Belangrijk nieuws NORTON FILTER KING mazwemmen Diplo in Sassenheim Vragen over hulpverlening op strand te Katwijk Samenvoeging van brandweerkorp sen Ruim 1300 kinderen in veilinghal in Katwijk Zilveren jubileum C. van Sprang Burgerlijke stand van Katwijk Overleg beweegbare vloer nog steeds niet afgerond Politietoezicht Chloor in water te Warmond Jaa rver gadering van Teylingen NIEUWE IEIDSE COURANT MAANDAG 2 SEPTEMBER 1968 Er deden ook vaders en moeders mee SASSENHEIM Grote belang- btelling bestond zaterdagmiddag in het zwembad voor het KNZB-diplo- ma-zwemmen. Het aantal aanmel dingen was groter dan ooit tevoren t.w. 265. Jammer was dat 45 deel nemers wegens ziekte verstek moes ten laten gaan. Slechts 10 werden afgewezen, zodat er 210 slaagden. Er waren ook 6 moeders en 2 va ders die examen deden. Hieronder was het echtpaar Slingeland, dat met de twee jongste dochters het A- diploma haalde. Mevrouw E. M. v. d. Lans behaalde zelfs het A- en B- diploma. De 34 leden van de zwem vereniging die examen deden wer den opgeleid door mej. J. M. v. d. Ploeg, geassisteerd door een aantal leden van de zwemvereniging t.w. Lisette Holstein, Carla Jonkheer, Rimke Haringsma, Doke Blom, Margriet Verdegaal, mevrouw Nieu- wenhuyzen en mevrouw Homan. De anderen werden opgeleid door bad meester v. Herel en mej. J. M. v. d. Ploeg. Zaterdagmorgen half 10 is er weer diplomazwemmen voor hen die zaterdag jl. niet in de gelegen heid waren. De namen van de geslaagden zijn: Voor diploma A: Kees van Dam. Kees van Dam. Ten Huyzer, Trees v/d Berg, Henny Honders, Anneke de Vreugd, Roze v/d Veer. Astrld Korevaar, Godelleve de SASSENHEIM Vrijdagmiddag werd bij het bloembollenbedrijf Z P feest gevierd in verband met het zilveren jubileum van een gezien personeelslid, de boekhouder C. van Sprang. De heer P. Philippo, één der directeuren, was de eerste die de ju bilaris toesprak. Op 31 augustus 1943 in het hart van de oorlog kwam de heer Van Sprang als onderduiker vragen om werk, onverschillig wat. Hij begon in de schuur, maar al gauw zat hij achter een bureau. Vlijt en bescheidenheid zijn eigenschap pen die hem sieren. Namens de di rectie schonk de heer Philippo een enveloppe met inhoud. Mevrouw Van Sprang ontving een bloemstuk. Namens het personeel sprak de heer L. van Es woorden van waar dering. Het personeel is de jubilaris dankbaar voor zijn hulpvaardigheid. Het schonk hem een sproeimachine voor de tuin. De heer C. Möhlman sprak na mens het kantoorpersoneel. Hij deed een grasmachine cadeau. Varder was er een "►loemstuk van drs. Van Nieuwkoop, terwijl een deputatie van het bestuur der Chr. kleuter school, waarvan de heer Van Sprang ook al jaren deel uitmaakt, naast bloemen ook een krielhaan cadeau deed. KATWIJK geboren: Jacoba Chr. dv W Schaap en A L van der Boon Hoorneslaan 14; Arie L zv C de Vreugd en A D Rijsr-am Valkenburgse- weg 12; Johanna H dv J van Duijn en J L Ouwehand Jan van Brakelstraat 31; Agnes C dv B J Mol en C Kuijt Talmastraat 23; Peter R A zv C Heem- rood en J W van der Gugten, Brugge- straat 6; Willem C zv D J Ketting en W J van der Boon Troelstrastraat 28.: Cornelis zv H S Boonstoppel en G C A de Best, Boulevard 128; Arend J zv J Eitens en C J van Duijn Cattenstr. 24; Dirk zv K Klaassen en G Brassee Rijn mond 149; Ronald S zv P J de Mooij en H Brandsma Baljuwstraat 33; Loub- na dv A Kandil en H Zniber Sluisweg 35; Janneke dv D de Mol en B van Duijn Sluisweg 67; Corinda dv C Ouwe hand en P van Beelen Willy Sluiter straat 37; Maaike-Manon dv P Kallen - born en E M van Rheenen Treubstraat 125; Peter zv C van der Plas GHV en W Schaaup Hoorneslaan 665; Maart je J dv M J den Hollander en W van der Plas Duinstraat 40; Rijk F zv W Koud- ijs en J A Strubbe Reygersberglaan 22; Jan W zv W Haasnoot en W van Vel- zen Meidoornstraat 10; Tamara E L dv C K Hamer en L B Vis J. Th de Visser straat 69. Ondertrouwd: E Güzel 26 jr Andreas- plein 11 en J J M van Duijn 26 jr, Louwestraat 32; C Verhoog 22 jaar Kerkstraat 16 en G C Vooijs 22 jaar, Jacob van Heemskerklaan 3; W van Rijn 21 jaar. Waal Malefijtstraat 79 en J Guijt 18 jaar, Roest van Limburg- straat 36; A B Schaap 21 jaar, Jan van Galenstraat 8 en J J Plug 19 jaar, de Waal Malefijtstraat 47; J Zandbergen 26 jaar Valkenburg en J van Duijven- bode 21 jaar, Paul Krugerstraat 11; P A Stijger 22 jaar, Mr. C Fockstraat 15 en A N van der Plas 22 jaar, Sluis weg 90. Gehuwd: Johannes G A Martens geb. 21-11-33. te Sittard en Clara Y J Fran ken gebd 28-2-46, Princestraat 31; Nico- laas van Rhijn geb 5-2-47, Jan Evert- senlaan 1 en Johanna Noort geb 31-1-50 Harry Rampersad geb 7-7-45, te Bloe- mendaal en Geertje van der Bent geb 15-9-44. Weth Ouwehandstraat 22; Ja cob Haasnoot geb 12-6-43. Boslaan 177 en Petronella van der Marei geb 11-12- 47. Nachtegaallaon59; Petrus P H Speel geb 2-3-44 te Leiden en Colomba J M P Volwater geb 12-11-46, Anjerstraat 1; Cornelis van der Plas geb 12-10-46 te 's-Gravenhage en Dirkje van Rijn geb 8-10-48, de Waal Malefijtstraat 61; Frederik Borman geb 24-6-48, Wasse- naarseweg 75 en Marjan Schaap geb 30-4-48 te Zeist; Lambertus Maria van Noort geb 22-1-47, Wassenaarseweg 75 en Henriétte W A van Buul geb 1-6-49, te Waalwijk; Peter Q A Hogewoning geb 1-4-48, Joost Banckertstraat 32 en Antonia Booden geb 13-2-49 te Lisse; Johan B F Erdmann geb 14-2-49, Was senaarseweg 75 en Justina J G M van Lith geb 8-11-47 te Muiden. Overleden: Anthonius Th Okkerse, 75 jaar, O verrijn 7; ""auline Spielmann 81 jaar wv T Jabaaij, Overrijn 7; Cor nelia J M Krol 89 jaar wv A Parmen- tier, Overrijn 7; Alida K E">on 81 jaar wv J Verhaar Valkenburg; Jacoba L Verstraate.i 78 jaar wv J Wels, Rotter dam; Franciscus W C Lange 15 mnd Baljuwstraat 16F; J Ouwehand 7 jaar Boerslaan 88. Haas. Ruud Westerbeek, Marlette Zwetsloot. Willy Blokkeres. Joke Meeu- wissen. Marian Homan, Anneke Homan, Rob Oorschot, Hans Kooistra, Arnoud Bosch. Cokkle Nlcola. Els v/d Kwaak. Michlel Zwetsloot. Ralf Zwetsloot. Fred Wolvers. Pieter v/d Plas, Marleen v/d Ploeg, Mary Logher, Mark Jonkheer, Jo hanna van Retsen, Gljsbert Rietkerk. Sjaak v/d Lans. mevrouw AMD Rut. grlnk, mevrouw D C de Zwart.mevrouw A M Dobbe. mevrouw J M Slingerland. J J M Allard, Marjolein Zwetsloot. Herma Perfors. Leo van Reisen, Henriette Kte- bert. Elize Kapteln, Marry Bergman. Jan Luyk, Ronald de Zwart. Wim v/d Vaart. Tiny van Ruiten, Hellen Hoogervorst, Els Owel. Dorothea Owel, Hllde de Roo, Joke Bergman, Aneke Slingerland. Conny Slingerland, Tanaquil Ofner. Llesje v/d Horst, Jeannet v/d Horst, Mary Zeestra ten. Ilse Verdegaal. Ellen v/d Neut, Paula Kortekaas, Joke Kortekaas, Frieda Lam- boo. Lees v/d Zwet, Hetty Broer. Marjo Broer, Freek Homan, Jos van Straalen, Hans Hooymans, Frank Bemelman, Ria Baak, Sjany van Ruiten, Jolanda van Breukelen, Jolanda de Zwart, Jan Meyer, JaapSples, Bart Kangeveld, Kees Lange- veld, Eddo van Duyn. Ada Heruer, Rlnus Mazee, Els Berg, Ellen Luyk, Inge v/d Vaart, Ger van Dijk, Jeannet Waasdorp, Petra stelma, Kees Luyk. Nlcolette Zeestraten, Henk Krom. Annelles van Dam. Paula Kuiper, Bernadette Berbee, Zita Koolstra, Janny v/d Niet, WUma Wagenmakers, Jos Kapteln, Peter Zeestraten, Cor Berkhout, wim van Tol. Jos van Noort, Ruud van Dijk, hans Kor tekaas. Brlgld van Rooyen, Carollen Ver degaal. Wlllred Vermeulen. Cora v/d Put ten, Mary Moerkerk, Helma Meyer, Frans de Vos, T van Steyn, Richard v/d Voort, Guldo Lubbers, Hans Vermeeren, Trudy van Rooyen, Angela v/d Lans, Carla Po. lerman, Ad Wassenaar, Tinny Philipse, Hanny Vlscher. Wim v/d Lans, Jary Rle- zeweide, Anneke Ransdorp, Coby Meeu- wissen. Jolanda Eist, Joke Onderwater, José de Wit. Anja van Ruiten. Voor het B-diploma slaagden: Joke Mol. Ingrid Wijnobel. Hanneke Verdegaal. John v/d Schrier, Bart Langeveld. Peter Smit. Jeannet v/d Horst.Cockie Turen- hout, Otto Vink, Emlle Koelhuis. Benno van Noort, Erik Wijntjes. Wim v/d Lans, Léon Nieuwenhuysen, Marty Rhijnsbur- ger. Karin Bergman, Addy Bakker, Jan Luyk, Peter Romsem, Wim Moolenaar, Aad Eikelenboom, Paul v/d Vaart. Erik Verdegaal. Nice van Rossen. Roel v/d Zaag, Kees Buurman. Marry Logher. Henk Kampinga, Roel Kampinga, Ten Huyzer, Piet van Weeren, Annelles van Dam. Jeannet Dijkstra. Ria Bergman. Henriet v/d Krogt. Jaap Spies. Ruud Westerbeek. Elly Vos. Mariët Zwetsloot. Joke Meeuwissen. Piet Hein Verdegaal. Bertha Eikelenboom. Jan Zwaan.Jan Ho man, mevrouw A M Dobbe. E M v/d Lans. mevrouw D C v/d Zwart, Eric Marsman. Hans Oudshoorn, Rob Oudshoorn. Ada van Vliet. Hellen Hoog ervorst, Anneke Slingerland. Leendert van Roon. Jozé Langbroek. Irene Stelma. Marjolein Zwetsloot, Leo van Reisen. Derk Hueting, Rob van Reisen. Bert Ult_ hol, Dick Plagmeyer, Paula Kuiper. Mari- us Stehouwer, Arnoud Bosch, Helma Meyer. Johanna Vlsscher. Voor het C-dipIoma slaagden: Harry Berg, Nico Kaptein. Toos de Wit. Jan Homan, Edmond Ofner, Fadhilda Ofner. Tineke Hogervorst. Henriet v/d Krogt. Leny van Weeren, Roland van Duyn. An ke van Veen. Lotty Keuning. Annemarie Homan. Patricia Hoogervorst. Tiny v/d Lans, Jan Rhijnsburger, Monique Wijno bel. Prijsuitreiking bij zwemvereniging SASSENHEIM De grote zaal van het Bruine Paard was zaterdag avond gevuld met jeugdleden van de zwemvereniging en leiders en bestuursleden. Hoofddoel van deze contactavond was de prijsuitreiking na dë kampioenschappen, waarvan de namen der prijswinnaars vorige week reeds werden gepubliceerd. De avond stond onder leiding van de waarnemend voorzitter, de heer Nieuwenhuysen. Deze begroette in het bijzonder wethouder Mazee, die de bekers zou uitreiken. Verder deed hij de mededeling dat de voor zitter, de heer Gorter, helaas als voorzitter moest aftreden in verband met het grote aantal functies naast zijn normale dagtaak. Wethouder merkte nog op dat het bestaan van de zwemvereniging de zorg van het gemeentebestuur, wat betreft het rr.dat ook U aangaat. Steeds meer mensen roken filter king size sigaretten. Wat gisteren een verschuiving leek in de rookgewoonten is vandaag een duidelijke revolutie! In 1968 roken de mensen anders, ze roken filter king size. Norton heeft daaruit de enig mogelijke, konsekwentie getrokken: 25 voor fl. 1,50 Misschien rookte u nog geen filter sigaretten. Probeer dan Norton Filter King Size! De volle echte tabak van de meest selecte amerikaanse plantages, het direct® filter en het interessante king size formaat maken van Norton Filter King Size die regelrechte, vitale sigaret die U onmiddellijk herkent. Steek er een op juist dat direct® filter geeft die zachte en toch verrassend-echte smaak! Norton Fitter King Size - rijp, vitaal, eent... World Registration Pending Politie deed wat mogelijk was KATWIJK Het raadslid Ver does heeft B. en W. gevraagd, waarom de strandambulance na aankomst niet direct in gebruik is gesteld. Bij een ongeluk op 26 juli was de auto niet beschikbaar. De volgende dag wel. In de politiepost was geen zuurstofkoffer aanwezig. Dr. Overdijkink had gehoord, dat pas na een kwartier een dokter ter plaatse was. B. en W. antwoorden, dat de op donderdagavond 25 juli afgeleverde ambulance inderdaad zaterdag 27 voorkomen van ongelukken, ver licht. Na de pauze waren er spelen en werd er bij muziek van de gebroe ders Van de Vlugt uit Voorhout ge danst juli nog niet bij de strandpost was geplaatst, omdat de politie dacht, dat de inrichting van de wagen nog niet klaar was. Achteraf bleek, dat de auto vrijdagavond 26 juli voor gebruik in gereedheid was ge bracht. Door een misverstand was daarvan niet gebleken. Het slachtoffer van het betrok ken ongeluk, een Duitse badgast die later in Leiden is overleden, is in eerste instantie behandeld als een drenkenling, waarbij zuurstofbe handeling primair staat. De zieken auto van De Verpleging heeft hem zo spoedig mogelijk naar het be ademingscentrum van het zeehos pitium gebracht. Het lukte niet een arts te berei ken, maar dat was in de gegeven situatie niet van belang, omdat met het vervoer naar het zeehos pitium toch niet op de komst van een dokter wordt gewacht. Overigens is achteraf gebleken, dat hier geen sprake is geweest van een drenkeling, maar van een hartpatiënt die onwel was gewor- en. De zuurstofkoffer uit de politie post was meegenomen in de po li tiejeep voor begeleiding van de zeeprestatietocht van de KRB. Af doende maatregelen waren getrof fen om bij een ernstig ongeluk op het strand onmiddellijk met de KATWIJK Naar aanleiding van een informatie van raadslid dr. Overdijkink naar de stand van za ken met betrekking tot de beweeg bare vloer van het zwembad, delen B. en W. mee, dat het overleg nog niet geheel is voltooid. Er wordt gezocht naar het treffen van zodanige voorzieningen, dat de kans op niejwe storingen tot een minimum word beperkt. Zeer bin nenkort een definitieve conclusie te verwachten. jeep ter plaatse te kunnen zijn. In afwachting van de komst van het apparaat werd door politiemannen mond-op-mondbeademing toegepast. B. en W. vinden, dat van de kant van de politie alles is gedaan wat in redelijkheid mocht worden verwacht. De heer Grimbergen heeft ge vraagd, waarom de ambulancewa gen is ingezet bij een ongeluk in Katwijk aan den Rijn. De wagen zou toch altijd op het strand zyn? B. en W. antwoorden, dat dit op verzoek van een arts is gebeurd en als uitvloeisel van de zienswijze van de plaatselijke artsen, dat deze ambulance bij voorkeur gebruikt behoort te worden voor patiënten, die beademing en hartmassage no dig hebben. Daartoe is de wagen namelijk speciaal uitgerust. Aan- en uitkleden tussen auto's KATWIJK Raadslid Verdoes heeft er over geklaagd, dat tal >an strandbezoekers zich tussen de aan de Boulevard geparkeerde auto's uit en aankleden. Het betreft hier met name het parkeerterrein bij restau rant De Zwaan en het parkeerter rein aan de Zuidboulevard. B. en W. antwoorden, dat de op merking onder de aandacht van de korpsche. van pol:tie is gebracht. Hoewel op dagen van massaal strandbezoek de taak van de politie verre van gemakkelijk is, is inmid dels getracht ook aan de gesigna leerde overtreding aandacht te ge ven. KATWIJK Tijdens en na de uitvoeringen van Amusanto wordt het in het Andreashof niet al te nauw genomen met de normen van openbare orde en zedelijkheid. Aldus raadslid Pronk, die B. en W. om politietoezicht aldaar heeft ver zocht. Amusanto treft in di. verband geen enkele blaam. B. en W. heben het verzoek inge willigd. Oranjefeest Katwijk aan den Rijn WARMOND Speciaal voor be zitters van aquaria en mensen, die drinkwater voor bedrijfsdoeleinden gebruiken, wordt erop gewezen, dat het drinkwater momenteel wordt gechloreerd in verband met werk zaamheden aan de hoofdleiding in het bestemmingsplan Endepoel. Zo dra de toevoeging van chloor wordt beëindigd, zal dit worden meege deeld. WARMOND De postdulvenhouders- verenlglng nam zaferdag deel aan een wedvlucht vanuit St. Kath. Wavre af- sand 127 km. In concours waren 183 dui ven. Uitslag: J den Dunne 1, 3, 4 en 5; Van der Zwart 2; A v d Drilt 6; J Colscn 7; A j van Ruitenburg 8 J C de Koekkoek 9; A Mol 10. KATWIJK AAN DEN RIJN Mede ook dankzij het mooie weer zijn zaterdag de Oranjefeesten zeer ge slaagd. Het was de hele dag een ge zellige drukte in het Rijndorp. Al vroeg trok een schare vissers naar de Overrijn voor de traditionele viswedstrijd. Spoedig werd de wens geuit het stekje te verwisselen oor een in liet Kanaal. Hier lukte het be ter en toen de tijd. verstreken was, was menige vis op het droge gebracht. De prijswinnaars bij de senioren waren H Wouters 202 pnt, J Vos, 197, N van Rijn 124, J Eldering 101, C Koelewijn 84, J Koedam 77, C de We ger 50, P van Egmond 42, H Ouds hoorn 40, J Möller 33; bij de junioren N Kleijne 130, Luk Oudshoorn 94, R de Winter 84, J Pregor 80, R Snoek 61, T Verhoog 52, N van Duyn 44 en G van Dijk 44. Op de voetbalvelden in de Kool- B. en W. Kativijk wensen: ALPHEN De jeugd van de speeltuinvereniging Eensgezind had een prachtig feest op het terrein aan de Kortenaerstraat. Er kwam een fantastisch kampvuur aan te pas, dat vrijdagavond werd ontstoken. Daarna kampeerden de zestig deel nemende jongens en meisjes in twee grote tenten van de stichting Jeugd- haven. Zaterdagmorgen om zeven uur werd reveille geblazen, waarna in pyjama ochtendgymnastiek werd ge daan, gevolgd door een gezamenlijk ontbyt. De dag werd daarna gevuld met allerlei leuke spelen en er werd zelfs aan kuipjesteken gedaan, tot plezier van velen, 's Middags was er een pannekoekenmaaltijd en de dag werd afgesloten met een lampion optocht. Ook dit feest heeft weer bewezen, dat de vereniging zelf actief genoeg is. Zij hoopt nog wel op wat meer medewerking van de gemeente, ver telde voorzitter M. Fokker ons. Zo wil men graag een clubgebouwtje plaatsen, terwijl ook het veld hoog nodig moet worden geëgaliseerd. KATWIJK De brandweerkorp sen van Katwijk aan Zee en Kat wijk aan den Rijn zullen worden samengevoegd. Dit blijkt uit het antivoord van B. en W. op een vraag van raadslid De Vries. De heer De Vries had gehoord, dat de brandweer te Katwijk aan den Rijn zou worden opgeheven. De oorzaak zou zijn de voortdu rend verslechterende verhouding met de brandweercommandant en in het feit, dat men uitsluitend de beschikking heeft over verouderd materiaal B. en W. antwoorden, dat het niet in het voornemen ligt voor deze ploeg een nieuwe materiaal wagen aan te schaffen. Dit is ook aan de brandmeester medegedeeld, onder de toevoeging, dat dit niet de opheffing van deze groep, welker medewerking aan de brandbestrij ding B. en W. zeer waarderen, in hield. B. en W. menen, dat deze gang van zaken volkomen overeenstemt met de ook landelijk waarneem bare tendens tot centralisering van het brandweerapparaat. Het komt hen voor, dat door een samenvoe ging van de brandweergroepen be tere mogelijkheden voor training en samenwerking ontstaan. Zy ver trouwen dan ook gaarne, dat de le den van de brandweerploeg te Kat wijk aan den Rijn bereid zullen blijken hun medewerking ook in de nieuwe vorm te blijven ver lenen. luin bestreden verscheidene bedrijfs groepen elkaar. De hoogstgenoteerde drie elftallen waren: 1 groep Klave- rij-Koomen, 2 groep Van Rhijn en 3 groep Barnhoorn. Volkszang Voor de volkszang op de Turf markt was vooral van de zijde der jeugd belangstelling. Voor suppor ters was het nog wat vroeg. Bijzon der in de smaak viel de muzikale rondgang van de muziekvereniging Harmonie Katwijk, vooral het muzi kale bezoek aan de bewoners van Huize Callao en De Wilbert. De tekenwedstrijd voor school kinderen bij de r.k. kleuterschool in de Kerkstraat trok vele liefheb bers en kijkers. De eerste prijzen waren voor Jan de Raad (6 jaar), Karin Haasnoot (7), D Wassens (8), Alex Ouwehand (9), E van der Veen (10), N Ruygrok (11) en J Nugter (12). Iets bijzonders bleek het optreden van Devilé uit Leiden met ook de bekende imitator André van Duin. Ruim 1300 kinderen waren daarvoor naar de veilingha] gekomen. Bij De Roskam werd 's middags een stoelendans gehouden met prij zen voor 1 L van Egmond, 2 R Hoek, 3 M Bekx, 4 P Meyer en 5 M van Duijn. Nadat het tamboer- en pijperkorps DVS in de Commandeurslaan een in teressante demonstratie had gehou den, ging de belangstelling uit naar de lampionoptocht, waaraan ook mewerkten De Harmonie Katwijk, DVS uit Katwyk aan Zee en DWS uit Rijnsburg. De feestdag werd besloten met een populair concert door De Harmonie Katwyk in de muziektent aan de Turfmarkt. Aan de Rijnstraat stonden enkele tenten met attracties. Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Dinsdag: hoog water 12.18 uur; laag water 7.43 en 20.13 uur. Prijsuitreiking hotelvoetbal NOORDWIJK In het Casino zijn de prijzen uitgereikt van de ho telvoetbalcompetitie. Ht t elftal van Huis ter Duin prolongeerde de vorig jaar behaalde titel. Tweeue werd het team van het Palcehotel, derde Zingerhctel, vierde Rembrandthotel. De prijsuitreiking werd verricht door meviouw Schuit, de echtgenote van de directeur van hotel Huis ter Duin. Hengelwedstrijd NOORDWIJK De feestelijk heden van de Oranjevereniging Noordwijk-Binnen begonnen zater dagmiddag met een viswedstrijd in de Leidsevaart voor dames en heren van vijftig jaar en ouder. Heel wat bedaagde hengelaars za ten op deze fraaie zomermiddag aan de waterkant om hun geluk te be proeven. Onder hen bevonden zich drie dames, die in de hengelsport hun mannetje bleken te staan, al brachten zij het niet tot de eerste zeven. De prijswinnaars: 1 J Vink, 2 C Koppe. 3 B Hoogduin. 4 S de Groot. 5 G van Werkhoven. 6 P van Werk hoven. 7 J van Werkhoven. De leiding van dit evenement be rustte bij De Sportvisser. Brand in rietschelf NOORDWIJK Gisteren rond het middaguur brak brand uit in een rietschelf in het land langs de Duinweg. Omdat de schelf vlak te gen de duinvoet stond, was het ge vaar van een fikse duinbrand niet denkbeeldig. De snel ter plaatse zijnde brandweer slaagde er echter in het vuur in de kiem te smoren. SASSENHEIM De voetbalclub Teylingen hield vrijdagavond haar jaarvergadering onder leidinp. van voorzitter Van der Meer. Deze sprak zijn blijdschap uit over het nieuwe clu jb.dd en over et feit, dat bin nenkort het verharde trainingsveld in gebruik kan worden genomen. Het clubhuis moet nog wat worden verbeterd Secretaris en penningmeester brachten een jaarverslag uit. Er is ruim i 6000 in kas. De jeugdafdeling telt 181 leden. By de bestuursver kiezing werden de heren C. J v. d. Meer en H. L. van Veelen herkozen; in de vacature-Van Reisen werd de heer P. Berg gekozen. Het donateursgeld wedr verhoogd tot f 10 per jaar en de ledencontri butie tot f 1, f 0,40 en f 0.30 per week, afhankelijk van de leeftijd. De heren N Zeestraten, H. de Zwart en Wolvers werden herko zen in d elftalcommissies; in de vacatures Jorna en Van der Klugt koos men de heren A. Owel en B. van Vliet P.zn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 9