Rel tussen politie en 'langharig tuig' Gele strepen vóór stadhuis bepleit Actie in Oegstgeest rua de Dios Aqi Veel wol vee uit de wei op Leidse markt In totaal 6 scholen in Noord-Hofland voor Grofsmederij huldigde negen jubilarissen Kritiek op bungalows in het Vlietpark Actie tegen Alberts Corner Langharigen spraken met commissaris KERSTAVOND In 1969 bevolkingsonderzoek in Leiden en omgeving Begrotingsraad dinsdag en woensdag B Aj Ovt to NIEUWE LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 DECEMBER 19i LEIDEN Als protest tegen de behandeling, die een 19-jarige scholier vorige week zaterdag onderging in Alberts Corner, werd enkele dagen geleden via een pamflet een beroep gedaan op de Leidse jeugd. De scho lier, Roeland Smeets, werd die zaterdag met geweld door de politie uit de koffiebar verwijderd, omdat hij behoort tot de groep „minder conven tioneel uitgedoste personen". De leiding van Alberts Corner heeft uit commercieel oogpunt besloten deze groep de toegang tot de zaak te weigeren. Maandag stuurden de langharigen een open brief aan de ge meenteraad, waarin zij hun verontwaardiging uitspraken over het ge drag van de politie en de leiding van Alberts Corner. Het pamflet aan de Leidse jeugd was een oproep van B 37 en onder tekend door „Roeland". Na een uit eenzetting over de slechte behande ling schrijft hij: „Als dit begin van vuile discriminatie in de kiem willen smoren, moeten er zo effectief moge lijke aksies tegen Alberts Corner worden gevoerd. Dus: al het tuig van Leiden moet naar Alberts Cor ner op vrijdagmiddag 13 december om 3 uur". Gistermiddag omstreeks drie uur: Vóór Alberts Corner inderdaad een grote groep langharigen. In Alberts Corner een flink aantal Leidse poli tiemannen in burger. De jongeren gingen naar de ingang en kregen van de directeur persoonlijk consumptierekeningen. Ook Roeland Smeets stond tussen de jongelui, maar toen hij bijna aan de beurt was, sloot de directeur de deur met de verklaring: „De zaak is vol". Wél was hij bereid nog even met Roe land te praten in zijn kantoor. Hij vertelde hem, dat hij de zaak in mocht, als hij de band, die hij om zijn voorhoofd pleegt te dragen, zou verwijderen en zijn haar zou laten bijknippen. Na dit onderhoud rende Roeland terug in de hoop tóch te worden toegelaten. De portier hield de deur echter hardnekkig dicht. Omdat de deur voor iedereen dicht bleef (de zaak was te vol), verzamel de zich een groot aantal jongeren voor de ingang. Na tien minuten stapte een politie man in burger naar buiten en begon tegen Roeland te duwen. De scholier weigerde weg te gaan, waarop vijf agenten hun collega gingen helpen. Hierover raakten langharigen en omstanders erg verontwaardigd. Zij probeerden Smeets te ontzetten. De jongen werd naar een politie-auto gesleept, maar door de tegenstand, die de jongelui boden, kreeg de poli tie hem niet naar binnen. Er verscheen een overvalwagen ten tonele,die op de menigte inreed. De agenten wurmden met veel moei te Smeets en drie anderen de wagen in en reden naar het politiebureau. Een dertigtal jongelui volgde de wa gen tot voor het bureau, waar zij demonstreerden tegen de arrestaties. Twee agenten in actie, terwijl ze bezig zijn Roeland Smeets in de overvalwagen te krijgen. Foito Van der Horst De vier arrestanten zijn in de loop van de avond vrijgelaten, nadat te gen hen proces-verbaal was opge maakt wegens verzet tegen de politie. Roeland Smeets heeft tegenover de politie verklaard, dat de zaak met Alberts Corner nu voor hem is afge daan. Later op de avond hebben de com missaris en de inspecteur, die de lei ding van de operatie hadden, in een clubhuis aan het Noordeinde een ge sprek gehad met 60 jongelui die bjj Alberts Corner aanwezig waren ge weest. De jongeren hadden de com missaris om een onderhoud gevraagd. In deze bijeenkomst is van de kant van de politie een nadere toelichting op haar optreden gegeven. Burgerlijke stand van Leiden LEIDEN Geboren: Rosemarie, d v J H F Hillenaar en C W J Jas per se; Monique Gerda, d v J H van Olderen en G Hennik; Paul Johan nes, z v H W Diehl en A M de Jong; Astrid, d v L C van Mastrigt en J van der Linden; Edmond René Al fred, z v R J E A Höppener en A P M Rutten; Wilhelmina Catharina Antoinette, d v J Jungerdus en H A Tijl; Ingrid. d v J Laterveer en G Erades; Cheryl Christine, d v J W C Epker en C Stokes. Gehuwd: R A Meerkens en M van Sonsbeek; J W Harting en E C W van der Heijden; A G A Idenburg en J van der Zwaan; H A van Gils en M G Spaarman. Overleden: A J A Pannebakker, 87 jr, man; J P N Brokaar, 83 jr, man; P F Breedeveld, 60 jr, man; H M van Schie, 69 jr, wed van J T van Paridon; W Dirkzwager, 66 jr, man; S M Catijn, 76 jr vrouw; M Gout, 68 jr, eahtgenote van F Kas- teele; A Verstraaten, 84 jr, wed van W van Poelgeest; F K Rambonnet, 63 jr, man. NOORDWIJK De heren T. Ol- dersma, L. M. Krijger. M. Smilde, A. Akkerman en M. Both, allen be horend tot het korps gemeentepolitie te Noordwijk, slaagden te Den Haag voor het van rijkswege afgenomen examen voor het getuigschrift Frans. OEGSTGEEST Onder het motto „Wij een nieuwe school, zij een nieuwe school" voeren de leerlingen van het Rijnlands lyceum in deze maand een actie om geld bijeen te krijgen voor Aque de Dios, een lepra dorp in Colombia (Zuid-Amerika). Daar wordt van het verzamelde geld (streefbedrag 10.000) een technische school hersteld en bedrijfsklaar gemaakt. Ongeveer f5000 is inmiddels bin nen. De overige f5000 hoopt men in het bijzonder in de week rond de opening van het eigen lyceum te verdienen. Daartoe staat onder meer een fancyfair op het programma. Oegstgeestenaars die voor deze festi viteit (met Colombiaanse markt) iets kunnen missen, kunnen dat kwijt tijdens de ophaaldienst van vandaag en maandag. In de oude school aan de M. H. Tromplaan kan men op 17 en 18 de cember van 1 tot 9 uur en op 19 december van 10 tot 1 uur de fancy- KVP Zoeterwoude gaat vergaderen ZOETERWOUDE De afdeling van de KVP gaat weer vergaderen. De leden waren voor het laatst In maart 1967 bijeen, maar dit gaat nu veranderen. Een aantal van hen heeft in samenwerking met het oude bestuur besloten de plaatselijke af deling nieuw leven in te blazen. Maandagavond om 8 uur wordt in het Don Boscohuis een algemene le denvergadering gehouden, waarop tevens een nieuw bestuur zal wor den gekozen. De heer J. H. v/d Ploeg, fractievoorzitter van de KVP in de gemeenteraad, zal deze verga dering leiden. Voor de vorige verga dering bestond zo weinig belangstel ling, dat men zonder de agenda te behandelen, weer uiteenging. OEGSTGEEST De traditionele kersavondbijeenkomst van de (her vormde) Jonge Kerk begint dinsdag 24 december om 7 uur met een geza menlijke maaltijd. Rabbi A. Soe- tendorp jr. zal tijdens de avond ver tellen over het Chanoeka-feest. fair en Colombiaanse markt (bazaar) bezoeken. Verder wordt de mogelijkheid ge boden (bij gunstig weer uiteraard) de auto te laten wassen (17 en 18 december van 1 tot 5 uur en 19 en 21 december respectievelijk van 10 tot 1 uur en 1 tot 5 uur) en op kleine kinderen of huisdieren te laten pas sen van vandaag tot 20 december tussen 12 en 24 uur (telefoon 52900). LEIDEN Om deze tijd van het jaar kan men echt spreken van een wintermarkt. Gisteren kwam daar nog bjj, dat het flink vroor en vooral in de donkere morgen had menigeen het behoorlijk koud. De aanvoer ging niet zo vlot als normaal. Dit in verband met de mist, die het rjjden van de veewagens niet tot een plezier maakte. De arbeid van de veever voerders is om deze tijd van het jaar zeker niet gemakkelijk. Maar toen alles „binnen" was, bleek de totale aanvoer een paar honderd stuks ho ger te liggen dan de vorige week en dat verdeeld over alle sectoren, run deren, wolvee en varkens. Vooral de grote aanvoer van wol vee (2300 stuks) verbaasde niemand, aangezien door de vorst de sloten dicht zijn en de dieren dus wel uit het land moeten, daar ze anders kunnen weg lopen. Deze week liepen op alle markten de aanvoeren uit, waardoor de prij zen stug werden. Weliswaar was er vraag, maar het aanbod overtrof dit wel een beetje. De aanvoer en de handel van gebruiksvee had te lij den. Ze zijn de warme stal gewend. Wel bleef deze diersoort, zowel de melk- als de vare koeien, aan de prijs. Hoewel het op deze afdeling rustig en stil was, bleef de notering toch op het oude peil. De stand van zaken bij het jong vee is moeilijk te geven, daar hier weinig omgaat en de aanvoeren ook uiterst gering zijn. De tijd van de nuchtere kalveren breekt straks aan, zodat er dan weer iets meer bewe ging in komt. Slachtvee: Aanvoer van runderen ruimer dan de vorige week. De slachtstieren gingen goed van de hand, terwijl de vette koeien het redelijk deden. Er zijn de afgelopen weken kleine partijen runderen uit Denemarken en Engeland binnenge komen, hetgeen echter niet geleid heeft tot daling van de prijs van binnenlandse dieren. Het wil ons voorkomen, dat het algemene markt- beeld, ook van de markt in Leiden, van slachtvee is: vaster in prijs, maar niet direct duurder. Anders lagen de stukken ervoor in de vette kalverenmarkt. Ook hier meer aanbod, maar de handel was vlot en de notering liep op tot f4,50 per kg. levend gewicht. Dit is een Medische noodzaak aantoonbaar O O o LEIDEN Onder voorzitterschap van de heer B. H. Koomans werd de jaarvergadering gehouden van de bekende stichting Fotu, de organisatie voor bevolkingsonderzoek op de tuberculose. Van de byna 30 gemeenten waren er slechts 10 vertegenwoordigd. Het jaarverslag van de secretaresse gaf geen enkele moeilijkheid. Langer werd stilgestaan bij het financieel verslag. De cijfers gaven daartoe geen aanleiding, maar wel het aftre den van de penningmeester, de heer E. H. Moens, die sedert de oprich ting der stichting de zorg voor de financiën heeft gehad. De voorzitter sprak een hartelijk dankwoord tot de heer Moens, die in het verleden altijd een zakelijk beleid heeft gevoerd, zo dat de laatste jaren de stichting een zeer gezonde financiële basis heeft. De vergadering ging ermee ak koord, dat voor het jaar 1969 de foto- prys wordt gehandhaafd op f 1.45 per foto. Met plaatselijke kosten mee gerekend werd geadviseerd aan het publiek te vragen f 1.75 f 2 per foto. Ir 1969 zullen, zo werd bepaald, in de volgende gemeenten onderzoeken plaatsvinden: Alkemade, Benthuizen. Katwijk, Leiden, Lisse, Nieuwkoop, Nieuwvecn, Rijnshurg, Ter Aar, Val kenburg en Wassenaar. Het gehele dagelijks bestuur werd herkozen. In de vacature-Moens werd tot penningmeester gekozen de heer A. Mighout uit Wassenaar. Als 2e penningmeester werd gekozen de heer H. Th. la Rivière uit Leiden. Uit de mededelingen bleek dat de medische uitkomsten het doorgaan met een tweejaarlijkse onderzoeking wettigen; in sommige plaatsen was er toene-iiing van tuberculose te consta teren en kon tijdig worden ingegre pen. Dokter D. Ruiter sprak een dank woord uit aan de plaatselijke comi- té's, want van hun werk hangt veel af. hoge prijs, maar hel schijnt te kun nen. Wol vee: Meer aanvoer. De oorzaak hiervan is al genoemd. De markten schijnen wat overvoerd te worden. Toch werd alles gisteren weer ver kocht, zij het zeker niet duurder. De schapenhouders mogen tevreden zijn. Varkens: slachtvarkens. Beurshan del en telefoonverkeer. Het aanbod bleef ook deze week achter bij de vraag. Zodoende moesten de expor teurs, die eerst lagere prijzen wilden betalen, wel over de brug komen. De prijzen van de slachtvarkens tot f 3,16 tot f 3,20 liegen er niet om. Biggen en lichte varkens. Ondanks de koude (biggen kunnen daar slecht tegen) was de aanvoer iets ruimer dan de vorige week en de handel goed. De notering van de biggen liep dan ook op tot f 77. Geiten: Aanvoer groot met een re delijke handel. LEIDEN Tijdens een feestelijke bijeenkomst gisteravond in het An- toniusclubhuis werden negen jubila rissen van de Kon. Ned. Grofsmede rij gehuldigd. Voor drie van hen werd het een bijzondere huldiging, want zij werden onder schreiden in de orde van Oranje-Nassau. Dit wa ren de heren B. P. Kramer, A. D. Glasbergen en J. Pardon, respectie velijk 50 jaar, 40 jaar en bijna 41 jaar in dienst van ret bedrijf. Mr. Chr. de Jong, chef kabinet van de burgemeester, die wegens begro- tingsdebatte>n verhinderd was, reikte de onderscheidingen uit. Voor ieder van de jubilarissen had hij een persoonlijk woord. De heer Kramer kreeg zilver, de heer Glasbergen eveneens en de heer Pardon kreeg brons. De directeur van de Grofsme derij, ir. M. C. de Jong, overhandig de namens de onderneming de jubi larissen de draaginsignes van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Verder jubileerden ook de heren G. M. A. Bokern (keuringsdienst), A. Filippo (matrijzenafdeling), A. Sloos (constructiewerkplaats), D. Gijsman (draaierij) en M. N. de Mey (onder houd). Voor hen was het 25 jaar geleden, dat ze hun intrede deden bij de Grofsmederij. Ook zij kregen draaginsignes van de Maatschappij. Alle negen jubilarissen ontvingen een enveloppe met inhoud. Na het officiële gedeelte was het de beurt aan een cabaretgroep, waarna ge danst kon worden op muziek van de Gamebreakers. Op de foto: v.l.n.r. J. Pardon, A. D. Glasbergen en B. P. Kramer. Alleen blikschade bi botsing tegen taxi ZOETERWOUDE In de boel van de Miening nabij café Vriendschap reed gistermiddag o. kwart voor één een vrachtwam bestuurd door de 32-jarige S.H. Zoeterwoude tegen een aut bestuurd door een 26-jarige fa woonster uit Zoeterwoude. De chauffeur van de vrachta» reed in de richting Leiden en kwa op de linkerweghelft, waardoor bestuurster van een taxibedrijf J Zoeterwoude de doorgang versp«J zag en op de tegenligger botste. bestuurster en haar passagiers bk ven ongedeerd, maar de blikscha^ was aanzienlijk. Burgerlijke stand Oegstgeest van OEGSTGEEST Geboren: Johat nes Joseph, z.v. J G H Wessels en| J C M Terhal; Norbert ChristiJ z.v. J G Kets en C I Maier; Herrq Leonard, z.v. P L Offerhaus en jk M H Bas Backer; Gilbert Michel ft trick, z.v. D Schekkerman en Si Jacobs; Caroline, d.v. N van Rij i W Middelkoop; Stefan Martin, z.v.) A Pfeffer en H U Breithauj Alexandra, d.v. C Freke en W Ii bach. Ondertrouwd: H P Feld en M van der Wulp; A J M van Teijlinf en J A M Derksen; T J Zwartjes» M L C M Verhoef. Getrouwd: C P Oomen en A M Serrarens; N J Hollebeek en L li Bruschke; G A van Zuijlen en N van der Kwast; S P Ouwerkerk er; Noordam; D J Goossen en H Wij tjes; J de Wolf en J C van f Kwast. Overleden: A van Noort; W Wand; A J Gijzenij, e.v. A Kleijn Oosterhout, e.v. A de Koning; M de Jong, w.v. J D van der Star;! Speelman, w.v. N Schouten. -f Voetgangers in gevaar door fout geparkeerde auto's LEIDEN De begrotingsbehandeling door de Leidse raad heeft i nu toe een ongekend vlot verloop gehad. Maandagmiddag om 2 i wordt de behandeling voortgezet. Gisteravond was het hoofdstuk „u keer en vervoer" aan bod. De heer Lambermont (KVP) ging fel te fc tegen het euvel van geparkeerde auto's voor het stadhuis, tussen l bloembakken dus. Ondanks vele bekeuringen verandert er niet vee! de voetgangers zijn daarvan de dupe: zij worden gewoon gedwonger de rybaan te gaan lopen. Er is maar één afdoende oplossing: gele stre voor het stadhuis, waardoor het parkeerverbod dan duidelijk wo( aangegeven, aldus de heer Lambermont. Lawaai in kantine Vijf-Meihal LEIDEN Ernstigkritiek had het PvdA-raadslid Versnel blijkens zijn gistermiddag gehouden bespreking van het hoofdstuk „recreatie, sport- en jeugdzaken" der gemeentebegroting op het particuliere bungalowpark, dat in het in wording zijnde gemeentelijke Vlietpark is aangelegd op particuliere tuindersgrond. Dit mag slechts een tijdelijke zaak zijn, zei hij. De heer Versnel vroeg aandacht voor de steeds grotere behoefte aan recreatiemogelijkheden. Wat kan Leiden bijvoorbeeld „inbrengen" in het recreatiegebied De Kagerzoom? Hij bepleitte recreatievoorzieningen voor Leidenaars in omliggende ge meenten, met name in de kuststreek. Raad Voorschoten akkoord met begrotingen VOORSCHOTEN De raad is akkoord gegaan met de begrotingen voor het dienstjaar 1969. Wethouder Drs. Van der Laan (k.v.p.) gaf een uitvoerige uiteenzetting over de werkzaamheden van openbare werken. Het belangrijke project, het structuurplan, begint vorm te krij gen. In januari wordt het eerste rapport uitgebracht aan de structuur planwerkgroep. Het plan Noord-Hofland is nagenoeg klaar. Het plan Cen trum zal tijdens een burgeravond nader worden toegelicht. De inspraak van de burger moet zo groot mogelijk zijn. maar wel moet worden ge waakt voor te vroege mededelingen, waardoor o.a. grondspeculatic zou den kunnen ontstaan. Bestemmingsplannen gaan erg ver, maar zij moeten zo soepel worden samengesteld, dat het altijd mogelijk blijft om aanpassingen bij een nieu we toestand te maken. De zaal F. T. Discount Service en F. T. Drankenservice is voor de ge meente een planologische aangele genheid. B. en W. willen niet ingrij pen in de veranderingen, die zich voordoen in het distributie-apparaat. De FT-drankenservice is gevestigd op industriegrond, maar de daarvoor geplaatste FT Discount Service is gehuisvest op agrarische grond in twee kippenschuren. B. en W. heb ben grond aangeboden in het voor malige MOC-complex. Vóór 15 janu ari moet FT Discount Service ant woorden. Bij een negatief antwoord van dit bedrijf zal de commissie openbare werken geraadpleegd wor den. De stedebouwkundige van Voorschoten werkt tot volle tevre denheid van het college van B. en \V. Voetgangersdomeinen worden ge creëerd in de nieuwe wijken, terwijl ook in het centrum betere voctgan- gersbeveiliging in het vooruitzicht wordt gesteld. Wethouder Iestra (P. C. deelde mee, dat van de 14-klassige school in Noord-Hofland 12 lokalen voor het onderwijs worden gebruikt. De twee overige zijn bestemd voor vestiging van een dépendance van het Ge zondheidscentrum en een filiaal van de Algemene Bibliotheek. Begonnen wordt in Noord-Hofland met 3 kleu terscholen en 3 lagere scholen. De z.g. basisschool zal beginnen met het le en 2e leerjaar. De school kan worden uitgebreid tot 23 lokalen en 1 gymnastiekzaal. De Leidse Muziekschool is een du re school. B. en W. zijn in onderhan deling met de directie van deze school over een andere vorm van subsidie. In het Ambachtshuis zal o.a. een mimi-theater worden ge vestigd. In Leiden zelf moet meer worden ge werkt in de richting van sportpar ken, vond hij. Verder was de heer Versnel van mening, dat de binnen stad karig bedeeld is met openbare speelplaatsen. Wij moeten het exploitatietekort van de veemarkt-sporthal tot een minimum beperken, aldus de heer Van der Klugt (KVP). Hij vond het jammer, dat de kinderboerderij, die in het wijkpark Zuidwest zou ko men, naar de ijskast is verhuisd. W oontvagenkamp Ondanks alle moeilijkheden is er gelukkig wat meer perspectief geko men ten aanzien van de sportgele- genheden in Leiden, constateerde de heer Van der Vliet (prot.-chr.) met instemming. Hij zag wel iets in een manege en n een eventuele paar den- en pony-markt. De aantrekkelijkheid van de kan tine in de Vijf-Meihal heeft volgens hem te lijden van de herrie in de sporthal zelf. De kwestie woonwa gen- en botenkamp Haarlemmer- trekvaart was voor de heer Van der Vliet nog steeds een heet hangijzer. De combinatie sportgelegenheden- woonwagenkamp is niet verantwoord. De heer Nijssen (Noodraad) zag wel iets in een wielerzesdaagse ter gelegenheid van de opening van de Groenoordhal. OEGSTGEEST De raad komt dinsdagmiddag om 2 uur bijeen ter behandeling van de begroting 1969. Van half 6 tot 7 uur onderbreekt men de vergadering. Komt de raad dinsdag niet klaar, dan zet men de vergade ring woensdagavond om half 8 voort. De agenda luidt: behandeling en vaststelling begroting grondbe drijf 1969; behandeling subsidiever zoeken; behandeling gemeentebegro ting. LISSE De afd. van de Chr. Ou derenbond zal donderdag om 3 uur een kerstwijding houden in de zaal van de Geref. Kerk, Prinses- senstraat. Zijn fractiegenoot Lijten prioriteit voor een onderzoek de mogelijkheid part-time-i keerswachten aan te stellen. Er len onder de kinderen te veel sla offers. Ook wilde hij graag 'n keerslichteninstallatie bij de Wil minabrug, in elk geval op de spi ren. PSP-er Amptmeijer, blij met toegezegde uitbreiding van de keerscommissie, zag een alterni voor de steeds grotere verkeerscl in de binnenstad: binnen de sir het rijden van privé auto's ver den, afsluiting van winkelstr voor alle verkeer, vrije banen (gratis!) openbaar vervoer en keergarages aan de rand van stad. Haarlemmerstra In eerste instantie bepleitte stallingsruimte voor fietsen, afi ting van bepaalde straten voor to's, strenger optreden fout-parkeerders, radio-grafische diening van stoplichten buschauffeurs en duidelijke ver zingsborden voor de bussen bij station. Op verscheidene van deze pu werd hij later aangevallen door dere raadsleden. Zo bracht de Pompe (Noodraad) naar voren; automobilisten de enige catei verkeersdeelnemers zijn, die we belasting betalen en de heer Dubbelden merkte op, dat afslu van de binnenstad alleen mogeli als er een goed omleidingscircu De heer Van der Vliet (prot voelde er wel wat voor de tot ni geslaagde afsluiting van de I lemmerstraat op zaterdag ui breiden tot andere straten. Hij het een kwalijke zaak, dat velen niet storen aan de stopverbode de Morsweg. dat zou nin opg Mei den nig naa met grot Et daar een taali alvo zal rent» Ovei de n weet dens gaan vluel dan op d uitga Bej noga] rente, daaru DA( kistan een oj die te Ajoeb De graan Oude Rijn demi) J I uitgerc uitgerc In R ben 8 voor h eisten en afsc Een suggestie van de heer li Dubbelden (PvdA) om de Oudel' te dempen en daar een mooie. I voor verkeer toegankelijke rrf van te maken, waarop ook de vf lijkse warenmarkt kan wordcnl houden, kreeg bijval van de Nijssen (Noodraad) en mevrouw' der Blom-Vijlbrief (CPN) Laali noemde zag hierin ook een ol oplossing voor het speelgeld heidsprobleem van de in de 9 lemmerstraat en omgeving wool kinderen. De heer Den Dubbelden voni nu wel eens tijd worden de ri gebouw» met de verkeersingenieur Vanf noj definitief te verbreken. Leiden j dragen. immers nu een eigen verkeer» ling. De heer Fakkel (PvdA) bei ten slotte bepaalde bruggen I binnenstad zoals de Schrijver en de Rijnzichtbrug niet openen op de spitsuren. De vergadering stond gisten onder leiding van loco-burgenK Menken. NOOI RIJNSBURG In de zaal Katwijerweg 15 wordt woon» avond 7.30 uur een kerstfeest vierd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 4