Bezoek aan Noord wijk en Katwijk viel tegen qp Pieterskerk in winter onbruikbaar geworden WEEKAGENDA Verkeer in Haarlemmermeer bezorgde politie geen hoofdbrekens q9 GROFVUIb OPHAALDIENST. De Vliet trok 5823 bezoekers Belangrijke wijzigingen in interieur voor de unive. siteit Ongewenst bezoek aan supermarkt nieuwe leidse courant dinsdag 8 april 1969 zo geweest als op paasdagen in voor gaande jaren toen de burgerij door middel van geluidswagens werd op geroepen bedden beschikbaar te stel len. In VVV-kringen vraagt men zich dan ook af waarom de overblijvers in de kustplaatsen in zo ruime mate verstek lieten gaan. Is het mogelijk een gevolg van te lichtvaardig ge lanceerde berichtgeving, dat de kust plaatsen vol waren zonder dat deze meldingen berustten op betrouwbare informatie? Uit druk dagbezoek in de badplaatsen en berichten over fi les auto's bij 'de grensovergangen wordt soms ten onrechte de conclusie getrokken, dat de beschikbare ac commodatie wel op zal zijn. Ook de late bloei van de bollen velden zal wellicht tot het zeer ma tige aantal overnachtingen hebben bijgedragen Geen moeilijkheden In Haarlemmermeer, het verkeers plein in de randstad Holland, heeft de gemeentepolitie geen extra moei lijkheden ondervonden door de paas- druktc. Het feit dat in Zandvoort autoraces werden gehouden, deed daar niets aan af. Het was druk. maar men kon liet verkeer best aan. Alleen tijdens de avonduren ging het iets trager en ontstond een file van ongeveer drie kilometer lengte. Men kon echter doorrijden, zodat het op onthoud wel meeviel. Ongelukken deden zich niet voor. In Hoofddorp is „Huize Ingrid" de laatste jaren actief om vooral buiten landse gasten bij particulieren onder dak te bezorgen. In het topseizoen komt men met bussenvol naar Hoofd dorp toe, waar de heer en mevrouw Van der Breggen er dan voor zorgen dat de gasten onderdak krijgen in Hoofddorp, Nieuw-Vennep of één van de andere dorpen. Omdat het de laatste weken bar koud was, waren tal van logies-ver- strekkers zelf weg gegaan. „Het is echter veel drukker geworden dan wij verwacht hadden, maar gelukkig konden wij aan de aanvragen vol doen", aldus de heer Van der Breg gen. Er waren veel Duitsers, Ameri kanen en Engelsen. Dit keer waren er minder Fransen dan vorig jaar. Dinsdag 8 april: Lammenschans- weg (beide zijden van Zoeterwoudse- singel tot Station), Kamerlingh On- nesplein, De Sitterlaan, v/d Waals straat, Buys Ballotstraat, Hugo de Vriesstraat, Kapteynstraat, Van der Waalsplein, Van Bemmelenstraat, Lorentzkade (geheel), Zeemanlaan, Van 't Hoffstraat, Bakhuis Rooze- boomstraat. Dinsdag 8 pril: Melchior Treub- Jaan, Stieltjesstraat, Franchimont- laan, "v/d Hoevenstraat, Kanaalweg (van v. Vollenhovenplein tot spoor lijn), v/d Sande Bakhuyzenlaan, Beyerincklaan, Temminckstraat, Su- ringarstraat, Burggravenlaan (geh), Asserstraat, Scholtenstraat. Modder manstraat, Oppenheimstraat. Woensdag 9 april. Hoge Morsweg (ook de woonschepen), Morsweg (v. Lage Morsweg tot Hoge Morsweg), Morslaan, Dr. Lelylaan, Granaathof, Diamantlaan, Onyxhof, Amethisthof, Smaragdlaan, Robijnstraat, Parel straat, Topaaslaan, Aquamarijn straat. Bothastraat, Herman Coster- straat, Morskade, Rhijnhofweg. Woensdag 9 april: Lage Morsweg. P. C. Hooftlaan, Vondellaan, Van Baerlestraat. Jacob Catslaan, Ge rard Brandstraat, Coornhertstraat, Const. Huygenslaan, Brederostraat, Spieghelstraat, Roemer Visscherstr., Tesselschadestr., Leeghwaterstraat, Storm Buysingstr., Calandstr., Lee manstraat, Conradstraat, Dijkstraat, Stuwstraat, Sluisstraat, Duikerstr., Damlaan, Haagsestraatweg. Donderdag 10 april: Havenplein, Haarlemmerstraat (van Haven tot Mare), Donkersteeg, Kuipersteeg, Dullebakkersteeg, Hooglandsekerk- steeg, Pelikaanstraat, Koestraat, Le ge Werfsteeg, Duizenddraadsteeg, Van der Werf straat, Bouwelouwen- steeg, Meermanshof, Druckerstraat, Maredorpsedwarsstraat, Grevenstr., Voldersgracht, Noord- en Zuid Run- dersteeg, Janvossensteeg, Kodde- steeg, Clarasteeg, Oude Singel (van Houtmarkt tot Mare), Oude Vest (van Havenplein tot Mare), Lange Zandstraat, Volmolengracht. Oost- dwarsgracht. Koolstraat, Emmastr., Baatstraat. Donderdag 10 april: Haarlemmer straat (van Turfmarkt tot Mare), Stille Rijn. Apothekersdiik, Schapen- steeg, Goegerritsteeg. Prinsesseka- de. Turfmarkt, Steenstraat, Beesten markt, Nieuwe Beestenmarkt, Kort Galgewater, Morsstraat, Smidsteeg, Narmstraat, Kruisstraat, -lste.-Bin nenvestgracht, 2de Binnenvestgr.. St. Aagtenstraat, Lammermarkt, Marktsteeg, Lange Scheistraat, Nwe Mare, Oude Singe (van Mare tot Turfmarktbrug), Fokkestraat, Oude Vest (van Turfmarkt tot Mare), Lan ge Mare, Vrouwenkerkhof, Vrouwen- kerkkoorsteeg, Dolhuissteeg, Sions- hof, St Ursulasteeg, Caeciliastraat. Lange en Korte Lijsbetsteeg, Korte en Lange Agnietenstraat. Spijker- boorsteeg. Vestwal, 3de Binnenvest gracht, Reineveststeeg, Langegracht Vredehof, Houtmarkt, Noorderstraat Hendrikstraat. Vrijdag 11 april: Van Vollenhoven- kade. Van Vollenhovenplein, Snouck Hurgronjestr., Huizingastraat, Uh- lenbeckkade, Colenbranderstr., Mey- erskade, Duyvendakstraat, Kanaal- weg (van Hoge Rijndijk tot v. Vol lenhovenplein), Rijndijkstraat, Ka naalstraat, Dozystraat, De Goejestr. Cosijnstraat, Hartmanstraat, Room burgerlaan. Hoge Rijndijk (v. Utr. brug tot Wilhelminabrug), Utrecht se Jaagpad (van Utr. brug tot Wil helminabrug), Catharinastr., Rijn stroomstraat. LEIDEN Het afgelopen Paas weekeinde heeft liet zwembad De Vliet 5823 bezoekers geteld. Dit is vrij hoog, gezien de Lijd van het jaar. Het bad is zaterdagmorgen om 7 uur open gegaan en diezelfde dag bezochten 1540 mensen het zwembad. Eerste Paasdag waren er 865 bezoekers en Tweede Paasdag waren dit er 3418. KATWIJK NOORDWIJK HAARLEMMERMEER Het aantal be zoekers aan Katwijk en Noordwijk gaf tijdens de'paasdagen eenzelfde beeld te zien als landelijk het geval was. Het was wel druk, maar niet zo als men verwacht had. Van de 530.000 buitenlandse toeristen (v.j. 600.000) bracht toch een deel de paasdagen in de kuststreek door en daar profiteerden vanzelfsprekend ook Katwijk en Noordwijk van. De verkeersdrukte viel ook erg mee. Dit laatste vooral in Haarlemmermeer, waar men anders op hoogtydagen met tal van moeilijkheden heeft te kampen. „Keukenhof" trok 50.000 bezoekers(sters). wat beduidend min der was dan vorig jaar: 140.000. Pittig druk maar niet overstelpend- Dat was het beeld van Katwijk op de beide paasdagen. Over het algemeen is het gastenbezoek aan Katwijk niet meegevallen. Matig bezette parkeer terreinen en terrasjes wezen daar zondag reeds op. De camping toonde enkele aarzelende kampeerders met caravan of tent. Uiteraard kreeg men het bezoek te verwerken van gasten die reeds geruime tyd tevoren hun plaatsen gereserveerd hadden. Men kwam met bussen en eigen vervoer reeds vrydag in Katwyk aan. Het aantal gasten is echter ver achtergebleven bij dat van vorig jaar. Een belangrijke oprzaak daarvoor is, volgens de heer Verplancke, directeur van de plaatselijke VVV, het vrij nilllllllllinilllllllllllillllllliiiiimiiiiiitiiiiiiiiMiMiiiiiiiiiiiii Het strandleven in Katwijk is begonnen Tweede paasdag pro fiteerden velen van zon en zee Foto Kmyt koude weer van de laatste weken, waardoor bijvoorbeeld mensen in Zweden, waar tijdens een campagne van de heer Verplancke een tempe ratuur heerste van 12° vorst, moei lijk „warm" waren te krijgen voor een paasbezoek aan Nederland. De meeste gasten kwamen voornamelijk uit Duitsland (50 pet), maar ook de Zweden namen met een kwart van het totale aantal een respectabele plaats in. Ook waren er weer Engel sen en Fransen. Dagjesmensen Toen het weer in het weekend al lengs beter werd kwamen ook de dagjesmensen een kykje nemen aan het strand, wat met name de strand- exploitanten niet onwelgevallig was. Bij temperaturen boven 20 graden was het er prima uit te houden zo dat het gezellig druk werd. Een en keling waagde zichzelf reeds in het nog koude water. Ondanks het feit, dat de bollenvel den zich nog wat aarzelend betoon den, brachten velen de paasdagen toch ook buiten Katwijk door: „Keu kenhof", „Madurodam". Ook in Katwijk druk verkeer, met vele moeilijkheden, maar dat was overal in het land het geval toen de trek naar huis een ...aanvang nam. Over het algemeen kijkt Katwijk terug op een wat teleurstellend begin van deze eerste voorjaarstop maar een prachtige tweede paasdag maak te dit ruimschoots goed. Bedrijfsleven Het stralend zonnige paasweek einde heeft duizenden naar Noord- wijks' zee en strand gelokt. Bollen velden bewonderen was er op deze dagen nog niet bij. Slechts een enkel hoekje crocussen en wat opensprin gende narcissen gaf wat kleur aan de landerijen, die er verder nóg droog én dor bij lagen. De massa's, kwamen deze keer om zich aan het strand bij eeni voor deze tijd verrukkelijke temperatuur en een zoel oostenwindje bruin te laten sudderen. Zij gaven aan de badplaats het beeld van een topdag in het hoogseizoen. Vol geparkeerde straten en terreinen en grote drukte op de terrassen. De stroom bezoekers uit stad en land en van over de grenzen heeft ondervonden, dat de badplaats Noord wijk piet zijn strand, zee, bos en dui nen heel wat levenselixer heeft te bieden. dagelijks van half 3 tot half 4. dinsdag en donderdag evenwel van 7 tot 8. tbc-afde- ling dagelijks van half 3 tot half 5. Reva lidatiecentrum dinsdag en donderdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van haif 3 tot half 5. Revalidatiecentrum kinderen woensdag van 7 tot 8 zaterdag en zondag van half drie tot half vljt Longkliniek en tbc-afdeling kinderen woensdag van 7 tol 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half 4. NOORDWIJK Sole Mlo klasse-pa- tienten dagelijks van 3 tot halt 5 en 's-avonds van 7 tot 8, zaal platlénten zon. dgs. van 1 tot 3, dinsdag van 1 tot half 3. donderdags van half 7 tot half 8 en zaterdags van 1 tot half 3. MUSEA EN HORTUS Museum Volkenkunde, Steenstraat: op werkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag, zondag van 1 tot 5 uur. Museum Oudheden. Rapenburg op werndageo van 10 tot 5 u. ook zaterdag zondag van 1 tot 5 uur. Sted. Museum De .akonnal. Oude Sin gel op werkdagen van 10 tot 4 u.. zondags van 1 tot 4 uur. Hortus Botanicus (Rapenburg): op werkdagen van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur, kassen zaterdags en zondags geslo ten. En toch heeft dit paasweekeinde voor het Noordwijkse bedrijfsleven, met name voor de hotellerie en de pensions niet gebracht, wat men er van heeft verwacht. Sommige zaken hadden een redelijk aantal gasten en ook de kamerverhuurders pikten hier en daar een graantje mee, maar over het geheel genomen viel het aantal overnachters tegen. „Gezien het mooie weer is het paasweekeinde voor de logiesver- strekkers teleurstellend geweest", deelde VVV-direeteur. de heer Dek ker, ons mede. Zijn bureau had het aantal aanvragen gemakkelijk kun nen verwerken en het was lang niet Katwijk kreeg minder gasten dan vorig jaar. Niettegenstaande dat, was het moeilijk een par keergelegenheid te vinden nabij het strand Foto Kruyt TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal; tekeningen Piet Noest, beelden Henk de Vroom (van 29 maart -11 mei; vóór 1 april dag 10—16 u. .zond. 1316 u., na 1 april dag. 1017 u., zond 13—17 u.) De Lakenhal: schilderijen en gouaches uit 1954 1969 van Bram Bogari, van 12 april tot 26 mei, dag. 10 tot 17 uur, zondag 13 tot 17 uur. Soc. Buut 110, Nieuwe Beestenmarkt 15: tentoonstelling van werk van Pim de Vroomen, van 12 april tot 8 mei. Galerie Walenkamp, Nleuwsteeg 11: te keningen J. J. Schoonhoven en reliefs P. Damsté, 4 tot 23 april, geopend dinsdag t.e.m. vrijd. 1 tot 6 u.. zat. 2 tot 5 u. en na afspraak. Expositie yan de groep „Colourform" in het Jeugdmuseum, Hooglandse Kerk- gracht 4 (ingang Koppenhinicsteeg), teke ningen, schilderijen, etsen, foto's en plas tieken van:- Ad van Dongen, Marth van Dongen, Wil Blommerde. Henk Hollebeck, Marjan Hielal, Nico Langezaal, Jerry Sjardin, Dick van der Plas Rob van 't Zelfde, Henk Overvliet. Openingstijden: maandag, woensdag en donderdag: des avonds van 20-22 uur en zaterdagmiddag van 14-17 uur. Rapenburg 73 (trappenhuis Academie) foto's van Wlm Raadsveld en Jan Snoek (9 april tot en met 9 mei). WASSENAAR - Kunstzaal Heuff, Hor- laan 7: schilderijene en gemengde tech nieken van Rie van Goor. reliëfs en plastieken van Ellen Koos en ceramiek van Gert de Rijk, opening 5 april 4 uur, maand, t.e.m. zat. 10 tot 17 uur. dinsd. av. 8 tot 10 uur, zond. na afspraak, Le.m. 30 april. MOBIEL KANTOOR ANWB Elke donderdag van 10 tot 4 u. op Lammermarkt bij molen De Valk. nèn op de kerkdiensten in de wintermaanden voor onze wijk- gemeente. In 1969 lukt het een voudig niet meer om mensen een uur lang stil te laten zitten in een koude en tochtige ruimte, zo be sluit ds. Kloek. we getracht de zondagmorgen diensten toch een waardige samenkomst der gemeente te laten zijn. Mocht er echter op korte ter mijn geen verandering in zicht komen dan zullen we ons als ker- keraad duchtig hebben te bezin- LEIDEN In 1969 lukt het eenvoudig niet meer om mensen een uur lang stil te laten zitten in een koude en tochtige ruimte. Dat schrijft ds. P. Kloek, voor zitter van de centrale kerkeraad van de Leidse hervormde gemeen te, in de dezer dagen verschenen wijkbrief van de wijkgemeente Staal wijk over het gebruik van de Pieterskerk in de wintermaanden. Aan zijn artikel ontlenen wij het volgende. Hoe langer hoe meer blijkt dat de Pieterskerk als wijkkerk ge- durepde de wintermaanden bijna onbruikbaar wordt. Een heel complex faktoren werkt hier samen. Ik zou willen noemen: de alge mene ontkerkelijking en de ont volking van de binnenstad. De verhoging van het welvaartspeil heeft ons thuis een grotere warm te bezorgd, waardoor we ons min der dik kleden en minder tegen de kou bestand zijn. Bovendien zijn er op dezelfde afstand van onze woning in de buitenwijken nieuwe, behaaglijk verwarmde kerken verrezen, die een koude Pieterskerk een „zware concur rentie" aandoen. Persoonlijk ben ik van mening dat een grote, holle kerk als de Pieterskerk, ook met zijn elek trische voetverwarming, in de winter ten enen male ongeschikt voor kerkdiensten geworden is. Universiteit Er worden met het curatorium van de universiteit besprekingen gevoerd over een veel intensiever gebruik van deze kerk voor aller lei universitaire evenementen. Waarschijnlijk zullen deze onder handelingen op vrij korte termijn concrete vormen gaan aannemen. Dan zullen belangrijke wijzigingen aan het interieur niet achterwege kunnen blijven. Nu er op dit punt nog geen klaarheid gekomen is, heb ik me, aldus, ds. Kloek, deze winter steeds weer vermand en hebben BENTHUIZEN Enkele dagen na de opening heeft de Spar-super markt in het winkelcentrum in de nacht van vrijdag op zaterdag onge node bezoekers gehad, dde door ver breking van een deur toegang tot de zaak kregen en een aantal sloffen sigaretten, alsmede nylon sokken, kousen en panties meenamen. Naderhand bleek, dat vermoede lijk dezelfden een inbraak pleegden bij de Smith's Chips en Gazelle in Moerkapelle en in een winkel te Waddinxveen. De sohade in Benthuizen bedroeg rond duizend gulden Dinsdag 8 april Breestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale. Stadhuis, 7 tot 8 uur: spreekuur Bouw fonds. Stadhuis, 7.30 uur: gemeenteraad. Gehoorzaal. 10 tot 12 en 14 tot 23 uur: jubileumshow Langezaal. Gezondheidscentrum Bernhardkade. 14 tot 16,30 en 19 tot 21.30 uur: doorlichting. Vergaderlokaal Geref. Gemeente, Mid delstegracht la, 8 uur: afd. Leiden S. G. P.. J. W. van Buuren over „Vrije tijdsbesteding". Woensdag 9 april Hotel Centraal, Breestraat 8 uur: openb. ledenverg. Pol. Partij Radicalen, onder werp: politiek program. Trouwzaal stadhuis, 4 tot 6 uur: spreek uur soc. raadsvrouw. Pieterskerk, 7.15 uur: avondgebed. Gehoorzaal, 10 tot 12 en 14 tol 17 uur: jubileumshow Langezaal. Gezondheidscentrum Bernhardkade, 9 tot 12 en 14 tot 16.30 uur doorlichting. VOORSCHOTEN Kasteel Duivenvoor de, 8.30 uur: pianorecital Toos Onderden wijngaard. Beloftekerk (Mors), 7.45 uur: afd. Mors Christenvrouwenbond, klankbeeld over „Die Schöpfung" (hr Kroon uit Oegst- geest). Steenschuur 6, 8 uur: Leidse ver. postr zegelverzamelaars. Donderdag 10 april Gehoorzaal. 8 uur; K en O., Fiesta Gitana Gezondheidscentrum Bernhardkade, 9 tot 12 en 14 tot 16-30 uur: doorlichting. LEIDERDORP Berkenkade. achter gemeentehuis, 11 tot 13, 14 tot 17.30 en 19 tot 21.30 uur ogen- en reactietest Veilig Verkeer. Zaal Bevrijdingskerk, 8 uur: afd. Zuid-West Christenvrouwenbond, C. Joh. Schreurs over „Onbegrijpelijke oudere, onbegrepen kinderen". Vrijdag 11 april Boshuis, achter Hoflaan 74, 7 tot '9.30 uur: rutlclub voor verzamelaars. Gezondheidscentrum Bernhardkade. 14 tot 16.30 en 19 tot 21.30 uur: doorlichting. LEIDERDORP Bernhardkade, achter gemeentehuis,, 10 tot 13 en 14 tot 17310 uur: ogen- en reactietest Veilig Verkeer. Zaterdag 12 april Schouwburg. 8 uur: operette chr. zang spelclub Staalwljk. OEGSTGEEST Het Witte Huis, 2 tot 5.30 uur: schaaksoc. Palamedes. APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Reijst, Steenstraat 35. tel. 20136. Apotheek R van Breest Smallenburg te Leiderdorp, Apotheek Voorschoten en de Oegstgeestse Apotheek zijn dan geopend. BEHANDELING NA ONGEVALLEN De poliklinische behandeling na ongeval len wordt van dinsdag 12 uur Cs middags, tot woensdag 12 uur waargenomen dooi het Dtaconessenbuls Van vrijdag 12 uu» tot zaterdag 12 uur door het SL Elisabeth ziekenhuis (Hooigracht) Op andere werk dagen en op zondagen door het Acade misch Ziekenhuis. Films CAMERA* Op vrijersvoeten, a.l. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur, zo en ma 2.3Ó, 4.45. 7 en 9.15 uur, donderdag-, vrijdag- en zaterdagavond 11.30 uur: Les liaisons dan- gereuses, 18 jaar. LIDO: The party, a.l.. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. zo en ma 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. LUXOR: Het jungleboek. a.l., dag. 10, 12.15, 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur, zo 12. 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur en ma 10, 12.15, 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. REX: The Big Gundown, 18 jaar. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur,, zo en ma 2.30, 4.45, 7 én 9.15 uur, vrij- en zat-nacht 23.30 uur: Frankenstein schiep een vrouw. 18 jaar. STUDIO: De zoete zonden van Sexy Suzanne, 18 jaar. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. zo en ma 2.30, 4.05. 7 en 9.15 uur. TRIANON: Matt Helm en de vernielers. M4 jaar. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur, zo en ma 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Academisch ziekenhuis voor patiënten in klasse 1». lb en 2e: dagelijks 10.30-11.30. 14.30-16 en 19—20 uur. Voor patiënten in klasse i: maar.dag woensdag, donderdag en vrijdag 18.15—19. dinsdag 13—14, zaterdag 15—16, zondag al gemeen christelijke en nationale feestda gen 14.30—16 uur. Vrouwenkliniek: maandag t.m vrijdag 18.45—19.30 uur, zaterdag 15.30—16.30 uur zondag 15.30—17 uur. Klassepatiënten op de vrouwenkliniek dagelijks 10-30—11.30. 14—16.30 en 19—20 uur Op de afdelingen verloskunde en kin dergeneeskunde kunnen kinderen bene den de 6 resp. 12 jaar niet worden toege laten. In het belang van de patiënten kunnen niel meer dan twee bezoekers tegelijk bij een patiënt worden toegelaten. Ellsabethzlekenhuls Leiden derde klas dagelijks van 2 tol 3 en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht. kraamafde- llng dagelijks van 3 tot 4 en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht, tweede klas dagelijks van halt 12 tot 12. 2 tot 3 en kwart voor 7 tot half 8, eerste klas dagelijks van half 7 tot half 8. Annakllniek Leiden dagelijks van hall twee tot half drie en bovendien op dinsdag-, vrijdag- en zaterdagavond van zes tot zeven. Klassepatiënten dagelijks van zeven tol acht. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest van half twee tot half vier en elke avond dinsdag en vrijdag 13 tot 14.30 uur, zon dag 11 tot 12 en 2 tot 3 uur. DIACONESSEN HU IS: dagelijks eerste kl. 11 tot 12. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; tweede kl. 1.15 tot 2 en 7 tot u.; derde kl. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; kinderafdeling dagelijks van 1.15 tot 2 en van 6.30 tot 7 u. ALPHEN Rijnoord alle klassen dage IHks van half 5 tot half 8 op zondag van 4 tot half 8. Kinderafdeling dagelijks van 3 tot 6 met bovendien op dinsdag en donderdag een halfuurtje voor vader van 6 tot half 7. KATWIJK - Zeehospitium, longkllnlek Ds. Kloek: Holle ruimte ten enenmale ongeschikt voor kerkdiensten"

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 3