VLEET 209.- 49.95 59.95 498- SCHAART V /ARENHUIS MTS Leiden won weer het schoolvoetbaltoernooi Woon- en recreatieplan Zwanburg aangepakt Koelkasten Philips 140 Itr. 140 Itr. 228- 170 Itr. 298- koelkast 190 Itr. 328- Philips hoogtezon Electrische Meyer bakoven Wasautomaten Vrijdag - zaterdag SLUISWEG 5 KATWIJK AAK ZEE Köiimginned; in Sassenheii Hulpactie loopt goe isserijnieuws bij de Boete sonde van het geld NLC-beker naar Voorschoten B. EN W. NOORDWIJKERHOUT STELLEN KOOPAVOND VOOR Fijn „De blijde boodschap' Burgerijcommissies in WARMOND NIEUWE LEIDSE COURANT DONDERDAG 24 APRIL h IJMUIDEN In de Noord bleef alles zo'n beetje hetzelfde. In de buurt van 60 NB was de koolvis zeer opmerkelijk troef. Voor treilers was daar vrijwel niets anders te vangen. Bovendien was de kleine zwarte soort sterk in de meerderheid. De schepen bij 58 NB moesten met schrale resultaten genoegen nemen. De makreel verscheen weer niet in de verwachte hoeveelheden ten to nele. Daar ook de andere vissoorten in toenemende mate verstek lieten gaan was er weinig te beleven. Bete re berichten kwamen binnen van de vloot in de contreien van de route boeien en De Witte Bank. Daar kreeg men redelijke hoeveelheden tong aan boord. In sommige gevallen le verde 'n trek ongeveer zestig kilo op. Daarbij waren door elkaar geno men nog vijf manden andere vis. De schol speelde hierbij een hoofdrol. Onder de Nederlandse kust wilde het nog niet erg vlotten. De gul was bijzonder schaars. Men moest het voornamelijk hebben van wat wij ting. De treilers moesten eveneens met schrale vangsten genoegen ne men. Slechts een enkele keer lukte het een aanvaardbare hoeveelheid kabeljauw boven water te krijgen. Wat er was. Aan de IJmuidense markt verschenen 14 vaartuigen. Zij namen een aanvoer van 3355 kisten vis voor hun rekening, waarvan 120 kisten schelvis, 280 kisten wijting, 125 kisten gul en kabeljauw, 80 kisten kleine gul, 1680 kisten koolvis, 140 kisten haring, 240 kisten makreel, 410 kisten schol, 15 kisten schar, 10 kisten poon, 10 kisten kleine haai, 10 kisten leng, 115 kisten diversen, 520 stuks stijve kabeljauw en 6000 kilo tong. Verder waren er 56 kleine kisten schelvis, 74 kleine kisten wij ting, 245 kleine kisten haring en 475 kleine kisten makreel. Bij de tong eisten de eentjes de meeste aandacht voor zich op. Zij haalden op de eerste afslag een top van f 5,10. De slips bleef een dubbel tje achter. De grote tong zakte na een inzet van f3,10 weg naar f2,98, een lang niet gekende lage koers. De grootmiddel was met een notering van f 3,17 tot f 3,14 ook aan de goed kope kant De tarbot bereikte met een koers van f7,30 tot f6,60 een beter gemiddelde dan de heilbot De ze vissoort schommelde tussen f6,70 en f 5,20. Voor de grote en grootmid- delschol kon een toenemende be langstelling worden geconstateerd. Zij deden op de eerste ronde zestig gulden. De kleinmiddel en de schol 1 zaten toen vijftien gulden lager op de prijzenladder. Bijzonder goed gewaardeerd werd de makreel. Op de eerste ronden betaalden de rokers ruim zeventig gulden. De verse ha ring kon hieraan met een notering van f 23 tot f 14 niet tippen. Bij de schelvis kwam alleen de grootste soort met een regelmatige notering van f59 op redelijke wijze uit de voeten. De braad bleef met een notering van f 36 tot f 31 ver achter. De dich te wijting werd weer een willoos slachtoffer van de vismeelindustrie. De hele produktie vertoefde op het minimum. De gestripte soort startte op f 41 uitstekend. Later ging het minder. Op de laatste afslag hadden de kopers voor eenkist van vijftig kilo niet meer over dan f 17. De gul handhaafde zich op het voorste plan. Voor de grootste soort betaalde men op de eerste afslag grif f72. De klei ne gul zat tussen f60 en f53 en dat zette de kattencentrale volkomen buitenspeL De kleine haai ging voor een goede notering van f66 van de hand. De poontjes klommen nog vier gulden hoger. De interesse voor de koolvis was weer gering. De kleine zwarte soort werd na een inzet van twintig gulden spoedig op het mini mum gedrukt. De grote kabeljauw steeg met een hoogste bod van f 180 bijzonder in aanzien. Vandaag aan de markt. Vandaag meldde zich aan de IJ muidense markt onder meer de VL 103 Voorbode met 1100 kisten en 490 kleine kisten diversen. Engeland. De grote zeevisserij maakt in En geland moeilijke tijden door. Om hierin verbetering te brengen zal de regering deze belangrijke bedrijfstak voor een periode van minstens vijf jaar steunen. Het ligt in het voorne men de efficiency op te voeren en het bedrijf te reorganiseren. De tota le subsidie wordt berekend op basis van de operationele winsten van de vissersvloot in haar geheel geduren de een bepaald tijdvak. Zodra gege vens bekend zijn over het halfjaar, eindigende 30 september 1969, kan met de uitkeringen van de subsidie worden begonnen, zo mogelijk bij de aanvang van het nieuwe jaar. Het wetsontwerp herhaalt de voorschrif ten, die bestaan ten opzichte van het opereren van buitenlandse vaartui gen binnen de Britse limiet. De maatregelen tegen overtreding zijn strenger. Buitenlandse schepen mo gen voortaan binnen de Engelse wa-. teren geen ondermaatse vis aan boord hebben. Van conservatieve zijde werd opgemerkt dat het nieu we ontwerp weinig bevat ter oplos sing van de belangrijkste problemen. Britse vaartuigen mogen bijvoor beeld in Europese havens hun vangst niet aan de markt brengen. Dit verbod geldt niet in Engelse ha vens voor vreemde schepen. De gro te zeevisserij levert jaarlijks voor een bedrag van 40 miljoen. Indien buitenlandse vissers hiervan gaan profiteren betekent dit een overeen komstig nadeel voor de betalingsba lans. In Scheveningen In Scheveningen werden aange voerd 250 kisten schelvis, 100 kisten wijting, 50 kisten gul en kabeljauw, 600 kisten schol en 5000 kilo tong. Hoog en laag water Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Vrijdag 25 april: hoog water 9.09 en laag water 4.22 en 17.07. 21.53; NOORDWIJK De afdeling Noordwijk van de Militaire Bond „Pro Rege" organiseert donderdag 8 mei de jaarlijkse uitgaansdag. Onder andere zal een bezoek worden ge bracht aan de Noord-Oost-Polder, Schokland en Urk. Verder staat tra ditiegetrouw een bezoek aan een mi litair tehuis op het programma. De touringcars vertrekken 's mor gens om 7.30 uur van het Linden- plein en van „De Punt". Deelnemers kunnen zich vóór dinsdag, 6 mei opgeven bij J. N. Baalbergen, Kerkstraat 1, tel. 2894 of bij L. van Beelen, Daniël Note- boomstraai DEN HAAG Een 24-jarige met selaar uit Noordwyk zei tegen de Haagse politierechter, dat hy een boete van 80 gulden zonde van het geld vond. Dat kan ook voor het bier gelden, dat u hebt gedronken, ant woordde de rechter. In de Katwijker straat was de metselaar tegen een geparkeerde auto gereden en er daarna vandoor gegaan. Ik dacht, dat er geen schade was, zei de man, want ik had nog geke ken. Aan de politie, die hem later van zijn bed lichtte, had hij gezegd, dat hij van plan was geweest om bij daglicht nog eens naar de schade te kijken. Verdachte stond al onder toezicht van het consultatiebureau voor alco holisme. In het rapport stond, dat hij die bewuste avond bier had gedron ken. Dit ontkende hij en de caféhou der steunde hem in deze ontkenning. Ik vraag me af in hoeverre caféhou ders hun klanten de hand boven het hoofd houden, gaf de rechter te ken nen. Voor het doorrijden na de aanrij ding eiste de officier 100 gulden boete. De rechter maakte hier, na be klag van verdachte, 80 gulden van. Dan heeft u tenminste twee tien tjes terugverdiend, zei hij. LISSERBROEK De plannen voor de bouw van een dorpshuis in Lisserbroek zyn nu zo ver gevorderd dat op korte termijn met de werk zaamheden een begin kan worden gemaakt. Met het oog hierop heeft de Stichting Dorpshuiswerk Haarlem mermeer Zuid de gemeente verzocht de grond aan haar ter beschikking te stellen. De oppervlakte bedraagt plm. 700 m2. LISSERBROEK De heer G. C. de Bruyn, Hillegommerdijk 197 te Lisserbroek, heeft aan de gemeente te koop aangeboden de beide onbe woonbaar verklaarde woningen Hil legommerdijk 196 en 197. In het uit breidingsplan heeft de grond waar op deze krotwoningen staan de be stemming „dijksbermen". Om de ringdijk op dit punt te kunnen sane ren achten B. en W. het gewenst dat de gemeente het opstalrecht van de grond verkrijgt. De heer De Bruyn heeft een koopsom bedongen van f 2.400 in totaal en zich hierbij ver plicht de opstallen zelf te slopen en de materialen te verwijderen. KATWIJK De streekfinales van het schoolvoetbaltoernooi hadden voor de Leidse representanten niet beter kunnen verlopen. In alle ca tegorieën sleepten deze spelers de hoogste triomf binnen. Bij de senio ren gebeurde dat opnieuw door de MTS. Voor de derde maal, waardoor de Leidenaren de wisselbeker defi nitief in bezit kregen. Zo overtuigend als vorig jaar ging het echter niet. In hun openingsduel tegen de "Chr. Juliana mavo Katwijk deden zich nogal wat ongeregeldhe den voor. Na het gelijkmakende doel- NOORDWIJKERHOUT De ge meenteraad van Noordwijkerhout komt maandagavond om 7.30 uur bijeen. Een voorstel gaat over de aankoop van een perceel grond van 1.29.50 ha in het plan St. Victor III. De gemeente heeft de grond nodig om het bestemmingsplan, ge legen tussen de Guldemondsloot en de Ericastraat, tot uitvoering te brengen. Andere voorstellen hebben betrekking op het uitvoeren van bestemmingsplannen. SCHAART WARENHUIS heeft nog plaats voor LEERLING VERKOOPSTERS ERVAREN VERKOOPSTERS HULPVERKOOPSTERS voor *s middags. HOOG LOON. Aanmelden SLUISWEG 5 KATWIJK AAN ZEE. Geen 289,- maar Alleen vrijdag 25 - zaterdag 26 april Geen 75,-, maar Geen 75,- maar Alleen vrijdag-zaterdag Reeds vanaf Verse bloemen en planten tegen ongelooflijk lage prijzen Het reconstrueren v?n de riole ring in de Koninginneweg, wat met veel spoed dient te worden uitge voerd, omdat de aanleg van de nieuwe provinciale weg en de Pa rallelweg en de bouw van het via duct erbij betrokken zijn, vergt een investering van ongeveer 145.000, waarvoor kredieten worden aange vraagd. Voor de uitbreiding van het psy chiatrisch ziekenhuis „Sancta Ma ria" en de vestiging van een kin derdagverblijf voor geestelijk ge handicapten is het uitbreidingsplan „Langevelderweg e.o." ontworpen. Tegen het ontwerp zijn geen be zwaren ingebracht en aan de raad wordt voorgesteld het bestemmings plan vast te stellen. Ten behoeve van de stichting van een wijkgebouw van het Wit Gele Kruis in de wijk Victor II wordt de raad voorgesteld garantie en subsidie tg verbenen. In de vergadering komt mede aan de orde het rapport van de adviescommissie met betrekking tot het bejaardenwerk en het verslag van de burgemeester van de be spreking met de voorzitters van de beide zich op het terrein van de be jaardenzorg bewegende stichtingen. Verder wordt de raad voorge steld te besluiten tot het instellen van een koopavond op de vrijdag van 18 tot 21 uur voor alle winkels in het dorp Noordwijkerhout met uitzondering van de winkels in de levensmiddelensector. Deze maat regel geldt voorlopig voor 1 jaar tot 1 mei 1970. Burgerlijke stand Noordwijk NOORDWIJK Geboren: Thomas Hendrik zv Kagenaar P en van Bos M, Jan Kloosstraat 13; Agnes dv Lindhout D P en van Pelt P M, Kerkstraat 32; Sigrid Huberdine dv Bijvoet I M M en van Maas H M, Oude Zeeweg 18; Shirly Petula Na thalie dv Beerens H B J en van van Kommeren D H, J de Veerstraat 19; Gerda Johanna Theodora dv Plug J en van van der Linden G D, Jan Kloosstraat 10; Cornelis zv van der Luyt C en van Schuurman G H D, H R Holststraat 34; Jolanda Maria dv van den Berg Th en van Turenhout A W, Zandvoortsestraat 21; Stella Louise dv Hazenoot P en van Scha per G J, Hoofdstraat 24; Eduardus Nicolaas Maria zv van den Berg A H en van Slobbe C C P,Jacob Juchstraat 6; Cornelia Helena Louise dv Wortman N en van van der Zalm A H B, Jan Kloosstraat 34. Overleden: Keus Ellen, 18 mrt. 58, Zwarteweg 20; Rudolphi Antoinette Henriette Maria, 3 feb. 09, Langevel- derlaan 1; van Duijn Maartje, 10 jul 84, w.v. A. v. Rooijen, Duinweg 3. Ondertrouwd: van den Bereken L L W M, Noordwijkerhout en van Beek B G J, Gladiolusstraat 59 (dat. huw. 7 mei 69); Dekker C A, Gooweg 38 en Tigchelaar J, Voorburg (dat. huw. 8 mei 69). Getrouwd: van der Ploeg Th G M, Narcisstraat 22 en van Leeuwen P C M, Zoeterwoude (toek. adres: Zoeter- woude, Zuidhof 1); Turnhout N J A M, Quarles van Uffordstraat 17 en Wassenaar J M G Lisse (toek. adres: ieder eigen adres); Juffermans F C, Leiden en Wijnands C J, Kerkhof pad 21 (toek. adres: Lisse, Rem- brandtplein 209); Mulder H W M, Leiden en Koelewijn J G K M, Julia- nastraat 19 (toek. adres: Leiden, Vondellaan 7); van der Velde J, Den Helder en Romijn Th P J, Tramsteeg 89 (toek. adres: voorlopig eigen adressen). punt van de MTS gedroegen de Kat- wijkers zich opgedisciplineerd tegen over arbiter E. J. Bergman, die dan ook een van de jongens in de kleed kamer moest laten afkoelen. Ook la ter op de middag moest een leer ling van deze school voortijdig het veld verlaten. Op het Quick Boys terrein in Katwijk ontbrak het aan een goede regisseur. Dat er maar zel den een gezellige sfeer hing is ook te wijten aan de geringe belangstel ling van ouders, onderwijzers en le raren. Dat verhinderde de spelers toch niet bij vlagen tot redelijk voetbal te komen. In de slotontmoeting tussen de MTS en het Fioretti College was er inder daad ook zo nu en dan goed spel te zien. Vooral van MTS-zijde. De in gestreepte shirts gestoken Leide- naars beslisten dan ook de strijd in hun voordeel, dank zij goals van Dubbeldeman en Frans Aarts. Ging het er bij de senioren dus af en toe stevig aan toe, bij de jon geren waren er nauwelijks moeilijk heden. Ook bij de junioren werd een Leidse ploeg kampioen, namelijk de Thorbecke mavo. De jongens start ten met een doelpuntloos gelijkspel tegen de chr. mavo Rijnsburg, ver sloegen vervolgens de Bonifacius mavo Alphen met 10. Niet over tuigend, wat ook wel blijkt uit de laatste ontmoeting, die de Thor- beckejongens met 10 in hun voor deel afsloten. Dicky Does (2 treffers), Ronnie Am- merlaan en Paulus 't Mannetje, scoor den voor de Voorschotense Jozef school, waardoor deze lagere school, die ten koste van de H. Hartschool de streekfinale bereikte, kampioen werd. De jongens van deze school stonden vooraan in de Quick Boys kantine toen de prijzen werden uit gereikt. Uitslagen Lagere scholen: Burg. De Herder- schoolherv. school Sassenheim 02, Jozefschool VoorschotenGr. van Prinstererschool Katwijk 20, Burg. De HerderschoolJozefschool 11, herv. sch.Gr. v Prinsterer school 00, Burg. De Herdersch.Gr De Jozcifschool uit Voorschoten is winnaar geworden hij de lagere scholen en kwam zo doende in het bezit van de Nieuwe Leidse Courant-beker. Het team bestond uit de volgen de spelers en reserves: Ton Zandbergen, Kees Tempelaars, Frans Blom, Jeroen Ahling, Pim Koemans, Edwin Dekker, Paxilus 't Mannetje, Rik Koe mans, Dick Does, Ronny Am- merlaan, Nico Mens, Theo Lelieveld en Dick v. d. Rijn. v Prinsterers. 03, herv. sch.Jozef school 01. Junioren: Bonifacius mavo Alphen Dom Savio mavo Lisse 01, Thor becke mavochr mavo Rijnsburg 00, Bonf. mavoThorb. mavo 01, Dom Savio mavochr mavo 11, Bonf. mavochr mavo 24, Dom S. mavoThorb. mavo 01. Sen.: Emanuel mavoFioretti Col. Lisse 01, MTS Leidenchr Jul. mavo Katwijk 11, Eman. mavo MTS 03, Fior. Col.chr. Jul mavo 50, Eman. mavochr Jul mavo 3—2, Fior. Col.—MTS 0—2. Boottocht voor langdurig zieken LISSE De Zonnebloem, afd. Lisse, heeft in samenwerking met de afdelingen Sassenheim en War mond de langdurig zieken en inva lide bejaarden een zonnige dag be zorgd op de boot „Alex van Waay- enburg". Met slingers en muziek was er een gezellige sfeer aan boord. Er werd gesmuld van koffie, soep en heer lijke hapjes. Even kon men zorgen en narigheid vergeten. Bij het af scheid kreeg iedereen een boeketje narcissen. Wie het werk van „De Zonne bloem" wil steunen kan contact op nemen met mevrouw J. Beelen, Hee- reweg 75. SASSENHEIM Het program voor Koninginnedag zdet er als uit. 9.uur. Optocht schoo-lgaai jeugd, opstellen 8.45 uur aan Oosthaven. Route: Molenstraat Hoofdstraat - Julianalaan - F laan - eindipunt Raadthuis. 9-30 uur. Aulba'de van de jet aan burgemeester Baron van K belsdorf. 10.uur. Voorstelling van Fri dyson "-Variété in het Trefpunt, voorstelling is voor de kleuters de openbare school, de Zonneblo en de Kinderkorf. 10.30 uur. Korfbalwedstrijd tu& TOP en VEO. Voorburg, o>p Sportveld aan de Menneweg. 11.uuir. Freddyson-Varieté v. de kleuters van „de Kooirakkertj en de RK kleuterscholen van Hoofdstraat en St. Antihoniusla 1.30 uur. Wandeltocht voor jeugd. Start en finish Dr. De 1 serséhool aan de Parklaan. 2.30 uur. Voetbalwedstrijd od Sportpark. Voetbalvereniging H; lem (semi-prof) zal uitkomen te een gecombineerd elftal van Lee'de en Teylingen. 3.15 uur- Demonstratie Spo sdhool Aarts. 3.45 uur. Tweede helft voett wedstrijd. 8.uur. Culturele avond Geref. kerk aan de Julianak Medewerking verlenen chr. hant niegezelschap „Crescendo", Mannenkoor „Pius X", Sassenlhek chr. mannenkoor, meisjeskoor Lenteklokjes", koor Vereniging Huisvrouwen, hervormde zangvi end'ging „De Lofsteim" en het gemengd koor „Com nu meit Sang SASSENHEIM De eerste drukken van de oecumenische hulj actie voor het ziekenhuis te Jak pur (Pakistan) en voor de uitze: ding van zuster Huistra naar de limovallei (W. Irian) zijn bevrrf gend. Vooral de jeugd doet enthts siast mee. Voor een goede gang zaken wordt nog eenmaal het gin nummer vermeld: 766799 t.n.v. Penningmeester Ontwikkelingshit Sassenheim (polikliniek Jalalpm en voor de jeugd nummer 102781 t.n.v. J. v. d. Voet, Warmond, vermelding Jalimo-vallei. VOORHOUT Vrijdag 25 vergadert de afdeling VoorhoutK de Christen-Vrouwenbond, in 4 Christelijke School aan de Boerit vestraat, 8 uur. Spreekster is mej, Stilman uit Amsterdam over kloosterleven". Weer JAARFEES1 van de Bijbelklas in gebouw DE RANK, Golfbaan, Noordwijk. Vrijdagavond 25 april, half 7. Toegang vrij voor alle schoolkinderen in het bijzonder voor onze oud-ledec en hun familie. J. ROUW en A. ZWITSER, J. Tooropstraat 18, Katwyk aan Zee. WARMOND Om te komen tot realisering van het bestemmingsplan „Zwanburg" en een recreatieplan voor de gemeente heeft de raad in de woensdag gehouden vergadering een krediet gevoteerd voor de kosten van de door de stedebouwkundige te verrichten werkzaamheden en van de aan een team van deskundigen uit te betalen vergoedingen. Een aantal deskundigen op het gebied van stedebouw en recreatie heeft zich bereid verklaard in een werkteam zitting te nemen. Het gemeente bestuur heeft verder de in de gemeente werkzame vakorganisaties en verenigingen, die in min of meerdere mate by deze plannen zyn be trokken, uitgenodigd aan dit overleg deel te nemen. Het team van deskundigen zal be staan uit prof. Maas (TH te Delft), J. Verhoeven (verbonden aan de Stichting Nieuwe Woonvormen), ir. H. de Groot (Rijnland), M. P. Ooster kamp, (Prov. Planalogische Dienst), ir. P. J. Risseeuw, stedebouwkundige en drs. W. H. J. W. Deelman, recrea- tiedeskundige. Inspraak De raad besloot nog meer inspraak voor de burgerij te creëren door in stelling van „burgerijcommissies". Uit de inwoners van Warmond zal een drietal commissies voor resp. sport-, agrarische- en economische aangelegenheden worden samenge steld. De commissies zullen tot taak hebben het college van burgemeester i wethouders bij te staan en te ad viseren. In de komende vergadering zal door het college een voordracht voor de benoeming van de leden van deze commissies worden gedaan. Een van de leden zal door de raad wor den aangewezen, de overige leden van de commissie zullen allen niet- raadsleden zijn. Cultuur en ontspanning De raad stelde een bijdrage fonds perdu beschikbaar voor de verbouw van het parochiehuis „De Burcht". De bijdrage zal 10 pet bedragen van de verbouw- en inrichtingskosten van f 65.714,— De overige financieringsmiddelen van de „Stichting RK Parochiehuis Warmond" zullen bestaan uit een gelijke bijdrage van het provinciaal bestuur, onttrekking van gelden uit het zgn. „kruimeltjesfonds" en plaat sing van renteloze leningen en hypo theek. Voor de in de gemeente werkzame muziekverenigingen besloot de raad tot verhoging van de huidige subsi diebedragen. Recreatieverblijven Om te komen tot een afgerond ge heel van voorschriften om de recrea tieve ontwikkelingen in de gemeente te reguleren werd een verordening op de „recreatiewoonverblijven" vastge steld. De verordening moet worden gezien als een aanvulling op de be staande bouwverordening waarin uit drukkelijke bouwvoorschriften voor recreatiewoonverblijven ontbreken. De bouw van het aantal en plaats waar ze mogeri worden gebouwd, wordt geregeld bij vaststelling van het bestemmingsplan. Om te komen tot realisering van het bestemmingsplan „Endeoel" „Oost" werden resp. de heer Keijzer en Heemskerk bereid gevonden een perceeltje grond aan de gemeentè te verkopen. Voor het plan „Zwanburg" werd verder een krediet beschikbaar gesteld voor pachtontbinding en schadeloosstelling. Volgens de nu ge sloten overeenkomsten tot pachtont binding en schadeloosstelling is aan de pachters een bedrag van f 467.941 verschuldigd. V uilverwijdering De heer Willemse vroeg de aan dacht van het college voor de vuil* verwijdering in de gemeente en met name voor wat betreft het grof vuil' Hij verzocht de in het verleden ge volgde „soepele houding" te conti nueren en bij het ophalen van het grof vuil niet te selectief te werk te gaan. De voorzitter zegde toe deze kwestie aan een nader onderzoek te onderwerpen. De selectie bij het op halen van grof vuil is bij de invoe ring van de vuilniszakken als voor waarde opgenomen omdat dit sys teem anders technisch en financieel niet haalbaar zou zijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 4