1 Verrassende Fransen waren Nederlands team te sterk 2140 POFFERTJES ETEN! OPERATIEZUSTER OPERATIEZUSTER 3m HANDIGE MEISJES TAFELTENNISINTERLAND EINDIGDE IN 2-5 Gemakkelijke zege LZC „Dokter stuurde patiënte weg" Bonaparte Komt U ook eens CORN. DE HAAN NETTE MEISJES GEHUWDE VROUWEN GOEDE BOEKHOUDER(STER)- CORRESPONDENT VORKHEFTRUCK-CHAUFFEUR a. HANDZETTERS b. DRUKKERS c. ENIGE LEERLINGEN ens KOFfl/E^S Th. S. v. d. LAAN STERILISEERDER ROOIJAKKERS AUTOMOBIELBEDRIJF N.V. POMPBEDIENDEN ONDERHOUDSMONTEUR Het Alg. Prol. Chr. Boerhaave- Ziekenhuis te Harderwijk vraagt gouden jubileum der R.K. Vakschool oud-leerlingen en belangstellenden 1+ NIIUWK LEIDSE COURANT DINSDAG 8 OKTOBB (Van een onzer verslaggevers) LEIDEN Het Nederlands tafel- tennisteam heeft gisteravond in Lel- dens nieuwste sportaccommodatie de vyf Meihal de interland tegen Frank rijk In de Europese landencompetitie (tweede divisie) met 52 verloren. Frans Schools, Bert v. d. Helm, Carel Deken, Veronique v. d. Laan en Mleke Ten Broek konden het tegen de verrassend sterke Franse formatie niet bolwerken. Onze nationale kampioen v. d. Helm had het tegen de Franse kampioen Secretin bijzonder moei lijk. Het werd de enige drie-setter van de wedstrijd. Zowel Secretin als v. d. Helm zijnaaanvallers. Jacques Secretin, de Franse tafel- tennisheld, die de Nederlandse over winning op Frankrijk tijdens de Europese kampioenschappen in Lyon (in april) tot een minimum beperkte, verloor weliswaar de eerste game van v. d. Helm, die het vooral van zijn sterk geworden verdediging en backhand moest hebben, maar toon de zich in de tweede en naar later bleek ook beslissende game, op matchpoint de zekerste. Op een een voudig balletje sloeg v. d. Helm mis en het was met hem gebeurd: 21-23. De derde game speelde hij verder lusteloos uit: 12-21. Van der Helm: „Ik weet niet wat er de laatste tijd met me aan de hand is. Ze zeggen, dat ik niet zo best speel. In het weekend, tijdens de open Nationale heb ik in de tweede ronde verloren van de Zwitser Chatten. Toen had ik ook al zo pech. Ik vind zelf, dat ik best draai. Al leen heb ik wat weinig geluk. Ik komt de hele tijd zo n piets stukkie te kort. Misschien is het een mentale kwestie. Ik weet het anders ook niet". Een betere indruk liet Frans Schoofs achter, al draaide ook hij niet in zijn beste vorm. Zijn eerste partij tegen Danny Dhont leverde hem ruime winst op, maar ook voor Secretin moest hij buigen. Schoofs had de pech, dat hij tegen de Franse kampioen moest aantreden, toen de wedstrijd eigen lijk al in het voordeel van Frankrijk was beslist. De achterstand was niet meer in te halen. Secretin speelde vrij uit een prestatie, want de Fransman speelde vier van de zeven partijen en veegde met de Nederlandse rou tinier de tafel aan: 5-21. De tweede game ging voor de Amsterdammer beter. Hij bleef tot 18-18 bij, maar moest toen lossen. ZWAK De enige punten, die de Neder landers veroverden werden behaald in de partyen tegen Dannv Dhont, de zwakste in de Franse formatie. Veronique van der Laan, die uit kwam tegen de meervoudige Franse kampioene Martine le Bras, speelde tot tevredenheid van coach Tiger- man. Weliswaar verloor z(j In twee games: 20-22 en 15-21, maar dat is tegen de geroutineerde Franse speel ster geen schande. Veronique: „Ik speelde tijdens de open Nationale bar slecht. Ik wilde me nu revancheren. Tevreden ben ik niet. Dat ben je nooit, als je ver loren hebt maar och, ze zeggen, dat ik goed gespeeld heb en daar troost ik me dan maar mee." Mieke ten Broek en Carel Deken kwamen alleen in het dubbel uit. Beide partijen werden verloren. Van der Helm over zijn dubbel met Deken tegen het duo Secretin Dhondt: ,.Ze konden onmogelijk Frans Schoofs met mij opstellen, want wij spelen zo verschillend. Frans ver dedigend en ik aanvallend. Jammer, anders was het misschien nog anders gelopen". -8- Frans Schoofs in actie tij dens de tafeltennisinterland, die gisteravond in Leiden werd ge houden. AMSTERDAM De Leidsche Zwcm- club heeft er in Amsterdam In de wedstrijd tegen Dolfijn geen moment twijfel aan laten bestaan, dat het naar de 7e ronde van de bekercompetitie zou gaan. Vanaf het eerste fluitsignaal van de scheidsrechter namen de Lei- denaars bet heft in handen, hetgeen ook duidelijk bleek uit de eindstand: 93. En deze score had nog hoger kunnen zijn als de spelers van LZC wat meer geluk bg de schoten hadden gehad. Verheugend voor de Leidenaars is het, dat een overwinning ook behaald kan worden als de ploeg niet op vol ledige sterkte is. Dick Houthoff en Nico van Sittert konden niet aanwezig zijn in het AMVJ-bad, maar zij werden bekwaam vervangen door jeugd spelers Jan de Graaf en Joop Siera. In de eerste periode opende Jan de Graaf, na één van zijn slimme acties, de score. Deze stand bleef zo tot in het volgend spelgedeelte, maar toen draaide het Leidse kanon op volle toeren. Frank Roelofs schoot twee maal in de roos, Joop Siera verraste de Amsterdamse keeper met een boog- bal. terwijl Bart Soet een strafworp beheerst benutte. Tegenover dit ge weld wist Dolfijn slechts één tegen- punt te stellen. Een strafworp had Dolfijn in de volgende periode op 52 kunnen brengen, maar Jan Heek, be- Men schrijft ons Zaterdagmorgen om even negen uur ben ik met mijn dochter, die de hele nacht niet had kunnen slapen door vreselijke pijn in haar zij. naar een dokter geweest, die weekeinddienst had. dokter L. v. d. Berg in Hazers- woude. De weekeinddienst van deze dokter liep van zaterdagochtend 9 uur tot zondagavond 24 uur. De dokter stuurde ons weg tot 10 voor 10. Mijn dochter kon van pijn bijna niet ach ter op de bromfiets zitten maar de dokter wilde haar niet op staande voet behandelen. Ik ben daarna met haar naar een andere dokter gegaan, die twee gekneusde ribben consta teerde. Koudekerk A. Guldemond, Lagewaard 33. (Naschrift redactie: De genoemde arts, wie wij vanochtend om com mentaar vroegen, vertelde ons, dat de briefschrijver met zijn dochter tegen negen uur bij hem kwam en dat hij toen juist met ziin gezin zat te ont bijten, iets wat hij maar één keer per week gezamenlijk kan doen. Aange zien er geen sprake was van een verwonding, waarvoor directe hulp nodig was, wilde ik een afspraak ma ken voor later op de ochtend, aldus dokter Van den Berg, en ik kwam daarvoor al met mijn afsprakenboek aanlopen. De dochter voelde daar wel voor maar de vader riep op hoge toon. dat hü niet langer wilde wach ten en dat hij wel naar 't ziekenhuis zou gaan. Hij bleek onvatbaar voor de redenering, dat een weekeinddokter toch al extra wordt belast en dat me de daarom het maken van een af spraak de meest geschikte oplossing is.) RIJNSBURG Morgenavond om 8 uur houdt in de bovenzaal achter het huis KatwUkerweg 15 evangelist Boven een bijbelbespreking. KEIJZER TAPIJT KAMERBREED ~€hkaU>ti tapijt v.a. Cm I p.m. POSTBUS 39 - HILVERSUM trouwbaar als immer, ranselde de bal uit zijn heiligdom. Het was juist LZC dat hierna door Siera doelpuntte: 6—1. VIJF KEER In de laatste minuten werd vijf maal gescoord. De Amsterdammers ver kleinden de achterstand tot 6—2, waarna Siera een penalty miste Jan de Graaf benutte een dergelijke kans even later wél. Weer flikkerde de vlam van Dolfijn wat op, maar de energie, die hierbij vrij kwam, was slechts vol doende voor één treffer. Door Roelofs na goed inleidend werk van Ro land Koedooder en Koedooder werd de eindstand bepaald op 93. Nog geopend t.m. 19 oktober a.s. POFFERTJESKRAAM - STATIONSPLEIN (Onze poffertjeskraam wordt uitsluitend te Leiden geplaatst in de maanden sept./okt.). Modelwass. Thijswijk N.V. Noordwijk Op diverse afdelingen in ons modern bedrijf ls plaats voor vanaf 15 jaar of event, halve dagen. Wij bieden, goed salaris, schoon werk. gratis was, reiskostenvergoeding. Prettige werkkring. Soil, aan het kantoor Pickéstraat 35, 's avonds Pickéstraat 45. Noordwijk-Binnen. Het ALG. PROT. CHR. BOERHAAVE-ZIEKENHUIS te HARDERWIJK vraagt: of iemand die daarvoor wil worden opgeleid Woonruimte beschikbaar. Salarissen volgens algemene landelijke regeling. Gunstige pen sioenregeling (niet verplicht). Schriftelijke sollicitaties aan de Adj. Direc trice. Telet 03410-3344 Op mak.kant. in „de Randstad Holland" kan zeer spoedig worden geplaatst een In het bezit van diploma's en referenties. Zelfst. verantwoordelijke positie wordt geboden Brieven onder no. 2342 bur. van dit blad. VLEESWARENFABRIEK Th. S. v. d. LAAN Rietvinklaan 12d Leidschendam Telefoon 01761-4941 zoekt op korte termijn een of Iemand die daarvoor opgeleid wil worden. Geboden wordt: 5-daagse werkweek goed loon gratis bedrijfskleding premiespaarregeling bedrijfspensioenfonds reiskostenvergoeding faciliteiten voor het goedkoop kopen van vlees Voor alle gewenste inlichtingen kunt u zich dage lijks van 9-16 uur wenden tot onze Personeelsafd. FLINKE HULP GEVRAAGD als verkoper/verkoopster in onze Snackbar te Leiderdorp. Hendo, Hoofdstr. 47, Leiderdorp. Telefoon 26431 DRUKKERIJ L. DEMMENIE ZN. N.V. OUDE RIJN 34 - LEIDEN vraagt voor spoedige Indiensttreding: welke bekend zijn met het zetten van handelsdrukwerk. voor Heidelberger degel- en cylinderpersen. voor afd handzetterij en drukkerij. Naast de bedrijfsopleiding wordt er 1 dag per week een opleiding gegeven aan een der Grafische Scholen. Sollicitaties te richten aan afd Personeelszaken Oude Rijn 34. Leiden Tel 01710-30900. Personeel gevraagd Klem handelskantoor zoekt voor spoedige indienst treding meisje voor admini stratieve werkzaamheden van verschillende aard. Leef tijd ca. 18 jaar. Fa. J F Verhagen - Hoge Rijndijk 267 - Leiden. Tel 31440. 9 Voor onze fabriek vragen wij enkele jongens en meis jes voor lichte werkzaamh. Firma Weco. Morsweg 226, Leiden, telefoon 31703. Verpleegster worden? Liefst in een .nieuw zieken huis en in een moderne, ge zellige stad? Onze eerstvol gende opleiding vangt in de cember aan! Inl. Directrice Diaconessenhuis Eindhoven. Modinettes gevr. Goede baan. Loon naar prestaties. 2 weken zomer- en 10 dagen wintervakantie. Vervoer voor omliggende plaatsen wordt door het bedrijf ver zorgd. Confectiefabriek. G. Biesot, Herengracht 84. Lei den tel. 01710-30268. 9 Meisjes gevraagd. Strijk- nrichting Ozon, Hoge Rijn- üjk 34, Leiden. Gevr magazijnbediende '•oor onze eternit-afdeling. Splinterlaan, Leiderdorp. Aanm. Gebr. Kruyt, N.V. Ijzerhandel Nieuwe Rijn 61 '.eiden. Tel. 20945. Nieuwe autobanden. Be kend merk, 25 pet. korting. Remould banden voor de helft van de nieuwprijs. H. Hövig, Hoge Rijndijk 300 te Leiden (bij de Leiderdorp- se brug), telefoon 25517. Zlt-zag naaimachines f 225, 3 jr. garantie. Gratis les. Demoostr naaimachines (elektr.) f95, 115, 135, De monstratie aan huis. He renstraat 23, tel. 32027. Wasmachine te koop. merk Miele met elektr. wringer. I.g.st. wegens over compleet te bevr. bij S. Star, Rijnsburgerweg 102, Rijns burg. Te koop gevraagd Te koop gevr. orgel minstens 16 registers. Sta- tenbijnel, bijbelverklaring Matth-Henry of Dèchsel. Werken van Calvijn, Brakel, Smijtegeld en dergelijke Matze Godsd. onderwijzer Hazerswoude. Tel. 01728 - Wij zoeken een goede Duitse piano gaarne opg. van merk en prijs. Br. onder nr. 2341 bur. v. d. blad. Te huur gevraagd Studentenechtpaar zoekt woonruimte, liefst vrije eta ge, tot 300 p.m. Inl. Alblas. Mandestraat 25, Den Haag. Tel. 070-322338. Werkend meisje zoekt ka mer met gebr. van keuken en event, van douche. Br. onder nr. 2338 bur. v. d. blad. Jongeman zoekt in Lei den .ruime, gestoff. zit-claap- kamer met stookgelegenheid en mede gebr. van keuken 1-20 WOORDEN 1.75 Elk woord meer f 0,12 ■✓oor Koeriers onder nr vordt 35 ct extra in rekening gebracht. Bewijsnummers (alleen op verzoek) 25 ct. en badkamer. Bij voorkeur omg. Rijnsburgerweg. Br. gaarne te richten met prijsopgave ender nr. 2337 bur. v. d. blad. Cand. jurist zoekt ruime zit-slaapkamer met gebr van keuken en douche. Tel. (023) 80908. Br. onder nr. 2339 bur. v. d. blad. Een nette jongeman zoekt met snoed beslist net kost huis. Br. onder nr. 2343 bur. «n dit blad. m t Verhuur van porseleinen serviezen - Leerdam glas werk - bestek - koffiemachi nes. verchroomde gestoff. kapstokken - barkrukken, enz. Leiden's grootste ver huurder „De Gouden Sleu tels" (sinds 1898), Haarlem merstraat 220. Leiden, telef. 21691. Woningruil 3 k.flat op 't Z. Met vlie ring, centr. Ant. Qr. schuur, balkon, douche enz. (geen bovenburen). Ruilen voor ben. huis met tuintje. Tel. 34810. 9 Verhuizingen door het ge hele land onder garantie. Fa. C. A. Mostert en Zn.. Mid delstegracht 89 Leiden, lefoon 0171022085. Auto's en motoren Rijden op B.K. LPG-gas is hartstikke goedkoop. In formeer bij B.K. LPG in- bouwstation N.V. Het Motor huis, Hoge Rijndijk 328 Lei den, tel. 34238. Bij aanschaf installatie gunstige beta lingsvoorwaarden (geen ren teberekening) v.a. f 50 per maand. Schadereparattes? Wij re pareren alle merken auto's. Modern gereedschap. Twee spuitdroogcabines N.V. Het Motorhuis. Hoge Rijndijk 328, Leiden, tel. 34238. Autowassen? Geen pro bleem. Zelfbediening, warm onthard water voor slechts £2 (twee gulden) BP-benzi- ne-service-station N.V. Het Motorhuis, Hoge Rijndijk 328, Leiden, tel. 34238. de ge hele dag ook zaterdag ge opend tot s' avonds 12 uur. 9 Qulck-service, doorsme- ren, olieverversen. Alle mer ken auto's. Onderhoudsbeur ten, uitlijnen van stuurin richting (beanen)BP-ser- vice benzinestation N.V. Het Motorhuis, Hoge Rijndijk 328, Leiden, tel. 34238. NSU Prinz, bouwj. 1963, kleur wit, zeer gunstige aan betaling, alleen bij Calex Autobedr. N.V., Kort Galge water 14-16, Leiden, telefoon 33355. Dagelijks geopend van 9—22 uur. Te koop Trabant 601 1964. De Jong, Cronjéstraat 15, Katwijk aan Zee. VLEESWARENFABRIEK Rietvinklaan 12-d, Leidschendam. Tel. 017G1-4941 Wij vragen voor zo spoedig mogelijke indienst treding een voor het steriliseren, koken onder overdruk, van onze vleesconserven. Hoewel wij iemand zoeken met ervaring m de conserven- of melkindustrie, is het niet uitgesloten dat iemand die interesse heeft voor deze functie, in ons bedrijf intern kan worden opgeleid. Geboden wordt: 5-daagse werkweek goed loon gratis bedrijfskleding premiespaarregeling bedrijfspensioenfonds reiskostenvergoeding faciliteiten voor het goedkoop kopen van vlees. Voor alle gewenste inlichtingen kunt u zich dage lijks van 9-16 uur wenden tot onze Personeelsafd. Mercedes-Benz en Audi dealer vraagt voor haar nieuw te openen service station aan de Lijtweg te Oegstgeest Mondeling of schriftelijk aan te melden bij onze bedrijfsleider, de Heer van Groot Battavé, Leidse Straatweg 1 te Oegstgeest. IEUWE of iemand daarvoor wil worden opgeleid. Woonruimte beschikbaar. Salarissen volgens algemene landelijke regeling Gunstige pensioenregeling (niet verplicht). Schriftelijke sollicitaties aan de Adj. Directrice Telefoon 03416—3344. Ter gelegenheid van het nodigt het bestuur uit voor een receptie. Deze zal worden gehouden op woensdag 16 oktober van 1617 uur. Noordeinde 50 te Leiden. 9 Opel Rekord, b.j. 1960. mooie strakke auto. zeer ;oed onderh. met nieuwe janden. Prijs f 650. Kon. Astridboulevard 41. Noord- wijk. Tel. 01719-3006. Van part. mechanisch goed onderhouden Opel 1700 Coupé met rembekrachtiging '62. Prijs f 1250. Tel. 01720 - 4455. V W. 1962. Motorisch en mechanisch 100 pet. in orde. Uiterlijk iets opknappen. Prijs slechts f950. Kon. Astridboulevard 41. Noord- wijk. Tel. 01719 3006. Aangeboden van verlof ganger Opel Rekord bj. 1963 i.pr.st. pas Rijksgekeurd. Prijs f 1450, fin.c. (2 jaar) zonder aanbet. mogelijk. Burggravenlaan 105. Van Ruiten's occasions Het overweldigende ver koopsucces van de afgelopen weken wordt nog één weck herhaald. Profiteer er dus van, want uitsluitend deze week geven wij aan iedere door ons verkochte automo biel een gratis winterbehan- deling. Dit houdt o.a. in dat u een auto ontvangt, welke geheel wordt getectyleerd volgens de ML-methode en gebittact aan de onderzijde: het geheel heeft een waarde van f 120. Daarbij wordt ie dere wagen afgeleverd met 10.000 km garantie op onder delen en arbeidsloon en keu ringsrapport. Nu een auto kopen geeft u ook nog vele fiscale voordelen: denk daarbij ook aan de binnen kort geldende BTW-be- lasting. Ook deze week ge ven nog extra hoge inruil - prijzen, terwijl wij de auto van uw keuze binnen de 24 uur voor u kunnen financie ren. Kom zélf kijken en rij den met de auto van uw keuze: en wij verzorgen de rest. Ook vanavond zijn wij geopend tot zeven uur terdags gesloten ons adres: Kagerstraat 26. Lei den. Tel. 54913. Taunus 12M eind 1964. Een juweel van een auto. welke steeds door ons is on derhouden; van de le eige naar is en slechts 45 000 km heeft gelopen. Deze wagen is altijd gestald en is derhalve van voor- tot achterbumper puntgaaf en schadevrij. In ruil en financ. reeds mogel met f 500 aanbet. Autoser vice Van Ruiten, Kagerstraat 26. Leiden. Tel. 54913 (Dage lijks geopend tot 19.00 uur). 9 Volkswagen 1500 S 1965. Zelden hebben wij de beschikking gehad over zo'n mooie en goede Volkswagen Deze komt rechtstreeks van de le eigenaar heeft niet veel gelopen en is volledig schadevrij. Uiteraard onze bekende garantie. Kleur wit. Inruil en financ. reeds mo gel. met f 500 aanbet. Au toservice Van Ruiten, Ka gerstraat 16. Leiden. Tel. 54913 (Dagelijks geopend tot 19.00 uur zaterdags geslo ten). BMW 1800 de Luxe. Deze diep-rode klasse auto moet u eigenlijk zélf eens komen zien en berijden; dan bent u ongetwijfeld de nieuwe eige naar er van. In Duitsland is de slagzin: er is maar één auto goedkoper dan een BMW en toch bijna net zo goed: dat is een gebruikte BMW En deze prachtwagen is zonder meer goedkoop en bijzonder goed ook. want hij is voorzien van gerev. motor en nw. banden. Inruil en fi nanc. reeds mogel. met f 90( aanbet. Autoservice Van Ruiten, Kagerstraat 26. Lei den. Tel. 54913. NSU Prinz 4-1964. Vlie gensvlug voor in de stad en zuinig op de buitenweg; dit zijn maar enkele van de ve le voordelen van NSU. Dit automobieltje gaan wij deze week extra voordelig verko- Den. Kom kijken, want hij verkeert in uitzonderlijk goede conditie. Kleur wit. Inruil en financ. reeds mo gel. met f 500 aanbet. Au toservice Van Ruiten, Ka gerstraat 26. Leiden. Tel. 54913 (Dagelijks geopend tot 19.00 uur zaterdags geslo pen). Taunus 12 M 1965. Deze TS-uitvoering van de 12 M verkeert in staat van nieuw Heeft weinig gelopen en is o.a. voorzien van nw. ban den. Laag geprijst en deze week nog met vollediee winter-behandeling. Profi teer ervan Inruil en financ reeds mogel. met f 500 aan bet. Autoservice Van Ruiten Kagerstraat 26, Leiden. Tel. 54913 (Dagelijks geopend tot 19 00 uur). Speciale aanbieding Naaimachines. Zig-zag- naaimachines, compleet in koffer f 245 met gratis les aan huis. Dit biedt u Van Steijn, Nieuwe Rijn 46b. Leiden. Omega chrono-stophorlo ges, worden gebruikt bij de Olympisch Spelen in Mexi co. Omega dealer W. Brou wer, Haarlemmerstraat 23. Leiden, telefoon 22076. f475,— Nieuwe Typhoon Blits Bromfietsen, volauto matisch met telescoop voor vork, kettingaandrijving, 2 trommelremmen, km-teller. slot en snelbinder. Beslist de beste, goedkoopste en meest gemakkelijke bromfiets zon der versnelling. In iedere gewenste kleur. Firma Du- soswa. Turfmarkt 1—3 Lei- 'den. tel. 24409, geen filialen 9 Drogisterij Parit van Eersel, Hoogj Leiden, tel. 26300. uw tapijten schoon of reserveer tijdig ver shamporal. in uur uw tapijten nieuw. Bloem-, groente- i zaden, spaden, riekl ven, harken - schoff» 8 tafels, grasmachine» stoelen, tuinbankeq|" sols en alles voor Hartwijk, Nieuwe markt 711, Leidej 26627. 9 Heugafelttegels ren, direct uit voori verbaar. 5 jaar fab rantie. Gemakkelijk legge-n. Tijdelijk mes cadeau bij aank 20 tegels. Smit's Wo richting. Mare 98 - wensteeg 9. telefoo 9 Plot vrije-benzin olie wordt nu ook k verkocht bij het vri benzinestation De P Potgieterlaan 200 me af Churchill-laan/I Zelfsleutelen, get hefbrug. onderdelen vernieuwen, doo olieverversen. bande korting). Kom eens bij het Plot vrije-bei tion Potgieterlaan. 9 De KastenspeciallJ ze uit meer dan 500| len hanglegkasten. I kasten, keukenmf wandmeubelen enz. altijd 30 tot 40 pet. 1 normaal. De Kastd list, HooglandkerkgrJ (hoek Nieuwstraat) f tel. 33078. 9 Zig-Zag naaim f 219. Tijdelijk van j f 219. compl. elektr. E u nergens knoopsgatF ken. afwerken, 3 jaar tie. Bel op of schrij monstratie bij u a; Naaimachinehandel n ning, Pr. FrederikstrF^J den. Tel. 22578, Rijksban i meerd. daag: 9 Naaimachines Oct--,.- Pfaff Zig-Zag f155 JVKU- Beide machines compüs or en onder volle garanL op of schrijf, ook dei chines bij u aan hui# monstreerd, naaimachBfujis del H. Benning, Pr. I rikstraat 3, Leiden, tefan 9 Een Singer autoqb"ite Zig-Zag naaimachine; Gi Onder nieuwprijs slecl enkele maal gé Compl. elek. en ondeij garantie. Bel op of demonstratie bij u aa: Naaimachinehandel H ning, Pr. Frederikstrt Leiden. Tel. 22578. 9 Elek. naaimachine casions Singer f 75 110. Handnaaimachinéi ger f25 - 35 45 Alle machines ondeiT garantie. Bel op of j demonstratie bij u ar Naaimachinehandel ning, Pr. Frederikst Leiden. Tel. 22578. 9 Heren, tob niet]Haai over uw kaalhooflvan Laat u een haarstukj» volg door de specialism van Weense Huis, BreestA heef 100 pet. service. Telg Op afspraak ook na 6 uur. 9 Kaal? Waarom ger wachten? De doende oplossing I mer herenhaarstukje u 10 tot 15 jaar jonger zenden mannen waade t.v.-artiesten en sportn Ti dragen het met veel I von Komt u eens geheel vi stilt vend kijken bij officii corr LE Leide weela !j ecte schil lang "jifliHinn Don HC I 41e ten WIP beèd 1 dorj tr den latti-depositaire. Het 1 Haarhuis, L. van Top Breestraat 32, Leidei 01710-25212. |dinl |doo ficit Dij. geb 9 Sportschool Luiten t altijd meer. Top-instr I en gezellige sfeer, voor kinderen, dames v ren die Judo, Jiu-Jl i Karate willen leren D lichtingen, Pieterskerk! 9 of tel. f 9 Verloofd? Stuur een kaartje. Wij hebbt aardige verrassini u klaar liggen. Oudr Haarlemmerstraat Leiden. Gebroken ruiten, Mm comPANY Voor diverse werkzaamheden, o.a. het in pakken van de bekende Scotch Brite pan- nenboenders, kunnen op ons magazijn en de produktie-afdeling enige een leuke, afwisselende baan krijgen. Het salaris is goed. afhankelijk van de leeftijd be draagt het tussen 70,- en 90,- bruto per week. Schrijf een briefje aan onderstaand adres of, beter nog, bel ons even op (toestel 115), hoe eerder u bij ons komt, hoe liever het ons is. miNNESGTA [NEDERLAND] N.V. ROOSEVELTSTRAAT 55 - LEIDEN TEL (01710) - 34541 E Cal; tal Na niei doo Vos rea dat ber loodreparaties wordei mij met spoed herstel levering ventilatoren, reparatiebedrijf D. Gi De Sitterlaan 76. tel. 9 1ste en 2de hyp« rente vanaf 6 3/4 pet 10 jaar vast, met of aflossing. Boetevrije sing 10 pet. per jaar lijk. Bur. F. Heijnen, woerd 124, Leiden, te als 9 Financiering voor woonboten en m< Snelle afwikkeling, inlichtingen bur. F. H Hogewoerd 124, Leid» m, 20093. tu 9 Autoschade en exf snelle afwerking. Eig. werkerij en spuitinri< Blinks Autobedrijf, I straat 33-41, Leiden. 30600. 9 Nwe auto's zonder feur. Nieuwste modelli Taunus 17M. Opel Volkswagenbusje i.. dak. Garage Werk Maredijk 34a, tel. 32735. 9 „Roslne" geeft de h prijs voor goud, zilver welen. Grote keuze in lovingsringen, gouden veren en verzilverde len. Het adres voor al paraties en uurw Steenstraat 16, tel. 2685 9 Paraplu-reparatie opvouwbare), wandi ken. invalidestokken berdoppen. Reparaties den alleen aan de zaal genomen. Paraplu-ma Van Oerle, Haar lei straat no. 95. 9 Markiezen. Rolsch Al. Jalouzieën Grootst tering zonwering. Pril en prijs bij het verkot werking. Vraagt inlich toor van Melchers M 7.etifabriek C. E J» Juffermansstraat 35. geest. tel. 01710—53105. 9 Winterberging voor en motorboten zelf toegestaan. Jachth. Trekvaart", Maredijk Leiden. Tel. 01710-2111 9 Te koop helft 1 woonhuis, 5 jaar c Drente <gem. Odoorn) van Emmen, bosrijke TeL 05919 - 2272. Se Ai

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 4