STUDENT TE ROYAAL „Gat" NA VO-bijdrage f 1,2 tot f 1,5 miljard Auto te water: echtpaar gedood Nieuwe injecties voor Europa Russen in Praag uitgejouwd DAALDEROP weerzonde V' REGERING LICHTTE KAMER IN d alles goed f en 1 wel Sociëteiten zitten diep in de schuld r Jjf Ongelukken op de weg Russen wilden Tito isoleren NAAR MAAN Missie van Jarring Volledig mislukt' Europees Congres Samenwerking Nederland en Z.-Afrika in vliegtuigbouw? Doodstraf geëist in proces-Athene Boiler MBE8| 5 MAANDAG 11 NOVEMBER 1968 spi: :st pi ies v <wa -Seen versplintering (3) n ooi Graag zou ik willen inhaken op het- >en werd geschreven door de heer H. vai izewindus over de pogingen tot het et imen van een zogenaamd orthodox ie igblad. Helaas wordt er van n Ot ïschillende zijden getracht om te een urnen tot een positief christelijk igblad twee stichtingen met eenzelf- n streven, zij het met een enigszins s wij idere opzet en vormgeving. Groten- n toi *ls sluit ik me aan bij de reactie de 2» erop van dhr. C. Burggraaf, uitinj Inderdaad kwam ook „Koers" op Orkeuis af, van welks bedoeling en opzet of i ook met spanning en interesse ken- n gojii nam. Jammerlijk heerst er ook |rat dat betreft verdeeldheid onder de Adr. [reformeerde gezindte. Wanneer komt er eens in deze krin- m oecumene met verantwoorde in- »ud en wie neemt het initiatief en I fil zich hiervoor inzetten? Met dhr. L szewindus zie ik ook geen heil in üiplinteringen. doch wel in uitbou- fen en versterken van de huidige en dan reformatorisch Christe- Zijn er mogelijkheden ten aanzien ervan? En functioneren onze 'v ristelijke dagbladen nog wel con- Pi rm de reformatorische beginselen en raat" hoeverre dienen we ruimte te ge in aan o.a. sport, kunst en cultuur - ■abrtt Hopelijk wordt er ook eens meer 1 iii, itreefd naar eenheid in de gerefor- i» eerde gezindte, opdat we mogelijk „wJ3 t uitspraak „eendracht maakt macht" Dr l mnen praktiseren en daarbij uiter- tard zeker ook betrekken deze „krant - i;u en formaat", die wij allen lezen, f der ijswijk (ZH) G. Roodbeen Zuid-J Vloeken (2) SohoJ De tv-vertoning van KRO's Brand punt „School der dapperen" werd ge- b, oemd „een emotioneel stuk dat l ititekend ten tonele werd -gevoerd", ap.? verder: „naar Amerikaanse trant rcrd er nogal wat met sentiment ge- irkt, maar de bedoeling van de oe,| chrijver kwam heel best over", gen, Ik heb dit stuk ook gezien, met hui- is-Oi «ring. maar dan meer vanwege de ssen*»l« en verschrikkelijke vloeken die i-den doorgelaten. Is er hierop dan laar! wn controle bij de KRO? Frits v. d. BJ "oei \tard terecht gestraft, maar is het iaiufoorlaten van vloeken tegen de Al- uchtige (voor militairen zelfs verbo- ■n) niet veel erger? i-schfMsenheim M. Meeldijk UTRECHT De Nederlandse studentenverenigingen sprin gen te royaal met het geld om. Het financieel beleid van de vereni gingen is slecht, en het ontbreekt de besturen aan de wil tot co ördinatie. Dordtse synode Ik heb er geen behoefte aan, om iet prof. Golterman te discussiëren ver de zeer negatieve wijze, waarop Wl ij over de Dordtse synode oordeelt, •de"' Heen dit: was Golterman nu werke rs v« k de aangewezen persoon om de of- tiaan :iële herdenkingsrede uit te spre- f n? Hij beschuldigt Dordt van discri- lem, ilnatie, maar zijn door deze herden- van itag eigenlijk niet al degenen ge- 'rla™ i\Krtmineerd, voor wie de Dordtse sy- 'j ai node geen dieptepunt, maar hoogte- spanf punt in de kerkgeschiedenis is? m gw"c Ro,,erdam P. Bakker Dat beweerde socioloog J. van der Pol zaterdag op het congres van de landelijke kamer van verenigingen. Uit een enquête onder 64 studenten verenigingen. die ruim 33.000 studen ten vertegenwoordigen (60 procent van alle studenten) zou blijken, dat men geen besef heeft met miljoenen om te springen. Grote schulden De vorderingen die men heeft uit staan zijn niet gering: 65 procent staat voor een half miljoen in de schuld, 60 procent kan net rond komen, 30 procent maakt een heel kleine winst terwijl 10 procent jaarlijks bijna 160 gulden verliest. Ongeveer 60 procent heeft bouw plannen of wil in de naaste toekomst gaan bouwen. Daar is dan zeven mil joen gulden mee gemoeid, of 180.000 gulden per sociëteit. Ruim 60 procent zit nog met een schuld van bijna vijf miljoen gulden van vorige bouw plannen. Amsterdamse studenten zijn tame lijk voordelig uit met 50 cent voor hun biertje; de Leidse studenten be talen 65 cent. VU: hogere milieus De grootste mensa schotelt jaarlijks 150.000 maaltijden voor, de kleinste 2000. Ook hier grote exploitatiete korten. Een kwart van de verenigingen is protestants-christelijk, een kwart rooms-katholiek en de helft „alge- meen". De meeste verenigingen geven de functies van het bestuur in het latijn weer. Alleen „Virgiel" in Delft heeft een „voorzitter". De vereniging van vrouwelijke studenten aan de VU heeft met 60 procent het hoogste percentage leden Schmelzer officier in Belgische orde DEN HAAG De Belgische mi nister van buitenlandse zaken Har mei heeft de KVP fraktie-voorzitter drs. W. K. N. Schmelzer de versierse len overhandigd van grööt-officier in de kroonorde van België. Drs. Schmelzer kreeg deze hoge on derscheiding voor zijn werk als hoofd van de afdeling EGKS van het direc toraat-generaal in een aantal com missies in het GATT. >lete« tlaan Rottf H J o Her. t. Ha ?er li- Hor e U. J M lam. r-W* sbeel nstr»j 39: c VOC adde k. Jl ;tras' ,m SU 5 Mi DEN HELDER Het echt paar uit Den Helders is zater dagavond omgekomen toen hun ,ennidwagen na een slip in het Noord- k. sjHollandskanaal terechtkwam. De auto werd pas zondagavond gevonden nadat de kinderen die ongerust werden omdat hun ouders niet thuis waren geko men, de afgelegde route volgden en daarbij de bandensporen in de wfberm aantroffen. De rijkspolitie te water en de ma rine-brandweerdienst uit Den Helder rijn daarop met duikers gaan zoeken. Men trof de auto midden in het ka naal op de bodem aan. De vrouw werd in de auto aangetroffen. De man is nog vermist. Het portier stond open zodat men aanneemt dat hij uit de auto is geslingerd en met de "«an itroom is meegevoerd. Frontale botsing DOKKUM Bij Bornwirderhoek rijn zaterdag drie personen gedood bij een frontale botsing tussen twee personenauto's. De slachtoffers zijn de 32-jarige heer J. Bosgra uit Ber- gum, zijn schoonzus A. Bosgra-De Haan uit Drachten, eveneens 32 jaar en haar 4 jaar oude zoontje Doede. De 43-jarige J. Brouwer en de 16-ja- hge S. Brouwer, Inzittenden van de Srg andere auto. werden zwaargewond naar ziekenhuizen gebracht J TERNEUZEN Bij Terneuzen beeft gistermiddag een Belgische uit Deurne afkomstige automobilist een aanrijding veroorzaakt, waarbij zes mensen ernstig doch niet levensge vaarlijk en twee personen licht wer den gewond. Kettingbotsingen AMSTERDAM Tengevolge van de mist hebben zich in de loop van gisteravond een zevental ketting botsingen voorgedaan op rijksweg-2 van Utrecht naar Amsterdam. In to taal waren hierbij ongeveer 25 auto's betrokken. Zij werd licht of iets min der licht beschadigd. Er vielen geen slachtoffers. HEEMSTEDE De 68-jarige we duwe E. J. M. Prijs-van Leeuwen is in de nacht van zaterdag op zondag bij het oversteken door een auto geschept. Zij overleed in een zieken huis. De bestuurder, de 26-jarige Belg W. L. de G. was na het ongeluk op de vlucht geslagen maar heeft zich later eigener beweging bij de politie |®meld. Men vermoedt dat hij onder Invloed van drank was. De man is ingesloten. Hij bleek niet in het bezit van een rijbewijs en zei dit verloren te hebben. Volgens getuigen had de man met een snelheid van 80 90 km gereden hoewel ter plaatse een maxi mumsnelheid van 50 km geldt. HENGELO Gistermorgen ia de 27-jarige J. Teusink uit Delden met zijn auto ineen uitgegraven gedeelte van de rijkswer Hengelo-Delden te rechtgekomen en over de kop gesla gen. Hij overleed kort daarop. WIERINGEN Zaterdag is op de Slootweg tussen Slootdorp en De Haukes in de Wieringermeer de 34-ja rige Joegoslaaf Salvo Tartotie uit Wieringen, terwijl hij wandelde, van achteren aangereden door een perso nenauto. Hij was op slag dood. uit een hoger milieu; het laagste per centage heeft de Zaanse studenten vereniging. Gemiddeld 100 studenten bezoeken per dag de sociëteit en dat aantal neemt volgens de enquête nog steeds toe. Nog geen vijf procent van de stu dentenverenigingen wil zich conser vatief noemen, 20 procent noemt zich gematigd conservatief, 25 procent ge matigd, 35 procent gematigd pro gressief en 15 procent zonder meer progressief. Nihilisten Ruim de helft zal wèl progressief stemmen, een kwart gematigd en de rest conservatief. De progressieve Studenten Vakbe weging telt de meeste aanhangers. In de Asva, de Amsterdamse studenten vereniging, vindt men de meeste „nihilisten" (geen deelname aan ver enigingsleven). De enquête eindigt ook met de fi nanciën: slechts 35 procent van de verenigingen weet wat een accoun tantsonderzoek is, terwijl toch bijna twee miljoen gulden wordt uitbetaald aan lonen. BELGRADO President Tito van Zuid-Slavië heeft gisteren in een re de in de Oostkroatische stad Osijek alle pogingen van Moskou om Zuid-Slavië te isoleren vergeefs ge noemd. Het socialisme kan niet door maat regelen van bovenaf opgelegd wor den en is ook geen kwestie van bajo netten. Hij zei verder dat zijn land zijn onafhankelijkheid met bloed had betaald en die onafhankelijkheid zo nodig ook met bloed zal weten te handhaven. Tito kantte zich weer tegen de po litiek van blokvorming en legde in dit verband de nadruk op de goede betrekkingen die zijn land onderhield met vele Europese landen, onder wie Nederland dat hij met name noemde. In een vraaggesprek met een Franse journalist van Paris Match sprak Tito de vrees uit dat de oor logsschepen van de VS en Rusland op een goede dag slaags zullen raken in de Middellandse Zee. MOSKOU De Sowjetunie heeft gisteren opnieuw een onbemand ruim teschip naar de maan gelanceerd. Deze automatische Sonde-6 volgt een koers die de van tevoren uitge stippelde weinig ontloopt. Doel van de lancering is het verzamelen van gegevens op de vluchtroute en in de omgeving van de maan, en beproe ving van het instrumentarium. CAIRO De pas uit New York in Cairo teruggekeerde Egyptische mi nister van buitenlandse zaken Mah- moed Riad. heeft president Nasser meegedeeld dat de bemiddellngsmis- sie van de Zweedse diplomaat Gun nar Jarring op een „volledige misluk king" is uitgelopen. Dit meldde giste ren het semi-officiële Egyptische blad „Al Ahram". President Nasser had zaterdag van minister Riad een gedetailleerd verslag ontvangen van de toestand bij de Verenigde Naties met betrekking tot de crisis in het Nabije Oosten. Een Zuidvietnamees jongetje, nog herstellende van hoofdverwondingen die hij opliep toen de Vietcong een aanval deed op zijn dorp, proeft voor het eerst IR-8-rijst. Het is een speciale soort, ontwikkeld op de Philippijnen, die een oogst oplevert viermaal zo groot als normaal. Vietnam is het eerste land dat deze soort gebruikt. (Van onie speciale verslaggever) DEN HAAG Steriel Europa. waar, voornamelijk door de Franse houding, sinds 1958 geen met succes bekroond initiatief van is uitgegaan, bereidt zich voor op een nieuwe periode van daden. Het is nog te vroeg nu reeds vast te stellen, of er in de naaste toekomst wezenlijke veranderingen zi.llen kun nen worden aangebracht. De betrok ken regeringen denken daarvoor te verschillend, .erwijl geen partner er voor voelt datgene wat bereikt is te torpederen, of zelfs maar in de waagschaal te stellen. Op het zaterdag in Den Haag beëindigde tweedaags congres van ongeveer vijfhonderd parlementa riërs, bewindslieden en voor aanstaande figuren uit de Europese Beweging niet minder dan zestien landen waren vertegenwoordigd kwam een resolutie tot stand, die, in theorie althans, nieuwe wegen open de. Werd aan de ene kant gesteld dat de bestaande gemeenschappeliike instellingen moesten worden uitge diept en versterkt aan de andere kant werd met klem naar voren ge bracht dat moest worden gestreefd naar de instelling van nieuwe institu ten. Bedoeld werd de vestiging van Eu ropese organen, welke de samenwer king moeten coördineren op gebie den, die thans nog buiten de bestaan de structuren vallen. Hiertoe behoren de defensie, de wapenaankoop, de in ternationale betrekkingen, de techno logie en het geldwezen. Doeleinden Ter conferentie kwamen niet alleen de beweegredenen duidelijk naar vo ren stilstand, besluiteloosheid en obstructie op het vlak van de Euro pese eenwording maar ook de doeleinden. Men wilde, desnoods zon der Frankrijk, verder. Men achtte de uitsluiteing van Groot-Brittannië en ook van de andere landen, die voor het lidmaatschap van de EEG hebben geopteerd, niet langer verantwoord. Met alle ten dienste staande midde len moest de door president De Gaul le ingestelde blokkade worden door broken. Uit de mond van de Italiaanse mi nister van buitenlandse zaken Medici kon worden vernomen dat Rome be reid is 't verst te gaan. De be windsman sprak zelfs van de verwe zenlijking van een fase, die nog lang niet is bereikt: het houden van ver- (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG Zonder ƒ250 miljoen te noemen, tot welk be drag de regering wil gaan bij het opvoeren van de NA VO-bij drage, heeft het kabinet zater dagmorgen een deel van de Tweede Kamer (subsidies uit de vaste Kamercommissies van Defensie en Buitenlandse zaken) Mopperen is een liefhebberij, die door de meesten van ons met vaardigheid bedreven wordt. De ergernis is dan als een verfrissend schuimbad. waarmee we de ver stopte poriën van de geest rei- Meestal mopperen we niet recht streeks op het object van onze gramschap, maar zo in het vage: „Die H.T.M. doet maar Of: „De gemeente denkt nooit eens aan zijn burgers We weten natuurlijk wel, dat dit grove leugens zijn en dat we de zaak zuiverder zouden stellen, wanneer we zeiden het oneens te zijn met de genomen beslissingen. Wat minder krachtig klinkt. Maar goed. Men moppert. Op één na. Althans ik heb iemand ontmoet, die elke mopper- wortel bij de lurven vat en mei man en macht tracht uit te trek ken. Het lukt vaker dan men zou denken. Deze energieke had bijvoor beeld opgemerkt, dat de K.L.M. bus Den Haag-Schiphol, wel een halte bij het viaduct Wassenaar had op weg naar Schiphol, maar dat de bus nooit stopte en er ook geen halte was aangegeven op de route van het vliegveld naar Den Haag. Resultaat, dat men door moest rijden naar het centrum en dan weer per andere bus terug. Heel Marlot mopperde. Mopperen Tot die ene niet de koe, maar de telefoon bij de hoorn vatte en eens met de K.L.M. ging bellen Stomme verbazing aan de andere kant van de lijn. Onderzoek; antwoord en de halte kwam er. Maar nu speelt weer iets heel anders. In het Circusgebouw trad enige tijd geleden de grote Ru binstein op. Intens genot voor hei muzikale oor. Bewondering en verering voor de verschijning van de maestro. Maar telkens werd deze wortel trekker, wanneer de ogen naar de man achter de vleugel gingen, ernstig gestoord door de grote gouden letters op de vleugel, ver meldende de naam van de leve rancier van het instrument. Kunstgenot zo te mengen met de commercie scheen een gruwel Na drie dagen kauwen op de ergernis werd wederom de tele foon gepakt. Verbazing en ontstel tenis over de klacht. Nog nooit had iemand er iets over gezegd! In werkelijkheid hadden velen er wat over gezegd, maar in de pauze en onder het kopje koff;n tegen medeluisteraars, wat het oor van de directie niet bereikte. Wanneer ooit de letters van de vleugel verdwenen zijn (of dat gebeurd weet nog niemand), weet dan dat het één telefoontje was, dat de mopperbron opdroogde. Ik vond het een leerrijk ver haal. Tot navolking. Maar wel een waarschuwing erbij: „mopper en klaag alleen met reden en vooral met veel beminnelijkheid." geïnformeerd over de conclusies van het NAVO-onderzoek naar aanleiding van de gebeurtenis sen in Tsjechoslowakije. De Kamer weet dat de regernig bereid is de NAVO-bijdrage te ver hogen. Men weet ook dat de hoogte van het bedrag zal afhangen van wat de andere landen op de NAVO- conferentie deze week zullen doen. Aan de Kamercommissie is mee gedeeld, dat als Nederland voor de volle honderd procent aan zijn ver plichtingen zou voldoen, een ver hoging van 1,2 tot 1,5 miljard in drie jaar noodzakelijk zal zijn. Aan de Kamercommissie is geen instemming gevraagd. Het gesprek was zuiver informatief. Zoals bekend zal de versterking van de Nederlandse strijdkrachten voornamelijk betrekking hebben op meer Leopard-tanks (135), lucht doelgeschut en munitievoorraden, terwijl het niet-doorgaan van de vliegtuigverkopen 75 miljoen) moet worden gecompenseerd. Men verwacht geen gevolgen in de belastingsfeer, eerder een lening op de kapitaalmarkt. Na de conferentie van NAVO- ministers zal het kabinet-De Jong met een verklaring komen, op basis waarvan de Tweede Kamer volgende week dinsdag het NAVO-debat zal voeren. JOHANNESBURG (AP) Neder land en Zuid-Afrika gaan misschien, samenwerken in de bouw van straalvliegtuigen in Johannesburg, zo heeft Sydney van den Bergh, lei der van de Nederlandse handelsmis sie zaterdag gezegd. Volgens de Johannesburg's Sunday Express zei Van den Bergh dat de leden van de missie deze week voorstellen hadden gedaan betreffen de de uitvoer van vliegtuigen en on derdelen vanuit Nederland. Het blad voorspelde dat er binnenkort uitge breide onderhandelingen zullen be ginnen tussen een Zuidafrikaanse vertegenwoordiging en een grote Ne derlandse fabriek om in Johan nesburg onderdelen te maken. In dit verband werd gedacht aan de Fokker fabrieken. Poolse communisten uit partij gezet WARSCHAU Twee Poolse hoogleraren, Schaff en Zolkiewski, zijn uit het centrale comité van de communistische partij gestoten we gens hun rol bij studentenbetogingen in maart. Zolkiewski is minister geweest. ATHENE De procureur-generaal bij het militaire hof in Athene heeft de doodstraf geëist tegen Aleksos Fa- nagoulis en Eleftherios Veryvakis, die hij als de belangrijkste daders In de aanslag op de Griekse premier PaoadODoulos beschouwde. Tegen twee andere verdachten werd levenslange gevangenisstraf geëist. De procureur-generaal vorder de voorts straffen variërend van twintig jaar tot vijf jaar gevangenis straf. Vier verdachten hoorden een voorwaardelijke gevangenisstraf te gen zich vorderen Voor twee ver dachten werd vrijspraak gevraagd. kiezingen voor een Europees parle ment begin volgend jaar. U aarschu icing De Benelux neemt een soort tus senpositie in, maar de Westduitse mi nister van buitenlandse zaken Brandt waarschuwde 'n bedekte termen voor overhaaste stappen. Hij Het doorschemeren dat de vriendschapsbanden, die tussen Bonn en Parijs bestaan, niet zo maar in gevaar mochten worden gebracht. Bovendien gaf de man, die In op dracht van de francoflele bondskanselier Klesinger sprak, te kennen dat men over de vorderingen op het gebied «ran de eenwording van Europa niet altijd even pessimistisch behoefde te zijn. Er was nog een zaak, die er uitsprong, en die de ingeslagen, of, beter: voorgenomen weg naar nieuwe Instituten wel eens zou kunnen blok keren. Dat was de houding van de Britse conservatieven, wier leider Heath naar voren bracht dat een Eu ropa zonder Frankrijk net zo aan vaardbaar is als een Europa zonder Enrreiand. Het was niet voor niets dat de vi ce-voorzitter van de Europese Com missie. de Nederlander Mansholt, de oorspronkelijke resolutie amendeerde en er met de hulp van de Italiaanse delegatie in slaagde een karakter- omschrijving wan de beoogde instel lingen te geven Deze moesten o.m. supra-nationaal zijn een term, waarmee Londen het ongetwijfeld niet gemakkelijk zal hebben, getuige de vele Britse parlementariërs, die daar tegen waren. Noodzakelijk In een demonstratieve vergadering van de Nederlandse afdeling Van de Europese Beweging zei de heer Mansholt 's middags dat een nieuwe wilsbeschikking meer dan noodzake lijk is. Inhakend od het amendement, dat hij er met zoveel volharding had doorgedrukt, vroeg hil zich af of Eu ropa ook bereid was Engeland in zijn gelederen op te nemen, als dit wei gerde zich in een principiële uitspraak neer te leggen bij nieuwe instituten met supranationale be voegdheden. Het wachten is nu op de conferen tie van regeringshoofden, waarop in de resolutie wordt aangedrongen. Aan een uitnodiging aan het adres van Parijs valt niet te ontkomen, maar zelfs als Frankrijk van de par tij wil zijn, behoeft er niet aan te worden getwijfeld dat het zich fel zal verzetten tegen de vestiging van nieuwe politieke instellingen. D aalderop is de grootste fabriek van elektrische boilers in Nederland. Elke Daalderop boiler is een perfekt apparaat dat u maar één keer hoeft te kopen om altyd heet water in huis te hebben. Dag in, dag uit, jaar in, jaar uit. Stilletjes doet hü z'n werk tegen laag nachtstroomtarief - en om dat zo'n boiler geen schoorsteen nodig heeft, kunt u hem overal plaatsen. Elke keuken is geschikt voor een elektrische boiler. Omdat het water elektrisch wordt opgewarmd is een boiler de veiligste en beste weg naar heer lijk heet water uit alle kranen I Vraag uw installateur wat het beste is voor uw huis: een 50, 80 of 120 liter. En vraag vooral naar de boven ste beste boiler: een Daalderop PRAAG In het centrum van Praag is het ook gisteren weer tot ernstige ongeregeldhe den gekomen na afloop van de bijeenkomst van de Tsjechoslo- waaks-Russische vriendschaps vereniging. Op de vergadering, die was ge organiseerd ter gelegenheid van de 51ste verjaardag van de Oktober revolutie, werd de Russen veel lof toegezwaaid. Enkele tientallen Rus sische officieren bevonden zich onder de vierduizend aanwezigen. Lcnt» leve de eeuwige vriendschap met de Sowjetunie, klonk door de zaal. En een langdurig applaus volgde na een rede van de voor malige Tsjechische minister van buitenlandse zaken, Vaclav David, die de huidige partijleiders scherp veroordeelde. Zijn opmerkingen over de bevrijding van Tsjechoslowakije in 1945 door de Russen en de daarop volgende Russische hulp veroor zaakten zelfs een ovatie. Buiten het gebouw verzamelde zich intussen een grote menigte aan hangers van partijleider Dubcek. Toen de Russische officieren het ge bouw verlieten kwam het tot een uitbarsting. Enkele meisjes die deze Russen vergezelden, werden in een nabijgelegen zaaltje kaalgeschoren. De deelnemers werden uitgeschol den voor collaborateurs en in koor riep de menigte: „Ruskies, gaat naar huis" Meer dan honderd man politie wist de vechtlustige Tsjechen tot be daren te brengen. Na enkele uren was het weer rustig in Praag. HONGKONG Meer dan 130 mensen zijn in Hongkong tijdens een Britse militaire taptoe door een tri bune pp'sM on min of meer ernstig gewond geraakt

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 5