Het geheim van het ontzet van Khe Sanh ^leeuwezegel v 2 pakjes nieuwe leeuwezegel inallu-pak egel J Haagse Comeclie met een vrolijk voorjaarshoedje Steun aan christelijke school in buitenland Lia Dorana's Solo 68 De Rozen en de vaas Gun Uzelf AANTAL DODEN IN HET VERKEER NIET HOGER DAN IN '67 Revolutie is nodig binnen de kerk ONTHULLEND ARTIKEL IN TIME Vietnam in enquête NS vervoerden 800.000 mensen Overstroming op Oost-Java Tussen schip en kade verdronken Ontslag voor 50 mensen Hogere overheids- pensioenen Piet Tiggers overleden Veldslag tussen Marokkanen en Rotterdammers 5 DINSDAG 14 APHIl 1948 t* NEW YORK Het breken ran het beleg rondom de mari niersbasis Khe Sanh in het noorden van Zuid-Vietnam was vooral te danken aan een nieuw Amerikaans systeem van bom barderen. Daardoor werd de tegenstander bij verrassing vrijwel geheel uitgeschakeld. Dit meldt het Amerikaanse weekblad Time. Naar schatting zijn 15.000 tot 20-000 vijandelijke militairen bij de bom bardementen omgekomen. De bunker waarin het Noordvietnamese hoofd kwartier was gevestigd, werd ver nietigd. Allen die erin zaten, kwa men om. En de bewijzen op het slag- Toogdag Ridderkerk (Van onze correspondent) RIDDERKERK „Leren van de negers" had de leus kunnen zyn van de afdelingsdag van de gereformeerde jeugdverenigingen van Zuid-Holland- zuid. In de overvolle ontmoetings- kerk aan de Groen van Prinstererweg te Ridderkerk klonken gisteren vele negrospirituals en enthousiast hand geklap. De gangmaker was hierbU het combo The Heralds of Joy van het Leger des Heils. Dat het gedrag van de blanken tij dens het zingen van geestelijke liede ren vaak zo weinig emotioneel is, komt volgens de cabaretgroep Impuls doordat men het zo snel „te veel show" vindt. Negerzanger Ludwig Al- berg bewees dat bij de spirituals ech ter ook de ingetogen devotie kan over heersen. Een citaat van ds. Martin Luther King „Ik hou van de kerk ondanks haar sociale nalatigheid" vormde de inleiding van het referaat van de Delftse predikant, ds. R. J. van Veen. Revolutie „Op korte termijn moet er een revo lutie plaatsvinden binnen de kerk wil zij zich handhaven en een positieve functie vervullen in de sterk veran derende maatschappij", zei deze stu- .'•dèntenpredikant. De steeds voort gaande verstedelijking en de daaruit voortvloeiende „verkleining van de wereld" maakt herziening van de kerkstructuur noodzakelijk. Volgens ds. Van der Veen moet de kerk als een volmondige eenheid staan tegenover de wereldkrachten. Daarom is deze predikant sterk voor een ver doorgevoerde oecumene. Hij zou zelfs een samenvlechting willen zien van de opleidingen voor priesters, predikan ten en andere kerkelijke arbeiders en zou willen dat de kerk-, vader landse en algemene geschiedenis boeken voor de scholen herschreven worden door een oecumenisch team van deskundigen. Dem ocratisering Democratisering van de gemeente structuur noemde ds. Van de Veen als de grootste noodzakelijke verandering. Wat hij hiermee precies bedoelde maakte hij duidelijker tijdens een teach-in na de officiële sluiting van de afdelingsvergadering. Binnen de gemeenten moeten zich commissies vormen om als teams van deskundigen het sociaal probleem te bestuderen en hierover advies uit te brengen aan de kerkeraad. Maar niet alleen moet de kerk als geheel een ge luid laten horen, ook de kerkmensen moeten meer scholing hebben. Daar om vindt de studentenpredikant dat er naast de jeugdcatechisatie ook ca techisatie voor volwassen leden moet komen. veld waren nóg overtuigender voor de Amerikaanse overwinning. De Noordvietnamees is een uiterst zuinige/vijand, die zelfs geen geweer patroon achterlaat. Maar nü zijn door de haast van de overlevenden om een goed heenkomen te zoeken, grote hoeveelheden kostbaar materiaal achtergebleven. Time spreekt van „griezelige nauw keurigheid" bij de bombardementen door de Amerikaanse luchtreuzen van het type B-52. Men kon de bommen laten neerkomen tot op 100 meter van de buitenste verdedigingsgordel van de Amerikaanse mariniersbasis. Loopgraven werden vernietigd, heu vels „omgeploegd" en hele gebieden verschroeid. Radarpunten Kunstmatige radarpunten speelden een belangrijke rol bij deze bombar dementen. Radar moet zich in de regel richten op een kenbaar punt, zoals een brug of een hoog gebouw. Om dit probleem op te lossen ls een nieuw systeem ontwikkeld, „Skyspot" genoemd. Daarbij wordt gebruik ge maakt van een krachtig grondstation aan de kust. Dit grondstation loodst de bom menwerpers naar het doelgebied. Daar waren op heuvels op enkele kilo meters van de doelen radarbakens opgesteld. Deze bestonden uit draad- roosters (die als reflectors dienst de den) en uit elektronische bakens, die automatisch signalen uitzonden en de afstand tot de doelen aangaven. Op die wijze werden de tegenstan ders uitgeschakeld en werd verijdeld dat de Noordvietnamese generaal Giap van Khe Sanh een Amerikaans Dienbienphoe zou maken. De weg naar de basis, die sinds augustus in Noordvietnamese han den was, wordt nu weer beheerst door Amerikaanse mariniers. Voertuigen van 60 ton kunnen de weg, die van de kust naar de grens van Laos loopt, weer gebruiken. Zwaar verlies Sinds begin maart hebben de com munisten volgens Washington hun militaire activiteiten wegens toene mende verliezen verminderd. De druk op de steden kunnen zij niet hand haven. Volgens voorzichtige schattingen hebben Vietcong en Noordvietname- zen sinds het begin van dit jaar 80.000 (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM VARA's „Achter het nieuws" wijdt vanavond tussen 8.20 en 9.45 uur een lange uitzending aan Vietnam. De samenstellers van deze actualiteitenrubriek hebben met instemming van de .programmalei ding door het Hilversumse bureau Intomart, speciaal ingesteld voor opi nie-onderzoek ten bate van de om roep, een enquête laten houden onder het Nederlandse volk teneinde de al gemene beoordeling van deze oorlog voering te peilen. De resultaten van deze enquête zullen mede de basis vormen voor de uitzending. Het Vietnam-conflict, waaraan reeds vele voorlichtende uitzendingen door vrijwel alle om roepen zijn gewijd, wordt nu bestu deerd in zijn politieke oorzaken en gevolgen. Bij het verongelukken van een Mexicaanse DC-3 tijdens de ope- ningsvlucht van een nieuwe lijn zijn 21 hoge functionarissen en journalis ten omgekomen. man aan doden verloren. In dit getal zijn de zware verliezen bij Khe Sanh niet inbegrepen. Amerikaanse eenheden vonden za terdag bij Khe Sanh nog een groot wapenarsenaal, dat kennelijk ge bruikt had moeten worden bij een aanval op de buitenpost. Het werd na een kleine schermutseling veroverd. Men trof 5.000 mortiergranaten aan. De Amerikanen veroverden (ook bij Khe Sanh) de heuvel 881-Noord. Meer dan 100 Noordvietnamezen sneuvelden. De aanval werd vooraf gegaan door luchtaanvallen en artil leriebeschietingen. Zes Amerikanen vonden de dood. De heuvel is een van de punten die het gebied rondom Khe Sanh beheersen. In het voorjaar van 1967 is er zwaar om gevochten. Saigon Intussen heeft de defensiecommis sie van de Zuidvietnamese Nationale vergadering bezwaren tegen het mo- bilisatievoorstel van president Thieu. De commissie is tegen afkondiging van de noodtoestand, die het Thieu mogelijk zou maken bij decreet te regeren. Zij komt nu met een eigen lezing, waarbij wordt bepaald dat ook ongehuwde vrouwen dienstplichtig zijn. UTRECHT De Ned. Spoorwegen hebben tijdens het lange Paasweek einde ongeveer 800.000 passagier* vervoerd. Er was een grote spreiding in het vervoer, omdat de uittocht dit jaar al op donderdag begon, zodat er nagenoeg geen overvolle treinen wa ren. De grootste drukte kwam pas gisteravond. Na zes uur waren de treinen op de lange afstanden flink bezet. De hele Tweede Paasdag wa ren de treinen op de korte afstanden goed bezet. De D-treinen uit Duitsland vertrokken gisteravond overvol. Sommige hadden een „bezet ting van 150 procent". Hetzelfde gold voor de Benelux-treinen naar België. mm voor79ct ven! van uw melk man! Vraag het uw melkman! DJAKARTA Meer dan 80.000 mensen op Oost-Java zijn geëvacu eerd nadat de rivier de Solo buiten de oevers was getreden, zo is zondag in Djakarta vernomen. De overstro mingen hebben in twee weken aan een tiental mensen het leven gekost. 30.000 ha bouwland is verwoest of heeft zware schade opgelopen en een aantal wegen is onbruikbaar. Met talloze boten is men bezig de geïso- leerden te verlossen, die op daken van huizen of in bomen hun toevlucht heb ben gezocht. Het ministerie van sociale zaken in Djakarta treft maatregelen om hulp te bieden en het bestuur van Groot-Djakarta heeft de bevolking opgeroepen levensmiddelen naar Oost-Java te zenden. STELLENDAM Zondagavond werd door een voorbijganger de 11-jarige Jan van V. te Stellendam ernstig gewond gevonden aan de Langeweg te Stellendam. Het kind kroop over de weg. die heal weinig gebruikt wordt door het verkeer. Het jongetje is aaar de ouderlijke woning vervoerd, waar het tegen middernacht is overleden. De politie heeft een onderzoek naar het gebeur de ingesteld. Première van Veertig Karaat DEN HAAG In dit blijde jaargetij heeft in de Angelsak sische landen allerwegen de Eas ter Parade plaats; op z'n paas- best uitgedost lanceert men de nieuwste modegrillen: een schat tig japonnetje, of een leuk voor jaarhoedje of wat anders geks, als het maar vrolijk is en in lich te tinten. Geheel bij deze traditie sluit de Haagse Comedie zich aan met het blijspelletje van niemen dal: „Veertig karaat" van deze Franse comedieschrijvers Baril- let en Gredy. Het is zo'n stuk dat de een dolle tjes zal vinden, maar waarvan een ander de hele aardigheid niet be grijpt. Het is een luchtig en leutig vlinderen rondom zaken als liefde, leeftijd en trouw. Helemaal als een verzetje bedoeld. T raditie De Haagse Comedie heeft sinds Cees Laseur een traditie op dit ge- STICHTING DE BRUG OPGERICHT GORINCHEM Een stichting is opgericht voor hulp aan protestants- christelijk onderwijs buiten Neder land. De naam is De Brug (heeft niets met „Kom over de brug" te maken; organisatoren hebben alleen even gewacht tot de actie onder deze naam volledig achter de rug was). Het doel dat de initiatiefnemers zich gesteld hebben, is: binnen de kortste tijd vijftigduizend donateurs te werven. Men wil de min of meer inciden tele hulp vanuit Nederland aan chris telijk onderwijs buiten de grenzen met deze organisatie doeltreffender maken. Via een comité van aanbeve ling waarin figuren zitting hebben als dr. G. C. van Niftrik, dr. G. C. Berkouwer, dr. H. Jonker, dr. J. van Genderen, dr. W. H. Velema, ds. H. Harkema, ds. G. P. Klijn en dr. R. H. Bremmer wordt met klem om hulp gevraagd, temeer daar de fi nanciële nood bij de betrokken scho len groot blijkt te zijn en er daar door zelfs scholen met sluiting wor den bedreigd. Reeds wordt steun verleend aan de christelijke lagere school te Genk in België. Maar er liggen nog vele andere aanvragen. De Brug wil daar helpen, waar de school duidelijk evangeliserend werkzaam is en le venskansen blijkt te hebben. Het is uitdrukkelijk niet de bedoeling op deze wijze andere landen het Neder landse systeem van christelijk on derwijs op te dringen. Omdat het de stichting ondoenlijk is iedereen die zich met haar doel kan verenigen per circulaire te be naderen, doet ze het via dit bericht. Wie nadere inlichtingen wenst, kan zich in verbinding stellen met de Stichting De Brug, Postbus 125, Gorinchem. ROTTERDAM De chansonnier? Lia Dorana zag bij haar Rotterdamse première van Solo '68 in de Doelen een bemoedigend bezette Kleine Zaal voor zich, doch de gewone functie van deze wat plechtige ruimte liet zich terdege gelden. Het ijs was niet gemakkelijk te breken en al wilde de temperatuur onder het gezamenlijk zingen van evergreens voor de pauze welwillend stijgen, de kunstgrepen om met lichteffecten en zetstukken wat sfeer te scheppen konden ter weerszijden van het voetlicht de kilte van de zaal niet geheel wegwerken. Het programma zat goed in elkaar, het was geheel ingeslepen. De tour de chant was met zorg opgebouwd en de muzikale omlijsting deed het voortreffelijk. Meer dan eens heeft deze combo even volgzaam als ar tistiek een chanson ondersteund cn onderstreept, in een wat roeriger chanson ook wel eens de tekst overstemd, maar dat is door een be tere balans in de geluidsinstallatie te verhelpen. Het belangrijkste is echter, dat Lia Dorana dit métier beheerst, zelfs zon der door haar veelzijdigheid te wor den gehinderd, zij werkt ambitieus aan de finesses, siert haar Spaanse liedjes eigenhandig met castagnetten op, en haar grote kracht schuilt in het opbouwen van het slot van een chanson, vooral wanneer de daarmee samenvallende pointe dramatisch is. Toppi •en Dat dit in Solo '68 meermalen bet. geval is, mag geen toeval heten. Lia Dorana kiest niet zo maar wat, zij stelt eisen aan haar liedjes en aan de vertalers, het niveau ligt hoog. Met toppen als „Laat me niet alleen" vun Brei, „Nantes" van Barbara, „Het ge luk" van Ferré of, als Nederlands voorbeeld, „Voorstad" van Lennart Nijgh en Boudewijn de Groot, mikt zij hoog en schiet zij in de rozen, die deze avond ook een rol speelden, ge tuige „Waar 't om gaat zijn de vo zen," in de versie van Seth Gaaike- ma. Dit houdt echter onvermijdelijk in dat in dit spel van licht en scha duw, waaruit haar chanson-program ma gelijk het leven is opgebouwd, de donkere partiien wat domineren. De schaarse tegenhangers, zoals het be roemde ..Ali". kunnen daar niet te genop. Het publick heeft vriendelijk te genspel geleverd en na de finale stond Lia Dorana met beide armen vol bloemen voor een staande zaal. En het zij dan zo: waar 't om gaat zijn de rozen. Maar de vaas, waarin zij te pronk worden gesteld, doet ook wel iets. ROTTERDAM Zondagavond laat is de wachtsman D. Roldanus uit de Stuurmanstraat, 66 jaar oud. bij het ver laten van het in de Merwehaven ge legen Braziliaanse ms. Turiacu van de toen nog niet beveiligde loopplank ge- j vallen en tussen schip cn kade geraakt. Opvarenden van het schip en van een in de nabijheid liggende sleepboot haal- den hem op, personeel van de brand weer paste kunstmatige ademhaling toe. I De man bleek echter verdronken. Het traditionele Paasvuur in Boekelo heeft boer Rutbeek wei nig vreugde gebracht, maar het was ook een beetje aan hemzelf te wijten. Hij gaf namelijk toe stemming het vuur in de nabij heid van zijn boerderij te ont steken. De wind joeg vonken naar het rieten dak van de hoe ve, die kort daarna in de as werd gelegd. Het vee kon slechts met grote moeite worden gered. De schade wordt geschat op 200.000 gulden. UTRECHT De directie van de Nederlandse Stikstof maatschappij in Sluiskil heeft 50 oudere werknemers boven de zestig jaar ontslag aange zegd. Oorzaak van deze personeelsin krimping is de thans aanwezige over capaciteit van de kunstmestproduktie in de Westerse landen. Om aan de toenemende concurren tie het hoofd te kunnen bieden, besloot de NSM in de afgelopen jaren de installaties te vergroten en uit te breiden, terwijl oude fabrieken wer den stilgelegd, waardoor voor onge veer 300 werknemers ander werk moest worden gezocht. Dc natuurlijke afvloeiing is even wel niet snel genoeg verlopen. Daar om besloot de directie het perso neelsbestand op korte termijn te ver minderen. Met de vakbonden is een afvloeiingsregeling getroffen. De vak bonden noemen het een „voorbeeldi ge regeling". DEN HAAG De overheidspensi- oenen zullen gerekend van 1 januari 1968, 5,16 procent hoger worden dan zij eind 1967 waren. De staatssecreta ris van binnenlandse zaken heeft de directie van het Algemeen burgerlijk pensioenfonds onlangs gemachtigd, in afwachting van de wettelijke rege ling met de verhoging bij wijze van voorschot rekening te houden. De directie van het ABP verwacht, dat het resultaat van de verhoging niet eerder dan in juni bij de pensi oenbetalingen merkbaar zal kunnen worden. bied hoog te houden. Het genre is, in deze tijd van Dutschke en Pinter wat uit de mode en heeft iets van vervlogen tijden gekregen, maar dat is een vergissing, want de lust tot lachen is de mens ingeschapen en daardoor zal het eenvoudige come- dietje toch altijd favoriet blijven. Het eerste wat men bij zo'n stuk vraagt is niet hoe zit het in elkaar of welke bedoeling heeft men er mee, of vanuit welke geestesgesteldheid is het geschreven, of welk menselijk probleem wil het beklemmend be lichten; nee, het eerste wat men vraagt is: hoe is het aangekleed? Nu in dit geval reuze: de kostuum adviezen zijn van Has Noordhoek- Hegt, de dames Myra Ward, Georg ette Hagedoorn en Marijke Mer- ckens zijn gekleed door Martin Smiet en die kan er wat van en de heren zitten reusachtig in het pak, zelfs als zij vakantiekledij dragen of er kwasi-nozemachtig uit moeten zien. De decors van Jacques Marillier geven met een behendig draaitoneel o.a. een gezellige Franse zitkamer van standing te zien, buitengewoon leuk en opheffend van kleur. \lalle toer Het verhaal is dat van een jongere man die een jong meisje trouwt, liefd wordt en dat van een oudere man die een jong meisje trouwt Daartussen in zit grootmoeder, die het allemaal niet zo gauw kan bijbe nen, maar rap genoeg is om iedere situatie met flair te doorstaan. Zij is het grote lachfeest van de avond en u hebt bet al geraden: de rol wordt gespeeld door Georgette Hagedoorn, zo op de malle toer als ze in tijden niet is geweest. De oudere vrouw is Myra Ward en de om haar hand dingende jongeman is Guido de Moor; het jonge meisje is AMSTERDAM De heer P. J. Tiggers, oud-directeur van de Neder landse Opera, is donderdagnacht in zijn woning overleden. Hij was 76 jaar. Piet Tiggers genoot bekendheid door zijn enthousiaste activiteiten voor het herstel van het Nederlandse volkslied. Hij begon dit werk in de kringen van de AJC. Tiggers richtte in 1928 met Paul Sanders de Hollandse Kamermuziek Vereniging op. Ook leidde hij enige amateur-operagezelschappen. Voort® schreef hij muziekkritieken. Na tien jaar door het Rijk gedelegeerd bestuurslid van de toenmalige Neder landse Opera te zijn geweest, werd hij in 1955 directeur van deze stich ting. Marijke Merckens en de met haar trouwende oudere heer is Jacques Luyer. Grandioos Dan blijft er nog over: Ko van Dijk en dat is in dit geval een heel belangrijk persoon. In de eerste plaats is hij de vaardige regisseur van dit stuk; in de tweede plaats is hij in het stuk de goede huisvriend Hervé, de eerste, maar gescheiden echtgenoot van Lisa (Myra Ward) al tijd vrolijk en opgewekt, vriendelijk van aard en hoewel hij van haar gescheiden is, toch de trouwe huisvriend van Lisa die hij met raad en daad terzijde staat. Hij ls het in de derde plaats die het stuk zijn naam gaf: „Veertig karaat", want hij offert zich aan het einde zo onbaat zuchtig op, dat het stuk echt vrolijk eindigen kan. Eerlijk, de rol van red dende engel gaat Ko van Dijk bijzon der, ja zelfs ontroerend goed af. Het stuk komt wat langzaam op dreef, maar eenmaal op gang heeft het publiek er echt plezier in en zijn de open doekjes niet van de lucht. Het slotapplaus was dan ook van harte grandioos. Ev. Grolle DEN HAAG Het verkeer heeft het Paasweekeinde (gerekend van vrijdag het middaguur) voorzover thans bekend veertien doden geëist en ongeveer het dubbele aantal aan gewonden. DRUTEN De 64-jarige landbou wer J. H. Peeters uit Deest werd geschept door een plotseling en door onbekende oorzaak naar links zwen kende personenauto. De man raakte bekneld tussen de auto en een boom en werd daarbij dodelijk gewond. De negentienjarige chauffeur is in een ziekenhuis opgenomen. VENLO De 27-jarige H. J. Bomers uit Bergen (L.) botste met een open bestelwagentje tegen een boom langs de rijksweg Venlo-Nij- megen vond de dood en. VLAGTWEDDE De 86-jarige on gehuwde G. Boltjes is bij het met zijn fiets oversteken van de weg naar zijn woning in de gemeente Vlagt- wedde door een personenauto geschept. De man werd in de berm geslingerd. Hij overleed ter plaatse. BELLINGWOLDE De 25-jarige J. F. Scheeres uit Winschoten is met zijn motor in Bellingwolde uit de bocht gevlogen. Hij overleed in een ziekenhuis. Militairen DRIEBERGEN Een personen auto met drie Amerikaanse militairen vloog met grote snelheid uit een bocht en botste tegen een boom. Een 24-jarige stafsergeant kwam om het leven. EYSDEN Vier mensen zijn ernstig en een persoon licht gewond bij een botsing in Eysden. Een kleine auto begon te slingeren en kwam dwars op de linkerweghelft te staan waar een tegenligger de auto aan reed. DRACHTEN De vijftienjarige Theunis Brandsma uit Kortehemmen is in een ziekenhuis overleden. Dc jongen had op straat gespeeld met een onverlicht karretje en was door een auto aangereden. ZUTPHEN In Laren (Gld.) is een personenauto van de weg geraakt nadat hij na een inhaalpoging door een tegenligger werd gedwongen snel naar rechts te wijken. De twintigjari ge W. K. Hilgenstok uit. Zutphen is gedood, een andere inzittende zwaar gewond. HARLINGEN Op de Afsluitdijk ter hoogte van het monument sloeg een auto door onbekende oorzaak over de kop. Twee inzittenden wer den ernstig gewond. WINSCHOTEN De 25-jarige J. J. Scheers is verongelukt met een motorfiets, dat hij zaterdag had ge kocht, Hij raakte vlak voor de brug over de Westerwoldse A bij Ou denschans de macht over het stuur kwijt en reed tegen de betonnen rand. EINDHOVEN Een auto botste in Eindhoven tegen een boom met als gevolg één dode en drie zwaar gewon den. DEDEMSVAART De 65-jarige B. Begeman is voor zijn woning aan gereden toen hij de straat overstak. Hij overleed ter plaatse. SOMEREN De 72-jarige G. Smits is vannacht in botsing gekomen met een personenauto en onmiddel lijk overleden. ROTTERDAM Toen Martina Mo lendijk uit Weelde in België, die met de Paasdagen in Rotterdam op fami liebezoek was, zondagmiddag vlak voor een auto plotseling een zebra in de Strevelsweg oprende, werd zij ge grepen en meters weggeslingerd. Zij kreeg een schedelbasisfractuur en overleed maandag in het Dijkzigt- ziekenhuis. BALKBRUG In Balkbrug (Ov.) is een bejaarde dame, die de weg over stak, door een auto geschept en ge dood. ROTTERDAM Zaterdag laat kwam een beschonken Marokkaan een café in de Coolsestraat binnen, waar men hem vanwege zijn „toestand" nie'c wilde tappen. Bezoe kers werkten hem de deur uit. Maar de man kwam terug met een groot aantal landgenoten, en binnen een oogwenk was het binnen en buiten het café een veldslag, waarin een man of veertig waren verwikkeld. De ruiten van het café sneuvelden, het plaveisel werd opgebroken, straatklinkers werden projectielen. Toen de politie ingreep, hadden vier Rotterdammers letsel opgelopen, één van hen, A. J. v.d. W., 25 jaar, moest met een slagaderlijke bloeding in he'c Dijkzigt-ziekenhuis worden opgenomen. Bij de Marokkaanse tegenpartij waren geen verliezen. Een Marok kaan werd aangehouden, na verhoor werd de man naar huis gezonden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 5