Gemeenteraad sprak over grondaankopen Avondmaal is geen intiem tovermiddel Wie voerde beste haring aan? De Block: Progil voor Amsterdam belangrijk BEKWAAM AUTOMOBILIST DENK AAN UW GEZIN RIJNLANDN.V. Verhoging hondenbelasting in Rijnsburg jflöéaöktëtueaü Rouw-c.a.o. ongewijzigd goedgekeurd Ds. Hovius in Katwijk: VEEL REDDINGSBRIGADIERS SLAAGDEN VOOR DIPLOMA ZWEMDIPLOMA'S N'WIJK ER HOUT Bols naar beurzen in West-Duitsland Holland repair and service N.V. Het gaat Katwijk a d. Rijn economisch niet slecht Produ ktschapsprijzen toegeken d Omkleed Vanavond in Scala: Prinselijk Paar Autorijschool „FUTURA" Bij „FUTURA" volop LENTE! COMPLETS JAPONNEN DEUX PIECES JAPONNEN Weense en Franse modellen „TWEKA" collectie Ook voor het jonge meisje lijn wij ruim gesorteerd! rokjes, bloesjes, jumpers en vesten „FUTURA", Burgsteeg 4, Leiden AUTOMOBIELBEDRIJF Vijf Meilaan 7 - Leiden Telefoon 24647 NIEUWE IEIDSE COURANT 9 VRIJDAG 28 MAART 1969 RIJNSBURG Het middernachtelijk uur was reeds lang gepasseerd, toen burgemeester Koomans de raadsvergadering vannacht kon sluiten. Veel aandacht werd geschonken aan de verschillende aankopen die de raad ter goedkeuring werden voorgelegd. Het bleek uit de gevoerde be sprekingen overduidelijk dat het college van b. en w. om tot de voor stellen te kunnen komen zeer aktief is geweest. Verschillende voorstellen hebben een geschiedenis achter de rug van moeizame, dikwyls schijn baar vruchteloos gevoerde besprekingen. Dat uiteindelijk dit resultaat 'ton worden bereikt was een onverwachte meevaller, waarmee zowel het college als de raad in hun schik waren. over punt 9 a en b. waarbij het ging om aankoop van een stuk grond van garage Mulder en van de heer A. van Klaveren. Eerstge noemde zal door verkoop van een stukje grond zijn bedrijf gedeelte lijk moeten verplaatsen en de heer Van Klaveren zal zijn woonhuis moeten afbreken. De gemeenteraad zal aan de heer Mulder boven de 3.500 voor de grond, voor ver plaatsingskosten 46.500,betalen, wat de heer De Paauw deed op merken dat de raad nu eenmaal met de rug tegen de muur staat, Beveiliging Alle raadsleden waren het erover eens dat b. en w. een pluim ver dienden omdat wat aankoop van grond betreft de reconstructie van de Rijnsburgerweg nu kan worden afgevoerd zonder lastige en gevaar lijke wegversmallingen voorname lijk van fiets- en voetpaden. Ook de realisering van het eerste ge deelte van het plan Frederiksoord vroeg veel aandacht vooral in ver band met de toewijzing. Mevrouw H. de HaasKromhout sprak waardering uit over het jaar verslag van de schoolartsendienst. waaruit zij concludeerde dat het een zeer nuttige en doeltreffende in stelling is. Een aantal bewoners van de Brouwerstraat had een adres ge stuurd aan b. en w., waarin ge vraagd werd maatregelen te nemen ter beveiliging van het kruispunt BrouwerstraatKorte Voorhouter- weg—Koestraat, waar kort geleden een dodelijk ongeval plaats vond. De burgemeester verklaarde dat hij deze situatie met de directeur Van gemeentewerken en de groeps commandant van de rijkspolitie had besproken. Het is wel gebleken dat vele automobilisten zich niet hou den aan de voorgeschreven snelheid, waardoor een strengere controle noodzakelijk is. Een betere bevei liging door het aanbrengen van knipperlichten brengt evenwel con sequenties met zich ten opzichte van andere knelpunten en zou ook storend kunnen werken ten opzichte van een goede doorstroming. De heer C. Kralt Tzn was het hiermee niet eens en meende dat aan een knipperlicht meer aandacht wordt besteed dan aan een bord. Ook het slechte uitzicht, als men vanaf de richting Collegiantenstraat komt, kwam ter sprake. Een be stuurder van een auto moet beslist -tot over het rijwielpad gaan om het verkeer vanaf de Brouwerstraat te kunnen zien. De heer Van der Meij bracht het gevaar voor de fietsers naar voren en de heer T. Kralt wees op de hinder wanneer ook nog auto's geparkeerd staan. Hij bepleitte een parkeerverbod in de Koestraat ook al met het oog op de veiligheid van de scholieren van de ULO-school, wanneer deze school binnenkort klaar zal zijn. Burgemeester Koomans zag als enige oplossing dat bakkerij Van Tilburg gesloopt zou worden. Hij beloofde de raad de A.N.W.B. en K.N.A.C. om advies te vragen en de kwestie nader te bespreken. Van de fractie van de Partij van de Arbeid was een verzoek binnen gekomen in het park dat nu in aanleg is in plan west 2, een vijver en toiletgelegenheid op te nemen. Volgens de burgemeester zou dit enkele tienduizenden guldens kos ten en bovendien is besloten zolang het plan om ten noorden van het kanaal een hertenkamp aan te leg gen, niet gerealiseerd kan worden, dit kamp voorlopig in het plantsoen te plaatsen. Een „hondse" bespreking volgde op het voorstel van b. en w. de hondenbelasting voor een zgn. luxe hond te verhogen van f 17,50 tot f 26 en voor een waakhond van f 14 tot f20 per jaar. De heer T. Kralt vestigde de aandacht van het col lege op het plezier dat eenzame mensen van een huisdier hebben. Mevrouw De Haas vroeg zich af of een dergelijk voorstel feitelijk niet thuishoorde bij de behandeling van de begroting. De heer D. v. d. Meij vond een verhoging van 50 pet rij kelijk veel. De heer C. Kralt daar entegen juichte het voorstel van harte toe, omdat in Rijnsburg te veel loslopende honden zijn die be hoorlijk wat schade aanrichten en dat is volgens wethouder v d. Gugten één van de redenen orr het voorstel ter tafel te brengen. Met de belofte dat financieel min der draagkrachtigen altijd kunnen koiT.en praten om een gedeehelijke ontheffing werd het voorstel aan genomen. Woningbouw De voorstellen 5 tot en met 9 betroffen aankopen van woningen en grond. De woningen gelegen in het saneringsplan Centrum zullen worden afgebroken; de per celen grond zijn nodig voor de reconstructie van de Rijnsburger weg of om een betere situatie te krijgen in verband met het uitruk ken van de brandweer. Mevrouw De Haas merkte op dat waar het zwembad 'is gesitueerd een spoedige overeenkomst ge wenst is. Zij stelde voor het voor lopig comité-zwembad, dat alleen uit ambtenaren bestaat uit te brei den met representatieve en be kwame burgers, zodat een stichting kan worden gevormd om concrete plannen te maken. „Ik heb", aldus de burgemeester, „aan de wethou ders om namen van personen ge vraagd, maar nog geen namen ge kregen". Op verzoek van de heer C. Leeuwenburg en met steun van meer raadsleden, ging de raad in geheime zitting om, zoals de bur gemeester na de heropening ver klaarde, te worden geïnformeerd waarmee de heer D. v. d. Meij het niet helemaal eens was. De Stichting „Avondzon" heeft gegronde hoop dat spoedig met de bouw van een 36-tal bejaardenwo ningen kan worden begonnen. De voor deze bouw benodigde grond in de Jan Hendrikbuurt is eigen dom van de gemeente. De raad ging akkoord met het voorstel tot verkoop tegen een bedrag van 162.000 totaal of 4500 per wo ning. Gesproken werd ook over de voorgenomen woningbouw in Fre deriksoord, plan Valkenburgerweg. Het laat zich aanzien dat in het tweede kwartaal van dit jaar de toestemming tot het bouwen van 39 premiewoningen voor de ver koop en 38 premiewoningen voor de verhuur zal afkomen. De laatste categorie zal door de woningbouw vereniging 'Spinoza' worden gerea liseerd. De grondprijs werd in vier verschillende grootten bepaald. DEN HAAG De bouw-cao is ongewijzigd goedgekeurd. Dit heeft minister Roolvink zojuist, na afloop van het kabinetsberaad aan de Stichting Raad van Bestuur bouw bedrijf laten weten. Gazelle: bevredigend ARNHEM Ondanks de tegenslag wat het weer betreft zijn de verkoop resultaten tot dusver ook dit jaar be vredigend. Aldus de heer A. P. Zwa ger, president-commissaris van de N.V. Gazelle rijwielfabriek op de vergade ring van aandeelhouders. Was de 10 procent dividend vorig jaar niet ver- .diend, ditmaal kan de dividenduitke ring volledig uit de winst komen. De omzetstijging van 30 procent komt voor een belangrijk gedeelte voor rekening van de bromfietsen. De mini- en demontabele fietsen zijn sterk in de belangstelling gekomen. De produktie in Duitsland van veel goedkopere vouwfietsen wordt als een gevaar gezien. Door de verscherpte concurrentie is de export ook moei lijker geworden. Schooljeugd damde KATWIJK AAN DIpN RIJN De Katwijkse damclub KDC is dit sei zoen ijverig bezig geweest, om het damspel te animeren onder de schooljeugd. Er is met plezier door verschillende leerlingen geoefend. KDC vond zelfs de tijd gekomen om wedstrijden te gaan beginnen en wel onder de leerlingen van de beide Mavoscholen. In een van de lokalen van de Julia- naschool bonden twee dertiental len de strijd aan. Er werden twee ronden gespeeld; de eerste ronde werd gewonnen door het dertiental van de Julianaschool, namelijk met 16-10, de tweede ronde gaf winst aan het dertiental van de Beste- vaerschool met 17-9. De uiteindelijke overwinning werd behaald door de Bestevaer met 27-25. De gedetailleerde uitslag was: Jan Guyt (Bestevaer)Kees Haasnoot (Juliana) 02, 2—0; Ton Remmel- zwaalFrans de Bie 0—2, 20; Piet van DamCor van Rijn 02, 20; Arie de VreugdAdri Haasnoot 20, 20; Rien KadéeDik van der Gugten 0—2, 0—2; Arie van DuijnAndré Gillebaart 20, 20; Wim SteenbeekKees Barendsma 11, 20; Wim van der BentWil lem Jonker 20, 20; J. de HaanJan Haasnoot 11, 11; Henny MessemakerPim Oudshoorn 20, 20; Hans van DuijnArie Oexman 02, 02; Joh. van Eg- mondJeroen de Hollander 02, 02; Wim ImthornPaul van der Plas 0—2, 0—2. KATWIJK Het avondmaal is geen gezellig onderonsje, integendeel, de gemeentemoet weer tot de oprechte sacramentsviering worden op gevoed. Dit betoogde ds. Hovius gisteravond in het wijkgebouw De Hoek steen. Hij waarschuwde tegen de mode op vele conferenties om als af sluiting en als toppunt van eenheid een avondmaalsviering te houden. Het avondmaal is geen demonstratie. Het mag niet verlaagd worden tot intiem tovermiddel. Het is een sacrament dat in het midden van de gemeente thuis hoort, daarom wordt het ook zelfs niet bij zieken aan huis bediend. In de eerste christengemeente werd het avondmaal vaak gevierd. De gemeente was immers volhar dend in de leer en de breking des broods en dit geschiedde in kleine groepen omdat er nog geen centrale lokaliteit was. De reformatie ging in deze lyn door: elke zondag avond maal. Toen dit sleur dreigde te worden, werd dit teruggebracht tot vier maal per jaar. Tegenwoordig is dit voor vele mensen nog te veel: ze schuwen de avondmaalsdiensten. De gemeente moet zich echter bewust worden van deze nalatigheid. Van daar dat in Katwijk op de bepaalde zondagen in alle kerken avondmaal Calvijn Aan de andree kant zijn er ook mensen die de frequentie van vie ring willen opvoeren, met name in de oecumenische beweging en in kringen van de nieuwe theologie. Men beroept zich dan op Calvijn. Maar, zo waarschuwde ds. Hovius, o. de preken van Calvijn beroept men zich liev v niet. Dat komt niet in hun kraam te pas. Het woord mag in de k rkdiensnooit onder geschikt gemaakt worden aan het sacrament. Bedenkingen had de spreker te- NOORDWI.TK De Noordwijk.se Reddingsbrigade kan weer enkele tientallen geslaagden aan haar lijst toevoegen. Een aantal door de in structeurs van de brigade opgeleide kandidaten legde in het zwembad te Wassenaar examen af voor de diplo ma's A. en B. van de K.N.Z.B. Voor het diploma A slaagden: de meisjes Annette van der Poel, Tilly van der Plas, Nelleke van der Linden en Adri van Duivenboden (allen uit Noordwijk), Gerrie Hermans. Petra Seysner en Ria Looyestijn (allen uit Noordwijkerhout); de jongens Fred Veldkamp en Henk Warmenhoven (beiden uit Noordwijk). Ronnie Hoo- geboom, Ton Vogels en Bart van Eeden (allen uit Noordwijkerhout). de dames F. Selter-Roeleveld, P. Al- kemade-Van Rijn, R. Alkemade-Van Rijn, C. Joustra, H. Hazenoot, H. van NOORDWIJKERHOUT In het zwembad van hötel Zeerust hebben leerlingen van lagere scholen te Noordwijkerhout hun zwemdiploma behaald. Voor het diploma B slaagden: Hendrica van Steiin. Anton van Sasse, Jan van Haaster. Marijke van den Aardweg. Anneke de Haas, Hei- ga van der Linden. Jannv van den Burg. Adrie van Stijne. Maria Olc- kers. Bernd Schalks. Marie Christien van Steijn. Alida Forrer, Dorine Keijzers, Cor Heemskerk. Aad Bader en Jan Frank Rubingh. Voor het diploma A slaagden: Nel leke de Jong, Yvonne Nederstigt, Yvonne Kortekaas. Corry Warmer dam. Regien van Schaik, Margreet Geerlings, Willy Nederstigt, Tiene van der Linden. Lia van der Poel, Lenv van der Poel. Wim van Leeu wen. René Schouten. Marian van den Burg. Gerrv Hermans. Frank Poul. Jos Hachmang. Carla Remmen, Frank Ruigrok en Theo Warmerdam. Duin-Van Duin, M. Wijnen-Druppers en N. Duivenvoorde-Wijsma (allen uit Noordwijk) en E. van der Hoorn (Noordwijkerhout). Voor het diploma B slaagden: de meisjes Loes Plug, Marja v.d. Drift en Joke Vink (allen uit Noordwijk), Tineke van der Burg en Coby War merdam (beiden uit Noordwijkerhout) en Lida Verlaan (Voorhout) de jon gens Henk van Duin, Jaap van der Luyt en Geert Braxhoven (allen uit Noordwijk) en Hans van den Berg (Noordwijkerhout); de dames A. H. J. v.d. Hoorn, D. Raaphorst, J. Zon neveld. T. Haasnoot (allen uit Noord wijk), C. Hulsebos, J. Rotteveel, M. Trompert en J. Hermans (allen uit Noordwijkerhout): de heren H. C. Prins en A. de Winter (beiden uit Noordwijkerhout). gen de gewoonte van een aparte avondmaalstafel voor nieuwe lid maten. Dit werkt in d= hand dat men zich verplicht gaat voelen fian deze tafel te gaan, als afsluiting van de belijdeniscathechisatie, terwijl dit juist een begin is van een constante viering tot Jezus' wederkomst. Ook krijgt dit aparte het karakter van een gezelligheidje met de eigen do minee. We moeten leren tot een ge pas: gebruik te komen en we moe ten eikaar daarop attent maken door voorbereiding en censura morum. Orde en eer in kleding is niet het allerbelangrijkste; het gaat om het wezen, het geloof, de orde van Gods woord. AMSTERDAM De gewone aan delen van Bols zullen met ingang van 27 maart op de beurzen van Frank fort a'd Main en Düsseldorf worden genoteerd. Volgens Bols zijn de kwan titatieve omzetten van concern-produk- ten in de hele wereld met bijna 10 procent gestegen. Voegt men daarbij de omzetten van de N.V. distelleer- derij De Franse Kroon v/h Harteveld en Zoon te Leiden en van de Wed. G. Oud Pzn en Co N.V. te Haarlem die in 1968 tot het concern toetraden, dan steeg de kwantitatieve omzet met ongeveer 26 procent. (In 1967 bedroeg het dividend <onv.) f6.60 per aandeel van f20 nominaal). AMSTERDAM In samenwerking met de AmsterdamscHe Droogdok Maatschappij. Hollandsche Stoom boot Maatschappij N.V. en de N.V- Stoomvaart Maatschappij Nederland is opgericht de Holland repair and service N.V. te Amsterdam. Doel: het exploiteren van een technische werk plaats voor het verrichten van onder- houds- en reparatiewerkzaamheden. Het maatschappelijk kapitahl be draagt f5000 000. verdeeld in 1000 aan delen van 500 geplaatst. Volgestort zijn 500 aandelen. KATWIJK AAN DEN RIJN In hotel „De Roskam" werd de algeme ne ledenvergadering gehouden van de Coöperatieve Raiffeisenbank Kat wijk aan den Rijn. De voorzitter, de heer P. C. Doeks, herdacht in zijn openingswoord de in het verslagjaar gestorven leden, in het bijzonder erevoorzitter de heer J. P. Rietveld, die van 1935 tot en met 1942 lid van de Raad van Toezicht was, en van 1942 tot en met 1962 voorzitter van het bestuur. In het verslagjaar, nl. op 14 no vember 1968 steeg het spaartegoed tot 10 miljoen gulden, een toeneming in 1968 met f 1.346.000. De winst be droeg ruim £50.000, het reservefonds steeg tot f385.000; het balanstotaal is f 12.674.000. De tuinbouw had over het alge meen een goed jaar. Voor wat be treft de bloembollenteelt, kan gezegd worden, dat de bedrijfsuitkomsten aan de lage kant Waren; de bloemte- lers zijn goed uit de bus gekomen. Uit het jaarverslag van de secreta ris. de heer L. A. Kreft hoorden we dat het, in economische zin, Katwijk aan den Rijn lang niet slecht gaat. Over de balie werd aan contant geld 30 miljoen verwerkt, aan giro's werd uitgeschreven 15 miljoen, 30.000 afschriften zijn verzonden. Het gira le verkeer van de rekeninghouders neemt nog steeds toe. De mogelijk heid tot huur van safeloketten en het gebruik van de nachtkluis blijkt in een behoefte te voorzieA. De heer L. A. Kreft werd als bestuurslid herkozen, terwijl de heer Chr. Moerkerk werd herkozen als lid van de raad van toezicht. DEN HAAG Het Produktschap voor Vis en Visprodukten heeft overeenkomstig de traditie weder om prijzen toegekend aan de schip pers van vissersvaartuigen, die de best verzorgde zeevis en/of haring in 1968 hebben aangevoerd. De Pro- duktschapsprijzen voor verse zeevis en verse haring vielen voor 1968 ten deel aan: Schipper G. Vooys van de KW 137 'Maartje Jacoba' van de rederij Gebr. A. en G. Vooys te Katwijk aan Zee, voor de best verzorgde verse zeevis en verse haring, welke met een vaartuig met een motor vermogen van 120 tot 250 pk te IJmuiden werd aangevoerd; schipper P. Hoek van de KW 191 'Deo Volente' van de rederij P. Hoek te Katwijk aan Zee, voor de best verzorgde verse zeevis en verse haring, welke met een vaar tuig met een motorvermogen van 250 tot 500 pk te IJmuiden werd aangevoerd; schipper J. Plug van de KW 51 'Ora et Labora' van de rederij Corn. Guyt te Katwijk aan Zee, voor de best verzorgde verse zeevis en verse haring, welke met een vaartuig met een motorvermogen van 500 pk en meer te IJmuiden werd aangevoerd. De Produktschapsprijs voor ge zouten haring viel voor 1968 te Vlaardingen ten deel aan: schipper D. van der Plas van de trawler VL 112 'Bets en Gerda' van de rederij G. Kornaat's Handelmaat schappij NV te Vlaardingen. De Produktschapsprijs voor ge zouten haring viel voor 1968 te Scheveningen ten deel aan: schipper A. Hofland van de trawler SCH 6 'Alida' van de rederij W. van der Zwan Zonen NV te Schevenin gen, terwyl aan schipper P. Giel- bert van de logger SCH 324 'Mor genster' van de rederij M. den Duik Gzn NV te Scheveningen een Produktschapswimpel zal wor den uitgereikt voor de best ver zorgde gezouten haring, welke met een logger te Scheveningen in 1968 is aangevoerd. De Produktschapsprijs voor ge zouten haring viel voor 1968 te Katwijk aan Zee ten deel aan: schipper KI. van der Plas van de trawler KW 15 'Rijnmond I' van de rederij NV Rederij en Haring- handel N. Parlevliet jr. te Katwijk aan Zee, voor de best verzorgde gezouten haring, welke met een Katwijks vaartuig te IJmuiden/ Katwijk aan Zee is aangevoerd. Voorts viel een Produktschaps prijs voor gezouten haring voor 1968 te IJmuiden ten deel aan: schipper K. Blok van de trawler SCH 117 'Onderneming III' van de rederij Corn. Vrolijk's Visserijmij. NV, voor de best verzorgde gezou ten haring, welke met een niet- Katwijks vaartuig te IJmuiden/ Katwijk aan Zee is aangevoerd. DEN HAAG Minister De Block van econ. zaken vindt het econo misch belang voor Amsterdam van de vostiging van de zwavelkool- stoffabriek Progil zeer belangrijk. Hij zei dit gistermiddag in de Tweede Kamer naar aanleiding van een in terpellatie van de heer Van der Lek (pas.soc.). De communist Bakker reageerde on middellijk, mede omdat de heer Van der Lek op dit aspect niet was in gegaan: „Ik wil de minister er wel op wijzen dat hij reclame maakt voor Progdil en druk uitoefent op de ge meente Amsterdam". Een soortgelijke discussie ontstond, maar nu tussen de pacifisten enerzijds en de heren Bakker en Den Uyl (soc.) anderzijds toen de heer Van der Lek een aan de gemeente Amsterdam uit gebracht rapport over de hygiëne van het milieu ter sprake bracht. Bakker: „Laat de heer Van der Lek aan de minister het goede voorbeeld geven waar het erom gaat geen druk uit te oefenen op Amsterdam''. Staatssecretaris Kruisinga van volks gezondheid verzekerde de heer Van der Lek dat er nauwe samenwerking met de omringende gemeenten is. De staatscommissie heeft ook inzicht ge had in de plannen en een onafhanke lijk onderzoek ingesteld. Ook de ge meente Amsterdam heeft een maxi mum aan inspraak gehad waar het gaat om voorzieningen ter voorkoming van luchtverontreiniging. Ook minister De Block zei dat de regering alle bedrijven vrij laat zich op welke plaa's dan ook te vestigen. Voor de industrie is het belangrijk welke stimuleringsmaatregelen ver bonden zijn aan de plaats van vesti ging. De heer Van der Lek was niet te vreden. Hij Jiende een motie in, waar in hij de regering verzoekt te bevor deren dat geen beslissingen worden genomen alvorens in overleg met alle betrokkenen zowel de beoordeling van de concrete aanvraag als een onder zoek naar andere vestigingsplaatsen heeft plaats gehad. Hij had de indruk gekregen uit het niet-beantwoorden van zijn vraag dat de regering nooit betrokken is ge weest bij de vestigingsaanvraag en ook niet heeft bekeken of vestiging elders in ons land niet de voorkeur zou ver dienen. Als zou blijken dat het bedrijf niet aan de vestigingsvoorwaarden kan vol doen gaat de vestiging niet door. al dus de staatssecretaris. Wat dat betreft is de uitgifte van grond met genoeg voorwaarden omkleed. Het. is ook niet zo dat rijk. gemeente en provincie met Progil onderhandelen over deze voor waarden. Ze worden opgelegd en dan kan het bedrijf beslissen of het zich al of niet aan het Noordzeekanaal gaat vestigen. HILVERSUM In het NTS-pro- gramma scala dat vanavond om 7-30 uur op Nederland 2 wordt uitgezon den. zal Hen Teeuw een vraaggesprek hebben met prinses Beatrix, prins Claus en dr. E Jonckheer, de gevol machtigde minister van de Nederland se Antillen in Nederland Dit gesprek wordt gevoerd ter ge legenheid. van het feit dat prinses Beatrix een bedrag van f800 000 aan de heer Jonckheer heeft overhandigd. Deze som is bestemd voor de stichting Zorg voor het gehandicap'e kind op de Nederlandse Antillen. Deze geld- schenking vormt het laatste gedeelte van het cadeau dat Prinses Beatrix en Prins Claus by hun huwelijk van het Nederlandse volk hebben gekregen en waaraan zij zelf een b<ytemming zou den geven. Het gesprek verschijnt tus sen 7 06 en 7.16 uur in kleur op het scherm. ROB BRUSSEE leidt U binnen de kortst mogelijke tijd op tot BURGSTEEG 4 LEIDEN TELEFOON 43385 Wij brengen volop met jasjes met of zonder mouw met of zonder mouw O.a.: Niet te vergeten onze De maten lopen van 36 t/m 52. Verder hebben wij ruime keuze in Dames winkelt u 's morgens dan is het rustig. TELEFOON 25201. 's Maandags vanaf 1 uur geopend. KRANTENRfcXI-AMK IS MET TE VERVANGEN en koop een A-l gekeurde gebruikte auto. Uw huis genoten zullen u er dankbaar voor zyn. Wegens enorm succes herhalen wü onze aanbieding: GRATIS een prachtige BLAUPUNKT AUTORADIO, inclusief montage. by aankoop van een A-l gegarandeerde auto. AUTO VAN DE WEEK NORMAAL CITROEN AMI 6, 1965 1975,- incl. B.T.W. AUTO VAN DE WEEK SUPER FORD CORTINA 1966 Een excellente mooie auto. NU 2975,- incl. B.T.W. AUTO VAN DE WEEK SUPER DE LUXE FORD TAUNUS 15M 1966 Bijzonder mooie auto. NU 3475,- incl. B.T.W. En U weet het de eventuele aanbetaling daarover Is by ons altUd te praten. Financieringen voor Iedereen binnen 1 dag gereed. Wy kunnen U DEZE WEEK EEN KEUR VAN GEBRUIKTE AUTOMOBIELEN met onze bekende FORD RIJNLAND A1 garantie aanbieden, t.w. VOLKSWAGEN 1600 TL, fastback 1967 FIAT 600, 26.000 km 1967 FORD CORTINA'S GT, uitvoering vanaf 1967 FORD CORTINA 1964, '66, '67, '68 met 1200 en 1500 motor FORD Taunus 12M Combi, v.a. bouwjaar 1965—1966 FORD 12M Coupé 1965 FORD 12M 2—4 deurs, bouwjaar 1963 t.m. 1967 FORD I5M 1966 SIMCA 1500 GLS 1967 FORD ZEPHYR 1967 FIAT 1100 1967 CITROEN Ami 1965 FIAT 1800 1963 FORD Transit bussen en plok-up combinaties FORD 17M Combib. bouwjaar 19651967 FORD 2OM en 20MTS In 2—4 deurs, bouwjaar 1964 l.m. 1968 FORD 17M sedan, bouwjaar 19651967 FORD ESCORTE 1300 c.c. 1968 OPEL Rekord 1966 OPEL Kadett Super 1966 OPF.L Kadett 1967 RENAULT R 10 1967 VOLKSWAGENS, bouwjaar 1963 t.m. 1968 OPENINGSTIJDEN elke dag en tevens IEDERE AVOND van 7.309 uur en 's ZONDAGSMIDDAGS van 2.30-4.30 uur. Tevens goede SLEUTELOCCASIONS Dit zijn auto's die zonder garantie worden verkocht, maar waar een sleutelaar nog een auto van kan maken. Zaterdag dc gehele dag geopend. VERZEKERING - INRUIL - TAXATIE

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 9