vlees eten is verantwoord eten i GRATIS STERCOCOS CATALOGUS Jacques Tati toch op tv Weer Frans verzet in EEG-ministerraad over Britse lidmaatschap Nog tweemaal Het Gulden Schot Nazi-liederen op toneel Anderhalf miljoen schade in Almelo PIlPirBIl wordt u op tv- gepresenteerd. llülllU DO Stuur een briefkaart aan: Nederland-behangland VANAVOND TE ZIEN VANAVOND TE HOREN VI V. p MAANDAG 11 MAART 1968 HILVERSUM De moeilijkhe den tussen de NTS en Meteoor- Film over een televisie-optreden van de Franse filmster Jacques Tati zijn opgelost met als gevolg dat Tati dinsdag 16 april een program ma van een half uur zal verzorgen. Zoals bekend trok Meteoor-Film haar aanbod in omdat de NTS niet meer dan 2.000 zou willen beta len- Later verklaarde de NTS, dat dit op een misverstand berustte, daar dit bedrag alleen maar ge noemd was als beginbod. HILVERSUM Het maandelijk se ontspanningsprogramma Het Gul den Schot van de KRO, dat onder leiding van Kees Schilperoord drie jaar lang heeft bestaan, zal dit sei zoen voor het laatst worden uitge zonden. Er resten nu nog twee uit zendingen. GÖTTINGEN Het Deutsche Thea ter heeft gisteren bij wijze van ex periment in Göttingen partijliederen en gedichten uit de Nazi-periode ten gehore gebracht. Het was een poging „kunstproduk- ten" uit verscheidene perioden zon der commentaar ten tonele te bren gen en de toehoorders tot kritische reacties te prikkelen. Voor camera's en microfoons van talrijke binnen- en buitenlandse tv- en radiostations waren gedichten en liederen te heren, waarin de haken- "kruisvlag werd bezongen en Hitier als de grootste leider en de Germa nen als heersers over de wereld wer den verheerlijkt. Hiervoor gebruikte men soms authentieke opnamen. De aanwezigen deed het blijkens hun reacties allemaal nogal komisch aan. Zo werd gelachen om een ge dicht van nazi-jeugdleider Baldur von Schirach dat begon met de re gels: „Hier staan wij, de bruine hor den. We zullen de vijanden van het rijk vermoorden. Mensen te wapen". Het Haagse leven is voortgegleden met schokken en stoten. Het is hard er dan qiet met je neus boven op te staan, zoals een journalist betaamt. Alles uit de krant, de radio en de kijkkast te moeten halen. Heb wel ontdekt, dat je je dan veel nijdiger maakt dan wanneer je er zelf druk mee bezig bent. Neem nou de affaire Piet Heinstraat. DaJ is een gezellige win kelstraat, waar ik nog wel eens door slenter. Er zijn stokoude zaken en panden, die steeds een nieuw ge zicht tonen. Maar in alle winkels heerst een sfeer van „we kennen elkaar". Er zijn klanten, die nauwe lijks hun boodschap behoeven te zeggen, de man of vrouw achter de toonbank weet het al. Met de fami lierelaties, de ziekte thuis, de nieu we auto en de kredietwaardigheid. Het is genoeglijk, kameraadschap pelijk. En dan opeens komt die an dere kant te voorschijn. Er vliegt een huis in brand in het holst van de nacht. Paniek, ellende, dood. Voor de gevluchten geen warme kop koffie, geen snel toegereikte mantel, geen deken, laat staan een bed. De bewoners uit het getroffen huis moest de buurt niet. Dat was alles. Het is al vergeten nieuws, maar het zit me nog hevig dwars. Ons goede volk, dat mild geeft voor elke nood per televisie in de huiskamer gebracht... „Als de zon schijnt mag u naar buiten", zegt de dokter en echt die zon schijnt op een morgen. Zorgvliet in, waar de crocussen glanzen, de twijgen groen wazen en op elke hoek wel een politie-uniform te zien is. Den Haag, bedreigde stad. Drie bommen in één nacht. Inbraak bij de kanselarij van Spanje. Politiek pro test. En in Spanje schijnt de zon, Uitgeschakeld waar duizenden Nederlanders van genieten, zo lekker goedkoop. Langzaam probeer je weer te wennen aan het barre leven. Als je ziek bent koestert een hartelijke bescherming van de huismuren en -genoten je. Wanneer dan op de za terdagavond een televisieverslag komt met „Boe Miedema" tegen een pastoor, lokt dat leven buiten niet meer zo erg... Dan neem je het met tevreden heid, dat veel gezelligheden je in die weken ontgaan zijn, want naast het zoet is altijd het zuur. Het zuur van de onrust, van het zinloos getwist. Thuis maak je je anders kwaad om de dingen, dan wanneer je er met de neus bovenop staat. Je bijt er je vaster aan, maar de emotie brengt je niet tot activiteit. Het ge beurt of is gebeurd, zonder meespe len. Nu is de sprong gedaan. We wil len weer meedoen. Waar hielden we op? O ja, het was met: Den Haag mort Ik beschreef alleen maar mijn bele venissen van een reisje met de N.S.- bus naar en van Amsterdam. Een reisje, dat me drie weken uitscha kelde, want koud was het stukje geschreven of ik lag ijlend in de sponde. Nog bruinverbrand van de Oostenrijkse zon met een Neder landse longontsteking. En eerlijk is eerlijk; ik heb zelden zo gelachen in deze weken als toen ik de brief las van de perschef van de N.Z.H., de maatschappij die de busdienst verzorgt, en die schreef dat het allemaal echt niet waar was en dat Den Haag niets te morren had. En of ik dat nu ook niet eens wilde schrijven. Ik heb hem met mijn eerste weerkerende krachten geantwoord, nog een tikkeltje geïnspireerd door de koorts, dat ik daar niet over peinsde. Maar nu denk ik er alweer anders over. Wie weet hoe ideaal het intussen is ge worden. Als dat ooit zo is, dan meld ik dat. Beslist. Forsyte Saga wordt legende Deze week zal ook in ons land de veel bekeken Forsyte- televisieserie legende worden. Vanavond het voorlaatste deel op Nederland I en vrijdagavond de laatste afleve ring, natuurlijk eveneens op het eerste net. Op de foto van links naar rechts Val, Soames en Stainford. Laatst genoemde zal vanavond weer eens iemand voor een flink bedrag beetnemen. Zijn slachtoffer is de jonge Val. ALMELO Na de brand die za terdagmiddag bij Palthe in Almelo heeft gewoed, blijkt de schade onge veer anderhalf miljoen gulden te be lopen. Honderdduizenden meters ruwdoek zijn verloren gegaan. Vooraanstaande leden van de Ame rikaanse republikeinse partij hebben zondag een beroep gedaan op gouve- neur Nelson Rockefeller van de staat New York. zich kandidaat te stellen voor het presidentschap. Stercocos, Postbus 68, Amsterdam. BRUSSEL De ministers van buitenlandse zaken van de Europese gemeenschap hebben zaterdag na moeizame en soms vinnige discussies de Europese commissie verzocht een advies uit te werken over de plannen van Benelux, Italië en Duitsland voor nauwe betrekkingen met Engeland en de andere landen die toetreding tot de EEG heb ben gevraagd. De Franse minister Couve de Mur- ville verzette zich op deze bijeen komst opnieuw tegen de vergaande tegemoetkomingen aan de Britten, Ieren, Denen en Noren op het ge bied van de handelsbetrekkingen en ook tegen het organiseren van sa menwerking op technologisch gebied tussen de Zes en deze kandidaten voor het EEG-lidmaatschap, in af- Krulswoord'puzzel zonder zwart UTRECHT Pre cies de helft van alle woonkamers, 56 pro cent van alle slaap kamers en 38 procent van alle overige ver trekken behangt men zelf. In 37 procent van de huizen komt er geen ,,doe-het-zel- ver" aan te pas. Daar doet de behan ger zijn werk. Een onderzoek van een commissie, waarin zowel schilders, behangers als woninginrichters zaten, heeft uitgewezen dat de doe-het-zelvers bijna twee keer zo vaak be hangen als de laten-be- hangers, dus waar de vakman komt. Van de doe-het-zelvers doet 23 procent langer dan vier jaar met hetzelfde be hang tegen 45 procent van degenen, die laten behangen. Ook is gebleken dat in 76 procent van alle ver trekken (behalve keu kens en badkamers) be hang op de muur zit. De woon- en slaapkamers komen zelfs tot boven de 90 procent. In de gangen hangt het minste behang (15 procent). De nieuw bouwwoningen zijn bui ten beschouwing gelaten. De vakman plakt in het voorjaar 44 procent van alle behang, in de zomer 12 procent, in het najaar 25 procent en in de winter 19 procent De „doe-het-zelvers" zijn het ijverigst in de win termaanden. Volgens het onderzoek zal de groei in het be hangen zich in de komen de jaren gunstig ontwik kelen. De behanger zal echter zijn vakmanschap steeds meer moeten waarmaken 1 2 3 4 S 6 7 8 9 2 3 4 S 6 1 8 3 Horizontaal: 1. wonder - familielid, 2. meisjesnaam - middag. 3. zelfkant - boom- loot. - deel v. h. oog, 4. spltstoelopende strook - stap, 5. de gezamenlijke hoeveel heid - nobel, 6. cllindervormlng voorwerp, water in Engeland - bijwoord. 7. land In Europa - voorvoegsel, 8. plaats In N. Brab - vreemde munt, 9. klank - stad ln Duitsland. Verticaal: 1. mens - gebod - grassoort, 2. denkbeeld - kienspel, 3. voorschrift - mu zieknoot - meisjesnaam, 4. biersoort - mu zieknoot - inhoudsmaat (afk.) - voegwoord, 5. graafschap in Engeland - rivier in Frankrijk, 6. ingang - priem, 7. pret - bekende afkorting - Turkse tarwe, 8. dienstbode - oude vr. datief van een, 9. plaats In N. Brab - voedsel. OPLOSSING VORIGE PUZZEL. 1. A, 2. re,'3. nog, 4. hond, 6. eland, 6. marmer. ARNHEM. wachting van een feitelijke toetre ding. Aan het einde van de debatten dreigde als gevolg van de onverzoen lijke Franse houding een impasse te ontstaan, doch die werd op het laatste ogenblik vermeden doordat de Franse minister (na afzonderlijk overleg met de ministers van Bene lux en Italië) instemde met een stu dieopdracht aan de commissie. Jean Rey zal op de volgende vergadering van de Europese raad op 5 april in Luxemburg een advies uit brengen. Kenmerkend voor de gespannen sfeer waarin het debat toen kwam, was een opmerking van Couve de Murville naar aanleiding van het Beneluxplan dat sommige landen er kennelijk op uit zijn om langs een achterdeurtje toch de Zes met Enge land aan de tafel te krijgen. De Bel gische minister Harmei viel daarop vinnig uit, dat hij niet van achter bakse manoeuvres beschuldigd wenste te worden. Ook met Jean Rey, de voorzitter van de Europese commissie, kreeg Couve het aan de stok. Toen Rey verklaarde bereid te zijn voorstellen voor technologische samenwerking uit te werken, zei Couve dat hij zijn beurt dwz een opdracht van de ministerraad diende af te wachten. Rey stelde daarop stijfjes, dat de commissie eigen initiatiefrecht heeft en ook zonder formele opdracht van de ministers wel aan het werk kan gaan. Al met al heeft de vergadering weinig constructieve resultaten opge leverd en minister Luns noemde na afloop de vergadering dan ook ron- ronduit „teleurstellend". AMSTERDAM De raad van be heer van de Amsterdamse academi sche Civitas vindt de door de minis ter voorgenomen verhoging van het inschrijfgeld aan de universiteiten van 10,- tot 100,- strijdig met het be leid der laatste jaren, dat neigde naar kosteloos onderwijs door verlaging van contributies. De raad zegt dit in een op zijn jongste vergadering aan genomen motie. Nederland 1 VARA 7.31 uur In iedere aflevering van Dregnet een authentieke zaak uit politiedossiers van Los Angeles. Deze maal: De Hamer. 8.50 uur Het vragenspel Per seconde wijzer. 9.30 uur De Forsyte sage. Deel 20: Het schilderij van Fleur. Loopt het huwelijk van Fleur gevaar nu zij John weer ontmoet Nederland 2 KRO 7.03 uur Gertrud Stranitzki (8): Het personeelsreisje. 7.28 uur Wie leverde de wapens voor de opstand in Biafra? (documentaire). 8.20 uur Een impressie van het American Folk Blues Festival. 9.05 uur Een documentaire van Joris Ivens over Noord-Vielnam. Hilversum 1 NCRV 7.30 uur Platencocktail' rond de klok van achten. 8.30 uur Werken van Johannes Brahms door l'Or- chestre de La Suisse Romande. 10.15 uur Radiokroniek. Literama over boeken, schrij vers en toneel. 11.30 uur Muziek voor de late avond (gr.). Hilversum .2 NRU 8.05 uur Cultuur uit alle delen van de wereld in Scala Internationaal. 10.55 uur Platen met kort commentaar in Jazz-presso. 11.25 uur Radiorama, een minimagazine met een spe ciaal nummer. STOCKHOLM In de Zweedse plaats Ulrikfors zijn vijf kamers in gebruik genomen, waarin gevangenen twee dagen met hun vrouw of verloofde kunnen door brengen. Er zullen in totaal vijftien kamers komen, met een eetzaal en conversatiezaal. De autoriteiten zijn hiertoe overgegaan, door de nood zaak van een normaal seksueel leven voor de gevange nen en hun echtgenotes en om de kans op ontrouw van de vrouwen zo klein mogelijk te maken." Vorig jaar hebben gevangenen een vakantie in een bergdorp doorgebracht. Dit experiment is gekritiseerd, maar heeft niettemin „goede resultaten" afgeworpen. 4©or Kathinke irtrmoy L( itef men nede 38 Ook vroeger had hij het al graag gedaan, had als klein» jongen reeds verrassend juist begrip getoond voor kleur en vorm, nu werd het voor hem een vlucht uit de werkelijk heid. In zijn vrije tijd, wanneer andere jongens van zijn leeftijd speelden, zat hij op zijn kamer aan het bureau, dat hij gekregen had om er zijn huiswerk aan te maken, en tekende. Weiden, bomen, bloemen, zee, gezichten van buiten, onbe wuste herinneringen ook aan werk van zijn vader. Zijn verlangen tekende hij weg. Hij waagde zich nog niet aan kleuren, voelend dat hij als kleine jongen, die nog niet juist beheersen kon en vrezend iets te tekenen, dat afbreuk zou doen aan zijn dromen; ook aan het uitbeelden van zijn wezenlijke fantasieën was hij nog niet toe. Meneer Tienstra, de tekenleraar, wie hij weieens iets van elei zijn krabbels liet zien, prees hem niet te zeer, moedigde hem aan, gaf hem eenvoudige voorbeelden, corrigeerde zijn fou ten, nam hem zelfs éénmaal mee op een woensdagmiddag naar het Rijksmuseum om de werken van de Meesters te zien. Toch, ondanks al zijn bewondering voor de leraar, kon Freek niet komen tot een warmer geven van zichzelf, hij kon niet vertrouwelijk zijn. Hij voelde dat de volwassen man opging in zijn huis, zijn vrouw, zijn beide vrolijke speelse zoontjes; Freek hield zich op een afstand, was hem genegen zonder hem innerlijk te benaderen, maar vond voor zijn tekeningen bij hem alle steun. Die laatste zomerdagen vlogen voorbij. Er was nog zoveel nieuws, zoveel vreemds om aan te wennen. Herfst droomde aan nauw merkbaar in de stad, waar alleen spaarzame bomen zijn komst verrieden en waar de lucht in losse wolkenplukken gewaagde van zijn stap. Vader was een jaar dood. Dat bleef niet te geloven. Nog steeds stond vader in het middelpunt van Freeks bestaan. Hij droomde niet van hem. Het nieuwe gaf te felle indruk ken; het werk op school, een school die verder was dan die waar Freek vandaan kwam, vermoeide hem te zeer dan dat hij zuiver dromen kon. Maar soms wanneer hij piano speel de of een tekening bekeek, die goed geslaagd was, kon hij vaders tevredenheid voelen. Dan werd zo'n dag een goede dag. Dan waren er nog de Bijbelverhalen, want ook Bijbelse geschiedenis was een vak, dat Freeks volle aandacht had. Hij was, ondanks dat zijn moeder niet om godsdienst gaf, op een christelijke school, daar op deze inrichting een beter slag kinderen ging, dan op de dichtst bij zijnde openbare. Bovendien vond Eleonoor dat het tot zijn ontwikkeling be hoorde, te wéten wat er in de Bijbel stond, maar dat het voor Freek iets was yraar hij zich met de volle overgave van zijn gevoelsleven in verdiepte, vermoedde zij niet, en Freek had wel verleerd iets dergelijks te laten merken. II. Zo gingen de dagen voorbij, stil en gelijkmatig. Er was niet veel grote vreugde in Freeks bestaan toen, maar er was rust. De angst begon in te sluimeren. Dokter Wegen zagen zij minder dan 'hij had verwacht Het ziekenhuis waar hij werkte lag aan het andere eind van de stad, evenals het huis waar hij zijn praktijk had. Wanneer hij weieens kwam. lag Freek meestal al in bed en de enkele maal dat Wegen zijn moeder kwam halen om samen met haar naar een schouw burg of een concert te gaan, had Freek ook geen last van zijn gezelschap. Dan zat hij alleen in de kamer, terwijl het nieuwe dienstmeisje beneden de borden waste, en werkit zijn verlatenheid weg in tekeningen of pianospel, tot hij om half negen als een gehoorzame jongen naar bed ging. Van werk van zijn moeder voor de arts was blijkbaar niets gekomen. Toen kwam de grote slag, groter nog doordat hij eigenlijk niet meer verwacht werd. Bovendien, al had Freek onbewust iets onheilspellends voelen naderen, dit had toch niet in hem kunnen opkomen, want het was iets dat voor hem totaal onbegrijpelijk was. Freek zat piano te studeren, achter hem verzorgde zijn moeder de begonia's. Er viel een dun streepje gouden zon- v licht schuins over het blad muziekpapier, het legde glans over Freeks golvend haar en liet zijn gezicht in de schaduw. Eleonoor neuriede mee met de melodie. Bekend wijsje al, hoe heet dat? „Les cloches de Corneville" moeder, maar dit is een makkelijke zetting, zegt de juffrouw. Dat spreekt vanzelf. Hoe lang heb je nu alweer les? Is het niet zo ongeveer twee maanden? Freek knikte, boog in aandacht naar voren, naar de mu ziek. Eleonooor draaide langs hem. Er lag een lichte blos over haa'- gezicht. Zeg... lieverd... Zij aarzelde. Hoor eens- Zuchtend omdat zij hem stoorde, keek hij doorspelend naar haar op. Houd even op met gpelen, verzocht zij ongewoon nede« 1k— Zij legde haar smalle hand even op zijn schouder, en hij rook het bekende bittere van haar parfum. (Wordt vervolgd) Nc erd est( clia Ir ij1 R( iport ot 1 eacl Hilversum 1 402 m. NCRV: 8.30 Nieuws. 18.46 Actualitei ten. 19.00 Op de man af. praat- Je. 19.05 Vocaal kwartet en instrumentalisten. 19.30 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. 80.30 Stereo: Klassieke gram mofoonmuziek. 22.15 Kroniek over boeken, schrijvers en to neel. 22.30 Nieuws. 22.40 Sauda- ra - Saudarl: avondoverden king. 22.50 Mozart: schrijver *an muziek en brieven, klank beeld. 23.30 Lichte grammo- toonmuzlek. 23.55-24.00 Nieuws Hilversum n 298 m. AVRO: 18.00 Nieuws. 18.16 Radiojour naal. 18.30 De tafel van (half) zeven: gevarieerd programma. (Om 19.08 Paris vous parle). 19.35 R.V.U.: Muzikaal Spec trum. NRU: 20.05 Scala Inter nationaal: kunstkroniek. 22.30 Nieuws. 22.40 Actualiteiten. 22.55 Jazzplaten met commen taar. 23.25 Radlorama. 23.55-24.00 Nieuws. TEIEV1S1E V4N VVOM» Nederland I. NTS: 18.50 Plpo de clown. STER: 18.56 Recla me. NTS: 19.00 Journaal. STER: 19.03 Reclame. CVK IKOR RKK: 19.06 Kenmerk: rubriek over kerk en samenle ving. VARA: 19.31 In kleur: Dregnet: De Hamer, TV-film. STER: 19.56 Reclame. NTS: 20.00 Journaal. STER: 20.16 Re clame. VARA: 20.20 Per secon de wijzer: quiz-programma. 21.30 De Forsyte Sage TV-feullleton (dl. 20). NTS: 22.20-22.25 Journaal. Nederland II. NTS: 18.50 Pi- po de clown. STER: 18.56 Re clame. NTS: 19.00 Journaal. KRO: 19-03 Gertrud Stranitzki: Het personeelsreisje. TV-film. 19.28 Film over particuliere transacties ln oorlogstuig. 19.53 Proloog. NTS: 20.00 Journaal. STER: 20.16 Reclame. KRO: 20.20 American Fokblues Festi val. 21.05 Documentaire film over Noord-Vletnam. NTS: 22.15-22.20 Journaal. BelglO. Nederlands progr. Kanalen: 2 en 10. 18.25 Pas se-partout: herh. v. d. 18e Franse les en aansl. 19e les. 18.55 Zandmannetje. 19.00 Stin gray, tv-feuill. v. d. Jeugd. (8). 19.25 Jonger dan Je denkt. 19.52 Meded. en de weerman. 20.00 Nws. 20.25 De vluchteling, tv-feuill. 21.15 Ten huize van Antoon Van der Plaetse. 22.05 Gastprogr.: De katholieke ge dachte en actie. 22.35 Nws. GRAMMOFOONPL. PROGR. DRAADOMROEP VAN VAN 18—20 UUR I. Joseph Haydn. 1. Concert voor cello en orkest ln D gr. t. op. 101. 2. Symphonle nr. 104 ln D gr. t. II. Felix Mendels sohn Bartholdy: Fragmenten uit „Elijah". 10.10 Arbeidsvitaminen (gr), j (11.00 - 11.02 Nieuws). 11.55 Beursberichten. 12.00 Stereo: Hobo en piano. 12.26 Medede lingen voor land- en tuin bouw. 12.29 Voor de landbouw. 12.39 Sportrevue. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. NRU: 13.30 De lichte muze belicht: film muziek. 14.30 Rostrum of Com posers; Internationaal forum met hedendaagse muziek. AVRO: 15.00 Oog om oog. hoorspel (dl. 5). 15.36 Inleiding tot muziekbegrip, muzikale le- HUversum I, 402 m. NCRV: 7.00 Nieuws. 7-10 Het levende woord. 7.15 Stereo: Klassieke grammofoonmuziek. 7.30 Nieuws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Stereo: Jazzmuziek (gr). 8.00 Nieuws. 8.11 Grammofoonmu-l ziek. 8.14 Klassieke gewijdei rtng!'16.ÓT Nteuws."i6.*02~Stere- muziek (gr). 8.30 Nieuws. 8.32: 0: Scala: Fluit en piano. 16.25 Voor de vrouw. 9.15 Oude cla-( voor de jeugd 17.15 Dixieland veclmbelmuziek (gr). 9.35 Wa-; orkest (gr). 17.30 Lichte terstanden. 9.40 Schoolradio.grammofoonmuziek voor de 10.00 Theologische etherleer-j tieners. gang. 10,35 Stereo: Klassieke Hilversum III, 240 m en FM- grammofoonmuziek. 11.00 kanalen. VARA: 9.00 Nieuws. Nieuws. 11.02 Voor de zieken. KRO: 12.00 Gevarieerd pro gramma. (plm. 12.22 WIJ van het land: 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw: 12.30 Nieuws: 12.41 Actualiteiten). 14.05 Schoolradio. 14.30 Muzi kaal middag magazine. (16.00 - 16.02 Nieuws). 17.00 Over heidsvoorlichting. 17.10 Voor de kinderen. 18 00 Stereo: Me- tropole orkest. 18 20 Uitzending van de Boeren Partij. Hilversum II. 298 m. AVRO. 7.00 Nieuws en ochtendgym nastiek. 7.20 Lichte grammo foonmuziek. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO: 8 00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8 20 Lichte grammofoonmuziek (8.30 - 8.35 De groenteman). 8.50 Morgen wijding. NRU: 9.00 Reportage. 9.40 Muziek uit de Middeleeu wen en Renaissance (gr). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. NAR: Onze Nederlandse Artiesten Revue op de plaat. 10.00 Nieuws. 10.03 Klink klaar. zonder nonsens. (11.00 Nieuws). 12.00 Nieuws. 12.03 Voor tieners. 13.00 Nieuws. 13.03 Gevarieerd platenpro- gramma. (14.00 Nieuws). 15.00 Nieuws. 15.03 Er - Jee - Em - Drie. 16.00 Nieuws. 16.02 - 18.00 Lichte platenprogramma. (17.00 Nieuws). TELEVISIE MORGEN Nederland I. NTS: 10,20 - 12.00 School-tv. België: Nederlands progr. kan. 2 en 10: 14.05 - 15.10 School-tv. Want vlees houdt fit. De eiwitten in vlees zijn onontbeerlijk voor een goede conditie. Conclusie? Vlees uw hoofdschotel, elke dag! e 954*

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 12