C&A is toch voordeliger Let op "de vrouw met de vele gezichten". Zaterdag 22 maart. Ned. 1, voor het nieuws van 8 uur BUDGET KOOPJES VAN HET GEZIN de familie\bordeel slaagt bij C&A voor297.- Aai De klassieke blazer is ook voor ptvgressieve twens een onmisbaar kledingstuk. Afgebeeld twee-rij model is van Meltonknaliteit beeft drie opgestikte zakken en doorgestikte kanten. In marine en zwart. Hierbij een Terlenka (polyester)/nollen pantalon met verstelbare band Diverse kleuren Blazer 59.- Pantalon 20.— Oma zocht een mantel van goede kwaliteit, met prima pasvorm en bovendien redelijk van prijs. Zij slaagde hierin met de aankoop van deze kamgaren mantel met steekzakken en rugsplit Het model beeft een bijzonder mooie belijning. In turquoise, marine en znarr. 42—52 65.— Als welkome aanvulling op haar vootjaarsgarderobe koos de oudste dochter een modern marine blauw jurkje met witte col, strik en biezen. Kwaliteit: Goed nas- bare polyester texture. Behalve in marine/wit ook verkrijgbaar in marine/rose, geel/wit en groen wit. 34—46 28— Moeder ziet er erg charmant uit in een voorjaarskombinatie van blouse, rok en vest. De blouse met shawlkraag en korte mowv is van Dacron/cotton voile. In pastel tinten. De- geheel gevoerde rök van polyester/rayon heeft afge- stikte plooien. Het vest is van acrylknaliteit. In wit en diverse kleuren. Blouse 48—56 15.— Rok 42-50 16- Vest 38-48 15- Vader slaagde deze keer zeer voordelig met een kostuum van polyester/nol 55/45. Het kolberl is drie-knoops én heeft een rug- split. Het kostuum is behalve in standaardmaat ook verkrijgbaar in de figuurtypen: lang en gezet. Gedistingeerd streepdessin in grijs en blauw79.— 19.-+65.-+28.-+46.-+79.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 14