIJNSBURG Gisi speelden een elftal, samengej het gemeentepersoneel en i uit de groentesector op het 4 telijke sportpark een wedstrijd. De groeritemannè schien wat meer gevitameerd, fe deze in de prettigste ver hout onder goede leiding gespeel! moeting met 32. LISSE Door de Kruistochten Nederland" woj- de komende week grote tenjj komsten gehouden in de tentn ieuwe postkantoor in d< saustraat. De tentsamenkofc begint dinsdagavond om 8 t duurt tot zaterdagavond 24 n daarop volgende week zullwi tentsamenkomsten worden git in de nieuwe woonwijk PoaT Burgerlijke star van Nieuivvea, NIEUWVEEN GcboreiÊ1 nysiüs' Adrianus zv Verhaar Hoogeveen C J; Hendrikus jf Maria zv van Vliet C H enf Loo M JG. Ondertrouwd: Reurings Wi Jozef. 23 jaar en Klijn Ge Anthonia Emma, 23 jaar; Pieter, 24 jaar en van Heusde tje. 22 jaar. KATWIJK Een Katwijkse dele gatie is donderdag naar Lowestoft vertrokken, een delegatie die uegvouu uil buigc««iees,ier a. G. Ver- meuleu cn diens echtgenote, wel- iiouuer .lat. van Dijk, oe rauusieue» L. A. Krcft, J. C. de Krijger, J. J. Timmermans en M. A. de Vries en de tweede waarnemende gemeentese cretaris J. Rampen. Donderdagavond vertrok het ge zelschap uil Hoek van Holland per boot naar Harwich en reisde van daar naar Lowestoft. Gisteren werd een rondrit gemaakt door Lowestoft en gistermiddag volgde cm ont vangst in het gemeentehuis. Vandaag zou men een bezoek brengen aan de parken en t denmiddag stond op het prof de opening van een zwemba burgemeester en mevrouw len ook werden verwacht. Morgenmiddag hoopt 1 zeischap een tochtje te maki Cambridge, om daar thee te In de maandag te houden bij gemeenteraadsvergadering, w gezelschap uit Katwijk als ga wezig denken te zijn, zal de burgemeester worden geenst In de avonduren wordt een v ring van de verkeerscommis gewoond. Dinsdag komt het gezelsch de dagboot naar huis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 4