TV Rijk Amerika telt twaalf miljoen hongerenden glazen muur Idolenshow uit Italië Zomer-tv Bewogen tv-reportage IZ TAYLOR GEOPEREERD Papa John Cannon OVERHEMDEN kreeg een prijs VANAVOND TE ZIEN VANAVOND TE HOREN Pinkstergemeenten tot bloei in Zuid-Amerika elke tijd is tijd voor VAN NELLE thee KAMERLID WIL VAARBEWIJS door 7%<sbiuwkq uinnoy DINSDAG 23 JULI 1968 nmentaar JAN Janssen, gefilmd en geïnter viewd na zijn grote overwinning, tcelleerde gisteravond natuurlijk in AVRO-sportrubriek en zei nog s alles wat hij al eerder heeft ge- \gd. Wij konden zien hoe hartelijk Ij; werd gevierd en hoe blij iedereen met zijn prestatie. In haar actualiteitenrubriek ver- jnde de AVRO een Duitse film ter autodiefstallen en de mogelijk- den waarop gestolen wagens naar •Igië en Nederland worden ge kokkeld en daar verkocht. Van jederlandse zijde werd een beetje je domper op deze sensationele me edelingen gezet bij vermelding dat it euvel, door georganiseerde ben- uitgevoerd, niet zo erg veel voor al wordt het zeker gesigna- ■d.' ebt Het is moeilijk, zulke organisaties te rollen, vooral doordat de grens- trole zo vluchtig moet zijn ter ■rkoming van oponthoud. Er viel weer volop te genieten van lige Russische danskunst via in Am- jirfjterdam gemaakte opnamen, waar- Ver wij reeds uitgebreid schreven en jaar van men moet houden om het kunnen waarderen. Met afleveringen van diverse lo de Amerikaanse amusements- les op beide netten werd de wei- g om het lijf hebbende zomerse levisieavond verder volgestopt, [ristal tussen het glas bleef het ussisch ballet. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Het rijkste land ter wereld, Amerika, telt ln zijn uit gestrektheid twaalf miljoen blanke en gekleurde burgers, die hongeren en volstrekt onvoldoende worden bij gestaan door het aanbieden van wil lekeurige overschotten aan le vensmiddelen (bijv. potten pinda kaas), die zij nog niet eens kunnen kopen. Zij maken deel uit van de 30 tot 35 miljoen zeer armen, die de V.S. huisvesten op een bevolkingstotaal van 200 miljoen. Dit kunt U leren uit een 50 minu ten durende tv-reportage welke de KRO vanavond op Ned. 1 uitzendt, een reportage, die één aanklacht vormt tegen het slechte regeringsbe leid. Merkwaardig genoeg niet ge maakt door een tv-team uit een an der land, maar door het eigen toon aangevende network CBS, dat het programma zonder bezwaar nog ex porteert ook. Aan eerlijkheid dus geen gebrek. Tien maanden lang was het CBS-filmteam op reis om Amerika te doorzoejken naar wantoestanden op dit gebied. Men wist, waarheen men moest gaan, reporter Culhane, zeer bekend in de V.S. wees de weg. Natuurlijk kwam het team terecht in de arme negerwij ken van de grote steden, maar ook bij blanken, Mexi canen en Indianen in de steden zowel als op het platteland. U zult kunnen zien, hoe San Anto nio (Texas) zijn 250-jarig bestaan vierde met een internationale wel vaartstentoonstelling.. en 400.000 hon gerende Mexicanen aan de andere kant van de stad. Hierover is al meer gepubliceerd. Vlak bij Washington ligt het steen rijke Loundoun County, waar de gro te paardenliefhebbers elkaar ontmoe ten, maar waar ook duizenden straat arme pachtboeren onderdak vinden. In de prachtige woestijnen van Arizona en New Mexico komen 125.000 Indianen bijna om van ontbe ring. Amerika kan niets doen voor zijn verdreven Indianen. Alabama Het ministerie van landbouw, meldt de reportage, doet wel iets: het koopt de voedseloverschotten van de boeren op en deelt die onder de ar men uit. Gezegd wordt: dit is een voordc- Hngc transactie voor regering en boe ren, maar de armen worden er niet minder hongerig door, want het be treft eenzijdig voedsel: groenten, eie ren, vers vlees en verse melk maken er nooit deel van uit. De bedéling is bedoeld als aanvulling op het tekort aan eten, maar voor miljoenen bete kent dit alles wat ze krijgen. In het door Wallace zo geprezen Alabama kent men een bonboek- jessysteem. Het ministerie van land bouw wijst bonnen aan die kunnen worden gekocht voor bijv. 25 dollar en dan bij aankoop van levensmidde len 70 of 80 dollar waard zijn. Maar... de bonnen moeten worden aan geschaft in partijen, voor 5 of 10 dol lar tegelijk en de meeste hongeren den slagen er niet in, zo'n bedrag ooit bij elkaar te sparen. Ook dat is geen echte hulp.. H/IINA EN JOHNNY zijn twee van de grootste Italiaanse vocale sterren en zij treden op in de idolen- show ,JSabato Sera" (Zaterdag avond), welke de KRO rustig op dinsdagavond uitzendt. Mina is niet tevreden met haar groot en fors figuur: „Ik ben net een paard", zegt zij misprijzend. Maar dat staat haar enorme popula riteit niet in de weg: zij wordt „de Barbra Streisand van Italië" ge noemd. Zij vindt haar grootste kracht in de gevoelige song, niet alleen in haar moedertaal, ook in charmant Engels. Johnny Dorelli huldigt een ander genre, hij is het beat-idool. Zijn volimineuze stem heeft het Carusotimbre, maar kan ook de schreeuwige kant uit, als dat gewenst is. Hij staat er om bekend, dat hij een hekel heeft aan nette overhemden met yoed- geknoopte dassen en die alleen maar gebruikt als het officieel nodig is. Zijn grote successen sinds zijn eerste hit van 7 jaar jaar geleden heeft hij altijd wel een liedje bij de top-tien zijn hem niet naar het hoofd gestegen: Johnny Do relli is een aardige, rustige jongen die ervan overtuigd is, dat hij zonder hard werken zijn hooggenoteerde plaats nog altijd kan verspelen. Behalve deze sterren treden in de show (Ned. 1) op Rocky Roberts, Enrico Simonetti, Lola Falana en de Lester Wilson dansers. 1 PER JAAR PER MAN Gefaald Kortgeleden hoorde U Wallace, de voormalige gouverneur van Alabama, vurig beweren dat in zijn staat de negers een redelijk goed leven heb ben, dat zij er werk en brood vin den. beter dan in het door hem ver guisde Washington. De camera's laten het anders zien: de negers doen het slechtstbetaalde werk op de katoenplantages, waar de handarbeid door mechanisatie voort durend vermindert. Gevolg: werk loosheid en honger. Over heel Amerika kent men de vicieuze cirkel van armoede, gebrek aan schoolonderricht, tekort aan ken nis, geen werk, armoede. De Amerikaanse regering, die in het buitenland helpt bij de strijd te gen de honger, faalt in eigen land, is de conclusie die wordt getrokken. Men gelooft dat dit mede tot oorzaak heeft dat het ministerie van land bouw, dat in de eerste plaats is ge richt op het welzijn van de boeren, de oplossing van het hongerprobleem in handen heeft. Vele Amerikanen zouden de hulp verlening liever zien overgedragen aan de ministeries voor volksgezond heid of sociale zaken. Men kan immers geen twee belan gen tegelijk dienen! U bent nu voorbereid op hetgeen U vanavond krijgt te zien. De schrij nende nood van armoede en honger zal echter harder aankomen dan wij U hier vertelden. U zult babies van honger zien sterven onder de handen van artsen, die machteloos staan. U zult mensonwaardige behuizingen, vervuiling en ziekten opmerken. Op zichzelf is het geen nieuws meer, zulke schokkende beelden thuis te krijgen. Wel stemt het tot naden ken, dat deze film is gemaakt in het rijkste land van de wereld, waar de een hongert en de ander ongehoord veel geld kan stuksmijten. (Van onze radio- en tv-redactic) HILVERSUM Voor zijn rol van papa John Cannon, de zilverharige patriarch uit de serie „High Chapar ral" heeft acteur Leif Erickson in de Amerikaanse staat Nebraska de jaar lijkse Buffalo Bill-prijs gekregen. Niemand minder dan gouverneur Norbert Tiemann overhandigde hem tijdens een feestelijke plechtigheid de onderscheiding, die uitgeloofd wordt voor de beste cowboyrolspelers in films uit de pionierstijd. De gouverneur hield een waarde rende toespraak tot de wat grimmige acteur van Zweedse afkomst, die op het ogenblik wegens een onverkwik kelijk proces (dat hij, zoals u weet, zijn buurvrouw wegens laster aan deed) in de publiciteit is. Erickson werd geprezen wegens „zijn uitste kende bijdrage tot kwaliteits familie amusement". De acteurs van Bonanza, die in voorgaande jaren deze prijs al eens bemachtigden, hadden ditmaal het nakijken. Het zit altijd een beetje moeilijk met deze concurrerende se ries, die toch door één network in Amerika worden uitgezonden: toen het twee jaar geleden leek alsof Bo nanza's ster ging tanen, werd als ver vangende serie fluks „High Chapar ral" aangeboden. De kijkers echter lieten Bonanza niet in de steek, de kijkdichtheid steeg weer flink en nu staan de series lustig en hoog ge waardeerd naast elkaar. AMSTERDAM De Nederlandse man, die elk jaar meer dan een miljard gulden aan zijn bovenkleding besteedt, kocht vorig jaar meer dan drie overhemden. In totaal waren dat er 14 miljoen. Verder schaften de mannen 2 miljoen jassen aan, 2,6 miljoen kostuums, 1,5 miljoen kolberts en 8,6 miljoen pantalons, j Ondanks deze miljoenencijfers was het voor de Vere- Jniging Nederlandse Herenmodebeurs bepaald geen goed jaar. De omzet in eigen land daalde met 8 procent, maar de export steeg met 12 procent De totale produktie daalde met 3 a 4 procent. Vergeleken met andere Europese landen was deze da ling niet zo groot. De vereniging organiseert 2, 3 en 4 september in de Rai weer een herenmodebeurs. Ned. 1 KRO 7.06 uur feuilleton „De avonturen van Christobal" 8.20 uur Italiaans showprogramma. 9.10 uur aflevering „De wrekers". 10.00 uur CBS-documentaire „Honger in Amerika" Ned. 2 NTS 7.35 uur ..Wij Europeanen": Bulgarije 8.20 uur aflevering Dubbelspion. 9.10 uur repetitie en uitvoering van Dvorak's 5e symfonie door de Berliner Philharmoniker onder leiding van Von Karajan. LONDEN De 36-jarige Engelse trice Elizabeth Taylor heeft zondag Londen een zware operatie onder- lan. De ingreep was van gynalcolo- aard en heeft tot gevolg dat actrice geen kinderen meer kan Haar toestand is nu bevre- k0.gend. Taylor werd vorige week ^joensdag in het ziekenhuis opgeno- g len. Aanvankelijk werd meegedeeld, its pt er een lichte ingreep nodig was. .-In ?thiMen rekent erop, dat de actrice :n ter ongeveer twee weken het zie- :nh,uis weer kan verlaten. Daarna toet zij vele maanden rust houden. jen! ij"* Denise Maes weg bij Vlaamse tv HILVERSUM De BRT ziet over een week met teleurstelling een van zijn populairste tv-omroepsters, De nise Maes, vertrekken. Denise heeft behalve haar omroepsterswerk gedu rende tien jaar, ook diverse shows gepresenteerd en als zodanig is zij ook bij ons bekend geworden. Zij vindt het nu echter welletjes en heeft een voorlichtingsbaan bij een grote Belgische firma aangenomen. Daar begint zij op 1 augustus aan haar nieuwe taak. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM CVK en IKOR zullen op 4 augustus ('s zondagsa vonds 7.05 uur Ned. 1) een documen taire vertonen waarin wordt aange toond hoe in Zuidamerikaanse lan den, vooral in Brazilië en Chili, de Pinkstergemeenten zich ontwikkelen tot een nieuwe volkskerk. Dit is een programma, dat Fritz Puhl maakte voor het tweede Duitse tv-programma ZDF. Er wordt in ver teld en verklaard, hoe het enthousi asme voor de gaven van de Heilige Geest velen aantrekt, omdat de toe passing daarvan zo sterk in de prak tijk wordt gebracht. AFTERNOON BUILTJES De Latijns-Amerikaanse Pinkster- groepen zijn nl. vooral actief op soci aal-politiek terrein, o.a. ten aanzien van vorming en onderwijs, zo laten de kerkelijke zendgemachtigden ons weten. Dit brengt juist in deze lan den waar het leven voor tallozen zeer moeilijk is, grote belangstelling te weeg. DEN HAAG Voor het besturen van een motorvaartuig met een be paald aantal pk's moet een vaarbe- voegdheidsbewijs verplicht zijn. Het Tweede-Kamerlid van de KVP, dr. T. E. E. van Schaik heeft deze suggestie aan de ministers van justitie en ver keer en waterstaat gedaan. Dr. Van Schaik stelde over deze kwestie vragen naar aanleiding van een aanvaring tussen twee speedbo ten bij Kaagdorp. Een persoon kwam bij dit ongeluk om het leven en twee opvarenden werden ernstig gewond. Hilversum I AVRO 7.35 uur Cees de Lange in zijn Rariëteitenkabinet. 8.45 uur hoorspel „Zeil in zicht": „De meeuwen krijsen". 9.20 uur feestavond in Beatrixoord. 10.55 uur Nederlandse muziek. Hilversum II KRO 8.00 uur concert door het Radio Filharmonisch orkest solisten. 9.15 uur Marco Bakker zingt bij het Omroeporkest. 9.35 uur Radio Kamerorkest concerteert. 11.00 uur vakantiemagazine „Vergezichten": Wenen. 148 De avond, toch al ver gevorderd, vloog voorbij. Toen Freek opstond om heen te gaan, moest hij beloven terug te komen. Niet voor een officiële visite, maar weer voor zo'n gezellig aanloopbezoek. Hij beloofde het, zonder achtergedachte. Hij had zich deze avond hier rustig en behagelijk gevoeld, niet bekéérd, niet overtuige, maar alleen rustig. Deze mensen wilden hem ook niet bekeren of overtuigen. Hoogstens spraken zij onomwon den over het werk, waarvan zij zo vervuld waren, dat het hen steeds weer naar de lippen drong. Freek kon begrijpen, dat de inboorlingen hen grootvader en grootmoeder noemden. Zij waren ook als grootouders, die van hun kleinkinderen hielden én ze vertrouwden. Het leek bijna iets onwaarschijnlijks dat er nog zulke mensen beston den. Bongerdsma liet de bezoeker uit. Hij stond in het verlichte deurgat als een groot, zwart schaduwbeeld. Ik dank u voor uw gastvrijheid. De zendeling maakte een afwerend gebaar. Houdt op, anders moet ik jou weer voor je bezoek bedanken om in stijl te blijven. Tabé, je komt maar gauw terug. Een arm werd geheven ten groet. Freek keek een paar maal om en zwaaide als naar een oude bekende. Een grijze zendeling, een Fries, met een donkere vrouw..- Wonderbaarlijk ging het in het leven. Eén ding had hij gezegd, dat zich bijzonder in Freeks hersenen had geplant, dat materialisme een surrogaat zou zijn voor christendom; materialisme was dus ook een .reli gie'. Dikwijls kwam Freek dat voorjaar en die zomer bij de vriendelijke oude mensen in het kleine zomerhuis achter de strandweg. Hij werd er behandeld als een zoon en dienover eenkomstig verwend. Soms wandelde hij met de beide oudjes, toonde hun mooie plekjes in de omgeving, die zij waren vergeten in hun tropen jaren, en zat met hen samen menige zomeravond op een stil strandterras. Vanzelf gleed dan ook het gesprek van de zendingsterrei nen, naar de schoonheid van de natuur, zoals die oorspron kelijk bedoeld was en naar het werk, dat eigenlijk nooit uit hun gedachten kwam. Bongerdsma noch zijn vrouw waren schijnvroom of schijnheilig; van een strenge orthodoxie of een koud ker- kisme vond Freek bij hen geen spoor, hoe hij er ook naar speurde. Zij lieten zich leiden door hun mensenliefde en hun idealen, hadden daarbij voor allen en alles een open oog en een willig oor, zonder de mond vol te hebben van uitverko renheid voor zich, en dood en verdoemenis voor een ander. Nooit vroegen zij Freek met hen mee naar de kerk te gaan, nooit drongen zij hem geloof te hechten aan hun overtui ging. En hoe konden zij luisteren! Gedrongen tot vertrouwelijkheid door hun stille gelijk moedigheid, die hem zo trok, vertelde Freek hun van zijn leven, van zijn lichte kinderjaren, van zijn donkere jon genstijd, zijn lange blijde .vakantie' bij oom John en tante Queeny; van zijn teleurstelling in alles, vooral nadat hij gemerkt had hoe zijn moeder uit kinderachtige jaloezie zijn oom en tante opzettelijk benadeeld had. Ook vertelde hij van zijn loslaten van elke vastheid en overtuiging, van zijn plotseling gedwongen heengaan van thuis en van de breuk met zijn ouders. Alleen over Noldie sprak hij niet, haar naam kreeg hij tegenover niemand over zijn lippen. Wat er was tussen haar en hem, daar waren geen woorden voor. En eigenlijk vertel de hij ook niet zijn hele levensgeschiedenis, als een boek waarvan men hoofdstuk na hoofdstuk voorleest; zo hier en daar ving hij uit de lucht een brokstuk van zijn voorbije jaren, v.an zijn kinderlijke blijheid, van zijn teleurstellende' jeugd. Ik geloof wel, dat jij nogal eens teleurgesteld werd ii* mensen, merkte de zendeling eens op. Ze zaten gedrieën op het terras van een kleine seizoentent: voor hen was alleen het korte strand met de rieten zo- merstoelen en hoog tegen het land op golvende zee. Door de schemer keek Freek naar het gezicht van de oude man, doch dat stond spottend noch onvriendelijk, alleen belangstellend. Freek knikte twijfelachtig; zo tot woorden gebracht wekte de vraag een verlegenheid in hem op, die hij niet kon verklaren. Vreemd, ik ben zoveel ouder dan jij, maar ik werd eigenlijk zelden teleurgesteld in anderen, veeleer in mijzelf. Vind jij jezelf soms zoveel beter, schort het hem daar? Omdat de toon niet schoolmeesterachtig klonk, alleen aan moedigend, kon Freek antwoorden. O nee, zei hij, dat niet. (Wordt vervolgd) Lappie Loep en het verdwenen standbeeld 67. „De veldwachter krabde eens met de vingers achter zijn oor. „Hetzelfde beeld?" vroeg hij verbaasd. „Ja," ant- woorde Bikkel. „De oprichter van Meeuwenoord is een en dezelfde man als de oprichter van onze stad." De veld wachter haalde verlicht adem. „En we hebben maar één afbeelding uit de nalatenschap van de goede man overge houden. snapt u?" „Ja!" riep de veldwachter. „U zcru dus snel uw eigen beeldje afmaken en dat dan verwisselen, 's nachts bijvoorbeeld... „Juist!" riepen Eduard en Bikkel in koor. „Dat mag niet!" stelde de veldwachter vast. „Dan bent u in overtreding..." TELEVISIE ANAVOM» K A Dl MORfiEN Hilversum I 402 m. AVRO: 18.00 Nieuws. 18.16 Radiojour naal. 18.30 Stereo: Dansorkest met zan «solisten. 18.55 Tref punt: Leven met Chemie, klankbeeld. 19.30 Nieuws. 19.35 Variëteiten kabinet. 20.45 Zeil in zicht, hoorspel. 21.20 Bea trix Feest-oord; licht gevari eerd programma. 21.55 Prome nade-orkest, Radiokoor en so list. 22.30 Nieuws. 22 40 Radio journaal. NRU: 22.55 Neder landse muziek in de komende tien dagen (opn). 23.55-24.00 24.00 Nieuws. Hilversum II 298 m. KRO: 18.30 Nieuws. 18.46 Actualitei ten. 1905 (NRU) Verslag -J.M.-Schaaktoernooi le Amsterdam. 19.08 Van Jc bu ren moet Je 't hebben: licht programma. 20.00 Stereo: Ra- dlophilharr.-onlsch orkest en solisten. 21.00 Gesprek over het ontwikkelingswerk in Afri- 21.15 Stereo: Omroepor kest en zangsollst. 21.35 Slerc- iilj o: Radio kamerorkest. 22.30 Nieuws. 22.40 Overweging. 22.45 De zingende kerk. 23.00 Verge- litl zichten: klankbeeld over We nen. 23.30 Stereo: Lichte gran* mofoonmuziek. 23.55-24.00 Nieuws. Nederland I. NTS: 18.50 Ba rend de Beer STER: 18 56 Re clame. NTS: 19.00 Journaal. STER: 19.03 Reclame. KRO: 19.06 De avonturen van Cristo bal. TV-feuilleton voor dc ieugd. STER: 19.56 Reclame. NTS: 20.00 Journaal. STER: 20.16 Reclame. KRO: 20.20 Sa- bato Sera. showprogramma. 21.10 De wrekers. TV-feullle- ton. 22.00 Honger ln Amerika, documentaire fllmreportage. NTS: 22.50-22.55 Journaal. Nederland II. NTS: 18.50 Ba rend de Beer. STER: 18.56 Re clame. NTS: 19.00 Journaal. STER: 19.03 Reclame. NTS: 19.15 Van gewest tot gewest. 19.35 Fllmreportage over Bul garije. 20.00 Journaal. STER: 20.16 Reclame. 20.20 In kleur: VUUI uc Jeu|5u. Dubbelspion: Tikkle. jij bent iuSY-Kamp 1968. wereldjeugd- HUversum I. 402 m. VARA: 7.00 Nws. en ochtendpymn. 7.23 Stereo: Lichte gramm. muz. VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: (7-30 - 7.35 Van de voorpagina). 8.00 Nws. 8.11 Act. 8.20 Stereo: Lichte gramm. muz. <8.30 - 8.35 Voor de hulsvrouw). 9.00 Ste reo: Klass. -gramm. muz. 9.35 Waterstanden. 9 40 Lichte gramm. muz. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Voor 11.40 Stereo: Hoog- Act.). 9.15 De geschiedenis van het buskruit, klankbeeld. 9.45 Voor de kleuters. 10.00 Stereo: Populair klass. muz. (gr.). 10.30 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.02 Verzoekprogr. voor de militairen. 11.50 Act. KRO: 12.00 Gevar. progr. (12.22 WIJ van het land; 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw: 12.30 Nws.: 12.41 Act. 13.00 Raden maar NCRV: 14.00 Lichte gramm. muz. 15.00 In 't zilver: Voor oudere luisteraars. 16 00 Nws. 16 02 Voor de Jeued. 17.00 Stereo: Meisjeskoor. 17.15 Ste reo: Lichte gram. muz. 17.50 Overh. voorl. 18.00 Stereo: Veel gevraagde gewijde mu ziek (gr.). Hilversum De tepunten uit de opera Die FM-kanalen: NCRV: 9.00 Nws. lustlgen Weiber von Windsor. 9 02 Lichte vokale muz. 10.00 Nlcolal (gr.). 12.21. Voor het nws. 10.03 Nieuwe langspeel platen. 10.30 Ramblers Radio Reprises. NRU: 11.00 Nws. 11.03 Het laatste intern, nws. op het 13.11 13.45 gebied van de TV-film. 21.10 Berliner Philharmoniker o.l.v. Herbert von Karajan: Symfonie nr. 5 van Dworsjak. 22.15-22.20 Jour naal. BELGIë Nederlands progr. kanalen: 2 en 10: 18.55 n.m. Zandmanne- t1c. 19.00 Tienerklanken. 19,30 Tekenfilmpje. 19.37 Het hoog land v. Toscanié. 19.55 Mede delingen. 20.00 Journaal. 20.25 De Rechtvaardigen, toneelspel v. Albert Camus. 22.00 Auteurs te east i.d. studio. 22.35 Jour naal. festival van vocallstische Jon- geren-org. 15.00 Mod. muz. voor 2 piano's. 15.20 Klari netkwart. van België. 15.30 VI- piano. 16.00 Nws. 16.02 dreammachlne. Voor boven de zestig. NRU: 17.02 Oude liedjes. VARA: 17.20 De streken van het model, hoorspel. 17.55 S.O.S.-ber. Hilversum II. 298 m. NCRV 7.00' Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Stereo: Klass. gramm. muz. 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.45 Stereo: Klass. dansen (gr.). 8.00 Nws. TROS: 811 Voor automobilisten. <12.00 Nws.) AVRO: 13.00 Nws. 13.03 Radiojournaal. 13.06 Pla- tenprogr. 14.00 Nws. 14.03 Muz. progr. met prominente Neder landse artiesten. 15.00 Nws. 15.03 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nws. 16.03 - 18.00 Superclean 17.02 - 17.05 Radiojournaal.)

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 7