Tl r r j p kipkroket PUZZELHOEK I9 Sociale lasten moeten volgend jaar omhoog Commentaar toeedY serie „eerste man" WITTEVEEN s BEDENKELIJKE SITEATIE DE BLOCK: GEVARENPCNT IS BEREIKT Lord Snowdon's eerste tv-film Fri-Ki presenteert kip opz'n lekkerst! 'O Korter werken middel tegen werkloosheid Vanavond partij fietsvoetbal Jennen VANAVOND TE ZIEN VANAVOND TE HOREN Dure Euro-mannen door DONDERDAG 14 MAART 19 Inrtil-puzze! 1 3 4 5 6 7 8 W Vul horizontaal in: 1. optelling. 2. wijxe, 3. vis, 4. trotse, 5. tent, 6. he melgeest, 7. begrip, 8. hemellichaam, 9. brandverf, 10. voorzetsel. Bij juiste oplossing vormen de be ginletters een zegswijze. Oplossing vorige puzzel. Horizontaal: 1. pedel - Mook. 2. oven - eo - roe. 3. rek - gordel. 4. troep - eend. 5. Uden - Ali - ge. 6. groen - peer. 7. een - stad - L.K. 8. en - nl - er - eer. 9. staar - Arno. Verticaal: 1. Portugees. 2. ever - dr ent. 3. dek - o.e. - onna. 4. engen - fcsla. 5. Leo - panter. 6. morel - para. 7. orde - ieder. 8. o.o. Engelen. 9. kelder - Kro. (Van onze radio- en tv-redactie) LONDEN Lord Snowdon, de echtgenoot van de Britse prinses Margaret, heeft zoals u zich zult her inneren voor het Amerikaanse net work CBS zijn eerste tv-film ge maakt. Het werk is van documentaire aard. handelt over het oud-worden en la getiteld „Don't count the cand les". Het wordt op 26 maart in Ame rika vertoond. Het bejaardenprobleem wordt in 'de film, welke grotendeels in Enge land werd gedraaid, van allerlei kan ten bekeken. Men ziet het bestaan van de grote en de kleine man, van de rijke en de arme, van boffers die hun laatste levensjaren weelderig alijten op een eiland in de Caraï- biache Zee dan wel van eenzamen op een vergeten kamer. Er komen diverse bekende perso- nen aan het woord. Onder hen is Patricia Ramsey, een kleindochter I van koningin Victoria. Men ziet de I nu 86-jarige Leopold Stokowski Beet hoven's 9e dirigeren en de huwe- lijkssluiting tussen een paar dat resp. 75 en 78 jaar oud is. Het lijdt geen twijfel, of CBS zal de film in het export-pakket stoppen en het is dus niet onmogelijk, dat zij ook bij ons op 't scherm komt. (Vervolg van pagina 1) DEN HAAG Zoals wqj gis teren reeds konden melden heeft de regering in een brief aan de Stichting van de Arbeid uiting gegeven aan haar ernstige bezorgdheid over de econo mische ontwikkeling. Die be zorgdheid gaat, zo verklaarden de ministers Roolvink, Witte- veen en De Block gisteravond na afloop van hun overleg met de stichting, vooral uit naar het jaar 1969, omdat reeds thans een flinke hypotheek dreigt te wor den genomen op de volgend jaar beschikbare ruimte. In dit verband deelde minister Roolvink mee, dat in 1969 ook een verhoging van een aantal sociale ver zekeringspremies nodig zal zijn (ver moedelijk in enkele fasen), omdat de premiefondsen met tekorten kampen. Deze tekorten moeten worden wegge werkt en bovendien moet weer reser ve worden gekweekt. De bewindsman kon (nog) niet meedelen welke om vang de premieverhogingen zullen hebben. Tussen 4 en 5 pet. Minister De Block gaf wel een paar andere cijfers. De huurverhoging zal volgend jaar ca. 0.5 procent van de ruimte opeisen, de invoering van de (omzet)belasting op toegevoegde waarde 1 procent en de doorwerking der EEG-maatregelen 0.25 procent. De uit 1968 „overlopende" loon kostenstijgingen en verkorting van de arbeidstijd is te becijferen op 1.5 2 procent, zodat tesamen met de optrekking der sociale premies het jaar 1969 begonnen wordt met een hypotheek op de eventuele loonruim te van tussen de 4 en 5 procent. Het is zelfs de vraag of er dan nog wel ruimte voor reële loonsverbetering over is... Cijfers De drie bewindslieden Illustreerden de huidige situatie aan het loonfront eveneens met enkele sprekende cij fers. Zonder de bouw-cao liggen thans nieuwe contracten op goedkeu ring te wachten voor 110.230 werkne mers. Deze cao's hebben een gemid delde loonkostenstijging van 5.5 pro cent (exclusief de waarde van de overeengekomen arbeidstijdverkor tingen) en van 7.1 procent (inclusief verkorting van de werktijd). De bouw-cao meegerekend komen de volgende cijfers uit de bus: 360.230 werknemers. gemiddelde loon kostenstijging 5.4 procent (exclusief) en 9.1 procent (inclusief). Een werk tijdverkorting van 21/» uur per week in de bouwnijverheid zou de gemid delde loonkostenstijging (op jaarba sis) dus met 2 procent doen stijgen! Werknemersvoorzitter A. H. Kloos (NVV) verklaarde, dat de positie van de betalingsbalans er blijkens de jongste cijfers rooskleuriger uitziet dan de sombere geluiden van de laatste tijd hebben doen geloven. De aanvankelijk geraamde voorraadvor- ming van 100 miljoen is opgelopen tot ƒ900 miljoen. Door deze „reserve- post" is er in feite geen sprake van 1 een verslechtering van de beta lingsbalans, maar van een verbete- ring en wel met ƒ250 miljoen ten opzichte van het geraamde tekort. Werkgeversvoorzitter ir. J. Bosma I reageerde daarop met te zeggen, dat „er met de betalingsbalans vele re kensommetjes te maken zijn" en mi nister Witteveen zei, dat er Inder daad wel enige gunstige tendenzen waarneembaar zijn (in het bijzonder ten aanzien van de produktie- en uit- voerontwikkeling) maar dat de fun- Eerste reactie CNV: (Van een onzer redacteuren) DEN HAAG „De regering koestert kennelijk grote bezwaren te gen arbeidstijdverkorting van meer dan een kwartier per dag. In haar beschouwingen daarover ziet zij ech ter niet de vraag onder ogen of ver korting van de werktijd misschien ook een middel kan zijn om bij te dragen in de strijd tegen de werk loosheid." Aldus reageerde gisteravond een woordvoerder van het Christelijk i Nationaal Vakverbond in een (voorlo- pig) commentaar op het overlég tus- i sen de regering en de Stichting van 1 de Arbeid over de economische situa tie. Volgens het CNV blijft de rege ring een politiek volgen, waarin de betalingsbalans de hoofdrol speelt en de werkgelegenheid op de tweede plaats komt. De christelijke vakcentrale heeft begrip voor de bezorgdheid van de regering, al wordt de moeilijke posi tie van de betalingsbalans haars in ziens overdreven. Het CNV on derschrijft het standpunt dat de loonpolitiek het probleem van de werkloosheid niet mag vergroten. „Met het oog op de noodzakelijke besparingen is het daarom gewenst ruime aandacht te schenken aan al lerlei vormen van winstdeling, op de mogelijkheid waarvan ook minister Roolvink heeft gewezen. Dit strandt echter op de moeilijkheid, dat werk gevers weigeren daaraan mee te wer ken door winstdeling ook mogelijk te maken in de vorm van spaarloon, investeringsloon en vermogensaan- wasdeling", aldus het CNV. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NCRV heeft zoveel goede berichten vernomen over haar vervolgspel „Eerste man" met Rien van Nunen in de titelrol, dat zij mevrouw Rita Boas-Koopman heeft verzocht een tweede serie van zes uitzendingen te schrijven voor het volgende seizoen. Verheugd deelt de NCRV ons mee, dat de televisie in Engeland, i Duitsland en België overneming van de reeks die maandagavond a.s. wordt besloten met de zesde afleve ring, hebben gevraagd. Voor mevrouw Boas zijn dit ook heel plezierige zaken, want zij maak te met „Eerste man" haar debuut als tv-schrijfster. Zij heeft alweer een paar nieuwe afleveringen op schrift gezet. Het opmerkelijke aan „Eerste man" is, dat aan de opnamen geen studio te pas is gekomen, alles is voornamelijk langs de weg en om en bij echte gebouwen gefilmd onder goede regie van Paul Cammermans. Dit feit maakt de serie voor het bui tenland bijzonder aantrekkelijk: men kan er stukjes Nederland mee laten zien. damentele positie van de betalingsba lans (gemeten aan de som van het saldo op de lopende rekening en de voorraadvorming) niettemin zorgelijk blijft. De landsbeheerder der financiën wees er op dat er in 1967 sprake was van een overbesteding van 2.1 pro cent van het nationale inkomen, neerkomend op 1.500 miljoen 500 miljoen in 1963). „Deze cijfers moeten een ernstige waarschuwing inhouden. Elke loonstijging, die de produktlviteits- stljging overtreft, houdt een verdere verslechtering van de situatie in. De situatie wordt dan heel bedenkelijk, ook voor de werkgelegenheid", aldus minister Witteveen, die nog opmerkte dat er in 1969 „echt geen sprake van belastingverlaging zal kunnen zijn. Zijn collega van economische zaken voegde hieraan toe, dat in Nederland gedurende 1963-1968 van een kostenstijging sprake was, die in to taal 10 procent uitgaat boven die in de ons omringende landen. „We zijn duidelijk op een gevarenpunt aange land", aldus minister De Block. Minister Roolvink deelde tenslotte nog mee dat een eventuele algemene maatregel om de huidige ontwikke ling aan het loonfront te stoppen op verzoek van ir. Bosma vooraf nog met de Stichting van de Arbeid zal worden besproken. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De AVRO laat U vanavond in haar derde en alweer laatste programma „Pro Sport" o.m. een partij fietsvoetbal zien, een In Nederland vrij onbekende sport, die niettemin zijn wereldkampioenen kent. Dat is het duo Werner Wen- zel-Günter Bittendorf uit Duitsland. Zij spelen tegen het Belgische kam pioensteam Daniël van de Velde-Erik Tak. Het fietsvoetbal is officieel aan gesloten bij de UCI en de wereld kampioenen dragen dus regenboog- truien. Voorts biedt „Pro Sport" een in de nieuwe sporthal Reehorst in Ede te spelen penaltycompetitie tussen Josef Masopust van Dukla Praag, Gerd Milller van Bayern München, Pol van Himst van Anderlecht en Johan Cruyff van Ajax. Doelverdediger is de gevierde keeper van München 1860 en de pas van een auto-ongeluk herstelde Piet Roomer treedt op als scheidsrechter. De VARA heeft weer een nieuw jen-programmaatje: „Rood, wit, blauw". Onder de schit'rende kleuren van Nederlands vlag proberen enige jongelui te kijken hoever ze kunnen gaaneen fakir, die een pen door zijn lijf steekt; een homofielenshow met travestie; een heer die zegt niet te weten wat pornografie voor kwaad zou kunnen; Peking-commu- nisten, die een loonsverhoging van eventjes zeventien procent tuisten door te drukken (ja, Den Uyl kan nog heel wat leren van Mao); en passant wordt de Haagse politie be schuldigd van het aannemen van steekpenningen, althans iets wat daarop lijkt; een meneertje dat graf linten verzamelt even te kijk gezet (de meeste linten moeten uit Am sterdam komen); een zingende zus met een gitaar voor de leut erbij; enz.; enz. De VARA heeft vroeger al iets dergelijks gehad en V.4RA's zusje, de VPRO, had haar „Hoepla". Och, het is een zo'n beetje geestelijk bel letje-trekken in de hoop, dat buur man er vreselijk boos over zal wor den. Waarschijnlijk heeft buurman dit belletje nog niet gehoord, want het was wel provoceren op sokken. Volgende keer komt het vast har der aan, tenzij de VARA er leden door zou verliezen. Dan mag het niet ze reuze zuinig. Daar kunnen de meer want op hun eigen ruiten zijn Zo-isser8-zaliger over meepraten. De spelers van de musical „Anatevka" hebben gister avond een bezoek gebracht aan hun collega's van „Ja, ik wil". Na de voorstelling was er (uiteraard) een gezellig onderonsje. Op de foto van links naar rechts: Enny Mols-de Leeuwe, Eric Schneider. Annet Nieuwen- huyzen en Lex Goudsmit. Nederland 1 NCRV Internationaal gezien, een programma met een snufje amusement, kunst en nieuwtjes op allerlei gebied uit het buitenland. Soldaat Hamp, een toneelstuk door John Wilson. De handeling speelt zich af in 1917 tijdens de slag van Passchendaele in België. Liturgische liederen door het Utrechts By zantijns koor. Nederland 2 AVRO The Rosicrucian Fellowship en de Volle Evangelie-Zending in Zienswijze. Openbaar kunstbezit met interieurschilde rijen uit de 17e eeuw (1). De held met Richard Crenna als Slattery (film). Pro-sport vanuit Ede met een penaltycompe titie, fietsvoetbal, turnen en amusement. Dichter bij de profeet Jozua. (CVK/IKOR). Hilversum 1 NCRV Orgelconcert door Simon C. Jansen op het koororgel van de Westerkerk te Amsterdam. Werken van Bach, Micheelsen, Strategier en Vierne. Steravond met o.a. een cabaret en een quiz. Nieuwe boeken besproken door dr. Okke Jager. Studio 2300; amusement en informatie voor late luisteraars. 8.30 uur 10.25 uur 8.05 uur 8.30 uur Hilversum 2 AVRO Kunstkroniek Land der muzen. Het Radio Kamerorkest en Ervin Laszio (piano). In de pauze het hoorspel Honderd- worden van Toos Staalman. Hierna een kamerconcert voor piano, viool en dertien blazers. Venster op de hedendaagse muziek. BRUSSEL Het basis-salaris van de voorzitter van de Europese commissie, Jean Rey, is 8.425 per maand, plus een representatietoelage van 1.650 per maand. Deze salarisverordening van de Europese ministerraa.' staat in de Europese staatscourant. De vice-voorzitters, onder wie dr. S. L. Mansholt, verdienen 7.615 per maand en hebben een toeslag van 1.050. De salarissen van de gewone commissieleden (onder wie de vroegere Nederlandse minister mr. Sassen) beloopt 6.280 per maand plus 715. De president van het Europese hof in Luxemburg krijgt een salaris en toeslag gelijk aan die van president Rey, de Europese rechters verdienen evenveel als de commissieleden. 41 Waarom trouwde moeder niet in de kerk? Waar waren oom John en Queeny er niet bij? Raadsels, raadsels. Hij was blij toen hij weer thuis wai nog blijer dat ze tenminste in hetzelfae huis bleven won Dokter Wegen verhuisde naar hen, zij niet naar hem, was een schraal troostje. Toch moest Freek bekennen dat dokter in de afgelopen maanden heel niet onvriendelijk vi hem was geweest, integendeel. Een paar maal had hij z< iets voor hem meegebracht. Boeken, een doos snoep. M| Freek begréép hem niet, voelde zich gekwetst door zijn q en kon hem nooit goed aankijken zonder dat hem weer oude angst overviel, de angst van die troebel-grijze ogen. Nou eens kijken of jij je ziek durft te eten, zei hijl hij de jongen een doos lekkers gaf. En bij de boeken» Beter dan sprookjes, jongen, met twee benen op de grond. I Maar Freek deelde zijn lekkers en dacht er niet aan ziek te snoepen en de boeken vond hij afschuwelijk, wantjl gingen over niets dan vechten en gruwelijkheden. Hij w| er niet eens aan denken voor het slapen ging uit angst ei* te zullen dromen. Thuis stond alles vol met bloemen toen ze van het st» huis kwamen en er waren veel mensen, van wie Freekll meesten nooit had gezien. Er was geen enkele bekende 1 uit vaders dagen, het waren uitsluitend kennissen vani dokter en vroegere vrienden van moeder uit haar jonfl meisjestijd, die haar na haar huwelijk met de eenvou® schilder hadden gemeden, doch nu weer kwamen nul getrouwd was met een chirurg van naam. Oma scheen I blij te wezen met dit tweede huwelijk. Zij glimlachte h»| haaldelijk tegen dokter Wegen en hij noemde ha schertsend: lieve mamma. Freek zat aan de lange tafel met glanzend wit damast fonkelend zilver en kristal; kaarsen brandden als met Kei mis. Er werd gespeecht en gelachen. Moeder zag er prach uit in purper fluweel, met diamanten aan vingers en ot Oma was in krakende zwarte zij. Freek keek de mensen langs, de mooi gemaakte men» en er was er geeneen, waarheen hij getrokken werd. G* was dokter Wegen, ondanks zijn deftige kleren, en zijn la was niet alleen luid. Zijn gezicht was donkerder dan anda door de geschonken dranken en hij keek zo vreemd ns moeder. Maar Freek ergerde zich ook aan haar. Zij di zo kinderachtig en legde soms plotseling haar hand op i van Wegen, erg vertrouwelijk en erg lief. En plotseling hunkerde de jongen naar de rode avond met vader. Hoe anders waren die geweest! Vader met t fluwelen buis... Jossie, haar man Michiel Brand, Man Frans, Verlooy, de vogelschilder... Queeny en oom Joh Freek beet op zijn lippen. Buiten... thuis., daar lag nu mol en wit het sneeuwdek Geen modderbed zoals hier in stad. Buiten... reden arren met klingelende bellen. Vader h ook zo'n slee gehad. Heerlijk ging dat als hij op moedi schoot warm ingepakt onder de plaid schoof en vader teugels vierde. Joep van Bom stond dan op scherp en sneeuw stoof om de slee- Alles was wel veranderd, alles. Joep van Bom was weg de slee was weg, zelfs moeders armen om hem heen wai anders geworden dan vroeger en vader... In diens plaats i daar dokter Wegen, die nu met zijn moeder was getroui Verward keek hij op in de ogen van de chirurg, die blij baar net over hem gesproken had. Freek ving nog net laatste vraag op van de oude dame-met-briljanten, die re tegenover hem zat. En hoe noemt uw stiefzoontje u nu in het vervolg! vindt het zeker wel heerlijk, dat u al zo'n grote jongen h Er sprong een spottend lichtje op in Wegens ogen; maakte een onbestemde hoofdbeweging en keek met iets sarcastische minachting naar Freek. Ik denk, dat hij vader zal zeggen, dat ligt het meest voor de hand, nietw Freek voelde pijnlijk de aandacht op zich geconcentr en de blik uit de ogen, voor welke hij angst had, verw tend, tartend, met iets van dreiging ook, ondanks' onschuldige vlakke toon der woorden. Langzaam hief Freek het hoofd op. U bent mijn vi niet, zei hij haast onhoorbaar, vader is in de hemel. Zijn stem ging verloren in de tafelgesprekken, alleen 7 gen had hem verstaan, en zijn moeder, die zwijgend aan voet van haar glas draaide. Freek zag het glimlachje om de harde mond van chirurg verdwijnen; onder die dreigend koude blik vod hij zijn keel dik, zijn wangen warm worden. Hij slikte sloeg zijn ogen neer. Eleonoor was dus teruggekeerd in haar oude kring x voor haar eerste huwelijk en het kostte haar geen moe zich aan te passen. Statig en lief ontving zij de bezoek* legde met of zonder haar nieuwe echtgenoot tegenbezoek af. Dikwijls ook ging zij 's avonds naar concerten, naar schouwburg of naar de bioscoop. Wegen had niet altijd om met haar mee te gaan, maar maakte tegen haar lust uitgaan geen enkel bezwaar. De mooie Eleonoor Veria* was een parel aan de kroon van zijn carrière, zijn voi huwelijk had in dat opzicht niet aan zijn verwachtinj voldaan en hij had zich er dan ook van bevrijd als van ii niet dienstig voor zijn toekomst. Bovendien was er in El* noors wezen iets dat hem wezenlijk aantrok; waarschijnl zocht hij een zeker cynisme achter haar berekende mani* tjes, een cynisme waarvoor Eleonoors aard in werkelijkhi te oppervlakkig was. (Wordt vervolgd RADIO VANAVOND Hilversum I. 492 m. NCRV 18.30 Nieuws en weerpraatje 18.48 Actualiteiten. 19 oo Stereo: Leger des Hellskwartier (opn.) 19.15 Nieuws Jit de protestants christelijke orga nisaties. 19.30 Kerkorgelcon cert. 20.00 Internationale oriëntatie In kerk. zending en oekumene. 20.10 Stereo: Cello, clavcclmbel en cello (gr.). 20.30 Stekker: gevarieerd program ma. 22.25 Boekbespreking. 22.30 Nieuws. 22.40 Avondoverdcn- klng. 22.50 Stereo: Lichte Ïrammofoonmuzlek. 23.00 Stu- lo 2300: gevarieerd program ma. 23.55-24.00 Nieuws Hilversum II. 290 m. tVRO 19.00 Nieuw*. 18.18 Radiojour naal. 18.20 Uitzending van de CHU 18.30 De tafel van (half) zeven: gevarieerd programma 1940 Nieuws. 1KOR: Ambten en atakkers. klankbeeld AVRO: Kunslkroniek. 20 3u Stereo: Radio Kamerorkest en aoll*t. 21.15 Honderd worden, hoorspel. 21.38 Stereo: Radio Kamerorkest met viool en pla no. 22.15 Hongaars orkest. 22-30 Nieuws 22.40 Radiojournaal 22.51 Venster op de heden daagse muziek, muzikale le zing. 23 35 Stereo: A Capella koren uit de 19e en 20e eeuw (gr). 23.55-24.00 Nieuw s TELEVISIE VANAVOND Nederland I. NTS: 18.50 Pipo de Clown. STER 18 58 Recla me. NTS: 19.00 JournaaL STER: 19.03 Reclame. NCRV 19.08 Internationaal gezien, ge varieerd programma. STER: 19.56 Reclame. NTS: 20.01 Journaal. STER: 20.18 Reclame. NCRV: Hier en nu: actualitei ten. 20.45 Soldaat Hamp to neelstuk van John Wilson. 22 25 Ik en Gil. 22.27 Utrechts Byzantijns koor. NTS: 22.40-22.45 Journaal. Nederland II. NTS: 18.50 Pi- po de cown. STER: 18.56 Re clame. NTS: 19.00 Journaal. 19.03 Van gewest tot gewest. 19 20 Programma over geeste lijke en maatschappelijke groeperingen. 19.45 In kleur: Openbaar Kunstbezit. 20.08 Journaal. STER: 20.16 Reclame AVRO: 20.20 De Held, TV-Illm 21.10 Show van topsport en amusement. CVK/IKOR: 22.11 Dichterbij de profeten, rell- Passe-partout. Herh. v. d. 19e les. Aansl.: 20« les. 18.56 Zandmannetje. 19.04 Zorro. tv feuill. v. d. Jeugd 19.25 Tienerklanken. 19.52 Me- ded. en Hier spreekt men Ne derlands. 20.00 Nws. 20.25 Vluchtmisdrijf. Detectlve-ver- haal. (dl. 1) 21.20 Brussel ont vangt Europa, documentaire 21.55 Première. 22.30 Nws. woord. 7.15 Klassieke grammo- foonmuzlek (7.30 Nieuws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nieuws). 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de hulsvrouw. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Stereo: Moderne gram- mofoonmuzlek. 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de zieken. 12.00 Ce- varleerd programma. (Pl.m. 12.22 Wij van het land: 12 26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw: 12.30 Nieuws; 12.41 Actualiteiten). 14.05 Schoolra dio. 14.30 Licht gevarieerd pla- tenprogramma. TROS: 13 00 Klassieke grammofoonmuziek 15.30 Gesprekken met jonge ren. 16.00 Nieuws. 18.02 Actua liteiten. 16.07 Filmprogramma 16.30 Voor de Jeugd. 17.15 Ste reo: Lichte grammofoonmu ziek. 17.30 Sportkompas. 17.50 Actualiteiten. NCRV: 18.00 Ma- rlnlerskapel der Koninklijke Marine. 18.19 Uitzending van de kvp. Hilversum II. 298 m. AVRO: 7.00 Nieuws en ochtendgym nastiek. 7.20 Lichte grammo foonmuziek. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuzlekl (8.30 - 8.35 De groenteman) I De scheeps jongens Voor de kleutert. 10.10 Ar- betdsvltamlnen. (11.00-11 o: Nieuws). 11.55 Beursberichten., NRU: 12 00 Blik op de wereld, een Informatief programma 12.36 Mededelingen voor land en tuinbouw. 12.30 Voor de landbouw. 12.40 Stereo: Lichte kamermuziek. 12.49 Recht en slecht, lezing. 13.00 Nieuws 13.11 Actualiteiten met de ru briek: Hoor die krant. VARA: 13.30 _Voor de middenstand. en wegen: consumentenru briek. NRU: 14.30 Dat propere Nederland, klankbeeld. 15.00 Stereo: Lichte grammofoonmu ziek. 15.20 Muziek op de Lage re School, lezing. 15 3D Stereo: Lichte grammofoonmuziek. VPRO: 16.00 Nieuws. 16.02 Voor thuiszittenden. 18 30 Voor de kinderen. 16.45 Stereo: Mo derne orkestwerken. 17.40 formatie: achtergronden commentaar. Hilversum III. 240 m. FM-kanalen. VARA: Ml Nieuws. 9.02 Lichte grammo foonmuziek (10.00 Nieuws). 11.00 Nieuws. NRU: 11.08 Licht gevarieerd platenprogramma VPRO: 12.00 Nieuws. 12.03 Ïent 000. 13.00 Nieuws. 1L.._ rogramma met Hans Kemna. 13.30 Gevarieerd platenpro gramma. TROS: 14.00 Nieuws 14.02 Actualiteiten. 14.05 Nieu we grammofoonplaten. AVRO: 15.00 Nieuws. 15.03 Lichte mu ziek. 16.00 Nieuws. 16.03 Ope retteklanken. 17.00 Nieuws 17.02 Sportjournaal. 17.05 - 18.04 Gevarieerd platenprogramma voor automobilisten. fEI E\ INIE MORGEN België: Nederlands progr an. 3 en 10 14.05 - 19.10 School

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 12