van de méér dan sparen... méér dan verzekeren... méér dan beleggen... een plan voor velen: NWWt IEIDSE COURANT DINSDAG 14 JANUARI Wees gerust: u behoeft geen zeven stoelen klaar te zetten en het zal u geen zeven sigaren kosten. De specialisten van de grote banken en verzekeringmaat schappijen blijven - in uw belang - rustig aan het werk. Maar ze hebben wel hun kennis van sparen, be leggen en verzekeren gebundeld om u een ideaal plan voor te kunnen leggen: de Beleggingspolis van de 7, een plan voor verzekerd sparen in aandelen, dat een belangrijk deel van onze bevolking een grote kans op vermogensgroei biedt. Sparen blijft nodig. Voor vakantie, voor een grote aankoop. Of als veiligheidsmarge bij tegenslag, ziekte. Maar de Beleggingspolis van de 7 is méér dan een spaarplan, omdat het grote bedrijfsleven met u meespaart, u mee laat delen in winst en groei. Er zijn veel vormen van verzekeren tegen allerlei risico's. Om uw gezin te beschermen, om uw bezit tingen veilig te stellen. Dat blijft allemaal goed en verstandig. Maar de Beleggingspolis van de 7 is méér dan een verzekeringsplan alleen. Omdat u er een kapitaal mee opbouwt dat groeit met.de welvaart, tegen de geldontwaarding in. Het plan heeft de vorm gekregen van een polis, ook het over lij densrisico is gedekt. Bovendien geniet u van de fiscale voordelen van een levensverzekering. En bij dit alles profiteert u van de grote kennis op het gebied van beleggen, die zeven verzekering maatschappijen en banken door de jaren heen hebben verworven. wie 25 gulden per maand kan storten, zonder daarvoor andere vormen van sparen en verzekeren op te geven, kan al aan dit plan meedoen. Uw eigen verzekeringsadviseur of een deskundige van een der deelnemende banken zal u graag de groeimogelijkheden tonen van de Beleggingspolis van de 7. Neem eens contact op! Achter dit plan staan: Ncdcrlandsche Middenstandsbank N.V., Coöperatieve Centrale Boerenleenbank, Coöperatieve Centrale Railïciscn-Bank, AGO (Algemeene Friesche, Groot-Noordhollandsche, Olveh), AMEV (Utrecht, HAV-Bank, VVM), BTL, NEDLLOYD (Nedlloyd Leven,Aurora.). Auto's en motoren Flat 850 Sport-spider 19c Dit ranke en snelle sport wa gentje bijna nieuw <14.000 km gelopen i komt van oc lste eigenaar en wordt d ">r ons verkocht met Vs jaar ga rantie en een korting van ruim £2000. De btw is voui onze rekening. Inruil en fi nanciering reeds mogel. met 950 aanbet. Autoservice Van Ruiten. Kagerstraat 2b Leiden, tel. 54913. iDagelijk.-. geopend tot 19.00 uur - za terdags gesloten). Volkswagen 1500 Yariaut 1965. Deze wagen moet u echt zéli zien cn rijden. De wagen is geheel schadevrij, voorzien van keuringsrap port en weinig gelopen Nu uiterst voordelig; btw voor pna rekening. Inruil en fi- naat. reeds mogel. met £900 Opel Kadett de Luxe. Het den- téL 5JJJ13. 1 Dagelijks geopend tot 19.00 uur» nieuwste model: type li/of Deze wagen is volledig scha devrij; voorzien van keu ringsrapport en te Jaar .- rantie. Nu kopen en u heeft ruim f 2000 korting, terwijl wij de btw voor onze reke ning nemen. Inruil en fi- nanc. reeds mogel. met £950 aanbet. Autoservice Van Kuiten, Kagerstraat 26, Lei den. tel. 54913. (Dagelijks geopend tot 19.00 uur - za terdags gesloten). Audi-4 drs. type b'b Voorzien van de sterke DKW-motor. Deze sneeuw-witte automobiel is net zo mooi en goed als een nieuwe; wij geven dan ook 10.000 km garantie op onder delen én arbeidsloon. Kom vandaag nog kijken; de prijs is extra laag - btw voor onze rekening. Autoservice Van Ruiten, Kagerstraat 26. Lei- Ruiten, Kagerstraat 26. Lei den. tel. 54913. Dagelijks ge opend tot 19.00 uur). Cortina 1500 de Luxe. 4- deurs uitvoering. Voorzien van bijna nieuwe motor, "'e- ze mooie en secuur onder houden wagen verkopen wij deze week voor een zeer scherpe prijs (btw voor onze rekening) en met 10.000 km garantie en keuringsrapport. Inruil, en financ. reeds mo gelijk met f 600 aanbet Au toservice Van Ruiten, tva- gerstraat 26. Leiden, tel 54913. (Dagelijks geopend tot 19.00 uur - zaterdags geslo ten). Speciale aanbieding Naaimachines. Zig-zag- naaimachines compleet in koffer f 245 met gratis ies aan huis. Dit biedt u van Steijn. Nieuwe Rijn 4öb. Leiden, telef. 24809. Omega chrono-stop horlo ges, werden gebruikt bij de Olympische Spelen in Mexi co. Omega Dealer W Brou wer, Haarlemmerstraat 23. Leiden, telef. 22076. Bloem-, groente- en gras zaden, spaden, rieken, gra ven, harken - schoffels tuin tafels. grasmachines, tuin stoelen, tuinbanken, para sols en alles voor uw tuin Hartwijk. Nwe. Beesten markt 7—11. Leiden, telefoon 26627 HeugafelUegcls Alle kleu ren. direct uit voorraad le verbaar. 5 jaar fabrieksga rantie. Gemakkelijk zelf te leggen. Tijdelijk Stanley- mes cadeau bij aankoop min 20 tegels. Smlt's Woningin- ichting. Mare 98 Vrou- wensteeg 9. telefoon 23913 Plot vrije-benzine-diesel- olie wordt nu ook in Leiden verkocht bij het vrije ir.erk- benzinestation De Potgieter. Potgieterlaan. 200 meter vanaf Churchill-laan - Haag- weg. w Zelfsleutelen. gebruik hefbrug, onderdelen, uit laat vernieuwen, doorsme- ren, olieverversen, banden (hoge korting). Kom eens kijken bij het Plot vrije- benzinestation. Potgieterlaan De Kastenspecialist. Keu ze uit meer dan 500 model len hanglegkasten. wand kasten. keukenkasten, keu kenmeubelen, wanameube- len enz. Prijzen altijd 30 tot 40 pet. lager dan normaal De Kastenspecialist. Hoog- landkerkgracht 47-49 (hoek Nieuwstraat) Leiden. Tel. 33078. 9 Aangekocht grote partij i schuiftafels 2e keus met ei zonder formica tegen aan trekkelijke prijzen, hang legkasten. bankstellen, kloostertafels. fautuiltjes enz. enz. Jan Pluym. Hooi gracht 51, tel. 25955. O 60 schrijftafels, 50 stoelen zeer geschikt voor kantine of bouwketen, stalen kasten, schrijfbureaus. 50 stapelstoe- len, brandkastje alles om uw kantoor in te richten. Jan Pluym. Hooigracht 51. tel 25955. SPEC. AANB Nieuwe Zig-Zag naaima chines f235. f255. f295. 3 jaar garantie. Gratis les. Oc casions: Elektr. in koffer als nieuw, f85. f115. f135. 'ol- ledige garantie. Herenstraat 23. tel. 32027. Adverterenverkopen V veriooia: auu ..na uuk een kaartje. Wij hebben dan een aardige verrassing voor u klaarliggen. Oudshoorn, Haarlemmerstraat 160-165b. Leiden Gebroken ruiten, glas-in- lood-reparaties worden door mij met spoed hersteld Ook levering ventilatoren. Glas reparatiebedrijf D Galjaard De Sitterlaan 76. tel. 32916 lste en 2de hypotheek, rente vanaf 6 3/4 pet. 5 tot 10 jaar vast. met of zonder aflossing. Boete vrije aflos sing 10 pet. per jaar moge lijk. Bur. F woerd 124. Financiering voor auto's. woonboten en machines. Snelle afwikkeling. Vraagt inlichtingen bur F. Heijnen, Hugewoerd 124. Leiden Tel. 20093 Autoschade en expertise snelle afwerking. Eig. plaat werkerij en spuitinrichting. Blonks Autobedrijf, Nieuw straat 33-41. Leiden. Tel. no. 30600. Nieuwe auto's zonder chauffeur. Nieuwste model len o.a. Taunus 17M, Opel Rekord, Volkswagenbusje m. open dak. Garage Werkho ven, Maredijk 34a Telef. 22300 - 32735. O..Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud. zilver en ju welen Grote keuze in ver lovingsringen, gouden, zil veren en verzilverde artike len. Het adres voor alie re paraties en uurwerken. Steenstr. 16. Tel. 26854. Paraplu reparatie (ook voor opvouwbare) wandel stokken. invalidfcsiou-i rubberdoppen. Reparaties worden alleen aan de zaak aangenomen. Paraplu-ma gazijn Van Oerle Haarlem merstraat no. 95. 9 Markiezen. Rolschermen Al. Jalouzieën Grootste sor tering zonwering. Prima af werking. Vraagt inlichtingen en prijs bij het verkoopkan toor van Melchers Markie- zenfabriek C. E. Jedeloo, Juffermansstraat 35. Oegst- geest. Tel. 01710-53105. Verloren zwarte paraplu zonder handvat met lus, om geving Ac. Ziekenhuis, sta tion. Alberts Corner, G.aag afgeven Acad. Ziekenh.por- tier. Heren, bij de Oude Mors- poort, lste Binnenvestgracht 29 te Leiden is gevestigd de speciale kapsalon voor he renkapsels naar persoonlijke smaak! Herenkapsalon Er- nest Langezaal, zaterdag, 's middags 4 uur gesloten. Jongeman met vaste be trekking z.k.m. meisje van mgevEer 25 jaar. niet R.-K. Br. onder nr. 2534 bur. v. d. blad. Woningruil WONINGRUIL 9 Verhuizingen door het ge hele land onder garantie. Fa. C. A Mostert en Zn., Mid- dclstegracht 89. Leiden. Te lefoon 01710-22085. 9 Te ruil aang.: 4-kamer- flat met c v. Gevraagd heel huis onverschillig waar in Leiden of omgeving. Br. on der nr. 2529 bur. v. d. blad. nheei hel eens met een Koerier!

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 12