Doelpunten van Redell brachten ommekeer bij Leiden-Rotterdam Veteranen zetten Alphens elftal duidelijk op verlies Betere conditie met overwinning beloond ARC winnaar van Die Haghe-tornooi SPORTIEF DUEL LOKTE L000 TOESCHOUWERS Vooral veel kijkers bÜ de roeiwedstrijden SPORTIEVE BESLISSING VAN ORGANISERENDE VERENIGING TOP-Warmond: 6-2 Judotornooi van Eendracht slaagde Enthousiasme won liet van het weer CONTANT Feestdag voor de Warmondse jeugd In Noordwijkerhout vooral feest voor de jeugd Knobbelrit in Valkenburg groot succes NIEUWE LEIDSE COURANT 17 WOENSDAG 1 MEI 1: 1 OS?:-. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG ARC, Die Haghe en Unicum hebben voor veel span ning gezorgd tijdens het junioren- toernooi dat Die Haghe organiseer de. Uiteindelijk bleven ARC en Die Haghe het Rotterdamse Unicum een punt voor, waarna men van Die Haghe ARC tot winnaar uitriep. Ondanks het toch vfij slechte weer slaagde het toernooi volledig, terwijl men na het openingswoord van Die Haghe-vobrzitter Van Loon aan een kloppend programma be gon. Bij de A- en B-junioren voer den ARC en Die Haghe de boven toon, maar bij de C-tjes was Uni cum alleenheerser, met als groot ste triomf de 80 zege van C2 op Kennemerland, dat mede door een toernooi in Hilversum niet met zijn sterkste elftallen kon komen. Het werd een sportief verlopen toernooi, met als enige onderbre king de knock out van scheidsrech ter Baak, die in de openingswed strijd ARCUnicum werd gevloerd door een uittrap van keeper Wille. De snel opgelapte arbiter gaf er de voorkeur aan de leiding aan jeugdleider Vesuvius over te dra gen. UITSLAGEN C-junioren: KennemerlandDie Haghe 1—2. Unicum 2—ARC 2 2—0, ARC— Unicum 04, Die Haghe 2Kennemer land 2 11, KennemerlandARC 14. Die Haghe 2Unicum 2 03, Unicum Die Haghe 10, ARC 2Kennemer land 2 10, KennemerlandUnicum 1—6, Die Haghe 2—ARC 2 2—0, ARC— Die Haghe 11, Unicum 2Kennemer land 2 80. B-junioren: ARCKennemerland 20, Die Haghe 2Unicum 2 10, Unicum Die Haghe 00, Kennemerland 2— ARC 2 03, UnicumKennemerland 0—0, Die Haghe 2—ARC 2 0—1, ARC— Die Haghe 01, Kennemerland 2— Unicum 2 1—3, Die Haghe—Kennemer- ldan 11, Unicum 2ARC 2 02. ACRUnicum 41, Kennemerland 2 Die Haghe 2 1—2. A-junioren: ARCUnicum 11, Die Haghe 2Kennemerland 2 10, Ken nemerlandDie Haghe 03, Unicum 2 —ARC 2 0—0, Die Haghe—Unicum 3—1, ARC 2Kennemerland 2 20, Kenne merland—ARC 1—2, Unicum 2—Die Haghe 2 0—0, Die Haghe—ARC 1—2. Kennemerland 2Unicum 2 11. Uni cumKennemerland 21, ARC 2Die Haghe 2 0—1. SASSENHEIM De jaarlijkse ont moeting tussen TOP en „Warmond" heeft eindelijk weer eens, na jaren van Warmond-hegemonie, een over winning opgeleverd voor de Sassen- heimse ploeg. Het publiek heeft kun nen genieten van een vlotte, leven dige wedstrijd. In het begin wogen de ploegen aar dig tegen elkaar op. Na 7 minuten opende Jan van Leeuwen de score voor Warmond: 01. TOP, geprik keld door deze achterstand, tegen de een klasse lager spelende Warmondse ploeg, kwam via een goed benutte vrije bal achter de paal door Henny Kühn op gelijke hoogte: 11. Van dit moment af beheerste TOP de strijd. Twee afstandsschoten van Rob Meyer brachten de ruststand op 31. Na de hervatting kwam War mond nog even terug: 32, maar Piet Benschop gaf de TOP-aanhang alle rust terug met een beheerst schot (42). In de slotfase wilde TOP zijn superioriteit doordrukken. Het damestweetal Wilma Kühn- Snaterse/Marjo Oveiyliet benutte twee goed aangegeven doorloopbal- len: 6—2. STAMDEN De standen van de diverse poules luiden: Al: B 2. ARC 3-5 ARC 3-6 Die Haghe 3-4 Die Haghe 3-4 Unicum 3-3 Unicum 3-2 Kennemerland 3-0 Kennemerland 3-0 A 2: Cl: Die Haghe 3-5 Unicum 3-6 Unicum 3-3 ARC 3-3 ARC 3-3 Die, Haghe 3-3 Kennemerland 3-1 Kennemerland 3-0 BI: C2: ARC 3-4 Unicum 3-6 Die Haghe 3-4 Die Haghe 3-3 Kennemerland 3-2 ARC 3-2 Unicum 3-2 Kennemerland 3-1 Een aanval op het Rotterdamse doel levert geen succes op. De Rot terdamse keeper kan hoog opsprin gend redding brengen. Krom damkampioen van Sassenheim SASSENHEIM De winnaars van de wedstrijden om het Sassen- lieimse damkampioenschap zijn be kend geworden. In de hoofdklasse- groep viel de beslissing in de partij tussen W. Krom en F. N. Hart. Beide spelers brachten het niet tot de volle winst. Met de remise was W. Krom het best gediend. Hij behield hierdoor zijn voorsprong en mag zich dit sei zoen dus kampioen van Sassenheim noemen. De eindstand in de hoofd klasse luidt aan de kop: 1. W. Krom, dertien uit zeven; 2. F. N. Hart, twaalf uit zeven en 3. W. Pouw, acht uit zeven. In de eerste klasse eindigden J. Dreef en A. Wijnhout samen op de eerste plaats. Beiden behaalden uit hun zes partijen acht plinten. Achter dit winnende tweetal delen A, van Duyn en C. Molenaar met zeven uit zes de derde en vierde plaats. De prijsuitreiking wordt dinsdag avond 7 mei gehouden in Het bruine Paard. (Van een onzer verslaggevers) LEIDEN Het Rotterdamse amateurelftal heeft het op het Rooden- burgterrein duidelijk moeten afleggen tegen het Leidse elftal, dat boven dien nog gehandicapt was door het ontbreken van Desar, Leget en Holl, die moesten uitkomen voor het Nederlands amateurelftal, terwyl op het laatste moment ook Heymans ontbrak. Aanvankelijk zagen de 1500 toe- schouwersff 1000 voor het Polio fonds) een gebrekkig opererend Leids team, dat later niettemin gemakkelijk naar een ruime 41 overwinning toespeelde, ondanks de 02 achterstand bij rust. Deze score werd bereikt door een doelpunt van Wolffers, die in de twintigste minuut keeper Keereweer passeerde. Een toen verdiende 01 voorsprong, mede omdat het Rotter damse elftal een betere techniek de monstreerde, wat in een licht veld- overwicht resulteerde. Redell en Den Os kregen voor rust nog wel tegen- kansen, maar de Rotterdammers konden toen nog standhouden. Zij kregen bij Klinkhamer c.s. ook geen kans om een tweede treffer te scoren. ONTKNOPING De met grote inzet gespeelde ont moeting beleefde direct na rust een verrassende ontknoping. Het was centrale verdediger Redell, die met twee fraaie kopballen in een tijds bestek: van vijf minuten de stand in 21 veranderde en vanaf dit mo ment speelde Leiden een gewonnen wedstrijd. De aanvalsacties hadden nu meer lijn, terwijl de Rotterdammers dui delijk aangeslagen waren door de onverwachte tegendoelpunten. Ove rigens was het middenveldspeler Koren, die de derde treffer op zijn LEIDEN Ruim 150 jeugdige judoka's hebben gisteren deelgeno men aan het jeugdtornooi van de judoclub Eendracht. Er werd op drie matten gewerkt, terwijl de eer ste prijswinnaars allen een beker ontvingen en de tweede prijswin naars een medaille. De uitslagen zijn Klas A: 1. Anja Braamzeel, 2. Hielco Kuipers, 3. Ronny van Loon. B: 1. Paul Mulder, 2. Con Hoppers, C: 1. Juul Kuyen, 2. Filip Kuipers, D:T. Ronald van Eijgen, 2. Hans de Beer, E: Marja Cazemier, 2. Manjon Grootes, F: 1. Martin Brugman, 2. Ronald Zierikzee, G: Henk Molman, 2. Frans Offerman, H: 1. Rob v. d. Velde, 2. Ed Lankhuijzen, J: 1. Ties Hooymans. 2. Jan de Boer. naam bracht. Dit was in de vijftiende minuut, overigens eerst in tweede instantie (31). BETERE CONDITIE Nog was het niet genoeg, want de traag opererende Rotterdamse for matie moest nog een doelpunt toe staan. De in betere conditie ver kerende Leidenaars kwamen door Vna Weerlee nog op 41, nadat Teske en Den Os het voorbereidende werk hadden geleverd. Overmaas doelman Jaspers was andermaal kansloos. Leiden speelde in de volgende op stelling: doel: Keereweer; achter: Balkhoven, Lardé, Redell en Klink hamer: midden: Koren en Van Duyl; voor: Teske. Den Os, Gubler en Van Koninginnedag in Lisse LISSE Nadat in de vroege mor gen al koraalmuziek van de St.- Agathatoren had geklonken en rui ters van de landelijke ruitervereni- ging op hun viervoeters met trom petgeschal door de straten van Lisse waren gegaan, werden op verschil lende plaatsen allerlei kinderspelen gehouden. In 't Gem. Sportpark hield men zich bezig met athletiek en voetbal. Het weer speelde ook zijn spelle tje, maar moest het verliezen tegen het enthousiasme van de jeugd. Dat bleek wel heel duidelijk bij de grote lampionoptochten. Drommen kinde ren waren bij de Hobaho bijeenge komen en onder tromgeroffel van de drumband van Trou moet Blycken trok de lange stoet door de straten van Lisse. Ook werden lampionop tochten gehouden in de nieuwe woonwijk Poelpolder en in De En gel. Bedrijfsvoetbal Koudekerk KOUDEKERK Het personeel van Spanbeton, van' de bedrijven aan de Hogezrijde cn aan de Lagezij- de heeft in de ochtenduren van Ko ninginnedag gevoetbald in het sport park van Koudekerk. Uitslagen: MonteursHogewaard 3o, 't KaderDe Hoorn 11; ver liezersronde 't KaderHogewaard 40; finale MonteursDe Hoorn 2—0. (Van een onzer verslaggevers) ALPHEN Bijna 4.000 toeschouwers hebben gisteren in Alphen het plaatselijk elftal een 2—5 nederlaag zien lijden tegen een Zwaluwenelftal. dat met enkele gerouti neerde krachten als Bosselaar, Cor v. d. Gijp en Henk Schouten een aantrekkelijk spelletje op de grasmat leg de, waar het jongere Alphen-team geen antwoord op had. Ongetwijfeld hadden de vele toe schouwers meer verwacht van hun plaatselijke favorieten, maar zij kwamen er tegen de van meet af aan duidelijk op winst spelende ve teranen niet aan te pas. Eerst toen zij bij een ruime 04 voorsprong wat stoom afbliezen, wilde het bij het Alphens elftal ook wat lukken. Al direct na het beginsignaal bleek dat Zwaluwen op doelpunten uit was en dat resulteerde al in de zesde minuut in een treffer van linksbui ten Groeneveld, die keeper Britsem mer met een schuiver passeerde (0—1). Tien minuten later kwam een steeds aandringend Zwaluwen op 0—2 door Cor v. d. Gijp, die na een ;11l93 Veel belangstelling bij "Sassen hei m"—D IF ,S SASSENHEIM Voor de wed strijd Tevlingen/Ter Leede tegen DWS (A'dam) bestond op Koningin nedag veel belangstelling. De Sassen- hcimse combinatie liet voor de rust goed samenspel zien. Gevaarlijke aanvallen, waarbij vooral de snelheid van Van Dam opviel. Deze kreeg dan ook spoedig bewaking. Doelman Hoogervorst (Teylingen) deed echt niet onder voor zijn DWS- collega. Met de rust was de stand nog gelijk. De tweede helft was nog maar vijf minuten oud, of Sassenheim kon juichen. De snelle Van Dam schoot na een verre pass van stopper Boekei de bal keihard in de touwen: 10. Na 25 minuten wist DWS de gelijk maker te scoren, zodat de wedstrijd in een 11 stand eindigde. ALPHEN De to doop bij de ontmoeting tussen Alphen en oud-Zwaluwen was veel groter dan men had verwacht. Op een gegeven moment hadden onge veer 4.000 toeschouwers de lo ketten gepasseerd. Dat waren er veel meer dan het aantal be schikbare plaatskaarten toeliet. De anderen konden na contante betaling „in het handje" de wed strijd eveneens bijwonen solo hard doel trof. Vijf minuten daarna verhoogde Henk Schouten de score tot 03 en nog voor rust had Groeneveld andermaal succes. MEER KANS Na de rust kreeg Alphen meer kans tegen een wat op balbezit spe lend Zwaluwen. De aanvallen van Vogelaar c.s. werden gevaarlijker en toen v. d. Nieuwendijk in de zevende minuut na een voorzet van Vogelaar de achterstand tot 1—4 verkleinde, was Zwaluwen gewaarschuwd. Onmiddellijk verzette het de ba kens weer en uit één van de vele fraaie combinaties was het weder om Groeneveld die scoorde: 15. Na deze treffer verlieten reeds vele toe schouwers het druk omzoomde Al phen-terrein én zij misten daardoor het tweede doelpunt dat Vogelaar tien minuten voor tijd scoorde na een voorzet van Ederveen. Het werd daardoor 25, een min der resultaat dan men zich van deze sportieve wedstrijd had voorgesteld. De Alphense doelman Sam Britsemmer weet hier op fraaie wijze de bal te onderscheppen, voordat een speler van het Zwaluwen-elftal gevaarlijk kan worden. Gezellig feest in De Kaag DE KAAG Het Koninginne- feest is heel gezellig geweest. Al om 8 uur 's morgens kondigde men per geluidswagen de eerste wedstrij den aan. Eerst hadden de roeiwed strijden plaats die altijd erg veel kijkers trekken, 's Middags waren er kinderspelen in de speeltuin. De prijswinnaars: Roeien heren: 1 Jaap Biemond, 2 Wim v Rijn, 3 Jan Pennings- Roeien dames: 1 Wil Pen- nings, 2 Henriëtte van Gerven, 3 Trees Pennings. Roeien jongens: 1 Arjan Vlugt, 2 Kees van Ruiten, 3 Leo Roubos. Touwtrekken: 1 P Biemond, Frans van Schie, Dick Clemens, 2 Paul Loogman, R Rodenburg. A van Rijn, 3 Joop Kattenberg, P Luit, N Biemond. Ringrijden dames: 1 Ina van As- selt, 2 Henriëtte van Gerven, 3 Riet van Es. Kruiwagenrace: 1 Leo Roubos, 2 J van Tol, 3 Jan Hein van Gerven, 4 Gerard van Es. 5 Freek Biemond. Kegelen meisjes: 1 Tiny Clement, 2 Mary Strijk, 3 Marijke Ruter. Boegsprietvechten jongens van 10 Aubade in Voorhout VOORHOUT De feestelijkhe den begonnen gisteren met een kin- derzanghulde aan het gemeentebe stuur. Om negen uur 's morgens werden de kinderen van de lagere scholen door de harmonievereniging St. Cecillia met muziek „opgehaald". In een feestelijke stoet ging het naar het gemeentehuis, waar onder lei ding van een van de schoolhoofden liederen werden gezongen. Burge meester G. A. Stolwijk nam deze aubade in ontvangst en dankte na afloop de kinderen. Op hun scholen kregen de kinde ren de traditioneele tractatie. Ook de kinderen van de kleuterscholen deelden in de feestvreugde. Begeleid door St. Cecilia gingen ze naar het parochiehuis, waar de kleuters wer den onthaald op een feestelijk pro gramma met na afloop een traktatie. De jongens van de drie scholen voetbalden in het gemeentelijk sport park. 's Avonds was er een klaver- jaswedstrijd in café „De Bonte Koe" om het kampioenschap van Voor hout, waarvoor de gemeente Voor hout een beker beschikbaar had ge steld. In het parochiehuis organiseerde de jongerenvereniging „Kontakt" 'n dansavond met 't optreden van de Groep SO ALL. Voor beidt gelegen heden werd een toegangsprijs ge heven; de baten waren bestemd voor de bejaarden tocht van Voor hout. 28 premiewoningen in Voorbout VOORHOUT De mogelijkheid bestaat, dat in Voorhout een com plex huurwoningen in de premie sector wordt gebouwd op een per ceel bouwgrond aan de Oranje— Nassaulaan en Rembrandtlaan. De woningen zullen wat uiterlijk aan zien, indeling en afwerking betreft een riante indruk maken. Zij wor den voorzien van een centrale ver- warminginstallatie, die met aard-' gas wordt gestookt. De netto huurprijs van deze huur woningen bedraagt f 217 per maand. Evenals de woningwetwoningen wordt deze huur in de komende 10 jaren met 4 pet per jaar verhoogd. Inwoners van Voorhout kunnen zich zowel schriftelijk als monde ling vóór 7 mei ter gemeentesecre tarie aanmelden. Bij de beoorde ling of men financieel in staat is deze huurprijs te kunnen dragen, kan men als algemene richtlijn aan houden, dat het jaarlijks inkomen minstens gelijk aan of hoger moet zyn dan de tegenwoordige wei standsgrens. In totaal kunnen 28 van deze wo ningen worden gebouwd. Het plan is niet voor uitbreiding vatbaar. Lisserbroek had kinderspelen LISSERBROEK De burgery in de gemeente Lisserbroek kan te rugzien op een geslaagde Koningin nedag. De dorpsvereniging organi seerde onder groot enthousiasme in de ochtenduren gevarieerde kinder spelen. WARMOND De viering van Koninginnedag stond vooral in het teken van de jeugd, 's Morgens een rondgang van de schoolkinderen met vlaggen door het dorp, vergezeld door de beide muziekkorpsen en 's middags de kinderspelen, waarvoor grote belangstelling bestond. Rolschaatsen voor jongens: 1. B. v. d. Kroft; 2. R. de Vroomen; 3. J. van Moorsel. Vlaggetje-steken voor jongens: 1. M. Warmerdam; 2. H. v. d. Prlas; 3. H. Scheltens. Appelenrace voor meisjes: 1. I. Griffioen; 2. A. Beugelsdijk; 3. B. van Wissen. Kurkenschijf jongens: 1. A. van Es; 2. G. Koudijs; 3. B. Zakveld. Willem Teil meisjes: 1. S. Sprun- ken; 2. E. van Winsen; 3. B. van Stijn. Rolschaatsen meisjes: 1. E. van Moorsel; 2. W. v. d. Assem; 3. J. v. d. Heijden. Rolschaatsen jongens: 1. K. Wit- senburg; 2. K. van Leeuwen; 3. Brox- terman. Kurkenschijf meisjes: 1. Joke van Hulst; 2. A. Breedyk; 3. B. Wasse naar. Willem Teil voor jongens: 1. K. van Noort: 2. R. Blok; 3. R. Wanders. Vlaggetje-steken voor meisjes en jongens: 1. E. Mentink; 2. A. Oskam; 3. W. v. d. Meulen. Jongens: 1. E. van Ham; 2. R. Eijkelboom; 3. M. van Winsen en 11 jaar: 1 Aad van Ruiten, 2 Vincent Hablee. 3 Jos de Jonge. Boegsprietvechten jongens van 12 en 13 jaar: 1 Piet Venney, 2 Olaf Tulen. 3 Ivo van Gerven. Zaklopen meisjes van 10 en 11 jaar: 1 Joke van Andel, 2 Els Los, 3 Ella Korsuize. Zaklopen meisjes van 8 en 9 jaar: 1 Majesse Beukers, 2 Monique Hermans, 3 Alberdine Ruiter. Zaklopen jongens 8 en 9 jaar: 1 Hans de Jonge, 2 Frans Bie mond, 3 Peter Rodenburg. Houtjesrapen jongens 6 en 7 jaar: 1 Frits Hoekstra, 2 Johan van Stijn, 3 Albert Rood. Houtjesrapen meis jes 6 en 7 jaar: 1 Wilma van Oos ten, 2 Marian van Beek, 3 Rita Kottier. NOORDWIJKERHOUT De Oranjefeesten draaiden voor een groot deel om de jeugd. Voetbal wedstrijden voor de jongens, waar bij de Irenesehool in de groep lagere scholen en het gymnasium Leeuwen horst in de afdeling voortgezet on derwijs wonnen, en handbalwed strijden voor de meisjes. De jongere meisjes van de St. Victorschool wonnen in hun afdeling en de meisjes van de ULO school bleven de baas boven de huishoud school. De wedstrijd op toerfieten voor de jongens van de lagere scholen in het Guldemond-gedeelte van de gemeen te werd gewonnen door Gerard Looijestijn, met Klaas Duivenvoor den als tweede en Jos Aartman als derde-prijswinnaar. Een uitstekend in elkaar gezette puzzelrit voor automobilisten werd gewonnen door J. van den Hoorn, Havendwarsstraat 3m, gevolgd door Wim van Duin. A. de Groot, H. Heemskerk en G. van Dam. De filmvoorstellingen voor de jeugd in het dorp en in de Victorwijk werden gezellig druk bezocht. Heel geanimeerd waren in de avond hel Oranjebal in hotel Van der Geest en de klaverjaswedstrijd in het pa rochiehuis aan de Kerkstraat. Daartussendoor werd de gezellig heid in het dorp bevorderd door de Jumble Sale op het schoolplein aan de Havenstraat van de padvinders en padvindsters in Noordwijkerhout en de oliebollenactie. Voor de muzikale noten door de dag heen zorgden de plaatselijke muziekverenigingen De Harpe Da vids en St. Jeanne d'Arc. VALKENBURG De viering van de verjaardag van de Koningin be gon 's morgens om 10 uur met een poppenkastvoorstelling voor jongens en meisjes van 4 tot en met 8 jaar. De in groten getale aanwezige kin deren kregen na afloop door de Oranjevereniging Wilhelmina een traktatie aangeboden. Tegelijkertijd met deze voorstel ling was er een knobbelrit voor jon gens en meisjes van 9 tot en met 14 jaar, waaraan 125 kinderen deel namen. Voor deze rit stelde de Oran jevereniging 14 prijzen en een poe delprijs beschikbaar. De poedelprijs ging naar Corrie Vis. De overige prijswinnaars waren: Leen Ooms, Auke Hoekstra, Elly de Vries, Jan Willem van Dam. Kees van Es, Hans Jongebloed, Martin van Stijn, Paul Thjalk, Ton Rhijnsburger, Hilda Star, Dirk van Starkenburg, Gert de Vries, Nelleke van Leeuwen en Diny Ooms. 's Middags trok de sportvereniging De Valken, voorafgegaan door de drumband, door het dorp om na afloop hiervan een demonstratie le geven, 's Avonds om acht uur begon in het Dorpshuis een klaverjaswed strijd waarvoor 56 inwoners hadden ingeschreven. Voor deze wedstrijd stelde het bestuur van de Oranje vereniging 23 prijzen beschikbaar. De eerste drie prijswinnaars waren: mevrouw Vis, 7155 ptn; Bouman, 7147; K. Revet, 7100. Honden dressuur in Sassenheim SASSENHEIM Begeleid door de beide drumbands werd de viering van Koninginnedag gisteren om 9 uur begonnen met een optocht van de schooljeugd. Om half tien was er een aubade bij het raadhuis onder leiding van de heer J. K. Roodzant. Hierbij werd de kleurige kinder schare toegesproken door de burge meester. Om kwart over elf wa<s er een korfbalwedstrijd waarover elders in ons blad. Van half twee tot half vier gaf de hondendressuurvereni- ging „Goor en Diepenheim" een de monstratie in het sportpark, waar aan tien honden meewerkten, voor het merendeel bouviers en enkele herdershonden. Eén en ander was erg interessant. Om half vier werd in het sport park een grote taptoe gehouden door de drumband „Adest Musica". ge volgd om vier uur door een voetbal wedstrijd tussen een Ter Leede' Teijlingen-combinatie en D.W.S. (Amsterdam). Ook hiervan is een afzonderlijk verslag gemaakt. In de rust werd een demonstratie gege- DOSd0°r de gymnastiekveren>8»ng De dag werd besloten met een cul turele avond in de Geref. kerk, waar aan door een vijftal kinderen en het chr. harmoniegezelschap Crescendo werd deelgenomen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 17