RADIO Passieprogramma's in de Stille Week PÜZZELHOEK Regionale omroepen matig beluisterd Driemaal Bach's Matt heus Talentenkans .Rodeo" Esther en Abi goed voor een Oscar? Willem in z'n 50ste Vuist Verhoging van Indonesische schadeclaims VANAVOND TE ZIEN VANAVOND TE HOREN r— DONDERDAG 4 APRIL 194» Hoornik JfEN televisiegesprek bergt mo- gelijkheden in zich, de le venssfeer van de ondervraagde vrij duidelijk aan te geven. Daarom was de „Literaire ontmoeting" met Ed Hoomik, dichter, 'roman- en to neelschrijver, gisteravond dramatisch dik aangezet. Hoornik hult zijn werk in beeldende dramatiek en dus waren- er, terwijl hij met de altijd wat'zoe- telijke ondervrager Adriaan van der Veen over zijn jongste roman De overlevende sprak, walgelijke foto- en filmflitsen ilit het kamp Dachau en van Duitse overvallen op straat. Maar ook vriendelijke, oude beelden uit Den Haag van een halve eeuw ge leden, en natuurlijk een ganse rij goede literaire vrienden, die hun „Eddy" om strijd prezen, nadat Si mon Vestdijk hem rustig in eigen woning had bepeinsd. Alzo een goede indruk van een schrijversleven, waarbij de nadruk kwam te liggen op de soms wel, nu niet meer gevreesde dood en de bela ding met schuldgevoelens waaronder de mens Hoomik gaat gebukt. Later op de avond was er een zeer boeiende medische kroniek, waarin een eenvoudig lijkende hersenopera tie werd vertoond. Dokter Van Swol leidde het gebeuren in met de op merking, dat het televisiepubliek na tien jaar „opvoeding" nu wel heeft geleerd, het aankijken van medische ingrepen te incasseren zonder er ang- tig van te worden. Wat men gister avond te zien kreeg was echter veel meer interessant dan angstwekkend en er werd goed voor gezorgd, dat er geen valse hoop werd gegeven aan Parkinson-patxënten. (Van o radio- en tv-redactie) door Pool Peggy Flemin g koos de TV NEW YORK Ze werden in dezelfde jaren in totaal driemaal wereldkampioen kunstrijden en ondertekenden op dezelfde dag een contract, waarna zij niet meer als amateurs gelden: Em merich Danzer en Peggy Fle ming. Waar de Oostenrijker Dan zer beroepsartist wordt bij de Wiener Eisrevue, sloot de Olym pische kampioene Peggy Fleming woensdagavond een contract af als televisie-verslaggeefster bij de Amerikaanse maatschappij NBC. Zij treedt daarmee tin de voetsporen van de vroegere Olympische kampioen Dick But ton, die bij de Amerikaanse maatschappij ABC als commen tator werkt. Peggy Fleming sloeg een aan- "bod af om voor 30.000 gulden per maand op te treden in een IJsre- vue. De drievoudige wereldkam pioene, die op 27 juli 20 jaar wordt, rijdt de laatste wedstrijd uit haar amateur-carrière van 19 tot 21 april in New Jersey HILVERSUM In de komende Stille Week zullen diverse omroepen een keur van passieprogramma's via radio en televisie uitzenden. Een van de hoogtepunten mogen wij daarbij noemen de AVRO-tv-uit- zending van de gehele Mattheus Pas sion. rechtstreeks uit de Grote Kerk in Naarden. evenals verleden jaar onder directie van Charles de Wolff, op Goede Vrijdag tussen 11.30 en 3.30 uur. Niettemin zorgt de AVRO a.s. zon dag ook voor directe radio-uitzending van de Mattheus Passie onder leiding van Eugen Jochum, uit het Amster damse Concertgebouw, op Hilversum II van 14—16.15 uur, hiermee een ja- penlange traditie handhavende. De tv-uitzending van vrijdag wordt dinsdagavond in het AVRO-televisie- programma ingeleid door Piet van Egmond, die daarvoor op Ned. 1 ruim een half uur tijd krijgt. CVK en IKÖR vragen, zoals wij U reeds berichtten, zondagavond om 7.05 uur eveneens op Ned. 1 aandacht voor een uitzending getiteld „Het proces rondom Jezus", waarin prof. David Flusser zijn visie geeft op het gebeuren dat aan de vooravond van het Joodse Paasfeest begon met de gevangenneming in de Hof van Geth- semané. Prof. Flusser bezet aan de Hebreeuwse universiteit in Jeruza lem de Joodse leerstoel voor bestude ring van het Nieuwe Testament. De NCRV laat via de radio woensdag in „Platennieuws" iets ho ren over een van de nieuwe stereofo- nische opname van Handel's Johan nes Passion en wijdt donderdag een uitzending aan Bach's MatDheus Pas sie. Vrijdagavond kunt U bij de NCRV een eerste uitvoering van de Marcus Passion, getoonzet door Evert Wcstra, beluisteren. Deze nieuwe passie-muziek is kort geleden geschreven voor twee koren a cap- pella en hobo. Op televisie zendt de NCRV een Duitse uitvoering van de Lukas Pas- m (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NCRV zal deze zomer weer een televisiewed strijd houden onder degenen, die menen dat zij artistiek talent heb ben. Verleden jaar had „Rodeo" (wie blijft hel langst-op het po-, dium?) zoveel Succes, dat het nieu we zomerseizoen gr weer goed voor is. Het principe van de strijd, waar bij tv-critici de jury vormen, blijft gehandhaafd, maar er zullen kleine wijzigingen in de programmavoering komen, zegt NCRV's Dick van Bom mel, die de produktie in handen heeft. Welke precies, daarover is men nog aan 't puzzelen. (Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Voor het eerst in de geschiedenis is een Duits televisie» programma voorgedragen voor een Amerikaanse Oscar. U weet wel, die vurig begeerde onderscheiding die jaarlijks met kwistige hand aan pro minenten in de diverse kleinkunsten wordt uitgereikt. Niet de Duitse televisie zelf wordt als het doorgaat hiermee be kroond, maar het echtpaar Esther en Abraham (zeg maar Abi) Ofarim. Zij maakten enkele heel mooie tv-shows voor de Westduitse Omroep (WDR) onder regie van Rainer Hauff. Deze eer heeft voor de Ofarims toch een bittere bijsmaak, want nu zij in West-Duitsland zo populair zijn en zich er zelfs metterwoon hebben gevestigd (in plaats van in Loosdrecht zoals zij eerst dachten te doen) wor den zij in hun vaderland Israël gene geerd. Hun platen worden er ver kocht noch gespeeld: hun landgenoten verwijten het kunstenaarsechtpaar al die furore in Duitsland. Deze situatie, pas nog weer meege maakt, verdriet Esther en Abi zeer: „Maar wij blijven in Israël komen, het is ons vaderland", zeggen zij hoopvol, „misschien dat de mensen ons weer beter gaan begrijpen." Want ja... de weg naar succes en roem leidt overal heen, menen de Ofarims. Prof. Barnard maakt plaat (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM 'l Is tegenwoordig pas belangrijk, als het op de plaat staatof niet? In elk geval denkt men er in Zulid-Afrika goed over, want prof. Barnard heeft een langspeelplaat gemaakt, waarop hij alles vertelt over zijn hart-operatie. Hij wil er niet rijk van worden; de opbrengst van de verkoop zal vloeien in het in Kaapstad gestichte fonds voor hartoperaties. Het ligt in de bedoeling, dat de plaat vertalingen zal krijgen in andere landen. sion, gecomponeerd Penderecki uit. Maandagavond via NCRV-radio: i Vocaal Ensemble en solisten in het j Passionsoratorium van Telemann. In diverse vaste rubrieken laat de j NCRV-radio voorts nog dikwijls lij- densliederen horen. Opmerkelijk is echter, dat de i NCRV-televisie op de avond van Witte Donderdag een twee uren du rende klucht uitzendt, terwijl zij het .Stekker" die avond op de radio Iaat vervallen en vervangt door een (der de!) uitvoering van de Mattheus Pas sion via Duitse opname. Wat houdt de NCRV toch een merkwaardige scheiding aan tussen radio en tv! Terwijl op de avond van Goede Vrijdag de VARA op Ned. 1 een luchtig programma aanhoudt, zal de KRO de uitzending op Ned. 2 vrijwel geheel vullen met gewijde program ma's. Tussen 10 en 10.40 uur zal er als hoogtepunt een Eurovisie-uitzen ding uit Rome zijn, waarin paus Pau- lus in een processie de kruisweg me diteert. Op deze dag is er via Hilversum 1 (CVK) 's avonds op 7.30 uur een gere formeerde kerkdienst uit Eindhoven te horen en tussen 7 en 9 uur bij de VPRO op Hilversum 2 een uitvoering van het oratorium „Golgotha" van Frank Martin, een herhaling uit 1966. Wie jubileert krijgt een foto in de krant en daarom voor de vele fans van Willem Duys een hele nieuwe kiek ter gelegenheid van het 50ste programma „Voor de vuist weg", dat morgenavond bij de AVRO in kleur uitgaat. Met 50 uitzendingen behoort een tv- programma tot de stoere volhouders. Wie herinnert zich nog de eerste, toen regisseur Fred Oster het helemaal leuk wilde houden en de Bussummers uitnodigde poesen te komen halen in de studio? Toen heette Willem nog Willem O., en mocht iedereen zomaar binnen komen. De uitzending liep genoeglijk uit de hand. Later is het allemaal steviger van patroon geworden. Een seizoen lang ging Willem op stap met zijn Vuist, beklom hij zeeschepen en deed hij griezelige toeren met auto's en olifanten, en nu hebben we de formule van gasten met tussendoor wat propaganda voor de „eigen" nieuwe platen en een lang gesprek met een prominent aan het slot. Er is van Willem wel eens gezegd dai hij „lief is voor mens, dier en reclame", maar hij is er na 49 Vuisten in geslaagd een fikse kijkdichtheid te houden en dat is een grote verdienste op het scherm. Daarom: proficiat met de 50ste! Orson Welles zal Churchill spelen (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Orson Welles, de nu 63-jarige Amerikaanse filmacteur, kreeg een vererend verzoek uit de Sowjetunie. Daar wil men een (tv-) film maken over de bevrijding van Europa na de Tweede Wereldoorlog. Orson mag hierin de rol van Chur chill spelen. Als zijn Amerikaanse contracten het toelaten, zal Welles de aanbie ding graag aannemen. over FM uit en daarvan is de ont vangst in Friesland juist het minst (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Er wordt over het geheel genomen maar matig ge luisterd naar de regionale omroepen RONO (drie noordelijke provincies) c|it dagelijks, 44 pet. enkele malen Van alle personen die „wel eens" naar de RONO luisteren doen 4 pet. en ROZ (Limburg). Dat heeft Into- mart uitgezocht voor de NRU. Het ging daarbij alleen om de luisterfrckwen- tie te meten en niet ,om te constate ren. hoeveel belangstelling er voor deze omroepen en hun programma's bestaat. Niettemin zijn er toch wel enkele conclusies te trekken- uit het rapport. Naar de RONO luistert 10 pet. van de Nederlandse bevolking „wel eens" De meesten van hen wonen in Gro ningen. Buiten de noordelijke provin cies zijn de programma's trouwens slecht of vrijwel niet te ontvangen. Het Friese programma gaat alleen Kruiswoord-puzzel Horizontaal: 1. kan men uit drin ken, 4. bedelaar, 8. rund, 10. deel van de bijbel (afk.), 12. wiel, 15. zuiver gewicht, 17. stok, 19. zijtak Donau, 20. plaats in Gelderl., 22. voorzetsel, 23. treurspel, 24. spoedig, 26. gem. in N. Brab., 27. flauw, 29. plaats in Over., 30. herkauwer, 31. duinvallei, 33. mu zieknoot, 37. oude lengtemaat, 38. de O mond van de Weichsel, 39. volk. Verticaal: 1. plaats in Over., 2. boom, 3. maanstand, 5. bijwoord, 6. voorzetsel, 7. rund, 9. uitroep, 11. gra vure, 12. aandoenlijk, 13. dorpel, 14. hoofddeksel, 16. ontzaglijk, 18. Euro peanen, 21. honingbij, 24. plaats in Utrecht, 25. vriend (Fr), 27. kade, 28. nobele, 32. maanstand, 34. en omstre ken (afk.), 35. voorzetsel, 36. berg plaats, 37. voedsel. Oplossing vorige puzzel. 1. weieens, 2. Tollens, 3. gelaten, 4. vervolg, 5. kasteel, 6. melange, 7. Samaria. per week en 15 pet. minder dan een maal per week. Gemiddeld komt men dan op twee avonden per week. Overeenkomstig het gedrag van de gemiddelde radioluisteraar in het al gemeen stemmen opmerkelijk meer personen uit de lagere opleidingsni veaus af op de RONO, en luisteren gereformeerden minder dan anderen. Dat hervormden relatief veel en r.k. weinig het regionale programma volgen is niet in overeenstemming met het algemene luistergedrag in Nederland. De ROZ ondervindt vrijwel alleen belangstelling in Limburg en wel van ongeveer 500.000 personen. Buiten Brabant en Limburg zijn de uitzen dingen niet goed op te vangen en de programma's richten zich uitsluitend op Limburg. Het publiek stemt hier wat meer op de regionale omroep af: gemiddeld ruim 3 avonden per week. Het bezit van FM-toestcllcn is in de vijf noordelijke provincies en Limburg (iets minder in Brabant) groter dan in de rest van Nederland. Dit hangt samen met de kwaliteit waarmee de AM-steunzenders in de ze gebieden worden ontvangen. Ook speelt een rol de versnelde opheffing van de draadomroepaansluitingen waardoor men nieuwe toestellen is gaan kopen. DEN HAAG Het percentage waarvoor een voorschot op een er kende Indonesische schadeclaim wordt toegekend, zal worden ver hoogd van vijf tot tien procent, al dus heeft minister Luns meegedeeld in de bijzondere Tweede-Kamer commissie die onder meer het wets ontwerp voorbereidt over de verde ling van het bedrag dat beschikbaar is voor Indonesische schadeclaims. Volgens dit ontwerp zal 12% pro cent van elke erkende claim worden uitgekeerd. Aanvankelijk hoopte de commissie dat deze zomer zou kun nen worden begonnen met de defini tieve uitkeringen, doch de langdurige parlementaire behandeling van het wetsontwerp maakte dit onmogelijk. Nu zijn de narcissen op hun mooist Neem een paar bossen mee. Want dat felle geel staat zo apart in huis. Narcissen brengen sfeer. Ned. 1 l ARA 7.06 uur tweede deel documentaire Roemenië. 8.20 uur Achter het nieuws. 8.55 uur spel van Schnitzler ,.De groene kaketoe". 9.55 uur cabaret Herman van Veen. Ned. 2 KRO 7.03 uur gewestelijk nieuws (NTS), daarna sport- rubriek. 8.20 uur aflevering „Mijn broer en ik". 8.55 uur Gertrud Stranitzki: „Het huwelijk". 9.20 uur Gamma, populair-wetenschappelijke rubriek. 10.00 uur (CVK/IKOR) Dichter bij de profeten. Hilversum 1 NCRV 7.30 uur orgelconcert door dr. Willem Mudde uit Den Haag. 8.30 uur Stekker, amusementsprogramma. 11.00 uur Studio 2300, gevarieerd programma. Hilversum II AVRO 7.40 uur (IKOR) Radiocatechese. 8.05 uur kunstkroniek. 9.10 uur hoorspel van Kaska „Stetson en Stetson". 10.55 uur nieuwe platen met eigentijdse muziek. 59 Freek vond zijn moeder in de koffiekamer aan een tafeltje zitten. Hij was mistroostig, zij ontstemd over zijn vreemd gedrag. Zwijgend roerde hij in zijn koffie, licht hijgend, keek nog telkens opschrikkend de voorbijgaande mensen langs. Wat had je zo ineens? Wat is er? Niets moeder. Hij hield een lucifer bij haar sigaret. Zag je iemand, die je kende? Het leek wel of je een dief moest achterhalen, zo razend holde je mij tweemaal voorbij. Hij haalde zijn schouders op, mompelde iets. Ja, hij dacht indrdaad dat hij iemand zag, die... Ach onzin, hij had zijn verbeelding een loopje met hem laten nemen en nu achteraf schaamde hij zich voor zijn kinderachtig gedrag. Toevallige gelijkenis, natuurlijk. Goed dat hij het kind niet getroffen had, wat zou hij hebben moeten zeggen? Stel je voor, hij had zichzelf voor spot gezet. Kregel bleef hij zwijgen, zei niet meer dan ja of nee, wat zijn moeder hem ook vroeg. Later, op hun plaats terug, keek hij naar het balkon, maar de beide hoekplaatsen waren leeg. Het gaf hem een gevoel van opluchting. Hij boog zich naar voren, verdiepte zich in de muziek, maar het bleef gedwongen. Eleonoor nam hem van terzijde op. Zou hij nu toch.- een meisje...? Och, onzin, zestien jaar, hij was nog een kind! Maar Melne had toch gezegd, dat zij daar niet al te veel op mocht vertrouwen, zoiets vertelde een jongen aan zijn moeder niet. En Freek.... Hij nam haar immers zelden i vertrouwen. Hij ging stil zijn eigen weg. Wat wist hij van het leven van vrouwen en meisjes, van dingen, waarover door veel jongens alleen gevuilbekt wordt? Begreep hij de enkele toespelingen van Meine? Zij dacht van wel, omdat hij ze zichtbaar onaangenaam vond. Zou hij genoeg hebben aan wat zij, zijn moeder, hem zo weieens als terloops had ge zegd? Zij keek naar hem en vond hem eensklaps geen kind meer. Het gaf haar een schok, dat zij dit erkennen moest. Hij was een afzonderlijk mens, haar zoon en toch een ander wezen. Zijzelf was in haar jeugd veel losser en vrolijker geweest. Hoe kwam Freek toch zo'n hark? Zijn aard bedierf wat zijn uiterlijk hem schonk. Zijn uiterlijk... Er kwam iets ■/an trots in haar ogen. Onwillekeurig tipten haar vingers aan heur haar. Zij was ook nog een knappe jeugdige verschijning, Freek mocht van zijn kant ook best trots op zijn moeder wezen. Als zij aan zijn arm wandelde zou niemand zeggen, dat zij zijn moeder was. Och, eigenlijk was het ook wel iets innigs om over te denken, dat Freek haar gezelschap verkoos boven dat van vriendinnen of vrienden. Zij wilde hem nog bij zich houden lange, lange tijd. Maar dat gevalletje in de pauze moest zij toch nog zien uit te vinden. Met een zucht schoof zij naar hem toe en legde haar hand op zijn arm. Deze zomer zou zij weer met hem meegaan naar oma, dan konden ze samen zwemmen dit kèer en misschien leerde zij voor die tijd nog wel paardrijde nom hem te verrassen, zij was er heus niet te oud voor. Ja, dat deed zij, danreed zij op een dag plotseling met hem mee. Met een lachje om de fijne mond liet Eleonoor de muziek over zich heengaan. Zij weefde aan haar plannen, aan haar net van liefde, dat zij om haar jongen spon. 't Was ook niet gek hem deze zomer eens mee op reis te nemen, alleen zat je er dan weer mee dat Meine en hij elkaar zo slecht verdroegen. In je vakantie moest toch voor alles de stem ming goed en prettig zijn. Zij schrok op van het enthousiast applaus en merkte dat het stuk uit was. Prachtig, hè moeder? vroeg Freek met schitterende ogen. Hij was er weer helemaal in. Eleonoor knikte blij, hartstochtelijk klapte zij mee met haar zoon. Hij was opgewonden, zijn ogen schitterden. Zie je, dacht zij, dan is dat daarstraks toch niets bijzon- ders geweest. De Paasrepetities waren in volle gang. Het werd hard a'npakken in de vijfde klas van het gymnasium, deze repe tities waren beslissend voor die van het overgangsrapport. Wie nu erg slecht was kon meteen wel aannemen, dat er van de zesde klas dat jaar niet komen zou voor hem of haar. Freek werkte hard, ook wilde hij zijn tekenles niet laten schieten. Zijn moeder kon met bezorgdheid kijken naar zijn vermagerd gezicht, onbewust van het feit, dat er in het innerl-jk van haar zoon twee levensbeschouwingen begonnen te botsen, waarvan de ene was verweven met zijn jeugd en eigen denken, de andere overeen kwam met het leven van alle dag en het doen der mensen zoals hij die had leren kennen. Freek was een diep doordenkend mensenkind, diep voelend ook; alles trok hem naar een Christelijke levensop vatting, naar de wereld van zijn dode vader. Hij ging dus vrij geregeld naar de kerk, soms 's morgens, dan eens 's avonds al naar het uitkwam en niet door zijn stiefvader zo licht bemerkt werd. Hij las, wanneer zijn moeder en stiefva der uit waren, uit vaders dikke leren Boek met de koperen sloten, dat zuiver uit pronk, omdat het stond volgens zijn moeder, op het fraaie dressoir in de salon lag. Wordt vervolgd Hilversum I. 402 m. NCRV: 18.30 nws en weerpr. 18.46 Act. 19-00 Muz. van Het leger des Heils. 19.15 Spektrum: nws uit de protest. Christ, org. 19.30 Kerkorgelconc. (opn.). 20.00 In tern. oriëntatie op kcrkel. oe- kum. en zend.terrein. 20.10 Stereo: Kamerork. (opn.) Ster- avondprogr. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Meditatie. 22.50 Stereo: Koorzang. 23.00 Studio 2300: gevar. progr. 23.55 - 24.0 Nws. Hilversum II. 298 m. AVRO: 18-00 Nws. 18.10 Radiojourn. 18.20 Uitz. van de PvdA. 18,30 De tafel van (half) zeven: ge- var. progr. 19.30 Nws. IKOR: 19.35 Kerk veraf en dichtbij. 19.40 Mens en Bijbel: radioca techese. AVRO: 20.05 Kunstkr. 20.30 Pianorec. 21.10 Stetson Stetson, hoorsp. 22.00 Stereo: Rad.philharm. orkest met so list. 22.30 NWS. 22.40 Radio- journ. 22.55 Stereo: Moderne kamermuz. (gr.). 23.55 - 24.00 Nws. TELEVISIE VANWOM) Nederland 1. NTS: 18.50 Pioo de clown. STER: 18 56 Recla me. NTS: 19.00 Journ. STER: 19.03 Reclame VARA- 19.06 Roemenië, filmdoc. (II). STER: 1956 Reclame. NTS: 20.00 Journ. STER: 20.16 Reclame. VARA: 20.20 Achter het nieuws. 20.45 Simon Carmlg- gelt leest uit eigen werk. 20.55 In de groene Kaketoe, to- neelst. van Arthur Schnitzler (1899). 21.55 In kleur: Liedjes met instrum. begel. NTS: 22.30 - 22.35 Journ. Nederland II. NTS: 18 50 Pi- po de clown. STER: 18.56 Re clame. NTS: 19.00 Journ. 19.03 Van gewest tot gewest. 19.25 Mensen in de sport. 19.45 In kleur: Openbaar Kunstbez. 20.00 Journ. STER: 20.16 Recla me. KRO: 20.20 Mijn broer en Ik. TV-feulll. 20.55 Het huwe lijk. verfilmd toneelsp. 21.20 Gamm?-. wetensch. journ. CVK/IKOR: 22.00 Dichterbij de profeten: progr. over het boek Rlchteren. NTS: 22.30 - 22.35 België, Nederlands progr. Kanalen: 2 en 10. 18.25 pas se-partout. Herh. 25e Franse les en les 26. 18.55 Zandmanne tje. 19.00 Zorro. TV-feuill. voor de jeugd (27). 19.25 Tlenerkl. 19.55 Meded. en Hier spreekt men Nederl. 20.00 Nws. 30.15 Moord om de haverklap (2). 21.15 Debat. 22.00 Fragm. uit de nieuwste films. 22.35 Nws. Hilversum 1. 402 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klass. en modern pl.progr. (7.30 Nws: 7.32 Act.: 7.50 Overweging; 8.00 Nws). 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvr. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 Stereo: Mod. muz. (gr.). 11.00 Nws. 11.02 Voor de zie ken. 12.00 Gevar. progr. (plm. 12.2Z Wij van het land: 12.26 Meded. voor l.and- en tuinb.: 12.30 Nwe: 12.41 Act.). 14.05 Schoolradio. 14.30 Licht gevar. muz.progr. TROS: 15.00 Ne- c.erl. Fllharm orkest (opn.). 15.30 Voor ourterë luisteraars. 16.00 Nws. 16.03 Act. 16.07 Ste reo: Gr.muz. 16.30 Voor de tie ners. 17.16 Stereo: Jazztrio met zangsol. 17.30 Sportkompas. 17.50 Act. NCRV: 18.00 Kerkor- gelconc. (opn.). Hilversum II, 298 m. AVRO: 7.00 Nws en ochtendgymn. 7.20 Lichte gr.muz. VPRO: 7.54 De ze dag. AVRO; 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn .8.2L Stereo: Lichte gr.muz. (8.30 - 8.35 De groente man.) 8.50 Morgenwijd. NRU: 9.00 Russische operamuz. (gr.). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvlt. (11.00 - 11.02 Nws.) 11.55 Beursber. NRU: 12.00 Inform, progr., gewijd aan ontw.hulp. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 12.29 Voor de landb. 12.39 Stereo: Licht orkest. 12.49 Recht en slecht, praatje. 13 00 Nws. 13.11 Act. (waarin de rubriek Hoor die krnnt.) VARA: 13.30 Stere- o: Klass. ork.muz. (gr.) 14.20 Wikken en wegen: consum.rubr. NRU: 14.30 Le- vensbesch.: Massificatie n in termenselijke relaties, lez. 15.00 Licht muz.progr. 15.20 Kamperen ls niet zo eenvoudig als U denkt, praatje. 15.30 Lichte gr.muz. VPRO: 16.00 Nws. 16.02 Voor thuiszittenden. 16.30 Voor de kinderen. 16.45 Radiophllharm ork. en solist. 17.40 Informatie: achtergr. en comment. Hilversum ni, 240 m. en FM-kanalen. VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep. (10.00 Nws.) NRU: 11.00 Nws. 11.03 Licht pl.pro-gr. VPRO: 12.00 Nws. 12.03 Agent 000. 13.00 Nws. 13.03 Progr. met Hans Kemna. 13.30 Gevar. pl.progr. TROS: 14 00 Nws. 14.02 Act. 14.05 Nwe platen. AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Muziekkantjes. 16.00 Nws. 16.03 Operette-Varia. 17.00 Nws. 17.02 Sportjourn. 17.05 - 18.00 Gevar. pl.progr. voor au- tomob. TELEVISIE MORGEN progr. - Namld- Ronde van

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 13