NRU demonstreert 17 uren radio in glazen studio de glazen muur Floris wil je een stuk kaas* uit het vuistje Onderhoudend VPRO verdiept zich in kunst en pornografie VANAVOND TE ZIEN VANAVOND TE HOREN WOENSDAG 54 APRIL 1968 tiet toneelwerk van Marie-Louise Doudart blijft in de eerste plaats onderhoudenddat heeft gisteravond ook haar tweede stuk voor de NCRV- televisie f,Spel zonder einde" bewezen. De schrijfster weet opmerkelijke, pi kante situaties te scheppen en schijn baar gecompliceerde figuren daarin te plaatsen, waarmee zij boeiende toe standen teweeg brengt. Een vernis van filosofie geeft haar dialogen glans en als dit alles te berde is gebracht, breekt zij zich het hoofd niet verder over logica en aanvaard baarheid. Wordt haar werk dan zo prima ge speeld en in zulke voortreffelijke dé cors geschoven als gisteravond het geval was, dan imponeert het meer dan het in feite waard is. De drie typen Marie-Louise Dou dart is vooral sterk in het aanvoeren van zich staande houdende teleurge stelde vrouwenfiguren in ,£pel zon der einde" bijeengebracht, zijn kenmer kend voor haar kunde om- beschaafde sensatie te scheppen: een door de dood van haar man uit het spoor geraakte vrouw, gevlucht in een tweede huwe lijk met een goedaardige geestes zieke tiran-kleptomaan en daardoor aan de drank verslaafdontmoet na jaren haar vroegere vriendin, die het verdriet van haar scheiding in koel heid en kunst omzet. Zij zeggen elkaar harde waarheden, gedragen zich bei den ter wille van de situatie afwisse lend misselijk en fier, maar op het laatste moment blijkt er toch iets de goede richting te zijn uitgegaan. Men moet zich dan niet afvragen: waaróm eigenlijk heeft die vrouw zich „tot het nulpunt" laten drijven, van welk geld leven die mensen, waaróm wordt zo'n stelende man nooit gesnapt, waaróm steekt die vriendin in feite geen hand uit, waaróm slaapt men in een warme zomernacht in de kleren enz. Andere geestelijke waar den dan zelfrespect kan de schrijfster ook niet aanvoeren. Niettemin fascineert dit kwasi-diep- zinnig werk toch en was het een uit stekende opvoering onder regie van Paul Cammermans, die naast Anny de Lange en Elisabeth Andersen zelf de mannelijke rol speelde. Nadat dr. O. Jager had gesproken over meelijden en naastenliefde stapte de NCRV het „Winkeltje" in Rotter dam binnen, waar Ansje van Bran denberg in de bekende gezellige sfeer haar telkens rauwer wordende genre liedjes onbeschroomd en met de juiste nuances liet horen. Bloemencorso in kleur op tv HILVERSUM Zaterdag a.s. (27 april) zal de NTS van 3.15 tot 4 uur op Ned. 1 een rechtstreekse reportage uitzenden van het 21ste bloemencorso dat dan in de bollenstreek wordt ge houden. Het wordt een beeldverslag in kleur, dat rechtstreeks uit Lisse komt. Hopelijk werkt de zon mee als gewenste lichtbron. Koninginnedag in de ether MTS kleurt de bloemenhulde (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Er bestaan grote plannen bij de omroep, om op Koninginnedag (dinsdag a.s.) eens goed tevoorschijn te komen. De NTS zal zowel de bloemenhulde in de paleistuin als Pipo in kleur uitzenden en beheerst 's avonds beide pro gramma's. DE NRU, in samenwerking met de reportagestaven van de omroeporganisaties, manifesteert zich op bijzondere wijze: er wordt van hout met heel veel glas een speciale studio gebouwd op de Dam, zodat iedereen die wil, kan zien hoe hier 17 uren aaneen rechtstreeks gevarieerde programma's worden uitge zonden. Dat gebeurt via Hilversum II van 's morgens 7 tot middernacht en de NRU noemt dat „de formule voor het radioprogramma van de toekomst". Een aardige benaming, maar of die hout snijdt is een tweede, want de techniek is er juist op berekend naar moderne stijl zoveel mogelijk „in te blikken", ten eerste om tijdens de uitzendingen de studio's niet overvol met zenuwachtige mensen te hebben en ten tweede om feilen weg te kun nen slijpen. De totale rechtstreekse uitzending is dus eigenlijk een fikse stap terug naar het verleden, maar het zal de levendigheid en de smake lijkheid van het programma zeker ten goede kunnen komen. De marathon-uitzending op zichzelf kan alle kanten uit en wordt een mengeling van amusement en actua liteiten. Hoofd-presentator is Henk van Stipriaan en hij wordt bijgestaan door Henk Terlingen, Netty Rosen- feld, Willem Duys en Joop van Zijl. De „formule" luidt: elk uur nieuws en korte actualiteiten, publiek in de studio bij het optreden van musici en vocalisten, alles afgewisseld met lich te grammofoonmuziek. Het op de Dam te plaatsen ge bouwtje zal een spreekstudio met bijbehorende technische ruimten be vatten en een kleine zaal. Wie alles wel eens wil zien zonder binnen te komen, kan zich naar hartelust voor de ramen verdringen, en daarop hoopt de NRU, want zij wil hiermée de belangstelling voor het radiowerk vergroten. Artiesten In de zaal zullen optreden het kwartet Wim Jongbloed, het ensem ble Harry de Groot. Willy Alberti, het Cocktail Trio, Gert en Hermien Timmerman en Henk Elsink. De conferencier Seth Gaaikema zal commentaar leveren op het nieuws van 18 uur. Jan de Visser en Jacques Grijpink hebben de leiding van de reportage- dienst waaraan de verslaggevers van diverse omroepen meewerken: zij be vinden zich overal in het land. Iets nieuws is, dat wanneer buiten landse correspondenten aan het woord komen, hen vragen kunnen worden gesteld, ook door het in de studio aanwezige publiek. Even nieuw is, dat er die dag door het gehele land een straatmuzikan tenfestival wordt gehouden: de radio maakt het mogelijk dat de deelne mers zowel in de hulpstudio als bij iedereen thuis kunnen worden ge hoord. In de jury zitten Willem Duys, Dolf van der Linden en Joop de Roo en er zijn geldprijzen van 300, 200 en 100 te verdienen. Unicum Jarenlang hebben wij als critici ge roepen om alsjeblieft eens een ander nationaal programma dan het aloude klankbeeld op historisch motief, de brave quiz en het traditionele mu ziekje plus de reportages ergens uit het land. De NRU biedt die hoogst-gewenste afwisseling nu en dat dient te wor den gewaardeerd. Zoals het er uit ziet op papier, kan het een plezierig geheel worden. Trots zegt de NRU dat deze mara thonuitzending „een unicum" is in de geschiedenis van de Nederlandse ra dio en daarmee is geen woord teveel beweerd. „Op deze manier", meent program maleider Herman Felderhof, „wordt er meer recht gedaan aan het feeste lijke en nationale karakter van de dag. Natuurlijk wordt een deel van de ochtenduitzending gewijd aan de bloemenhulde op Soestdijk, maar on ze microfoons blijven ook de rest van de dag daar opgesteld voor het door geven van activiteiten ter plaatse." 's Morgens om 8 uur zal Herman Felderhof een korte gelukwens tot de jarige vorstin richten. Verder blijft het verrassingsele ment hoofdmotief van het lange pro- gratnma. T""' en Natuurlijk valt er op die dag ook het nodige te kijken op Ned. 1. Om 10.20 Uur kunt u inschakelen om de gelukwens, uit te spreken door mi nister-president P. J. S, de Jong, te volgen. Aansluitend tot ongeveer 11.30 uur de kleurefireportageuit de paleistuin, waar Joop van Zijl verslaggever is. Herhaling van de hoogtepunten op hetzelfde net, van 19.35 tot 20 uur. De NTS heeft deze avond met de VARA geruild voor de woensdag avond en begint na 7 uur gewoon met De drie Musketiers en Panora- miek. Om 8.20 uur gaat een nationaal programma de lucht in. Eerst treden het Cocktail Trio en The Shepherds op, een half uur later kunt u kijken naar de eerste aflevering van een serie „Saltimbanque", gewijd aan de voormalige schouwburgtent waarmee acteurs stad en land afreisden, en besloten wordt met een optreden van de Britse jazz-zangeres Cleo Lane bij het Metropole-orkest. Op Ned. 2 vertoont de NTS haar gebruikeli j ke dinsdagavondprogram ma. De schooltelevisie gaat op deze vrije dag niet door maar wordt in haar geheel verplaatst naar woensdag 1 mei, zelfde tijd. De poli tieke uitzending (ARP) blijft gewoon op de woensdagavond staan. Ned. 1 NTS 7.06 uur De drie Musketiers 7.42 uur reportage uit Manchester (Eurovisie) voetbal wedstrijd Europa Cup I Manchester UnitedReal Madrid. 9.25 uur Inburgeren: grondwetsherziening. 9.50 uur film uit de reeks Mr. Moto. Ned. 2 VPRO 7.03 uur programma over Will Rogers, humorist daarna jazz uit Leiden. 8.20 uur „Onaantastbaar": De gekidnapte miljonair. 9.05 uur filmrubriek. 9.45 uur gesprekken over Kunst en pornografie. Hilversum I NRU 8.00 uur directe overneming van de BBC: concert door het Hallé-orkest o.l.v. Sir John Barbirolli. 9.00 uur klankbeeld over Vietnamese kinderen in Neder land. 9.30 uur Franse chansons. 10.40 uur Iks, een sprong in het duister. Hilversum II VARA 8.00 uur Metropoleshow. 8.45 uur gevarieerd programma met platen, Dorus en Trammelant. 10.55 uur nieuwe muziek door het Radio Kamerorkest. 11.20 uur jazzmagazine. HONINGRAATPUZZEL (V*n onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM „Waarvoor heb ik mijn «innen als ze niet mogen wor den geprikkeld?" Dat is een uitspraak van de criminoloog prof. mr. W. H. Nagel, die vanavond een van de gesprekspartners is in een halfuurs tv-uitzending van de VPRO (9.45 uur, Ned. 2), gewijd aan „Kunst en pornografie". Voor interviews en teksten hebben Netty Rosenfeld en K. Schippers ge zorgd. Het antwoord op de tegen woordig zo dikwijls gestelde vraag „Wat is pornografie?" zullen zij noch de geïnterviewden vinden, zeker niet in het nieuwe licht dat de moderne tijd over de oude, in eeuwen verwor ven zekerheden laat schijnen. De oude woordenboeken weten het wél: vuilschrijverij, zeggen zij. Maar dat woord wordt niet meer aanvaard, integendeel druk omstreden. De VPRO vindt daarom dat het zaa'k is, «r een uitzending aan te wagen. De recente „kwestie-Groningen" vormde er mede aanleiding toe. U herinnert zich het kleine schandaal: schilderijen van Harry Huysman werden van een tentoonstelling ver wijderd op last van de officier van justitie en door de zedenpolitie, Gale riehouder Waalkens (in wiens ge- j bouw de expositie onderdak had ge- j vonden) weigerde de Cultuurprijs van de stad Groningen, maar hing wél ongestraft een van de schilderij en op in het Groningse Provinciehuis. Enfin, er zal vanavond wel een en ander over worden gezegd, want schilder Huysman is er ook, evenals Paul Wunderlich, Michel Cardena en verscheidene anderen. In welke richting de samenstellers het programma denken te stuwen laat niet te raden, aangezien prof. Nagel voor de VPRO-gids een voor lichtend artikel over pornografie heeft geschreven, waaraan zijn bo vengenoemde uitspraak niet vreemd Onverdroten gaan vanavond de nieuwe avonturen van De drie Musketiers voort. Aan spannende gébeurtenis- sen en fraaie kostuums geen gebrek: „Op zoek naar de koning" heet de aflevering van vanavond, die u nog juist kunt zien eer de voetbal gaat róllen. Rochefort heeft Lodewijk XIV gékidnapped- en Ma- zarin geeft bevel d'Artagnan te arresteren omdat hij denkt, dat die er iets mee heeft te maken. Wie er van avond ook aan te pas komen (en dat alles begeleid door een uitvoering van de Symphonie Fantq?tique van Ber lioz!) zijn Aramis en Madame de Longville, hier op de foto in charmant tête-a-tète v Om de cijfers, te beginnen bij en in de richting van de pijltjes, woorden invullen die betekenen: 1. riem, 2 puntig ijzer waarmee men spijkers indrijft, 3 omslag van een jas, 4 rangtelwoord, 5 verhaal, 6 moe- rasplant, 7 op een andere plaats, 8 aardhoogte, 9 tapijt. Oplossing vorige puzzel Hor.: 1 Naab, 4 asla, 7 meestal, 10 spoor, 12 oneer, 14 toe, 15 gat, 17 dee, 18 ork, 20 ten, 21 ander, 22 tam, 24 Ada, 26 ter, 27 cru, 29 rai, 31 armee, 33 Reims, 35 ellende, 36 lens, 37 Elis. Vert.: 1 nest, 2 Amoer, 3 beo, 4 Lou van Burg in laatste show HILVERSUM 't Is alweer bijna afgelopen met de spellenshow die Lou van Burg voor de Avro presen teert: zaterdagavond kunt U hem voor de laatste maal zien op Ned. 2 met zijn keur van tweelingen en zijn Waddinxveense assistentes Ina en Kitty Hahlen. Behalve de uit de vorige shows be kende vocalistes zullen als speciale gasten in dit programma verschijnen Mieke Telkamp en Peter Schilper- oort. aan, 5 slede, 6 arre, 8 erg, 9 tot, 11 poorter, 13 eenzaam, 16 ander, 19 kam, 20 tra, 23 armen, 25 Driel, 26 taal, 27 cel, 28 urn, 30 Isis, 32 els, 34 Ede. dooi1 Kathinka lamtoy 74 Eleonoor sloeg hem zwijgend gade, eerst terwijl hij las en nu terwijl hij achterover lag. Zij was voortdurend thuis deze dagen nu hij beneden in de huiskamer nog dikwijls op de divan lag, want over een week... Haar adem stokte. Zij had zijn gezioht gezien terwijl hij de brief las van Queeny, zijn blos, zijn schitterende ogen, Queeny, die haar nu toch haar zoon ontstal, zijn liefde haar ontstal, want natuurlijk zou hij tijdens zijn wegzijn van haar vervreemden. Woede en verdriet drongen zonder dat zij het wilde toch tranen naar haar ogen. Driftig veegde zij ze weg, keek tersluiks naar Freek of hij het niet merkte. Maar hij lag stil, met gesloten ogen, de brief nog in zijn afhangende hand. Hij leek haar nu al een vreemde, zijn glimlach van stille vreugde bracht haar lippen strak en koud opeen. De trein gleed als een rups weg van de huizenmassa's en liet de donker berookte stationskap als een doorbroken eier- dop achter zich wegvallen. Opgelucht leunde Freek terug tegen de igroene bankrug In de tweedeklascoupé. Tven had hij een gevoel van schaamte, was het niet harteloos zich opgelucht te voelen nu zijn moeder zo kennelijk verdrietig was geweest bij het afscheid en hem had omhelsd alsof hij voor een wereldreis vertrok? Maar het gevoel verebde; hij kon alleen zichzélf maar voe len, zonder diepere gedachten: oneindig licht, alsof hij weer de kleine jongen was, die droomde van Aljola. Hij glimlachte, en keek naar de weiden, die weer draaiden om het middelpunt van het voortschietend treintje. Zo ging het hem ook toen hij wegging van huis. Ging hij dan nu terug? Och, terug, dat was niet mogelijk, maar... er was iets in hem opengegaan, iets van vroeger. De blauwe voorjaarshemel stond ontloken als één grote bos vergeet-mij-nieten eri in de weide stonden witte sterretjes, de madelieven met hun gouden oogjes en ginder, ver, begon de bodem reeds te glooien, duinen, die het lage land tegen de wilde zee beschermden. Achter hem lag de stad... Niet meer aan denken. Daar was dokter Wegen met zijn spottende ogen. Hij had hem met rust gelaten vanaf dat Van der Held het blijkbaar voor hem opgenomen had. Alleen die morgen, toen hij, Freek, zijn vreugde trachtte te verbergen omdat zijn moeder huilde, had Wegen een kort woord van spot gezegd. Wat houd jij veel van je moeder! De waarheid in die woorden had Freek even neergeslagen. Het was waar, als hij maar genoeg van zijn moeder hield zou hij om harentwil moeten blijven. Maar... hij hield toch werkelijk van haar, daar was toch niet bij inbegrepen dat hij hier zijn leven verder vertrappen moest? Mocht hij dan niet zijn vleugels uitslaan? Vader had gezegd: blij zijn! Hij was blij, hij wilde blij zijn, maar thuis kon hij dat niet. Moeder had hem niets verweten met woorden niet, maar haar ogen, die mooie bruine ogen hadden hem hunkerend aangezien al de dagen tot zijn ver trek. Hij wist, dat zij leed onder zijn heengaan, hij voelde haar oude jaloezie weer uitgaan naar Queeny, naar zijn vrienden, naar wie hij eindelijk weer heengaan mocht. Maar hij wilde het niet weten en praatte zich in dat hij niets merkte. Waarom wist hij toch zo ellendig goed wat de mensen dachten? Nu, eenmaal onderweg, had hij met kracht alle narigheden van zich afgegooid. Kinderlijk genoot hij van zijn vrijheid, het leek wel of hij voor het eerst in de trein zat en zich- verwonderde over zijn snelheid en vaart. Hij voelde, dat hij jong was. Gek, hoe hij dat nu ineens merkte. Jong was hij, heerlijk jong. Alleen voelde hij zich nog vermoeid, hoestte ook nog af en toe een beetje. Maar dat hinderde niet, hij wilde weer in de leer gaan bij de zon en de wind en de zee, en bij al het klein gespuis uit zijn oude sprookjeswereld. Heerlijk was het daaraan te denken. Wanneer de trein een station binnenstoomde en stopte, deed hij zijn ogen, dicht. Het was gelukkig niet vol, het was nog geen reisseizöen. Hiji deelde zijn coupé enkel met een gezette oudere dame, goed maar eenvoudig gekleed.Haar gezicht met de kleine daar wonende glimlach was hem sympathiek. Zij hoorde bij zijn vrijheidsreis, bij de leeuwe- riksvluoht, die hij ging ondernemen. Hij glimlachte onwille keurig' tegen haar en zij knikte terug zonder het vreemd te vinden, de wereld stond immers weer open. Freek wist niet, dat de vrouw, die ook moeder was van grote zoons, glimlachte met een gevoel van deernis. Wat zag die jonges er slecht uit Zeker lang ziek geweest. Zijn gezicht was zo smal, de ogen waren zo groot en donker met een uitdrukking achter hun vreugde alsof hij pijn had gehad. Er ging iets van hem uit, iets kinderlijks, iets ondefi nieerbaars. Zijn mond was in wezen zacht, maar er waren harde trekken om de hoeken, twee kleine vouwen aan de, vleugels van de neus, die als de ogen ernstig werden, ouwe lijk en moe aandeden. Zo zag ook Queeny hem toen zij met Mol en haar tweede, dochtertje Polly hem aan het station afhaalde. Onwennig stond Freek op het stationnetje. Wat was alles klein, wat dorp.s, je zag meteen al de villaatjes liggen met hun rode puntdaken, sommige net als het huisje van zijn. vader met houten nok en waranda. Hij haalde diep adem en slikte. Toen zag hij een kleine vrouw met twee blonde lachende meisjes. Aarzelend bleef hij staan met zijn koffer in zijn hand. Ook de kleine vrouw aarzelde, kwam dan op hem toe. (Wordt vervolgd) Hilversum I. 402 m. NCRV: 16.30 Nieuws en weerpraatje; 18 46 Actualiteiten; NRU: 19.00 Openbaar Kunstbezit: 19.10 Gastcollege: De opkomst van Amerika als grote mogend heid; MORELE HERBEWAPE NING: 19.50 De rol van de vrouw in een veranderende wereld, lezing; 30.00 Moderne muziek (opn.); 21.00 Reportage - klankbeeld over de stichting Terre des hommes en de Vlet- nese kLnderen In Neder land; 21.30 Franse chansons; 22.05 Spiegel van België; 22.20 NVSH: Sextant, radioweek- blad; 22.30 Nieuws: 22.40 X: een sprong In heit duister; 33.55-24.00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. VARA: 18.00 Nieuws; 16.16 Actualitei ten: 08 30 Uitzending van de ARP; 18.30 Stereo: Meisjeskoor met pianobegeleiding; 18.55 Stereo: VARA's Dansorkest; 16.30 Nieuws; 19.35 Muzikale I lezing; 20.00 Stereo: Metropo le-orkest en solisten; 20.30 Ac tuele fetter van nabij beke ken; 30 45 Licht gevarieerd platenprogramma; 21.10 Sores van Dorus: licht programma: 21.33 Licht gevarieerd platen- programma (verv.); 21.50 Tram melant In Loeren aan de Hor; 32.15 Country en Western mu- 3tek; 22.30 Nieuws; 22 40 Actu aliteiten; 22.55 Stereo: Radio kamerorkest en zangsollste; 23.20 Radio Jazz magazine; 23.55-24.00 Nieuws. TELEVISIE VANAVOND Nederland 1. NTS 18 50 P.po de Clown; STER: 18.56 Recla me: NTS: 19.00 Journaal: STER: 19.03 Reclame: NS: 19.06 Nieuwe avonturen van de drie Mustekiiers TV-feuilleton (dl. 5): 19.30 Pahoramiek: SOC: 19.37 Uitzending Stichting So- cutera: een filmpje van het Nederlands Astmafonds; NTS: 19.42 Eurovisie: Voetbal - Eu ropa Cup I: directe reportage vanuit Manchester van de eerste ontmoeting in de halve finale om de Europa Cup voor landskampioenen Manchester United Real Madrid. In de rust om plm. 30.30 Uitzending van de KVP; 21.25 Inburgeren: commentaren op de Grond wetsherziening; 21.50 Mr. Moto geeft college. TV-fllm: STER: 23 00 Reclame; NTS: 23.04 Journaal; 23.10-23.25 In kleur: Openbaar Kunstbezit (dl. 2). Nederland II. NTS: 18 50 Pi- po de Clown; STER: 18.56 Re clame; NTS: 19.00 Journaal: VPRO: 1903 Programma over de ln de jaren twintig beken de Imitator en humorist Will Rogers. 19.25 Jazz uit Lelden II. NTS: 20.00 Journaal; STER: 20.16 Reclame; VPRO: 20.20 Onaantastbaar. TV-fllm; 21.05 Cinema: een programma over films en filmers; 21.45 KP. 3: Kunst en pornografie: NTS: 22 15-22.20 Journaal. België. Nederlands progr. Kanalen: 2 en 10. 18.25 School televisie; 18.55 Zandmannetje; 19.00 Wie weet. wint; 19.25 A- rena, veertiendaags sportma- gazine; 19.52 Mededelingen en de weerman; 20.00 Nieuws; 20.35 Dick van Dyke-ahow; 20.50 Panorama: 22.00 Gast- progr.: Het vrije woord (9): Het Willemsfonds; 32.30 Nieuws. GRAMMOFOONPLATENP ROGRAMMA DRAADOM ROEP VANVOND VN 18 - 20 UUR Meln Lebenslauf 1st Lleb und Lust, wals. Feuerfest Pol ka: Sel. Die Blume von Ha waii: Pizzicato Polka: Rosen aus dem SUden, wals; Tequila; Jamaica; Cuatro caminos; Estrelllta del sur; Calypso ln D; Pabltto ;Nube gris; Yo no se porque te quieroLorenzo; Reina Guarani; Paoma herida; Catalanta; Till; Off minor; Ruby my dear; pril in Paris; Well you needn't; Introspec tion: Nice work; Backstage Sally; Contemplation; Bu's de light. RADIO MOID,EN Hilversum I. «02 m. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klassieke grammo foonmuziek. (7.30 Nieuws. 7.32 Actualiteiten. 7.50 Overweging. 8.00 Nieuws). 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de hulsvrouw. (9.35 Wa terstanden). NRU: 10.00 Wat heeft dat kind, lezing. 10.20 Muziek uit de Barok (gr.). KRO: 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de zieken. NCRV: 12.00 Lichte grammofoonmuziek. 12.26 Me dedelingen t.b.v, land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Godsdiensti ge uitzending. 13.10 Radl- o-snelbuffet. 13.45 Licht geva rieerd muziekprogramma (opn.). 14.30 Cello en plano (opn.). 15.00 Hervormde studio- dienst. NRU: 15.30 Banden met het verleden, klankbeeld. 15.45 Kroniek voor kreatleve vrije tijdsbesteding. 16.00 Nieuws. 16.02 "t Schoolconcert: vraag gesprekken. 16.25 Stereo: Lich te grammofoonmuziek. 16.50 Spelen met taal. 17.00 Klassieke en moderne kamermuziek. NCRV: 17.45 Sportactualltelten. 18.00 Tijd vrij voor muziek ln vrije tijd: koorzang en fanfa re-orkest. Hilversum II. 298 m. AVRO: 7.00 Nieuws en ochtendgym nastiek. 7.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte grammofoon muziek. (8.30-8.35 De groente man). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stereo: Seml-klassleke kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen (gr.). (11.00-11.02 Nieuws). 11.55 Beursberichten. 12.00 Ste reo: Viool en plano (gr.). 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12,29 Zelfstandig oudere luisteraars. 13. Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 Stereo: Klassiek planotrio (gr.). 14.00 Beiaard-concert. 14.20 Logboek 1564. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nieuws. 16.02 Radioprogramma ln een Note- dop. 17.00 Muziek uit Surina me, de Nederlandse Antillen en omringende landen. 17.30 Voor de jeugd. Hilversum III. 240 m en FM-kanalen. NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Voor de zieken. 9.30 Lichte Instrumentale mu ziek. 10.00 Nieuws. 10.03 Mu ziek bij de koffie. (11.00 Nieuws). NRU: 12.00 Nieuws. 12.03 Platenkeus. KRO: 13.00 Nieuws. 13.03 Actualiteiten. 13.08 Knalmuzlek. 14.00 Nieuws. 14.03 Netty Rosenfeld. 15.00 Nieuws. 15.03 Where the action is. 16.00 Nieuws. 16.03 Tlenerplatenshow. 17.00 Nieuws. 17.02 Actualiteiten. 17.07-18.00 Verzoekplatenpro- gramma.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 10