1 vlees eten is verantwoord eten Zuidelijk Flevoland in voorjaar droog PUZZELBOEK de glazen muur wil je een stuk kaas* uit het vuistje „Eros hing al in Provinciehuis Heintje STAD TEGEXOVER HET GOOI Rauschenberg in Het Stedelijk Bovmans toont surrealisme van Delvaux Stabilisatie van vissersschepen Schiessers kinderkleding Degelijk en een tikkeltje sportief VANAVOND TE ZIEN VANAVOND TE HOREN door Kafhinka lanitoy WOENSDAG 14 FEBRUARI 1968 lARIji Kruiswoord-puzzel Horizontaal: 1. vreemde munt, 4. jlaats in Utrecht, 8. maanstand, 10. vater in Friesl., 12. sportterm, 15. ivreiknecht, 17. slot, 19. sluisklok, 20. (fólfkant, 22. gem. in N. Brab. 23. blaats in Drente, 24. lied. 26. vlies, Jvel. 27. ligplaats voor schepen. 29. nterest, 30. plaats in België, 31. streep, 33, meisjesnaam, 37. lidwoord, 38. soort sleutel, 39 zangstem. Verticaal: 1. ten dele, 2. pers. voor- naamw., 3. bijwoord, 5. rund, 6. mu zieknoot, 7. telwoord, 9. deel van een ontkenning (Fr.), 11. bijl, 12. groen in de wapenkunde, 13. plaats in Limb. 14. gewicht, 16. planeet, 18. bloedge ver, 21. plaats in Gelderl. 24. monde ling, 25. nauw, 27. boom, 28. balk, 32. merkteken op maten en gewichten, 34. ontkenning (Eng), 35. voorzetsel, 36. behoudens vergissingen (afk. Lat), 37. muzieknoot. Oplossing vorige puzzel: 1. top, 2. inkel, 3. lor, 4. onder, 5. oneer, 6. Iregel, 7. grens, 8. alt, 9. ander, 10. jnor. de zegswijze luit: „Te loor gaan". Jusitie inconsequent? (Van onze correspondent) GRONINGEN De Finsterwoldse er en galeriehouder Albert Waalkens er na aan toe de culturele prijs van Groningen te weigeren. Aanleiding Aiertoe is de affaire rond de tekenin gen en het schilderij van de kunstenaar Harry Huisman, die gisteren uit hét Groninger museum zijn verwijderd. Gebleken is dat er al sinds lang een zelfde soort tekening, met de erotiek als onderwerp, in het Provinciehuis hangt. „Als ook deze tekening wordt iverwijderd, zal ik vrijdag de culturele 'prijs niet in ontvangst nemen", zo zei ons de heer Waalkens. Of de justitie in het Provinciehuis stappen zal ondernemen, staat nog niet vast. Het museumbestuur heeft de aan dacht van de justitie op deze inconse quentie gewezen toen gistermorgen be slag werd gelegd op de stukken in et museum. Waalkens heeft al eerder in dubio ge staan of hij de prijs zou accepteren. „Door het aanbieden van zo'n prijs zegt de overheid altijd min of meer: u hoort lij ons", aldus de heer Waalkens des tijds. Hij besloot ten slotte de prijs wel te aanvaarden mits men hem ook ac cepteerde zoals hij was: als de pro motor van provocerende kunstenaar. „Als ze nu die tekening van Huis man uit het Provinciehuis halen, dan accepteert men mij dus niet zoals ik ben. Daaruit zal ik dan mijn conse quenties trekken. Door een dergelijk ingrijpen zou ik als persoon worden aangetast. De collectie in het Provin ciehuis is mijn eigendom, een persoon lijke selectie", aldus de heel Waalkens. ROME Ildebrando Pizzetti, een van de vooraanstaande Italiaanse componisten van symfonische en koorwerken, is dinsdag in de ouder dom van 87 jaar overleden. Hij is o.m. hoofd geweest van de beroemde Santa Qecilia Academie in Rome. HARDERWIJK Op zijn hoogst eind april, op zijn laatst begin juni, zal de ruim 43.000 ha metende polder Zuidelijk Flevo land zijn droog gevallen. Dan zal er twaalf miljoen m3 uit gema len zijn, een karwei waarmee vier maanden geleden begonnen werd. Deze mededelingen werden giste ren verstrekt door het hoofd van de dienst der Zuiderzeewerken, ir. M. Klasema, en de plaatsvervangende di recteuren van de rijksdienst voor de IJsselmeerpolders, prof. ir. R. H. A. van Duin. De eerste delen van de polder zul len reeds spoedig droog vallen. Het zal echter nog tot 1980 duren voordat de rijksdienst IJsselmeerpolders, die met de inrichting van Zuidelijk Fle voland is belast, zijn arbeid in deze polder zal beëindigen. Volgens de be rekeningen hebben de kosten dan 18.000 per ha bedragen, hetgeen neerkomt op nog geen twee gulden per m2. Recreatie In Zuidelijk Flevoland zullen twee woongebieden verrijzen: een in het zuidwesten, waar naar schatting plaats zal komen voor 350.000 bewo ners en een in het zuidoosten, dat in eerste instantie vijf- tot tienduizend inwoners zal herbergen. Met dit laatste woongebied, Zee- wolde, waar in het bos en aan het water gewoon huizen zullen ven-ij zen, wordt reeds dit jaar begonnen. Zeewolde krijgt een sterk recreatieve functie met onder meerjachthavens. Ten westen van dit woongebied zal een schiereiland van 8000 ha voor recreatieve doeleinden ontstaan, in de toekomst een van de belangrijkste recreatiegebieden van ons land. Industrie Langs het Oostvaardersdiep, het kanaal tussen Zuidelijk Flevoland en de toekomstige Markenswaard en de verbinding vormend van het ten oosten van Amsterdam gelegen IJ- meer en het IJsselmeer, zijn terrei nen voor industrie bestemd. Naar dit industriegebied is een spoordijk ont worpen; er is evenwel nog geen beslissing over genomen of die spoor weg er inderdaad zal komen. Voor de vestiging van een luchtha ven in deze polder bestaan geen se rieuze plannen. Op het ogenblik wonen in de reeds gekomen IJsselmeerpolders vijftien duizend mensen: achtduizend in de Wieringermeer, 32 in de Noordoost polder en tienduizend in Oostelijke Flevoland. AMSTERDAM De Amerikaan Robert Rauschenberg zal vrijdag 23 februari aanwezig zijn bij de opening van de tentoonstelling van zijn werk, die tot 7 april in het Amsterdams Stedelijk Museum wordt gehouden. Deze 37 werken omvattende exposi tie is het eerste ruime overzicht in Europa van Rauschenbergs oeuvre. ROTTERDAM Het Museum Boymans-van Beuningen organiseert de eerste eenmans-tentoonstelling van de Belgische surrealistische kunstenaar Paul Delvaux. Van de onlangs zeventig jaar geworden schilder zullen tussen 17 februari en 31 maart tientallen schetsen, teke ningen en aquarellen zijn te zien. Na aanvankelijk in impressionis tische stijl te hebben gewerkt en ver volgens op een wijze die aansloot bij de grote Vlamingen De Smet en Per- meke, werd Delvaux na 1936 meer en meer geboeid door de geest vah het surrealisme. Hij plaatst zijn aan de werkelijk heid ontleende onderwerpen in een irreële sfeer, waarin iedereen op iedereen wacht. Het is een absurde, vaak fascinerende wereld vol van herinneringen, verdringingen, droom beelden en verwachtingen. De geïllustreerde catalogus van de meer dan zeventig geëxposeerde bla den bevat een inleiding tot de per soon en het werk van Delvaux. ROTTERDAM In vervolg op ons artikel van gisteren over het stabi- lisatieonderzoek van vissersschepen, vertelde ir. J. Bom van het ministerie van landbouw en visserij ons, dat het hier alleen gaat om schepen beneden de tweehonderd ton die voor 1965 zijn gebouwd. Bij het ministerie waren per 1 ja nuari 1967 803 zeegaande visserssche pen geregistreerd. Daarvan zijn 535 kotters en 42 trawlers (totaal 577) be neden de tweehonderd ton. De overi ge 226, voor het merendeel trawlers en loggers, zullen geen hellingproef moeten ondergaan. Deze vissersvaar tuigen waren al onderworpen aan stabilisatie-eisen. Nu ook stabilisatie-eisen worden gesteld aan schepen beneden de tweehonderd ton, is besloten de bestaande vissersschepen beneden die tonnage te onderzoeken. Praktisch de gehele kottervloot valt hieronder. De grotere vissersschepen, die hoofdza kelijk Scheveningen, Katwijk en IJ- muiden als thuishaven hebben, beschikken al over stabilisatie-gege- gemakkelijk lekker UTRECHT Het kinderlijf gaat dit voorjaar en zomer ge huld in trevira met wol. Warm pjes voor een onvervalste Hol landse zomer en praktisch voor de moeders, want de strijkbout is taboe. De Zwitserse groothandelfanrikant Schiesser International, die naast kinderkleding dameslingerie en he renkleding op de Hollandse markt importeert, houdt van degelijk mate riaal, qua ontwerp een tikkeltje spor tief, maar toch nog binnen de gren zen van de zogenaamde .jiette kle ding". Niet bepaald buitenissig dus, maar er zitten grappige vondsten tussen die nog best betaalbaar zijn ook. Bij voorbeeld een jurkje dat de indruk geeft van een overgooier of een jurk je met een zipp-rits van voren. Tot in de speelpakken toe, regeert trevira en deze pakken lijken in elk geval onverslijtbaar. Enkele prijzen: jurk jes tussen de 24 en 30, blazers tot 40 en bretelbroekjes vanaf 16. Aan het strand wordt verder de trevira met wol verwisseld voor frot- tée en 's avonds gaan de kinderen in frottéestretch (met een geruwde uit voering voor koude winters) naar bed. We klimmen in jaren en belanden bij de nieuwe basiscollectie voor da meslingerie, de Schiesser-S-line ge heten. Of die „S" nu slaat op al die S-bochten waarin de vrouw zich mis schien zal moeten wringen om in de foundation te komen, weten wij niet, maar in elk geval zit die dan als gegoten. Schiesser heeft de verhou ding tussen de vaste en de elastische delen nog meer uitgebalanceerd en het resultaat is een perfect corrige rende foundation. Nieuw voor 1968 is de zogenaamde markies-set; lingerie en foundation in combinatie streep- dessin-ruitje. Pastel voor mijnheer Voor lingerie-kleuren 1968 tipt Schiesser onder meer appelgroen en turquoise, terwijl azalée (fel rose-rood) tot Europakleur 1968 is ge bombardeerd. Natuurlijk worden er ook concessies gedaan aan de mi ni-mode en er zijn dan ook onderjur ken van vijf tot tien centimeter bo ven de normale lengte. Wat de stof fen betreft, blijft katoen erg geliefd en met nylon bepaalt katoen voor het grootste gedeelte het lingeriebeeld 1968. Afgezien dan van de tricot voor pyjama's en stoffen als piqué en crêpe voor dusters. Pasteltinten zijn niet langer speci fiek vrouwelijk meer, ook de heren gaan een oogje wagen aan zachtge- tint ondergoed. Zij hebben keus uit helblauw, petrol, zilver, oker en ru- bin. En het wordt al veel verkocht, aldus Schiesser, dus het pionierswerk is reeds verricht. Heintje Davids heeft gisteren geglunderd, toen ze vanwege haar tachtigste verjaardag door maar liefst tweeduizend mensen werd gehuldigd. Een heel dikke envelop met geld van „de gewone man", maar ook van prins Bernhard, en veel bloemen werden haar deel. Ze kan nu op luxueuze wijze haar voorgenomen reis naar Israël maken. Op de receptie in het Vondel parkpaviljoen was ze daar is ze Heintje voor niet karig met haar omhelzingen. Het feest eindigde met een „dankwoord" van de jubilaresse, dat natuur lijk in de vorm van een speciaal liedje gestalte moest krijgen. De inhoud was goed bedoeld, maar had toch welwat beschaafder gekund. Maar overheersend bleef toch bij iedereen wat Wim Kan en Corry Vonk in een telegram samenvatten als: „Goede Hein be hoeft geen krans". Op de foto: Heintje omhelst Tom M anders. TROS/NTS overzicht uit wpek- NEDERLAND 1 7.31 uur Panoramiek met c bladen. 8.20 uur Samenvatting winterspelen. 8.40 uur Demonstratie en grondwetsherziening geana lyseerd in Inburgeren. 9.00 uur De klassieke Humphrey Bogart-film „Dark passage" uit 1947. 10.50 uur Reportage kunstrijden voor paren. NEDERLAND 2 TROS 8.20 uur De gezonken onderzeeër (film); „Seaview" komt in een mijnenveld en zinkt naar de bodem 9.10 uur „In" over zaken die „in" zijn met o.a. Conny van den Bosch en een fragment uit het to neelstuk Mimi-cri. 9.50 uur Detective film The Grey Lady. HILVERSUM 1 NRU 7.10 uur Prof. dr. M. G. J. Minnaert over „De moge lijkheid van leven op andere werelden. 8.00 uur Radio Filharmonisch Orkest met solistische medewerking. 9.30 uur Wie is mijn naaste (3). Ditmaal: woonwagen bewoners. 10.20 uur Sekstant, het programma van de NVSH. HILVERSUM 2 VARA 7.35 uur Dichters rondom Debussy. 9.10 uur Het Doruscabaret in Rotterdam. 10.50 uur (NRU) Olympisch journaal. 11.00 uur Werken van Charles Ivves door het Gregg Smith-koor en het CBC-kamerorkest. 16 je begrijpt wel, dat je vanmiddag zo niet naar je oom en tante kunt. Je lijkt wel een boef met die pleister op je gezicht. Jongeheer Frederik Arlsover heeft gevochten! De „prins" heeft gevochten! Bah, wil je geloven dat ik blij ben dat oma het niet weet. Freek schouderschokte. Maling had hij aan oma. Waarom sprak moeder toch altijd zo stijf en strak van „je oom en tante?" Vader zei altijd Queeny en oom John. Zijn houding ergerde Eleonoor. Zij sprong op, stampvoette. Je denkt zeker: vader vindt het toch wel weer goed! Vergis je maar niet, ik zal vader over je inlichten. Een andere jongen zo maar op zijn gezicht te slaan! Wat gaat het jou aan of ze een kwajongensstreek uithalen? Zij barstte in huilen uit, viel op de divan neer en boog het gezicht in haar arm. Freek trilde. Hij had medelijden met zijn moeder, hij was geschrokken van haar uitval. Maar noemde zij het een kwajongensstreek? Iets van twijfel aan zijn eigen daad sprong op in hem. Hij beet zich eensklaps op de lippen. Toen zijn moeder bleef liggen, stond hij zachtjes op een glipte de kamer uit. Eleonoor merkte het* en het griefde haar nog meer. In de stal was het lauw-warm en donker. In de konijnen hokken tegen de muur ritselde het en snuffelden grage" neusjes. Freek sloop naar binnen en deed de deur achter zich dicht. Joep van Bom, de bruine merrie, wendde langzaam het glanzige hoofd naar hem toe. In een plotselinge behoefte aan steun kroop de jongen tegen het warme paardelijf aan en streelde de sterke nek. Joep, Joepie... De zachte lippen liefkoosden zijn haar en kleren. Het dier kende hem zo goed. Freek zuchtte. Het was beter vanmiddag, uit moeders buurt te blijven. Maar niet moeders boosheid was het, die hem onzeker maakte; de vrees, dat het toch eens- waar zou kunnen zijn, dat vader dat vader het gebeurde' ook erg zou vinden... Freek streelde lange konijnenoren,, klopte het paard op de gebogen hals, maar zijn gedachten- waren bij vader. Plotseling vermoeid ging hij zitten in het stro, in een hoekje van de paardebox. De geur der dieren, hing geruststellend om hem heen. Hij leunde tegen het schot en sloot de ogen. Het was of de dag in verkeerde volgorde langs hem trok. Wat was ook weer het eerst gebeurd? Hij kon het zich haast niet herinneren. De vechtpartij....? Ja, dat was voor moeders boosheid, vanzelfsprekend. En de droomtuin... de droomtuin dat was ook nog deze morgen geweest. Weer zuchtte Freek. Wat leek dat nu ineens ver, en lang geleden. Net of een ander dan hij dat had beleefd, of iemand het hem vertéld had of nee, daarvoor herinnerde hij zich te precies het gevoe' de bloesems langs zijn handen, de geuren, die hij ir.;-,-..t;emd had, de dennenaalden op de bodem- Hij sloot de ogen om alles goed voor zich te halen; de schemer van zijn omgeving kleurde het duister achter zijn oogleden zwart. En al denkende kwam de slaap, sluipend en voorzichtig, steeds minder gedachten kierden door de slui mer, tot hij vast ingeslapen tegen het schot lag, onderuit gegleden, aan de voeten van de merrie, die goedig hem besnuffelde en toen verder at. Sterke armen tilden hem op. haar kriebelde over zyn wangen en werd snel weggestreken. Lodderig sloeg hij de ogen op. Vaders gezicht was vlak boven het zijne en ineens herinnerde Freek zich alles weer, drukte zijn gezicht verle gen in vaders mouw. Koning Frederik, zei vader, ik ben trots op je. Freeks hart begon wild te hameren. Ongelovig keek hij vader aan die hem voor de staldeur op zijn voeten zette. Ja, zei vader, nu kroon ik je tot koning... In de pereboom. O vader, fluisterde Freek, o vader. En toen deed hij iets heel kinderachtigs voor een jongen van negen jaar. Stilletjes gaf hij een zoen op vaders hand, maar vader deed gelukkig of hij 't niet merkte. In de huiskamer zat moeder. Haar ogen waren rood van het schreien en er was een beving om haar mond, die Freek beklemd achteruit deed wijken. Nu Noortje-lief, nu kun je kiezen: blij zijn met onze nieuwe koning of ik zet je bovenop de kast. Maar,... begon Eleonoor; zij wist niet goed r&ad met haar houding, even leek het of zij lachen zou. Ik hoor het al, zei Arnold. En voor Freek zijn ogen durfde geloven tilde vader moeder op en zette haar bovenop de oude ladenkast; haar voeten bengelden naar beneden. (Wordt vervolgd) De ZOOTMÜWEN ZL3N EEldee GEEN RAtaopiyS, MAAE HET IS HET BESTE WAT EE TE BEHALEN v/aurl Het nauwe- Galgeninaal lijks Frans spre kende Spaanse dienstmeisje Carmen knikte toen mevrouw Dupont uit Avignon haar zei een koek (gateau) die de gas ten tot dessert moest dienen, in de yskast te zetten. Prompt greep zij de witte Angora kat (in het Spaans gato) in de keu ken bij haar nekvel. De Duponts en hun gasten zullen wel niet verder gegeten hebben toen mevrouw belde en Carmen het dood gevroren huisdier op een zilveren schaal binnenbracht. H.YIIIO YYVYYOM» Hilversum I. 402 ni. NCRV: 18.30 Nieuws en weerpraatje: 18.45 Actualiteiten: NRU: 19.00 Openbaar Kunstbezit: 19.10 Gastcollege: De mogelijkheid van leven op andere werelden: 19.50 Grammofoonmuzlek; 20.00 Stereo: Moderne muziek; 21.30 Wie is mijn naaste (XII) klankbeeld over Woonwagen bewoners; 21.50 Franse chansons; 22.05 Spiegel van België: NVSH: 22.20 Sextant: NRU: 22.30 Nieuws: 22.40 X, een sprong in het duister; 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. VARA: 18 00 Nieuws: 18.15 Actualitei ten; 18.20 Uitzending van de ARP; 18.30 Stereo: Kinder koor; 18.55 Stereo: Dansorkest 19.30 Nieuws; 19.35 Dichters rondom Debussy, klankbeeld 20.00 Stereo: Amusementsmu ziek; 20.30 Actuele feiten van nabij bekeken: 20.45 Licht pla- tenprogramma; 21.10 Sores van Dorus: licht programma; 21.35 Akkoord (vervolg); 21.50 Trammelant in Loeren aan de Hor; 22.15 Country en Western muziek (gr); 22.30 Nieuws 22.50 Actualiteiten; 22.50 Re portage Olympische Win terspelen 1968; 23.00 Stereo: Moderne grammofoonmuzlek 23.20 Radio Jazz Magazine; 23.55-24.00 Nieuws. TELEVISIE V.WWOMI Ned. I. NTS: 18.00 Olym pische Winterspelen; 18.40 Ne derlands commentaar Olym pische Winterspelen; 18.50 Plpo de clown; STER: 18.56 Recla me; NTS: 19.00 Journaal; STER: 19.03 Reclame; 19.06 drie Musketiers. TV-feuilleton 19.31 Panorama van het reldgebeuren; STER: 19.56 Re clame. Nts: 20.00 Journaal weeroverzlcht: STER: 20.16 Reclame; NTS: 20.26 In kleur: Filmoverzicht Olympische Winterspelen; 20.35 Uitzending Stichting Socutera; 20.40 In burgeren. informatierubriek 21.00 Dark Passage, speelfilm (rijkskeuring: 14 jaar); 22.40 Uitzending van dc K V.P.: 22.50 In kleur: Olympische Win terspelen: Kunstrijden voor paren; 23-20-23.25 Journaal. Ned. II. NTS: 18.50 Pipo de Clown; STER: 18 56 Reclame: NTS: 19.00 Journaal; TROS: 19.03 Familie Favorieten: 19.03 Rick de Kikker; 19.08 Mr. Ed; 19.32 In kleur: Mr. Terrific; NTS: 20.00 Journaal; STER: 20.16 Reclame; TROS: 20.20 Voyage to the bottom of the sea; 21.10 IN: gevarieerd pro- gramma; 21.50 The Grey Lady, detective-film; NTS: 22.15-22.20 Journaal. België. Nederlands progr. Kanalen: 2 en 10. 18.00 School-tv; 18.55 Zandmannetje; 19.00 Wie het weet. wint. spel- progr; 19.25 Tienerklanken: 19.52 Meded. en weerber; 20.00 Nws; 20.25 De Dick van Dyke show; 20.50 Panorama: 22.00 O- lymplsche Winterspelen; 23.00 Nws. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA DRAADOMROEP VANAVOND VAN 18 - 20 UUR Le vieux chalet: Roulez. Tambours-Chant des Suisses; Le chagrin de Madeleine; La batellère - Dedans ma chau- mlère; Lisa; Te volei vigne- ron; Le bon village - Ne pleure pas Jeannette; Tout simple- ment; Sylvle - Marche des Ar- mourlns; Collns et Marlette; Geschlchten aus dem Wiener Wald; Wein, Welb und Gesang; Mon homme; Sleepy time gal; My prayer; Tuxedos and flowers; Carloca: In the pines; Nine pound hammer; In a shanty In old Shanty to The glory of love: I'm getting sentimental over you; It's a' great feeling; All the nice girls love a sailor; Fasclnatln' rhythm: Minor blues; Dorall- ce; Desaflnado; Beggar for the blues; Bashln'; I'm an old cowhand. TELEVISIE MORGEN Hilversum I. 402 m. KRO: 7.00 Nieuws; 7.10 Het levende woord; 7.15 Klassieke en mo dern platenprogramma; (7.30 Nieuws: 7.32 Actualiteiten; 7.55 Overweging; 8.00 NleuwS); 8.30 Nieuws: 8.32 Voor de hulsvrouw; (9.35 Waterstan den): Tussen 9.00-12 00 Evtl, re portages Olympische Win terspelen 1968 Grenoble; 9.58 Marktberichten; NRU: 10.00 Stereo: Lichte grammofoonmu zlek; 10.20 Stereo: Muziek bit de Barok (gr.). KRO: 11.00 Nieuws; 11.02 Voor de zieken; NCRV: 12.00 Stereo: Lichte grammofoonmuzlek; 12.27 Me dedelingen voor land- en tuin bouw; 12.30 Nieuws; 12.40 Ac tualiteiten; 12.50 Radio-snel- buffet; 13.30 Stereo: Gevari eerd muziekprogramma (opn.) 14.30 Stereo: Oude, klassieke en moderne Liederen; 15.00 Hervormde godsdienstige uit zending; NRU: 15.30 Banden met het verleden, klankbeeld: 15.45 Spel: kroniek voor crea tieve vrijetijdsbesteding; 16.00 Nieuws; 16.02 Quizcompetitie tussen Vlaamse en Neder landse steden: 16.25 Gevarieer de grammofoonmuzlek; 16.50 Spelen met taal; 17.00 Stereo: Klassieke en moderne kamer muziek (opn.); NCRV: 17.43 Sportactualiteiten; 18,00 Tijd vrij voor muziek ln vrije tijd klassieke gewijde muziek. Hilversum II. 298 m. AVRO 7.00 Nieuws en ochtendgym nastiek; 7.20 Lichte grammo foonmuzlek; VPRO: 7,55 Deze dag: AVRO: 8.00 Nieuws; 8.10 Radiojournaal; 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuzlek: (8.30-8.35 De groenteman); 8.50 Morgenwijding; 9.00 Stereo: Klassieke muziek (gr.); 9.40 Schoolradio; 10.00 Voor de kleuters; 10.10 Arbeidsvitami nen: (11.00-11.02 Nieuws); 11.55 Beursberichten; 12.00 Stereo: Moderne en klassieke muziek; 12.27 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw; 12.30 Zelfstandig zijn en blijven, lezing; 12.35 Toppers van toen (gr.): 13.00 Nieuws; 13.10 Radiojournaal; 13.30 Fluit en clavecimbel: Plm. 14.20 Stutofes 1968: pro gramma over het Studenten Toneel Festival; 15.00 Palet: voor de zieken; 16.00 Nieuws; 16.02 Van vier tot vijf: een radioprogramma ln een Note- dop; 17.00 Muziek uit Surina me, dc Nederlandse Antillen en omringende landen; 17.30 Voor de jeugd. Hilversum III. 240 m. en FM-kanalen. NCRV: 9.00 Nieuws; 9.02 Voor de zieken; 9.30 Lichte instrumentale mu ziek; 10.00 Nieuws; 10.02 Mu ziek bij de koffie; (11.00 Nieuws); NRU: 12-00 Nieuws; 12.02 Platenkeus: bekende Ne derlanders kiezen grammo foonplaten; KRO: 13.00 Nieuws; 13.02 Actualiteiten: 13.07 Knalmuziek: 14.00 Nieuws; 14.02 Netty Rosenfeld; 15.00 Nieuws; 15.02 Where the action Is; 16.00 Nieuws; 16.02 Platenshow; 17.00 Nieuws; 17.02 Actualiteiten: 17.07-18.00 Ver- zoekplatenprogramma. IIYIMO MORGÉN Ned. I. 12.30-14 00 Olympische Winterspelen: Schaatsen België. Nederlands progr. Kan. 2 en 10. 11.45 Olympische Winterspelen; 14.03-15.10 School-tv; 16.30-18 30 Olym pische Winterspelen. Want vlees houdt fit De eiwitten in vlees zijn onontbeerlijk voor een goede conditie. Conclusie? Vlees uw hoofdschotel, elke dagl FERDNAND

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 11