Raad Alphen tegen verkoop van woningwetwoningen Nieuwkoops raad handhaaft gebed Overdekt instructiebad voor Hazerswoude Bijenzwerm aan bumper Algemeen belang sou er niet mee gediend zijn CHR. MIDDELBARE HANDELSAVONDSCHOOL AANGIFTE NIEUWE LEERLINGEN P. de Jong kampioen Alph ense Schaakclub Eerste woningen van remiseflat komen in oktober klaar Raad Rijnsburg Nieuw onderdak voor vrachtautobedrijf Brons voor L. Robbers V?rkeersdiploma s uitgereikt aan Leiderdorpse kinderen NIEUWE LEIDSE COURANT 21 ZATERDAG 1 JUNI 1W8 ALPHEN In de gisteravond gehouden vergadering van Alphens raad werd een grote agenda behandeld. De heer Brokaar opende de ry door verkeerssituaties op de kruising Prins BernhardlaanMargrietlaan «n de Oranje Nassausingel ter sprake te brengen. Wat het laatste betreft, de wacht is op de beveiliging door de Provincie, zoals die is toegezegd. De heer Van Leeuwen bracht de kruising in de Aarlanderveense Dorps straat naar voren, waarover de voorzitter kon mededelen, dat de heer Rozestraten, wiens bedrijf wat moeilijk staat bü deze kruising, een overeenkomst sloot met Ged. Staten. Hiervan werd met dankbaarheid kennis genomen. Naar aanleiding van een schrij- \ren van de gemeenteraad van Put ten, dat voor kennisgeving werd aangenomen, bleken de heer Bergs- ma en de voorzitter toch wel v»n mening te zijn, dat Putten getijk heeft als men stelt dat het Bouw fonds der Ned. Gemeenten zich dient te beperken tot de bevorde ring van het eigen-woonbezit ten behoeve van het minder draagkrach tige deel der bevolking. Een parkbank door de Vereniging „Alphens Belang" aangeboden in verband met het gouden jubileum der gemeente werd in dank aan vaard. Over de uitbreiding van het Bos- park werd ook het een er^ ander gezegd. De heer Scherpbier betuig de instemming met het plan namens de Chr. fractie maar bepleitte de belangen van de tennisclubs die daar ook hun banen hebben en niet ln het plan zijn gehandhaafd. Maar uit de discussie bleek wel dat de raad hoopt, dat het werk in de voorgestelde uitvoering, nl. door werklozen, nooit tot stand komt, hoezeer de uitbreiding zelf ook be gerenswaardig is. Vooral de heer Bergsma vestigde op genoemde kant van de zaak de aandacht. Jeugd gebouw De raad stelde zich enigszins ach ter het afwijzend advies tegen de bezwaarschriften van bewoners van de Frederik Hendrikstraat inzake het verrijzen van een semi-perma- nent Jeugdgebouw aan de Willem straat De bouw kan dus doorgaan. Maar de heer Bergsma wees er op dat de Stichting Geref. Jeugd- haven waarvan het gebouw zal uit gaan ook met spanning uitziet naar een gemeentelijke beslissing op de subsidie-aanvraag. Eerst als de ge meente toewijst, komt ook de rijks subsidie en spreker vroeg met klem de gereformeerde stichting niet te laten wachten op een eventueel tot standkomen van interkerkelijke sa menwerking. Zwammerdam Nadat de nieuwe bouwverorde ning, in drie boekdelen, onder dis cussie was goedgekeurd, volgde het voorstel inzake het verzoek van de bewoners van het gemeentedeel Zwammerdam om woningwetwonin gen te mogen kopen. We hebben de ze week het voor- en tegen uitvoe rig weergegeven, waarbij burge meester en wethouders de nadelen groter zagen dan de voordelen, in verband met een rechtvaardige ver deling van de woningvoorraad. De heer J. H. v. d. Berg (V.V.D.) stelde zich in een uitvoerig betoog op tegenover B en W. Dit streven naar eigen-woningbezit mag niet in de weg worden gestaan. De heer ir. Scherpbier (C.H.) was ook geen bewonderaar van de ver dediging van de mening, zoals het college die gesteld had en achtte die niet sterk geformuleerd. Hij ging eveneens breed op deze zaak in en verklaarde zich ook namens de grootst mogelijke meerderheid van zijn fractie vóór overdracht, waar bij, om speculatieve doeleinden te voorkomen, de termijn voor door verkoop van drie op tien jaar ge steld zou kunnen worden. De heer v. d. Vlies zei, namens de fractie van de Partij van de Ar beid, dat men achter het voorstel van B en W staat. Men voelt niet voor overdracht, omdat de wonin gen aan een mogelijke doorstroming onttrokken worden. De bewoners werden bevoordeeld doordat ze in dertijd een eengezinswoning ont vingen; ze zouden opnieuw een „doucheurtje ontvangen" door deze aankoop mogelijk te maken. Het zou. aldus spreker van slecht beleid getuigen, als de gemeente deze wo ningen verkocht. Algemeen belang De heer Bergsma bekeek de voor- en nadelen van de overdracht, na mens de A.R.-raadsfractie. De voor delen zijn aantrekkelijk, maar de nadelen werden toch zwaarder ge acht, waarbij spreker er ook op wees dat aan de voorlichting van de be trokkenen wel het een en ander ontbroken heeft. Nu de zaak met sommigen van hen is doorgesproken zijn ze er reeds van overtuigd ge worden dat aankoop voor hen fi nancieel niet haalbaar is. De A.R.-fractie zou dus tegen stemmen, waarbij de heer Bergsma nog wel wees op de klacht van de bewoners, dat aan het onderhoud van deze woningwetwoningen wel het een en ander ontbreekt, ue heer J. J. van Capel (KVP) zag ook sterk op de voorgrond staan, dat het algemeen belang door déze over dracht zou worden geschaad. De woningnood in Alphen is hiervoor nog te groot. Minimum-loners De voorzitter was er niet over gesticht, dat de heer Scherpbier de woorden „niet-objectief, tenden tieus" had gebruikt. Burgemeester en wethouders streven altijd naar zo eerlijk mogelijke voorlichting. Hierna gaf spreker zijn visie op deze zaak, waarbij hij er op wees dat de grootste woningnood bestaat onder de „minimum-loners". En als men er nu aan begint deze wo ningen te verkopen (en gaat dit door dan komt er een lawine van aanvragen los uit geheel Alphen) dan onttrekt men de goedkoopste woningen aan de doorstroming. En dat mag men deze categorie van „minimum-loners" niet aandoen Spreker stelde een en ander dui delijk en scherp, omdat hij regelma tig, juist met de nood van deze men sen in aanraking komt. Hij kwam voorts met cijfers, waaruit bleek, dat van de aanvragers slechts twee tot de minimumloners behoren, de anderen gaan er meer of minder bovenuit. Na beantwoording der vragen door de voorzitter werd door wet houder Duin nog opgemerkt, dat de woningnood in ons land wordt uit gevochten op de ruggen der arbei ders; hij voelde ook niets voor een bevoordeling als deze. De heren v. d. Berg. v. d. Meent, Scherpbier (die namens zijn fractie nog een, de ko pers nog verder bindend, voorstel indiende), v. d. Vlies, Bergsma, Van Capel en Herschhach repliceerden. Na de anderhalf uur durende dis cussie kwam het voorstel in stem ming wat inhield: afwijzing van het verzoek. Voor de afwijzing stemden de vier wethouders, mevrouw Donker, Trouwborst, v. d. Vlies. v. d. Lee, Bergsma, Van Capel, Hanout, Van Vliet, en Herschbach; tegen de he ren Houweling, Brokaar, Van Muis winkel, Dennewaard, Scherpbier, v. Leeuwen, v. d. Meent en J. H. v. d. Berg, dus 13-8. Aarlanderveen Bij het voorstel inzake het speel terrein te Aarlanderveen zette de heer Bergsma een pluim op de hoed van de Aarlanderveense gemeen schap voor de activiteiten in deze, ook inzake de sportvelden. En de heer Scherpbier had dezelfde be hoefte in verband met het feit dat een Alphense aannemer weer een bouwplan heeft ontwikkeld voor Noord. Bij het voorstel inzake het toe kennen van subsidies ten laste van het fonds voor Culturele doelein den stelde de heer v. d. Vlies voor een cultureel ambtenaar aan te stel len. Deze zaak die spreker in de betrokken commissie reeds aan hangig had gemaakt, bleek bij B en W in studie te zijn. Mejuffrouw H. Donkers werd be noemd tot plaatsvervangend lid van de commissie voor bijstand van de dienst Gemeentewerken. Na afhandeling van het voorstel betreffende de Zwammerdamse wo ningen verliet burgemeester Bruins Slot de vergadering om thuis feest te gaan vieren in verband met het slagen van zijn zoon. De leiding ging over aan wethouder v. d. Berg. De heer Paats en Wingelaar woonde de vergadering niet bij. NIEUWKOOP Toen by de gisteravond gehouden raadsvergadering het nieuwe reglement van orde in bespreking kwam, stelde de afgevaar digde van Gemeentebelang, de heer H. J. Weitner, de vraag of B. en W. zich er al op bezonnen hebben het gebruikelijk openingsgebed af te schaffen. Hy stelde deze vraag omdat in het reglement sprake is van het achterwege laten van het gebed en tevens omdat in vele gemeenten ook reeds tot afschaffing is overgegaan. De voorzitter, burgemeester A. H. van Montfoort deelde mede, dat het college zich op het standpunt stelt de vergadering met gebed te be ginnen en te beëindigen en daarbij wordt het college gesterkt door de mening, dat dit gevoelen bij het merendeel van de raad leeft, zodat over het afschaffen van het gebed zeker geen discussie nodig is. Het nieuwe reglement van orde werd zonder verdere discussie goed gekeurd. De raad aanvaardde onder dank zegging de vyf lantaarns, die de ge meente van de Coöp. Visserijbank ten geschenke heeft gekregen en die intussen zijn geplaatst op het nieuwe Regthuysplein. De gemeente zal in eigendom, be heer en onderhoud krijgen een ge deelte van de Noordenseweg en een gedeelte van de Nieuwveenseweg, alsmede het stukje Dorpsstraat van de Teuntjesbrug tot aan de „Hoogt". De verbetering van het riolerings plan in centrum en dorpskern werd eveneens zonder discussie aanvaard. De totale kosten van dit plan zullen naar raming f 195.730,bedragen. Een bijzonder lange discussie ont- St. Jorisplein 4 Alphen a.d. Rijn op woensdag 19 j'uni a.s., des avonds van 7-8 uur in de school Opleiding voor: Diploma 3- en 5-jarige Middelbare Handelsavondschool; hierbij is het Middenstandsdiploma inbegrepen. Er zijn ook cursussen voor: Praktijkdiploma's Boekhouden; Moderne Bedrijfsadministratie, MBA. Nederlandse en Engelse handelscorrespondentie. De nieuwe cursus begint op 26 augustus. Nadere inlichtingen verstrekt de directeur, C. Otto, Vondelstraat 36, telefoon 01720-2476 HAZERSWOUDE ln de wijk Rhynenburch wordt binnenkort een overdekt instructiebad gebouwd. B. en W. hebben de raad hiervoor een krediet van f 600.000,- gevraagd. Het bad komt op de hoek van de Pot gieterlaan naby het gymnastieklokaal. Het zal zowel voor „schoolzwem men" worden gebruikt als voor zwemmen buiten schoolverband. Het bassin wordt 25 x 8 meter. Achter de hoofdingang ligt een ruime hal, die dienst doet als „acclamatisatieruimte". Ter weerskanten van de hal komen twee grote kleedlokalen, elk geschikt voor een schoolklas. In elk lokaal zyn bovendien zeven wisselcabines ontworpen. De helft van het bassin krygt een verstelbare bodem: de diepte in de andere helft wordt twee meter. Men denkt het bad twaalf uur per dag te gaan gebruiken stond bij de behandeling van het voorstel van B. en W. tot afwerking van de Kennedylaan en aansluiting van deze laan op de provinciale weg. Er was juist voor de vergadering een adres van de bewoners van deze laan bij B- en W. binnengekomen, waarin zij de vrees uitspreken, dat het trottoir, dat daar een breedte van 1.50 meter krijgt, voor de kleine kinderen een bijzonder gevaarlijk speelterrein wordt. Zij vragen B. en W. alsnog voorzieningen door het aanleggen van groenstroken. De heer Stoppelenburg had precies dezelfde bezwaren als de adressanten Burgemeester Van Montfoort deelde mee, dat dit wijzigen van de bestaande situatie bijzonder grote financiële consequenties zal vragen. Immers de fundering van de weg is reeds aangebracht, de weg zou moe ten worden verlegd en van een nieuwe fundering worden voorzien. Voorts zei hij, dat langs deze weg geen geparkeerde auto's geplaatst mogen worden, wat de veiligheid toch belangrijk ten goede komt. Ondanks dit verweer bleef de heer Stoppelenburg by zijn verzoek het plan terug te nemen; hierin werd hij gesteund door zijn fractie genoten de heren Weitner en De Vreugd. Na ruggespraak met de beide wethouders deelde burgemees ter Van Montfoort mee. dat hij de financiële consequenties niet kon aanvaarden. Het voorstel van de heer Stoppelenburg werd met 9 tegen 4 stemmen verworpen. Min of meer onnodig, maar als for maliteit wordt het plan van B. en W. daarna nog in stemming gebracht en aangenomen. Gymnastieklokaal De raad zegde in principe mede werking toe aan het verzoek van het bestuur van de Dr. Ariensschool, dat de ulo-school m ettwee lokalen, wil uitbreiden en bij de school een gym nastieklokaal wil bouwen. Op de vraag van de heer A. de Jong (CHU) of dit gymnastieklokaal voor alge meen gebruik zal worden bestemd, deelde de voorzitter mee. dat dit in de praktijk wel mogelijk zal zijn. Bij de rondvraag was het de heer Tersteeg, die meende, dat er ook een reglement van orde voor het college van B. en W. moet zijn, maar hieraan blijkt dit college geen be hoefte te hebben. De heer Stoppelenburg vroeg voortaan geen vuil meer op te halen op de Goede Vrijdag, waarop hem werd geantwoord, dat dit niet meer zal gebeuren. NIEUWKOOP Tot chef van de dienst algemene zaken van de ge meentesecretarie is benoemd de heer A. van Rijs met ingang van 16 au gustus. De heer Van Rijs is nu waarnemend chef te Eibergen. ALPHEN In de onderlinge competitie van de Alphense Schaakclub ls nu ook in groep 1 de beslissing om het kampioen schap gevallen. J v d Wijngaard die nog gelijk kon komen met P de Jong. struikel de in zijn laatste partij over J van Harten. Hierdoor werd P de Jong voor de tweede achtereenvolgende keer clubkampioen. W Donker eindigde als tweede. J v d Wijn gaard werd derde. De overige kampioenen zijn: groep 2 A Post, groep 3 H P Schotel, groep 4 H Geer lof s. De uitslagen van de deze week gespeelde partijen lulden: Groep 1: J v d Wijngaard—J van Harten •—1. Groep 2: J van Ofwegen—A N de Bruin 1—<1 (regl.). J Kempen—C Dozlj (1—1, A Post—J Wiegman Ij—J Kempen—C H Veerman 0—1, c Dozlj—C H Veerman 0—l. Groep 3: A L van Vliet—P J Wijnbeek 1—0, C H Knook—D F J de Bruljn 0—1 (regl.). Br v d Laar—P de Ruiter 1—0 (regl.) Groep 4: L J Spork—H Jongenburger 1-0 (regl.), J P Hop—H VerheU 1—0. H w van Teeffelen—J P Hop 1—0. Voor de zomercompetitie werden ge speeld: L J Spork—Br v d Laar 1—0. A Kardol—N J van Gorselen Vt—V». I RIJNSBURG De bouw van de zgn. remiseflats aan de Oegstgeester weg vordert voorspoedig. Waar schijnlijk zullen de eerste woningen in de loop van oktober voor bewo ning gereed komen. Met het oog hierop dient voor de aansluiting van deze woningen op de waterleiding een uitbreiding van het net tot stand te worden gebracht. Hiervoor is een plan opgemaakt, dat voorziet in de aanleg van een'hoofdleiding vanaf de Valkenburgerweg langs de zuidzijde van de Oegstgeesterweg tot aan de veiling „Flora". De kosten worden geraamd op f24.000.—. Op de aan te leggen hoofdleiding zullen naast de in aanbouw zijnde 45 premiewoningen tevens ongeveer 30 woningen en bedrijven kunnen worden aangesloten, die nu het water rechtstreeks betrekken vanaf de transportleiding van de N.V, Leid- sche Duinwater Maatschappij. RIJNSBURG Donderdag 6 juni vergadert de gemeenteraad. Agen da: Salarismaatregelen gemeente- personeel per 1 mei; wijziging va kantie-uitkering t.b.v. personeel der gemeente; vaststelling procedure- verordening aanlegvergunningen; aankoop pand Smidstraat 14 van G. A. van Nieuwkoop; aankoop grond langs het Noordeinde van J. J. van Iterson en mej. A. C. van Iterson; ruiling van grond aan d« hoek Spinozalaan/Langevaart mei G. van Egmond; beschikbaarstelling van een krediet voor de vervanging van een vrachtauto; beschikbaarstel ling van een aanvullend krediet voor de aansluiting van de woon schepen langs de Oegstgeesterweg op het gemeentelijk waterleiding net; krediet voor de uitbreiding van het waterleidingnet t.b.v. de aan sluiting van de remisebebouwing; krediet voor uitbreiding van het waterleidingnet t.b.v. aansluiting woningbouw ..Frederiksoord"; kre diet voor de levering en het aan brengen van brandkranen; beslis sing op het verzoek van Marel's Autobedrijf N.V. tot het alsnog ver lenen van de vergunning ingevolge de „Verordening benzinepompen" t.b.v. een motorbrandstoffen-ver koopstation aan de Rijnsburgerweg; beslissing op het verzoek van het bestuur van de veilingvereniging „Flora" om voorziening tegen het besluit van B. en W. tot het aan houden van een bouwvergunning; garantstelling voor betaling rente en aflossing hypothecaire geldlening t.b.v. particuliere woningbouw in het remiseplan; verkeersmaatrege len; medewerking voor de aanschrf- fing van grote apparatuur tb.v. de in aanbouw zijnde ulo-school; mede werking voor de aanschaffing van leermiddelen t.b.v. de chr. nat. ulo school; verhoging subsidie t-b.s^ schoolsport dag; verlenging ontroi- mingstermijn onbewoonbaar ver klaarde woningen Koestraat 2a en 4; deelneming aan gemeenschappe lijke regeling gewest Leiden. NOORD WIJKERHOUT MfA dienst: H G de Groo, Duindoorn straat 1. tel. 02533—2910. Tandarffci A J H de Wilde, Weereeteinstr. Hillegom. WijkverpL: Kruis. zr. C J Koster, tel. 3137.. Kleuterschool geopend in Leiderdorp LEIDERDORP Gistermiddag heeft mevrouw H. W. Galias-Dort- land de R.K. kleuterschool „Op t Meijeweitje" officieel geopend. Ook burgemeester R. Gallas en de beide wethouders C. Meerburg en J. Nie- vaard gaven blijk van hun be langstelling. Voorafgegaan door "n kleuterdrum band maakten de genodigden een rondgang over de speelplaats. De voorzitter van de schoolvereniging, de heer L. F. Schonagen, zei in zijn begroetingswoord, dat het aan de voortvarendheid van het gemeente bestuur te danken is dat nu eerst de officiële opening plaats kon hebben. Het was voor het bestuur een hele opgave de financiën rond te krijgen maar het heeft veel medewerking van het gemeentebestuur gekregen. Nadat men de school had bezich tigd werd het een gezellig kinder feest want de voorzitter van het ou dercomité, de heer De Gunst, bood een wandkleed aan en een groot poppenhuis, wat de kinderen nelf mochten uitpakken. LEIDERDORP Maandag 3 juni is het echtpaar Zaagman vijftig jaar getrouwd. In 1937 kwam het in Lei derdorp wonen. Er zyn 6 zoons, 12 kleinzoons en 6 kleindochters. LEIDERDORP De jaarlykse autotocht van de bejaarden wordt gehouden op zaterdag 22 juni. Het gaat straks naar de Veluwe. ALPHEN Toen een automobilist gistermiddag in de Hooftstraat in zijn geparkeerd staande auto wilde stappen om weg te rijden, kwam hij tot de ontdekking, dat een zwerm van duizenden bijen met de bijen koningin als een grote bal aan de voorbumper van de auto hing. De man belde de politie, die de Alphense imker Mulder waarschuwden. Deze had weinig moeite om de koningin met i-iar aanhang in een korf te verzamelen. Begrijpelijk dat een en ander in de drukke winkelstraat nogal belangstelling trok. NIEUWKOOP Onder grote be langstelling heeft burgemeester A. H. van Montfoort gistermiddag het nieuwe Truck Automobiel Bedrijf van De Rooij aan de Nieuwveense weg officieel in gebruik gesteld. De 1200 vierkante meter grote hal, die modem is ingericht, was met vele bloemstukken versierd en een groot aantal genodigden, vrienden en relaties van de heer De Rooij waren bij dit gebeuren aanwezig. In zijn toespraak wees burge meester Van Montfoort op de goede naam die het reeds 66 jaar oude bedrijf van De Rooij in Nieuwkoop en wijde omgeving heeft. De ge meente kan trots zijn op een derge lijk bedrijf, dat door een energieke directeur zo uitstekend is opge bouwd en geleid. Na de woorden van de burge meester kwam een van de eerste vrachtauto's, een uit 1920 daterend Fordje door een papieren afscher ming tuffen waarmede de officiële opening was voltooid. Eindexamen gymnasium in Alphen a. d. Rijn ALPHEN De volgende leerlin gen van het Chr. Lyceum alhier zijn geslaagd voor eindexamen A: mej. J. H. M. Schreuder te Boskoop en de heren H. J. E. Bruins Slot en J. J. C. Verhorst te Alphen a.d. Rijn, voor gymnasium B: mej C. C. Bruning, mej. A. van Wijk en de heren W. Bernstein en N. Kwakemaak te Al phen a.d. Rijn en mej. H. M. Vogel te Boskoop. Alle kandidaten slaag den en dus ging, zoals gebruikelijk, de vlag in top bij de school. Botsing in Zw.dam ZWAMMERDAM Gisteravond omstreeks acht uur had op de rijksweg een frontale botsing plaats tussen een personenauto uit Zwam merdam, waarvan de bestuurder een verkeerde inhaalmanoeuvre maakte, en een uit de richting Bodegraven komende auto. De vier inzittenden van de Zwammerdamse auto moesten met verschillende verwon dingen naar een ziekenhuis in Lei den worden gebracht. Van de andere auto werd niemand gewond. Beide auto's werden totaal vernield. LEIDERDORP In aanwezigheid van het personeel van de firma Tho massen en Drijver-Vcrblisa N.V., heeft burgemeester mr. R. M. Gallas gistermiddag aan de heer L. Robbers de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau uit gereikt. Vandaag, 1 juni is het precies 40 jaar geleden, dat de jubilaris in dienst trad bij deze firma. Volgens mijn inlichtingen, zei de burgemeester, heeft u alle ontwikke lingen in het bedrijf bijgehouden en na zo vele jaren trouwe dienst, is het goed daar even bij stil te staan. Hulde voor de trouw, die u voor het bedrijf hebt willen geven. Ook het verenigingsleven heeft mensen nodig die de gemeenschap willen dienen, en dat heeft - u gedaan in de eerste jaren van RCL als secretaris-pen ningmeester. De heer P. v. d. Berg feliciteerde namens directie en personeel, en zei dat deze koninklijke onderscheiding ook een eer is voor het bedrijf. Als voorzitter van RCL was ds. J. P. Hormef aanwezig. Hij zei. het niet verwonderlijk te vinden dat de heer Robbers veertig jaar aan één bedrijf verbonden is, daar trouw zijn z'n instelling is. LEIDERDORP De jeugdver- keersexamens zijn weer achter de rug. Alle vijfde klassen (ln totaal 234 leerlingen) van de zeven lagere scholen hebben eraan deelgenomen. Er moesten er maar elf worden af gewezen. Burgemeester mr. R. M. Gallas, vergezeld door de voorzitter van Veilig Verkeer, de heer J. H. Wes- sels, de medebestuursleden E. Kro nenburg en S. A. Reijerse en de ad judant van de Rijkspolitie W. v. d. Ster. heeft gistermorgen op alle scholen de diploma's uitgereikt, en aan de kinderen die 0 fouten hadden gemaakt een boeken bon. Boekenbonnen ontvingen: Willem d« Zwijgerschool: Judy Schutte, Elske Schoonhoven, Anneke Jacobi, Yvonne Slijkhuis, Annemarie Smit- tenaar. R.K. Engelendaelschool: Ria Baak. Marie-José Bos, Kitty Diebeis, Carla Feyen, Anneke Hoogenboom, Han Mol Ier, El lien Rijkelijkhuizen. Rob Verhey, Bemedette Verhoef, Carla Vintges en Tonnie v/d Meer. Meijegaardschool: W. v/d Geest Prins Willem Alexanderschool: Mark v/d Beek en Hans Spront. Chr. School Zijlkwartier: Ton ja Spaargaren. Chr. School Kastanjelaan: N. Schelling. Koningin Julianaachool: Eduard van Engelenburg, Freddy Frijlink. Johnny van G lessen, Thomas de Leeuw «n Matthijg Vogel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 21